Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.

 

Horoskop tygodniowy od 12 do 18 kwietnia

Horoskop tygodniowy Baran

W pracy zaprzestanie jakiegoś rodzaju działań jest pokazane lub potrzeba zmiany kierunku. Każdy błąd w tym tygodniu może wyjść na jaw. Korzystnie byłoby odgrodzić wyraźnie sprawy prywatne od zawodowych i nie kierować się emocjami w pracy ani nie wchodzić na tematy wykraczające poza zawodowe.

W relacjach prywatnych nacisk, żeby ktoś przestał upierać się przy swoim zdaniu i ujrzał punkt widzenia drugiej osoby. Możliwe, że jedna z osób czuje się mocno przepracowana. Warto skorzystać z okazji i pojechać dokądś lub spotkać się z kimś będącym przejazdem. U niektórych osób będzie ważne, by szybko podjąć jakąś decyzję.

Horoskop tygodniowy Byk

W sferze zawodowej gorszy czas, bo możecie odczuwać brak kreatywności lub emocje będą zmienne czy ogólnie gorsze nastroje. Praca w domu związana z obowiązkami codziennymi lub zajmowaniem się dziećmi może dodatkowo obciążać niektóre panie. Warto wysłać do kogoś jakąś wiadomość lub znaleźć sposób, by odzyskać zapał do działania.

W relacjach prywatnych trudno będzie znaleźć porozumienie z drugą osobą. Ktoś może myśleć bardzo konkretnie i rozsądnie, a druga strona może być skupiona na samorealizacji. Może być niełatwo dopasować się pod różnymi względami, więc ważne decyzje, wydatki, inwestycje lub randki lepiej przełożyć na inny czas.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

U niektórych osób tydzień ten przyniesie możliwość, by kogoś pocieszyć prywatnie, choć sytuacja może dotyczyć osoby z pracy. Ktoś może odczuć potrzebę zwierzenia się, co może przynieść ulgę i lepsze samopoczucie. Jeśli to Wy mielibyście potrzebę porozmawiania z kimś o czymś, wybierzcie kogoś, kogo darzycie zaufaniem.

Osoby samotne mogą mieć trudność, żeby kogoś poznać, co będzie odczuwalne w tym tygodniu intensywniej lub możecie na ten temat rozmawiać z kimś. Ktoś nie dostrzega nowych możliwości poznania kogoś interesującego, bo takie ma nastawienie, a nie dlatego że faktycznie nikogo takiego nie ma w pobliżu. Również w relacjach prywatnych warto dostrzec lepiej sytuację partnera lub partnerki i bardziej okazać jej/mu zainteresowanie.

Horoskop tygodniowy Rak

W sferze zawodowej pojawia się poczucie braku szczęścia. U kogoś może mieć to związek z trudnością, by znaleźć sobie satysfakcjonujące miejsce zatrudnienia, zdobyć interesujące stanowisko, a u innych Raków może się to wiązać z gorszymi nastrojami i takim spojrzeniem na swoją sytuację.

Pesymistyczna ocena sytuacji może pojawić się też w sferze prywatnej u tych osób, które już wiele razy rozczarowały się czymś w drugiej osobie lub mają za sobą nieudane relacje, a niektórzy mogą dojść nawet do wniosku, że jest to stale powtarzający się scenariusz w ich życiu uczuciowym. Radę macie, by dążyć do odzyskania równowagi wewnętrznej i mniej skupiać się na innych osobach, a bardziej na sobie, bo może Was to wyczerpywać energetycznie.

Horoskop tygodniowy Lew

Komuś może wpaść do głowy pomysł na zakup lub inwestycję, która ułatwi nie tylko pracę, ale również i życie domowe. Radę macie, by spojrzeć kreatywnie i jeśli istnieje rozwiązanie doskonałe, wykorzystajcie myśl, która może pojawić się w tym tygodniu.

W relacjach prywatnych czas spokoju, refleksji, choć niektórzy mogą zastanawiać się nad podjęciem jakiejś decyzji. Ogólnie powinna panować przyjemna, miła i wspierająca atmosfera. Radę macie, by coś zachować na razie w tajemnicy i nie mówić o tym innym.

Horoskop tygodniowy Panna

Jeśli czekaliście na ważną wiadomość, bo nie mogliście działać z tego powodu swobodnie, to w tym tygodniu powinien nastąpić pozytywny przełom. Sprawy powinny ruszyć z miejsca. W przypadku sytuacji, kiedy powinniście się na coś zdecydować, ale nie możecie z powodu braku informacji, radę macie by tak pokierować sytuacją, by odwlec maksymalnie moment dokonania wyboru, aż uzyskacie jasność, co powinniście zrobić. Niektórzy powinni uważać na oszustów.

W sprawach domowych lub rodzinnych pokazane jest zaskoczenie lub wydarzenie, które zburzy komuś spokój lub czyjeś wyobrażenia na jakiś temat. Na coś będzie trzeba poczekać cierpliwie. Radę macie, aby nie analizować nadmiernie sytuacji i nie podpytywać kogoś o coś.

Horoskop tygodniowy Waga

Na pracę macie radę, by zwolnić tempo i poleniuchować trochę. Ktoś może zrzucić z siebie nadmiar obowiązków, a ktoś inny wytrwale realizować plan, choć wiele kosztuje go to energii. Ostrożnie z przeforsowywaniem się.

W relacjach prywatnych spokój i przyjaźnie oparte na wzajemnym zrozumieniu lub pokrewieństwie charakterów. Możliwa intensywna komunikacja, a u innych czekanie, aż ktoś się odezwie. Jeśli masz odczucie, że dzieje się coś, o czym ktoś nie mówi, a chciałbyś/abyś się czegoś dowiedzieć, obmyśl dobry plan, jak to zrobić, by ktoś się zwierzył.

Horoskop tygodniowy Skorpion

W sferze zawodowej u kogoś możliwa zemsta, jeśli czyjeś niepowodzenie ma związek z działaniem innej osoby. W innych przypadkach może okazać się, że jakiś plan nie wyszedł albo ktoś czuje się ogromnie zmęczony jakimś zajęciem i zdecyduje się zmienić kierunek działań lub znaleźć nowy sposób na osiągnięcie sukcesu. Niektóre Skorpiony mogą być niezmordowane w działaniach, nawet jeśli czują się bardzo wyczerpane czymś. Radę macie, by pomyśleć o sobie, odnaleźć równowagę, wycofać się nieco z działań, być może zachować ostrożność wobec niektórych osób z pracy.

W relacjach prywatnych nagły kontakt po przerwie, co nie powinno mieć jednak wpływu na Wasze doskonałe porozumienie, które szybko przywrócicie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

W pracy możliwa sytuacja, kiedy odkryjecie, że niektóre projekty lub pomysły są zależne tylko i wyłącznie od zmiennych emocji i spojrzenia na sprawy innej osoby. Może okazać się, że to co było mówione „wczoraj”, inaczej wygląda „dzisiaj”, po tym, jak ktoś się przespał z problemem. Radę macie, by skupić się na sobie, na tym, co Wam się opłaca, co jest zyskowne oraz na osobach, które traktują Was poważnie.

