Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.

 

Horoskop tygodniowy od 14 do 20 czerwca

Horoskop tygodniowy Baran

W pracy mogą nadejść nieoczekiwanie nowe obowiązki lub więcej spraw, którymi będziecie musieli się zająć, co może wywołać jakiegoś rodzaju niezadowolenie lub inne emocje, ale będzie trzeba przymknąć oko i realizować plany, nawet jeśli coś Wam nie będzie odpowiadać w całej sytuacji.

W życiu uczuciowym nadchodzi czas zmienienia czegoś u niektórych par albo Wasza połówka może zagrozić odejściem. Dobry moment, żeby przemyśleć plany na przyszłość i spróbować zrozumieć potrzeby drugiej strony. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop?

Horoskop tygodniowy Byk

Zmienna sytuacja zawodowa. Ktoś może się skontaktować, z kim kiedyś współpracowaliście lub ktoś zechce coś jeszcze raz omówić. Możliwe nowe pomysły z zewnątrz. Warto podejść odpowiedzialnie i z planem, cokolwiek się wydarzy i nie kierować się odczuciem, impulsem, pierwszym wrażeniem. Niektórzy powinni w coś zainwestować.

W sferze prywatnej możecie chcieć sprawić przyjemność bliskiej osobie i np. zaproponować wycieczkę lub urlop, który wniesie relaks i odpoczynek, a jednocześnie możecie chcieć wciąż kontrolować swoją sytuację zawodową. Radę macie, by odłożyć pracę na bok i spróbować odprężyć się, jeśli zdecydujecie się zrobić sobie przerwę.Chcesz poznać swój indywidualny horoskop?

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Niektórzy mogą wracać po urlopie do pracy, a inni miło spędzą czas w gronie rodzinnym i mogą być zaskoczeni decyzjami w pracy, które zapadną po Waszym zjawieniu się w firmie. Coś może sprowokować nerwową sytuację, jeśli poczujecie się nadmiernie zależni od wyborów innych, z którymi się nie zgadzacie. Radę macie, by poczekać na rozwój wydarzeń.

W sferze prywatnej ktoś może za Wami tęsknić i to z wzajemnością, ale nie będzie możliwości spotkania się. Osoby będące w innych związkach będą musiały pogodzić się z rzeczywistością. Rada dla singli jest taka, żeby spotykać się ze znajomymi, przyjaciółmi, utrzymywać kontakty z ludźmi obok Was, jeśli nie ma możliwości widywania osoby, której brak odczuwacie.

Horoskop tygodniowy Rak

Powinniście mieć dużo bardziej ustabilizowaną sytuację zawodową od innych osób, jeśli w Waszej firmie planowane są zwolnienia lub z innych powodów ludzie czują się niepewnie. Raki nie powinny martwić się czy otrzymają umowę, bo podpiszecie ją w pierwszej kolejności, chyba że to Wy ustalacie, z kim planujecie współpracę. Ogólnie pokazane są niepokoje wokół Was, co może wywołać napiętą atmosferę. Rada jest, żeby przestać nadmiernie analizować to albo niestety kogoś zwolnić, jeśli nie ma innego wyjścia.

W życiu uczuciowym sytuacja stabilna w stałych związkach małżeńskich, choć ktoś może szukać z Wami konfliktu lub mieć o coś pretensje. Możecie nie odbierać telefonów, żeby coś przemyśleć, ale rada jest, by z kimś porozmawiać.

Horoskop tygodniowy Lew

Stabilna sytuacja zawodowa, choć jeśli ktoś analizuje czy rozpocząć z Wami współpracę czy Wam coś zaoferować, zapoczątkować albo Wy złożyliście komuś ofertę, na odpowiedź możecie czekać dłużej niż byście chcieli. Możecie sami podpytać, ale może nie przynieść to spodziewanych skutków, jeśli druga strona ma spore wątpliwości z jakiegoś powodu. Osoby, które mają inne możliwości, oferty, propozycje, powinny z nich skorzystać. W innych przypadkach nie ma co naciskać i lepiej zająć się obowiązkami, których i tak nie braknie.

W związkach formalnych i nieformalnych czas dobrego zrozumienia i spokoju, ale jeśli spodziewacie się kontaktu z kimś z zewnątrz, może nic z tego nie wyniknąć. Nie wato jednak martwić się na zapas i radę macie, by się odprężyć i cieszyć spokojem.

Horoskop tygodniowy Panna

W sferze zawodowej poczucie triumfu i zwycięstwa poprzedzone zasięgnięciem informacji, podpytaniem o coś lub wykorzystaniem swoich argumentów za pomocą ostrych słów, być może nawet raniących. Może się skontaktować ktoś w nastroju przeciwnym, czyli bardzo spokojnym, co może Was wytrącić z równowagi lub ktoś nie będzie się odzywał, bo będzie odpoczywał w gronie rodziny i możecie się tym zdenerwować, jeśli spodziewacie się, że ta osoba przyjdzie do firmy na przykład. Rada ogólna dla Panny jest taka, by zacząć coś nowego w pracy.

Jeśli chodzi o relacje prywatne, pokazane jest, że ktoś może odezwać się mailowo lub wysłać smsa, co oderwie Was od pracy, ale nie będziecie się spieszyć z odpowiedzią, a każde zdanie będzie dogłębnie przemyślane, kiedy już odpowiecie.

Horoskop tygodniowy Waga

Niektórzy mogą odchodzić z pracy, niekoniecznie na stałe albo możecie zbierać informacje dotyczące możliwości wycofania się z życia zawodowego. Pokazana jest chęć spędzenia więcej czasu z rodziną, co może mieć związek z odejściem na emeryturę, wzięciem urlopu lub szukaniem możliwości znalezienia więcej czasu dla bliskich. Poza tym pokazany jest zdrowy dystans, profesjonalizm, uprzejmość, kultura osobista i duże możliwości dla tych, którzy planują realizować cele.  Jakaś sprawa urzędowa lub do wyjaśnienia może zostać wycofana, zatrzymana, odwołana itp.

Czas odpoczynku, radości i beztroski w sferze prywatnej. Możecie mieć potrzebę zwolnienia tempa, choć radę macie, by działać i pozostać aktywną/ym. Ktoś chciałby o czymś porozmawiać, ale się wstrzymuje. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop?

Horoskop tygodniowy Skorpion

W pracy pokazana jest neutralność i poczucie braku wyzwań. Z Waszego punktu widzenia być może osiągnęliście to, co było do osiągnięcia. W tym tygodniu możecie otrzymać dokument lub ważną wiadomość ze strony osoby przekonanej do swojej racji i warto coś ujawnić, powiedzieć o czymś.

