Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

 

Horoskop od 25 do 31 marca

 

Horoskop tygodniowy - BARAN

W pracy zawodowej może braknąć Ci motywacji do angażowania się w stu procentach w zadania zawodowe. Jeśli będziesz działać rutynowo, a myślami uciekać z miejsca pracy, łatwo będzie to zatuszować tak, żeby nikt się nie zorientował. W pracy może pojawić się nowy pomysł, który wywoła sporo pozytywnych emocji, ale będzie trzeba się poświęcić nowym planom, aby pomyślnie je zrealizować, na co możesz nie mieć ochoty zajęty sprawami prywatnymi. Ogólnie to tydzień stabilny w sferze zawodowej i nastaw się na ożywione kontakty zawodowe, które powinny Cię usatysfakcjonować. W sferze uczuciowej może zabraknąć Ci wiary w związki i relacje, w których jesteś, a także obudzi się potrzeba adrenaliny, przygody i mocniejszych przeżyć, nawet jeśli będzie się z tym wiązać ryzyko. Jednocześnie rozum będzie  Ci podpowiadał, że warto to przemyśleć, zanim się zaangażujesz w sytuację, której nie będziesz w stanie kontrolować. Twój obiekt zainteresowania może działać chaotycznie lub starać się uporządkować swoje codzienne sprawy, które go niepokoją. Baran może zakochać się od pierwszego wejrzenia, a jego związki mogą być burzliwe, ale bez zdrad. Brak spełnienia w miłości będzie się wiązać z egoizmem i stawianiem siebie i swoich spraw na pierwszym miejscu lub zamykaniem się na druga osobę w wyniku braku porozumienia.

Horoskop tygodniowy - BYK

W relacjach z osobami, z którymi współpracujesz, będziesz chłodny i obojętny na cudze sprawy, skupiony tylko na projektach, które Cię zaangażują. Mimo wszystko w sytuacjach, w których będzie trzeba znaleźć kompromis, gdyż praca zespołowa będzie niezbędna, łatwo znajdziesz porozumienie z innymi, a nawet możesz liczyć na podsunięcie inspirującego rozwiązania problemów, jeśli pojawi się trudność w realizacji zadań. Choć najchętniej sam zająłbyś się swoimi projektami, może się okazać, że trzeba zaufać innym w pewnych kwestiach. Nie warto również zajmować się plotkami w pracy lub flirtem, bo możesz zetknąć się z negatywną i nieprzychylną reakcją otoczenia. W sferze prywatnej czas niespokojny, gdyż będziesz musiał zapanować nad emocjami, aby nie denerwować się w sytuacjach gdy oczekujesz zmiany w czyimś nastawieniu lub decyzji, a zmiany te nie nadejdą tak szybko, jakbyś chciał. Nie ma sensu ponaglać bliską Ci osobę, jeśli  ma ona silne obawy i wychodzi z założenia, że życie samo przyniesie pewne rozwiązania bez wchodzenia w ryzyko. Masz szansę wyciszyć się, jeśli zaakceptujesz sytuację taką, jaka ona jest, gdyż w najbliższym czasie trudno będzie przeforsować swój punkt widzenia. Pozamykaj stare znajomości, jeśli chcesz poznać kogoś nowego i zwróć uwagę, czy druga osoba nie jest wciąż związana emocjonalnie z przeszłymi partnerami.

Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA

Niestety możesz odczuć spadek energii, co wpłynie na Twoje samopoczucie w pracy, przez co trudno będzie osiągnąć błyskotliwe wyniki w najbliższym czasie. Potrzeba odpoczynku lub zregenerowania sił będzie widoczna, co utrudni Ci korzystanie w pełni ze swoich możliwości i talentów. Jeśli przemyślisz i zastosujesz sprawdzone metody u Ciebie na polepszenie swojego poziomu energii, to jest szansa na pokonanie ograniczeń płynących z chwilowego osłabienia formy. Mogą pojawić się pewne trudności w kontaktach z innymi osobami, z którymi współpracujesz na odległość ze względu na to, że ich koncepcje lub pomysły czy punkt widzenia na pewne sprawy może wydawać Ci się oderwany od rzeczywistości. Podsumujesz tydzień pozytywnie, ale spadek nastoju może powrócić z końcem tygodnia. W sferze prywatnej będziesz potrzebował pocieszenia i poczucia akceptacji, a jednocześnie bardzo łatwo będzie o nieporozumienie z bliską Ci osobą, które trudno będzie pomyślnie wyjaśnić. Druga strona może doszukiwać się ukrytych podtekstów w Twoich słowach lub złych zamiarów. Jeśli oboje będziecie kierować się w głównej mierze dumą, utkniecie w domysłach i podejrzeniach, a żadna ze stron nie zechce wyciągnąć pierwsza ręki do zgody. Single będą miały dużo szczęścia do pięknych przyjaźni bez zobowiązań, o ile tego nie zepsują.

Horoskop tygodniowy - RAK

Raka czeka tydzień pracowity i satysfakcjonujący, jeśli chodzi o jego własne możliwości i efekty jego wysiłków, choć z zewnątrz pojawią się pewne utrudnienia. Dobrze sprawdzisz się w sytuacjach, kiedy trzeba się zdyscyplinować, gdyż rezultaty przyjdą w wyniku poświecenia sporo czasu zadaniom zawodowym. Jeśli ktoś czeka na ważną wiadomość od Ciebie z osób, z którymi współpracujesz, to teraz będziesz gotów do podjęcia decyzji lub ujawnienia swojego stanowiska w ważnej kwestii. Nie dasz się zwieść niedojrzałym projektom, które nie wniosą nic nowego. Unikaj konfliktów dotyczących romansów lub miłości w miejscu pracy, bo zaangażujesz się w kłótnię i trudno będzie dojść do porozumienia. Pod koniec tygodnia mogą pojawić się wątpliwości co do perspektyw zawodowych. W sferze prywatnej powrócą wspomnienia o osobach, które Cię rozczarowały i choć wiesz, że związki te nie miały sensu, to jednak może to wpływać na emocje obecne i wywoływać obawy co do nowych znajomości. W Twoim życiu może pojawić się osoba, która zdecydowanie będzie okazywać Ci przyjaźń lub zainteresowanie, jednak braknie Ci odwagi, aby jej zaufać. Staraj się nie przenosić bolesnych wspomnień na obecne relacje, jeśli pragniesz, aby w Twoim życiu pojawił się ktoś nowy. Daj sobie czas na refleksje, ale nie odrzucaj osób, które chcą poznać Cię bliżej.

