Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.


Horoskop od 20 do 26 stycznia

Horoskop tygodniowy dla Barana

Miłość: Możesz mieć wrażenie, że ludzie dookoła traktują temat romansów lekko i z beztroską, a jednak będziesz mieć szczęście do takich, którzy podchodzą do tego poważnie, a Twoje zaloty mogą wywołać nieprzyjemności. Zwłaszcza jeśli  zależy Ci tylko na niezobowiązującej relacji, lub chcesz zdobyć kogoś z powodu jego atrakcyjności fizycznej. Nie dojdzie do żadnych relacji, które musiałyby być ukrywane i nie da się zataić związków partnerskich, jeśli takie istnieją.

Sfera zawodowa: Będziesz nastawiona na chronienie się przed kryzysem na rynku pracy i to będzie głównym motorem Twych działań w nadchodzących dniach. Mogą nadejść refleksje, ktoś może wycofać się ze współpracy i choć pewne wydarzenia mogą przynieść rozczarowanie, to będzie trzeba trzymać się terminów i obowiązków. Jeśli masz innowacyjny pomysł, uda się go wybronić przed krytyką, ale jeśli ostatnie zdanie należy do kogoś innego, to prawdopodobnie zostanie przy starych metodach. Mogą nadejść wspomnienia z przeszłości, jeśli Twoja znajoma poradziła sobie kiedyś z takim lub innym problemem. Być może jej doświadczenia przydadzą się Tobie, jeśli będziesz umiała je wykorzystać kreatywnie.

Finanse: Przeszłe umowy wciąż będą obowiązywać i nie uda się ich zerwać lub zmienić, nawet jeśli spróbujesz wywołać niepokój lub przedstawić nowe argumenty. Możesz w coś zainwestować, ale na zyski będzie trzeba poczekać, jeśli dalszy bieg wydarzeń nie zależy od Ciebie, a np. od kolegi. Możesz mieć skłonności do wydatków mających na celu rozkręcenie biznesu, a u niektórych panów mogą to być wydatki związane z kobietami.

Horoskop tygodniowy dla Byka

Miłość: Czas udany dla singli, bo nie powinno braknąć miłego towarzystwa, choć wybierzesz grono przyjaciół. Jeśli rozpoczęłaś świeżą znajomość, wspólnie spędzony czas upłynie Wam również  przyjemnie. Możliwe spotkania lub internetowe rozmowy, które wprowadzą Cię w nastrój odpoczynku i odprężenia. Nie warto sprzeczać się pod wpływem emocji, jeśli dobrze rozumiesz się z drugą osobą. Ktoś może szukać kontaktu z kimś z Twojej firmy, być może z Tobą, a może z kolegą z pracy.

Sfera zawodowa: Trudno będzie o mądre posunięcie, bo praktycznie cokolwiek nie uczynisz, może okazać się to błędnym wyborem. Z jednej strony warto podjąć konkretne działania, bo będziesz w dobrej formie i sukces będzie wydawał się osiągalny. Mimo wszystko możesz podjąć się projektu, który rozwinie się niekorzystnie i będziesz żałować, że się go podjęłaś. Z Twojego dynamizmu również może niewiele zostać pod koniec tygodnia i okaże się, że pomagasz innym, zamiast kierować sama całym przedsięwzięciem. Trudno będzie uniknąć zależności w firmie. To układy będą decydować o wydarzeniach i każde posuniecie będzie uzależnione od wielu okoliczności, których nie bierzesz pod uwagę. Odkryjesz coś, czego nie byłaś świadoma.

Finanse: Czas analizowania wydatków. Prawdopodobnie na ryzykowne inwestycje nie zdecydujesz się, prędzej na oszczędzanie, ale na pewno nie odbędzie się to w sposób, który bliscy odczuliby negatywnie. Praca przyniesie spodziewane zyski.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Miłość: Niezbyt sprzyjający czas dla singli, gdyż osoby, na które liczysz, nie będą mieć czasu, lub nie zareagują na Twoje próby kontaktu tak, jakbyś chciała. Nawet jeśli spróbujesz zadzwonić do wielu z nich, może okazać się, że trudno znaleźć w tym tygodniu osobę dyspozycyjną, z którą łatwo będzie się umówić. Ostatecznie jednak może pojawić się koleżanka, która może mieć chęć na ekstrawagancki  pomysł poznania kogoś nowego lub zainicjowania kontaktu z dawnym znajomym. Może zaproponować wyjście z domu, żeby dopomóc Losowi.

Sfera zawodowa: Trudny tydzień, a obowiązki mogą zająć Ci dużo więcej czasu, niż przewidujesz. Jeśli planujesz zakończyć jakiś projekt, mało prawdopodobne, żeby się udało, chyba że bardzo się zmobilizujesz. Jeśli szukasz informacji, może okazać się, że nie są tak optymistyczne i obiecujące, jak sobie życzyłaś. Możliwe opóźnienia przez co później będziesz jeszcze bardziej zajęta próbując zdążyć ze wszystkim na czas.

Finanse: Jeśli Twoje finanse zależą od kogoś oddalonego, od firmy z którą nie masz bezpośredniego kontaktu, to będziesz mogła tylko czekać na ich decyzje i posunięcia i możesz mieć wrażenie, że ktoś specjalnie przetrzymuje Cię, lub wprowadza napiętą atmosferę i jedyne, co możesz zrobić, to starać się zachować neutralność. Sprawy ostatecznie powinny ruszyć do przodu.

