Horoskop Październikowy

Horoskop Październikowy

 

Witam Cię bardzo serdecznie i zapraszam do przeczytania i zapoznania się, jak będzie się kształtował dla Twojego znaku zodiaku miesiąc październik.

 

Baran

Barany we Październiku będą miały się z czym bić w myślach. Pewne rzeczy, sprawy, związki czy sytuacje trzeba będzie dość poważnie rozważyć. Przyszedł kres czekaniu, oczekiwaniu i wystawianiu Twojej cierpliwości na próbę. Ostatecznie dojdziesz do wniosku, że tego co już i tak zostało utracone, nie da się odzyskać. Stagnacja też musi się skończyć i czas ruszyć dalej. To jest swego rodzaju punkt / moment przejścia na kolejny etap w życiu. Pozostawienie za sobą jednych rzeczy sprawi, ze zapragniesz czegoś zupełnie innego, nowego. Zechcesz zgłębiać wiedzę i to w szerokim tego słowa znaczeniu. Nie obawiaj się nowych wyzwań, idź na kurs, zapisz się na wykłady, szkolenie czy warsztaty. Odważ się poddać nowym doświadczeniom, poszerzaj swoje horyzonty – dzięki temu po pierwsze łatwiej będzie Ci zostawić za sobą i odejść od spraw, które już dawno powinny być pozostawione. Nawet jeśli na początku będzie się to wydawało trudne, niemożliwe do pokonania, nie poddawaj się. Działaj, nie poddawaj się, odsapnij na chwilę ale dalej działaj. Jeśli coś pójdzie nie tak, skoryguj kurs – odrzuć to co nie działa i nie zatrzymuj się. Sprawy zaczną się klarować szybciej niż myślisz. Natomiast jedna uwaga, nie rozmieniaj swojego czasu i energii na drobne. Tutaj potrzeba nie tylko działania ale też skoncentrowanego działania.

Byk

Byki będą zdecydowanie miały pracowity Październik. Często będzie to praca trudna, powolna i nie dająca efektów natychmiast. Natomiast jedno jest pewne. Posiadasz wszelką wiedzę, wszelkie umiejętności by tej pracy podołać. Nawet jeśli wydaje Ci się, że nie opanowałeś danej umiejętności wystarczająco dobrze, nastąpi to już w krótce. Należy jednak zwracać szczególną uwagę na szczegóły i detale. Jeśli natomiast nie masz przed sobą postawionego zadania czy projektu, to teraz jest na odnalezienie swojego zadania, swojego hobby, czegoś, co będzie Ci sprawiać ogromną radość. Czegoś, co będzie można szkolić i rozwijać. Nie daj się jednak zwieść i nie podążaj za czyimiś marzeniami. Niech Twoja intuicja, Tworze marzenia i Twoje cele będą tym co Cię będzie kierowało. Czasami wydaje się, ze właściwie za cokolwiek się zabierzesz, to i tak jest za późno albo za wiele czasu potrzeba na doskonalenie. Zdziwisz się, jak już po kilku krokach okaże się, ze możesz wiele osiągnąć. Wiem, ze to slogan, ale tak to karty podpowiadają, ciężka praca się opłaci. Dzięki takiemu podejściu znajdziesz w sobie nadzieję, chęć do działania, inspirację, szczególnie, że praca, którą należy się zająć w tym miesiącu będzie długa i na jej efekty przyjdzie Ci trochę poczekać. Nie zabraknie Ci więc cierpliwości i zapału. Październik być może zacznie się dość monotonnie i żmudnie, zakończy się jednak o wiele lepiej.