Horoskop tygodniowy - LEW

Tylko własnym wysiłkiem i samodzielnymi decyzjami uda Ci się w najbliższym czasie zakończyć wszelkie projekty, które długo się ciągną lub wywołują komplikacje. Egzaminy i testy zdasz, choć będziesz musiał się doskonale do nich przygotować. Atmosfera w pracy nie będzie korzystna i będzie wywoływać niepokoje, ale nie będziesz miał problemu z nabraniem dystansu do emocji innych i skupisz się na obowiązkach bez względu na sytuację. Trudno będzie zadowolić szefa. Choćbyś bardzo się starał, to jednak różne sprawy mogą utrudniać Ci codzienność. W firmie może zapanować pewien nieporządek, braknie konkretnych celów lub pojawią się niejasności i zagubienie w zadaniach zawodowych. W sferze prywatnej uda Ci się podejść z dużym dystansem do przeszłych zawodów uczuciowych, co wpłynie pozytywnie na emocje innych i może pomóc im podejść do swoich spraw również bez dramatyzowania. W przypadku natłoku spraw zawodowych możesz zdecydować się na ograniczenie kontaktów.  Możliwe są przyjaźnie się z osobą, która ma swoje zobowiązania, których nie będzie ukrywać. W najbliższym czasie z tolerancją i akceptacją podejdziesz do sytuacji uczuciowych, które nie gwarantują Ci na chwilę obecną niczego poza przyjaźnią. Szczere rozmowy mogą sprawiać wiele przyjemności i przyniosą wiele dobrego. Może usłyszysz czyjeś zwierzenie, a może ktoś zdradzi Ci fakt, który bardzo Cię ucieszy.

Horoskop tygodniowy - PANNA

Jeśli zostały popełnione w przeszłości jakiekolwiek błędy lub pomyłki wynikające z braku wiedzy lub informacji w sprawach zawodowych, to teraz z łatwością uporządkujesz te problemy i rozwiążesz je pomyślnie w taki sposób, aby wszyscy byli zadowoleni. W Twoim otoczeniu może pojawić się osoba, która ma w sobie wiele wdzięku, ale i kompetencji zawodowych, z którą jednak współpraca nie będzie Ci się układać pomyślnie. Ogólnie to tydzień stabilny w pracy i przyniesie zadania, które bardzo mocno Cię zaangażują oraz zmobilizują  i wywołają pozytywne emocje. Praca z pasją powinna przełożyć się też na rezultaty finansowe, które Cię zadowolą. Nie braknie też optymizmu i dobrego samopoczucia. Będziesz pełen energii do działania. W sferze osobistej możesz mieć trudność z podjęciem decyzji, a druga strona może mieć wrażenie, że nie traktujesz jej poważnie, a być może nawet manipulujesz, co może spowodować wycofanie się. Potrzebujesz wrażliwego partnera, który zaspokoi Twoją potrzebę akceptacji. Wkrótce może pojawić się w Twoim życiu nowa i intrygująca znajomość, ale Twoje obawy przed zaangażowaniem się mogą wywoływać komplikacje w znajomościach. Single powinny rozglądać się za nową znajomością w podróży, a osoby będące w stałych relacjach, które nie są sformalizowane, powinny pomyśleć o przyszłości i legalizacji swoich związków.

Horoskop tygodniowy - WAGA

Będzie to tydzień, w którym będziesz dużo z siebie dawać, mając jednak odczucie, że w najbliższym czasie może nie przynieść to spodziewanych efektów. Nadchodzący czas nie będzie łatwy, aby przekonać kogoś do zainwestowania w to, co oferujesz, nawet jeśli zachęcisz swych klientów lub kontrahentów dodatkowymi korzyściami. Nie zniechęcaj się jednak, bo determinacją wiele osiągniesz. Jeśli coś nie funkcjonuje dobrze w Twojej firmie lub zepsuje Ci się sprzęt, którego potrzebujesz do pracy, to jest szansa, że poradzisz sobie z tym sprawniej, niż się spodziewasz. To również odpowiedni czas na wszelkiego rodzaju sprawdziany nowych metod, jakich zamierzasz użyć. Problem w pracy może wyniknąć z jakiegoś rodzaju błędu, który trudno będzie odkryć, zwłaszcza w przypadku pracy zespołowej. W sferze uczuciowej postępujesz zgodnie ze swoimi wartościami, które jednak będą blokować Cię skutecznie w działaniu. Przemyśl, czy nie masz na jakiś temat poglądu, który wynika z przyzwyczajenia, a nie z prawdziwego przekonania. Może powrócić ktoś z przeszłości. Single mogą poznać kogoś, z kim stworzą układ zawodowy lub relację pozbawioną romantyzmu, a opartą na racjonalnych przesłankach, jednak znajomości te mogą okazać się wartościowe. Jeśli liczysz na flirt, możesz się rozczarować, ale daj szansę osobom, które się pojawią w tym czasie, bo może wyniknąć z nich coś pozytywnego.

Horoskop tygodniowy - SKORPION

Jeśli masz za sobą nieprzyjemne chwile w pracy zawodowej, pewnych planów nie udało się zrealizować lub miałeś wokół siebie fałszywe osoby, to możesz zacząć nadchodzący tydzień od wspominania minionych wydarzeń, co jednak szybko powinieneś porzucić i z dużą wewnętrzną mobilizacją zabrać się za nadchodzące wyzwania. Twoje altruistyczne podejście do innych, konsekwencja w działaniach i zaangażowanie w projekty zawodowe wymagające poświęcenia sporo czasu nie zostaną przeoczone. Mogą przeszkadzać Ci w pracy plotki, które będą psuć atmosferę albo pomysły, które Twoim zdaniem przyniosą kłopoty. Pod koniec tygodnia odzyskasz równowagę i pewność siebie i wykażesz się dużą kreatywnością. Swój niewykorzystany potencjał i dynamizm spożytkujesz w sferze prywatnej i tu docenisz spokój i ład swoich związków. Możesz liczyć na miłe chwile we dwoje, w których przeważy uczucie nad rozsądkiem i możesz odkryć powody, dla których wcześniej oddaliliście się ze stałym partnerem. Single może zaskoczyć powrót byłych miłości lub znajomości i choć druga osoba może być niemiło nastawiona, to szybko zjednasz ją sobie, jeśli pokażesz się od strony osoby harmonijnej i spokojnej. Postaraj się wykorzystać swoje cechy ułatwiające porozumienie i kompromis, a nawet negatywnie nastawione osoby szybko zmienią zdanie na Twój temat.

Horoskop tygodniowy - STRZELEC

Będzie to tydzień wielu kontaktów zawodowych, przy czym możesz być zmuszony do poinformowania pewnych osób o niedogodnościach lub niesprzyjających okolicznościach w pracy. Możesz liczyć na zrozumienie we wszelkich sytuacjach problematycznych i nic nie powinno wytrącić Cię z równowagi, choć wydarzenia mogą wywołać spadek nastroju chwilami. To również dobry moment na poszukiwanie kreatywnych rozwiązań w przypadku komplikacji. Nie skupiaj się na plotkach, bo możesz mieć niejasne odczucie, że są osoby obmawiające innych za ich plecami, ale będzie to wrażenie subiektywne. Wszelkie plany i projekty zakończysz pomyślnie, co przyjmiesz z zadowoleniem, ale dbaj o kondycję, gdyż pod koniec tygodnia możesz odczuć skutki obniżonej odporności lub przemęczenia. Możesz mieć skłonność do nadmiernego kontrolowania emocji, aby zachować wizerunek osoby bez skazy, ale odbije się to na Twoim systemie nerwowym. Powinieneś zacząć podążać za odczuciem i realizować swoje potrzeby emocjonalne. W sferze uczuciowej przyjmiesz z dystansem fakt, że druga osoba przestała zabiegać o Ciebie, nawet jeśli sądzisz, że miała do Ciebie żywsze uczucia. Może też wkraść się rywal w Twoje relacje. Prędzej zwierzysz się przyjaciołom ze swoich rozterek niż partnerowi lub bliskiej Ci osobie, z którą jesteś w związku nieformalnym.  

Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC

W sprawach zawodowych nadchodzi czas stabilizowania się idei i koncepcji i jeśli bywasz rozkojarzony lub masz niepoukładane plany, to właśnie w nadchodzącym tygodniu powinieneś uporządkować swoje przemyślenia, a także mogą nadejść wiadomości, które Cię ucieszą lub zmieni się sytuacja na korzystną. Możliwe, że w Twoim otoczeniu znajduje się osoba podkochująca się w Tobie, ale w związku z tym, że są to uczucia oderwane od rzeczywistości, podejdziesz ze swobodą do sytuacji i mało jest prawdopodobne, abyś chciał się w to angażować lub rozwijać taką znajomość. Mogą pojawiać się też uporczywe myśli nawiązujące do przeszłości, które wywołają złe przeczucia, ale niczego się nie dowiesz konkretnie, bo okaże się, że ludzie wokół Ciebie nie interesują się sprawami innych. Mimo wszystko jest szansa, że wydarzy się coś, co wywoła entuzjazm, którym zechcesz się dzielić z innymi. Singlom ten tydzień nie przyniesie nowych relacji. Możesz dokonać ważnego odkrycia dotyczącego drugiej osoby, co wywoła potrzebę wycofania się, jeśli czujesz, że nie ma między Wami właściwej więzi, nie jesteś gotów poświęcić się dla budowania nowej relacji lub pojawią się spory, które będzie trzeba rozstrzygnąć z nastawieniem na kompromis. Ewentualne konflikty, które mogą zatoczyć szersze kręgi i objąć również Twoją rodzinę, powinny zakończyć się zgodą, Ty sam natomiast powinieneś zachować doskonałe samopoczucie bez względu na okoliczności.

Horoskop tygodniowy - WODNIK

W sprawach zawodowych nie braknie w nadchodzącym czasie energii, pasji, zaangażowania i kreatywności, co wywoła nie tylko doskonałe samopoczucie, ale również i przyniesie satysfakcję z wykonanych zadań. To korzystny tydzień dla wszelkich kontaktów zawodowych, do których podejdziesz ze swobodą i dużą tolerancją wobec potrzeb i oczekiwań innych. Będzie to tydzień mobilizujący ale nawet przy dużym  zaangażowaniu w cele, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, będziesz musiał skupić się wyłącznie na projektach zawodowych z wyłączeniem emocji osobistych oraz unikać zajmowania się prywatnymi sprawami innych osób, nawet jeśli będziesz czuć potrzebę pomocy innym. W sferze uczuciowej single nie będą otwarte na nowe znajomości, a nawet mogą mieć sprzeczne przemyślenia na ten temat lub czuć się zrażone wydarzeniami, które miały miejsce wcześniej. To czas by zakończyć nieudane relacje.  Jeśli pewne znajomości nie spełniają Twoich oczekiwań czy priorytetów, nie zawahasz się zakończyć je, choć licz się z powrotami osób z przeszłości, które nie zawsze będą miały dobre zamiary. W Twoim otoczeniu znajduje się osoba przyjaźnie nastawiona, która może się nie ujawniać i nie będzie szukać kontaktu. Szacunek będzie dla Ciebie istotniejszy niż gołosłowne deklaracje. W stałych związkach czas stabilny.

Horoskop tygodniowy - RYBY

Skup się na swoich obowiązkach zawodowych w nadchodzącym czasie, gdyż zajmowanie się sprawami prywatnymi przyniesie Ci ostatecznie kłopoty. Jeśli uważasz, że intrygi w miejscu pracy wywołujące złe emocje u innych są zabawne i jeszcze dołożysz od siebie pewne plotki oparte na wymysłach, to szybko przestanie to być śmieszne i przyniesie Ci przykrości. Zła atmosfera wśród osób razem pracujących prędzej czy później odbije się również na Tobie i na Twoich sprawach. Czekają Cię zadania, którym będziesz musiała się bardzo poświęcić i praca nie przyjdzie Ci z łatwością, bo albo zajmie dużo czasu, albo okaże się, że właśnie Ty dostałaś zadanie, które wymaga zajmowania się sprawami, których nie lubisz lub Ci się dłużą. Emocje z pracy mogą przenieść się na sferę prywatną, jeśli poczujesz się sfrustrowana, nielubiana lub urażona. Trudno będzie również znieść krytykę. W życiu uczuciowym będziesz mieć jednak więcej szczęścia i single mają szansę poznać kogoś wartościowego, z kim mogą stworzyć harmonijny związek. Na początku znajomości możesz kierować się racjonalnymi przesłankami, ale łatwo będzie się niespodziewanie zakochać. Druga strona również może odczuwać więź z Tobą i dobre porozumienie intelektualne, a także głębsze uczucia, choć nie zdradzi się z tym zbyt szybko. Daj sobie czas i pozwól swobodnie rozwijać się swoim nowym relacjom.

 

Horoskop od 18 do 24 marca

 

Horoskop tygodniowy - BARAN

W sferze zawodowej możesz złagodnieć w relacjach z innymi w najbliższym czasie, jeśli skupisz myśli na sprawach prywatnych. Jeśli wcześniej byłeś bardziej nieugięty w poglądach lub sposobach działania, to teraz możesz być bardziej rozkojarzony. Nawet jeśli pojawi się trudność z zakończeniem jakiegoś zadania, nikt nie będzie miał Ci tego za złe i szybko uda się to naprawić, a nawet możesz liczyć na pomoc osób, z którymi pracujesz. Sympatyczna i pogodna atmosfera sprawi, że wszystko będzie układać się pomyślnie, co wpłynie pozytywnie na samopoczucie w przypadku pracy zespołowej. Jeśli szukasz nowych kontrahentów, zleceń lub możliwości rozwoju, to jest szansa, że wkrótce sami Cię znajdą. Unikaj osób niesprzyjających Ci, bo trudno będzie Ci się zdobyć na stanowczość, która będzie niezbędna w kontaktach z takimi osobami. W sferze prywatnej nie braknie Ci wyczucia, taktu i dyplomacji w postępowaniu z płcią przeciwną i powinieneś wykazać się również łagodnym podejściem, choć możesz czuć się zagubiony w swoich przemyśleniach, szczególnie jeśli istnieją pewne niejasności dotyczące świeżej znajomości. Słuchaj uważnie, co ma Ci do powiedzenia druga osoba, a więcej się dowiesz bez konieczności domyślania się faktów. Unikaj drażliwych tematów lub wyrażaj się ostrożnie, aby nie dopuszczać do niepotrzebnych nieporozumień.

