Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop od 27 maja do 2 czerwca

SMS o treści :Wrozbylive Twoje pytanie wyślij na 73480
(3.69 zł z VAT)

BARAN

Mogą dotrzeć do Ciebie słuchy, że szef planuje podwyżki lub czyjś awans. Jeśli spodziewasz się, że nie zapomni o Tobie, będziesz z niecierpliwością czekał na dalsze wydarzenia. Los będzie Ci sprzyjać i choć decyzje mogą się odwlekać, a Ty nie będziesz pewien, jak rozwinie się sytuacja, to ostatecznie możesz liczyć na interesującą propozycję współpracy lub zajęcie się ważnym kontrahentem. To, co osiągnąłeś dotychczasowym wysiłkiem, teraz nie zostanie zaprzepaszczone. Dbaj o zdrowie, choć nawet jeśli akurat będziesz na zwolnieniu, nie ominie Cię udział w sukcesie firmy lub w podejmowaniu się nowych przedsięwzięć, do których szef będzie potrzebował zaufanych osób. Panie spod znaku Barana, które nie mają możliwości realizować się zawodowo z powodów prywatnych, teraz zdecydowanie zechcą zrobić coś w tym kierunku, aby to zmienić. W partnerstwie możesz mieć obawy, że mają miejsce sprawy, o których nie wiesz wystarczająco dużo, a Twój partner lub partnerka, choć mogą starać się zachować dobry nastrój i znaleźć z Tobą porozumienie, to jednak niełatwo będzie utrzymać  przez dłuższy czas dobrą atmosferę, bo też może mieć skłonności do martwienia się. Aby znaleźć rozwiązanie problemów będziecie kierować się odczuciem i intuicją w podejmowaniu dalszych decyzji. Single nie powinny dowierzać plotkom, bo cokolwiek usłyszą na temat innych osób, może okazać się to nieprawdą.  

BYK

Projekty będą sprawdzane i analizowane raz jeszcze pod kątem tego, czy uda się je zrealizować w terminie lub według oczekiwań kontrahenta lub osoby, z którą współpracujesz. Pewne sprawy w związku z tym mogą się odwlec, bo będziesz czekał na decyzje lub ustalenia co do dalszego kierunku działań. Choć będziesz pewien, że wszystko zakończy się pomyślnie i z odprężeniem podejdziesz do tego rodzaju sytuacji, obserwując z dystansem osoby, które bardziej emocjonują się wydarzeniami niż Ty, to jednak czeka Cię niespodzianka. Może okazać się, że plany wymagają całkowitej modyfikacji lub druga strona będzie miała zupełnie inne oczekiwania, co wprowadzi pewien stan napięcia w firmie. Zadbaj o umowy, które nie są pewne w chwili obecnej, bo może nie dojść do podpisania ich lub będą na zupełnie innych warunkach, niż się spodziewasz. W partnerstwie nadchodzi czas trudny, gdyż Twój partner lub partnerka mogą stać się podejrzliwi, zazdrośni i doszukiwać się u Ciebie romansów. Nawet jeśli dla dobra rodziny zrezygnowałeś z świeżej znajomości, która Cię pociągała, Twoja połówka nie będzie o tym przekonana, co może wywołać kłótnie i złośliwości dotyczące Waszego małżeństwa. Domysły, na temat tego, z kim spotykasz się za jej plecami, mogą wywołać złe skutki w najbliższym czasie. Single mogą odnowić znajomość zawodową lub znaleźć porozumienie z kimś z pracy, z kim się popsuły im kontakty. Zwłaszcza jeśli masz do kogoś słabość, teraz możliwa jest poprawa stosunków w takich znajomościach.

BLIŹNIĘTA

Możesz mieć wrażenie, że w Twojej pracy dzieją się sprawy, o których nie wiesz. Jeśli ktoś jest zaangażowany w projekty, które zostały ustalone bez wiedzy pozostałych pracowników, nagłe niespodziewane wydarzenia, związane z tym zadaniami ,mogą zakłócić spokój w firmie. Jeśli będziesz zdezorientowany sytuacją, możesz domyślać się, o co chodzi i z góry nastawiać na konfliktowe wydarzenia, bądź konieczność tłumaczenia się z czegoś. Nie powinno to jednak mieć aż tak dużego znaczenia dla Ciebie i mało prawdopodobne jest, aby ktoś Cię wtajemniczał w szczegóły. Może okazać się, że ktoś z Twego otoczenia ma specjalne zadania umówione z szefem, o których się nie dowiesz. W partnerstwie trudno będzie się porozumieć z drugą osobą, która może zapragnąć kontaktów z szerszym gronem znajomych, odwiedzić kogoś daleko mieszkającego lub przynajmniej być z taką osobą w bliskim kontakcie. Twój partner lub partnerka będą szukać znajomości daleko poza kręgiem osób z Waszego otoczenia. Może chodzić o potrzeby związane z kontaktami prywatnymi lub zawodowymi. Spowoduje to ochłodzenie w Waszym związku. Na zewnątrz będziecie wciąż sprawiać wrażenie zwyczajnej rodziny, ale zabraknie prawdziwej więzi emocjonalnej między Wami. Single będą interesujący dla kogoś, kto zdobędzie się na wysiłek, aby się zaprzyjaźnić i poznać bliżej. Nawet jeśli nic nie zrobisz w tym kierunku, druga strona może zabiegać o relację z Tobą.

RAK

Choć zachowasz spokój i obojętność na otoczenie, trzymając się wytycznych szefa, to jednak możesz mieć jakiegoś rodzaju konflikty z innymi pracownikami, zwłaszcza jeśli mają istotne stanowisko w firmie. Możesz być w niejawny sposób testowany lub sprawdzany. W przypadku wszelkich niejasności dotyczących pewnych projektów ktoś może poszukiwać informacji na ten temat, a jego argumenty trudno będzie Ci zbić. Będziesz mieć do czynienia z bardzo spostrzegawczą i  inteligentną osobą, przed którą nie da się nic ukryć. Jeśli znajdzie błąd w dokumentach, może nie dojść do skutku umowa, którą chcesz podpisać. Lepiej nie mieć kogoś takiego za wroga, bo nawet jeśli uważasz, że poradzisz sobie w przypadku problematycznej sytuacji, to w praktyce może okazać się, że to Ty będziesz musiał ustąpić. W partnerstwie nie doszukuj się powodów do zazdrości i nie podejrzewaj nikogo przedwcześnie. Twój związek jest całkowicie stabilny, nawet jeśli masz wrażenie, że Twój partner lub partnerka szukają wsparcia w osobie z rodziny, którą darzą dużym zaufaniem. Nie będzie to wpływać na Twoje małżeństwo, o ile nie będziesz doszukiwać się sekretów, których nie ma. Zaufaj swojej połówce, gdyż rozsądek i zrozumienie dla innych będą korzystniejsze niż nieufność. Single mogą szukać odskoczni od problemów rodzinnych w świeżych znajomościach, ale trudno będzie pogodzić się z kimś, z kim Ci się wcześniej nie ułożyło.

