Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.


Horoskop od 30 marca do 5 kwietnia

 

Horoskop tygodniowy - BARAN

Dom: Karty przepowiadają Wam nerwowy i niespokojny tydzień, co może Was rozczarować. Jeśli pojawią się stresujące sytuacje, możesz mieć skłonność do niewłaściwego interpretowania zachowań innych domowników. Jeśli uznasz, że określone postępowanie wynika z pretensji do Ciebie, możesz zareagować przesadnie, choć druga osoba nie będzie miała nic złego na myśli. Warto wziąć głębszy oddech w pewnych sytuacjach. Osoby, które mają dzieci, będą musiały poświęcić im czas, by pomóc w nauce.

Uczucia: Jeśli chcesz się z kimś skontaktować, to zainicjuj taką sytuację, tylko zrób to spokojnie i harmonijnie, bo Barany mogą czuć, że rozpiera je energia, co może robić różne wrażenie na płci przeciwnej. Niektórzy z Was będą postępować wręcz odwrotnie, czyli tak się zachowywać, żeby druga strona sama nie miała chęci do dalszych kontaktów. Ogólnie jednak karty wskazują, że wszelkie próby wywierania wpływu na kogoś tak, żeby się nie zorientował, czego naprawdę chcesz, zostaną źle zrozumiane. Warto być bardziej bezpośrednią, zamiast liczyć, że ktoś się czegoś domyśli.

Praca: Tydzień, który może obfitować w pomyłki lub kontakty oparte na niezrozumieniu swoich intencji i oczekiwań. Lepiej dwa razy spytać i się upewnić, czego ktoś oczekuje od Ciebie, niż samemu realizować plan, który okaże się nietrafiony. Powstrzymaj się i nie piętrz trudności, jeśli ktoś ma pomysł. Korzystnie będzie zmienić coś w swoim dotychczasowym kierunku działań, szczególnie jeśli jesteś zmęczona rutyną. Kontakty internetowe też będzie trzeba przemyśleć.

Zobacz: Horoskop dzienny ->

Horoskop tygodniowy - Byk

Dom: Jeśli macie sprawy do przedyskutowania, nie nastawiaj się z góry, że na pewno pojawią się różnice zdań. Nawet jeśli nie zgadzasz się z innymi domownikami, warto omówić wszystko jeszcze raz i poszukać wspólnie rozwiązań. Szczególnie w sytuacjach, kiedy z jakiegoś powodu czujesz się za mocno przeciążona, np. Twoi bliscy zrzucają określone obowiązki tylko na Ciebie, będzie trzeba podejść do tematu racjonalne i wspólnie znaleźć optymalne rozwiązanie.

 Uczucia: Nie jest to korzystny czas na spotkania bezpośrednie, a nawet karty Wam to odradzają.  Zdrowy rozsądek się przyda i taka ocena sytuacji. Unikaj spotkań, jeśli nie są konieczne w najbliższym czasie. Internet lub telefon to lepsze wyjście, by spędzić miło i bezpiecznie czas z innymi. Unikaj również towarzystwa, którego nie lubisz, lub uważasz za mało kulturalne, bo jeśli pojawi się spór, popsuje Ci to humor. Nie wszyscy będą mili i uprzejmi, ale mimo to karty radzą Wam nie przejmować się każdym słowem. Zwłaszcza w Internecie możecie spotkać nieprzyjazne osoby.

Praca: Nie warto zgłaszać każdego problemu, jeśli możesz rozwiązać go sama lub na spółkę z koleżanką czy kolegą. Może wydarzyć się coś zaskakującego i rzeczywiście będzie konieczność omówienia czegoś, ale spróbuj najpierw rozwiązać sytuację po swojemu. Jeśli pracujesz zdalnie,  czeka Cię wyjątkowo dużo pracy w tym czasie.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Dom: Karty wskazują dużo pracy w Waszym znaku, co może oznaczać dla niektórych z Was pracę zdalną. Jeśli jest możliwe przeniesienie pewnych obowiązków do domu, to karty zachęcają Was do tego. Postarajcie się zgodnie współpracować z innymi, ale weźcie pod uwagę, że wszystkiego tym sposobem być może nie załatwicie. Tak czy inaczej nadchodzą zmiany, a jeśli pracujesz zdalnie, to wpłynie to na wszystkie sprawy domowe i inne osoby żyjące z Tobą pod jednym dachem.

Uczucia: Bliźnięta dostają radę na ten tydzień, by się z nikim nie spoufalały. Możesz czuć potrzebę zaprzyjaźnienia się z kimś, zwłaszcza jeśli dobrze Ci się z kimś rozmawia, lub uważasz, że dobrze się rozumiecie. Mimo wszystko nie bądź zbyt otwarta. Karty radzą Ci więcej powściągliwości i panowania nad emocjami , bo okaże się to bardziej korzystne w dalszej perspektywie. Ktoś może chcieć coś pożyczyć od Ciebie, albo będzie miał interes i lepiej będzie załatwić to w bardziej oficjalnej formie.