Horoskop tygodniowy dla Raka

Miłość: Tydzień raczej oczyszczania swej przestrzeni ze znajomych niż kontynuowania relacji, które budzą wątpliwości. Nawet jeśli ktoś pojawi się z porywającym pomysłem,  wprowadzi zamieszanie w Twoje codzienne życie, pozostaniesz niewzruszona. W przypadku sprzeczek również zachowasz spokój . Nic złego się nie stanie, jeśli zablokujesz czyjś numer, gdy uznasz, że znajomość przekracza pewne dopuszczalne dla Ciebie granice. Niektóre Raki mogą wykonywać tego rodzaju operacje na telefonie partnera, aby pozbyć się niechcianych połączeń. Partner nie zorientuje się, że chronisz go przed nieprzyjemnymi sytuacjami.

Sfera zawodowa: Każde słowo, które przeoczyłaś, lub popełniłaś błąd, teraz może zostać dostrzeżone. Zdenerwowanie w związku z tym możliwe, ale z czasem emocje opadną, jeśli nic nie możesz zrobić w tej sprawie więcej. Staraj się żyć w zgodzie z osobami wpływowymi w Twoim otoczeniu, bo właśnie teraz mogą pojawić się na tym tle kłopoty. Uporządkuj dokumenty, zanim ktoś odkryje pomyłki lub niedopatrzenia. W nadchodzących dniach opłaci się skrupulatność i uczciwość w każdym szczególe.

 Finanse: Jeśli ktoś zechce sprawdzić, na co wydałaś pieniądze, lub pojawią się inne wątpliwości dotyczące tej sfery i taka osoba  będzie sprawdzała fakty na własną rękę, zrezygnuje, zanim skończy. Jeśli chcesz coś ukryć, uda się, ale nie koncentruj się na przeszłych wydarzeniach próbując tam umiejscowić sedno problemu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Miłość: Duma nie będzie sprzyjać poznawaniu nowych osób. Choć kontaktów nie braknie w nadchodzących dniach, możesz wydać się chłodna i racjonalna, albo będziesz głównie kontynuować znajomości oparte na pragmatycznych potrzebach, a nie po to by umówić się z kimś prywatnie. Koleżanki będą Ci sprzyjać, jeśli znają Twoje sekrety, bo się im zwierzyłaś. Jeśli jednak powiesz komuś o powodach swej nieufności, wcale nie poprawi to sytuacji. Może odezwać się ktoś, kto sądzi, że brakuje Ci uczuć, lub zagłuszasz potrzeby emocjonalne pracą, ale później kontakt może ustać. Możliwe konflikty z kobietą o smsy lub wiadomości, jeśli masz kogoś kontrolującego lub zazdrosnego w otoczeniu.

Sfera zawodowa: Zachowaj spokój bez względu na sytuację. Ktoś może zachować się bezmyślnie lub pomylić, co może wywołać różne przypuszczenia, które okażą się złudzeniem. Nie traktuj zbyt serio zachowań, które wydadzą się naiwne, ale i sama możesz mieć skłonność do naiwności. Pomożesz komuś w jakiejś sprawie, ale nie posuniecie się do przodu w dalszej perspektywie. Ogólnie możliwe są pomyłki w ocenie sytuacji lub osób i nie warto przedwcześnie wyciągać wniosków.

Finanse: Mogą pojawić się wydatki na dziecko związane z edukacją lub innymi sprawami, na które nie masz wpływu. Nie Ty będziesz ustalać stawki, lub będzie się trzeba dostosować. Jeśli uznasz, że coś ma zbyt wysoką cenę, możesz zastanawiać się nad tym, skąd się to bierze.

Horoskop tygodniowy dla Panny

Miłość: Jeśli podoba Ci się ktoś, kim interesuje się druga osoba, nie za bardzo będziesz miała możliwość, by zwrócić na siebie uwagę. Będzie trzeba poczekać na rozwój wydarzeń, aby przekonać się czy osoba, którą masz na myśli, będzie kontynuować znajomość z Tobą, a może zmieni zdanie co do swojego obecnego partnera, jeśli już się z kimś spotyka. Jeśli Twoim zdaniem pan ten ma coś na sumieniu, co mogłoby ujrzeć światło dzienne, możesz mieć nadzieję, że sprawy w przyszłości poukładają się po Twojej myśli.

Sfera zawodowa: Oprzesz się na sprawdzonych przyjaźniach i współpracach. Jeśli już kiedyś sukces przyniósł Ci kontakt z konkretną osobą, teraz też będziesz skłonna do podjęcia dalszej współpracy z kimś takim i będzie możliwość ustalenia szczegółów ewentualnych przedsięwzięć, jakie zaplanujecie. Jeśli uważasz, że w firmie należy coś zmienić i to radykalnie, to owszem, uda się, ale jeśli tego nie planujesz, to zachowaj powściągliwość wobec innych kontrahentów, bo wieści o sporach w firmie nie powinny wyjść na zewnątrz, jeśli nie chcesz, by Ci to zaszkodziło. Nawet jeśli dotychczas wstrzymywałaś się z pewnymi kontaktami, teraz zechcesz je odnowić.

