Horoskop styczniowy

Horoskop styczniowy

Horoskop ogólny na tydzień od 9 do 15 stycznia 2017

 

BARAN

W pracy dostrzeżesz nowe możliwości, pomysły i rozszerzysz swoje horyzonty. Twój umysł będzie jasno dostrzegał wszystkie nowe idee, które mogą Ci pomóc osiągnąć sukces. Planuj przyszłość, bo właśnie teraz będziesz szczególnie kreatywny. Praca zespołowa przyniesie wiele satysfakcji.

W miłości czas ciepłych kontaktów z bliskimi, łagodności i serdeczności. Nowe związki mogą okazać się bardzo dobrym wyborem z perspektywy czasu.

............

BYK

Będziesz przyciągał szczęśliwe okoliczności, które pomogą Ci w zrealizowaniu celu. Zachowaj jednak dystans do sytuacji i zwróć uwagę, czy nie masz przyzwyczajeń, które szkodzą Twojej pracy lub relacjom z ludźmi. Nie odtrącaj przyjaciół, którzy mogą Ci pomóc.

U osób samotnych bardzo prawdopodobna randka w tym tygodniu, lub nieoczekiwany zbieg okoliczności, który sprawi, że w końcu odnajdziecie swoją drugą połówkę.

....................

BLIŹNIĘTA

To czas pracy nad sobą.  W pracy możesz wykazać się szczególną błyskotliwością, a zajdziesz jeszcze dalej, gdy nie spoczniesz na laurach, tylko dalej będziesz się rozwijać. Wykaż się konsekwencją w działaniu i siłą charakteru.

W miłości możesz oczekiwać wierności i stałości. Warto jednak pamiętać, że każdy związek trzeba pielęgnować, aby nie popadł w rutynę. Nie ulegaj wpływom innych, jeśli to psuje Twoje relacje z ukochaną osobą.

..........................

RAK

W sprawach zawodowych dostrzeż swoje prawdziwe możliwości, bo możesz przegapić okazję do korzystnej zmiany. Możesz zakończyć pewne sprawy, które utrudniały Ci pójście naprzód. Im bardziej będziesz sobą, tym więcej możesz osiągnąć.

Jeśli jesteś z kimś skłócony, to teraz pojawi się szansa na pogodzenie się i przebaczenie. Samotne raki mogą niespodziewanie zakochać się.

.....................

LEW

Wykorzystaj swoje talenty i bądź aktywny. Rozwijaj swoją wiedzę, bo przyjdzie Ci z łatwością przyswajanie nowych informacji. Dobra pamięć i dążenie do perfekcji zagwarantują Ci sukces. Jeśli nad czymś długo pracowałeś, to teraz nadszedł czas zbierania plonów.

W miłości dobry czas na robienie planów na przyszłość i ustalanie daty ślubu. Również samotne lwy maja szansę spotkać właściwą osobę do stałego i trwałego związku.

.............................

PANNA

To czas aktywności i działania w sprawach zawodowych. Teraz możesz mieć siłę przebicia potrzebną do zrealizowania celów. Stawisz czoła przeciwnościom, tylko planuj wszystko długodystansowo, aby Twoja pozycja nie okazała się tymczasowo stabilna. Warto znaleźć czas na gimnastykę lub inną formę aktywności fizycznej.

W miłości możesz łatwo ulec złym emocjom. Hamuj złość, a uda Ci się uniknąć niepotrzebnych konfliktów.

......................

WAGA

Bądź gotowy do zmian, bo okoliczności mogą się zmienić. Jeśli utkwisz w miejscu, nie osiągniesz tego, co planowałeś. Elastyczność i dostosowanie się do nowej sytuacji  przyniesie Ci więcej korzyści. 

Współpraca z kobietami może okazać się ważna, choć może nie być łatwa.

W miłości to czas delikatności i empatii. Możesz wyczuwać nastroje drugiej osoby, co pomoże Ci ją zrozumieć i zbliżyć się do niej. W stałych parach temat ślubu będzie na pierwszym miejscu.

................................

SKORPION

Jeśli będziesz miał jakikolwiek problem zawodowy, to rozejrzyj się wokół siebie, bo znajdzie się ktoś, kto pomoże Ci w tej sytuacji. Finanse będą stabilne, co przyniesie spokój wewnętrzny. Jeśli planujesz odpoczynek, wyjazd, krótki urlop, to będzie to sprzyjający czas dla wszelkich form relaksu.

W miłości może obudzić się tęsknota za osobą z przeszłości. Nie uciekaj jednak w marzenia, jeśli obok siebie masz kochającą osobę. Zaplanuj przyjemne chwile z kimś, kto jest blisko Ciebie.

..........................

STRZELEC

W pracy będziesz musiał podjąć wysiłek, którego nie da się uniknąć. Na rozwój pewnych spraw będziesz musiał poczekać, jednak zachowaj optymizm i ciesz się dotychczasowymi osiągnięciami, bo jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia celu.

W miłości to czas pogodny i pełen ciepła. Możesz być sobą, Twój partner na pewno doceni Twoją naturalność. Jeśli myślicie o wspólnym zamieszkaniu, to czas na zajęcie się tym tematem. Możesz już kupować drobiazgi do nowego mieszkania.

..............................

KOZIOROŻEC

Przyjaciele i znajomi mogą okazać się potrzebni w tym czasie. Nie do końca możesz jednak polegać na każdym z nich. Nie każdy spełni swoje obietnice, więc nie ciesz się przed czasem. Ważne będzie dobre zaplanowanie działań, aby przez zwykłą lekkomyślność nie stracić cennej okazji do osiągnięcia sukcesu.

W miłości czas radości i chwil przyjemności. Spotkania  w większym gronie osób mogą być częstsze niż chwile we dwoje. Osoby samotne mogą spotkać przyjaciela, z którym spędzą miło czas.

........................

WODNIK

Możesz odkryć coś ważnego, co pozwoli Ci w pełni wyrazić siebie i swoją osobowość. To czas, kiedy może pojawić się pomysł, który odmieni Twoje życie. Możesz czuć się przytłoczony obowiązkami, zwłaszcza jeśli pojawi się nowy cel. Możesz jednak liczyć na przyjaźń i pomoc bliskich Ci osób oraz własną kreatywność.

Czas rodzinny dla osób w związkach. Tajemnice mogą wyjść częściowo na jaw, nie będą jednak związane ze zdradą. Samotne wodniki znajdą szybciej druga połówkę, gdy nie będą zanadto nadwrażliwe.

..................

RYBY

Nie daj się ponieść lękom i wytworom wyobraźni, ale też miej oczy szeroko otwarte, bo ktoś z Twego otoczenia może okazać się oszustem. Nieoczekiwana wiadomość lub niezwykły zbieg okoliczności może pomóc Ci odkryć prawdę.

Gdy rozpoznasz fałsz i obłudę, będziesz mógł podjąć decyzję o związku z osobą szczerą i uczciwą wobec Ciebie, a rozstaniesz się z tymi, którzy stosują podstępy i manipulują Tobą.

Prawa autorskie wróżka Miranda

Sprawdź swój indywidualny horoskop styczniowy!Skontaktuj się z wróżką Mirandą poprzez E-mailowe  wróżby online klikajac tutaj  lub wybierz inną z dostępnych form kontaktu .

Kontakt :


708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/sms)

Z Niemiec
0900 310 24 66 wew. 615
0,99 € z VAT/min