W sferze prywatnej niestety manipulacje i granie na uczuciach jest pokazane. Ktoś może uporczywie szukać z Wami kontaktu albo tłumaczyć, że tęskni za Wami. U niektórych może być tak faktycznie, że ktoś nie może przestać o Was myśleć i mocno odczuwa odsunięcie. Będzie trzeba wyciszyć własne emocje albo cudze.

Horoskop tygodniowy Strzelec

W pracy ogromna siła przebicia, duża energia i pewność siebie są pokazane. Ktoś może nieoczekiwanie odnowić kontakt, rozpocząć nowe przedsięwzięcie, którego się nie spodziewacie i tym samym wprawić w ruch nowy projekt zawodowy. Karty zapowiadają dużą aktywność, komunikację, ogrom pomysłów, kreatywności, ale i emocji. Radę macie, by podejść praktycznie i odpowiedzialnie do każdej sytuacji lub decyzji. Niektórzy powinni w coś zainwestować.

W sferze prywatnej spokój i zarazem poczucie braku towarzystwa, np. przyjaciółki, z którą można miło porozmawiać. W tych dniach koleżanki mogą być zajęte swoimi sprawami. Mimo to powinno się wydarzyć coś nagłego, co przyniesie radość i optymizm. Radę macie ogólną, żeby dokonać jakiejś zmiany, bardziej trwałej.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Zawodowy triumf jest pokazany, a u niektórych triumf całej firmy lub zespołu i powody do radości. Pokazani jesteście jako osoby energiczne. Może zaskoczyć Was nagły kontakt z kimś, z kim wcześniej się nie zgadzaliście lub z kimś, kto się obraził kiedyś. Gdyby tak było, teraz jest moment, by się pogodzić, chyba że jesteście pewni, że nic dobrego by z tego nie wynikło. Ogólnie możecie być miło zaskoczeni, że macie osoby wspierające i przyjaźnie nastawione wokół.

Koziorożce, które z kimś ukradkiem korespondują lub telefonują do kogoś, mogą być miło zaskoczeni, jeśli ktoś nagle się zjawi i będzie mieć więcej czasu dla Was niż tego oczekujecie. Wato podzielić się jakąś wiadomością lub powiedzieć o czymś, co ma związek z podróżą, jeśli ktoś planuje wyjazd.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Dobry tydzień dla osób realizujących indywidualne cele i takie osoby będą aktywne. Radę macie, żeby nie obawiać się ryzykownych posunięć lub decyzji. Warto realizować różne pomysły i nie trzymać się schematów. Komuś może brakować współpracy z Wami, jeśli wycofaliście się z czegoś albo nie będzie okazji do współdziałania lub będzie to Wasz własny wybór.

W relacjach prywatnych możliwe przemilczane zranienia lub sytuacje, kiedy ktoś się obrazi lub tzw.  „ciche dni”. Jeśli ktoś jest rozczarowany lub macie w swoim życiu obrażoną osobę, która zamilkła, teraz może dojść do sytuacji, że ktoś taki będzie szukał kontaktu. U niektórych Wodników możliwe są manipulacje lub ktoś będzie naciągał fakty z żalu o coś, co wydarzyło się w przeszłości. Radę macie, by wrócić do jakiegoś tematu i o czymś porozmawiać lub przypomnieć coś komuś.  

Horoskop tygodniowy Ryby

Osoby, które będą musiały zarządzać zespołem ludzi pod nieobecność kogoś w firmie, mogą się rozczarować, jeśli okaże się, że współpracownicy nie uznają Waszego zwierzchnictwa. Może okazać się, że kogoś nie będzie dłużej w pracy niż jest to przewidywane, np. ktoś może przedłużyć sobie urlop. Radę macie, by poszukać mimo wszystko rozwiązania sytuacji. Ogólnie- jeśli potrzebujecie czyjejś pomocy, ktoś może być nieobecny w pracy.

Warto upewnić się, że była partnerka lub koleżanka z pracy nie pokazuje komuś Waszych zdjęć itp. Niektórzy powinni jasno określić, że nie wyrażają na to zgody. Ktoś może się interesować Waszą przeszłością, oglądać stare fotografie lub inne pamiątki, podpytywać o przyjaźnie lub plotkować.  Poza tym czas intensywnej komunikacji.

Horoskop tygodniowy  od 7 do 13 czerwca

 

Livechat

Horoskop tygodniowy Baran

W pracy pokazane są wiadomości albo nagły obrót spraw, który może wymusić zmiany lub spowoduje, że ktoś wycofa się ze współpracy. U niektórych możliwe, że firma przeniesie siedzibę i  będzie trzeba przyzwyczaić się do nowego miejsca. Warto postawić na siebie, swój intelekt i wykazać zaangażowanie w każde zadanie, jakiego się podejmiecie.

W sferze prywatnej pokazany jest smutek, ale i nowe wydarzenie rodzinne lub mające związek ewentualnie z kimś, kogo nie widzieliście od lat, a znacie się z dzieciństwa lub podobne sytuacje. Możliwe odwiedziny kogoś, kogo dawno nie widzieliście.

Horoskop tygodniowy Byk

Osoby w Waszym otoczeniu powinny być w dobrym nastroju, co powinno pozytywnie wpłynąć na atmosferę. Niektórzy z Was mogą być oceniani w pracy, ale nawet jeśli coś należałoby poprawić, może nie zostać to zauważone. Radę macie, by nie mówić o tym, zmilczeć coś.

W sferze prywatnej może pojawić się osoba, która po raz kolejny czymś się rozczarowała albo spotkało ją coś nieoczekiwanego, co wywołało żal. Będziecie mieć jednak za mało informacji, żeby móc stwierdzić, co naprawdę się wydarzyło albo z czego wynika problem. Warto to przedyskutować, a niektórzy z Was powinni zająć się jakimś problemem i raz na zawsze coś zakończyć, jeśli np. problem dotyczyłby Waszego dziecka i nie byłoby ono w stanie samo załatwić jakieś sprawy.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Tydzień samodyscypliny, organizacji i planowania pracy, a radę macie, by zaangażować się w projekty i zadania, jakie się pojawią. Mimo wszystko mogą pojawić się niejasności dotyczące tych zadań, możliwe pomyłki, ale albo będziecie zmuszeni do nieujawniania tych sytuacji albo sami zdecydujecie się milczeć.

Jeśli ktoś przestał się odzywać, to nieoficjalnie nadal będzie się Wami interesował, np. sprawdzał Waszą aktywność w Internecie itp. Czas refleksji i zatrzymania niektórych znajomości, ale rada jest taka, by odezwać się do tej osoby. Poza tym będziecie skupieni na konkretach i pracy.

Horoskop tygodniowy Rak

Jeśli zostały naniesione jakiekolwiek błędne dane w dokumentach, doszło do jakiejś pomyłki, teraz powinny zostać odkryte i poprawione. Jeśli coś Was zdenerwuje, rada jest by powściągnąć emocje. U niektórych nagły pomysł, olśnienie może spowodować, że ukierunkujecie się na nowy cel, zwłaszcza jeśli będzie to miało związek z jakąkolwiek formą kreatywnego działania, inspiracji itp.