Praca: Czas Internetu i nawet jeśli do tej pory nie potrzebowałaś go w nadmiarze, teraz może okazać się istotnym elementem. Nie warto podejmować nowych wyzwań ani realizować nowych pomysłów. Bądź komunikatywna, działaj energicznie, ale bazuj na tym, co już znasz i wypróbowałaś.

Horoskop tygodniowy - RAK

Dom: Czas, kiedy możesz czuć się nieco samotnie, jeśli lubisz towarzystwo i możesz interesować się, co słychać u znajomych, ale może to nie zmienić Twoich ogólnych odczuć. Niektórzy mogą mieć wrażenie nerwowej atmosfery wokół siebie. Jeśli możesz pomóc dziecku w nauce, to dobry moment, żeby się wykazać. Nawet jeśli masz dorosłe dzieci, które są samodzielne i nie potrzebują pomocy, o ile masz wiedzę w jakimś temacie, warto miło zaskoczyć tym bliskich. Unikaj kłótni i sporów, bo to trudny czas dla wszystkich.

Uczucia: Karty przepowiadają Rakom negatywne przemyślenia, od których trudno będzie uciec. Ty sama będziesz najwięcej cierpieć z tego powodu, jeśli zaczniesz wyobrażać sobie negatywne scenariusze, dlatego karty radzą popracować nad tym i nie zamartwiać się tyle. Nie bądź przesadnie nieufna i znajdź kogoś w otoczeniu, kto ma podobne problemy i sprawy. Nie chodzi o miłość, a o koleżeństwo lub wspólne tematy spowodowane okolicznościami i tym, że macie jakąś wspólna sprawę, która Was łączy.

Praca: Będziesz poszukiwać nowych rozwiązań dla siebie. Nic nie da się załatwić siłowo ani po dobroci, jeśli masz do czynienia z osobą, która lubi sama decydować o sobie. Postaraj się mimo wszystko pokazać od strony miłej, wyrozumiałej i serdecznej osoby, a więcej zdziałasz niż sposobem. Wszelkie plany i pomysły będą musiały być zaakceptowane przez cały zespół.

Horoskop tygodniowy - LEW

Dom: Z kart wynika, że Lwom może zakłócić coś spokój. Karty radzą Ci zebrać jakieś informacje, wejść na strony internetowe urzędów lub w sprawach, które masz do załatwienia, a być może przełożyłaś je na inny czas. Niektórzy mogą podpytać znajomych o jakąś sprawę, jak ona wygląda w rzeczywistości. Nie wszystkie wyjaśnienia Was zadowolą. Uważajcie, aby czegoś nie przespać lub nie przeoczyć. Sprawdź pocztę elektroniczną i czy nikt nie wrzucił czegoś do Twojej skrzynki pod domem. Poza tym trzymaj się przepisów, bo możesz mieć pecha do kontroli policyjnych.

Uczucia: Kontakty raczej na odległość. Karty radzą nie wzbudzać sztucznych emocji u innych i nie prowokować ich do określonych zachowań. Bądź sobą, powiedz co myślisz, postaraj się okazać innym wyrozumiałość i utrzymuj kontakty, na jakich Ci zależy. Szybciej znajdziesz tak osobę, która ma podobny punkt widzenia. Inicjuj sama kontakty bez czekania, aż ktoś zrobi to pierwszy.

Praca: Ewentualne spory mogą źle się potoczyć, a jeśli zależy Ci na jakimś projekcie lub pomyśle, to możesz zostać wykluczona z niego, jeśli sprawy pójdą za daleko w kwestiach, co do których nie możesz się z kimś zgodzić. Radę masz taką, by nie stawiać na indywidualne projekty, ale próbować się porozumieć w sposób, który będzie tym właściwym i dla każdego Lwa może to coś innego oznaczać. Dokonuj słusznych i uczciwych  wyborów, które zostałyby uznane za najmądrzejsze przez tych, którzy dobrze Ci życzą.

Horoskop tygodniowy - PANNA

Dom: Ogólnie wspaniały tydzień na sprawy domowe, bo powinna panować harmonia, spokój, zgodność co do celów, umiejętność dobrego porozumiewania się z innymi, więc zapanuje idylla domowa oparta na szacunku i zrozumieniu. Ciesz się spokojem i jedyną radę, jaką otrzymujecie, jest zwrócenie uwagi na Internet i na fakt, co robi dziecko w Internecie. Na jakie wchodzi strony i czy jest to dla niego bezpieczne. Ważna będzie też nauka zdalna i dopilnowanie, by dziecko nie pogubiło się we wszystkich zadaniach, jakie przesyłają mu nauczyciele drogą elektroniczną. Jeśli coś wzbudzi wątpliwości, tłumacz i wyjaśniaj do skutku. Nie wycofuj się za wcześnie, bo może będzie trzeba pomóc.