Finanse: Pewna szansa nie zostanie wykorzystana i choć nie uszczupli to Twojego konta, to jednak możesz mieć poczucie straty. W tym czasie nie ma co liczyć na dodatkowe źródło dochodu, jeśli spodziewasz się, że znajdzie je partnerka, bo ewentualne plany w tym temacie się nie powiodą. Znajoma również nic nie załatwi.

Horoskop tygodniowy dla Wagi

Miłość: Jeśli ktoś zawiódł Twoje zaufanie, nie zechcesz dać mu drugiej szansy. Możesz mieć nawet skłonność do wywołania awantury i zerwania, żeby zamknąć za nim drzwi na zawsze. Jeśli to nie pomoże, łagodna perswazja możliwa, ale mało prawdopodobne, abyś dała się przekonać do innego punktu widzenia. Jeśli ktoś lubi kontakty z innymi kobietami, miewa romanse, nie dasz się przekonać do jego punktu widzenia. Okoliczności też sprzyjać nie będą dyskusjom, jeśli obowiązki uniemożliwią wyjaśnienie wszystkiego do końca,  np. on będzie musiał załatwić coś pilnie itp.

Sfera zawodowa: Zadbaj o swój wizerunek zewnętrzny. Zwolnij nieco tempo, bo nadmierny dynamizm pozbawi Cię pewnego elementu dystansu, który wzbudza szacunek. Możliwe nagłe kontakty z osobami, z którymi dawno się nie widziałaś. Pewne kwestie mogą jednak odrywać Cię w nadchodzących dniach od pracy, np. rodzina, a w szczególności jeśli pojawią się sprawy związane z dziećmi. Będziesz musiała postawić bliskich na pierwszym miejscu, nawet jeśli odbędzie się to kosztem czegoś innego. Dla Wagi dzieci będą najważniejsze, a nie zarobek. Mimo wszystko postaraj się o równowagę między sprawami prywatnymi i zawodowymi.

Finanse: Jeśli składasz się na coś z innymi osobami, wszystko skrupulatnie będzie ocenione- kto za co powinien zapłacić i nie ma mowy o pomyłce. Karty nie przepowiadają sporów, bo uda się wszystko zgodnie załatwić. Ktoś może Ci zarzucić lekkie podejście do wydatków, ale w rzeczywistości będziesz w stanie wiele odłożyć.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Miłość: W stałych relacjach spokój, jeśli już kogoś masz, a samotni będą zamknięci na nowe znajomości. Niektórzy z Was mogą interesować się kimś, kto jest w innej relacji i musielibyście zepsuć ją, żeby mieć szansę u kogoś takiego. Nic jednak nie wskazuje na to, abyście zamierzali stosować tego rodzaju podstępy. Jeśli ktoś wybrał kogoś innego i go kocha, Wy nie będziecie stać na jego drodze.

Sfera zawodowa: Jeśli już od dawna miałaś ochotę komuś „wygarnąć”, ale się powstrzymywałaś, teraz może nadejść ta chwila, gdy nie będziesz się dłużej powstrzymywać, a kiedy wyrzucisz to z siebie, nie będzie mowy o dalszej dyskusji. Jeśli doszło wcześniej do sytuacji nieprzyjemnych z czyjegoś powodu, również nie zechcesz ukrywać tych przykrych faktów. Skorpiony, które wywierały silne wpływy w firmie, teraz zaczną pomału wchodzić w postawę bardziej wycofaną. Sprawy rozwiążą się nie tak, jakbyś chciała, a jeśli nie uda się ich rozwiązać, tak czy inaczej okaże się, że nie ma sensu dłużej się spierać. Warto zachować skromność i być otwartym na innych w potrzebie.

Finanse: W tym temacie sprawy postawisz jasno. Możliwe problemy komunikacyjne z kimś lub opóźnienia,  np. z puszczeniem przelewu, choć nie będzie miało to związku z brakiem środkiem na koncie. Jakaś informacja może okazać się niespodzianką.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Miłość: Strzelce, które mają kogoś, skupią się na swoim związku. Single powinny rozejrzeć się wśród kolegów lub koleżanek, bo z kimś możesz znaleźć wyjątkowe porozumienie, co mogłoby zapoczątkować nową relację. Trzymaj się jednak z dala od osób kłótliwych i złośliwych w swym otoczeniu. Praca pozwoli Ci zapomnieć o randkach i miłości, jeśli jej nie szukasz. Czas opuścić toksyczne towarzystwo, a jeśli od dawna obracasz się w stałym kręgu osób, poszukaj świeżych znajomości poza nim, jeśli naprawdę chcesz coś zmienić.

Sfera zawodowa: W tym tygodniu istotne tematy to pieniądze i wydatki. Osoby, które szukają zasobnego kontrahenta, mogą zacząć się zastanawiać, skąd go wziąć. Możesz mieć drażliwy nastrój, który odczuje otoczenie, dlatego lepiej nie odrywać Strzelców od ich obowiązków w nadchodzących dniach, jeśli nie chcemy odczuć skutków złego humoru na własnej skórze. Ostatecznie jednak nie będzie trwało to długo i zachowasz spokój, nawet jeśli będziesz myśleć inaczej, niż będziesz to okazywać na zewnątrz.

