Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.

 

Horoskop tygodniowy od 26  lipca do 1 sierpnia

Autor wróżka Miranda

Horoskop tygodniowy Baran

W pracy możliwe konflikty lub nieporozumienia i pojawia się potrzeba uargumentowania swojego punktu widzenia, ale wcale Was to nie będzie martwić. Albo macie coś, z czego się nie zwierzacie, co dodaje Wam wiary, że sprawy ułożą się dobrze, albo w duchu będą Was bawić spory innych.

Osoby będące w separacji będą próbować już ułożyć sobie życie na nowo. Możliwy nowy romans lub przyjaciółka. Ktoś jednak czeka, aż zmienicie nastawienie i powrócicie na łono rodziny. Rada jest, aby więcej rozmawiać o problemach, bo komunikacja będzie bardzo ważna. W związkach stałych możliwe osoby trzecie (znaki wodne prawdopodobne czyli Rak, Skorpion, Ryby), jeśli są jakieś problemy w parach z porozumieniem się. Single powinny uważać na osoby zajęte, które szukają romansu.

Horoskop tygodniowy Byk

W pracy może pojawić się osoba, która nie uznaje żadnych autorytetów, a radę macie, by postawić na swoim albo skupić się na celach i zignorować to. U innych możliwy nowy pomysł lub projekt zawodowy, w który warto się zaangażować.

U kobiet pojawia się miły  mężczyzna, ale ktoś (np. jego kolega) może słuchać, o czym rozmawiacie lub interesować się Wami. Ktoś ze znajomych może się zwierzać ze swoich prywatnych dylematów uczuciowych lub innych. Może zdarzyć się u kogoś, że jakaś osoba wczuwa się w Wasze emocje prywatne albo składa jakieś deklaracje w Waszym imieniu. W jakimś temacie lub sytuacji znów powinniście dążyć do przeforsowania swojego zdania.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Ktoś w pracy może chcieć nakłonić Was do spojrzenia z jego punktu widzenia na sprawy, ale nie będzie to łatwe, jeśli jesteście przekonani do swojej racji. U niektórych może przerodzić się to w konflikt nawet. Poza tym działania podyktowane intuicją okażą się trafne. Możecie liczyć na przyjaciół w tym tygodniu.

Jeśli planowane są spotkania rodzinne, to rada jest, by wziąć w nich udział, zwłaszcza jeśli Wasza połówka lubi takie spotkania i chętnie wybierze się z Wami. Bardziej będzie to czas odpoczywania w gronie bliskich, ewentualnie biesiadowania i rozmów niż kontaktów tylko we dwoje. Może okazać się też, że ktoś woli posiedzieć i porozmawiać niż bardziej aktywnie spędzać ten czas.

Horoskop tygodniowy Rak

Ogólnie radę macie na sprawy zawodowe, żeby wstrzymać się z mówieniem czegoś albo poczekać na coś. Jeśli coś załatwiacie, okaże się, że telefon milczy, ktoś nie odpowiada, sprawy utknęły w miejscu i albo jest to nieodpowiedni moment albo ktoś się z czegoś wycofał i nie szuka kontaktów.

W relacjach prywatnych możecie zdecydowanie odtrącić kolegę, jeśli okaże się natarczywy. Mężczyźni Raki również mogą postąpić nieobliczalnie  i lepiej nie wchodzić im w drogę z żadnymi głupimi pomysłami. Główny problem może wynikać z negatywnych wyobrażeń na wyrost na temat jakiejś sytuacji lub osoby. Radę macie, by trzymać się rodziny lub przyjaciół, którym ufacie w 100%.

Horoskop tygodniowy Lew

W pracy możliwe konflikty między mężczyznami. Ktoś może czuć się oszukany, nawet w przyjaźniach możliwe nieporozumienia, kłótnie i brak zaufania do siebie. Jeśli komuś coś obiecaliście, może zdarzyć się, że pożałujecie,  że się zgodziliście, bo miłe uzgodnienia mogą przejść w mniej uprzejme negocjacje. Radę macie, by spróbować się dogadać.

W relacjach prywatnych będziecie wybierać stabilne osoby i takie związki. Panie mogą znaleźć kogoś, kto okaże się lub już jest partnerem na stałe. Panowie nie będą mieć chęci na żadne krótkotrwałe znajomości, wręcz przeciwnie, podejdą dojrzale do relacji. Radę macie, by nie uzgadniać niczego naciskając drugą osobę, jeśli ktoś potrzebuje więcej czasu do namysłu na przykład.  

Horoskop tygodniowy Panna

Ktoś z pracy będzie wstrzymywał się z jakimś pomysłem, działaniem lub nowym początkiem. Jesteście pokazani jako osoby, które mają problem z podjęciem decyzji albo będące w jakimś układzie, przyjaźni, znajomości, z którą nie możecie się ujawnić lub macie plan, którego nie chcecie nikomu zdradzić. U niektórych Panien możliwe zmiany na wyższych stanowiskach w firmie, w związku z czym niektórzy mogą się martwić, żeby ktoś ich nie rozdzielił z przyjacielem/przyjaciółką, gdy nowa osoba zacznie zarządzać Waszym zespołem.

Panie będące w stałych związkach mogą czuć się pewne, że ich partner nie zdradza. Pojawi się okazja, by ujrzeć na własne oczy jego brak zainteresowania atrakcyjną kobietą. Między koleżankami również lojalność, czyli będziecie na pierwszym miejscu dla przyjaciółki i nikt Was nie zastąpi.