Uczucia: W codziennych obowiązkach i zadaniach, jakie spadną na Ciebie, możesz nie myśleć romantycznie. Karty mimo to polecają Wam zrobić jakąś miłą niespodziankę partnerowi lub partnerce. Jeśli oddaliliście się od siebie, nie licz od razu, że efekty będą piorunujące. Trzeba czasu. Osoby poszukujące miłości mogą również miło zaskoczyć jakąś osobę, której dawno nie widzieli. Być może będzie okazja, by odnowić kontakt.  

Praca: Tu możesz mieć chęć zrobić komuś ostrą awanturę lub zawalczyć o swoje prawa i karty przepowiadają, że możesz być naprawdę o coś zła. Na pewno nie będziesz jedyną osobą, która widzi problem i z kimś jeszcze znajdziesz porozumienie i wspólny punkt widzenia. Może okazać się, że dojdzie do podważenia czyjegoś autorytetu. Poza tym karty radzą Wam (na pewno nie wszystkim) unikać wrażenia, że próbujecie zarobić na obawach przed wirusem itp.

Horoskop tygodniowy - WAGA

Dom: Będziesz osobą motywującą innych domowników do zmian przyzwyczajeń lub innych, jeśli uznasz, że wszystkim Wam ułatwi życie wprowadzenie pewnych zasad. Nie zrobisz tego jednak w sposób, który zostanie uznany za żądanie, a mądrze i sposobem. Znajdź sojusznika w rodzinie, który ma podobne przemyślenia, a pójdzie łatwiej. Jeśli chcesz coś zasugerować dziecku, musisz dać mu przykład i zrobić to samo, czego oczekujesz po nim. Karty przestrzegają Was przed niewłaściwą znajomością, która może zajmować Wam myśli.  

Uczucia: Niezbyt sprzyjający czas do poznawania innych osób. Nawet jeśli włożysz starania w zbudowanie relacji, bardzo łatwo będzie można wytrącić Cię z równowagi i możesz się z kimś pokłócić. Rady dla Ciebie- powściągnij emocje, postaraj się odprężyć, a płci przeciwnej pokaż się od swej najbardziej kobiecej, ale i rozważnej strony. W Waszym znaku mogą pojawić się sytuacje, kiedy Ty będziesz oczekiwać więcej szacunku, a druga strona podejdzie do tego niepoważnie. To również dobry moment, by po prostu zadbać o siebie, zwłaszcza że nie będzie wiele okazji do poznania kogoś nowego. Jeśli jesteś z kimś zazwyczaj w kontakcie, utrzymaj tą znajomość.

Praca: U Wagi pojawia się przestroga na ten tydzień przed zachorowaniem  (może być zwykłe przeziębienie, albo cokolwiek innego) i karty radzą unikać kontaktu z większą grupą osób, z którymi pracujesz, nawet jeśli dobrze ich znasz. Ktoś może się pojawić z daleka, również z zagranicy. Oczywiście podejdź rozważnie i z dystansem do tego ostrzeżenia, bo nie może ono dotyczyć każdej osoby spod znaku Wagi. Mimo to warto mieć to na uwadze na wszelki wypadek.

Horoskop tygodniowy - SKORPION

Dom: Jeśli coś Cię zaniepokoi, a nie masz jak zdobyć informacje, to możesz szukać sposobu, by się czegoś dowiedzieć. W kartach pojawia się temat  wiadomości o dzieciach lub od dzieci. Mogą się kontaktować Twoje dorosłe dzieci, lub możesz pytać o wnuki itp. Ogólnie z kart wynika , że Skorpiony będą mieć skłonność do zamyślania się i rozważania, co dzieje się, o czym być może nie wiedzą i zechcą to sprawdzić. Niektórzy z Was mogą wpaść na ciekawy pomysł , który zechcecie zrealizować.

Uczucia: Poczujesz się spokojnie i harmonijnie i z takiej pozycji będziesz kontaktować się z innymi. Jeśli ktoś Cię zawiódł, okaż mu obojętność, że nie zależy Ci na takiej osobie i szacunek do samej siebie. Nie stosuj ucieczek jako formy unikania kogoś, bo ktoś pomyśli, że jesteś w stresie. Poza tym czas spokoju, a jeśli ktoś złapie przeziębienie w tym tygodniu, to karty informują, że będzie lekko przebiegać. Podejdź do tego racjonalnie. Nie każdy Skorpion się przeziębi, to tylko ogólna prognoza.