Finanse: Jeśli masz z kimś spór, przyjmiesz strategię wojny podjazdowej. Każdą próbę wywierania wpływu na Ciebie zdusisz w zarodku, by potem zignorować temat. Ważne będzie to, co kto ma na piśmie, w umowie i nic innego nie będzie miało tak naprawdę znaczenia.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Miłość: Single mogą zdecydować się na smsa lub wiadomość z wyznaniem uczuć, ale przemyśl, zanim się na to zdecydujesz, bo z kart wynika, że jest duże prawdopodobieństwo, że nie otrzymasz żadnej odpowiedzi. Twoje otoczenie może być „zazdrosne” o Twoje nowe znajomości i gdy zechcesz je opuścić w poszukiwaniu nowych znajomości, niektórzy mogą wywierać stałą choć stopniowaną presję by sprawić przykrość Tobie i drugiej osobie, z którą zechcesz się zaprzyjaźnić.

Sfera zawodowa: Będziesz mieć dość rutyny i jeśli nadarzy się sposobność, by poszerzyć swoje kontakty zawodowe, na pewno skorzystasz z okazji. Jeśli zerwiesz jakiś kontakt, lub nie zechcesz z kimś współpracować, licz się z tym, że szybko odkryjesz kłamstwo, które będzie miało z tym związek lub plotkę, której się nie spodziewasz. Niejasności wyjaśnisz pomyślnie, ale może zostać żal, jeśli ktoś Cię zawiódł. Szczególnie mogą boleć sytuacje, gdy komuś w przeszłości pomogłaś, zaufałaś, a osoba taka okazała się niegodna takich przyjacielskich gestów, co teraz może przynieść konsekwencje i nieprzyjemności. Nie licz na wyrzuty sumienia ze strony kogoś takiego.

Finanse: Czegoś interesującego możesz się dowiedzieć o kimś, ale bez żadnych starań z Twojej strony. Informacje same mogą nadejść, można powiedzieć- nieproszone. Jeśli chcesz się uwolnić z jakiejś sytuacji, nie uda się w nadchodzącym tygodniu.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika

Miłość: Wodniki, które są już w jakiś relacjach, będą czuły się usatysfakcjonowane i chętnie zabiorą partnera lub partnerkę do rodziny lub znajomych, by ich oficjalnie przedstawić. Single, które wciąż szukają swojej połówki, powinny przemyśleć, czy ktoś im nie obiecał, że ich pozna z interesującą osobą. Jeśli chcesz zmiany, nie udawaj, że Ci nie zależy i przypominaj o sobie do skutku, aż znajomi spełnią swą obietnicę. Karty sugerują parę małżeńską, którą należy solidnie zmobilizować do konkretnych działań w kierunku poznania Cię z kimś właściwym. U niektórych z Was może się okazać, że znajomy lub znajoma wcale się nie przyjaźni z tymi osobami, co sądziłaś, że się lubią i znają.  

Sfera zawodowa: Jeśli liczysz na pracowników jakiejś firmy, to wydarzy się u nich coś, co uniemożliwi kontynuację współpracy, przynajmniej w najbliższym czasie. Możliwe awarie w ich miejscu pracy itp. Czas powściągliwych działań zawodowych dostosowanych do okoliczności i potrzeb innych. Karty przestrzegają natomiast, żeby przemyśleć, zanim dasz się wmanewrować w niekorzystną sytuację tylko dlatego, że pożałujesz kogoś, kto będąc pod wpływem negatywnych emocji zechce Cię namówić na działania mające na celu mu pomóc w jakiejś sprawie. Może sprowadzić to problem, uniemożliwić ważną transakcję dla Ciebie, albo inne komplikacje możliwe lub straty finansowe.

Finanse: W tym temacie możesz zaangażować się w jakąś pomoc, bo karty kłopotów z tego powodu nie przewidują.

Horoskop tygodniowy dla Ryb

Miłość: Karty odradzają singlom w tym czasie wchodzenie w jakiekolwiek relacje uczuciowe. Może się również zdarzyć tak, że nie będziesz mieć czasu na umawianie się, bo pojawi się więcej obowiązków niż zazwyczaj i niektórych wydarzeń możesz się nie spodziewać. Będzie trzeba też więcej czasu poświęcić sprawom prywatnym i domowi. To kwestie zawodowe mogą zdominować ten tydzień, zwłaszcza jeśli na jaw wyjdą nieuczciwości wśród pracowników.

Sfera zawodowa: Możliwe opóźnienia i konflikty w firmie. Nie będzie się miło współpracować z innymi, a jeśli warunki pracy się pogorszą, możesz zacząć rozglądać się za nową. Zła atmosfera,  nadmiar obowiązków lub stres, wszystko to może zmobilizować Cię do poszukiwania nowych rozwiązań, być może już w nowej firmie. Możesz znaleźć interesującą ofertę w nadchodzących dniach, choć na razie wszelkie ustalenia zachowacie w sekrecie, jeśli nie macie pewności, jak potoczą się dalej wydarzenia. Karty wręcz radzą nikomu nic nie zdradzać, nawet osobom zaufanym. Pewne współprace się nie udadzą, ale znajdą się inne sposobności.

Finanse: Z pewnymi działaniami zdecydujesz się wstrzymać na razie. Rzeczy niepewne i wątpliwe trudno będzie rozsądzić tak, aby udało się podjąć jakieś decyzje. Jeśli spodziewasz się neutralności w sprawach zawodowych, to może Cię zaskoczyć atmosfera usilnego dążenia do sukcesu, rywalizacji, ale i wysiłku włożonego w swe zajęcia.