Bliźnięta

Bliźniętom zdecydowanie nie zabraknie energii do działania w Październiku. Będzie Was dosłownie rozpierać chęć do robienia, tworzenia i kreowania. Szczególnie, jeśli masz nowe plany i projekty, nad którymi zechcesz pracować. Wszelkie Twoje zamierzenia przeistoczą się w coś, co będzie można rozwijać. Jeśli starasz się o dziecko, to właśnie w Październiku możesz owe pozytywne wieści otrzymać. Mniej lub bardziej dosłownie, możesz spodziewać się rozwoju i pozytywnego działania w tym czasie. Mało tego, jeśli planujesz jakieś przedsięwzięcia finansowe, lokaty, inwestycje czy też rozpoczęcie jakiegoś projektu związanego z Twoją pracą, rozwojem Twojej firmy – to będzie czas w którym zasiejesz ziarno, które w przyszłości zdecydowanie przyniesie Ci owoce. Jedna tylko mała uwaga, jeśli passa będzie Ci sprzyjała, nie rezygnuj i nie roztrwoń tego, co już udało CI się osiągnąć. To jest dość częste, kiedy na początku wszystko się układa. Przyszedł kres czekaniu, oczekiwaniu i wystawianiu Twojej cierpliwości na próbę. Jeśli więc pracujesz nad czymś już od dłuższego czasu, to teraz właśnie nadszedł moment, kiedy sprawy nareszcie ruszą do przodu. Tak jak dla Baranów, Październik to jest swego rodzaju punkt / moment wejścia w kolejny etap w życiu. Mało tego, sprawy mogą przybrać pozytywny obrót o wiele szybciej, niż możesz się tego spodziewać. Wykorzystaj tą szansę.

Rak

Raki rozpoczną Październik refleksyjnie. Będziesz się zastanawiać co w Twoim życiu nadal ma sens. Wewnętrznie będziesz odczuwać, ze pewne sprawy zbliżają się ku końcowi. Nie należy zwalczać tych uczuć. Nic utrzymane na siłę, nie przyniesie korzyści ani Tobie ani Twoim bliskim. Zmiana, transformacja, nie musi kojarzyć się z czym złym, nie oznacza to jednak, ze będzie to łatwe. Jeśli zdecydujesz się domknąć pewien etap w swoim życiu, zmiana na lepszy nadejdzie. Dla Raków to będzie idealny czas by skupić się na pracy, na zadaniach im powierzonych. Nie zamykaj się więc w sobie tylko podejmuj wyzwania, realizuj projekty i plany, na które do tej pory zawsze brakowało Ci odwagi czy czasu. Przyniosą Ci bowiem korzyść podwójną. Po pierwsze ułatwią Ci zamknięcie pewnego etapu, pozostawienie przeszłości za sobą. Po drugie, będą bardzo korzystne dla Twojego rozwoju ale i finansów. Po raz kolejny jednak karty zaznaczają, że należy podjąć pewne ważne decyzje w Twoim życiu. Zostawić pewne sprawy za sobą, nie rozpamiętywać przeszłości. W ten sposób uda Ci się ruszyć dalej. W przeciwnym razie nie będzie to jedynie wewnętrzna stagnacja ale i fizyczna blokada. Nie daj się więc zatrzymać. Coś musi się zakończyć, szczególnie jeśli nie przysparzało Ci to już radości, aby rozpocząć mogło się coś nowego.

Lew

Lwy wejdą w Październik, po dość dynamicznym Wrześniu w bardziej harmonijny czas. Będzie to okres zadowolenia, ponieważ pewne projekty, plany w końcu uda Ci się w końcu zrealizować. To także swojego rodzaju wejście w nowy etap. Wszechświat Ci sprzyja, więc jak najbardziej należy wykorzystać energię tego miesiąca. Niech nie zatrzymają Cię żadne lęki czy zmartwienia, mogą się okazać na wyrost. Jest tylko jedno małe ryzyko, nie spoczywaj na laurach. Ciesz się sukcesem, nawet małym ale nadal działaj i rozwijaj się. Natomiast w tym miesiącu także zapragniesz ulec niektórym swoim pokusom i to dosłownie w różnych sferach Twojego życia. Tutaj muszę zaznaczyć, ze spora część kart w rozkładzie to Puchary – a więc emocje i sprawy uczuciowe będą tymi, które będą zaprzątały Twój umysł i Twoje serce. Jeśli więc chcesz wejść w nowy związek, zaangażować się w nową znajomość – sprawiając sobie tym samym przyjemność, szybsze bicie serca. Szybko może bowiem się okazać, że zamiast budować coś wspólnego, będziesz budować domek z kart. Podobnie sprawy się mają, jeśli zamierzasz coś robić jedynie dla pieniędzy. Wszelkie swoje decyzje dobrze przemyśl zanim wprowadzisz je w życie. Najlepszą radą jest odsunąć się na chwilę i wówczas spojrzeć na sprawę inaczej. Zmiany i tak nadejdą, czy tego chcesz czy nie. Mogą dotyczyć różnych aspektów Twojego życia. Najlepiej jest się z nimi zmierzyć ze spokojem i rozwagą. Świat jest pełen możliwości.