Horoskop tygodniowy - BYK

Podejmiesz się trudnego zadania lub będziesz musiał pomóc komuś, komu brak wiedzy i działa w określonej sytuacji jedynie intuicyjnie, co okaże się niewystarczające, aby osiągnąć cel. Początkowo też możesz czuć się zagubiony w sytuacji, ale szybko pokonasz ograniczenia zewnętrzne lub biorące się z braku koncepcji i pokażesz się od swej najlepszej strony wykorzystując swe cechy charakteru takie jak komunikatywność  oraz charyzmatyczność. Również w pracy zespołowej dobrze się odnajdziesz, nawet jeśli braknie kogoś ze stałego grona najbliższych osób, na których polegasz. Czeka Cię tydzień pracowity, ale efekty Twoich wysiłków i starań będą widoczne. Konsekwentne podejście do zadań oraz dobrze wypracowane metody będą działać na Twoją korzyść. W życiu prywatnym niespodziewanie świeża znajomość może się zakończyć i druga strona może przestać się kontaktować. Szczególnie dotyczy to znajomości wirtualnych. Nawet jeśli masz nastawienie pozytywne i sądzisz, że wspólnie spędzony czas może być miły dla obu stron, może wydarzyć się coś niespodziewanego, co wywoła wycofanie się innej osoby. W najbliższym czasie trudno będzie temu zaradzić. Jeśli wcześniej nadmiernie kontrolowałeś sytuację, aby nie dać się ponieść emocjom, to może się okazać, że to właśnie stało się przyczyną rezygnacji z tej znajomości.

Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA

Tydzień ten może upłynąć na dyskusjach w pracy, które może być trudno zakończyć, a oczyszczanie atmosfery w przypadku nieporozumień może potrwać. Jeśli znajdziesz się w sytuacji, która wywoła potrzebę przedyskutowania pewnych kwestii, możesz wypaść kontrowersyjnie na tle innych choć również jako osoba zdeterminowana i pewna siebie. Bez względu na sytuację podejdziesz z poczuciem humoru do wszystkiego, choć może kryć się pod tym ironia lub poza, jeśli zdarzy się, że ktoś zasugeruje, że brak Ci kompetencji do wykonania pewnych zadań. Wytkniesz mu to na swój przewrotny sposób. Twoje otoczenie pozostanie niewzruszone na ironiczne prowokacje i może zajmować się mało znaczącymi szczegółami, zamiast spojrzeć z szerszej perspektywy na problem. W sferze prywatnej możesz liczyć na to, że będziesz adorowany lub osoba, z którą wiążesz plany na przyszłość, będzie Cię sprytnie przekonywać do swoich racji i  zrobi to z dużym urokiem osobistym, któremu trudno będzie się oprzeć. Choć możesz nie zdradzać się ze swoimi przemyśleniami i starać się pokazać jako ktoś, kto nie przejmuje się wydarzeniami, to jednak wewnątrz możesz przeżywać negatywne emocje wynikające z podejrzliwości, zazdrości lub zaborczości. Ostrożnie oceniaj swoją połówkę, gdyż Twoja nieufność może nie mieć podstaw.

Horoskop tygodniowy - RAK

Najlepsze wyniki osiągniesz w najbliższym czasie, gdy będziesz wspierany w pracy lub chwalony przez szefa. Komplementem i zachętą będzie łatwiej zmobilizować Cię do realizacji celu niż innymi sposobami. W pracy odnajdziesz się szczególnie wtedy, gdy pojawią się takie osoby w Twoim gronie, które wierzą w Ciebie i w dobre wyniki takiej współpracy. Możesz liczyć także na konkretny wkład ze strony innych, którzy równie konsekwentnie i systematycznie realizują zadania w całkiem swobodnej atmosferze, nawet jeśli zadania te bywają uciążliwe. Pod koniec tygodnia może nadejść wiadomość lub wyjdą na jaw pewne fakty, które mogą skonfliktować osoby z Twojej pracy. Nie powinno przynieść to negatywnych skutków dla Ciebie osobiście, gdyż możesz czuć się chroniony pod skrzydłem innych. W sferze uczuciowej Raki zakochane będą bardzo ostrożnie zbliżać się do osoby, która im się spodoba, co ostatecznie może nie przynieść takich rezultatów, jakbyś chciał. Możesz poczuć się zagubiony w sprzecznych odczuciach, jakie się pojawią. Z jednej strony możesz nie mieć chęci szukać nowych znajomości, z drugiej strony trudno będzie odsunąć emocje całkiem na bok. Obiekt Twojego zainteresowania może nie być świadomy, że chcesz się zbliżyć lub może postępować zbyt oficjalnie Twoim zdaniem, co może wywołać wycofanie.

Horoskop tygodniowy - LEW

Mogą pojawić sytuacje problematyczne lub kryzysowe w sferze zawodowej u Lwów, co jednak nie zagrozi ich pozycji, o ile tylko będą zdecydowanie działać w swoich sprawach. Zadania, przed którymi staniesz, mogą wywoływać wrażenie trudnych do zrealizowania i osoby, z którymi współpracujesz, nie będę wiedzieć, jak zabrać się skutecznie do działania lub mogą mylnie oceniać sytuację. Ty jeden możesz zachować jasność umysłu co do celów i zmierzyć się skutecznie z każdą trudnością lub przeciwnością. Jeśli pewne projekty w przeszłości się nie powiodły lub nie zostały sfinalizowane, jak tego oczekiwano, to mogą powrócić w formie reklamacji lub pojawi się potrzeba wprowadzenia poprawek w wykonaną pracę. Jeśli nie braknie Ci zdecydowania i motywacji, zrealizujesz cele, choć możesz odczuć przemęczenie pod koniec tygodnia. W sferze prywatnej zetkniesz się z ostrą krytyką, która wywoła złe emocje i konieczność udobruchania osób, które Cię oceniają. Single nie będą w nastroju do randek i zaznajamiania się z nowymi osobami, dopóki nie poukładają sobie spraw osobistych i nie nabiorą więcej optymizmu. Zajdzie konieczność połączenia szczerości z unikaniem bezpośrednich konfrontacji, które mogłyby przynieść konflikty lub nieporozumienia. Wykorzystaj umiejętność dyplomatycznego wyrażania swojego zdania, aby załagodzić sytuacje, które wniosą niepokój.

Horoskop tygodniowy - PANNA

Nadchodzi korzystny czas dla osób, które czeka rozmowa kwalifikacyjna lub egzamin, bo jest duża szansa na pomyślny wynik. Panna w sferze zawodowej będzie unikać rywalizacji w pracy. Jeśli awans będzie niósł w sobie spore zobowiązanie i odpowiedzialność, chętnie z niego zrezygnujesz. Praca zespołowa będzie Ci lepiej odpowiadać, choć możesz mieć wiele ciekawych pomysłów, które wymagają jednak pewnej odwagi i konsekwencji w działaniu. Ewentualne błędy lub pomyłki zostaną w porę zauważone i skorygowane. Twoja niechęć do ścigania się z innymi osobami w wynikach pracy sprawi, że będziesz postrzegany jako osoba pogodna, niekonfliktowa i sympatyczna, przez co dobrze odnajdziesz się w grupie. W sferze prywatnej możesz stworzyć miłą atmosferę w związku pod warunkiem, że nie dasz się ponieść zbyt intensywnym emocjom, bo możesz mieć skłonność do popadania w złość, jeśli zabraknie rozsądnego podejścia do sytuacji. W stałych związkach czas stabilny, ale sprawy finansowe mogą odegrać ważną rolę w najbliższym czasie. Twój partner może próbować dzielić czas między Tobą a obowiązkami, jakie na nim spoczywają i chwilami możesz odnieść wrażenie, że ucieka w inne sprawy z własnego wyboru. Jeśli pragniesz większej bliskości, zaoferuj drugiej osobie coś, co sprawi, że czas spędzony razem będzie rzeczywiście przyjemny dla Was obojga. Single będą musiały przekonać drugą osobę, że warto pogłębiać taką znajomość.