Horoskop tygodniowy Waga

Doskonały czas na sprawy zawodowe. Z jednej strony mogą pojawić się mocni kontrahenci w biznesie, osoby, z którymi świetnie Wam się współpracuje, z którymi praca idzie dużo sprawniej, szybciej, albo zaangażujecie się we właściwe projekty, które muszą zakończyć się sukcesem. Niektórzy skończą ważny projekt i będą mieć powody do świętowania. Warto wykorzystać pomysły, inspirację, kreatywność. Wagi, które wybierają się w tym czasie na urlop, również powinny spędzić go bardzo przyjemnie.

Jeśli macie kogoś, kto odszedł od Was albo rozeszły się Wam z kimś drogi, teraz może wydarzyć coś, co wzbudzi nową nadzieję, w którą może Wam być trudno uwierzyć i możecie woleć przedwcześnie nie wracać do jakiejś relacji. U innych osób może pojawić nowa znajomość, na którą nie będziecie gotowi. Warto jednak przeanalizować, bo może pojawić osoba z przeznaczenia, ktoś do stałego związku. Nie przegapcie tego.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Niektóre osoby mogą stracić pracę albo możecie chwilowo mieć przerwę w pracy, np. żeby poczekać na dowiezienie czegoś, co jest niezbędne w firmie itp. Pokazana jest też jakaś odkrywcza wiadomość. Mimo wszystko trzeba zachować dystans, bo możecie ulegać jakimś złudzeniom, np. sytuacja jest inna niż ją oceniacie, o czymś nie wiecie, źle odbieracie czyjeś intencje. Z jednej strony pokazuje się komunikacja, która może być źle odebrana, a z drugiej strony wiadomość o jakiejś pomyłce, iluzji, mistyfikacji, którą należałoby dostrzec. Jeśli ktoś jest lub był fałszywy wobec Was, teraz powinniście to odkryć.

W relacjach prywatnych pokazani jesteście jako osoby, które spodziewają się konfliktu z kimś. Ktoś może chcieć coś wyjaśnić, ale jeśli czuje się niesprawiedliwie potraktowany, może odpłacić tym samym. Jakaś osoba skrywa złe intencje pod płaszczem pozornej moralności. Poza tym dobry moment na urlopy, które powinny się udać.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Należy się wystrzegać dążenia do celu stosując oszustwo, bo jakiś Strzelec tak postąpi w tym tygodniu. Pokazane jest poczucie zwycięstwa, ale osiągnięte oszustwem. Dotyczy to jednej osoby spod tego znaku i lepiej mieć się na baczności. Poza tym jesteście pokazani otoczeni wspaniałymi osobami, przyjaźnie nastawionymi.

W relacjach prywatnych pokazane są okazje do spotkań z przyjaciółmi, swobodna atmosfera pełna optymizmu, ale ktoś zepsuje Wam zabawę, choć nie wpłynie to na Waszą ocenę sytuacji. Rada jest mimo wszystko, żeby spojrzeć na sytuację z większą dojrzałością. Jeśli ktoś romansuje, może zostać przyłapany na gorącym uczynku w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Osoby poszukujące pracy mogą być tak zdeterminowane, że tą pracę znajdą i albo podpiszą nową umowę lub podejmą nową współpracę, która okaże się bardzo owocna i przyniesie Wam sukces. Niektórzy mogą dostać awans przez protekcję albo pomoc z zewnątrz. Reszta otoczenia pokazuje się neutralnie. Warto słuchać intuicji i wykorzystywać mądre pomysły.

W relacjach prywatnych pokazane są rozmowy, uzgodnienia z kimś, szukanie kompromisu itp. Radę macie, aby na razie o czymś nie mówić wprost albo wcale i coś zachować dla siebie.

Horoskop tygodniowy  Wodnik

Pokazane są zmartwienia dotyczące finansów lub niezadowolenie. Warto uważać na wydatki, bo możecie ich pożałować. Mimo wszystko Los odwraca się i coś zmienia się na lepsze.

W relacjach prywatnych ktoś może podsuwać Wam sugestie np. że partner/ka zdradza, żeby wzbudzić niepokoje dotyczące przyszłości. Ewentualne wizje zdrady są pokazane jako czyjeś mrzonki, mimo to ktoś może manipulować lub tworzyć atmosferę sztucznych tajemnic. Wodnik odpłaci złośliwością.  Rada dla Wodników: Nie być zbyt hojnym i wstrzymać się z jakąś pomocą.

Horoskop tygodniowy Ryby

Tydzień bardzo intensywny i wszystko będzie zależeć od Was. Pokazana jest gotowość do rywalizacji, pomysłowość, kreatywność i sprzyjające okoliczności zewnętrzne. Bardzo udany tydzień w pracy.

Mogą pojawić się okazje do spotkań towarzyskich, ale partner lub partnerka może być niezadowolona, jeśli posiedzicie tam za długo. Możliwe, że będzie uporczywie dzwonić i pytać, kiedy wracacie do domu lub cierpliwie zniesie to spotkanie, ale ją/jego to zmęczy. Lepiej umiarkowanie pić alkohol, bo może zaszkodzić. Niektóre Ryby powinny opuścić towarzystwo, jeśli czują, że ktoś na spotkaniu jest negatywnie nastawiony. Radę macie, by się nie zwierzać, bo obróci się to przeciwko Wam.

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 lipca

Autor: Wróżka Miranda

Horoskop tygodniowy  Baran

Tydzień w pracy pesymistyczny albo trudno będzie przestać o czymś myśleć, co utrudni wywiązywanie się z obowiązków. Mogą nadejść oferty i propozycje, które przełożą się na finanse, ale  jeśli się czymś martwicie, niełatwo będzie spojrzeć realnie na sytuację. Mimo wszystko radę macie, aby przemóc się i skupić się na pracy.