Bardzo energetyczny tydzień w relacjach prywatnych, zwłaszcza dla Strzelców samotnych i niezależnych. Dobra prezencja oraz umiejętność zaskakiwania otoczenia swoimi posunięciami lub pomysłami, powinna sprawić, że powinniście wydawać się bardzo interesujący dla płci przeciwnej, choć niektórzy mogą dojść do wniosku, że Strzelec bywa nieobliczalny. Radę macie, by pocieszyć kogoś smutnego.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

W sferze zawodowej pokazana jest duża determinacja w dążeniu do celu, a także nowy pomysł, który możecie zdecydować się wprowadzić w czyn. Pokazana jest duża kreacja, pewność siebie i wiele będzie zależeć od Waszej pomysłowości, inteligencji i pewności siebie. Radę macie, by coś dokładnie przemyśleć.

W sferze prywatnej gorsze nastroje, zwłaszcza związane z samooceną, jeśli dojdziecie do wniosku, że przydałoby się np. zrobić zakupy, które sprawią, że poczujecie się pewniej. Pokazany jest brak obiektywizmu i dystansu, ale jednocześnie radę macie, by zrobić cokolwiek, co sprawi, że poczujecie się lepiej, np. wyjście do fryzjera, zakupy ubraniowe, nowe buty itp.

Horoskop tygodniowy Wodnik

W temacie pracy pokazany jest wysiłek, zmęczenie i potrzeba odpoczynku. Szczególnie dotyczy to zajęć, które wykonujecie rutynowo lub takich, które się dłużą. Rada jest taka, by wysłać jakąś wiadomość lub dokument albo zadzwonić gdzieś. U kogoś może mieć to związek z wyjazdem lub osobą z zagranicy lub mieszkającą za granicą.

W relacjach prywatnych jeśli ktoś łudził się co jakiejś relacji, to teraz pokazany jest obrót spraw na gorsze, co może wynikać z okoliczności, na które nie macie wpływu i jednocześnie wyjście z iluzji, spojrzenie realistyczne na sytuację i planowanie przyszłości z wzięciem pod uwagę czystych faktów.

Horoskop tygodniowy Ryby

W sferze zawodowej możecie mieć poczucie braku większych sukcesów, a rada jest taka, by nie inwestować w coś aż tyle energii i spojrzeć inaczej na całą sytuację. Być może są osoby, które stawiają sobie zbyt wysoko poprzeczkę, a może czas nie jest właściwy do podejmowania się nowych wyzwań.

W relacjach prywatnych czas bardzo szczęśliwy, cieszenie się obecnością bliskich, odprężenie, optymizm i pozbycie się smutków. Warto skupić się na rodzinie lub bliskich przyjaciołach, którzy zadbają o to, byście poczuli się znów dobrze i odpoczęli psychicznie od zmartwień.

Horoskop tygodniowy od 5 do 11 kwietnia

Horoskop tygodniowy Baran

Dynamiczny tydzień w sferze zawodowej, zwłaszcza jeśli czeka Was jakieś wyzwanie po okresie świąt. Dobry moment na negocjacje, ustalenia szczegółów umowy lub oczekiwań co do realizacji określonego projektu oraz wprowadzanie w czyn tego, co zostało ustalone. W sytuacji, gdy odgrywa rolę konkurencja, powinniście doskonale sobie z tym poradzić. Radę macie, by nie zapominać w tym wszystkim o bliskich i znaleźć czas również dla nich.

W domu możecie szukać odpoczynku i możliwości zwolnienia tempa, żeby zregenerować siły. U kogoś możliwy wyjazd lub zmiana otoczenia w wolnym czasie, żeby odetchnąć od obowiązków.

Horoskop tygodniowy Byk

Osoby pracujące zdalnie mogą mieć wrażenie, że dzieje się coś, o czym nie wiedzą. Niektórzy powinni zachować szczególną ostrożność w Internecie. U kogoś możliwe jest, że ktoś komuś wykradnie pomysł lub Waszą pracę, dlatego na ten tydzień radę macie, by wstrzymać się z ujawnianiem kreatywnych rozwiązań zawodowych, dopóki nie będziecie mieć pewności, że ktoś tego nie wykorzysta. Osoby powracające do pracy po dłuższej przerwie, mogą mieć wątpliwości czy to właściwy moment.

W kontaktach prywatnych gorszy moment, bo sprawy mogą się tak potoczyć nieoczekiwanie, że możecie mieć wrażenie bycia opuszczonym przez znajomych, bo np. nagle każdy zajmie się swoimi sprawami itp. Mimo wszystko kogoś przychylnego mieć powinniście i radę macie, by nawiązać kontakt z kimś takim.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

W pracy tydzień lepszych emocji. Nawet jeśli były jakieś spory, teraz zechcecie wszystko załatwiać sympatycznym sposobem bycia i uprzejmością. Powinno poprawić to atmosferę, ale lepiej nie brać na siebie zbyt dużo obowiązków, bo sytuacja może się tak rozwinąć, że trudno będzie to zrealizować.

Również jeśli chodzi o kontakty prywatne, możecie poczuć przypływ chęci do spotkania się z kimś, pożartowania, miłego spędzenia czasu, choćby na przyjemnej rozmowie telefonicznej. Pokazany jest przypływ energii i optymizmu. Warto pamiętać, że nie każdy mówi, co myśli i nie każdy żyje tak, jak twierdzi, że żyje. Ktoś może okazać się dwulicowy i nie warto zwierzać się każdemu.

Horoskop tygodniowy Rak

W pracy czas stabilizacji, ale też i zastoju w niektórych sprawach. Pewne osoby mogą się nie kontaktować lub trudno będzie coś teraz zakończyć, choć nie powinno wiązać się to ze stresem dla Was. Warto cierpliwie na coś poczekać.

W sferze prywatnej u niektórych osób możliwe sytuacje, w których ktoś zechce zapobiec stratom materialnym, np. poprzez oszczędzanie, ale trudno będzie przekonać swą połówkę do swojego punktu widzenia. U innych może mieć miejsce sytuacja, że ktoś za dużo opowiada o Waszych sprawach prywatnych innym, ale na to również trudno będzie coś poradzić.

Horoskop tygodniowy Lew

W pracy możliwy spór lub konflikt albo różnica zdań. U niektórych Lwów może wynikać to z działań koleżanki. Radę macie, by powiedzieć coś na głos, co wolelibyście zmilczeć być może. Szczególnie jeśli istnieje ważny powód, żeby przerwać coś, warto zdecydować się na radykalne posunięcie lub decyzję.

W sferze prywatnej ważne będzie, by skupić się na sobie i zadbać o siebie i swoje sprawy i przestać poświęcać czas wyłącznie innym, ale może braknąć zapału lub szybko on zniknie. U innych może się zdarzyć, że o czymś się nieoczekiwanie dowiecie, co spowoduje utratę chęci do określonego działania. Radę macie, by się z czymś nie spieszyć, zwłaszcza  z komunikacją z kimś.

Horoskop tygodniowy Panna

Rada na pracę jest taka, by zaprzestać konfliktu, upierania się przy czymś lub bicia z własnymi myślami. Sytuacja zawodowa może mieć związek ze starymi błędami, których cofnąć się nie da, ale mimo to nadchodzi dobry czas w sferze zawodowej, jeśli chodzi o zarabianie, zyski, dochody, dodatkowe pieniądze lub transakcje.