Tydzień zadowalający dla par, związków, małżeństw i rodzin. Czas spokoju rodzinnego i codziennej pracy. Z partnerem dobry kontakt i porozumienie, co powinno sprawić, że atmosfera lub Wasze samopoczucie powinno się poprawić. To również dobry tydzień na uporządkowanie rzeczy w domu, których planujecie się pozbyć lub są niepotrzebne.

Horoskop tygodniowy Lew

Jeśli jakiekolwiek decyzje zależą od innych osób, będzie trzeba na nie poczekać. Niektóre sprawy zawodowe lub urzędowe będą się przeciągać ze względu na procedury lub nie będzie łatwo podjąć określoną decyzję. Komuś może się nie spieszyć. Poza tym jednak tydzień stabilny, zarówno jeśli chodzi o organizację pracy jak i sytuację finansową. Radę macie, by niczego nie przyspieszać i postępować taktownie, bez narzucania się, ponaglania itp.

W sferze prywatnej dobry moment na szczere rozmowy z partnerem lub przyjacielem/przyjaciółką. W przypadku jakichkolwiek uprzedzeń albo sytuacji, że ktoś nie mówił otwarcie o swoich uczuciach, potrzebach, przemyśleniach, teraz jest okazja, by to naprawić i w końcu możecie sobie pewne sprawy wyjaśnić. Możliwe, że gdybyście zwrócili uwagę na pewne sygnały lub czyjeś słowa wcześniej, już dawno byście się zorientowali, w czym rzecz.

Horoskop tygodniowy Panna

W sferze zawodowej pokazana jest powściągliwość, choć coś może Wam nie odpowiadać albo możecie powstrzymywać się z określonym działaniem. Z rozkładu wynika jednak, że to właściwa postawa i należałoby pielęgnować dobre kontakty zawodowe i zachować dla siebie niektóre wątpliwości. Niektórzy mogą skrycie myśleć o zmianie pracy, jeśli ktoś nie czuje satysfakcji. Warto poświecić coś dla rodziny, jeśli sprawy domowe okażą się istotne w tym tygodniu.

W relacjach prywatnych ktoś może wycofać się ze znajomości, podjąć decyzję o zerwaniu albo padną ostre słowa. U niektórych możliwe jedno i drugie, ale mimo wszystko nic nie wskazuje, aby miało Was to poruszyć, zburzyć równowagę wewnętrzną. Na radę macie, by cieszyć się spokojem domowym.

Horoskop tygodniowy Waga

W pracy mogą nadejść nieoczekiwane sytuacje, którymi będzie trzeba się zająć. Ogólnie będziecie kierować się przepisami, być może będzie trzeba kogoś poinformować o czymś, co ma związek z panującymi zasadami w firmie, jeśli pojawi się ktoś niezorientowany. Niewłaściwy czas na wyzwania, bo mogą pojawić się przeszkody. Warto zwrócić uwagę na zdrowie w tym tygodniu.

W sferze prywatnej: możliwy stres, nadmiar obowiązków lub jakieś sprawy mogą się przeciągać, co może negatywnie wpływać na Was. Radę macie, by skontaktować się z kimś pomocnym albo porozmawiać o czymś z partnerem lub inną osobą, na której możecie polegać. Nie warto rozwiązywać problemów samemu.

Horoskop tygodniowy Skorpion

W pracy przeszkadzać będą emocje, obawy i istnieje duże prawdopodobieństwo błędnej oceny sytuacji. Jeśli nie wiecie, na czym stoicie, będzie trzeba poczekać na informacje i przede wszystkim nabrać dystansu. Pewne sytuacje mogą się wyjaśnić w tym tygodniu. U niektórych możliwe podróże służbowe, pisma urzędowe lub sami zdecydujecie się dowiedzieć czegoś, żeby łatwiej było dokonać wyboru, choć załatwienie spraw może się przeciągać. Warto zadbać o siebie i zminimalizować stres i napięcie.

W relacjach prywatnych czas wycofania lub osamotnienia, ale do pewnego stopnia z własnego wyboru. Ktoś może się odezwać, ale możecie nie mieć chęci reagować. Jeśli komuś mocno zależy na kontakcie, warto oddzwonić lub dać znać, że wszystko ok.

Horoskop tygodniowy Strzelec

W pracy spokój pod warunkiem, że nie popełnicie błędu i odpuścicie coś sobie. Z zewnątrz nie zapowiadają się żadne zmiany ani nic, co mogłoby popsuć Wam plany, jednak możecie mieć chęć skontaktować się z kimś, co może okazać się niewłaściwym posunięciem. Warto dobrze wszystko przemyśleć, zanim się na coś zdecydujecie, a w pewnych okolicznościach lepiej przymknąć na coś oko.

W relacjach prywatnych dobry tydzień, pełen optymizmu i dobrego nastroju. Osoby, które mają dzieci, powinny ten czas spędzić wspaniale właśnie z nimi. Może pojawić się zaskakująca sytuacja, np. ktoś się nieoczekiwanie odezwie albo czegoś się dowiecie. Obowiązków w domu również nie braknie. Radę macie, by podzielić się z kimś radością lub w przypadku wyboru między relacjami konfliktowymi i pozytywnymi, warto wybierać osoby, z którymi znajdujecie porozumienie.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

W pracy zwolnienie tempa jest pokazane, a także możliwe decyzje o zakończeniu jakiejś współpracy, co możecie przyjąć ze spokojem, a nawet obojętnością. Radę macie, by mimo wszystko podjąć jakieś działanie w kierunku realizacji swoich planów. Również osoby, które uważają, że ich praca stała się za bardzo monotonna lub jest jej za wiele, mogą odczuć potrzebę zrobienia sobie przerwy lub rezygnacji z jakiejś aktywności, żeby zregenerować siły, ale warto przemyśleć czy to dobry moment.

W relacjach prywatnych możliwe, że ktoś nagle będzie szukał z Wami kontaktu. Może być to znajomość z przeszłości albo ktoś, kto znajdzie się przejazdem w Waszej miejscowości. Karty pokazują bardzo opanowaną osobę, która emocje ma pod kontrolą. Niektórzy mogą nie mieć możliwości spotkać się lub braknie ochoty, jeśli poświęcacie czas rodzinie. Inni mogą powspominać dawne czasy.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Komuś może bardzo zależeć na współpracy z Wami w tym tygodniu, możliwe nowe pomysły, które wniosą świeże emocje, ale radę macie, by nie podejmować za szybko decyzji. U kogoś może się zdarzyć, że plany się nie udadzą w dalszej perspektywie a jeśli podejmiecie decyzję o zmianie pracy, upewnijcie się, że to dobry pomysł. Może się też zdarzyć, że dostaniecie nową propozycję umowy i warto się na to zdecydować, bo okaże się to dobrym wyborem.