LEW

W pracy możesz wyczuć napiętą atmosferę w otoczeniu, a ludzie mogą nie mieć chęci na zwierzenia, a swoje sprawy prywatne będą  chronić, aby nie rozmawiać o nich z osobami spoza kręgu bliskich. Jeśli wzbudzi to Twoje obawy, możesz spróbować rozładować napiętą atmosferę poczuciem humoru. Rozmowy, które z tego wynikną, mogą sprowokować większe dyskusje, niż się spodziewasz. Zwróć jednak uwagę, czy na pewno idziecie w dobrym kierunku, bo cała sytuacja może zakończyć się atakiem słownym na osobę nieobecną  i będą jej stawiane zarzuty wyssane z palca. Nie opieraj się na domysłach i weź pod uwagę, że osoby nieprzyjazne mogą wynajdywać nieprawdziwe powody, żeby rozładować na kimś złość. W partnerstwie czas trudny dla Twojej połówki. Jeśli ma jakiekolwiek problemy, może uważać, że sama musi sobie z tym poradzić i nie ma sensu oczekiwać pomocy z zewnątrz. Możesz chcieć to wykorzystać do tego, aby zdobyć jej zaufanie czy zbliżyć się do niej bardziej, szczególnie jeśli mieliście wcześniej jakieś problemy między sobą. Jeśli zawiodłeś kogoś, to teraz wcale nie będzie łatwo dojść do zgody, nawet jeśli poprosisz bliskich, aby wsparli Twoje starania o porozumienie. Zaangażowanie innych w Wasze sprawy nie przyniesie tak szybko rezultatów, jakbyś chciał. U singli czas niekorzystny, gdyż możesz mieć nadmierną skłonność do kontrolowania innych osób, co spowoduje brak zaufania, szczególnie jeśli kogoś zraniłeś.

PANNA

W pracy ktoś może zdradzić Ci tajemnicę i najprawdopodobniej będzie to kobieta. Nie przywiązuj jednak nadmiernie wagi do cudzych spraw i pokaż się od jak najlepszej strony, bo niektórym Pannom grozi utrata zatrudnienia, z czego mogą sobie nie zdawać sprawy. Jeśli Twój szef uzna, że jesteś za mało wydajnym pracownikiem, może snuć plany, o których nie wiesz. Zaangażuj się bardziej w swoje zadania zawodowe, bo ktoś na stanowisku może Cię obserwować. Jeśli w firmie konieczne są pewne umowy z kontrahentami, aby dalej funkcjonować sprawnie na rynku, mogą być prowadzone negocjacje w tych sprawach. Jeśli nie orientujesz się w sytuacji, zachowaj czujność, bo może braknąć zajęcia dla wszystkich zatrudnionych. W partnerstwie możesz odnieść wrażenie, że Twoja połówka zobojętniała w Waszym związku, odczuwa jakiegoś rodzaju kryzys i szuka pocieszenia u znajomych lub z trudem znajduje porozumienie z Tobą. Nawet jeśli okażesz więcej ciepła i zrozumienia niż zazwyczaj, możesz mieć skłonności do wycofywania się lub przybierania pozy obronnej, jeśli uznasz, że są kierowane jakieś zarzuty przeciwko Tobie. Będzie trzeba przezwyciężyć rutynę i jeśli nic nie wymyślisz, to może wyniknąć z tego awantura, której się nie spodziewasz i nawet możesz być porównywany do innych osób. W dalszej perspektywie może Cię to jednak zmobilizować do pozytywnych zmian. Singlom braknie szczęścia do świeżych znajomości.

WAGA

W Twojej firmie może wyniknąć konflikt wśród pracowników najdłuższych stażem. Jeśli od tego będą zależeć Twoje plany, to może nie udać się je zrealizować z tego powodu. Ty zachowasz spokój, ale też zechcesz zebrać więcej informacji na temat, który emocjonuje innych. To tydzień pełen kontaktów zawodowych i wielu spraw, które będą działy się jednocześnie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, będziesz dowiadywał się odnośnie spraw niejasnych dla Ciebie, ale również będzie to moment, kiedy możesz wiele załatwić. Ewentualne konflikty szybko ustaną i w firmie zapanuje spokój, a nawet zobojętnienie, jak gdyby nigdy żadna sytuacja problematyczna nie miała miejsca. W partnerstwie możesz mieć różne pomysły, które będą miały na celu samorealizację i lepsze spędzenia czasu na tym, co sprawia Ci przyjemność. Możesz mieć dość codziennej rutyny i w związku z tym podjąć decyzje, które sprawią, że Twoja codzienność nabierze barw. Jeśli Twój partner widzi inne rozwiązania dla siebie i nie zechce uczestniczyć w pomysłach, które wpadną Ci do głowy, może snuć domysły na temat tego, co chcesz tym osiągnąć, albo dokąd Cię to zaprowadzi. Nie dasz się jednak nikomu zmanipulować i jeśli na czymś Ci zależy, obmyślisz plan realizacji celu w sposób dobrze przemyślany i racjonalny. Singlom trudno będzie znaleźć osobę do związku, bo mogą nie mieć szczęścia do znajomości, w których zainteresowanie jest wzajemne. To również czas oddalania się i rozstań w przypadku niektórych osób.

SKORPION

Jeśli prowadzisz interesy, zachowaj ostrożność w kontaktach z kobietami, bo mogą zaszkodzić Ci w jakiś sposób i wywołać zastój lub komplikacje z kontrahentami, co może spowodować konieczność poszukiwania nowych kontaktów zawodowych, aby wyjść z trudnej sytuacji. Możesz liczyć na znajomości lub osoby, które wesprą Cię w przypadku takich problemów, ale w tym tygodniu trudno będzie wprowadzić konkretne zmiany i jeśli znajdziesz się w sytuacji stagnacji, to niełatwo będzie ruszyć coś do przodu akurat teraz. Niektóre Skorpiony mogą nie czuć satysfakcji zawodowej z różnych powodów. W partnerstwie u mężczyzn może zdarzyć się, że Twoja partnerka będzie słownie atakować inną kobietę z rodziny lub kobieta z Twego bliskiego otoczenia będzie wyrażać się w sposób krzywdzący Twoją partnerkę, a nawet Twoje dzieci, jeśli je masz. Odkrycie tego rodzaju zachowań może sprawić Ci przykrość lub wywołać negatywne przemyślenia. Trudno będzie powstrzymać ewentualne konflikty, choć możesz nawet nie rozumieć pretensji i zarzutów stawianych Twojej połówce. Zachowaj dystans i zdrowy rozsądek w ocenie sytuacji. Single mogą zapragnąć powrotu do dawnych znajomości, chcieć pogodzić się z kimś, z kim byli skłóceni, ale druga strona nie będzie otwarta na rozmowy.

STRZELEC

Dobrze przemyśl każdy ruch w sferze zawodowej, gdyż chcąc zmienić sytuację na lepszą, możesz wywołać inny skutek, niż byś chciał. Nie warto podejmować rozmów pod wpływem impulsu, nawet jeśli istnieje sytuacja, która Ci ciąży lub przeszkadza. Jeśli liczysz na współpracę z jakąś firmą lub grupą osób, mogą zrezygnować z dalszych wspólnych działań, jeśli wykonasz niewłaściwy ruch. Niektórym Strzelcom może być trudno uniknąć pewnych wydarzeń, nawet jeśli powściągną emocje. Jeśli coś stoi na przeszkodzie, aby doszło do realizacji pewnych planów, niełatwo będzie znaleźć rozwiązanie. Mimo wszystko możesz liczyć na jakiegoś rodzaju propozycję, która powinna przynieść korzyść, choć możesz być zdezorientowany, jak w praktyce miałoby to wyglądać. W partnerstwie to czas, kiedy druga strona może oczekiwać  decyzji, przemyśleń lub zmiany w zachowaniu, a Ty będziesz mieć skłonność do wycofania emocjonalnego bez okazywania uczuć. Nawet jeśli czujesz, że powinniście bardziej postarać się oboje, aby Wasz związek nabrał barw, to jednak wątpliwości i obawy będą  przeważać. Panie spod tego znaku mogą mieć refleksje na temat tego, czy partner jest im całkowicie wierny, a jednocześnie mogą nie mieć dość motywacji, aby wykazać się postawą cieplejszą, by odzyskać jego zainteresowanie. Single mają szansę poznać kogoś atrakcyjnego, choć druga strona może nie zauważyć, że masz na myśli bliższą relację.