W relacjach prywatnych może pojawić się postać triumfująca, ale lubiąca wzmacniać swoje poczucie wartości okazując brak poszanowania innym. Komuś możecie okazać się pomocni. Jeśli ktoś ma problem z zajściem powtórnie w ciążę, rada jest, by skupić się na dzieciach, które już macie.

Horoskop tygodniowy Waga

Jeśli ktoś polega na kimś w jakiejś kwestii zawodowej, to teraz może pojawić się sytuacja problematyczna. Niemożność podęcia decyzji, osądzenia czegoś lub znalezienia rozwiązania może wiązać się z brakiem kontaktu z kimś. Również jeśli polegacie tylko na sobie, może pojawić się jakiegoś rodzaju problem i konieczność rozwiązania go. Rada jest taka, by spróbować załatwić lub zrobić coś samemu według własnej opinii.

W relacjach prywatnych pokazane jest odkrycie kłamstw na temat czyjegoś milczenia, braku kontaktu itp. Rada jest natomiast taka, by zająć się pragmatyczną stroną życia lub ewentualnie skontaktować z koleżanką.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Dobry tydzień by energicznie działać zawodowo, a dla niektórych osób to idealny moment by pomyśleć o założeniu własnej działalności gospodarczej. Również osoby prowadzące swoją firmę w tym tygodniu powinny podejść energicznie do pracy. Radę macie, by zakończyć niesatysfakcjonujące Was umowy, zwłaszcza jeśli nie przynoszą spodziewanych korzyści, ale też warto unikać osób, które destruktywnie wpływają na Wasze samopoczucie.

W relacjach prywatnych ktoś może czuć jakiegoś rodzaju presję lub wymuszenie, żeby działał w określony sposób, np. zrezygnował z realizacji swoich planów zawodowych itp. Na tą sytuację może wpływać rodzina, ale i znajomi lub koleżanki lub koledzy z pracy. Możliwy u kogoś szantaż emocjonalny lub przeforsowywanie swoich poglądów na siłę. Rada jest, by działać i nie analizować, co kto myśli.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Nie inwestuj lub zrezygnuj z wydatku, jeśli jeszcze do niego nie doszło. Może okazać się przy głębszej analizie, że nie jest to trafiony pomysł, choć nie powinniście zbyt długo żałować, jeśli coś kupicie. Ogólnie warto być ostrożnym z podejmowaniem decyzji, bo szybko wydarzy się coś, co ujawni błędy, jeśli coś jest nieprzemyślane.

W sferze prywatnej pokazane jest uwolnienie z czegoś i odzyskanie spokoju ducha. Może chodzić o uwolnienie się z negatywnych myśli lub sytuacji. Czas coś zakończyć, zwłaszcza w swojej głowie, jeśli coś sprawia, że nie możecie przestać o czymś myśleć. Może nadejść również wydarzenie, które ujawni fakty, o których nie wiedzieliście.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Na sferę zawodową macie radę, by teraz nie planować swojej przyszłości. Nawet przy dużym nakładzie energii nie uda się w tym tygodniu posunąć jakiś spraw do przodu. Jeśli będziecie dążyć do zatrzymania jakiś wydarzeń, powinno się udać.

Jeśli chodzi o sferę prywatną trudno będzie znaleźć rozwiązanie jakiejś sytuacji. Ktoś może tworzyć powody, dla których nie można odejść z jakiejś relacji, znajomości, przyjaźni, co właściwie nie prowadzi donikąd.  Radę macie, by teraz nie podejmować żadnych decyzji.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Tydzień dynamiczny, choć na początku tygodnia może brakować energii, ale potem się poprawi.  Radę macie, by nie dyskutować z kimś lub unikać osoby, która wierzy, że uda się jej zarobić na plotce lub nieuczciwości, co okaże się błędną strategią.

W relacjach prywatnych lepiej będzie kierować się własnym zdaniem niż zwierzać się z tego, co myślisz na jakiś temat, przez co ulegasz namowom lub wpływom innych. Przemyślenia zachowaj dla siebie. Lepiej działać bez zbędnego omawiania z innymi swoich posunięć.

Horoskop tygodniowy Ryby

W pracy możliwa wiadomość wysłana przez pomyłkę do niewłaściwej osoby. Nie dowierzaj każdej informacji, jaka nadejdzie, szczególnie jeśli coś by Cię zmartwiło. Ostrożnie również z tym, co Ty komuś wysyłasz. Radę macie, by czegoś nie kupować lub w coś nie inwestować.

Na relacje prywatne macie radę, by być osobą empatyczną, starać się zrozumieć drugiego człowieka, ale też zdecydowanie stanąć po stronie osoby, z którą czujesz więź, przyjaźń, sympatyzujesz z kimś itp. Jakiegoś rodzaju złośliwości mogą wyjść na jaw.

Horoskop tygodniowy od 29 marca do 4 kwietnia

Horoskop tygodniowy Barana

W sferze zawodowej niektórzy mogą mieć powody do świętowania, jeśli np. spodziewają się wkrótce przenieść na nowe, lepsze stanowisko lub rozpocząć nową pracę itp. Gdyby z tej okazji były toasty, radę macie, by zachować umiar. Poza tym pokazany jest optymizm i oczekiwanie na nowe wydarzenia. Niektórzy powinni przestać się łudzić co do jakiejś kwestii.

W relacjach prywatnych, jeśli nie możesz się z kimś porozumieć mimo najlepszych chęci, być może kryje się za tym coś, o czym nie wiesz. Odkrycie jakiejś tajemnicy może być ważną szansą. Niektórzy mogą pracować nad nakryciem złodzieja lub oszusta, jeśli na tym polega Wasze zajęcie.

Horoskop tygodniowy Byka

W pracy dobrze byłoby określić ściśle podział obowiązków, bo w przeciwnym razie może dojść do sporu lub różnicy zdań na tle takim, kto ile pracuje i czy ktoś nie leniuchuje, co może ogólnie wpłynąć pogarszająco na atmosferę. Może zdarzyć się jednak i tak, że coś Was wzburzy i trudno będzie się wyciszyć i skupić, by spokojnie pracować.

W relacjach prywatnych czas pewnego odosobnienia, ale też i równowagi. Jeśli zrezygnujesz z jakiejś relacji, wycofasz się, to w zgodzie z własnymi odczuciami, przez co będziesz się dobrze czuć ze swoimi decyzjami. Szybciej znajdziesz porozumienie z Bliźniętami, Wagą lub Wodnikiem  niż z Baranem, Lwem lub Strzelcem.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

W pracy możesz odkryć coś ważnego, o czym należałoby komuś powiedzieć. Radę macie, by przesłać lub przekazać komuś wiadomość mimo tego, że będzie ona niedobra. Jeśli dokładnie przeanalizujesz jakiś projekt lub pomysł czy coś innego, dostrzeżesz coś, co wcześnie Ci umykało, ale będą to w jakiś sposób złe wieści dla kogoś.

Niektórzy mogą zerwać w tym tygodniu z kimś znajomość prywatną. Radę macie, by nie kierować się emocjami, bo brak dystansu utrudni ocenę sytuacji, a w dodatku możecie o czymś nie wiedzieć i może zdarzyć się,  że padną słowa, które nie będą adekwatne do sytuacji rzeczywistej. Niektórzy powinni rozstać się z kimś, kto wywołuje złe emocje.