Praca: Zapowiada się optymistyczny tydzień i nawiązywanie współpracy lub przywracanie dawnych znajomości, które na jakiś czas wygasły. Nie warto dać się ponieść panice, jeśli taka atmosfera panuje wokół. W Twojej firmie powinno być spokojnie. Warto podejść racjonalnie i unikać stresu. Przestrogę jedynie macie związana z Internetem. Unikaj negatywnych informacji pochodzących z niepewnych źródeł, bo mogą być zafałszowane. Usuwaj wiadomości pochodzące z nieznanych adresów, jeśli zawierają załączniki, lub wydają się podejrzane, bo mogą zawierać zawirusowane pliki.

Horoskop tygodniowy - STRZELEC

Dom: Strzelce mogą zaangażować się w sprawy istotne dla większej ilości osób w swoim otoczeniu. Jeśli możesz okazać się w czymś przydatna, działaj, zwłaszcza jeśli dostaniesz przyzwolenie ze strony znajomych, lub okaże się, że inni mają takie samo zdanie jak Ty i liczą na Twoją inteligencję i umiejętność rozwiązywania problemów. Nie obawiaj się poświęcić swego czasu innym. Unikaj jednak niejasności lub wprowadzania zbędnych emocji, jeśli chcesz coś załatwić. Dobry czas na sprawy związane z urzędami lub instytucjami publicznymi.

 Uczucia: W Waszym znaku widać spore emocje. Jeśli coś wzbudza wątpliwości, możecie mieć trudność by zapanować nad sytuacją i łagodnie o tym porozmawiać.  Dobrze byłoby wyciszyć pewne reakcje, jeśli chcecie osiągnąć porozumienie z drugą osobą. Nawet jeśli masz powody do zdenerwowania, postaraj się nie okazywać tego i pokaż się od strony osoby ciepłej, sympatycznej, zrównoważonej i kompromisowo nastawionej, bo reakcje podyktowane impulsem będą niepożądane. Wykorzystaj inteligencję i wrażliwość.

Praca: Rozmawiając z innymi nie powierzaj nikomu zbyt poufnych informacji. Niektórzy z Was nawet otrzymują radę, by z kimś zerwać przyjaźń lub współpracę, szczególnie jeśli istnieją między Wami rozmowy na tematy, które nie powinny być poruszone przy innych osobach. Masz sekrety? Lepiej będzie zakończyć tą znajomość. Również jeśli robisz coś w godzinach pracy, co wolałabyś ukryć, skończ z tym jak najszybciej.

Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC

Dom: Jeśli popełniłaś błąd w ocenie sytuacji, teraz jest dobry tydzień, by przeprosić i naprawić, co poszło nie tak. Przemyśl, czy coś takiego miało miejsce. Również wszelkie niejasności, nawet mające początek w przeszłości, warto wyjaśnić. Mogą wyjść na jaw przeszłe kłamstwa, a Ciebie czeka zmiana w osądzaniu sytuacji. Być może dałaś się wciągnąć w plotkę, która komuś zaszkodziła. Teraz tego typu sytuacje powrócą.

Uczucia: Niesprzyjający tydzień dla osób, które szukają możliwości poznania kogoś, poflirtowania itp. Jeśli jednak masz partnera lub osobę, z którą już nawiązałaś więź, warto trzymać się kogoś takiego i nie szukać dalej. Koziorożce, które kontaktują się z kimś przez Internet, powinny wziąć pod uwagę możliwość, że osoba po drugiej stronie jest kimś zupełnie innym, niż sądzisz. Możliwe są też pomyłki np. weźmiesz kogoś za znajomego, a okaże się, że to ktoś, kogo nie znasz. Pary powinny okazać więcej zainteresowania dziećmi w tych dniach.

Praca: Czas współpracy i wspólnymi wysiłkami możesz zajść daleko. Idealny moment na reklamę, publikacje, zaprezentowanie się publiczne w Internecie lub w swoim otoczeniu lub w inny sposób. Korzystaj ze sprzyjających okazji. W sprawach finansowych nie podejmuj decyzji, bo cokolwiek zdecydujesz, może okazać się błędnym wyborem. Może zabraknąć Ci umiejętności realnego ocenienia sytuacji. Nowe pomysły szybko mogą stracić swój urok.

Horoskop tygodniowy - WODNIK

Dom: Tydzień pracowity i będziesz mieć sporo do zrobienia. Ważny będzie spokój, właściwe podejście do wszystkich spraw, umiejętność znalezienia kompromisu i współpracy z drugą osobą oraz umiejętność motywowania. U niektórych mogą pojawić się kwestie edukacyjne, jeśli są dzieci. Istotna będzie też równowaga między tym, co zrobić należy, a odpoczynkiem.