KOZIOROŻEC

Koziorożce powinny zachować ostrożność w sprawach zawodowych, gdyż mogą pojawić się niespodziewane okoliczności, które wpłyną na ich sytuację. Może zdarzyć się, że zepsuje Ci się sprzęt, na którym pracujesz, co spowoduje, że nie zrealizujesz wszystkiego, co zaplanowałeś i będziesz musiał podejmować błyskawiczne decyzje i zmieniać plany. Szczególnie jeśli czujesz się naciskany, aby współpracować z konkretną osobą tak, aby odbyło się to bezproblemowo, mogą wyniknąć niespodzianki, które pokrzyżują Ci zamiary. Możliwe problemy z umowami i porozumieniem się co do oczekiwań, a jeśli ktoś Ci zaszkodzi, może okazać się, że nie będziesz mógł zaprotestować z powodu tego, że akurat z tą osobą będzie trzeba szukać porozumienia za wszelką cenę, bo w przeciwnym razie możesz być odsunięty od pewnych projektów. W partnerstwie będziesz mieć zmienne nastroje, a jeśli Twoim zdaniem jakaś znajomość działa niszcząco na Wasz związek, to spodziewaj się zmian w tym tygodniu i zerwania takich kontaktów. Możesz liczyć na swoją połówkę w sprawach codziennych. Jeśli masz dzieci, Twój partner lub partnerka będą mieć lepszy kontakt z dzieckiem od Ciebie w nadchodzących dniach. Single nie będą zbyt ufne w nawiązywaniu nowych znajomości, szczególnie jeśli czują się oszukane i obawiają się spotkać niewłaściwą osobę. Nawet jeśli Twoje grono znajomych będzie próbowało pogodzić Cię z kimś, to może braknąć wzajemnego przyciągania, aby się to udało.

WODNIK

W sferze zawodowej możesz wykazać się większą pewnością siebie od innych w sytuacjach, kiedy trzeba określić swoje argumenty, podjąć decyzję lub wykonać solidnie jakieś zadanie zawodowe. Osoby, z którymi pracujesz, mogą mieć chęć wykazania się swymi najlepszymi zaletami, aby się wyróżnić, a jednocześnie braknie im zdecydowania i przebojowości. Weź pod uwagę, że w ustalaniu działań, Twoje otoczenie może unikać wyrażania swojego zdania w bezpośredni sposób. Jeśli ktoś będzie miał inną opinię niż Ty, prędzej powie to za Twoimi placami niż jawnie. W przypadku bezpośrednich konfrontacji, pozostaniesz niezależny w swym punkcie widzenia spraw. Nadchodzący tydzień może przynieść okoliczności utrudniające osiągnięcie celu, ale możesz robić plany na przyszłość, zwłaszcza jeśli trzeba obejść jakiś problem. W partnerstwie skupisz się na sprawach codziennych, które mogą przeciążyć Cię w tym tygodniu. Możesz mieć wiele spraw do załatwienia bez możliwości przełożenia terminu na później. U partnera lub partnerki możliwe są niespodziewane okoliczności, które wywołają negatywne przemyślenia, szczególnie jeśli osłabią system odporności u Twojej połówki i wywołają obawy o zdrowie. To również tydzień wielu kontaktów z różnymi osobami, z rodziną oddaloną od Was lub znajomymi czy przyjaciółmi. Single będą bardzo zwracać uwagę na to, jak są traktowane przez drugą osobę i łatwo będzie je zrazić. Mimo to ktoś może uznać, że jesteś mu bliski, jeśli chodzi o podobieństwo charakterów i nawiązywać kontakt.

RYBY

W sferze zawodowej nie braknie Ci determinacji w osiąganiu celów. Podejmiesz się wyzwań związanych z konkurencją, a osobom współpracującym z Tobą trudno będzie znaleźć kompromis, o ile mają inne założenia niż Ty. We wszelkich sytuacjach, kiedy różnica zdań będzie istotna, Twoje racje zwyciężą, a inni będą musieli zmienić plany lub dostosować się do Twoich. Konsekwentnie i z dużą pewnością siebie podejdziesz do każdej sytuacji, jaka się pojawi. Osoby, z którymi działasz, mogą źle się z tym czuć lub mieć problem z zaakceptowaniem wydarzeń, ale mało prawdopodobne, aby powiedzieli to otwarcie. Ryby będą musiały pogodzić sprawy domowe, rodzinne z zawodowymi, ale nie braknie im energii, aby jednocześnie kontrolować obie te sfery. W partnerstwie możesz czuć zmęczenie, gdyż większość obowiązków spadnie na Ciebie, szczególnie jeśli Twój partner nieoczekiwanie znajdzie dobrze płatne zajęcie, które sprawi, że weźmie nadgodziny lub będzie nieobecny przy zajmowaniu się codziennymi Waszymi obowiązkami. Chwilami może to wywoływać napięcie w związku, ale ostatecznie uda Wam się poukładać sprawy tak, aby każdy w jakiś sposób uczestniczył w życiu domowym. Single mogą poznać kogoś w pracy, ale niełatwo im będzie w nadchodzących dniach przełamać się i wykazać wystarczająco dużo swobody, aby mogło z tego coś wyniknąć więcej niż zwykła znajomość. Nie zechcesz wchodzić w niezobowiązujące relacje.

Horoskop tygodniowy od 20 do 26 maja

BARAN

W relacjach z innymi ludźmi zmień swoje dotychczasowe nastawienie i postaraj się mniej oceniać innych i podejść do ludzi z większą empatią i zrozumieniem, nawet jeśli tak zwany zdrowy rozsądek podpowiada Ci, że ktoś zasłużył na krytykę. Choć zapewne wierzysz w swój obiektywizm i uważasz, że jesteś bezstronny w ocenie sytuacji i oczekujesz, że każdy zapłaci za swoje błędy i pomyłki, to jednak tym razem lepiej wyjdziesz na tym, jeśli będziesz kierować się współczuciem, a nie chłodną krytyką. Szczególnie w sytuacjach, gdy Twoim zdaniem ktoś popełnił błąd i odbierasz tą osobę jako osamotnioną w swojej sytuacji, postaraj się ją pocieszyć i wesprzeć, zamiast podążać za potrzebą krytyki i wymierzania sprawiedliwości. Twoi bliscy mogą mieć silną potrzebę bliskości i zrozumienia bez względu na pojawiające się wydarzenia. W sprawach zawodowych nie jest to czas wyzwań, a pokory i milczenia. Jeśli otrzymasz radę, która nie będzie Ci odpowiadać lub uznasz, że intuicja podpowiada Ci zupełnie inne rozwiązanie, nie wchodź w dyskusję. Przede wszystkim zastanów się nad wskazówkami bądź podpowiedziami, jakie otrzymasz, bo być może znajdziesz w nich dla siebie coś istotnego, ale nawet gdy się nie zgadzasz z propozycjami, jakie się pojawią, nie śpiesz się do walki o swoje racje. W najbliższym czasie najlepsze rozwiązania pojawią się w wyniku pracy zespołowej i „burzy mózgów”. Wspólnie łatwiej będzie znaleźć sposób na każdy problem.