Horoskop tygodniowy Raka

Jeśli ktoś niepokoił się osobą w pracy, przynosiła Wam cierpienie z jakiegoś powodu, to według kart w tym tygodniu przestaniecie się martwić, bo taką osobę spotka porażka jakiegoś rodzaju. Radę macie, by przestać o tym myśleć.

W relacjach prywatnych zachętę macie natomiast, by podjąć się czegoś lub zobowiązać pomimo że wiecie, że przyniesie to kłopoty, stres lub będzie wymagało od Was poświecenia czasu, który wolelibyście przeznaczyć na coś innego. Mimo wszystko może pojawić się sytuacja, od której trudno będzie uciec i może dotyczyć jakiejś społeczności, grupy osób, czyli robilibyście coś dla dobra ogółu.

Horoskop tygodniowy Lwa

Jeśli spodziewasz się zmian, kontrahentów z daleka i stresujesz z tego powodu, to rada jest taka, by podejść do tego na swobodnie, zwłaszcza że może okazać się, że teraz się w ogóle nie zjawią. Jeśli ktoś planował przeniesienie, wyprowadzkę lub zmianę pracy, może zdarzyć się, że znajdziecie porozumienie w firmie obecnej. Warto tak czy inaczej wyciszyć się w tym tygodniu i nie martwić niczym na zapas.

W relacjach prywatnych gorszy czas, żeby się porozumieć, znaleźć ten sam punkt widzenia, co może odnosić się do ogólnych poglądów na jakiś temat lub życia społecznego. Radę macie, by robić to co uważacie za słuszne, bez względu na przekonania innych. Nie warto tracić czasu na przekonywanie kogoś, ale też nie ma powodu,  byście rezygnowali ze swojego zdania.

Horoskop tygodniowy Panny

W pracy pokazana jest zła wiadomość, która może dotyczyć oszustwa lub czegoś nielegalnego albo uzależniającego, ewentualnie inne informacje dotyczące osoby spod znaku Koziorożca. Wy możecie być dla kogoś źródłem istotnych informacji na ten temat, jeśli o czymś wiecie. Możliwy ogólnie przepływ informacji między osobami. Rada jest, by się nie spieszyć z niczym.

W relacjach prywatnych jest pokazane jedynie zaskoczenie i odkrycie czegoś ważnego. U kogoś może dojść do zerwania znajomości, jeśli uznacie, że okazaliście dość cierpliwości wobec kogoś, ale sytuacja się nie zmienia pomimo upływu czasu. Warto powściągnąć emocje, bo może coś wywoływać niepokój lub stres.

Horoskop tygodniowy Wagi

Radę macie, by wykorzystać jakąś szansę zawodową w tych dniach. Jeśli otrzymasz interesującą propozycję, coś masz zaplanowane albo chcesz przywrócić coś do życia- pomysł, projekt, firmę, która ma za sobą gorsze chwile, teraz jest odpowiedni czas na jakiś ruch w tym kierunku, reklamę, działanie itd. Ogólnie czas podnoszenia się nawet po stratach i niepowodzeniach.

W relacjach prywatnych może zjawić się mężczyzna, by z kimś miło porozmawiać, zwierzyć się, może szukać pocieszenia, jeśli chwilowo nie układa mu się z inną kobietą lub ogólnie ma gorsze nastroje. Jeśli wiesz, że donikąd to nie prowadzi, to czas zakończyć tego rodzaju relację albo będziesz czyjąś pocieszycielką na chwilę, bez perspektyw na lepszą przyszłość tej znajomości.

Horoskop tygodniowy Skorpiona

Radę macie, by czegoś nie sprawdzać, nie kontrolować lub ewentualnie nie analizować jednego i tego samego tematu bez końca. W firmie mogą dziać się rzeczy, o których się nie mówi oficjalnie. U kogoś możliwe nieuczciwości, pojawia się karta złodzieja lub oszusta albo plotkarza.

W relacjach prywatnych niektórzy powinni przyznać się, że nie są tacy samotni, jak sądzą inni. Może zdarzyć się, że osoba, która twierdzi, że nie jest w żadnym związku, tak naprawdę kogoś ma. Warto w tym tygodniu odnowić z kimś relację albo szczerze porozmawiać o czymś z przeszłości.

Horoskop tygodniowy Strzelca

Na pracę macie radę, by się z kimś nie kontaktować, nie komunikować albo czegoś gdzieś nie wysyłać. Może najść kogoś chęć, by jeszcze raz wrócić do jakiegoś pomysłu lub coś przeanalizować, jeśli dojdziecie do wniosku, że sytuacja obróciła się na dobre albo nadszedł lepszy czas na załatwienie czegoś lub macie nadzieję, że teraz coś pójdzie lepiej. Możliwe, że nie warto jednak z nikim na ten temat na razie rozmawiać.

W relacjach prywatnych, jeśli macie za sobą gorsze chwile spowodowane brakiem zaufania do siebie, to teraz nadejdzie spokój ducha, o ile nie będziecie myślami powracać do dawnych sytuacji, o które moglibyście czuć żal. U innych może być tak, że jeśli nie przebaczyliście czegoś komuś, nie zechcecie z taką osobą kontaktów, ale prawdziwe uspokojenie przyjdzie dopiero wtedy, gdy przestaniesz o tym myśleć.

Horoskop tygodniowy Koziorożca

W pracy, jeśli ktoś jakąś sprawę do tej pory zachowywał tylko dla siebie, teraz może się bardziej rozluźnić i opowiedzieć o wydarzeniach zakulisowych. Może wyjść na jaw jakaś nieuczciwość. Radę macie, by zachować dla siebie to, co usłyszycie. Niektóre Koziorożce powinny odsunąć od siebie osobę spod znaku Panny.

W sferze prywatnej ktoś może chcieć się dowiedzieć czegoś na temat relacji, która nie rozwijała się z niewiadomego dla niej/niego powodu lub rozwijała się niedostatecznie. Jeśli macie podejrzenie, że coś się pod tym kryje, możecie szukać odpowiedzi na to pytanie, ale według kart nie jest to dobry pomysł lub właściwy moment.

Horoskop tygodniowy Wodnika

W pracy możliwe nieoczekiwane okoliczności, co spowoduje, że trudno będzie się z kimś porozumieć, ustalić szczegóły, nagle ustanie jakaś współpraca albo coś utknie w miejscu i możecie mieć trudność, by dowiedzieć się w niektórych przypadkach, co jest przyczyną. U kogoś innego nie można zerwać jakiejś umowy i to będzie źródłem kłopotu. Radę macie, by poszukać nowych rozwiązań w przypadku problemu.

W relacjach prywatnych pokazane jest zaprzestanie starań się o poprawienie z kimś relacji, a zaraz potem przypływ pozytywnych emocji i uczuć, jakieś szczęście.  Albo niektórzy próbowali dogadać się z osobami, które były tak czy inaczej na NIE i było to stratą czasu i prowadziło do wycieków energii albo wystarczy samemu odnaleźć spokój wewnętrzny, by łatwiej znaleźć porozumienie z kimś z otoczenia. Radę macie, by unikać osób, które bywają raniące i samemu takim/taką nie być.