W sferze prywatnej ktoś może coś odkryć niespodziewanie. Pokazany jest subtelny nacisk kogoś, by się czegoś dowiedzieć, co może skończyć się tak, że koleżanka się wygada nieoczekiwanie i powie za dużo albo wyjdzie na jaw coś, co ma związek z przyjaciółką. Rada jest taka, aby zdać się na jakąś kobietę, zaufać jej. Dla mężczyzn- żeby trzymać się stałej partnerki, żony.

Horoskop tygodniowy  Byk

Może pojawić się nieoczekiwana okazja do zyskania, zarobienia, ale jeśli potrzebujecie do tego drugiej osoby, która szybko zareaguje, pomoże, zaangażuje się w coś, może spotkać Was rozczarowanie. Ktoś może nie chcieć pracować poza ustalonymi godzinami albo pojawią się inne sytuacje blokujące. Dobrze byłoby mieć w rezerwie kogoś innego.

Pokazane są w tym tygodniu kobiety bardzo silne i dominujące. Ktoś zakończył lub skończy znajomość. Jeśli ktoś interesował się mężczyzną będącym w innym związku, żona okaże się przeszkodą nie do przeskoczenia. W przypadku przyjaźni między kobietami, może dojść do przykrości pod wpływem koleżanki i rozstania z kimś.

Horoskop tygodniowy  Bliźnięta

W pracy pokazany jest konflikt, na który nic poradzić nie możecie albo nie dostrzegacie napiętej atmosfery, która wisi w powietrzu. Poza tym spokojny, stabilny tydzień, który powinien wnieść zadowolenie i dodatkowe szanse na poprawę w sferze zawodowej. Możecie nie wiedzieć o tym, że ktoś spodziewa się określonych zysków w najbliższej przyszłości (raczej osoba spoza firmy). Może się też okazać, że będziecie musieli uwzględnić czyjąś reklamację itp.

Nie ma sensu kontaktować się z kimś, kto nie sprawdza telefonu, skrzynki pocztowej, bo ta osoba nie wie o Waszej inicjatywie i nie czyta wiadomości.

Horoskop tygodniowy  Rak

Czas bardzo dynamiczny w pracy, może pojawić się dużo pomysłów z zewnątrz, sporo informacji, przepływ wiadomości i sprawy ruszą z miejsca, choć jesteście pokazani jako osoby poszukujące rozwiązania dla określonych problemów lub planujące odejście z pracy. Niektórzy mogą mieć problem z nieuczciwą konkurencją, co może doprowadzić do sytuacji mocno kryzysowej lub rezygnacji z dalszych dążeń zawodowych w obecnej firmie.

W tym tygodniu warto uważać na osoby kichające, kaszlące, chore itp., choć taka osoba nie będzie ukrywać przed Wami, że powinniście zachować dystans. Jeśli planujecie spotkać się z kimś, może się okazać, że ktoś źle się czuje i nie chce żadnych kontaktów. Zamiast żałować, warto spędzić ten czas z przyjaciółmi.

Horoskop tygodniowy Lew

Warto rozważyć dobrze, komu proponujecie współpracę, spółkę, wejście w biznes, określony projekt itp., bo osoba, którą bierzecie pod uwagę, nie wykaże zainteresowania Waszym pomysłem i radę macie, by skierować swe kroki do innej osoby. Niektóre decyzje mogą być podyktowane stresem lub chęcią wyjścia ze stresującej sytuacji, co jednak może zawierać w sobie jakiegoś rodzaju ryzyko lub coś może nie być dokładnie przemyślane.

U kogoś możliwe rozstania lub okaże się, że Wasze nadzieje nie spełnią się, bo osoba, która Was interesuje, znajdzie swoje szczęście z kimś innym, co nie zmienia faktu, że zatęsknicie. U innych- za dużo rozmyślacie o ex-partnerze/partnerce i nie dostrzegacie nowej miłości, którą macie pod nosem. Kogoś nie doceniacie tak, jak na to zasługuje.

Horoskop tygodniowy  Panna

Niektóre Panny w tym tygodniu mogą mieć komplikacje w pracy ze względu na nieprzyjazne osoby i warto odciąć się od czegoś, postawić sprawy jasno oraz unikać sporów. U innych  fałszywi „przyjaciele” mogą popsuć Wam jakieś plany zawodowe, ale możecie czerpać siłę ze swoich osiągnięć dotychczasowych i osób nastawionych przyjaźnie. Dobry czas na zaczynanie i jednocześnie kończenie drobnych projektów zawodowych lub podróże służbowe.

U osób, które mają rodziny, pojawia się informacja o dziecku, które tęskni za Wami. Jeśli Was to dotyczy, rada jest, by postawić rodzinę na pierwszym miejscu. Być może warto zrezygnować z jakiś obowiązków i spędzić więcej czasu z bliskimi albo skontaktować się z czyimś dzieckiem, jeśli np. czuje z Wami więź emocjonalną. U kogoś może chodzić o zwierzątko, które szuka domu i powinniście je zaadoptować, a przynajmniej taka pojawia się sugestia jako rada. Poza tym czas dynamiczny i u niektórych możliwe wyjazdy.

Horoskop tygodniowy  Waga

Niektórzy mogą mieć w tym tygodniu nieprzyjemne sytuacje w miejscu pracy, konfliktowe osoby, które mogą Was obrazić albo ktoś zaingeruje w Wasze sprawy, niewłaściwie zachowa się itp. Warto to zgłosić odpowiedniej osobie, bo otrzymacie pomoc z zewnątrz w rozwiązaniu wszelkich problematycznych sytuacji z takimi osobami. Nie obawiaj się ujawnić, że dzieje się coś niewłaściwego.