BYK

To doskonały czas, aby zadbać o swoje zdrowie. Każdy zabieg lub kuracja, na którą teraz się zdecydujesz, przyniesie zadowalające skutki pod postacią zwiększonego poziomu energii, co sprawi, że nabierzesz optymizmu i odwagi do działania we wszystkich sprawach, w przypadku których wcześniej jej brakowało. Jeśli pragniesz zwrócić na siebie uwagę innych, uda Ci się to, gdy zadbasz o potrzeby swojego organizmu, co przełoży się na lepsze samopoczucie i Twoje nastawienie do ludzi. Warto również wierzyć w swoje szczęście i nie zakładać z góry, że Ci się nie powiedzie, bo to czas wychodzenia z cienia i pokazywania się od strony osoby przebojowej i pewnej siebie. Możesz zainteresować się ezoterykom w nadchodzących dniach lub poznać osoby z tego kręgu, które się nią zajmują. W sferze zawodowej może pojawić się konieczność załatwienia pilnej sprawy w urzędzie lub innej instytucji, jeśli pojawią się wydarzenia, które będą wymagały tego rodzaju działań. Nie bagatelizuj problemów, jeśli się takie pojawią, bo możesz mieć skłonność do udawania przed samym sobą, że wszystko jest w porządku lub zechcesz w inny sposób rozwiązać swoje trudności. Skłonność do uciekania przed komplikacjami nie pomoże Ci ich rozwiązać. Również w przypadku konieczności załatwienia spraw urzędowych zabierz się za to jak najszybciej.

BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym czasie możesz nieoczekiwanie zostać zaproszonym na uroczystość lub spędzenie wspólnie czasu na jakiegoś rodzaju zabawie lub innej formie relaksu i wypoczynku. Pozwól sobie świętować lub odpoczywać od codziennych trosk bez wyrzucania sobie chwil odprężenia.  Jest to również moment, kiedy możesz sobie pozwolić na jedzenie lub picie rzeczy, których unikasz na co dzień z powodów zdrowotnych. W nadchodzącym czasie możesz sobie nieco pofolgować, jeśli zachowasz zdrowy rozsądek i umiar. Korzystaj z okazji, które się nadarzą lub możesz również sam zorganizować podobne spotkanie dla przyjaciół. Jeśli liczysz na zwrot długu lub pożyczkę, to spodziewaj się przypływu gotówki. Jeśli to Ty pożyczasz od kogoś, nie zapomnij się odwdzięczyć i podziękować drugiej osobie. W sprawach zawodowych ktoś może zarzucić Ci nadwrażliwość, mimo to nie bierz tego do siebie, jeśli uznasz, że naprawdę masz rację i zaistniała sytuacja, kiedy trzeba zaprotestować przeciwko czemuś lub wyrazić swoje zdanie. W praktyce okaże, że to Ty miałeś rację. Masz dość odwagi, aby zmienić pracę, jeśli o tym marzysz, choć nie jest wskazane, aby nową pracę poszukiwać przez dawnych znajomych i przyjaciół, jeśli straciłeś z nimi kontakt. Oni żyją już swoimi sprawami i jeśli wyszedłeś z kręgu ich przyjaciół, nie warto próbować tą drogą szukać dla siebie nowych możliwości.

RAK

W najbliższych dniach pojawi się potrzeba kontaktu z osobą, z którą dawno się nie widziałeś, zapomnianą itp. Nie próbuj jednak powracać do starych wspomnień lub nie wyciągaj dawnych problemów. Może Ci się wydawać również, że Twoje wspomnienia z dawnych dni są tak samo pielęgnowane w pamięci u drugiej osoby jak u Ciebie. Upływający czas zmienia ludzi i ich nastawienie do spraw. Doceń ten upływ czasu, bo sprawił, że teraz Twoje relacje mogą nabrać dojrzałości, której nie miały wcześniej. Dziś żyjecie innymi sprawami i warto nawiązać do teraźniejszości, zamiast próbować wskrzeszać przeszłość. Okaż zaufanie drugiej osobie i  uwierz, że dziś też możecie znaleźć wspólne tematy bez opierania się na tym, co minęło. W pracy możesz mieć skłonność od ostrożnej oceny sytuacji, a w zadaniach zawodowych lub u ludzi, z którymi współpracujesz, możesz doszukiwać się problemów, które nie istnieją, albo nie będą istotne w najbliższych dniach. Postaraj się bardziej kierować sympatią, życzliwością, empatią i zaufaj sprawdzonym przyjaźniom zawodowym. Doda Ci to energii, a pracę będziesz wykonywać z radością i przyjemnością. To dobry moment na wchodzenie we wszelkiego rodzaju spółki i współprace, których podstawą jest wzajemne zaufanie oparte na pozytywnych emocjach i odczuciach do drugiej osoby.

LEW

W relacjach z innymi możesz pragnąć kontaktu z osobą, z którą jesteś skłócony lub Wasze relacje zamarły z powodu jakiegoś nieporozumienia. Twoje żale i pretensje minęły, ale druga osoba może o tym nie wiedzieć, jeśli nie było możliwości powiedzenia jej o tym. Jeśli w Twoim otoczeniu jest ktoś w potrzebie i wiesz, jak można mu pomóc lub możesz wskazać wyjście z sytuacji, zrób to, nawet jeśli chwilowo będzie to wbrew Twojej potrzebie pobycia samemu. W smutkach lub przygnębieniach nie szukaj pocieszenia w rozrywce, która może w jakikolwiek sposób nadwyrężyć Twoje zdrowie. Zwróć uwagę na to  co jesz i co pijesz i jak postępujesz, bo w dalszej przyszłości ewentualne zaniedbania w tym temacie dadzą znać o sobie. W sprawach zawodowych zdobędziesz się na odwagę w sytuacjach ryzykownych i pokażesz się od strony osoby pewnej siebie i zdecydowanie dążącej do celu, ale nie zapomnisz w tym wszystkim o zasługach innych i z pewnością podziękujesz tym, którzy w jakikolwiek sposób wsparli Twoje dążenia. Jeśli chcesz poprawić nastroje w firmie czy z osobą, z którą współpracujesz, to sam poszukaj możliwości wprowadzenia  lepszej atmosfery. Możesz wykorzystać do tego swoje poczucie humoru lub sprawić komuś radość poprzez jakiś miły gest. To Cię odpręży i zwiększy Twoją koncentrację , bo nie będziesz myślał o sprawach, które odwodzą Cię od celów lub wywołują rozkojarzenie.

PANNA

Jeśli zależy Ci na przyjaciołach i masz wokół siebie osoby, którym prawdziwie ufasz, to w przypadku wszelkich sytuacji niejasnych, nie czekaj z wyjaśnieniami, aż spytają Cię o problem, tylko sam wyciągnij pierwszy rękę. Nie oczekuj, że inni się domyślą, co powinni wiedzieć na określony temat. Weź pod uwagę to, że choć w przyjaźni ludzie kierują się wzajemnym zaufaniem, to nie zwalnia to nikogo z wytłumaczenia się w przypadku wydarzeń budzących niepewność w drugiej osobie. Może się zdarzyć, że uznasz, że sprawa nie wymaga szczególnych rozmów, a jednak lepiej wyjdziesz na tym, jeśli postarasz się zrozumieć odczucia drugiej osoby i postawiasz się przez chwilę w jej sytuacji, jeśli nie chcesz, aby przyjaciel się wycofał, co trudno będzie Ci zrozumieć. W sprawach zawodowych nie doszukuj się zmian, które rzekomo mają nadejść lub intuicja podpowiada Ci, że z pewnością nadejdą wkrótce. Nie martw się na zapas i nie powracaj do tematów, których nie lubisz, drażnią Cię lub wywołują złe skojarzenia. Ten tydzień powinien Ci przyjemnie upłynąć pod warunkiem, że dobrze wykorzystasz swój dynamizm i pozytywne nastawienie do pracy. Nie zmuszaj się do żadnych decyzji lub kontaktów niechcianych, nawet jeśli ktoś będzie Ci taki kontakt doradzał. Pasja, zaangażowanie w zadania zawodowe i przyjemność z wykonywanych obowiązków to podstawa, na której możesz się oprzeć i skupić.