Uczucia: Czas rodzinny dla Wodników i nawet jeśli masz za sobą sytuacje, że z kimś z rodziny lub przyjaciół dawno nie rozmawiałaś, teraz taka osoba może Cię zaskoczyć i odezwać się pierwsza. To rodzina będzie najważniejsza, a karty radzą okazać więcej zainteresowania komuś bliskiemu pomimo różnych obowiązków i trudności z oderwaniem się od pewnych zajęć. Mimo wszystko warto przerwać lub skrócić coś, co zajmie Ci sporo czasu i taką radę otrzymujesz. Ponadto karty wskazują w Waszym znaku, że u niektórych może mieć miejsce sytuacja, że ktoś zdradzi Ci tajemnicę, albo zwierzy się z czegoś niespodziewanie.  

Praca: Warto być uważnym, bo mogą nadejść wiadomości, które okażą się w dalszej perspektywie nieprawdziwe, lub sprawa okaże się zupełnie inna, niż sądzisz. Uważaj, aby nie dać się wciągnąć w coś, co może przynieść kłopot. Jedna niemądra decyzja i będziesz musiała potem uporządkować chaos, który tym sposobem powstanie. Może będzie trzeba robić coś jeszcze raz, dlatego zastanów się, jaki interes widzi w czymś druga strona, zanim podejmiesz decyzje co do dalszych kroków.

Horoskop tygodniowy - RYBY

Dom: Karty radzą Wam ustalić zasady panujące w domu lub wewnątrz rodziny. Niektórzy mogą mieć ważne sprawy do omówienia, związane z konkretnym wydarzeniem, u innych może się okazać, że będzie trzeba określić zakres obowiązków, jakie każdy bierze na siebie, lub będzie trzeba ustalić inne kwestie. Być może będziecie chcieli spotkać się z dalszą rodziną, albo zdecydujecie się na kontakty telefoniczne, które też świetnie się sprawdzą. Ogólnie to czas zaprowadzania ładu, ale i harmonii, wzajemnego zrozumienia oraz miłych i przyjemnych chwil razem.

Uczucia: Emocjonalnie tydzień bez większych wrażeń. Może brakować Wam kontaktu ze znajomymi, a niektóre Ryby mogą za kimś zatęsknić. Karty przepowiadają singlom kontakty bardziej koleżeńskie. Jeśli jesteś w jakiejś relacji, to dobry moment na przedyskutowanie punktów, co do których nie zgadzacie się. Karty radzą zrezygnować z niepotrzebnych, „damskich” zakupów. Ogólnie możecie mieć wrażenie emocjonalnej atmosfery wokół Was. Chrońcie swoje uczucia.

Praca: Unikaj podejmowania decyzji o poważnych zmianach w tych dniach. Ogólnie to czas spokoju, a dla niektórych moment przejścia na pracę zdalną, jeśli to możliwe, a nawet w większych firmach może być tendencja do tego, by zrezygnować z działań zespołowych lub stworzyć specyficzne warunki do pracy. Radę macie, by mówić jasno to, co uznacie za ważne, a także możecie posiadać istotne informacje dla wszystkich, którymi warto się podzielić.

Horoskop od 23 do 29 marca

Horoskop tygodniowy - BARAN

Dom: Coś może Cię niepokoić  lub odrywać myśli od najbliższych. Będzie trzeba postarać się uwolnić od zmartwień, bo martwieniem się i tak nie rozwiążesz żadnych problemów. Warto być bardziej obecną tu i teraz. Będziesz mieć doskonałą intuicję do spraw zdrowotnych, słuchaj jej. Częściej powiedz bliskim, jak dobrze im życzysz. Będzie to ważne, a czasem ułatwi porozumienie. Nie warto narzekać na to, na co nie masz wpływu.

Uczucia: To dzieci będą najważniejsze, jeśli je masz. Twój partner nie musi obawiać się, że zaczniesz szukać szczęścia w innym związku, jeśli łączą Was dzieci i Ty również nie wyobrażaj sobie czarnych scenariuszy. Sprawy dzieci będą mocno wpływać  na wszystkie inne decyzje w życiu Baranów. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli jesteś w znajomości w typie trójkątowym. Nowych relacji dla singli nie widać na ten tydzień.

Praca: Jeśli pojawi się fantastyczny pomysł, nie omawiaj go z innymi współpracownikami, tylko idź z tym prosto do szefa. Może nie będzie od razu przekonany do dyskusji na ten temat, ale poszukaj punktów, w których zauważy swój interes, a wsłucha się w to, co masz do powiedzenia. Tydzień ten może upłynąć na dobrej współpracy, ale nastaw się raczej na działanie w tandemie, a nie w zespole.