Horoskop tygodniowy - WAGA

W sferze zawodowej będziesz kierować się intuicją w ocenie sytuacji, a wszelkie manipulacje ze strony innych osób będziesz odbierać jako przykre. Jako osoba obowiązkowa w sprawach zawodowych poradzisz sobie z każdą trudnością, ale w najbliższym czasie możesz być podatny na emocje innych. Ich krytyka, nawet jeśli wyczujesz nieszczere intencje, będzie niemiła, natomiast w gronie osób wspierających Twoje działania osiągniesz większą satysfakcję. Będzie to tydzień ruchu wokół Ciebie rozumianego jako kontakty z innymi ludźmi. Wpływy pewnych osób mogą zanikać w tym czasie, a pojawią się za to nowe osoby lub kontakty. Ewentualne poczucie dezorientacji szybko jednak zniknie i czeka Cię czas pracowity, ale przynoszący rezultaty, jakich oczekujesz. W drugiej połowie tygodnia powinieneś też odczuć przypływ energii, której potrzebujesz do pracy. W sferze prywatnej będziesz wyrażać emocje spontanicznie bez kontrolowania ich, aby uzyskać zamierzony efekt. Choć na co dzień jesteś osobą bardzo harmonijną, w nadchodzących dniach możesz wybuchnąć, jeśli coś naprawdę Cię zezłości. Pozwolisz sobie czuć swoje emocje, jakiekolwiek będą. Twoje zmienne reakcje i potrzeby będą sygnałem dla Ciebie, aby zaprowadzić pewien porządek wśród osób Ci bliskich lub znajomych i ustalić ponownie priorytety. Sprawy będą się powoli wyjaśniać.

Horoskop tygodniowy - SKORPION

W sferze zawodowej nastaw się na możliwe opóźnienia w realizacji zadań. Tylko konsekwentnym działaniem i uporem osiągniesz cele. Spójrz obiektywnie, rozsądnie a nawet krytycznie na zadania do wykonania, a szybciej znajdziesz sposób, aby zakończyć to, co zaplanowałeś. Możesz odczuć spadek zaangażowania i działać trochę chaotycznie w najbliższym tygodniu. Nie licz na wsparcie ze strony innych. Może zajść potrzeba reorganizacji pracy, aby pomyślnie zrealizować cele. Gdy uda Ci się sfinalizować pewne uciążliwe dla Ciebie projekty, poczujesz ulgę, ale mimo wszystko tydzień ten może przynieść wiadomość, która  Cię zasmuci lub spowoduje pogorszenie samopoczucia. W sferze prywatnej będziesz kierować się bardziej intuicją niż rozsądkiem. Negatywne odczucia mogą brać się z podświadomych bodźców lub zazdrości, co może skłaniać Cię do pewnych zachowań nie do końca uczciwych i możesz sam również odkryć małe kłamstwo, które jednak nie powinno wywołać poważnych skutków. Singlom trudno będzie znaleźć interesującą znajomość w tych dniach. Zetkniesz się z sytuacjami, które wywołają u drugiej osoby podejście racjonalne i chłodne lub konieczność wyjaśnienia niejasności. Będziesz wolał raczej zająć się sprawami przyziemnymi, które jednak skutecznie wyciągną Cię ze stanu przygnębienia, choć odbędzie się to stopniowo i powoli.

Horoskop tygodniowy - STRZELEC

W pracy mogą znaleźć się osoby, które uznają, że swoje osiągnięcia zawodowe zawdzięczasz sprytowi i umiejętności używania właściwych słów a nawet wykorzystania plotki w taki sposób, aby zajść wyżej. To tydzień, w którym poczujesz pasję i duże zaangażowanie w projekty i nie braknie Ci talentu i kreatywnych pomysłów. Projekty mogą okazać się prostsze niż oczekujesz, a pod koniec tygodnia pojawią się nowe koncepcje, którym będziesz musiał poświęcić uwagę. Zwróć uwagę, czy w Twoim otoczeniu nie ma osoby, którą postrzegasz niesłusznie jako osobę z problemami. Ten punkt widzenia może wiązać się z Twoim wyobrażeniem, które odbiega od rzeczywistości. Nie daj się również zwieść chwilowemu pesymizmowi osób, z którymi współpracujesz, bo to tymczasowe nastroje. W życiu prywatnym możesz uczestniczyć w jakiś sposób w skandalu lub innej żenującej sytuacji. Nie licz na zrozumienie ze strony osoby, której będziesz próbował coś wyjaśniać. Pomimo najlepszych chęci możesz mieć tendencje do tracenia opanowania w sytuacjach, które wywołają złość. Zachowaj ostrożność, aby nie prowokować osób nieprzyjaźnie nastawionych do wchodzenia z Tobą w konflikty lub jakąś formę rywalizacji. Będziesz starał się wyciszyć sytuację i zachować w sekrecie sprawy, które Twoim zdaniem nie powinny być ujawniane.

Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC

Tydzień ten może przynieść Ci dobrą pozycję zawodową i docenienie wiedzy i kompetencji  oraz uznanie w swoim środowisku zawodowym. Mimo wszystko nie będzie to łatwy czas, gdyż będziesz musiał zająć się wieloma detalami, a zadania, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć, mogą okazać się nieprzemyślane, nieskonkretyzowane lub fatalnie zaplanowane. Będziesz musiał wykazać się kreatywnością i uporem, aby mimo wszystko osiągnąć cele. Pojawią się sytuacje, które będą wymagać od Ciebie nieustępliwości, szczególnie w momentach, w których braknie innym wyobraźni i utknęli w schematach pracy, które dawno przestały dobrze funkcjonować. Polegaj na swoim doświadczeniu, a osiągniesz sukces we wszystkich sprawach, które się pojawią. W sferze prywatnej będziesz mieć skłonność do skrywania swych emocji nawet przed bliskimi. Potrzeba pobycia samemu bez zdradzania innym swych przemyśleń będzie wynikać z chęci wyciszenia się. Z jednej strony możesz wpływać na innych uspokajająco ze względu na to, że nie będziesz przerzucał na nich swoich niepokojów, z drugiej zaś strony może doskwierać Ci nuda w związku. Łatwo będzie o niewłaściwą ocenę intencji partnera, z czego mogą wyniknąć sprzeczne odczucia. Jeśli chcesz uniknąć tego rodzaju nieporozumień, trzeba bardziej się otworzyć na bliskich.

Horoskop tygodniowy - WODNIK

Owocny tydzień w sferze zawodowej. Zwróć uwagę jedynie na ewentualną rywalizację lub konkurencję, która jednak nie powinna mieć dużego wpływu na Ciebie w najbliższym czasie. Będziesz działał nietypowo, oryginalnie a nawet możesz działać wbrew powszechnym trendom, co jednak powinno przynieść dobre rezultaty. Może się okazać,  że z wysiłków Twojej pracy więcej korzystają inni niż Ty sam. Nie braknie Ci pasji i zaangażowania, a Twoje relacje z innymi powinny być poprawne i oparte na zaufaniu. Nie licz na wsparcie z zewnątrz, gdyż wszelkie Twoje posunięcia będą wytyczać nowe ścieżki realizowania planów, a Twoje sposoby mogą wydać się niektórym nawet kontrowersyjne. W sferze prywatnej nie powinno braknąć Ci optymizmu bez względu na sytuację. W nadchodzących dniach możesz mieć sprzeczne odczucia i choć potrzebujesz bodźców i emocji do pełnych przeżyć, to jednak zapragniesz również spokoju. Dobrze zrobiłaby Ci jakaś większa zmiana w sferze osobistej. Jeśli odczujesz potrzebę szczerej rozmowy o swoich sprawach, może się okazać, że druga strona nie ma potrzeby podyskutowania na ten temat, co może Cię skutecznie zniechęcić do dalszych prób lub stopniowo wygasić Twój zapał do ewentualnych zwierzeń czy poważnych rozmów. Brak dobrego porozumienia lub możliwości swobodnej komunikacji spowoduje zamieranie znajomości lub pogorszenie relacji, w których jesteś.