 

Horoskop od 13 do 19 stycznia

Horoskop tygodniowy dla Barana

Single: Nie warto mieszać się w już istniejące związki, bo wynikną  z tego nieprzyjemne sytuacje. Tydzień może przynieść sporo emocji, ale nie wszystkie będą pozytywne. Możesz mieć skłonność do powracania do tematów, które już są jasne, jeśli trudno będzie Ci się pogodzić z prawdą. Możliwe konflikty. Jeśli dojdzie do przykrości, będzie trzeba nabrać dystansu, albo poczekać, aż drugiej osobie przejdzie złość. Warto przyjąć do wiadomości to, co inni Ci komunikują, bo uparte trzymanie się swoich racji wbrew rozsądkowi nie wniesie nic innego poza emocjami.

Sfera zawodowa: Jeśli chcesz coś załatwić ważnego, najlepiej będzie zrobić to za drzwiami zamkniętymi. Jeśli chcesz kogoś przekonać do siebie, a druga strona będzie zdezorientowana i będzie szukać właściwego kierunku, namówisz ją na każdy pomysł lub koncepcję, jaką zechcesz przeforsować, ale zrób to bez świadków. Pewne sprawy mogą się przeciągać, ale możesz liczyć na to, że ktoś w końcu Ci pomoże i dzięki temu wszystko ruszy do przodu.

Finanse: Niezbyt korzystny czas na podejmowanie się współpracy, negocjowanie, sprzedaże czy kupno czegoś. Komuś może brakować pieniędzy, by doszło do transakcji, ale na pewno w porę się wycofasz. Również w przypadku sytuacji, kiedy to Tobie wydaje się, że coś ma zbyt wysoką cenę, nie dojdzie do porozumienia. Dopiero gdy zrezygnujesz ze swych planów, Los sam może podsunąć Ci nieoczekiwaną okazję. Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy dla Byka

Single: Sprzyjający czas dla Was, bo powinniście znaleźć grono osób, które Was lubi i całkiem miło spędzicie czas z przyjaciółmi lub osobami płci przeciwnej, przy czym możecie mieć odczucie powodzenia. Jeśli zerwałaś z kimś kontakt, będziesz mieć wątpliwości, czy warto go odnawiać, zwłaszcza jeśli istnieje osoba trzecia np. ktoś jest w związku albo w przyjaźni, która w jakiś sposób utrudnia rozwiniecie się Waszej znajomości. Twoi znajomi mogą być gadatliwi i opowiadać sobie za dużo o sprawach, które ich nie dotyczą.

Sfera zawodowa: Jeśli pojawią się różnice zdań, spory lub nawet kłótnie, nie warto o nich opowiadać. Uda Ci się wyjaśnić lub załatwić wszelkie kwestie dotyczące pracy, finansów lub transakcji, zwłaszcza jeśli ktoś wprowadza w ten temat niepotrzebne emocje, lub reaguje, czy ingeruje w sprawy innych osób w sposób odbiegający od podejścia biznesowego. Jeśli jakiś temat uznałaś za załatwiony, nie wracaj do niego. Jeśli ktoś doszukuje się dodatkowych podpowiedzi, a nie wiesz, jakie kryją się pod tym intencje, przeczekaj, a przestanie się dopytywać.

Finanse: Jeśli ktoś zechce Cię oszukać, od razu go na tym przyłapiesz. Obojętnie, czy chodzi o duże pieniądze czy o zakupy w sklepie. Poza tym czas stabilny, powinnaś się czuć pewnie i  bezpiecznie w tej sferze i taki wizerunek będziesz tworzyć wokół własnej osoby. Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt

Single: Bliźnięta, które poznały kogoś interesującego, ale mają problem w porozumieniu się, powinny zmienić podejście do drugiej osoby, aby zdobyć jej zaufanie. Po sprzeczkach lub sporach możesz poprawić atmosferę między Wami, ale jeśli oczekujesz, że druga osoba podejdzie z dystansem do sytuacji, które ona widzi inaczej, to Wasza znajomość nie zmieni się na razie. Możesz mieć trudność w dostrzeżeniu problemu i spojrzenia na coś z perspektywy drugiej osoby.

Sfera zawodowa: Nadmiar emocji może przysłaniać Ci obraz rzeczywistości. Jeśli faktycznie dzieje się coś, co Cię niepokoi, postaraj się to wyjaśnić lub zrobić cokolwiek, co sprawi, że poczujesz się lepiej i bezpieczniej. Weź jednak pod uwagę to, że możesz mieć skłonność do oceniania subiektywnego wydarzeń, że trudno będzie powściągnąć emocje i może to rzutować na Twoje decyzje lub opinie. Będzie trzeba dostosować się do warunków panujących w firmie i na najbliższy czas karty nie przewidują zmian. Czeka Cię rutynowa praca, a wszelkie kwestie, które nie zostały dotychczas rozwiązane, mogą sprawić, że nie będziesz zadowolona z faktu, że nic się nie zmieniło.