Horoskop tygodniowy Ryby

Rada na ten tydzień jest taka, by dostrzec coś ważnego w miejscu pracy. Jest pokazana kłótnia, która bardzo utrudnia komuś pracę, uniemożliwia realizację planów lub prowadzi nawet do utraty pracy. U kogoś innego możliwy konflikt z powodu niedotrzymanego terminu, choć w niektórych przypadkach może nie być w tym winy osoby, która się do czegoś zobowiązała, bo według kart mogą mieć miejsce wydarzenia niezależne od kogoś.

W relacjach prywatnych tydzień, w którym tajemnice mogą wychodzić na jaw lub plotki na jakiś temat. Ktoś może mieć problem, by pogodzić się z czymś, na co nie ma wpływu. Pewne fakty mogą zostać ujawione, które będą dotyczyć działań podstępnych. Radę macie, by być osobą pomocną, ale też i niektórzy powinni w tym tygodniu skupić się głównie na swoich dzieciach.

Horoskop tygodniowy od 22 do 28 marca

 

Horoskop tygodniowy  Baran

Praca: W sferze zawodowej dobrze byłoby podjąć konkretne działania i ruszyć do przodu z jakimś planem, być może niektórzy powinni pomyśleć o wyjeździe dokądś, przeprowadzce lub kupnie samochodu itp. Czym dłużej będziesz zwlekać z podjęciem jakiejś decyzji, tym gorsze będą nastroje lub sytuacja  się pogorszy.

Relacje: Wspaniały czas dla rodzin. Los będzie Wam sprzyjał i razem pokonacie każdą trudność. Właśnie teraz jest idealny moment na wszelkie przedsięwzięcia wspólne.

Single: Single mogą żyć bardziej marzeniami o miłości niż konkretnie spotykać się z kimś, ale albo coś Wam będzie psuć nastrój albo komuś marzy się zemsta na kimś lub pojawiają się negatywne wyobrażenia miłosne.

Horoskop tygodniowy  Byk

Praca: W pracy pokazane jest bezwzględne oszustwo. Ktoś nie ma lub mieć nie będzie żadnych skrupułów w jakiejś kwestii, co może sprowadzić kłopot. Pocieszające jest jednak to, że Los powinien przywrócić ład i podsunąć nowe możliwości rozwiązania ewentualnych problemów.

Relacje: W relacjach prywatnych warto rozmawiać, bo jest szansa, że właśnie teraz dowiecie się o sprawach ukrytych i dojdziecie do porozumienia. Wyjaśnienie sobie nieporozumień spowoduje, że odzyskacie spokój ducha i równowagę.

Single: U singli pokazane są czyjeś rozczarowania na tle nieudanego romansu, braku możliwości wejścia w romans lub inne niepowodzenia w sprawach damsko-męskich, ale może to być Wasz znajomy, kolega itp. W rozkładzie pojawia się dwóch mężczyzn, przy czym jeden z nich jest stabilny.

Horoskop tygodniowy  Bliźnięta

Praca: W sferze zawodowej bardzo dobre karty dla osób, które chcą podpisać umowę, nawiązać współpracę, zdecydowały się na transakcję lub mają ważny dokument do dostarczenia komuś. Jeśli trzeba najpierw coś załatwić, żeby potem wykonać kolejny ruch w drodze do realizacji określonego planu, teraz powinno udać się wszystko załatwić. Radę macie, by się odstresować lub nie spieszyć się tak bardzo.

Relacje: W relacjach prywatnych uważajcie na każde słowo, bo bardzo łatwo będzie o konflikt. Może zdarzyć się też, że to Wy zmilczycie jakiś temat, ale coś Was rozdrażni na tyle mocno, że ostatecznie ujawnicie swoją opinię. Warto unikać fałszywych osób lub złośliwości.

Single: U singli pokazane jest wycofanie się z korespondencji i wahanie czy się odezwać.

Horoskop tygodniowy  Rak

Praca: Niektórzy mogą czuć zmęczenie w pracy z powodu nadmiaru obowiązków domowych. Może odbierać Wam to energię do solidnego zajęcia się sprawami zawodowymi. Dobrze byłoby znaleźć rozwiązanie, bo sprawy rodzinne mogą za bardzo Was zajmować i pokazany jest duży wyciek energii z tego powodu.

Relacje: W relacjach prywatnych może wyjść na jaw oszustwo dotyczące jakiejś osoby. Warto unikać ryzykownych posunięć, niefrasobliwych słów itp. Może wydarzyć się coś nieoczekiwanego.

Single: U singli ktoś może chcieć trójkąta za porozumieniem wszystkich stron. Np. randki w trójkę. Jeśli ktoś szuka przygody, może zjawić się chętny. Randki w ciemno mogą zakończyć się spotkaniem z bardzo namiętnym mężczyzną. Uważaj, czego sobie życzysz.

Horoskop tygodniowy  Lew

Praca: W pracy pojawia się zapowiedź trudności w porozumieniu się z ludźmi, całkiem ogólnie. Radę macie, by skupić się na pracy i w tym tygodniu nie szukać sobie towarzystwa na siłę, a jeśli ktoś Cię rozczarował, tym bardziej daj sobie czas.

Relacje: W relacjach prywatnych ktoś może dążyć do jakiegoś rodzaju szantażu lub sprawienia komuś przykrości, ale w sposób niejawny lub w Internecie ukrywając swą tożsamość. Na to nie znajdziecie rady, ale nie warto martwić się tym.

Single: U singli pojawia się postać kobiety, która ma za sobą romans, który stara się ukryć.

Horoskop tygodniowy  Panna

Praca: W sferze zawodowej niby sytuacja jest dobra, a mimo to poczucie porażki i niewykorzystanej szansy. Spróbuj spojrzeć na to z innej strony. Ogólnie sprawy zawodowe i finansowe będą bardzo istotne w nadchodzących dniach, bo aż dwukrotnie pojawia się informacja, że osoby, które nie mają pracy lub mają jakieś problemy zawodowe, mogą pogłębiać w sobie uczucie niedostatku, braków finansowych itp. Radę macie, by postarać się wyjść z kłopotu teraz albo zmienić spojrzenie na sytuację, w zależności od tego czy to Wasze negatywne wyobrażenia czy fakty.

Relacje: W relacjach prywatnych widać beztroskie chwile we dwoje, zabawę i śmiech. Jakaś tajemnica wyjdzie na jaw, ale powinno Was to rozbawić.

Single: U singli poczucie niepowodzenia. U niektórych może mieć to związek z rozczarowaniami na tle finansowym.

Horoskop tygodniowy  Waga

Praca: U kogoś może mieć miejsce awaria samochodu w drodze do pracy lub wracając z niej. Gdyby się coś takiego wydarzyło, radę macie, by poczekać cierpliwie na pomoc w bezpiecznym miejscu zamiast iść pieszo. Również jeśli coś spowoduje nieoczekiwaną przerwę w działaniach, nie szukaj gorączkowo rozwiązania problemu. Lepiej wyjdziesz na tym, gdy poczekasz na rozwój sytuacji.

Relacje: W relacjach prywatnych radę macie, by o czymś powiedzieć komuś, czego zazwyczaj nie robicie.