Horoskop tygodniowy - RYBY

Twoje talenty, wiedza i kreatywność zostaną docenione, a jeśli działasz w branży, w której liczy się oryginalność, możesz nawet zdobyć popularność w swoim środowisku zawodowym. Jeśli liczysz na nowe kontakty, które umożliwiłyby Ci nowe szanse rozwoju zawodowego, unikaj osób niesłownych, których intencje są niepewne. Możesz również odkryć plotki, które opierają się na wymysłach, ale nie będzie to nic takiego, co wywoła intensywne emocje i z łatwością wybaczysz takiej osobie. Czeka Cię tydzień bardzo pracowity, ale również nie powinno braknąć optymistycznej i przyjaznej atmosfery, jeśli pracujesz w zespole, a stosunki z szefem lub ważnym kontrahentem powinny układać się doskonale. W sferze prywatnej unikaj ucieczek od rzeczywistości, bo rzeczywistość będzie odbiegać od Twoich wyobrażeń, co przyniesie rozczarowanie. W najbliższym czasie może mieć to poważny wpływ na Twoje samopoczucie, gdyż trudno będzie Ci zapanować nad obawą, że czas przyniesie kolejne rozczarowania. Osoby otaczające Cię nie zwrócą uwagi na Twoje emocje zajęci sprawami przyziemnymi. Postaraj się nabrać dystansu, gdyż będą liczyć się teraz rozsądek, ważne sprawy do załatwienia i życie zawodowe, podczas gdy Tobie może się niepotrzebnie wydawać, że zagraża Ci jakaś przykrość emocjonalna ze strony innych.

Co przyniesie przyszłość? Czy spotkasz wielką miłość? Jak rozwinie się twoja sytuacja zawodowa i finansowa? Na te i inne pytania odpowiedzą nasze wróżki online na czacie TUTAJ dostęp po zalogowaniu.

Horoskop od 11 do 17 marca

 

Horoskop tygodniowy - BARAN

W finansach zadbaj o swoje sprawy, bo to czas pomnażania tego, co osiągnąłeś, stabilizowania sytuacji lub wykorzystywania nowej szansy, jaka się szybko pojawi, aby osiągnąć zyski, które Cię zadowolą. Masz szansę zarobić sporo pieniędzy, jeśli skorzystasz z okazji, która nadejdzie wkrótce. W sprawach zawodowych zetkniesz się z osobą, która na podstawie swoich irracjonalnych odczuć i obaw przedstawi Ci sytuację zawodową, która może odbiegać od rzeczywistości. Nie ulegaj wpływom i cudzym wyobrażeniom, gdyż możesz popaść w podobne czarnowidztwo lub mieć trudność z dojrzeniem swojej prawdziwej sytuacji lub pozycji zawodowej. To niewłaściwy czas, by oceniać się w szerokiej skali. Skup się na mniejszych sprawach do załatwienia, a w szczególności na nowych pomysłach, które się pojawią. Może wiązać się to z zerwaniem pewnych układów lub kontaktów, co da Ci poczucie niezależności i wolności. Unikaj pesymistycznych osób, gdyż trudno będzie osiągnąć zadowalające wyniki. W sferze prywatnej czas zapomnieć o nieudanych związkach z przeszłości i rozpocząć nowy etap. Zachowaj cierpliwość wobec poszukiwań nowej relacji, gdyż znajomości mogą rozwijać się wolniej, niż byś chciał, choć płeć przeciwna chętnie będzie spędzać czas z Tobą. Nie wyciągaj pochopnych wniosków z powodu wolnego tempa rozwijania się sytuacji.

Horoskop tygodniowy - BYK

W finansach stabilnie, a nawet możesz pomyśleć o wszelkich inwestycjach w mieszkanie lub dom czy o sprzedaży nieruchomości. Stałe dochody i pewność w sferze materialnej. W pracy również możesz wiele osiągnąć, zwłaszcza że projekty, w które się zaangażujesz będą Cię interesować, angażować lub będą związane z celem, na którym Ci zależy. Możesz liczyć również na pogodną atmosferę w pracy i zespół osób, które z podobnym nastawieniem podejdą do wyzwań, jakie się pojawią. To czas szerokich kontaktów zawodowych, przy czym możesz się czegoś interesującego dowiedzieć o istniejących zależnościach lub osobach, z którymi współpracujesz. Może braknąć ważnego kontaktu z przyczyn niezależnych od Ciebie, ale nawet jeśli brak jakiejś osoby przysporzy pewnych komplikacji, to wybrniesz z nich wybierając rozwiązania podyktowane intuicją. W sferze prywatnej single, które były do tej pory niezdecydowane, czy chcą się angażować głębiej w znajomość, teraz mogą próbować zbliżyć się do wybranej osoby próbując utrzymać jej uwagę na sobie. Nie będzie to łatwe, jeśli druga strona okaże się zabiegana lub będzie miała sprawy do załatwienia, ale na pewno będzie okazja do kontaktu, a szczere rozmowy sprawią Ci wiele radości. Będziesz mógł cieszyć się swobodą w komunikacji, bez ukrywania czegokolwiek, jednak pewne zdarzenia mogą zakłócić spokój i zaskoczyć Cię.

Horoskop tygodniowy- BLIŹNIĘTA

W nadchodzącym tygodniu możesz zyskać jakąś kwotę, której się nie spodziewasz, np. ktoś zwróci Ci dług o którym zapomniałeś, możesz spróbować swojego szczęścia w grach liczbowych lub ktoś Ci dobrze doradzi, co okaże się korzystne finansowo. W pracy czeka Cię projekt, który na pierwszy rzut oka może Ci nie odpowiadać, wywołać negatywne odczucia, ale zabierzesz się za niego konsekwentnie i zdecydowanie i pójdzie Ci dużo sprawniej, niż będziesz się spodziewał na początku. Możesz liczyć też na dobry nastrój w firmie lub miłą niespodziankę, która poprawi Ci humor. Sukcesy lub pomyślne sfinalizowanie zadań da Ci poczucie uwolnienia od spraw, którymi nie zechcesz się dłużej zajmować i przywróci równowagę. Wykorzystaj poczucie humoru w kontaktach z innymi, aby polepszyć swoje relacje. W sferze prywatnej możesz mieć sprzeczne odczucia i wahać się między tym, co podpowiada rozsądek a tym, czego chciałbyś w głębi duszy. Brak informacji na pewne tematy może powstrzymywać podejmowanie decyzji. Mogą odezwać się osoby, z którymi straciłeś kontakt, ale wciąż masz intrygujące wspomnienia, albo ktoś Ci o nich przypomni. Ostatecznie zwyciężą uczucia nad głosem rozsądku, a niektóre Bliźnięta mogą się zakochać, nawet jeśli to uczucie nie jest im na rękę lub maja skłonności do zwalczania w sobie takich emocji.