W relacjach prywatnych warto trzymać się osób odpowiedzialnych i wziąć pod uwagę konsekwencje wyborów, jeśli ktoś stoi przed jakimkolwiek dylematem. Może być trudno ocenić osobę lub sytuację, nawet jeśli będzie się wydawało, że pewne sprawy są jasne.

Horoskop tygodniowy Ryby

Na pewne sytuacje zawodowe nie będziecie mieć wpływu. Osoby, którym marzy się nowa posada, mogą mieć trudność, żeby coś zmienić w swojej sytuacji. Niestety w biznesie możliwe, że wycofa się ważny kontrahent lub ktoś inny zrezygnuje ze współpracy. Możecie analizować sytuację, ale ze skłonnością do koncentrowania się na negatywnych kwestiach. Warto dążyć do stabilizacji i nie zwierzać się nikomu.

W relacjach prywatnych spokój i stabilizacja, zwłaszcza u tych, którzy mają stałe związki. Ktoś może się nie odzywać lub potrzebować czasu do namysłu, jeśli czekacie na wiadomość, ale może okazać się, że decyzję będzie trzeba podjąć samemu.

Horoskop tygodniowy od 31 maja do  6 czerwca

Horoskop tygodniowy Baran

Jeśli chodzi o pracę, możecie być niezadowoleni w tym tygodniu z finansów lub z wiadomości dotyczących tego tematu. Ostrożnie w biznesie, bo może przynieść straty lub brak oczekiwanych zysków. Niektóre osoby mogą być na chorobowym i dlatego dojdzie do strat w tej sferze. W przypadku dolegliwości zdrowotnych, najkorzystniej będzie skupić się na odnowieniu sił, a w innych przypadkach warto powściągnąć emocje.

W relacjach prywatnych jeśli zależy Wam na czymś, to szybko nadejdą informacje, które popsują ewentualne plany. Radę macie, by nie angażować się zbyt intensywnie w coś i poczekać na rozwój wydarzeń. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

Horoskop tygodniowy Byk

Dobry czas zawodowo, bo możliwe są interesujące propozycje z zewnątrz, takie osoby w Waszym życiu oraz ogólnie sytuacje, które pokażą Wam, że w jakiejś sprawie nie wszystko jest stracone albo wyjdziecie dobrze na czymś, co dziś postrzegacie jako konieczność. Może dojść też do polepszenia, bo będziecie w stanie komuś coś wybaczyć. Radę macie, by postarać się porozumieć z innymi osobami w firmie i unikać konfliktów lub nerwowej atmosfery.

W życiu osobistym ważne będzie, by docenić szczęście i dobry humor swych bliskich i czerpać z pozytywnej energii, nawet jeśli coś nie ułoży się według Waszego planu. Osoby zabiegane na co dzień mogą zwolnić teraz tempo, co może stać się okazją, by spędzić miło czas razem. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

W sferze zawodowej może nadejść wyjaśnienie dotyczące jakiejś przeszłej sytuacji albo sami odkryjecie coś istotnego. Mogło się to przełożyć na zmarnowane okazje zawodowe, mniejsze zarobki lub inne komplikacje. Mimo wszystko radę macie, by skupić się na teraźniejszości i włożyć dużo energii w pracę i efekty.

W sferze prywatnej pokazane jest gorsze samopoczucie, zmęczenie lub dolegliwość fizyczna, którą możecie złagodzić tabletką lub innym lekiem. Warto poprosić kogoś o pomoc w domowych obowiązkach lub ogólnie nie brać na siebie zbyt dużo i unikać stresujących sytuacji. Ostrożnie z pracą w ogródku lub dźwiganiem czegoś, bo łatwo będzie się nadwyrężyć. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

Horoskop tygodniowy Rak

Ktoś w firmie może pozostać całkowicie obojętny na spory i zachowa stoicki spokój, co jednak w jakiś sposób nie ułatwi Wam pracy. Pokazana jest trudność, jeśli chcielibyście przywrócić jakiś pomysł do życia i coś spowoduje, że zrodzą się duże wątpliwości i obawy, jak należałoby postąpić w jakiejś kwestii. Radę macie, by przemyśleć opłacalność dalszych posunięć lub decyzji.

W relacjach prywatnych może dojść do nieoczekiwanych sytuacji, że ktoś okaże Wam przyjazność i życzliwość w momencie, kiedy planowaliście zerwać tą znajomość lub mieliście w planach ogólnie jakieś radykalne posunięcia. Możliwe, że gest przyjaźni nie zmieni sytuacji lub żyjecie w zbyt dużym stresie. Radę macie, by nie czekać dłużej i wybrać się w podróż lub w inny sposób wykorzystać jakąś okazję kryjącą się w tym nagłym obrocie spraw. Warto też przyjąć pomoc w przypadku nadmiaru obowiązków ze strony przyjaznej osoby. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

Horoskop tygodniowy Lew

Dobry tydzień na załatwianie wszelkich spraw zawodowych, jeśli większość osób w firmie ma takie samo zdanie w jakimś temacie. W grupie moc, jeśli tylko uda się znaleźć wyjście z jakiejś sytuacji, a w tym tygodniu możecie mieć okazję ku temu ze względu na sprzyjające otoczenie.

W relacjach prywatnych czas przemyśleć strategię obrony w przypadku konfliktu z kimś. Ktoś może się zjawić z pretensjami, z którymi będzie trzeba się zmierzyć. Radę macie, by zachować powściągliwość i pewnego rodzaju nieprzystępność w przypadku takich sytuacji.  Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

Horoskop tygodniowy Panna

Tydzień dużej energii i aktywności zawodowej, choć ktoś może mieć trudność w skontaktowaniu się z Wami. U niektórych może się zdarzyć, że ktoś będzie miał „związane ręce” inną umową, którą podpisał i to spowoduje, że z Wami nie będzie mógł rozpocząć współpracy. Mimo wszystko radę macie, by przyjąć to ze spokojem i akceptacją.

W relacjach prywatnych może zdarzyć się, że będziecie mocno zaskoczeni czymś, co wydarzy się w Waszych czterech ścianach, np. odkryjecie obecność osoby, której się nie spodziewaliście o tej godzinie itp. Możliwe różne „przypadki” i zbiegi okoliczności, które Was zaskoczą. Niestety istnieje też zwiększone ryzyko włamań w tych dniach i lepiej się zabezpieczyć. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

Horoskop tygodniowy Waga

W pracy ostrożnie z żartami, bo będziecie mieć do czynienia z osobą dużo bardziej oficjalną od Was. Niektóre osoby mogą w jakiś sposób skorzystać na tym, że ktoś zachoruje i nie będzie go w pracy, w sensie takim, że dzięki temu dostaniecie propozycję zajęcia czyjegoś stanowiska na czas nieobecności takiej osoby, o ile Was by to satysfakcjonowało. Niektóre Wagi będą miały okazję podpisać całkiem nową umowę lub zacząć nową współpracę.