Single: U singli pojawia się chęć, by szczerze porozmawiać z kimś,  ocenić swoją sytuację, porównać wszystkie za i przeciw itp.

Horoskop tygodniowy  Skorpion

Praca: Jeśli ktoś pracuje zdalnie z dziećmi, może Was coś zaskoczyć. Warto powściągnąć emocje. Niektórzy mogą odkryć, że ktoś jest naiwny albo że korespondujecie lub załatwiacie sprawy z kimś młodszym niż sądziliście, a nawet może okazać się u kogoś, że kontaktujecie się z dzieckiem. Zwróć uwagę czy nie interesuje się ktoś podejrzany Twoim dzieckiem w Internecie. W przypadku nieoczekiwanych zdarzeń w tym tygodniu, np. problemy z Internetem, nagłą przerwą w dostawie prądu, możecie liczyć na czyjąś pomoc. Bez względu na sytuację, warto zachować spokój.

Relacje: W relacjach prywatnych widać zamkniecie się w sobie, ale też i spokój. Radę macie, by z kimś się pogodzić, przeprosić lub wyjść z poczucia osamotnienia lub smutku.

Single: U singli ważna będzie przyjaźń i możliwe, że będzie trzeba się za kimś opowiedzieć w przypadku sporu.

Horoskop tygodniowy  Strzelec

 Praca: W pracy niektórzy mogą załatwiać sprawy z dłużnikami, ale bez kłótni. Warto postawić sprawy jasno i wyjaśnić zrozumiale swój punkt widzenia. U innych może się zdarzyć, że dążenie do określonego celu, pomimo nakładu dużej energii, przestanie być dłużej opłacalne i warto zmienić zdanie, kierunek działań, coś zakomunikować lub zrezygnować z czegoś.

Relacje: W relacjach prywatnych możecie mieć skłonność do subiektywnej oceny sytuacji i w związku z tym może być Wam smutno z jakiegoś powodu. Radę macie, by nie tracić nadziei, spełniać swe marzenia lub załatwić coś z Wodnikiem.

Single: Single mogą poczuć potrzebę porozmawiania z kimś i zdobycia czyjegoś zaufania.

Horoskop tygodniowy  Koziorożec

Praca: Osoby pracujące w szkolnictwie mogą mieć sprawę do załatwienia, być może drogą urzędową lub formalną, jeśli uważacie, że jakiś temat utknął w miejscu lub trzeba coś wyjaśnić. Również inne osoby jeśli czekają na rozwiązanie jakiś kwestii zawodowych, ktoś obiecał Wam pomóc, ale nic się nie dzieje w tej sprawie, rada jest, by właśnie teraz skontaktować się z odpowiednimi osobami.

Relacje: W relacjach prywatnych powinniście znaleźć sposób, by wykorzystać jakieś złe słowa powiedziane przeciwko Wam, np. jako dowody pomówień itp. Poza tym czas spokoju i nie powracania do określonych tematów.

Single: U singli pojawia się wahanie czy kogoś odwiedzić, ale gdy się na to zdecydujecie, dowiecie się czegoś ciekawego. Pokazana jest rozmowa dwóch osób, którą możecie usłyszeć lub zaskakujące odkrycie dotyczące dwóch rozmawiających ze sobą osób.

Horoskop tygodniowy  Wodnik

Praca: W pracy może wydarzyć się coś, co opóźni Wasze sprawy, uniemożliwi realizację planów i nie ma pewności czy upływ czasu pomoże Wam rozwiązać problem. Lepszym rozwiązaniem byłoby poszukać wyjścia z sytuacji wykorzystując możliwości, jakie są dostępne. Będzie trzeba użyć inteligencji lub pomysłowości, być może jedną rzecz zastąpić inną itp.

Relacje: W relacjach prywatnych warto powstrzymać się przed powiedzeniem czegoś, jeśli chcecie mieć spokój.

Single: Single, które z kimś korespondują, powinny liczyć się z tym, że ktoś zamilknie nagle albo to Wy postąpicie tak w określonej sytuacji.

Horoskop tygodniowy  Ryby

Praca: Na sprawy zawodowe mogą mieć wpływ sprawy domowe. Jeśli macie za dużo obowiązków, warto pomyśleć czasami wyłącznie o sobie i nie starać się być perfekcyjną w każdej sytuacji. Nic się nie stanie jak zwolnisz tempo i w jednej sferze i drugiej, żeby odpocząć.

Relacje: W relacjach prywatnych pokazane jest spięcie i oczekiwanie czegoś niemiłego, ale nie widać aby miało się coś wydarzyć. Warto nie zwierzać się z niczego w tym tygodniu, nawet w Internecie.

Single: U singli ewentualne spory z innymi osobami powinny się wyciszyć. Możecie mieć potrzebę porozmawiania o czymś z kimś i to całkiem szczerze.

Horoskop tygodniowy od 15 do 21 marca

Horoskop tygodniowy Baran

Praca: W sferze zawodowej możliwe nowe początki, nowe znajomości, intensywna komunikacja i poczucie zadowolenia oraz bezpieczeństwa w sytuacji, w jakiej jesteście. Może mieć to związek z pozytywnym nastawieniem do życia.

Relacje: W relacjach prywatnych mogą pojawić się sytuacje, w których ktoś będzie oczekiwał, że podejdziecie z większym realizmem do spraw codziennych, a w każdym razie że uda się zmniejszyć wpływ nastrojów na decyzje lub relacje z innymi. Ważne będzie, by jasno komunikować, co kto ma na myśli tak, by druga strona nie musiała się tego domyślać. Dobrze byłoby również podjąć jakiegoś rodzaju energiczne działania.

Single: U singli czas miłych znajomości koleżeńskich lub zawodowych. Niektórzy w tym gronie mogą spodziewać się znaleźć kogoś do związku w dalszej perspektywie.

Horoskop tygodniowy Byk

Praca: U niektórych Byków może zajść potrzeba próby pogodzenia się lub godzenia kogoś w gronie pokłóconych koleżanek. Jeśli nadejdą momenty, że będzie trzeba na coś poczekać, chwile braku komunikacji, decyzji i możliwości swobodnego działania, powinniście przyjąć to ze spokojem. Radę macie, by zachować dla siebie niektóre sprawy, ale również i pieniądze. Nie jest to dobry moment na inwestycje czy wydatki.

Relacje: Również na relacje prywatne macie radę podobną. Ktoś może ingerować w Wasze związki w taki czy inny sposób. U niektórych z Was może okazać się, że ktoś chce decyzji pod jego dyktando, możecie odczuć nacisk, napiętą atmosferę, trudności w porozumieniu się z kimś. U kogoś widać też próbę pogodzenia się wszelkimi sposobami pomimo wcześniejszych kłótni. Pary dobrze dobrane z nastawieniem, że są ze sobą na dobre i złe,  pokonają każdą trudność bez względu na okoliczności.