Finanse:  Tydzień niekorzystny do brania kredytów. Może okazać się, że wybrałaś niewłaściwy bank, lub pojawią się inne trudności. Jeśli zamierzasz szukać nowej pracy, to również efekty mogą Cię rozczarować. Ogólnie nie będzie to najkorzystniejszy tydzień dla wszelkich operacji finansowych lub prób polepszenia tej sfery i wprowadzenia korzystnych zmian.Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy dla Raka

Single: Tydzień powrotu myślami do przeszłości i analizowania, co było gdyby… Jeśli straciłaś ważną przyjaźń, ten tydzień nie przyniesie zmian w temacie. Karty radzą bardziej otworzyć się na koleżeństwo i szukać towarzystwa, które lubi spędzać z Tobą czas niezobowiązująco. Będzie to dobry początek, na którym będziesz mogła się oprzeć. Nawet jeśli będą docierać do Ciebie wieści od znajomych, którzy będą opowiadać o swoim powodzeniu w miłości lub flirtach, nie warto się umawiać z parami, bo mogłabyś się źle z tym poczuć, że akurat nie masz nikogo, kogo można im przedstawić.

Sfera zawodowa: Tydzień melancholijny i refleksyjny, choć możesz mieć odczucie, że przychodzą Ci do głowy odkrywcze przemyślenia, które warto zachować dla siebie. Jeśli zajdzie konieczność natychmiastowego skontaktowania się z przełożonym, może okazać się, że nie ma czasu, jest nieuchwytny, albo z jego punktu widzenia niepotrzebnie tak się spieszysz z jakąś sprawą. Nie warto natomiast zgłaszać skarg, zwłaszcza na mężczyznę, bo karty określają to jako błąd. Mimo to zechcesz wywrzeć wpływ na otaczające Cię środowisko zawodowe, choć unikaj ingerowania w życie prywatne innych pracowników. Należy rozdzielić sprawy prywatne od zawodowych, jeśli chcesz żyć w zgodzie z innymi.

Finanse: We wszelkich negocjacjach będziesz nieugięta, jeśli wyczujesz, że możesz zyskać więcej. Jeśli masz sprawy do załatwienia, poczujesz ulgę, gdy okaże się, że wszystko udało się załatwić pomyślnie. Nie ciesz się przedwcześnie odejściem kogoś z pracy. Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy dla Lwa

Single: Jako dusza towarzystwa, która bawi innych, możesz zyskać popularność wśród znajomych i przyjaciół. Jeśli jednak szukasz kogoś do związku, karty pokazują tendencje do interesowania się osobami będącymi w stałych związkach, które nie zauważą, że pragniesz czegoś więcej, a pewne Twoje zachowania mogą być zrozumiane jako brak kobiety lub mężczyzny , a nie jako podyktowane głębszym uczuciem. Warto więc kierować swe zainteresowanie tylko do osób wolnych i samotnych.

Sfera zawodowa: Pewne przeszłe przyjaźnie zawodowe zechcesz zachować dla siebie i nikomu nie zwierzać się ze szczegółów. W przypadku konfliktów lub sporów, trudno będzie Cię uspokoić, jeśli czujesz niedosyt wyjaśnień, lub czujesz się nieusatysfakcjonowana wynikiem i będziesz ukierunkowana na  powrócenie do starych tematów i przyjrzenie się im raz jeszcze. Karty radzą nie zrzucać winy na kolegów z pracy i nie sugerować, że to oni między sobą toczą jakiś spór.

Finanse: Pojawi się konieczność podjęcia decyzji, ale będziesz skłonna do przeczekiwania, odkładania tego na później, aby zyskać na czasie i wszystko przemyśleć. Dopóki nie dojdzie do jasnych dla Ciebie wyjaśnień w kwestiach budzących wątpliwości, nie będziesz skłonna by wydać na coś pieniądze. Nie uda się natomiast przez koleżankę osiągnąć celów i doprowadzić do jakiś umów, uzgodnień itp.Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy dla Panny

Single: To sprawy przyziemne i finansowe mogą wywoływać Twoje wątpliwości w najbliższym czasie i w związku z tym możesz nie mieć nastroju na randki lub poszukiwania nowej miłości. Jeśli sama nie wiesz, czego się spodziewać po kimś, również zdecydujesz się przeczekać, bez podejmowania decyzji. Mogą nadejść zaskakujące wieści od pary małżonków dotyczące kogoś z bliskiego Twojego kręgu, a być może osoby z rodziny. Cokolwiek to będzie, bardzo Cię zaskoczy. Poza tym to tydzień pracowity i nie zechcesz niczyjej pomocy w obowiązkach codziennych.

Sfera zawodowa: Razem z bliską Ci osobą, przyjaciółką lub kimś innym możesz starać się kogoś namówić do określonych działań czy decyzji, ale w niczym nie zmieni to podejścia do sytuacji takiej osoby. Możliwe są spory w firmie i silne emocje. Może niestety dojść do tego, że pewne plany się nie powiodą i choć będzie Ci przykro z tego powodu, to jednak po przemyśleniach nabierzesz dystansu. Szczególnie z jedną osobą możliwy jest konflikt.

Finanse: Jeśli masz coś do załatwienia, to intensywnie zajmiesz się tym w nadchodzących dniach, choć może okazać się, że na wyniki będzie trzeba poczekać, a może na decyzję urzędową itp. Nie jest to dobry moment, by kierować się emocjami. Praktyczne podejście bardziej wskazane. Nawet jeśli ktoś zechce przekonać Cię do innego spojrzenia na kwestie finansowe, pozostaniesz przy swoich opiniach. Nie wszystko uda się, jak planujesz.Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy dla Wagi

 Single: Wagi nie będą w nastroju do poznawania kogoś lub kontynuowania znajomości, jeśli coś je rozczarowało i wciąż wzbudza wątpliwości. Możesz co prawda wysłać komuś wiadomość, ale nie będziesz mieć pewności, czy otrzymasz odpowiedź, co nie będzie Cię zachęcać. Znajoma z przeszłości może się odezwać i choć serdecznie ją przywitasz i okażesz życzliwość, to jednak w  głębi duszy możesz spodziewać się, że ma do Ciebie jakiś interes, lub coś się kryje pod tym nagłym zjawieniem się lub telefonem.