WAGA

W relacjach z innymi ludźmi ważne będzie, abyś nie podchodził zbyt nadwrażliwie, nie nastawiał się z góry na problemy lub niechęć ze strony kogoś do Ciebie, gdyż wprowadzi to niepokój i okaże się, że niepotrzebnie się zamartwiasz. Nawet jeśli masz jakieś przypuszczenia na temat nastawienia innych do Ciebie, warto abyś powściągnął wyobraźnię, która podsuwa Ci takie obrazy i otworzył się na wydarzenia, które nadejdą, a zwłaszcza że mogą pojawić się okazje do odprężenia się w gronie innych i tego rodzaju relaks jest Ci bardzo potrzebny. Doceń miłe chwile z bliskimi i nastaw się pozytywnie. Możliwe są jakiegoś rodzaju dolegliwości zdrowotne w nadchodzących dniach, powinieneś jednak znaleźć szybko sposób, który przywróci Ci dobrą kondycję i spowoduje polepszenie. Zastosuj sprawdzone metody w przypadku jakichkolwiek problemów. W sferze zawodowej nie opieraj się zanadto na przyjaźniach w pracy, tylko zwróć uwagę na osoby posiadające duże doświadczenie w temacie, który Cię będzie interesował. Jeśli szukasz pracy, rozejrzyj się za poważną i dużą firmą, zamiast pytać o nią znajomych, gdyż lepiej na tym wyjdziesz. W nadchodzącym tygodniu pojawi się wydarzenie, które Cię zaskoczy i będzie trzeba poszukać rozwiązań. Zwróć uwagę na emerytów w swoim otoczeniu, gdyż mogą odegrać ważną rolę. W sytuacjach konfliktowych poradź się kogoś, jak przywrócić porozumienie i zgodę z drugą osobą.

SKORPION

Ważne będzie, abyś w przypadku jakikolwiek problematycznych sytuacji z innymi, opierał się tylko na faktach, a jeśli coś jest dla Ciebie niejasne, poszukaj informacji i konkretnej wiedzy na ten temat. Możesz mieć skłonność do dopowiadania sobie pewnych rzeczy opierając się na swoich wyobrażeniach o sytuacji. Obojętnie czy będziesz załatwiać sprawy urzędowe czy pomagać komuś bliskiemu w takich sprawach lub wyjaśnieniach wątpliwości, zwróć uwagę, czy nie wybiegasz poza wiedzę, którą posiadasz i nie tłumaczysz sobie lub komuś sytuacji opierając się na domysłach lub tym, co wydaje Ci się prawdą. Nie licz na docenienie dobrych chęci, jeśli zabraknie konkretów. Może braknąć Ci odwagi by się do kogoś odezwać w przypadku kontaktów przerwanych. W sprawach zawodowych to moment, kiedy trzeba bardzo skupić się na pracy i zadbać o nią najlepiej jak potrafisz. Nastawienie będziesz mieć pozytywne, nic nie będzie Cię ograniczać, będziesz przyjaźnie nastawiony i możesz polegać na intuicji. Nie doszukuj się u siebie problemów zdrowotnych i nie nastawiaj się, że takie się pojawią, bo nic takiego nie będzie miało miejsca. W przypadku kontaktów zawodowych z innymi ludźmi, może okazać się, że nie jest to najlepszy moment do omawiania różnych spraw, gdyż inni będą zajęci zupełnie innymi projektami, zadaniami i skupią się  na tym.

STRZELEC

W nadchodzących dniach kontakty prywatne mogą być powiązane w jakiś sposób z pracą. Może okazać się, że firma organizuje spotkanie, które ma na celu lepsze poznanie się pracowników na gruncie prywatnym. Jeśli spodziewasz się, że w jakimś gronie osób zetkniesz się z kimś, kto zaszkodził Ci zawodowo, postąpił wobec Ciebie w sposób nieuczciwy, co trudno wybaczyć i czujesz niechęć do kontaktów z kimś takim, odsuń na bok swe obawy i postępuj tak, jakby ten problem Cię nie dotyczył. Nie rezygnuj z żadnych przyjemnych spotkań ze znajomymi tylko dlatego, że będzie tam osoba, której nie lubisz. Okaż swoją pewność siebie i pokaż osobom niesprzyjającym Ci, że bez względu na ich postępowanie, Ty będziesz spotykał się z tymi, których cenisz i się dobrze przy tym bawił. Mogą pojawić się interesujące zmiany dotyczące spraw zawodowych w dalszej perspektywie. W pracy dowiesz się ważnej rzeczy, która powinna Cię ucieszyć i dodać pozytywnej energii. Nie oczekuj od innych, że przemyślą sprawy, które budzą w nich wątpliwości, bo będziesz musiał sam zatroszczyć się o przebieg wydarzeń. Nie ma sensu czekać, aż inni wykonają krok w kierunku rozmowy. Jeśli szukasz z kimś kontaktu, sam nawiąż rozmowę. To czas, kiedy współpraca może przebiegać zmiennie i po okresach ciszy, pojawią się szanse na odnowienie relacji zawodowych, po czym może nastąpić znów przerwa i jest to w porządku dla Ciebie i nie musisz się niepokoić, że coś się pod tym kryje.

KOZIOROŻEC

W relacjach z innymi podejdź do kontaktów w miarę możliwości jak najbardziej neutralnie czyli nie popadaj w przesadę w żadnym kierunku. Nie doszukuj się niechęci do siebie ale też i zachowaj pewien dystans i ostrożność w doborze słów. Szczególnie jeśli masz odczucie, że pewne znajomości przysparzały Ci w przeszłości problemów i chciałbyś to naprawić lub coś omówić, warto zachować bezstronność, uczciwość i trzymać się faktów. Nie otwieraj się za bardzo ze sprawami prywatnymi przed innymi, ale postaraj się również docenić każdy miły i życzliwy gest skierowany w Twoją stronę, a takie zrównoważone podejście, sprawi, że Twoje relacje ze znajomymi zaczną się lepiej układać i zauważysz większą chęć do zgody i kompromisu u innych. Nie jest czas właściwy na załatwianie jakichkolwiek spraw dotyczących ubezpieczalni i jeśli masz w planach podpisywanie umów lub załatwianie jakiś spraw, to dobrze się do tego przygotuj lub przełóż to na inny termin. Jeśli szukasz rozwiązań dla swoich problemów zawodowych lub pojawią się komplikacje, dla których trzeba będzie poszukać wyjścia, zaufaj w tej kwestii osobom, z którymi pracujesz, gdyż to wśród ludzi możesz znaleźć pomoc pod postacią dobrego pomysłu. Nie braknie Ci przebojowości, ale też i będziesz troszczył się o swoje zadania zawodowe i obowiązki. Przygotuj się na niespodziewaną sytuację w pracy.

WODNIK

W nadchodzących dniach spodziewaj się harmonijnych kontaktów z innymi osobami i jeśli ktoś coś Ci obiecał, to z pewnością dotrzyma słowa. Racjonalnie przeanalizuj sprawy, którymi zechcesz się zająć i nie nastawiaj się na to, że nie uda się zrealizować planów. Możesz zaufać osobom, które zgodziły się zatroszczyć o pewne kwestie. Łatwo znajdziesz kogoś w swym gronie, kto zaangażuje się w rozwiązywanie wszelakich komplikacji. Zachowaj spokój i zatroszcz się o dobre samopoczucie. Jeśli planujesz samodzielnie działać w różnych sprawach codziennych, może okazać się, że pojawi się ktoś, kto chętnie będzie towarzyszył Ci we wszystkim, czym się zajmiesz. Mogą to być sprawy urzędowe dla niektórych Wodników lub wszelkie inne, które wymagają racjonalnych przemyśleń i decyzji. W sferze zawodowej możesz poczuć więcej swobody i odprężenia, jeśli miałeś stresujące sytuacje. Oprzyj się na doświadczeniu i wiedzy płynącej z przeszłych wydarzeń. Możesz miło się zaskoczyć tym, że doceni Cię osoba, po której się tego nie spodziewałeś. Nie jest to dobry moment, aby analizować głębiej sprawy całej swojej firmy czy osób zatrudnionych, gdyż tutaj braknie Ci wiedzy, aby cokolwiek rzetelnie ocenić. To tydzień kontaktów, które jednak będziesz musiał sam zainicjować, jeśli Ci na nich zależy, ale też jest możliwe , że odezwie się do Ciebie ktoś, kto życzyłby sobie odnowić znajomość lub nawiązać współpracę.