Single: U singli możliwe sytuacje, że ktoś zawaha się czy nie zrobić sobie wolnego od pracy z powodu uczucia do kogoś.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Praca: W pracy mogą zapaść decyzje, które Was nie usatysfakcjonują albo okaże się, że przepisy są niesprzyjające określonym działaniom. Może pojawić się też trudność z wyjaśnieniem jakiejś sprawy w firmie, u niektórych osób może się to wiązać z czyimś brakiem obiektywizmu lub nawet z świadomą nieuczciwością. Może zdarzyć się jednak, że pewne sprawy ujrzą światło dzienne. Niesprzyjający czas na kontakty na odległość lub z osobami z zagranicy, bo może być trudno się porozumieć z kimś. Ogólną radę macie, by przemyśleć różne możliwości wyjścia z sytuacji.

Relacje: W relacjach prywatnych może pojawić się osoba znajoma z przeszłości, możliwe że mieszkająca za granicą lub będąca przejazdem u Was. Ogólnie jest to tydzień cieszenia się ciepłem domowego ogniska, ale na krótko, bo pojawią się szybko nowe wyzwania, być może będzie trzeba coś załatwić, szybko zareagować, wyjechać gdzieś lub coś zakłóci ten spokój. Radę macie, by unikać wpływu osób, które wywołują problemy, a w przypadku odwiedzin,  rada jest, by nie gościć kogoś u siebie albo będzie trzeba się z kimś porozumieć w tej kwestii, żeby było to możliwe.

Single: U singli możliwe problemy wynikające z czyjejś zazdrości oraz kłamstw z tego powodu. U innych mogą być kłamstwa na temat czyjejś zazdrości, której nie ma, więc będzie trzeba przyjrzeć się sytuacji.

Horoskop tygodniowy Rak

Praca: Niektórzy mogą mieć trudność w porozumieniu się ze swoim szefem, szczególnie jeśli jest to osoba bardzo uparta i niechętnie zmienia zdanie lub chce, by wszystko funkcjonowało dokładnie według jego/jej wyobrażeń. Inni mogą mieć trudność w dogadaniu się z  kontrahentem  lub firmą itp.  Mimo wszystko karty pokazują Was spokojnych w tej sytuacji lub pogodzonych z takim stanem rzeczy. U kogoś możliwy jest wpływ zewnętrzny na fakt, że ktoś pracy nie ma. Radę macie, by porozmawiać z kimś, wysłać wiadomość, zadzwonić lub ogólnie działać aktywnie w tej sferze.

Relacje: W relacjach prywatnych nie warto wchodzić w żadne konflikty. U niektórych pań możliwe wygaśniecie zainteresowania w związku ze strony mężczyzny, a jeśli ktoś jest z kimś w konflikcie, to możecie dowiedzieć się czegoś lub zrozumieć coś teraz, co spowoduje, że złość na tą osobę zniknie.

Single: Single, które rozglądają się w swoim środowisku za interesującą osobą, mogą mieć problem, by kogoś takiego znaleźć. Możliwe też, że ktoś się Wami cierpliwie interesuje i podpytuje o Was wśród ludzi, ale może mieć problem ze znalezieniem chętnej osoby do rozmowy.

Horoskop tygodniowy Lew

Praca: Możliwe niesprzyjające okoliczności w tym tygodniu wynikające z nagłych wydarzeń, których nie można przewidzieć. Możliwe nagłe załamanie się jakiegoś projektu i wycofanie się. Niewłaściwy tydzień na giełdowe decyzje lub inne ryzykowne przedsięwzięcia. Pomimo nakładu pracy i przywiązywania wagi do szczegółów według kart może wydarzyć się coś, co ocenicie jako niepowodzenie w określonej sytuacji zawodowej. Niektórzy powinni wyjść poza jakiś schemat swych działań, a inni odpocząć lub zrobić sobie przerwę i taką macie radę.

Relacje: Gorsze nastroje w pracy mogą odbić się również na życiu prywatnym. U niektórych możliwe wspomnienia na temat nieudanych związków w przeszłości lub starych problemów albo wyciąganie tematów z przeszłości w związkach obecnych. Radę macie, by tego nie robić. Weź pod uwagę, że przy nawarstwiających się problemach Twoje nastroje ulegają pogorszeniu, ale jest to chwilowa sytuacja i nie ma sensu wygrzebywać starych spraw, bo w niczym Ci to nie ułatwi, a spowoduje utkniecie w punkcie, zamiast ruszenie naprzód.

Single: U singli pojawia się ostrzeżenie. Uważaj komu ufasz, gdyż może pojawić się osoba w Twoim życiu, która jedynie stwarza pozory bycia odpowiedzialną osobą, ale kryje się pod tym nieszczerość. Pokazany jest mężczyzna, który flirtuje pod przykrywką bycia statecznym człowiekiem.

Horoskop tygodniowy Panna

Praca: Na sprawy zawodowe pojawia się rada, by wszystkie oceniać pod kątem przyszłości i wycofać się z tego, co nie wnosi nowych, dobrych perspektyw lub i tak nie będzie realizowane w dalszej perspektywie. Niektórzy mogą być zaskoczeni nieoczekiwanym obrotem spraw, co może Was nie zadowolić. Warto zachować ostrożność z podejmowaniem decyzji, bo łatwo będzie dać się oszukać. Również jeśli w przeszłości miały miejsce niewłaściwe decyzje, teraz mogą się w jakiś sposób ujawnić tego skutki. Upewnij się też co do oczekiwań w firmie.

Relacje: W relacjach prywatnych pojawia się zła wiadomość, odkrycie prawdy i jednocześnie pogodzenie się z tym lub ulga jakiegoś rodzaju. Nie widać zmartwień z tego powodu, więc albo będzie się to wiązać z określoną decyzją, którą i tak chcieliście podjąć albo nie poruszy to Was aż tak bardzo. Powinniście szybko odnaleźć spokój. Możliwe, że u kogoś będzie to wiadomość, która nie wpływa na Wasze życie prywatne. U innych może okazać się, że partner/ka zapragnie spokoju, ale to również przyjmiecie bez emocji. Rada jest taka, by wziąć w ręce jakąś sprawę i się nią zająć lub przekonać do czegoś drugą osobę.

Single: U singli bardzo szczęśliwe chwile dla tych osób, które z kimś się spotykają. Możecie odciąć się od świata zewnętrznego, by we dwoje spędzić razem miło czas. Powinno wnieść to dużo radości.

Horoskop tygodniowy Waga

Praca: Dobry tydzień na godzenie się z kimś w pracy lub dogadywanie się, jeśli mieliście wcześniej problem. Warto wyjść z negatywnych przemyśleń, ale też i wszelkich niezdrowych układów. Nie warto powracać np. do kontaktów zawodowych, które wiecie, że są toksyczne i Wam nie służą.  Jeśli ktoś został oszukany lub oskarżony o oszustwo, również jest to dobry czas aby rozwiązać ten problem.

Relacje: W relacjach prywatnych uda się dostrzec czyjś żal z przeszłości lub rozczarowanie, które nie musi mieć z Wami bezpośredniego związku. Jeśli nie dostrzegaliście czegoś u drugiej osoby i komuś było przykro z jakiegoś powodu, ale nie wiedzieliście o problemie, teraz odkryjecie to. Warto postępować dyplomatycznie i powściągnąć emocje. Nie pytaj o nic, jeśli czujesz, że druga strona nie ma chęci o czymś rozmawiać. Tylko zrozumieniem i cierpliwością uda się porozumieć oraz właściwym podejściem.