Sfera zawodowa: Jeśli masz szersze kontakty zawodowe, warto w nadchodzącym tygodniu zadbać o nie, odezwać się do kogoś, utrzymywać koleżeńskie stosunki itp. Mimo wszystko nie będziesz w stanie w pełni wykorzystać nadarzających się szans, jeśli będziesz działać zbyt rutynowo i schematycznie. Czas na innowatorskie pomysły lub rozwiniecie się w kierunku unowocześnienia czegoś lub zmiany sposobu myślenia. W relacjach z innymi sprytnie poradzisz sobie nawet z osobami niezbyt uprzejmymi i złośliwość zamienisz w żart, a jednocześnie wyraźnie postawisz granicę innym, co spowoduje wycofanie się z dalszych tego typu rozmów utrzymanych w niewłaściwym tonie.

Finanse: Jeśli będziesz mieć pomysł na każdy problem, jaki się może teoretycznie pojawić w dalszej przyszłości, sprawi to, że poczujesz się panią sytuacji już teraz. Praca będzie się dobrze układać, co będzie widać w finansach. Dobry czas na współpracę z mężczyzną lub w duecie męskim np. dwóch kolegów, dwóch mężczyzn z rodziny itp.Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona

Single: W miłości Skorpiona nic nie zatrzyma w działaniach, chyba że on sam to zrobi. Masz w sobie dość mądrości życiowej, uroku osobistego i umiejętności wprowadzania swoich pomysłów  w życie codzienne, żeby zwrócić uwagę na siebie, nawet jeśli druga osoba jest wyjątkowo mocno zamknięta na nowe znajomości. Cierpliwością i właściwym podejściem a także zdecydowaniem w posunięciach możesz wyróżnić się na tle innych osób w otoczeniu. Mimo to możesz mieć do czynienia z kimś nieufnym, dumnym i nieprzystępnym, kto nie wchodzi w bliższe relacje, które mogą go rozczarować.

Sfera zawodowa: Chętnie wniesiesz swój wkład w działania firmy, który zostanie spożytkowany przed kogoś innego- energicznego, kto lub wyzwania i poradzi sobie z trudnościami. Jeśli poniosą Cię emocje, łatwo będzie o konflikt, który jednak ma szansę zostać zażegnany, o ile postąpisz racjonalnie. Panowie mogą mieć spory między sobą w szczególności. Możesz wypominać sobie błędy z przeszłości, co jednak dziś nic nie zmieni. Ważne będzie, aby nie zamartwiać się, tylko wyciągać wnioski i działać logicznie i rozsądnie.

Finanse: Możesz być świadkiem kłamstw i oszustw na tle finansowym, ale nie będziesz reagować. Osoby oszukane nie będą miały świadomości tego, że zostały okłamane, więc nie wytrąci je to z równowagi.Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy dla Strzelca

Single: Nawet jeśli poczułaś coś do kogoś, nie będzie to sprzyjający czas by się uzewnętrzniać, a niektórzy mogą nie znaleźć odpowiedniego obiektu zainteresowania. Jakkolwiek wyobrażasz sobie idealnego partnera, w tym tygodniu trudno będzie kogoś takiego spotkać. Możesz mieć chęć zerwania znajomości, osoby mogą wydawać się konfliktowe, a nawet jeśli znajdzie się mężczyzna z inicjatywą, szybko możecie zakończyć ledwie rozpoczętą znajomość.

Sfera zawodowa: Możesz znaleźć się w sytuacji, gdy będziesz musiała wypowiedzieć się publicznie bez żadnego przygotowania. Warto unikać takich wyzwań, bo wydasz się za mało przebojowa, a nawet skromna, co może wpłynąć na wizerunek całej firmy lub Twojego zespołu. Jeśli możesz oprzeć się na drugiej osobie, postaraj się o dobrą współpracę bez zamartwiania się na zapas, bo Twoje obawy mogą okazać się zaraźliwe, co wpłynie niedobrze na rozwój wydarzeń. Możliwe posunięcia bardziej energiczne, jednak wywołane impulsem i spontanicznością, a nie przemyślanymi decyzjami. Nie wysyłaj dziecka na scenę, nawet jeśli marzy o jakiś występach, jeśli jeszcze jest malutkie i nie rozumie wszystkiego.

Finanse: Jeśli stałaś się osobą pomocną komuś w kłopotach finansowych, teraz zaczniesz pomału wycofywać się z takich gestów, tłumaczyć jasno sytuację finansową, aby druga strona zrozumiała Twój punkt widzenia i zaczęła widzieć to Twoimi oczami. Przyniesie to tak czy inaczej rozczarowanie, a Tobie nie przyniesie spokoju.Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca

Single: Dobry tydzień by pokazać się od swej najlepszej strony. Nie przejdziesz niezauważona i na tle koleżanek ogólnie dobrze wypadniesz. Mimo wszystko jeśli ktoś Cię rozczarował w przeszłości, nie tak szybko nabierzesz z powrotem zaufania. Może zdarzyć się, że ktoś wycofa się ze znajomości i nie będzie dla Ciebie jasne, dlaczego tak się stało. Ostatecznie znajomy lub koleżanka zechcą Ci pomóc w konkretnej znajomości, lub zaproponują, że poznają Cię z kimś nowym.