W relacjach prywatnych komuś poprawi się nastrój, choć jeśli mieliście różne sytuacje problematyczne wcześniej, to wciąż mogą Was trzymać obawy, żeby np. poruszyć jakiś temat. Radę macie, by zadbać o stabilizację domową i nie doszukiwać się złych intencji. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

Horoskop tygodniowy Skorpion

Wspaniały tydzień w pracy, bo możecie liczyć na chwile spokoju, zadowolenia i nastawić się na dobre wieści, które przyniosą poczucie zwycięstwa, możliwe awanse, uznanie lub zadowalające efekty Waszej pracy, zwłaszcza dla osób prowadzących swoją działalność gospodarczą. Radę macie, by nie chwalić się sukcesami i zachować coś dla siebie oraz zabezpieczyć swoją przyszłość finansową, jeśli przełoży się to na zyski.

W relacjach prywatnych może zjawić się ktoś, kto zwierzy się ze swoich problemów z partnerem lub inną osobą. Niestety możliwe też, że pojawi się ktoś, kto do Was ma stałe pretensje, ale w takiej sytuacji zdecydujecie się nie dawać kolejnych szans takiej osobie i zrezygnujecie z tego rodzaju relacji lub znajomości. Radę macie, by bardziej otworzyć się na otoczenie i nie zamykać w ścisłym gronie osób. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

Horoskop tygodniowy Strzelec

W pracy czas dobry, bo pokazani jesteście jako osoby silne psychicznie, wytrwałe, zdecydowane, które osiągają swój cel, ale możecie mieć kontakt z kimś równie pewnym siebie i możliwe, że zechcecie odsunąć od siebie pewne osoby. Radę macie, by podejść z większym spokojem i odpuścić sobie w pewnych sytuacjach, bo nic nie zagraża Waszej pozycji i możecie sobie spokojnie na to pozwolić. Być może warto z kimś miło porozmawiać. Niektórzy mogą osiągnąć spory sukces teraz, awansować itp.

W relacjach prywatnych choć ktoś może się odezwać, zadzwonić, napisać, ale możecie uznać, że lepiej nie oddzwaniać i taką macie radę na ten czas. Poza tym dobry tydzień na porządkowanie swoich spraw osobistych i zadbanie o równowagę. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

Horoskop tygodniowy Koziorożec

W pracy będzie trzeba się komuś przypomnieć, kto zamilkł i warto pielęgnować wszelkie znajomości zawodowe, szczególnie przyjaźnie. Również jeśli to od Was zależy czy dojdzie do współpracy lub podpisania jakiejś umowy, teraz jest moment, by się skontaktować i dać odpowiedź. Nawet jeśli nie wszystko dokładnie pójdzie po Waszej myśli i np. warunki współpracy nie będą takie, jakbyście sobie życzyli, to jednak szybko przystąpicie do działania.

W domu spokój i poczucie zrelaksowania jest pokazane, choć będzie trzeba poświęcić się, jeśli ktoś z domowników jest zajęty pracą i nie można mu/jej przeszkadzać. U innych może zajść potrzeba taka, że to Wy będziecie musieli znaleźć chwilę czasu na sprawy zawodowe w czasie wolnym lub zająć się czymś pilnie, co dotyczy domu. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

Horoskop tygodniowy Wodnik

W pracy może pojawić się temat połączeń telefonicznych, przekierowań itp. Możliwe są jakieś zmiany, u niektórych w związku z tym zakłócenia komunikacyjne. Możliwe testowanie nowych urządzeń. Radę macie, by przerwać jakieś połączenie. Warto się też upewnić, czy ktoś nie słucha o czym rozmawiacie. Niektórzy mogą mieć do czynienia z nieuprzejmą osobą, z którą nie należy nawet zaczynać rozmowy.

W relacjach prywatnych partner/ka może mieć dużo pracy, ale wykorzystacie ten czas produktywnie. Poza tym sytuacja stabilna. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

Horoskop tygodniowy Ryby

W pracy może okazać się, że plany zostaną zmienione, ale druga osoba nie zechce podać Wam przyczyn albo zdecyduje się zachować dla siebie szczegóły. Nawet gdyby coś takiego miało miejsce, radę macie, by podjąć decyzję o działaniu i aktywnie zająć się wszystkim ważnym. Niektórzy mogą wybrać się w podróż i byłaby to korzystna decyzja.

Możliwe odwiedziny przyjaciółki albo rozmowa z najbliższą partnerką u mężczyzn. Pokazane jest dla Was zaskoczenie z jakiegoś powodu. Może być to niewłaściwy moment na odwiedziny albo dowiecie się o czymś, co zburzy Wasze wyobrażenia na jakiś temat. Nastawcie się na niespodzianki. Niektórzy mogą się rozczarować jakąś przyjaźnią. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop skontaktuj się z wróżką Mirandą

 

Horoskop tygodniowy od 24 do 30 maja

Horoskop tygodniowy Baran

Ważny tydzień w pracy, jeśli chodzi o komunikację z większą grupą osób, szczególnie u tych Baranów, u których ta umiejętność ma istotne znaczenie. Nowe projekty zawodowe możesz wprowadzać w życie, ale rada jest, by wykazać się konkretnym podejściem, bo istnieje ryzyko, że na dyskusjach się to skończy. Ktoś, na kogo być może liczycie, może podjąć współpracę z kimś innym lub pozostanie obojętny na Wasze działania.

W relacjach prywatnych, jeśli życzylibyście sobie, żeby partner/ka podjęli ważną decyzję, możecie się tego nie doczekać. Może się zdarzyć, że każdy z Was widzi inny cel i ta druga strona będzie miała czegoś dość lub  nie zechce się angażować w określone plany. Niewykluczone, że będziecie musieli coś realizować sami.

Horoskop tygodniowy Byk

Ktoś może chcieć zyskać lub zarobić  (prawdopodobnie koleżanka z pracy) wykorzystując Wasz prywatny wizerunek lub coś osobistego dla Was i możecie mieć trudność z byciem asertywnym i powiedzeniem NIE. Mimo wszystko radę macie, by przerwać coś lub nie zgadzać się na coś, co się Wam nie podoba. Nie wszystko powinno być „na sprzedaż”.