Panna

Panny w Październiku będą się zmagały z przemożną chęcią zmiany a właściwie przemiany. Niezależnie od wieku czy statusu społecznego. Może to dotyczyć zmiany środowiska, zmiany otoczenia, oddana się swojej pasji czy chociażby rozpoczęcie nowej, emocjonalnej znajomości. Tu także należy wspomnieć, ze wszystkie wyżej wymienione przemiany mogą mieć wyłącznie wymiar duchowego przełomu. Czyli bardziej postrzegania tych aspektów życia. Nie oznacza to wcale, że zapragniesz dokonywać swoistej rewolucji w swoim życiu. Nie zrobisz niczego i tak też karty radzą, co mogłoby zaburzyć Twój świat czy Twoją równowagę. Znajdziesz sposób by przewidzieć swoje ruchy i wszelkie decyzje. To także rodzaj ochrony własnej. Pomimo tego, że jednak uda Ci się pewne sprawy, te bardziej pragmatyczne rozpatrywać bez chwili wahania, to jednak sprawy, które dotyczą Twojego wnętrza, tego z czym borykasz się w myślach zajmą o wiele więcej czasu. Możesz nawet odczuwać blokady czy odnosić wrażenie, ze jesteś w sytuacji patowej. To właśnie będzie tą przysłowiową kroplą goryczy, która będzie Cię powstrzymywała przed działaniem. Okres zastanowienia i rozważania jest jak najbardziej wskazany, jednak nie może trwać wiecznie. To właśnie podjęcie decyzji będzie decydujące. Co za tym idzie, trzeba będzie stawić czoła prawdzie czy faktom, które chodzą Ci po głowie, a na które już niebawem spojrzysz zupełnie w innym świetle.

Waga

Wagi w Październiku będą często działać z poza sceny. Czyli nie będziesz w samym centrum wydarzeń, a raczej właśnie będziesz działać z cienia. Nie oznacza to wcale, ze sprawy które będą się działy dookoła Ciebie będą nieistotne i nic nie będzie można w ich sprawie zrobić. Wręcz przeciwnie, to właśnie Twoje dobre rady, Twój osąd, Twoja siła i chęć do ciężkiej pracy spowodują, że będzie to dla Ciebie dość zabiegany początek miesiąca. Natomiast jedno jest pewne. Wiele z tych spraw, które będą zaprzątać Twoje życie, uda się załatwić i doprowadzić do końca. Mało tego, wiele z nich okaże się zakończyć sukcesem. Nie poddawaj się więc i nie odmawiaj pomocy nikomu, kto o nią poprosi. Dzięki temu, nie tylko Ty będziesz pomagać innym ale i Tobie nie zabraknie wsparcia. Nie zamartwiaj się więc, jeśli niektóre ze spraw, którymi przyjdzie Ci się zająć będą się przeciągać. Do końca miesiąca uda Ci się pozałatwiać większość z nich. Nie przejmuj się więc, jeśli chwilowo może się to wydawać trudne, czy ponad Twoje siły. Dosłownie dwa kroki dalej okaże się, że cały Twój wysiłek i Twoja ciężka praca, nie pójdzie na marne. Wagi więc mają przed sobą zapracowany ale i pozytywny miesiąc przed sobą.