Uwaga na zdrowie, warto zadbać o zwiększenie odporności. U kogoś może zdarzyć się, że Wasi przyjaciele odsuną się, będzie trzeba z czegoś się wytłumaczyć. Ktoś zmieni osąd sytuacji. Jeśli jakaś Waga ma fałszywych przyjaciół, teraz może to odkryć. Zdrada lub czyjeś nieprzyjazne postępowanie może zaboleć.

Horoskop tygodniowy  Skorpion

Niektórzy wracają do pracy po urlopie lub zaczynają nową pracę. Możliwe też inne sytuacje które odbierzecie jako jakiegoś rodzaju zmianę sytuacji. Choć będziecie empatyczni i przyjacielscy, inni będą skupieni na działaniu i obojętni na kontakty. W tym tygodniu nie warto szukać przyjaciół w firmie i lepiej postępować podobnie jak inni.

W relacjach prywatnych pokazany jest dystans lub kontakty na odległość. Czegoś się dowiecie istotnego, co jednak nie zmieni sytuacji albo jeśli chcielibyście coś zmienić, nie będzie takiej możliwości.

Horoskop tygodniowy  Strzelec

Niektórzy mogą być „zasypani” wiadomościami lub informacjami, jeśli ludzie chętnie się z Wami kontaktują. Możecie uznać, że jest tego za dużo i nie jesteście w stanie odpowiedzieć każdemu i lepiej milczeć. Jeśli pojawi się ktoś mniej przychylny, najlepiej to zignorować, a w każdym razie nie komentować, nie ujawniać, nie roztrząsać. Nawet jeśli ktoś wycofa się z kontaktów, nie powinniście stracić, a przynajmniej nie będzie to odczuwalne.

W relacjach prywatnych jeśli ktoś Was rozczarował w przeszłości, teraz nie pozwolicie się zbliżyć takiej osobie i zachowacie dystans, gdy ktoś taki pojawi się ponownie. Radę macie, by się rozwijać, pojechać dokądś lub skoncentrować się ogólnie na swoich celach i planach. Będziecie otoczeni zaufanym gronem osób.

Horoskop tygodniowy  Koziorożec

Tydzień wychodzenia z wycofania lub pracy indywidualnej na rzecz czegoś nowego. Osoby w Waszym otoczeniu będą cierpliwie czekać na efekty końcowe Waszej pracy. Poza tym stabilnie, spokojnie i atmosfera sprzyjająca skupieniu.

Niestety w sferze prywatnej pokazujecie się otoczeni fałszywymi przyjaciółmi, którzy mogą próbować wzbudzić w Was sztuczne emocje, manipulować. Koziorożce pokazują się wzmocnione po rozczarowaniach, rozstaniach, a  jeśli macie ogólnie negatywne przemyślenia, teraz z nich wychodzicie. Warto przemyśleć, w które znajomości warto inwestować czas i zainteresowanie i zrezygnować z relacji, w których nie dostajecie tyle przyjaźni, ile wkładacie ze swojej strony.

Horoskop tygodniowy  Wodnik

Niektórzy z Was rozpoczną nowy projekt w tym tygodniu, ale możecie nie chcieć zdradzać przedwcześnie swych planów lub będziecie wahać się, jak zrealizować nowy plan. Emocje opadną, złagodnieją, jeśli ktoś w otoczeniu kierował się emocjami. Kontakty zawodowe powinny się dobrze układać, ale u kogoś może dojść do sytuacji, w której powinniście w firmie zgłosić, że doszło do jakiś uchybień, a być może nawet oszustwa z czyjejś strony.

W relacjach prywatnych ktoś może chcieć obudzić w Was miłe wspomnienia, przywrócić dawną znajomość w oparciu o przeszłość, ale Wodniki są pokazane jako kategoryczne w swych decyzjach i taką macie radę. Być może będzie trzeba komuś raz jeszcze przypomnieć, że rozstanie jest nieodwołalne. Nie warto powracać do znajomości, do których nie macie przekonania.

Horoskop tygodniowy  Ryby

Pojawia się okazja do wykazania się kreatywnym pomysłem. Pokazani jesteście otoczeni zespołem ludzi, którym dobrze współpracuje się ze sobą, ale u kogoś może mieć to związek z sytuacją bardziej ogólną, np. remontem w firmie i kontaktem z nowymi ludźmi itp. Będzie trzeba ustalić jasne zasady współpracy.

W relacjach prywatnych u mężczyzn pokazuje się zakochana w Was kobieta, ale jeśli Wasze dziecko jest nieufne, nie życzy sobie tej znajomości, lepiej nie zapraszać takiej osoby do siebie, przynajmniej teraz. Będzie trzeba rozdzielić sprawy domowe od uczuciowych. U niektórych może dojść do stopniowej utraty zapału i rezygnacji z takiej znajomości. Niektóre Ryby mogą też za bardzo być nieufne i nie wierzą, że komuś zależy na tej znajomości. Jeśli nie ma dzieci, być może trzeba odseparować broniącego psa, żeby spokojnie spotkać się z kimś, kto przeżywa stres związany ze zwierzęciem.

Horoskop tygodniowy od 12 do 18 lipca

Autor: Wróżka Miranda

Horoskop tygodniowy Baran

W pracy warto wykazać się zdecydowanym podejściem, jeśli chcecie wzmocnić swoją pozycję zawodową, chyba że zaczynacie w nowym miejscu i jest na to za wcześnie. Chwilowo pokazuje się brak możliwości awansu. Pracą zespołową można osiągnąć więcej, ale będziecie mieć do czynienia z osobami pewnymi siebie, które nie będą liczyć się z niczyją opinią. Możecie być im pomocni.