Horoskop tygodniowy- RAK

Możliwe straty w finansach, więc pilnuj rachunków i sprawdź swoje lokaty. Jeśli poczujesz się oszukany i zaczniesz domagać się rekompensaty, trudno będzie osiągnąć zadowalający rezultat. Choć nowy tydzień rozpoczniesz w pozytywnym nastroju i możesz mieć wiele pomysłów, to jednak w trakcie tygodnia stracisz zapał na skutek zadań zawodowych, które okażą się bardziej uciążliwe i rutynowe, niż zakładałeś na początku. Kreatywne pomysły mogą szybko zniknąć i okaże się, że działasz według zwykłych codziennych schematów. Nadejdą ważne informacje na temat spraw, które nie były dla Ciebie jasne do tej pory, mogą wyjść na jaw pomyłki lub błędy. Ostatecznie czeka Cię praca, która będzie wymagać nakładu sił, systematyczności i poświęcenia jej czasu, ale efekty powinny Cię zadowolić. W sferze uczuciowej single zdecydują się wykonać dyskretny ruch wobec osoby, która ich interesuje, choć może być trudno zwrócić uwagę na siebie, jeśli taka osoba będzie bardzo zajęta przyziemnymi sprawami. Twoje subtelne posyłanie sygnałów, że jesteś zainteresowany, może nie przynieść spodziewanych skutków ze względu na okoliczności zewnętrzne. Nie popadaj w pesymizm i nie wyobrażaj sobie z góry, że druga strona spotyka się z kimś innym, bo może się okazać, że jest akurat zapracowana.

Horoskop tygodniowy- LEW

W finansach czas dobrej passy i pomnażania posiadanych zasobów finansowych. Możesz liczyć na stałe dochody, a nawet na szczęście w grach liczbowych, jeśli je wypróbujesz. Jeśli planujesz inwestycje, to jest właściwy moment. W pracy zawodowej jeśli ktoś Ci podpadł, to możesz szukać odwetu poprzez drobne złośliwości i manipulacje mające na celu wytrącenie z równowagi drugiej osoby. Z zadaniami zawodowymi poradzisz sobie, choć pewne projekty mogą okazać się czasochłonne, ale możesz też liczyć na zgrany zespół osób, z którymi współpracujesz, a razem uda się szybciej osiągnąć cele. Być może uznasz, że trzeba zdradzić komuś, co kryje się pod Twoją nieustępliwością wobec niektórych ludzi. Trudno będzie uniknąć pewnych Twoich reakcji osobie, która weszła Ci w drogę, choć nie powinno to przynieść skutków pod postacią złych wyników w pracy. W sferze uczuciowej single będą rozwijać swoje znajomości, choć wybiorą powolne tempo, co okaże się przydatne w przypadku wszelkich niejasności, które w nadchodzących dniach się wyraźnie wyjaśnią. Możesz dowiedzieć się interesujących rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałeś. Nie powinno to jednak zmienić Twojego nastawienia do relacji, na których Ci zależy i będziesz dążyć do stopniowego rozwijania tych znajomości i pogłębiania zaufania u drugiej strony.

Horoskop tygodniowy - PANNA

Okres zastoju w interesach lub ograniczeń finansowych, dlatego przełóż ewentualne wydatki i inwestycje na inny czas. Może okazać się, że przelew, na który czekasz, przyjdzie z opóźnieniem. W pracy zawodowej poradzisz sobie dzięki inteligencji i wiedzy, którą posiadasz, choć możesz być w gorszym nastroju. Nawet jeśli odczujesz negatywne emocje, będziesz umiał wykorzystać ich energię do swojej pracy i przetransformujesz swoje złe nastroje w taki sposób, żeby wykorzystać tkwiący w nich potencjał do zadań zawodowych, które nadejdą. Nawet złość może okazać się siłą napędową, która pomoże Ci tworzyć konstruktywne plany i realizować cele. Będziesz umiał czerpać z tego, co przyniesie Ci życie i tydzień zakończysz dużą ilością kreatywnych pomysłów, z pozytywnym nastawieniem, a nawet mogą pojawić się nowe perspektywy na horyzoncie obiecujące Ci nowe projekty lub inne możliwości rozwoju zawodowego. W sferze prywatnej możesz zachować ostrożność i nie zdradzać swego zainteresowania drugiej osobie, albo możesz mieć też skłonność w drugą stronę i nieco plotkować- w zależności od tego, który impuls weźmie górę. Obiekt, którym się zainteresujesz, liczy jednak na zaufanego przyjaciela, więc nie tak łatwo będzie można wydobyć z niego każdą odpowiedź na pytania, jednak będzie to czas wielu miłych chwil we dwoje.

Horoskop tygodniowy- WAGA

W finansach odpowiednie zabezpieczenie środków posiadanych będzie dobrym rozwiązaniem, szczególnie w okresach zawieszenia przychodów. Rysują się też nowe możliwości zarobkowe na przyszłość, które wzmocnią tą sferę Twego życia. Osoby poszukujące pracy mogą liczyć na interesujący pomysł ze strony innej osoby. Jeśli rozstałeś się z kimś w złej atmosferze, pojawi się możliwość załagodzenia dawnych sporów. Wagi, które miały konflikty zawodowe, które skończyły się niemiło, również mają szansę załagodzić sytuacje w najbliższym czasie. Nie popadaj w czarnowidztwo i pesymizm, gdyż sprawy ruszą z miejsca i potoczą się lepiej, niż Ci się wydaje. Osoby bezrobotne nie znajdą pracy w tym tygodniu, ale może pojawić się ciekawa możliwość, która wniesie nowe szanse na przyszłość. W sferze prywatnej czas stabilny i wzmacniający wszystkie stałe związki partnerskie oraz całą rodzinę. Nawet single będą wolały trzymać się znanego środowiska osób, niż szukać nowych znajomości. Wiele niejasności ma szansę na wyjaśnienie w tym tygodniu, choć przygotuj się na niespodziewane zwroty akcji, bo może się okazać, że pojawią się nowe fakty, które zmienią obraz sytuacji. Single, które mają znajomości wirtualne, mogą liczyć na kontakt mailowy z inicjatywy drugiej osoby.

Horoskop tygodniowy- SKORPION

Chroń swoje finanse, lokuj je bezpiecznie i inwestuj mądrze, a będziesz pomnażać swoje zasoby. To czas stabilny w tej sferze. Zachowaj zasady bezpieczeństwa przy dokonywaniu płatności online. Tydzień zawodowo zapowiada się zwyczajnie, ale uważaj na szczególne okoliczności, kiedy pojawi się ktoś, kto może chcieć wykorzystać swój urok osobisty, aby przekonać Cię do projektu lub zadania, które może przynieść kłopoty. Panowie powinni pozostać ostrożni wobec atrakcyjnych pań, przy których mogą stracić głowę i przestać myśleć logicznie, a panie powinny zachować ostrożność wobec przystojnych mężczyzn. Aby uniknąć problemów nie daj się zwieść pozorom, miłym słowom i poczuciu chwilowej swobody. Zanim się weźmiesz za taki pomysł czy projekt, przemyśl wszystko na chłodno z wyłączeniem prywatnych emocji. W sferze osobistej single czekają przyjemne chwile spędzone z bliską osobą. Nastaw się na swobodne konwersacje, które nie muszą poruszać bardzo istotnych kwestii, choć mogą być miłe. Rozmowy będą uprzyjemniać czas obu stronom, choć jeśli kontaktujesz się w godzinach swojej pracy, licz się z tym, że ktoś może Cię na tym przyłapać, choć nie powinno to przynieść negatywnych konsekwencji. Częściowe wyjaśnienie powinno wystarczyć, aby zaspokoić czyjąś ciekawość.