Skorpion

Skorpiony będą się natomiast w Październiku zmagać z różnymi formami nacisku czy uzależnienia. Może to być trudna sytuacja zawodowa, czy osobista. Nie oznacza to wcale, że ktoś Cię będzie przymuszać do wykonywania zadań wbrew Tobie. To najczęściej będzie Twoje własne wewnętrzne poczucie, że „coś” musisz. Natomiast należy sobie zdać sprawę, że czegokolwiek by to nie dotyczyło, związku, pracy, używek – wewnętrznie musisz sobie zdać z tego sprawę, co tak naprawdę Cię trzyma w obecnej sytuacji. Miesiąc ten będzie pełen decyzji do podjęcia ale i do rozważenia. Nie ma jednak sensu nieustanne zastanawianie się nad konsekwencjami. Jakąkolwiek decyzje podejmiesz i tak zawsze Twoje wybory będą miały wpływ na Twoje życie, a czasami także na życie Twoich bliskich. Nie daj się więc zwieść pozorom i naciskom z zewnątrz. Postępuj według swojego serca i sumienia. Już pod koniec Października uda CI się zapanować nad niektórymi z tych trudnych spraw. Poczujesz, ze powoli wychodzisz z tej niepewności czy nawet poczucia „uzależnienia”. Pomoże Ci w tym rodzina, Twoi bliscy oraz przyjaciele. Nie odwracaj się więc od nich. Samotne skorpiony będą mogły w końcu zamknąć etap samotności, przełamać się i wyjść z błędnego postanowienia, że już nic i nikt na nich na zewnątrz nie czeka. Nie rezygnuj więc, Zmiana na lepsze czeka tuż za rogiem.

Strzelec

Strzelcom natomiast nie zabraknie w Październiku odwagi ale także wewnętrznej siły, by realizować swoje plany. Szczególnie, jeśli jest to jeden konkretny cel, którego realizacja była odkładana już przez czas jakiś. Mało tego, niestety w tym czasie możesz liczyć wyłącznie na siebie, na nic się zda proszenie o wskazówki czy rady innych ludzi z Twojego otoczenia. Więc, nawet jeśli owy plan, marzenie jest śmiałe i dotychczas było odkładane ze względu na opinię innych, teraz jest czas by wykazać się odwagą w ich realizacji. Czasami możesz odczuwać nawet przytłoczony lękiem i obawami, daj się jednak prowadzić Twoim marzeniom. Pomimo iż na początku będziesz mieć poczucie, że nie do końca wiesz jak to osiągnąć, niebawem okaże się, że to co się będzie działo dookoła Ciebie, podpowie Ci dokładnie jak to osiągnąć. Zyskasz pewność, ze ta droga, ta metoda jest najlepsza. Możesz się też spodziewać wieści, które utwierdzą Cię w przekonaniu, że to co robisz jest dobre. To także moment na ruch – więc nie zatrzymuj się pomimo przeszkód. Pod koniec miesiąca okaże się, że Twoje decyzje były nie tylko trafne ale Twój projekt czy zadanie będzie się świetnie rozwijać. Strzelce więc powinny być w swoim żywiole, działanie, które przyniesie bardzo dobre rezultaty.

Koziorożec

Koziorożce z odpoczynkiem niestety będą musiały jeszcze poczekać. Październik bowiem zapowiada się bardzo pracowicie. Nie oznacza to wcale, ze będzie to praca bezcelowa, czy pozbawiona rezultatów, jednak na efekty tej pracy trzeba będzie trochę poczekać. Musisz wykazać się sporą dozą cierpliwości i samozaparcia. Nie upadaj więc na duchu, jeśli chwilowo może się okazać, że nie widać rezultatów Twojej pracy, tu potrzeba pewności siebie i jasno sprecyzowanego celu. W szczególności nie pomijaj żadnych z pozoru tylko drobnych spraw, mogą się one okazać dość znaczące w przyszłości. Jak już wspomniałam, na efekty trzeba będzie chwilę poczekać, jednak może się okazać, że ta chwila będzie krótsza niż myślisz. Otoczenie będzie Ci sprzyjać, nie rezygnuj więc z proszenia o pomoc swoich bliskich. Karty jednak wyraźnie podpowiadają, że musisz wykazać się kreatywnością. To także oznacza, że czasami trzeba będzie spróbować zupełnie nowego podejścia niż dotychczas. Nawet jeśli nie masz zmysłu artysty, to i tak odezwie się w Tobie chęć do tworzenia czegoś zupełnie nowego – co także może spowodować wewnętrzny konflikt. Nie daj więc wytrącić się z równowagi i skup się na pracy a tej Ci nie zabraknie w tym miesiącu.