RYBY

W nadchodzącym tygodniu możesz popadać w przykre nastroje związane z wszelkimi sytuacjami, kiedy zostałeś zawiedziony przez kogoś i straciłeś wiarę, że cokolwiek mogłoby się zmienić. Jeśli widzisz konkretny problem, którym trzeba zająć się w pierwszej kolejności, nie próbuj szukać informacji na własną rękę, tylko sprawdź wszystko u osoby, która zajmuje się zawodowo doradzaniem w trudnych sytuacjach lub ma duże doświadczenie w tej kwestii. Niektóre Ryby mogą szukać informacji dotyczących pracy, a Ryby poszukujące zatrudnienia również lepiej wyjdą na tym, jeśli skontaktują się z firmą profesjonalnie zajmującą się tym tematem niż na poszukiwaniach samodzielnych. Złe nastroje jednak przeminą i odzyskasz pełnię sił i energii oraz poczucie równowagi wewnętrznej. W pracy, jeśli szukałeś z kimś kontaktu lub miałeś konflikt, to teraz niespodziewanie sytuacja sama może się rozwiązać, a taka osoba może pojawić się u Ciebie i miło zaskoczyć Cię życzliwym i przyjaznym nastawieniem. Możliwe są też wyjaśnienia w kwestiach, które Cię niepokoiły lub Ci się  nie podobały. Nie doszukuj się jednak ukrytych podtekstów lub intencji u drugiej osoby, gdyż intuicja może Cię zawodzić w tych dniach i możesz bardziej oprzeć się na domysłach niż faktach. Będzie trzeba zaufać innym, choć możesz czuć potrzebę trzymania się z daleka od pewnych osób pomimo rozluźnienia atmosfery.

Horoskop od 13 do 19 maja

 

Horoskop tygodniowy - BARAN

W nadchodzącym tygodniu nie powinny mieć miejsca niespodziewane wydarzenia, które zburzą Twój plan zajęć wynikający z obowiązków zawodowych, choć może pojawić się nowy pomysł lub sytuacja, którą ktoś zechce z Tobą omówić. Możliwe telefony lub inne formy kontaktu, aby przedyskutować pewne sprawy. Jeśli jednak uznasz, że są to kwestie nieistotne lub nie będziesz zainteresowany współpracą, nie przekona Cię świeża koncepcja, pozostaniesz obojętny, a być może nawet nie będziesz odpowiadał na tego rodzaju próby nawiązania rozmowy. Jeśli zdecydujesz się w taki niebezpośredni sposób wyrazić swoją opinię, druga strona będzie zaskoczona i może się zastanawiać, jak powinna to odebrać. W partnerstwie trudno będzie namówić swoją połówkę na spotkanie z przyjaciółmi, bo może odczuć potrzebę odosobnienia od znajomych, a nawet od rodziny, aby przemyśleć pewne sprawy lub pobyć samemu. Jest większa szansa, że przekonasz ją do spędzenia czasu we dwoje niż w większym gronie. Sprawy zawodowe również mogą wpływać na sytuację i zabierać Wam wolny czas lub możecie je omawiać wspólnie. Od Ciebie będzie zależało, czy w Twoim życiu prywatnym będzie to czas bliskości w związku, gdyż to Ty będziesz mieć więcej energii i chęci, aby pielęgnować Waszą relację. Singlom trudno będzie pogłębić z kimś znajomość, gdyż mogą spotykać osoby, które podchodzą do takich relacji bardziej formalnie i nie szukają okazji do szczerych i otwartych rozmów.

Horoskop tygodniowy - BYK

Do spraw zawodowych podejdziesz profesjonalnie i będziesz dobrze przygotowany do wydarzeń, które się pojawią. To dobry moment do podpisywania wszelkich umów, choć może się zdarzyć, że osoba lub firma, z którą będziesz nawiązywał taką współpracę, może czuć się w sytuacji wyższej konieczności czyli podpisze ją ze względu na swoją osobistą sytuację, która będzie w jakiś sposób wymuszać takiego rodzaju decyzje. Jeśli potrzebujesz pracownika gotowego do nadgodzin, to teraz go znajdziesz, choć mogą kryć się pod tym różne powody. Pomyśl o podwyżce, jeśli ktoś na nią zasłużył lub innej rekompensacie dla osób szczególnie zaangażowanych w swoją pracę. W życiu prywatnym możliwe są czasowe rozłąki, które będą Ci ciążyć lub ogólnie będziesz w nastroju, który spowoduje pewnego rodzaju wycofanie lub poczucie niezadowolenia. Twój partner lub partnerka mogą w nadchodzących dniach interesować się tym, na co wydajesz swe pieniądze lub tuszować swoje własne wydatki. Może się okazać, że będzie to czas, kiedy będziesz musiał się wytłumaczyć z czegoś, ale zachowaj też ostrożność, abyś to Ty nie był zmylany i wprowadzany w błąd, bo istnieje takie prawdopodobieństwo. Będziecie bardziej otwarci na kontakty z innymi osobami niż na pogłębianie więzi w Waszym związku. Jeśli jesteś singlem, który długo nie potrafił podjąć decyzji, czy głębiej się zaangażować w nową relację, to może się okazać, że nawet jeśli u Ciebie nastąpi przełom i otworzysz się przed drugą osobą, u niej pojawią się poważne obawy.

Horoskop tygodniowy- BLIŹNIĘTA

W sprawach zawodowych możesz odczuć potrzebę utajonej rywalizacji lub wyznaczenia granic innym, jeśli uważasz, że ingerują w Twoje zadania lub projekty lub zechcesz odsunąć od siebie osoby, które Twoim zdaniem wprowadzają w firmie niepokój. Wiadomości, jakie będą się pojawiać, mogą wzbudzać w Tobie pesymizm i stopniowo pogarszać nastroje wśród pracowników, zwłaszcza jeśli pojawią się różne nieoficjalne pogłoski na temat współpracy czy umów. Jeśli odbierzesz to jako stan utajonego zagrożenia zwolnieniami lub konkurencją czy rywalizacją, zechcesz również pokazać się od swej najlepszej strony przed szefem. Ostatecznie jednak nie zapowiadają się żadne zmiany w tym tygodniu, a ewentualne konflikty utkną w miejscu bez rozwiązania w chwili obecnej. W partnerstwie może brakować Ci czasu lub inne sprawy będą wpływać na przebieg wydarzeń, co spowoduje, że nie będziesz mógł swobodnie decydować o swoim wolnym czasie. Rozczarować może Cię natomiast Twoja połówka, jeśli okaże się, że nie jest jej tak bardzo przykro z powodu takiego stanu rzeczy, bo znalazła sobie ciekawego rozmówcę lub inne towarzystwo, w którym dobrze się czuje i miło spędza chwile. Możesz zacząć się zastanawiać, czy nie kryje się pod tym głębsze zainteresowanie inną osobą. Singlom sprawy zawodowe lub przyziemne przysłonią inne rzeczy. Możliwe znajomości z pracy, ale bez podtekstów uczuciowych.