Zobacz: Horoskop dzienny ->

Horoskop tygodniowy - BYK

Dom: Jeśli masz wiedzę w jakimś zakresie, która jest cenna dla innych domowników, a może przyjaciół lub sąsiadów, skontaktuj się i przekaż im to. Szczególnie w sytuacjach dezorientujących, kiedy  ktoś nie wie, jak postąpić, co zrobić, żeby rozwiązać jakiś problem, podziel się informacją. Unikaj zaskakiwania, działań nietypowych i w miarę możliwości odbieraj telefony i odpowiadaj na wiadomości, jakie dostajesz. Takie rady otrzymują Byki na ten czas. Ogólnie powinien to być szczęśliwy czas domowy, choć możesz uważać, że bywało lepiej, ale trzeba docenić każdy drobiazg.

Uczucia: Nie ufaj nowym miłościom i nowym znajomościom. Przeproś się z tymi, którzy są przy Tobie, albo znasz ich już długo i wiesz, że Cię nie zawiedli. Karty wskazują, że właściwą osobę powinnaś już znać, a jeśli pojawi się ktoś, kto zechce wprowadzić zamieszanie w Twoją codzienność, nie będzie to korzystna relacja. Również w sytuacjach trójkątowych, nie dawaj drugiej szansy osobie, która Cię zawiodła i która jest tą osobą „trzecią” w innej Twojej relacji. Bądź wierna i lojalna krótko mówiąc.

Praca: U Byków tydzień dynamiczny i komunikatywny. Powinnaś mieć całkiem sporo pracy i obowiązków. Jeśli masz z kimś niemiłą sytuację, albo się nie lubicie, nie staraj się tej osoby ostentacyjnie unikać. Po prostu zachowaj neutralność. Obojętność będzie mądrzejszym rozwiązaniem niż manifestowanie niechęci.

Horoskop tygodniowy - BLIŹNIĘTA

Dom: Jeśli cokolwiek w temacie zdrowia niepokoi Cię, teraz możesz mieć potrzebę skonsultowania się z lekarzem, zadania pytań lub zrobienia badań. Jeśli masz zrobiony termin do lekarza już dawno temu, możesz zastanawiać się, czy to dobry moment by iść do przychodni i czy lepiej nie przełożyć tego.  Oczywiście temat zdrowia nie pojawi się u wszystkich Bliźniąt, bo to niemożliwe. U niektórych temat ten będzie dotyczyć kogoś z Waszych bliskich, albo Cię ominie i skończy się na przemyśleniach o koronawirusie. Karty radzą nie szukać porad u znajomych lub rodziny.  U nich sytuacja może wyglądać inaczej.

Uczucia: Jeśli się na kogoś obraziłaś, złość wciąż może Cię trzymać. Karty radzą mimo to pogodzić się i wyjść z inicjatywą. Nie czekaj, aż ktoś pierwszy Cię przeprosi, albo sam się odezwie. Unikaj teraz cichych dni, rozłąki lub przerwy w kontaktach. Macie zdecydowaną radę, by wybaczać innym ich zachowania i wracać do znajomości, które zerwaliście. W domu również nie bądź pamiętliwa, jeśli coś Cię zezłości.

Praca: To całkiem dobry tydzień na reklamę, nawet jeśli nikt nie zrozumie tej decyzji i uzna, że jest odwrotnie. Warto też poszukać nowych kontaktów, zamiast skupiać się na obecnych. Karty wręcz radzą spalić za sobą mosty w przypadku niektórych z Was. Być może męczysz się w obecnym miejscu, albo nie jesteś doceniona, jak na to zasługujesz.

Horoskop tygodniowy – RAK

Dom: Doceń osoby, które Cię odwiedzą, lub inaczej skontaktują się z Tobą. Niektórzy z Was mogą mieć  skłonność do izolowania się od reszty domowników, ale bliscy nie zignorują Twojej nieobecności. Jeśli uznasz, że ten tydzień nie obfituje w rozmowy i kontakty, wystarczy, abyś się trochę bardziej otworzyła na innych, a okaże się, że masz mnóstwo przyjaciół, którzy chętnie spędzą z Tobą czas. Unikaj rozmyślania o kłopotach w pracy lub z pieniędzmi. Możesz tracić wiarę, że są do rozwiązania w najbliższym czasie.

 Uczucia: Będziesz mieć skłonność do kontrolowania sytuacji i osób. Powstrzymaj się przed negatywnym komentarzem, jeśli nie spodoba Ci się nowa dziewczyna Twojego syna lub chłopak przyjaciółki itp. Nie oceniaj zbyt krytycznie nowych znajomości, bo zrazisz kogoś do siebie. Możesz nawet podjąć rozmowę o tym, by ktoś z kimś zerwał. U niektórych może mieć miejsce sytuacja, że osoba, którą poznasz, nie do końca jest wolna, albo jest w trakcie rozwodu itp. i będzie trzeba wybadać, czy byłaby gotowa pójść krok dalej. Pokaż ze swojej strony, że Ty jesteś gotowa do poważnego związku.

