Horoskop ogólny na lipiec

Horoskop ogólny na lipiec

Baran
Dla singli na horyzoncie ognisty romans.Zapowiada się rozrywkowo i relaksowo. W stałych związkach zapanuje sielankowy klimat. Nareszcie poczujecie oazę spokoju,a druga połówka przestanie was drażnić. Samotni zweryfikujcie siebie,pomyślcie gdzie robicie błąd,że kolejne lato sami.

Byk
Lipcowe randki będą gorące, ale pamiętajcie o zachowaniu zdrowego rozsądku. Ekscytujące chwile przeżyją single.Rozwiążą problem osoby w zalegalizowanych związkach. Osoby samotne przeżyją namiętny romans,a może coś więcej. Zamiast marzyć o zmianach,zrób plan i działaj.

Bliźnięta
W uczuciach zachowaj dystans,nie prowadźcie podwójnej gry
niby miłe a w sercu inne uczucia.Osoby będące w związkach pamiętajcie ,że dyplomacją zyskacie więcej niż postawą roszczeniową.
Pewne okoliczności nie pozwolą odkryć intencji drugiej osoby.

Rak
Będziecie zatopione w myślach i nie skore do zabaw i spotkań,a szkoda bo mnóstwo nowych znajomości w zasięgu dłoni. Zagoisz stare rany, zapomnisz o problemach. W stałym związku znów poczujecie się jak prawdziwie sielankową atmosferę.Nie zmarnuj tego.

Lew
Miłość Twojego życia okaże się pomyłką. Trudno będzie się wyplatać z tej relacji i przykrym rozmowom nie będzie końca.Właśnie latem masz szanse na nowe kontakty, znajomości ,więc otwórz się na nie zamiast bujać w obłokach.

Panna
Masz szanse na szczęście tylko wyrusz z domu .Zaplanuj urlop tylko Ty i On. Masz niepowtarzalną szansę odbudować relacje. W stałych relacjach nie przejmujcie się drobiazgami więcej luzu i cieszenia się prozą życia podbuduje więzi między wami.

Waga
Związek z partnerem bardzo się pogłębi a wspólny wypad zbliży do siebie. Osoby zamężne i żonate utwierdza się ,że kroczą dobrą ścieżka , pomyślą też o wspólnym spełnianiu marzeń i powrocie do tego co ich połączyło. Pamiętaj,Twoja druga połówka uwielbia takie szalone gesty,więc niespodzianka będzie mile przyjęta .

Skorpion
Partner czymś miłym Cię zaskoczy. Wypady za miasto, do kina czy nad wodę będą owocne, a wasze małżeństwo ponownie rozkwitnie.Kolacja a może dansing zróbcie coś szalonego. Single dostrzeżecie atuty swojego stanu wolnego.Zaplanujcie urlop nad wodą.

Strzelec
Uważaj bo możliwe rozstanie lub poważny kryzys. Osoby samotne nie mal każda zawarta znajomość przyniesie dużo radości i ten błysk w oku .... ale nie wyobrażaj sobie zbyt wiele.Znajomości zawieraj z rozsądkiem , nie angażuj wszystkich zmysłów.Upajaj się chwilą.

Koziorożec
Kariera istotna,ale pomyśl też o partnerze.Partner marzy by coś zmienić w waszych kontaktach,żeby odsunąć szarą rzeczywistość. Single nad wodą spotkacie kogoś kto zafascynuje was swoim intelektem , więc zaplanujcie urlop nad dużym akwenem wodnym w to lato.

Wodnik
Wyjdź z inicjatywą ,zrób pierwszy krok.Panuj nad emocjami. W parach ,gdzie ostatnio było nijako nastąpi gorące pojednanie. Samotni dużo imprez ,wypadów za miasto i nowych znajomości ,będzie ekscytująco. Do odważnych świat należy. Nie czekaj na lepszy moment, bo go nie będzie.

Ryby
Zorganizuj kolację przy świecach ,ognisko na polanie ,kup pierścionek i oświadcz się. Osoby w związkach mnóstwo zaproszeń na grilla,wypad za miasto czy inne przyjemne spotkania.Idźcie,bawcie się dobrze bo aura lata pozytywnie to wpłynie na wasze małżeństwo.