Horoskop tygodniowy- RAK

W sprawach zawodowych niestety czas zastoju i pewne rzeczy będzie trudno ruszyć do przodu, decyzje mogą się odwlekać, wszelkie zadania, do których podchodzisz ambicjonalnie, trudno będzie zrealizować w najbliższych dniach, co może wywoływać emocje. Pomimo tego, że pewne sprawy będą porządkowane i będzie wydawało się, że wszystko funkcjonuje jak zawsze, możesz mieć wrażenie niejasności lub ukrytych układów zawodowych. Spróbujesz zaradzić tej stagnacji  bardziej energicznym działaniem, szczególnie jeśli Twoja pozycja jest uzależniona od pewnych projektów. Przeforsowanie swoich racji uznasz być może za konieczne, aby wyjść z impasu. W partnerstwie Twoja połówka, jeśli do tej pory podchodziła z cierpliwością do Waszej relacji, teraz może chcieć Cię zdominować i narzucić swój punkt widzenia w bardziej zdecydowany sposób. Może wydawać Ci się to momentami rażące, zwłaszcza że nastoje będziesz mieć zupełnie inne i potrzeby bardziej emocjonalne niż partner. W przypadku konfliktu jasno wyrazisz swoje zdanie i wycofasz się z dalszych dyskusji. Jeśli trudno Ci dokonać jakiegoś wyboru, możesz spróbować wziąć partnera na przeczekanie, choćby miało to oznaczać chwilowo rezygnację z poszukiwania rozwiązań dla Waszych problemów osobistych. Single trudno będzie zainteresować sobą, bo wycofają się z świeżych znajomości, a druga strona może wciąż mieć nadzieję na inny rozwój wydarzeń w dalszej przyszłości.

Horoskop tygodniowy- LEW

W sprawach zawodowych możesz łatwo pogubić się w ocenie sytuacji. Jeśli chcesz się zatrudnić w nowej firmie, nie wyciągaj pochopnych wniosków co do tego, na jakich zasadach ktoś dostaje pracę, bo łatwo będzie się pomylić. Również w sprawach urzędowych, gdzie zapadają decyzje o dofinansowaniach, możesz snuć domysły, na czym opierają się decyzje, jednak będzie to wynikać z braku wiedzy lub informacji u Ciebie. Nie nastawiaj się na złe intencje osób, z którymi będziesz mieć kontakt. Niestety jeśli liczysz na jakiegoś rodzaju dofinansowanie dla swoich projektów lub bierzesz udział w przetargu, trudno będzie osiągnąć zadowalający rezultat. Jeśli poczujesz się potraktowany niesprawiedliwie, prawdopodobne jest, że będziesz się odwoływał od decyzji. W partnerstwie, jeśli chciałeś swoją połówkę lub inną bliską osobę wprowadzić  do jakiejś firmy, ułatwić podpisanie umowy, to albo możesz źle wybrać miejsce pracy lub okaże się, że ta firma ma złą opinię wśród otoczenia i będziesz musiał ponownie przeanalizować , czy warto angażować się w dalsze działanie w tym kierunku. Jeśli wszyscy dookoła narzekają na coś, to musi być powód. Single mogą mieć czas nieco nostalgiczny, kiedy pojawią się wspomnienia i jednocześnie nie będą zbyt otwarte na nowe znajomości, a i druga strona wycofa się z kontaktów. Zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje w sprawach uczuciowych, będzie trzeba przyjrzeć się jeszcze raz sytuacji i osobom, które znasz.

Horoskop tygodniowy- PANNA

Możliwe nowe szanse na zysk lub dorobienie sobie do stałej pensji pod warunkiem, że sprawa zostanie dobrze przemyślana i zorganizowana. W Twoim otoczeniu powinien się znaleźć ktoś myślący racjonalnie i potrafiący znaleźć rozwiązania różnych sytuacji i poradzić sobie z ewentualnymi komplikacjami, o których możesz się dowiedzieć w nadchodzących dniach. Wszelkie trudności, jakie pojawią się, aby osiągnąć cele, będą wymagały pomocy kompetentnej osoby. Uświadomisz sobie swoją sytuację, a żeby pójść krok dalej będzie potrzebna szczegółowa analiza możliwości. Prawdopodobnie nie Ty będziesz zaprzątał tym swoje myśli i spokojnie poczekasz, aż odpowiednia osoba znajdzie rozwiązanie. W partnerstwie możesz zauważyć, że coś niepokoi Twoją połówkę, ale nie zechce wspominać Ci o tym. Trudno będzie nakłonić ją do szczerości, gdyż z jakiś powodów może unikać pewnych tematów i zajmie się obowiązkami. Jeśli uzna, że ma powody do zazdrości, może za Twoimi plecami uwikłać się w jakiegoś rodzaju spór lub rywalizację, która może przybrać nieprzyjemny obrót. Jeśli zastanawiasz się od dłuższego czasu, czy wszystko jest w porządku między Wami, to intuicja dobrze Ci podpowiada, że dzieją się rzeczy, z których partner lub partnerka Ci się nie zwierzają. Single mogą kogoś zaprosić lub wyrazić swoje zainteresowanie drugą osobą. Jeśli jednak coś stoi na przeszkodzie, abyście się spotkali, to choć chęci na taki kontakt mogą być, to jednak może być trudno zrealizować takie zamierzenia.

Horoskop tygodniowy- WAGA

W sferze zawodowej będzie trzeba uzbroić się w cierpliwość, jeśli chodzi o wszelkie plany długofalowe. Możesz skupiać się na swoich możliwościach i perspektywach dotyczących dalszej przyszłości, szczególnie jeśli załatwiasz jakieś sprawy, które mają przed Tobą otworzyć nowe szanse. Na razie będzie trzeba poczekać, a wiadomości, które nadejdą, mogą Cię rozczarować. Jeśli liczysz na szybszy rozwój wydarzeń, okaże się, że nie da się uporządkować spraw tak szybko, jakbyś chciał. W sytuacjach przeciążenia obowiązkami w pracy, nawet jeśli zostanie Ci udzielona pomoc, to odniesiesz wrażenie napiętej atmosfery. Osoby obarczone obowiązkami przy dzieciach również będą miały problem, by pogodzić ze sobą zadania zawodowe z domowymi. W partnerstwie możesz skrywać swe prawdziwe uczucia i przemyślenia i na zewnątrz okazać więcej obojętności, niż naprawdę czujesz. Twoje pozornie racjonalne podejście do rzeczywistości zadziała uspokajająco na partnera. Jeśli obiecasz mu coś, będzie liczyć na dotrzymanie obietnic. W przypadku konfliktów Twoja ugodowa postawa spowoduje, że Twoja połówka szybko zadowoli się tym, co zaproponujesz, zakładając, że dotrzymasz słowa. Niespodziewane wydarzenia w sferze zawodowej mogą zakłócić Wam spokój. Single będące w świeżej znajomości mogą liczyć na sympatyczny rozwój relacji, choć nadejdzie moment, kiedy będziesz musiał jasno opowiedzieć o pewnych kwestiach prywatnych, jeśli nie chcesz, aby druga strona się ich domyślała.

Horoskop tygodniowy- SKORPION

Choć wpadniesz na nowy pomysł lub pojawi się interesujące wyzwanie, które pobudzi Cię do działania, to jednak trudno będzie zrealizować cele ze względu na ogólnie niesprzyjającą atmosferę w firmie. Konflikty i wywieranie wpływów na innych w sposób niebezpośredni, a czasem intrygi spowodują, że trudno będzie odnaleźć się w zespole. Ktoś może Ci zdradzić kulisy wydarzeń, ale pod warunkiem, że nikomu nie powiesz, od kogo to wiesz. Nie ufaj wszystkim.  Możliwe, że są osoby złośliwie plotkujące o innych i nie będziesz mógł nic na to poradzić, nawet jeśli będzie to dotyczyć Cię osobiście. W partnerstwie czas niesprzyjający. Twoja połówka może mieć swoje sekrety przed Tobą lub znajomości, z których nie zechce Ci się zwierzać lub będzie unikać z Tobą rozmów i konfrontacji, aby nie powiedzieć za dużo. Jeśli uważasz, że stare dyskusje potoczyły się niekorzystnie z Twojego punktu widzenia, spróbujesz raz jeszcze przeforsować swoje racje. Istnieje ryzyko, że nadejdą wydarzenia, które przyniosą Ci niemiłą niespodziankę. Single zaangażowane w relacje, w które włożyły sporo starań, mogą być zaskoczone, gdy druga strona zamilknie lub zacznie unikać kontaktów. Być może Twoja szczerość w jakiś sposób zniechęciła inną osobę. Jeśli spodziewasz się, że wyjaśnienia  przyniosą rozluźnienie atmosfery, to możesz popełnić jakiś błąd i jasne stanowisko z Twojej strony może zostać źle zrozumiane.