Barany poświęcające sporo czasu rodzinie w tym tygodniu mogą zdecydować się odezwać do kogoś, co ucieszy taką osobę. Radę macie, by trzymać się grona znajomych, którzy potrafią być lojalni, a niektórzy powinni pielęgnować przyjaźnie zawodowe.

Horoskop tygodniowy  Byk

W pracy zmiana, która może mieć u niektórych osób związek z finansami. Ktoś może interesować się, ile dokładnie musi zainwestować, zapłacić za coś lub jak zwróci mu się inwestycja, co może spowodować, że trudno będzie zakończyć jakiś projekt lub zabrać się za niego. Warto przemyśleć inne, być może tańsze warianty. Niektóre Byki mogą być obserwowane w pracy.

Gorsze chwile w relacjach i związkach, bo partnerka lub inna kobieta może nie szczędzić gorzkich słów, co może być podyktowane złością. Warto przeczekać albo bardziej otwarcie porozmawiać o sporze. Będzie brakować Wam ciepła i poczucia bliskości w tym tygodniu. Singlom może być przykro z powodu złośliwości jakiejś osoby.  

Horoskop tygodniowy  Bliźnięta

Ogólnie dość emocjonujący tydzień w pracy. Ewentualne decyzje będzie bardzo trudno podjąć, szczególnie jeśli się czymś martwicie. Korzystnie byłoby nie ujawniać swych pomysłów i przemyśleń lub odpowiedzieć wymijająco, jeśli nie jesteście gotowi i dobrze przyjrzeć się każdej ofercie oraz dokumentom. Drobnym druczkiem może być napisane coś istotnego.

Jeśli dzieci spędzają wakacje poza domem, rodzice mogą uznać, że to dobry moment, by wyjaśnić jakieś sprawy albo podjąć się określonych działań, np. remontu mieszkania. Ktoś spod znaku Bliźniąt może mieć problem z agresywną osobą, która zakłóca Wasz spokój domowy. W takiej sytuacji warto zdecydować się poprosić o pomoc kogoś z otoczenia lub rodzinę. U kogoś może chodzić też o osobę ciekawską, która się narzuca.

Horoskop tygodniowy  Rak

W pracy możecie spotkać kogoś, kto chętnie z Wami poflirtuje, a wkrótce okaże się, że znajdujecie doskonałe porozumienie. U niektórych Raków możliwe w tym tygodniu zakochanie się, a osoba poznana teraz może okazać się Waszą wielką miłością. W dalszej perspektywie możliwy stały związek. Raki, które nie planują ciąży, powinny się zabezpieczać. Jeśli istnieją dzieci z innych związków, ważne będzie, żeby wziąć to pod uwagę podejmując poważne decyzje o przyszłości.

W relacjach prywatnych pokazana jest aktywność w większym gronie znajomych i duża asertywność, w sytuacjach, gdyby ktoś Was naciskał, byście postąpiły inaczej niż planujecie. Możecie liczyć także na dużą tolerancję kogoś z bliskich w takich sytuacjach lub przymknięcie oka na coś. Radę macie, żebyście spędziły ten czas inaczej i nie były tak niezależne.

Horoskop tygodniowy  Lew

Ktoś z otoczenia podejmie decyzję w tym tygodniu, by uniemożliwić jakąś kłótnię w miejscu pracy lub zapobiec sporom. Pokazane są konflikty na tle takim, że jedna osoba próbuje znaleźć kreatywne rozwiązanie dla jakiejś sytuacji, a druga podcina jej skrzydła. Radę macie taką, by skupić się na obowiązkach i postarać znaleźć porozumienie dla dobra ogólnego. Lwy mogą zacząć się rozglądać za nową pracą lub nowymi możliwościami w obecnym miejscu, jeśli coś je nie satysfakcjonuje.

W relacjach prywatnych możecie wspominać kogoś z przeszłości, choć prawdopodobnie nic nie zrobicie w kierunku tej osoby, nawet jeśli coś Was boli w całej sytuacji. Rada jest taka, by mimo wszystko wysłać jakąś wiadomość do tej osoby ( jeśli nie macie nikogo nowego). Niektórzy powinni wykorzystać poczucie humoru.

Horoskop tygodniowy  Panna

W sferze zawodowej unikajcie zmian w tym tygodniu, bo niektórzy mogą podjąć niewłaściwą decyzję i np. wybrać firmę, w której nie będziecie mieć dobrych perspektyw na przyszłość. Na horyzoncie ryzyko utraty pracy, jeśli teraz dokonacie złego wyboru. Ktoś może Wam coś zaoferować. W przypadku nowej umowy, upewnijcie się, że firma dobrze prosperuje. Niektórym Pannom może się ktoś podobać i mogą mieć nadzieję na związek i tym mogą być podyktowane decyzje, ale lepiej zachować ostrożność, bo Wasza kariera może na tym ucierpieć. Również obietnice finansowe okażą się puste.

W relacjach prywatnych rozczarowanie, ale też będziecie gotowi dać komuś kolejną szansę. Będzie trzeba poczekać z czymś, bo druga strona ma obawy albo niejasną sytuację życiową lub o czymś Wam nie mówi. Radę macie, by kierować się bardziej rozsądkiem i na chłodno oceniać sytuację.