W relacjach prywatnych pokazani jesteście jako osoby zmienne lub będziecie pod wpływem zmiennych okoliczności zewnętrznych, na które nie macie wpływu. Dobry czas na wyjaśnienia. Drugiej stronie możecie brakować zaufania, a na radę macie, by postarać się okazać więcej ciepła.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

W pracy możecie spodziewać się jakiegoś triumfu i powodów do zadowolenia. Nadejdą wiadomości lub informacje, które udowodnią Wasze racje lub w inny sposób przyczynią się do Waszego sukcesu. Na zewnątrz możecie robić wrażenie dumnych, choć warto znaleźć chwilę na miłą rozmowę z koleżanką lub kolegą.

Wspaniały tydzień dla osób z rodzinami. Powinniście odnaleźć spokój i szczęście przy bliskich i nie braknie ciepła rodzinnego, choć wraz z upływem tygodnia może zacząć doskwierać Wam odrobina nudy. Ogólna rada- jeśli wydarzyło się coś wcześniej, co wywołało obawy, warto przestać się tym martwić.

Horoskop tygodniowy Rak

W sferze zawodowej tydzień wyciągania wniosków, zwłaszcza z wszelkich trudnych sytuacji, jakie już mieliście. Pokazani jesteście wzmocnieni dzięki doświadczeniom, które nie były łatwe. Możecie też mieć mniejszą skłonność do pójścia na ustępstwa. Niektórzy pomału będą kończyć jakąś współpracę z kimś lub będzie to obustronne wycofanie, ktoś może odejść na emeryturę. Rada jest taka, by zrzucić z siebie poczucie presji i stresu i odprężyć się.

Matki spod znaku Raka mogą spodziewać się prezentu w tych dniach z okazji swojego święta. Nawet jeśli korci Was, by coś skomentować, co dotyczy jakiegoś zakupu, radę macie, by o czymś nie mówić. Możliwe różne miłe niespodzianki ze strony dziecka.

Horoskop tygodniowy Lew

W sprawach zawodowych pokazane jest, że wstrzymujecie się z realizacją jakiegoś pomysłu, projektu, inwestycji, a rada jest, aby coś zacząć i dłużej z tym nie czekać. Rezygnacja z planów sprawi, że będziecie się z tym źle czuli i chodzi albo o pomysł z przeszłości albo o coś, do czego jesteście przywiązani emocjonalnie, powinno to być jakieś marzenie, które nosicie w sobie od dawna.

W relacjach prywatnych znudzenie, rozczarowanie lub zgorzknienie, a wobec drugiej osoby duża powściągliwość. Jeśli braknie rozmowy, on/ona będzie udawać, że wszystko w porządku, choć będzie się z tym męczyć. Warto być bardziej otwartym. Radę macie też, by pamiętać o Dniu Matki.

Horoskop tygodniowy Panna

Dobry tydzień na sprawy zawodowe. Niektórzy będą świętować przeszłe sukcesy w gronie przyjaciół, inni spędzą miłe chwile w firmie w gronie znajomych. Wasze przyjazne nastawienie wpłynie pozytywnie na atmosferę. Możliwe kontakty z urzędnikami lub innymi osobami kontaktującymi się w sprawach oficjalnych lub załatwiającymi coś. Mimo wszystko kłopotów karty nie zapowiadają i radę macie, by się do kogoś odezwać w tym tygodniu.

Również w relacjach osobistych Panna jest pokazana przyjaźnie i szczerze. Warto uzbroić się w cierpliwość, jeśli chcielibyście posunąć jakąś znajomość do przodu albo ostatnio ochłodziły się Wasze relacje. Radę macie, by wyciszyć czyjeś niepokoje uczuciowe i trzeba wziąć pod uwagę, że jeśli doszło do dystansu między Wami, druga strona potrzebuje czasu, by się otworzyć, tak w stałych związkach jak w świeżych relacjach.

Horoskop tygodniowy Waga

Jeśli czekacie na decyzję czy określony projekt będzie realizowany, według rozkładu wkrótce powinny nadejść wiadomości o rozpoczęciu działań. Powinniście być usatysfakcjonowani załatwianiem czegoś, choć jednocześnie nie zechcecie się zdradzić z każdym przemyśleniem. Warto komunikować się bez stwarzania napięcia, po przemyśleniach, tak aby jasno się wyrazić i zrozumiale dla drugiej osoby.  

W relacjach prywatnych, jeśli ktoś Wam coś obiecał, może się okazać, że nie jest w stanie obietnicy spełnić, co sprawi Wam przykrość. Niektórzy pod wpływem emocji mogą powiedzieć o jedno słowo za wiele. Nie warto również umawiać się z kimś, żeby kupił Wam coś, jeśli to coś ważnego, bo możecie być niezadowoleni z wyniku. Radę macie, by samemu załatwiać ważne sprawy w tych dniach.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Możliwe zmiany w firmie lub w kontaktach z koleżankami lub kolegami z pracy. Nawet jeśli w przeszłości znajdywaliście doskonałe porozumienie z ludźmi, teraz coś może się zmienić, a Wy sami możecie tworzyć dystans i okazywać dumę. Radę macie, aby zabrać się za pomysł, który już dawno chodził Wam po głowie.

W relacjach prywatnych możecie być miło zaskoczeni kontaktem z kimś. To druga osoba zainicjuje kontakt i już samo to może być miłą niespodzianką. Z jednej strony może Wam to dać nadzieję na polepszenie z kimś relacji, ale z drugiej może Wam brakować przekonania, że znajdzie to szczęśliwe zakończenie. Rada jest taka, by bardzo ostrożnie dobierać słowa, bo będzie łatwo o zranienie kogoś lub może dojść do sytuacji, że ktoś się obrazi.

Horoskop tygodniowy Strzelec

U kogoś konflikty zawodowe mogą skończyć się odejściem z firmy, a u innej osoby możliwe, że ktoś z prywatnych znajomych może próbować Was namawiać do czegoś lub wpływać na sytuację, co nie przyniesie pozytywnych rezultatów.

W sferze osobistej możecie mieć chwilowy dołek, gorsze samopoczucie, co jednak powinno ostatecznie się zmienić pod wpływem kontaktu z kimś lub odwiedzin. Jest szansa na miłe chwile, rozmowę, a pojawienie się określonej osoby może przynieść rozwiązanie istotnego problemu lub sprawi Wam radość. Pomimo negatywnych przemyśleń, pokazany jest spokój i poczucie bezpieczeństwa. Macie dużo większy potencjał niż sami oceniacie i warto byłoby zrobić coś zdecydowanego. Wyjazd lub wyjście dokądś również poprawi sytuację. Decyzja o  rozstaniu się z kimś może sprowokować powrót takiej osoby.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

W pracy spokój, zadowolenie i rutyna w pozytywnym sensie, czyli bezstresowe wypełnianie obowiązków. W przypadku konieczności podjęcia decyzji, możecie mieć skłonność do zmieniania zdania, a warto ostatecznie się na coś zdecydować i nie tracić energii na dłuższą analizę sytuacji.