Single: Szczęśliwy czas dla singli, bo powinniście znaleźć dużo czasu dla siebie, który możecie spędzić tylko we dwoje. Nic nie powinno Wam zakłócać spokoju ani przeszkadzać, dzięki czemu czekają Was cudowne chwile we dwoje.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Praca: W pracy czas podejmowania decyzji, obierania nowego kierunku, a gdy tylko padną określone decyzje, zapowiada się dynamiczny i aktywny tydzień, dla niektórych zakończony wyjazdem służbowym bądź innego rodzaju przemieszczaniem się. Dobry moment dla kariery i rozwoju firm lub podjęcie energicznych działań i taką też macie radę na ten tydzień.

Relacje: W relacjach prywatnych możliwe nieoczekiwane sytuacje związane z nagłym wydarzeniem. Jeśli spodziewasz się nakryć kogoś na czymś, nie uda się, a nawet macie radę, by nie podsłuchiwać pod drzwiami, jeśli kogoś kusiłoby coś takiego. Lepiej będzie wyjaśniać na spokojnie sytuację. Na ten tydzień nie zapowiadają się wydarzenia, które coś odkrywczego wniosą. Może wydarzyć się coś, co Cię zaciekawi u kogoś innego, a jednak rada jest taka, by powściągnąć ciekawość, bo mogłoby się to niekorzystnie rozwinąć. Ostrożnie za kierownicą i zwolnij tempo, jeśli coś dzieje się na drodze. Sytuacja powinna mieć szczęśliwe zakończenie, nawet jeśli coś Cię zaskoczy.

Single: U singli sytuacja może być zmienna, ale nie wyciągaj przedwczesnych wniosków, bo gdy nadejdzie wyjaśnienie, okaże się, że sytuacja zmieniła się o 180 stopni.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Praca: Osoby, które mają problemy z pracą, w tym tygodniu mogą zacząć się tym poważnie martwić. Radę macie, by dążyć do stabilizacji sytuacji, ale też zastanowić się, jakie realne wsparcie macie w rodzinie i czy możecie na niej polegać w codziennych sytuacjach. U niektórych osób ważne będą sprawy majątkowe, spadkowe, notarialne itp.

Relacje: W relacjach prywatnych pojawia się zachęta do uzdrowienia z kimś znajomości, kto zaprzestał realizacji swoich marzeń, ale osiągnął w inny sposób stabilizację życiową. Karty pokazują pragmatyczną kobietę, która wiele osiągnęła, choć zrezygnowała ze swoich marzeń lub kogoś, kto skończył swoją karierę, bo zarobił wystarczająco dużo. Może też chodzić o znajomą oddaloną od Was, z którą nie macie kontaktu.

Single: U singli pojawia się chęć kontaktu z mężczyzną, ale jednocześnie ktoś spodziewa się konfliktu z jego strony, nastawienia negatywnego i w związku z tym pojawia się wahanie czy jest sens rozmawiać. Zarówno panie jak i panowie mogą czuć potrzebę porozmawiania o czymś z mężczyzną, który nie ma zaufania do tej znajomości.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Praca: Jeśli ktoś z Was wycofał się z jakiejś pracy, bo uznaliście, że dzięki temu pozbyliście się zmartwień jakiegoś rodzaju lub przyniosło Wam to jakąś ulgę, to karty radzą mimo wszystko wybrać jakiś cel i działać, realizować kolejne marzenia. U niektórych Koziorożców może chodzić o rezygnację z wyjazdów służbowych za granicę lub z pracy internetowej, na odległość. Jeśli sprawiało to, że czuliście się samotni, to porzucenie tego zajęcia rzeczywiście powinno spowodować poczucie pozytywnej odmiany. Jeśli macie jakiś nowy pomysł, zdecydowanie jest to dobry moment na działanie, nawet dla osób na emeryturze.

Relacje: W relacjach prywatnych możecie mieć chęć, by dać szansę komuś raz jeszcze, ale radę macie by nie uzewnętrzniać swych uczuć. Być może nie widzisz prawdziwego dystansu między Wami, a może dystans jest dosłowny, np. znajomość na odległość. Mimo wszystko nie spiesz się z wyznaniami.

Single: U singli niestety nie widać nowych znajomości i pojawiają się jedynie karty zawodowe i koleżeńskie, ale powinniście być mimo to zadowoleni.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Praca: Sprzyjający tydzień na sprawy zawodowe, podpisywanie umów, znajdywanie dobrego porozumienia i ustalanie szczegółów pracy z innymi osobami. Jedyne, co może utrudniać sytuację, to brak równowagi między sprawami domowymi, rodzinnymi, a prywatnymi. Będzie trzeba się doskonale zorganizować, żeby ogarnąć wszelkie kwestie. W przeciwnym razie możecie powściągliwie ustalać terminy wykonania określonych zadań.

Relacje: W relacjach prywatnych pojawia się przestroga, że jesteście nieświadomi jakiś intryg międzyludzkich. Mogą one dotyczyć jakichkolwiek związków: partnerskich, przyjacielskich, układów zawodowych itd. Ktoś może odkrywać tajemnice swoje lub cudze, ale warto podejść do wszystkiego z dystansem, jeśli nie wiesz, co się pod tym kryje. Brak wiedzy o rzeczywistych problemach innych ludzi powoduje, że warto być powściągliwym. Temat ten dotyczy zwłaszcza znajomości internetowych, gdzie brak jest możliwości realnej oceny sytuacji anonimowych znajomości.

 Single: Single będą nieufne w nadchodzących dniach, zwłaszcza jeśli odkryją kłamstwo. Jeśli dojdzie do czegoś takiego, natychmiast zerwą znajomość. Radę macie właściwie przeciwną- by spokojnie  i otwarcie porozmawiać.

Horoskop tygodniowy Ryby

Praca: Jeśli planujesz podpisać umowę, zaprzyjaźnić się z kimś w pracy lub podjąć współpracę z jakąś firmą, wybierz tą najlepszą i najbardziej stabilną. Postaraj się połączyć siły z osobą najlepszą, na pozycji wygranej w całej sytuacji. Ktoś może dostać awans, ale i podwyżkę lub jedno  drugie. U kogoś innego- ktoś może wygrać przetarg, który jest bardzo korzystny. Bez względu na sytuację rada dla Was jest taka, by dążyć do współpracy, umowy lub przyjaźni z kimś takim lub podpisać z kimś umowę, jeśli to Wy znajdziecie się w sytuacji osoby wygranej.

Relacje: W prywatnych relacjach zachodzi konieczność porozmawiania i wzięcia pod uwagę zależności rodzinnych w temacie pracy. Ważne będą godziny czyjejś pracy, ilość godzin przebywania poza domem czy posiadacie dzieci i z kim one są w tym czasie itp. Radę macie, by wziąć to wszystko pod uwagę lub ewentualnie innego rodzaju zależności rodzinne i być gotowym na jakieś poświęcenie być może. Poza tym tydzień dużej aktywności i obowiązków.

Single: Single mogą mieć ochotę, by z kimś porozmawiać, ale widać też dużo wyobrażeń negatywnych wariantów rozwoju sytuacji, co kto może sobie myśleć i jak bardzo może być zły o coś, obrażony itp. Być może to Wy się tak pokazujecie albo ktoś, kto myśli o kontakcie z Wami.

Autor: Wróżka Miranda