Horoskop tygodniowy  Waga

Jeśli ktoś obiecał Wam zyski z pracy, może okazać się, że nie ma dla Was zajęcia, czyli możliwy u kogoś przymusowy urlop, co wywoła konflikt. Rozmowy mogą ustać z tego powodu, a na radę macie by spokojnie i rzeczowo porozmawiać. U innych może się zdarzyć, że ktoś, z kim współpracujecie zajmie się swoimi sprawami i nie będzie odpowiadać na Wasze telefony czy wiadomości, co tak czy inaczej może wywołać napiętą atmosferę. Mimo wszystko radę macie, by się kontaktować.

Interesująco u kobiet, które szukają kogoś do związku. Możecie spędzić z kimś miło czas, a może się okazać, że inny mężczyzna również rywalizuje o Wasze względy. Ktoś był wcześniej nieprzystępny, a teraz będzie bardziej uprzejmy. U innych pań pokazuje się zakończona znajomość z jednym mężczyzną i możliwy nowy początek z innym, ale na radę macie, żeby nie być zbyt ufną, żeby Was znów ktoś nie zranił.

Horoskop tygodniowy  Skorpion

Niektórzy mogą zdecydować się zerwać umowę, żeby zacząć samodzielną działalność, ale w takiej sytuacji nie zwlekajcie zbyt długo i działajcie. U jednych Skorpionów takie zakończenie sprawy wniesie brak zainteresowania Waszą osobą i tym, co dalej robicie, a u kogoś innego może być przeciwnie. Jeśli jesteście bardzo przydatni w obecnej firmie, ktoś  dotkliwie odczuje Waszą nieobecność i może zatęsknić za Waszym powrotem. Gdybyście dostali propozycję wrócenia do starej firmy, warto ją przemyśleć i zdecydować się pojednać.

W relacjach prywatnych możliwe u kogoś „trójkąty” w sensie takim, że możecie mieć stałego partnera i sentyment do kogoś innego, ale nie warto wchodzić w świeże relacje, jeśli osiągnęliście stabilizację w obecnym związku. U singielek konieczność dokonania wyboru między dwoma mężczyznami, a panowie mogą mieć rywala.

Horoskop tygodniowy  Strzelec

Jeśli zostało Wam coś zaoferowane, ale odmówiłyście, taka osoba będzie wciąż mieć nadzieję na zmianę zdania i spróbuje Was do tego przekonać. Może pojawić się okazja, by rozpocząć coś nowego, ale będziecie obawiać się podjąć to ryzyko. Radę macie, aby o wszystko wypytać, sprawdzić informacje, określić swój cel i działać. Niektórzy powinni sprawdzić coś w urzędzie lub dowiedzieć się dokładnie, na czym stoicie w przypadku wątpliwości.

W relacjach prywatnych jeśli nie wiedzieliście, że ktoś ma zobowiązania wobec innej osoby, teraz może wyjść to na jaw.  Ktoś czeka w tym tygodniu na Waszą decyzję, kontakt i domyśla się powodów Waszego milczenia, a inna osoba chętnie się sama odezwie. Radę macie, by spędzić z kimś przyjemnie czas.

Horoskop tygodniowy  Koziorożec

Kto pracował bez umowy, w tym tygodniu dostanie ją na piśmie. Niektóre Koziorożce mogą jednak stanąć przed dylematem, jeśli w międzyczasie dostały inną ofertę, albo mają już nowe plany na przyszłość. Może zdarzyć się, że ktoś zaproponuje odnowienie umowy, z kim współpraca wcześniej ustała. Niektóre Koziorożce mogą analizować wyjazd do innego miasta lub pracę za granicą. Radę macie, by obmyślić strategię, działać w sposób racjonalny i trzymać się tego, co daje Wam poczucie stabilizacji.

Single mogą w tym tygodniu zdecydować się poszukać nowej znajomości lub odezwą się do osoby, którą już znają. Coś przeszkodzi odpowiedzieć tej osobie, ale nie warto się stresować, bo wiadomość nadejdzie we właściwym momencie. Osoby w związkach mogą kontaktować się ze starszą osobą z rodziny lub inną.

Horoskop tygodniowy  Wodnik

Tydzień bardzo dynamiczny w pracy, choć pojawia się atmosfera domysłów, jeśli chodzą pogłoski na jakiś temat w firmie, ale nikt nie zna faktów. Albo się doinformujecie albo jeśli już macie istotne informacje, zdecydujecie się zakończyć niepewność innych i powiedzieć o czymś. Radę macie jednak, żeby się nie spieszyć i z czymś poczekać.

W relacjach prywatnych pokazane jest, że osoby spod znaku Wodnika nie mogą się z czegoś uwolnić z powodu jakiejś osoby. Możecie mieć problem, aby wyjść z toksycznej relacji lub sytuacji ze względu na silnie wiążący wpływ kogoś na Wasze sprawy. Ktoś może Wam uniemożliwiać zburzenie czegoś, co nie ma sensu, rozstanie się z kimś, blokować szczęście. W skrajnych przypadkach możliwe spętania magiczne. Poza tym pokazane jest Ego Wodnika, skupienie na sobie samym/samej, a radę macie, by dać komuś jeszcze jedną szansę.

Horoskop tygodniowy  Ryby

Tydzień, w którym warto działać rozważnie, obiektywnie i asertywnie. Nadchodzi ważna wiadomość, która może wywołać w firmie negatywne emocje. Mogą paść słowa, o które ktoś może się obrazić, więc warto zachować powściągliwość i nie angażować emocji.

Jeśli ktoś jest rozdrażniony z domowników, potrzebuje snu, odpoczynku, warto postarać się zachowywać cicho i uszanować potrzeby innych. Poza tym warto mieć dzieci na oku w tym tygodniu, bo mogą łatwo przechodzić od zabawy do konfliktów. Jeśli powierzacie komuś opiekę nad nimi, liczcie się z tym, że taka osoba może wstrzymywać się z ingerencją, nawet jeśli się pokłócą. Być może ktoś powinien zmienić opiekunkę do dzieci, jeśli to komuś nie odpowiada.