W relacjach prywatnych pokazana jest osoba, z którą się nie zgadzacie do końca, choć w tym tygodniu powinniście znaleźć porozumienie. Może być to ktoś, kto jest tak bardzo dumny, że bardzo trudno jest mu/jej wyciągnąć rękę do zgody lub przyjąć Wasze argumenty. Mimo wszystko teraz łatwo będzie odciąć się od wpływów przeszłości, wybaczyć coś, zgodzić się na ustępstwa itp. Radę macie, by się z czegoś wycofać lub zachować ostrożność w ocenie sytuacji.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Tydzień nużący albo będziecie potrzebować więcej kreatywności i zmian, żeby nie wypełniać zbyt automatycznie obowiązków, choć na radę macie, by mimo wszystko kontynuować i doprowadzić do końca swoje projekty i zadania. Obowiązki i terminowość będą bardzo ważne. Po uzgodnieniach lub zgodzie na określone warunki, ktoś może powracać do tematu i chcieć wciąż od nowa coś rozsądzić, ale pokazani jesteście jako osoby, które nie wycofują się z podjętych już decyzji, jeśli jesteście pewni co do ich słuszności.

W relacjach prywatnych czas spokoju i skupienia na swoich sprawach, a ktoś może czekać na kontakt z Wami. U niektórych możliwe, że taka osoba w końcu sama się odezwie. Ogólnie w tych dniach powinno być miło i uprzejmie, choć bez zażyłości. Karty przepowiadają bardziej nastawienie na rozmowę i przyjaźń niż coś więcej w przypadku singli.

Horoskop tygodniowy Ryby

W pracy nowy pomysł i dobry start, jeśli planujecie coś nowego. Osoby, które teraz rozpoczną jakieś przedsięwzięcie, powinny być bardzo zadowolone z efektu. Nawet jeśli czuliście ostatnio znudzenie lub znużenie, teraz powinien pojawić się przypływ sił i energii. Możliwe korzystne współprace, co spowoduje większe ożywienie. Warto pozostawić konflikty w przeszłości i zapomnieć o tym.

Jeśli ktoś się obraził w relacjach prywatnych i zrobił się przez to bardziej powściągliwy, nie będzie łatwo szybko przywrócić porozumienie. Będziecie dążyć do zgody, ale jeśli kogoś trzymają dawne emocje, trochę potrwa przekonanie kogoś, że sprawa jest zamknięta, albo że zmieniliście nastawienie.

 

Horoskop tygodniowy od 17 do 23 maja

 

Horoskop tygodniowy Baran

Jeśli w pracy macie z kimś konflikt, to w tych dniach możecie odkryć, kto powiedział coś złośliwego, choć nie weźmiecie sobie tego do serca. Radę macie, by nie traktować zbyt serio ewentualnych sytuacji tego typu. Poza tym pokazane jest jakiegoś rodzaju znudzenie, ale może wynikać ono z niedocenienia własnych osiągnięć lub lekceważenia stabilizacji, którą macie.

W relacjach prywatnych czas spierania się o swoje racje. Mogą pojawić się tematy do przedyskutowania i warto podjąć teraz jakąś decyzję. U niektórych może dotyczyć to sfery zawodowej, szczególnie jeśli czyjaś praca umniejsza poczucie prywatności, np. klienci, kontrahenci czy pacjenci przychodzą do domu itp. Mogą pojawić się trudności w porozumieniu się z kimś. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.

Horoskop tygodniowy Byk

Warto dwa razy przemyśleć, zanim wejdziesz w jakiś pomysł zawodowy albo ogólnie licz się z komplikacjami. Niektóre osoby mogą znaleźć się w sytuacji, kiedy będziecie podpytywani o coś, jeśli ktoś uzna, że Wasza wiedza pochodzi z niewiadomego źródła. Lepiej byłoby nie zaskakiwać czymś. Inni mogą za dużo analizować określony temat i rada jest, by pozwolić sobie na więcej spontaniczności, ryzyka i nastawić się na nowe doświadczenia zamiast nadmiernie asekurować.

W relacjach miłosnych ktoś może stopniowo rozbudzać w Was zainteresowanie i pożądanie, którego nie zamierza zaspokoić. Nie należy ufać osobom pozornie poszukującym romansu. Pewne odkrycia mogą przyjść za późno i lepiej w porę się wycofać z jakiejś znajomości i wyciągać wnioski z sytuacji, które się pojawią. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Tydzień w pracy spokojny, ale mogą mieć miejsce podejrzane sytuacje, np. możliwe kradzieże w pobliżu firmy, warto zwrócić uwagę na przykład, co dzieje się na parkingu. Może się zdarzyć, że ktoś nieupoważniony będzie przeszukiwał dokumenty lub ktoś może plotkować o sprawach prywatnych osób zatrudnionych lub o firmie. Radę macie, by szczerze rozmawiać, jeśli cokolwiek zaobserwujecie.

W relacjach prywatnych ktoś może odkryć, że partner lub partnerka mają kogoś w rodzaju przyjaciela czy przyjaciółki, z którą miło rozmawiają, żeby zapomnieć na chwilę o nużącej rutynie dnia. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.

Horoskop tygodniowy Rak

W sferze zawodowej możliwa propozycja umowy lub współpracy, ale możecie czuć się czymś zestresowani w związku z tym lub czuć presję, np. okoliczności wymuszają na Was zgodę na pewne warunki. Może chodzić też o jakiekolwiek uzgodnienia związane z pracą, które nie zadowolą Was, bo coś może wywoływać niepokoje. Radę macie, by nie martwić się na zapas lub podejmować decyzje, które nie wywołują w Was przykrych odczuć, czyli zaufaj intuicji i nie zgadzaj się na to, czego się obawiasz.

W relacjach prywatnych u niektórych osób mogą pojawić się zarzuty, z których będzie trzeba się oczyścić i przypomnieć komuś fakty albo ogólnie mogą pojawić się negatywne myśli, z którymi będzie trzeba zrobić porządek i sobie przypomnieć niektóre sprawy, by ocenić sytuację z innego punktu widzenia. Poza tym stabilnie, również finansowo. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.

Horoskop tygodniowy Lew

W pracy możecie mieć niemiłą sytuację, którą ktoś „preparuje” ze złośliwości świadomie wprowadzając nieporozumienie albo ktoś może wprowadzać niejasności, bo z jego punktu widzenia sam jest w jakimś kłopocie lub się obraził i szuka odwetu. Możecie mieć skłonność do poświęcania się lub zaczniecie analizować problem, a na radę macie by zadziałać bardziej zdecydowanie, wyrazić swoje zdanie, znaleźć pomysł, ogólnie przyspieszyć przebieg spraw lub zainicjować dyskusję. Nie warto zbyt długo czekać.