Praca: Niedobry moment na ryzyko, beztroskę czy żart. Karty radzą Ci zerwać pewne kontakty, wyłączyć telefon lub Internet i spróbuj zająć się sprawami, które da się załatwić inaczej, albo postaraj się pracować bez pewnych udogodnień. Taką nietypową radę mają Raki. Czas spokoju, jeśli nie dasz się ponieść emocjom.

Horoskop tygodniowy - LEW

Dom: Dobry czas dla przyjaciół, jeśli planujesz kontakty w tym tygodniu. Poza tym tydzień optymizmu i życzliwości. Jeśli ktoś Cię obraził, nie wybaczaj za szybko. Poczekaj na przemyślenia, może ktoś Cię przeprosi, może nasuną mu się jakieś wnioski. Unikaj też zaskakiwania swych bliskich. Warto wstrzymać się z ważnymi decyzjami, jeśli sama wiesz, że nie wszystko jest jasne w określonych sytuacjach, że wydarzenia mogą się jeszcze różnie potoczyć i warto z czymś się wstrzymać. Nie braknie Ci zdecydowania i odwagi, ale nie zawsze będzie warto zastosować coś praktycznie.

Uczucia: Tu również warto się zatrzymać i poczekać, nie ponaglać. Być może osoba, którą poznałaś, prowadzi styl życia, który Ci nie odpowiada, np. częste wyjazdy służbowe, jest zapracowana, nie ma czasu itp. Mogą być to również zupełnie inne sytuacje. Powstrzymaj się przed telefonowaniem i sprawdzaniem, co robi. Możesz mieć wrażenie, że inwestujesz uczucia w osobę, która nie daje z siebie tak dużo jak Ty. Jeśli doszło do manipulacji albo nieszczerości, ciągle może to boleć. Daj sobie czas.

Praca: Bardzo ważne będzie, aby powściągnąć emocje i zacząć działać na chłodno. To intelekt i racjonalizm będą wyznaczać właściwe decyzje, nie uczucia. Nawet jeśli czujesz potrzebę zadziałania pod wpływem impulsu, przemyśl rozumowo każde posuniecie. Możesz chcieć zbadać sytuację.

Horoskop tygodniowy - PANNA

Dom: Jeśli potrzebujesz spokoju, to w nadchodzących dniach go dostaniesz. Doceń te chwile, kiedy nikt Ci nie przeszkadza, nie włącza telewizora, nie hałasuje lub w inny sposób nie zakłóca ciszy, której potrzebujesz. Nie oznacza to jednak, że będzie to tydzień braku kontaktów ze światem zewnętrznym. Może Ty powinnaś się odezwać do kogoś, z kim nie układało się ostatnio najlepiej. Możliwe, że ktoś przypomni sobie o Tobie. Niektórzy z Was mogą mieć sprawę urzędową, z policją lub inną, którą należy załatwić w sposób racjonalny, przemyślany i obiektywny.

Uczucia: Niektóre Panny mogą mieć wątpliwości lub obawy, jeśli chodzi o sprawy partnerstwa, które dotyczą ich kontaktów z partnerem. Jeśli uznasz, że partner stracił zainteresowanie bliskością, a może unika Cię, albo nie ma nastroju, możesz nabrać podejrzeń, że np. Cię zdradza. Karty jednak radzą Ci nie doszukiwać się problemów, nie sprawdzać drugiej osoby, czy ma coś na sumieniu, tylko okazać jej więcej ciepła, zrozumienia i tego, że Ci zależy. Być może druga strona ma swoje powody, żyje w stresie, a może doszło do problemu, który ignorujesz, lub o nim nie wiesz. Mimo wszystko radę masz, by zaufać i wyrazić swe uczucie.

Praca: Możesz zetknąć się z sytuacją, która Cię zaniepokoi, ale karty radzą znaleźć pomoc kogoś kompetentnego, kto bez problemu rozwiąże tą sprawę. Zamiast głowić się lub martwić, po prostu rozwiąż to racjonalnie, a wszystko wróci do normy. Nie rób tego sama.

Horoskop tygodniowy - WAGA

Dom: Według kart możesz być zbyt zapobiegliwa, lub zaczniesz się doszukiwać ukrytych problemów i niebezpieczeństw. Ostrożność i oczekiwanie odpowiedzialnych zachowań jest słuszne, byle nie przesadzone. Okaż więcej zaufania i wiary w innych i w to, że postąpią mądrze i rozsądnie. Twoi bliscy zdają sobie sprawę z tego, jak należy działać, by nie sprowadzić na siebie kłopotów. Nie nastawiaj się na komplikacje i trudności lub teoretyczną możliwość popadnięcia w tarapaty. Przyda się więcej optymizmu i mniej wrażliwości w pewnych tematach.