Horoskop tygodniowy od 5 do 11 lipca

Horoskop tygodniowy  Baran

W pracy atmosfera optymizmu i przyjaznych kontaktów z innymi. Może pojawić się w tym tygodniu jakaś sprawa z przeszłości, która może Cię zmartwić.  Nie warto wszystko załatwiać oficjalnie, jeśli możesz to zrobić inaczej, bez wciągania innych osób. Poza tym będzie trzeba się dostosować do okoliczności, nawet jeśli nie będzie Ci coś na rękę.

W związkach stabilnie, a niektórzy mogą wybrać się do lekarza lub na szczepienie. Poza tym mało towarzysko wokół Was, czyli znajomi mogą się nie kontaktować i niczego ciekawego nie inicjować.

Horoskop tygodniowy  Byk

Jeśli od Twojej decyzji zależą czyjeś sprawy, spodziewaj się, że taka osoba łatwo nie zrezygnuje, jeśli naprawdę jej mocno na czymś zależy. Np. odmówisz komuś podwyżki albo przesuniesz termin załatwienia jakiejś sprawy na później, choć teoretycznie możliwe jest załatwienie tego szybciej itp. Możesz być zasypana/y informacjami dodatkowymi lub argumentami, żebyś zmienił/a zdanie.

Również w sferze prywatnej możliwe zaskakujące sytuacje i np. może okazać się, że zostałaś/łeś „zasypana” wiadomościami mailowymi lub sms-ami, szczególnie jeśli komuś nie odpowiedziałaś i wywołało to przykrość lub zmartwienie. Możliwe także zaskakujące wiadomości lub informacje w tym tygodniu. Poza tym bardzo optymistyczny tydzień.

Horoskop tygodniowy  Bliźnięta

W pracy pokazana jest nowa sytuacja i będzie trzeba aktywnie zadziałać, żeby coś załatwić lub osiągnąć określony cel. U kogoś może się zdarzyć, że ktoś wycofa się ze współpracy lub nie dostaniesz  odpowiedzi, na którą czekałaś/łeś. U kogoś innego sytuacja odwrotna, np. niespodziewany kontakt. Z jakiegoś powodu możesz czuć się postawiona/y w trudnej sytuacji, ale jednocześnie sprawi to, że  zaczniesz myśleć intensywniej, kreatywnie, pomysłowo w przypadku jakichkolwiek problemów. Rada jest, by nie zwlekać, tylko działać.

W sferze prywatnej możliwe rozstania, po których zaczniecie pomału odnajdywać się ponownie w swojej codzienności, bez obecności jakiejś osoby. U innych możliwe oczyszczające kłótnie, po których nadchodzi nowe, lepsze nastawienie i chęć wybaczenia i zaczęcia relacji od nowa. Mimo wszystko możecie nie być gotowi do dawania komuś szansy po raz kolejny.

Horoskop tygodniowy  Rak

W znajomościach zawodowych przyjaźnie będą ważne, ale może będzie trzeba na coś przymknąć oko i zrezygnować z udowadniania swojej racji, żeby nie doszło do sporu. Raki, które sumiennie pracują, osiągną sukces, ale będzie to sukces oparty wyłącznie na ciężkiej, uczciwej pracy.

Osoby będące w stałych związkach małżeńskich, posiadające dzieci, będą skupione na swoim życiu rodzinnym, ale jeśli macie osobę, która pojawia się od czasu do czasu w Waszym życiu i wprowadza chaos, próbuje wpływać na Was, to w nadchodzących dniach może mieć to miejsce.

Horoskop tygodniowy  Lew

Coś może Cię nie zadowolić w pracy. Ktoś może woleć towarzystwo innych koleżanek lub kolegów i nieoczekiwanie się odsunąć. U innych Lwów może się zdarzyć, że osoba zazwyczaj radosna, w tych dniach będzie robić wrażenie smutnej. Możecie nie zauważyć pomocnej dłoni wyciągniętej w Waszym kierunku, ale może się zdarzyć też, że to ktoś inny nie zauważy, że to Wy chcecie pomóc.

W relacjach prywatnych warto coś zmienić. Pokazana jest osoba zraniona, która nie chce słyszeć dłużej słów raniących. Może być też tak, że ktoś rozpamiętuje to, co już się wydarzyło i nie jest gotów do zgody. Ogólnie w znaku Lwa jest pokazane, że trzeba odejść od znajomości sztucznie podtrzymywanych lub takich, które wnoszą tylko przykrości. Mimo to ktoś może sobie wmawiać, że to nic nie szkodzi.

Horoskop tygodniowy  Panna

W pracy może się zdarzyć, że dostaniecie wiadomość, która ma udowodnić czyjąś rację, ale może nie być skierowane to do Was osobiście, bo z kart wynika, że nie zepsuje Wam to humoru. Poza tym jest pokazana duża aktywność i energia włożona w pracę.

W relacjach prywatnych pokazany jest mężczyzna zakochany i bardzo czuły, który chętnie wykaże inicjatywę w Twoim kierunku. Jeśli byłaś zła o coś, teraz możesz zmienić nastawienie. Mimo wszystko są Panny, które oszukują się co do jakiegoś uczucia i radę macie, by odsunąć kogoś, kto sprawia, że czujecie się zmęczone tą relacją.