Sfera zawodowa: Tydzień trudny w negocjacjach, a warto abyś zajęła się tematem, który dotyczy wszystkich w firmie. Może chodzić o składkę na urodziny jednego z pracowników lub z innej okazji, o temat podwyżek dla niektórych lub ich wkładu pracy w działania zespołowe itp. Możesz martwić się, na ile uda się pewne tematy przeforsować i rzeczywiście może dojść do jakiegoś sporu. Trudno będzie podjąć decyzję, bo pewne sprawy mogą się przeciągać, będzie trzeba czekać na wiadomości itp. Jeśli jakieś błędy nie wynikają z Twojej winy, nie bierz ich na siebie i jasno postaw sprawę. Dużo przemyśleń, zanim podejmiesz się pewnych uzgodnień, lub podpiszesz umowę.

Finanse: Nie o wszystkim zechcesz rozmawiać i przedwcześnie oceniać sytuację. Pewne rzeczy będziesz wolała najpierw przemyśleć, albo poczekać na rozwój wydarzeń. Niedobry moment na wprowadzanie większych zmian, nawet jeśli będą powolne. Poza tym czas stabilny, choć przy końcu tygodnia jaka sytuacja może Cię zaskoczyć. Może zadzwonić ktoś nieoczekiwanie. Jeśli czekasz na wiadomość z banku, to teraz może nadejść. Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy Wodnika

Single: Jeśli szukasz kogoś interesującego, to mało prawdopodobne, aby ktoś taki się pojawił. Jeśli obracasz się w określonym środowisku, trudno abyś odkryła kogoś nowego, kogo wcześniej nie zauważyłaś. W tych sprawach szykuje się zastój według kart. Możliwe zaskoczenie, ale wynikające z wiadomości na temat tego, co słychać u innych w miłości czy tematu kawalerów, którzy nie mogą znaleźć sobie partnerki itp.

Sfera zawodowa: Nie z każdym będzie warto wchodzić we współpracę, szczególnie jeśli zdarzy się, że przyjdzie Ci pracować z kimś, kto lubi mieć rację i doprowadza do konfliktowych sytuacji. Zachowaj ostrożność w przypadku osób mocno niespokojnych, nerwowych, którym bardzo się spieszy i chcą wszystko załatwić natychmiast i według ich wyobrażeń. Może okazać się, że milczenie jest złotem lub będzie trzeba znaleźć mimo wszystko jakiegoś rodzaju porozumienie.

Finanse: Myślenie pragmatyczne i nie wydawanie ponad miarę okaże się rozsądne, zwłaszcza jeśli będzie trzeba zająć się większymi wydatkami i myśleć racjonalnie. Uda się zażegnać wszelkie spory na tle finansowym, jeśli takie istnieją, lub nie będziesz mieć czasu lub chęci, by analizować nieuzasadnione spory. Kto ma przekonanie o swojej racji, ten mimo wszystko może nie czuć się przekonany do innego punktu widzenia. Pieniądze będą w ruchu.Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy dla Ryby

Single: Komercyjne podejście Cię zaskoczy. Nie uczucia będą się liczyć, a ile ktoś ma na koncie, jak się prezentuje i jakie można mieć korzyści z takiego związku. Trudno będzie poznać kogoś, jeśli obracasz się w stałym środowisku. Karty pokazują iluzje. Możesz zastanawiać się nad kimś, kto być może jest w związku, a może nie jest, może słyszałaś, że odszedł od kogoś i będziesz się zastanawiać czy to prawda itp. Niestety dla Ciebie to tydzień poczucia osamotnienia i dobrze zrobi Ci wyjście z domu, wcale nie na randkę, a zwyczajnie aby pobyć wśród ludzi i przestać się przejmować.

Sfera zawodowa: Możliwy konflikt przy końcu tygodnia, dlatego najrozsądniej uczynisz, jak zajmiesz się wyłącznie swoimi obowiązkami i zminimalizujesz te kontakty zawodowe, które mogą wywołać komplikacje. Intuicja może Ci podpowiedzieć, z kim nie warto rozmawiać za dużo. Przemyśl, zanim coś powiesz, lub podejmiesz decyzję. Karty przestrzega Cię również, że jeśli obniżysz przesadnie za coś cenę, wytargujesz lepszą ofertę dla siebie, ale kosztem drugiej osoby, która poczuje się wykorzystana lub niedoceniona, a Tobie będzie wydawać się, że to tylko racjonalna ocena czyjejś pracy, źle na tym wyjdziesz i ostatecznie okaże się to błędnym posunięciem biznesowym.

Finanse: Nie zechcesz negocjacji w przypadku kupna lub sprzedaży. Cena nie będzie podlegać dalszym uzgodnieniom. Możesz powiedzieć o tym komuś w sposób, który zostanie odebrany jako ostry.Jeśli chcesz poznać swój indywidualny horoskop wyślij SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 (3,69 zł z VAT)

Prawa autorskie do treści ma administracja serwisu Ezolinia Wróżby