Horoskop tygodniowy- STRZELEC

Jeśli przypuszczasz, że w przeszłości pewne sytuacje zawodowe były ukrywane przed Tobą, to jeśli spytasz o to otwarcie lub nawet w sposób zawoalowany, otrzymasz jasną i konkretną odpowiedź.  Być może niepotrzebnie widzisz wroga w osobie przychylnie do Ciebie nastawionej, z którą dalsza współpraca może układać się doskonale. Nie warto przedwcześnie wyciągać wniosków, bo tydzień ten przyniesie zaskakujące i miłe wydarzenia. Nawet jeśli odnosiłeś wrażenie, że ktoś unika rozmów z Tobą na pewne tematy, wkrótce się to zmieni, jeśli tylko wykonasz jakiś ruch, który sprowokuje dyskusję. W partnerstwie będzie to tydzień, w którym mogą czekać Cię podróże lub będziesz miał wiele kontaktów z innymi osobami na odległość. Pewnych szczegółów swojej pracy nie będziesz mógł zdradzić partnerowi lub nie zechcesz tego robić. Czekają Cię niejasne sytuacje i niespodzianki, gdyż intencje osoby, z którą będziesz w kontakcie, będą dla Ciebie niejasne i będziesz mieć wątpliwości, czy chodzi jej o pracę czy może o coś zupełnie innego. Niepewność co do celów, jakie widzi Twój partner lub partnerka czy też osoba znajoma, będzie Cię dezorientować. Single w świeżych znajomościach będą cierpliwie prowadzić szczere rozmowy,  choć nie do końca będziesz rozumieć nastawienie innej osoby. Pewne zachowania mogą wydawać Ci się nieuzasadnione, ale nadejdą wyjaśnienia, które całkowicie odmienią Twoje spojrzenie na sprawy.

Horoskop tygodniowy- KOZIOROŻEC

W sferze zawodowej możesz hamować swój zapał do kreatywnego rozwoju swojej kariery. Szczególnie panie spod tego znaku mogą czuć, że stać je na więcej, ale braknie im śmiałości lub odwagi, żeby zacząć realizować wymarzone cele i pokazać się od zupełnie innej strony. To tydzień wielu kontaktów, w tym również drogą internetową. Firma, w której pracujesz, może rozszerzać znajomości  w tym tygodniu i choć może Ci się wydawać, że dla Ciebie jest to bez znaczenia, w dalszej perspektywie mogą nadejść zmiany, których się nie spodziewasz. Może się zdarzyć tak, że klient, osoba z firmy lub kontrahent będzie oczekiwał od Ciebie rzeczy, o których nie miałeś pojęcia, że są częścią Twoich obowiązków lub rzeczywiście zakres Twoich działań zostanie zmieniony, o czym dowiesz się niespodziewanie. W sferze osobistej ważna będzie dla Ciebie rodzina lub wydarzenia związane z większym gronem bliskich Ci osób. Okoliczności, które się pojawią, postawią Twego partnera w nowej sytuacji, kiedy będzie trzeba powtórnie podjąć decyzje, dokonać właściwych wyborów lub zweryfikować osąd sytuacji, aby dostosować się do potrzeb Was wszystkich. Wasze decyzje mogą z kolei wpływać na innych w rodzinie. Nawet jeśli nie wszyscy będą zadowoleni z rozwiązań, które wybierzecie, raczej mało prawdopodobne jest, aby dyskutowali na ten temat otwarcie. Single mogą zastanawiać się nad innymi parami, zwłaszcza jeśli zechcą je na czymś przyłapać.

Horoskop tygodniowy- WODNIK

W pracy sytuacja może rozwinąć się w sposób, którego nie przewidziałeś i w związku z tym możesz nie wykorzystać do końca możliwości, jakie się pojawią. Choć wszystko będzie wskazywało na to, że czeka Cię dużo obowiązków i zadań do wykonania, to licz się z niespodziankami pod postacią nieoczekiwanych imprez firmowych, o których nie wiesz lub zapomniałeś. Być może zbliżają się urodziny szefa lub kogoś z osób współpracujących z Tobą albo mogą pojawić się inne okoliczności, które sprawią, że zamiast pracy czeka Cię jakiegoś rodzaju świętowanie w gronie osób z kręgu zawodowego. Wszystko odbędzie się za zgodą i przyzwoleniem szefa lub z jego pomysłu. W partnerstwie możesz pragnąć przeforsować swój punkt widzenia na sprawy, jeśli nadejdą wydarzenia, które wymuszą jakieś decyzje. Choć będzie wydawało się, że znalezienie odpowiednich argumentów jest proste, a z partnerem znajdziesz świetne porozumienie w omawianych kwestiach, to jednak partner lub partnerka będzie potrzebować też czasu na przemyślenia, gdyż zbyt pochopne i szybkie dokonywanie wyborów może wywołać rozterki i wątpliwości. Być może Twoja połówka nie do końca zdradzi Ci swoją opinię, jeśli nie będzie umiała znaleźć właściwego kompromisu, który zadowoliłby wszystkich. Single, którym brak zdecydowania co do znajomości, nie posuną ich do przodu, jeśli nie powiedzą jasno, o co im chodzi, gdyż druga strona może odczuwać to podobnie. U niektórych Wodników mogą się ochłodzić sympatyczne relacje bez żadnego powodu.

Horoskop tygodniowy- RYBY

W sferze zawodowej atmosfera w firmie nie będzie najlepsza, bo z jednej strony będziesz musiał zmodyfikować swój plan działań i dostosować się do potrzeb firmy, co może wywołać poczucie rutyny, zastoju i braku możliwości rozwoju kariery. Z drugiej strony mogą być wprowadzane pewne zmiany w dotychczasowych obowiązkach lub zasadach, o których jeszcze nikt nic dokładnie nie będzie wiedział, ale będą istniały pewne domysły na ten temat. Poczucie dezorientacji będzie wszystkim towarzyszyć, co może sprowokować działania mające na celu pokazanie się od jak najlepszej strony, a ostatecznie nic się prawdopodobnie w najbliższych dniach nie wyjaśni w tych kwestiach. W partnerstwie możesz mieć wrażenie, że druga strona ma coś na myśli i chce poruszyć z Tobą konkretny temat, ale nie chce powiedzieć bezpośrednio, co jej leży na sercu. Być może zechce Cię sprowokować do rozmów o byłych partnerach lub osobach, które wzbudzają w Tobie zainteresowanie poza związkiem. Choć zechcesz oprzeć się na przeszłych dobrych doświadczeniach i wspomnieniach z Waszej relacji, możesz pogubić się w ocenie intencji partnera lub partnerki. Ostatecznie możecie przeanalizować Wasze różne znajomości te bliższe i na odległość. Single, które mają krótko znajomych, przestaną żyć iluzjami i marzeniami, gdy stwierdzą, że druga strona niespodziewanie się wycofuje z kontaktów. Będą istniały przeszkody, aby szczerze porozmawiać o powodach.

© Materiał chroniony prawem autorskim - dalsze rozpowszechnianie horoskopu zabronione.