Horoskop tygodniowy  Waga

Wagi, które pragną pracy twórczej, kreatywnej, dającej im możliwości wykazania się, mogą być rozczarowane, bo będzie trzeba działać w myśl proponowanych Wam zasad i coś może podciąć Wam skrzydła. To tydzień nużącej rutyny albo czekania na decyzje innych. Jeśli najdą Was pesymistyczne przemyślenia, warto zrobić coś, by zmienić nastawienie. Niektórzy powinni pomyśleć o zmianie firmy, jeśli macie coś innego na oku.

W relacjach prywatnych burzliwie. U kogoś może się zdarzyć, że partner/ka nagle oświadczy, że ma inne oczekiwania w Waszym związku niż dotychczas. U niektórych Wag na sytuację mogą mieć wpływ osoby trzecie, które chcą podporządkować życie innych wszelkimi sposobami i jeśli ich wpływ na Waszego partnera lub partnerkę jest silny, może zakłócić to Wasz spokój domowy. Waga pokazana jest jako osoba oferująca stabilną relację, bez niespodzianek.

Horoskop tygodniowy  Skorpion

Skorpiony poszukujące pomysłu lub inspiracji, która pomoże rozwiązać jakiś problem zawodowy, powinny teraz znaleźć to, czego szukają. U kogoś może mieć miejsce sytuacja, że będzie trzeba wesprzeć dobrym słowem osobę w kłopocie, choć możecie woleć się nie angażować w cudze problemy. Ogólnie stabilnie, ale kogoś może spotkać niespodzianka, gdy okaże się, że ktoś zakocha się w Skorpionie od pierwszego wejrzenia. Bądźcie uważne/ni, bo możecie tego nie zauważyć.

W relacjach prywatnych jest pokazane, że ktoś może mieć skłonność do wmawiania sobie, że wszystko jest dobrze, żeby poczuć się bezpiecznie, ale u niektórych osób w związkach może układać się nienajlepiej. W tym tygodniu Skorpion może być drażliwy w tematach takich jak zakupy, wydatki lub ogólnie finanse. Druga strona podejdzie z większą swobodą do tematu.

Horoskop tygodniowy  Strzelec

Bardzo korzystny tydzień zawodowo, zwłaszcza u tych Strzelców, które ciężko pracowały na swój sukces i Wasza obecna pozycja jest całkowicie zasłużona i wypracowana. Niektóre Strzelce powinny zwrócić uwagę czy w pobliżu firmy nie kręci się złodziej. Pokazane jest, że ktoś może bardzo cierpliwie obserwować miejsce lub czekać na okazję, by się czegoś dowiedzieć lub ukraść coś. U innych jeśli ktoś czeka na wiadomość od Was i brak mu cierpliwości, może próbować dyskretnie wybadać, czemu się nie odzywacie.

W relacjach prywatnych pokazują się tylko znajomości związane z pracą albo mają związek z transakcjami. W tym tygodniu pokazane są zdecydowane single lub kontakty pozbawione emocji. Single powinny się bardziej otworzyć, jeśli szukają kogoś do związku i częściej utrzymywać kontakty z innymi.

Horoskop tygodniowy  Koziorożec

Niektóre Koziorożce rozpoczynają działanie zawodowe w tym tygodniu po wyjściu z choroby lub po dłuższej przerwie na odpoczynek i zregenerowanie sił. U innych pokazany jest dobrze wykorzystany weekend, po którym nabierzecie świeżej energii do działania. Wasze nastawienie również powinno być bardziej optymistyczne.

Sprawy zawodowe mogą zdominować ten tydzień, szczególnie jeśli ktoś się czymś niepokoi, ale możecie liczyć na wzajemne wspieranie się w stałych związkach. U singli możliwe kontakty na odległość, ale z niewiadomym skutkiem na przyszłość. Radę macie, by powiedzieć o czymś istotnym. U kogoś może mieć to związek z osobą spod znaku Wagi.

Horoskop tygodniowy  Wodnik

Wodniki powinny się zastanowić czy nie mają w pracy problemu z jakimś mężczyzną, czy nie istnieje konflikt z kimś lub niechęć albo inna sytuacja, bo może się to obrócić przeciwko Wam, ale nie ze strony osoby, którą macie na myśli, tylko ze strony kobiety zakochanej w tym mężczyźnie. Może dojść do szargania Wam opinii. Możliwe też szkodzenie Wam pod wpływem emocji ogólnie. Warto zachować rozwagę w działaniach i starać się wyjaśnić sytuację.

Również w relacjach prywatnych jest pokazana podobna sytuacja, czyli kobieta przytaczająca „rozmowy” z Wami, które nie miały miejsca. Możecie być mocno zaskoczeni, choć podejdziecie do tego z dużym dystansem i spokojem. Radę macie jednak, żeby ostro zareagować i przywołać kogoś takiego do porządku.

Horoskop tygodniowy  Ryby

W pracy możecie woleć działać bardziej samodzielnie, a nie w zespole. Ktoś może nie rozumieć Waszych motywów i potrzeb. Ogólną radę macie, by skupić się na stopniowym wzmacnianiu swojej pozycji w firmie. Możecie zdecydować się komuś pomóc w tym tygodniu z ogarnięciem się z obowiązkami.

W sferze prywatnej wyjaśnianie jakiejś sytuacji albo jakiegoś rodzaju nadzieje pokładane w partnerce lub kobiecie spod znaku Byka, Panny lub Koziorożca. Pokazane jest jednak również, że jeśli chcecie powołać się na taką osobę albo wziąć ją na świadka w jakiejś sprawie, to okaże się, że z jej opinią nie liczą się tak bardzo inni, jak byście chcieli.  Radę macie, by skupić się na odpoczynku, relaksie i bieżących, domowych sprawach.

Proszę nie kopiować i nie udostępniać bez podania linku do strony.