Wodnik

Wodniki w Październiku z przyjemnością skupią się na tym, co wydarzyło się w przeszłości. To także czas na wspominanie cudownych przygód czy wydarzeń, które pomimo iż działy się dawno temu, nadal mają wpływ na Twoje życie. To idealny czas na odnawianie więzi z osobami, z którymi od dawna nie było kontaktu. Czasami nawet zapragniesz wrócić do miłości sprzed lat. Nie będzie to tylko napisanie kartki, to zdecydowane odwiedziny i odbudowywanie relacji na dłuższy czas. Nie odwlekaj więc dłużej tego, co z pewnością przyniesie Ci wiele dobrego. Nic więc dziwnego, że w Październiku częściej możesz wybrać się w podróż, niekoniecznie daleką fizycznie, ale emocjonalnie już tak. Będzie to czasami wymagało od Ciebie odwagi, nie poddawaj się jednak, może się okazać, że osoby, z którymi zapragniesz odnowić więź, od dawna pragną tego samego, tylko brakowało im odwagi. Niech więc nic Cię od tego nie odwiedzie. Tu w działaniu potrzeba odwagi i silnej woli, ale radość czekająca na końcu, jest tego warta. Takie pragnienia rzadko kiedy realizuje się w pojedynkę. Zapragniesz więc zaangażować w to więcej osób z Twojego otoczenia. Mało tego, z czasem zapragniecie zorganizować wspólne rodzinne spotkanie właśnie w większym gronie. A w takich przedsięwzięciach zdecydowanie im więcej osób tym lepiej. Nie wahaj się więc wciągnąć w takie działania innych Twoich bliskich. Zobaczysz, ile dobrego z tego może wyniknąć.

Ryby

Ryby będą mogły w Październiku zdefiniować co to znaczy przyjaźń i współpraca z bliskimi osobami. Więc, jeśli nawet coś Was poróżni, nie odwracaj się od tej garstki najbliższych Ci osób. Może się bowiem okazać, że upór do niczego Cię nie doprowadzi. Przeciwnie, odizolujesz się tylko od otoczenia i w rezultacie będziesz cierpieć z tego powodu. Czasami warto więc schować dumę i wyciągnąć rękę. Na początku napisałam, że zdefiniujesz co to znaczy przyjaźń, ale to także tyczy się Ciebie – jak Ty będziesz postępować z bliskimi Ci osobami. Nie warto więc na długo pozostawać w opozycji, pomimo tego co Was poróżniło. Dzięki takiemu nastawieniu nie tylko odnowisz i ożywisz Wasze relacje, ale zyskasz w ich oczach o wiele więcej. Często jest tak, kiedy ściera się ogień i woda – takie przeciwieństwa mogą oczywiście walczyć ze sobą, ale o wiele więcej zyskacie, uzupełniając się nawzajem. Karty jednak podpowiadają, by nie dać się ponieść emocjom i nie działać pochopnie. Natomiast w sprawach codziennych, karty zapowiadają, że wszystko cokolwiek właśnie zamierzasz zacząć, powoli zacznie kiełkować i przynosić rezultaty. To dopiero faza początkowa, jednak czegokolwiek ona dotyczy, jesteś na dobrej drodze. Nie daj się jednak ponieść euforii – owszem, małe sukcesy też należy świętować, ale zawsze musisz mieć jasno obrany kierunek. Tak trzymaj, a to co rozpoczynasz, przyniesie Ci nie tylko zadowolenie ale i polepszenie finansów.

Kontakt z wróżką :

708 788 687 Kod 15
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

Wejdź na czat KLIK