W relacjach prywatnych, jeśli odezwiecie się do kogoś, ktoś może nie odpisywać lub nie oddzwaniać i nie będziecie wiedzieli, co się stało. Na wyjaśnienia trzeba poczekać dłużej. U niektórych Lwów może się zdarzyć, że odkryjecie nagle przegapioną wcześniej wiadomość, której nie zauważyliście. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.

Horoskop tygodniowy Panna

W pracy może mieć miejsce konflikt, którego się nie spodziewacie lub dojdzie do odkrycia, które spór może wywołać. Nie warto przyjmować wszystkiego dosłownie, bo prędzej dojdziecie do wniosków domyślając się, o co chodzi niż opierając na komunikatach, które usłyszycie. Ostrożnie z wchodzeniem w nowe projekty, bo mogą okazać się mocno problematyczne i trudno będzie z nich wybrnąć.

W relacjach prywatnych pokazane są możliwe kontakty z osobą chorą. Warto trzymać dystans fizyczny i unikać skupisk ludzi. Kogoś może brakować w pracy, za kimś możecie zatęsknić lub będzie trzeba się o kogoś zatroszczyć. Gdybyście to Wy chorowali i czegoś potrzebowali, radę macie by śmiało powiedzieć o tym, poprosić o zrobienie zakupów itp. U niektórych to praca stanie na drodze byście z kimś spędzili tyle czasu, ile chcielibyście. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.

Horoskop tygodniowy  Waga

W pracy sukces, a potem nagła zmiana, jeśli czekacie na jakąś decyzję lub opinię, bo może długo nie być odpowiedzi. U niektórych może się okazać, że chwilowo będzie trzeba zmienić jakieś plany, dostosować się do czegoś lub kogoś, poświęcić czemuś i choć będziecie mieć powody do zadowolenia, to jednak nie będzie można posunąć jakiś spraw do przodu. Warto unikać stresu.

W relacjach prywatnych może odezwać się była przyjaciółka lub przyjaciel, ale możecie dowiedzieć się czegoś, co wywoła z kimś konflikt lub spór. U innych istnieje szansa załagodzenia jakiegoś konfliktu, który powróci w tym tygodniu, a może mieć związek z przeszłą przyjaźnią z kimś. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.

 Horoskop tygodniowy Skorpion

W pracy możecie czuć się „przyparci” do muru, jeśli chodzi o podjęcie decyzji, a radę macie, by wstrzymać się, bo nie wiecie o wszystkim. Ktoś jednak może naciskać Was na dokonanie wyboru pomimo tego, że będzie Wam brakować istotnych informacji. Istnieje ryzyko popełnienia błędu. Cała sytuacja może mieć związek ze współpracą lub zaprzyjaźnioną osobą, z którą wcześniej nie było problemów albo dotyczyć nowych ustaleń lub zasad obecnej współpracy.

W relacjach prywatnych zaznaczają się głównie tematy szkoły i dziecka oraz ogólnie rodziny. Osoby, które są samotne, mogą same zainicjować z kimś kontakt lub niektórzy mogą zostać o coś poproszeni, co ma związek z rodziną i nauką dziecka. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Dobry tydzień na przyjrzenie się jeszcze raz sprawom zawodowym, przeanalizowanie celów i sposobów ich osiągania, przejrzenie dokumentów lub innego rodzaju modyfikacje lub ulepszenia. Powinniście mieć możliwość pracy indywidualnej albo nikt nie będzie sprawdzał Waszych osiągnięć. Ogólnie to czas skupienia wyłącznie na swoich obowiązkach.

W relacjach prywatnych ci z Was, którzy utrzymują z kimś kontakt internetowy, na odległość, powinni mieć możliwość kontynuowania tego w tym tygodniu, nawet jeśli wcześniej były jakieś trudności. Nie jest to jednak moment dobry na rozwijanie takiej znajomości lub kontakty bezpośrednie. W przypadku koniecznych podróży, warto zachować wszystkie środki ostrożności, jakie są zalecane. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Osoby, które liczą na jakiś telefon, polepszenie sytuacji w firmie w przypadku zastoju, niestety mogą się nie doczekać zmian  w tym tygodniu. Rada jest jednak taka, żeby spróbować pogodzić się z sytuacją, jeśli chwilowo nie ma innego rozwiązania i dostosować do tego, co jest Wam proponowane.

W sferze prywatnej możliwe nieoczekiwane odwiedziny kogoś, co może być Wam nie na rękę w danym momencie lub z innego powodu wolelibyście być powiadomieni o planowanych odwiedzinach. Bez względu na sytuację pokazany jest dla Was trumf lub powody do dumy i warto powściągnąć emocje. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.

Horoskop tygodniowy Wodnik

W temacie pracy pokazana jest ważna wiadomość z zewnątrz lub świeże nowe pomysły, co może zapoczątkować rozwój jakiejś sytuacji, a tempo rozwoju będzie szybsze niż się spodziewaliście. Dla dziennikarzy może być to informacja, którą puszczą w dalszy ruch. Radę macie, by działać energicznie w tym tygodniu.  Jeśli ktoś się czymś niepokoił, teraz mogą nadejść wiadomości, które zakończą rozmyślania.

W relacjach prywatnych będą ważne rodzina, dzieci i pragmatyczna strona życia. Właściwe zorganizowanie wszystkich obowiązków pomoże znaleźć również czas na odpoczynek. Pracy i spraw do załatwienia może być sporo. Mimo wszystko ktoś może mieć wyobrażenia o nieistniejących konfliktach lub szukać sporu, który ma źródło w nadmiernej wyobraźni, jednak pokazane jest, że niczego to zmieni w Waszej codzienności. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ostrożnie z rozmowami z kimś z rodziny lub z załatwianiem swoich spraw prywatnych w godzinach pracy, jeśli wolelibyście, by nikt w firmie tego nie słuchał. U innych możliwe rozmowy wśród kolegów i koleżanek na tematy prywatne, ale tu też jakiegoś rodzaju zaskoczenie jest możliwe. Jeśli chcecie się z kimś zaprzyjaźnić, nic nie stoi na przeszkodzie, ale jeśli taka osoba ma związek, relacja nie pogłębi się.

Może odezwać się ktoś z wyjaśnieniami i jeśli nie byliście czegoś świadomi, teraz możecie się dowiedzieć. U innych dezorientacja jest pokazana i w związku z tym nie będziecie wiedzieć, jak się zachować wobec określonej osoby, zwłaszcza jeśli wyjaśnienia nie pomogą Wam zrozumieć sytuacji z jakiegoś powodu. Radę macie, by zadbać o swoją stabilizację i dobre samopoczucie. Chcesz poznać swój indywidualny horoskop? Kliknij na pomarańczową słuchawkę na tej stronie i wybierz z listy Callback z wróżką Miranda.