Horoskop ogólny na sierpień

Horoskop ogólny na sierpień

„Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia.” Mark Twain

Baran
Latem Baranom będzie sprzyjać szczęście w miłości. Staną się dynamiczne i przebojowe, skłonne do podbojów i flirtów. W stałych związkach bez zgrzytów i nieporozumień. Samotne Barany mogą spotkać miłość swojego życia bawiąc się ,gdzieś na dyskotece czy w kurorcie wypoczynkowym.W pozostałych sferach sprzyjać będzie Wam szczęście.Co dasz wróci do Ciebie.

Byk
Lato i słońce poprawi Wam samopoczucie i nastrój. W stałych związkach czeka Was czas rozkwitu uczuć, także erotycznych.Osoby samotne nie popadajcie w nostalgiczny nastrój. Pojawi się szansa na prawdziwą miłość, ale trzeba wyjść z inicjatywą.W pozostałych dziedzinach życia los nie planuje większych zmian.Kierujcie się głosem serca nie rozsądkiem.

Bliźnięta
Odnowi się Wasz zapał do życia ,będziecie żywiołowe i spontaniczne.W stałych związkach mogą się pojawić trudności ze zrozumieniem partnera. Zadbajcie o romantyczną atmosferę.Single Bliźnięta mogą zaangażować się w miłosny trójkąt.W pozostałych aspektach życia czekają nowe perspektywy.Pamiętajcie na szczęście trzeba zapracować.

Rak
Czeka Was czas wrażliwości i romantyzmu.W stałych związkach możecie liczyć na uczucia partnera,szczególnie widoczna będzie jego czułość i wsparcie. Uczucia w związku rozkwitną na nowo.Samotne osoby spod tego znaku zakochają się w kimś z wzajemnością.Pamiętajcie by skupić się na swoich mocnych stronach.

Lew
Energia będzie was rozsadzać ,zaczniecie romansować z zapałem,więc uważajcie bo w stałych związkach może zakończyć się to rozstaniem.Osoby wolne znajomości zawarte teraz mogą okazać się niewypałem.Wykażcie się przedsiębiorczością i inicjatywą.

Panna
W stałych związkach rozkwit uczuć.Znajdziecie ciepło i bliskość u partnera a wspólnie spędzony urlop bardziej Was zbliży. Samotne osoby zakochają w kimś, kto zrobi na nich nieodparte wrażenie.Pośpiech może narazić Was na straty.

Waga
Będą wokół Was kręcić się osoby szukające tylko romansu i przygody. W stałych związkach zrozumienie i opieka partnera,miłość na nowo rozkwitnie.Samotne Wagi poznacie kogoś interesującego z trygonu Wody.„Każdy ma prawo marzyć inaczej.”

Skorpion
Samotne Skorpiony staniecie się bardziej romantyczne i sentymentalne.Może czas porzucić marzenia o idealnym partnerze i wyruszyć na podbój. W stałych związkach partner czymś miłym Was zaskoczy i wasze małżeństwo ponownie rozkwitnie.

Strzelec
W stałych związkach powieje świeżością niektóre z Was staną się bardzo kochliwe.Przeanalizujcie na ile Wam się to opłaca,by nie stracić swojej „połówki”. Samotne Strzelce korzystajcie z energii lata ,tylko teraz możecie zakochać się po uszy.Każdy ruch dokładnie przemyślcie.

Koziorożec
W stałych związkach Koziorożce ponownie zauroczą swojego ukochanego.Dla samotnych istnieją duże szanse na spotkanie wymarzonego partnera pod warunkiem,że odejdziecie od komputerów,smartfonów i zaczniecie czas spędzać w realnym świecie.Skupcie siły na kontynuowaniu dotychczasowych obowiązków.

Wodnik
W stałych związkach pojawią się trudności w komunikacji z partnerem. Problemem będą zupełnie inne oczekiwania. Wolne Wodniki zakochają się w kimś tajemniczym.Relacja będzie udana jak przestaną podchodzić do uczuć jak transakcji wiązanej.Możliwy awans lub podwyżka w każdym razie wyraźna poprawa sytuacji materialnej.Pamiętajcie,mając nie wiele też można się podzielić .

Ryby
Samotne Rybki będą mieć tendencję do zawierania relacji z niewłaściwymi osobami. Zatęsknicie za miłością i romantyzmem. W stałych związkach porozumiewać się będziecie bez słów i spędzać miłe chwile namiętności.Podróż odmieni Wasze życie,więc pakujcie walizki i wyruszajcie już dziś.Spójrzcie bardziej realnie na rzeczywistość,nie odkładajcie decyzji na jutro.

Zapraszamy na wróżby tarot online