Horoskop tygodniowy - STRZELEC

Jeśli poniesiesz straty, powinieneś szybko je nadrobić. Zgubione pieniądze mają szansę się odnaleźć. Niekorzystne umowy zostaną w porę poprawione, zanim je podpiszesz. W przypadku kłopotów pojawi się okazja, by naprawić błędy lub odzyskać stracone pieniądze. W sferze zawodowej możesz czuć się chwilowo zdezorientowany lub braknie Ci ważnych informacji, których potrzebujesz, ale z łatwością znajdziesz osobę, która wyjaśni Ci wszystkie punkty istotne. Może się okazać, że błędy, które zauważyłeś, wcale nie wynikają z pomyłki, tylko nie wziąłeś pod uwagę pewnych faktów. W przypadku jakichkolwiek komplikacji nie wahaj się wyjaśnić sytuacji, gdyż nie grozi Ci oszustwo a jedynie wrażenie, że w dokumenty wkradł się błąd. Odkrycie to przyniesie zadowolenie lub ulgę, jeśli Cię to zaniepokoi. W sferze prywatnej jeśli masz podejrzenia co do bliskiej osoby, że w jakiś sposób manipuluje Tobą lub wywiera wpływ na Ciebie, aby osiągnąć zamierzony efekt, możesz spróbować dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, również podstępem. Twoje podejrzenia okażą się bezpodstawne, a druga strona szczerze i uczciwie odpowie Ci na każde pytanie, jeśli podejmiesz rozmowę. Nie popadaj w przesadę, gdyż możesz mieć skłonności do martwienia się na zapas i nawet jasne wyjaśnienia mogą nie dawać Ci spokoju lub wywoływać zmienne emocje, które zachowasz dla siebie.

Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC

W najbliższym czasie możliwe straty finansowe. Zwróć uwagę, na co wydajesz pieniądze i czy Twoi kontrahenci lub Twój szef nie wykorzystuje sytuacji, aby obniżyć wydatki na firmę Twoim kosztem. Zlecenia i zadania mogą okazać się mało opłacalne. W pracy może nadejść wiadomość, która Cię nie ucieszy albo odkryjesz fakty, które Ci się nie spodobają. Ktoś z zewnątrz może podpowiedzieć Ci, jaka jest naprawdę sytuacja i trudno będzie ją zmienić. Jedyne co możesz zrobić, to zaakceptować fakty, na które nie masz wpływu. Dobrze odnajdziesz się w zespole lub grupie, z którą współpracujesz, pomimo tego, że mogą pojawiać się pewne sytuacje nerwowe. Mimo wszystko koleżeństwo przezwycięży ewentualne gorsze humory, a Ty sam będziesz pożądaną i lubianą osobą w towarzystwie. Single mogą poznać kogoś interesującego poprzez swoją pracę, choć nie będzie okazji do chwil, które można poświęcić prywatnym sprawom. Ty sam nie będziesz w nastroju do poznawania nowych osób i wybierzesz czysto zawodowe i rozsądne podejście do spraw, więc nie spodziewaj się innych reakcji ze strony drugiej osoby. Możesz liczyć na szczerość, ale też i trudno będzie dojrzeć sygnały zachęcające Cię do bardziej prywatnych gestów. Jeśli chcesz się z kimś umówić, będzie trzeba wyjść poza sztywne ramy codziennych zachowań.

Horoskop tygodniowy- WODNIK

Niewłaściwy czas na inwestycje. Mogą pojawić się wydatki, których się nie spodziewasz. Zachowaj ostrożność, zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje dotyczące tej sfery. W pracy zawodowej zachowaj dystans wobec sytuacji, które nadejdą. Ogranicz swoją aktywność do wypełniania swych obowiązków, gdyż może się zdarzyć, że trudno będzie zakończyć pomyślnie zadanie, którego się podejmiesz. To, co pozornie wyda się zwykłym projektem, będzie kryło w sobie komplikacje, z których nie zdajesz sobie sprawy. Na jaw wyjdą sprawy z przeszłości związane z grupą ludzi powiązanych zawodowo, którzy utworzyli pewnego rodzaju krąg, w którym wzajemne zależności stały się szkodliwe i toksyczne. W przypadku dużej ilości osób zamieszanych w sytuacje, trudno będzie Ci pomóc drugiej osobie, gdyż dużo okoliczności będzie wpływać na przebieg wydarzeń. W sferze prywatnej zechcesz zachować poczucie prywatności , a swoje przemyślenia będziesz zdradzał w sposób cierpliwy i łagodny. Możesz być zaskakiwany, jeśli ktoś uzna, że to sprowokuje Cię do większej szczerości. Nawet jeśli Twoim zdaniem sytuacja nie wymaga szczególnego podejścia, bo wszystko jest jasne, nie zawsze spotkasz się ze zrozumieniem, gdyż różnice w poglądach mogą się ujawnić.

Horoskop tygodniowy - RYBY

W najbliższych dniach strzeż się oszustów, kontroli urzędowych lub innych wydarzeń, które mogą zagrozić Twojej stabilizacji finansowej. Nie wpuszczaj obcych ludzi do domu i nie ufaj każdemu, kto zadzwoni do Ciebie z ofertą handlową. W sprawach zawodowych tydzień będzie pomyślny. Twoja wiedza może okazać się przydatna wielu osobom, a Ty powinieneś odczuć energię i motywację, które ułatwią Ci realizację zadań. Możesz liczyć również na sprawną współpracę osób, które działają z Tobą sporadycznie czyli na zlecenie lub przy szczególnych okazjach lub potrzebach. W przypadku gorszej atmosfery wynikającej z plotek lub fałszywych osób w otoczeniu licz na polepszenie, a nawet możesz uznać pewne wydarzenia za niebyłe lub nieistotne z szerszej perspektywy. Tydzień ten powinien przynieść wiele zadowolenia. W życiu prywatnym będziesz musiał swój czas dzielić między pracę a osoby Ci bliskie. Jeśli zechcesz namówią druga osobę do spędzenia czasu razem, nie przejmuj się, jeśli się okaże, że nie jest to łatwe chwilowo z powodu określonych stresów, obowiązków lub innych niesprzyjających okoliczności i będziesz musiał cierpliwie poczekać, aż taka osoba znajdzie chwilę dla Ciebie. Nie snuj domysłów, co stoi na przeszkodzie rozmów, których oczekujesz, gdyż w swych wyobrażeniach nie będziesz opierać się na rzeczywistości.

® Ezolinia Wróżby. Nie zezwalamy na kopiowanie i udostępnianie nawet ze wskazaniem linku.