Uczucia: Dzieci będą bardzo ważne i jeśli chodzą do szkoły, okaże się, że będzie trzeba włożyć więcej wysiłku w ich edukację lub zrobić coś specjalnego biorąc pod uwagę ich potrzeby. Niektóre Wagi powinny dać szansę swemu partnerowi i porozmawiać z nim, bez względu na sytuację osobistą, jaką ze sobą macie i czy jesteście razem. Inni będą musieli zachować cierpliwość, jeśli z jakiegoś powodu dojdzie do chwilowej rozłąki, albo zaistnieją przerwy w kontaktach. Nawet Wagi, które czują się zaniedbane przez partnera, który poświęca im za mało czasu, albo te które uznają, że brak im szczęścia w miłości, zachowają dobry humor i pozytywne nastawienie do ludzi oraz do płci przeciwnej. Będziecie sympatyczni.

Praca: Jeśli pojawi się kłopot, nie potrzebujesz pomocy i nie szukaj jej. Wszystko wykonasz doskonale sama. Niektórzy z Was mogą mieć przestoje w pracy, ale nawet jeśli dojdzie do tego, będziecie szukać możliwości ominięcia problemu.

Horoskop tygodniowy - SKORPION

Dom: Skorpiony będą bardzo szanowały zalecenia co do kwarantanny lub innych form zabezpieczania się przed zarażeniem. W Waszym znaku widać odpowiedzialne podejście do tego typu sytuacji i duże poczucie odpowiedzialności za innych. Mogą Cię jednak niepokoić sprawy finansowe lub zawodowe albo temat niezbędnych zakupów. Jest to korzystny czas na wszelkie zmiany, jeśli chcesz jakieś wprowadzić do swojego domu. Może chodzić o lepsze nawyki, przyzwyczajenia, o lepszą atmosferę w sensie relacji między domownikami itp.

Uczucia: Zachowajcie ostrożność wobec nowych znajomości. Dostajecie ostrzeżenie, aby nie mówić zbyt otwarcie o sobie, o swoich uczuciach lub ogólnie na temat swojej prywatności. Być może spotkaliście, lub spotkacie niewłaściwą osobę, która wykorzysta to przeciwko Wam, albo wydarzy się coś innego, co sprowadzi kłopoty. Milczenie jest złotem. Każda znajomość wnosi ciekawe doświadczenie i jesteście w stanie wykorzystać to dla takich celów, więc nie ma co popadać w przesadę, ale w tym tygodniu trzeba być bardziej powściągliwą, jeśli nie chcesz uczyć się na niemiłych doświadczeniach. Ważne będą dzieci, jeśli je posiadasz. Jeśli szukasz wartościowego partnera, będzie trzeba na niego poczekać.

Praca: Z jednej strony dobry tydzień, bo będziesz robić super wrażenie na wielu osobach, ale niekorzystny, jeśli liczysz na ważnego kontrahenta lub zyski ze sprzedaży czegoś. Ogólnie niekorzystnie dla spraw łączących się z finansami. Znajdź czas na niezobowiązującą pogawędkę przy kawie z koleżanką lub kolegą.

Horoskop tygodniowy - STRZELEC

Dom: Pozytywne nastawienie będzie bardzo istotne w tych dniach. Jeśli masz jakieś negatywne wyobrażenia, czas zmienić je na pozytywne. Oczekuj, że sprawy potoczą się dobrze, co nie oznacza braku rozwagi lub bezmyślnego postępowania. Ten tydzień powinien być lepszy od poprzedniego, ale głównie dlatego, że Ty sama możesz wprowadzić dobre i mądre zmiany. Jeśli dojdzie do sytuacji, że się o coś obrazisz, trudno będzie wybaczyć, nawet jeśli zechcesz tego naprawdę. Urazy mogą trzymać. Nie dowierzaj niepewnym pomysłom zawodowym lub dotyczącym finansów, wydatków itp.

Uczucia: Jeśli poznałaś kogoś, w tym tygodniu skupisz się na swoim nowym uczuciu. Warto się otworzyć i być optymistycznie nastawioną, bo taka się spodobasz. Uważaj jednak, bo druga strona może być bardzo wyczulona na każde słowo i łatwo będzie przekroczyć granicę między tym, co jest odbierane jako sympatyczna rozmowa z miłą osobą a tym, co jest dobierane jako flirt. To drugie może być źle odebrane na tym etapie. Zwolnij i okaż więcej subtelności, a lepiej wyjdziesz na tym.

Praca: Karty przestrzegają przed osobami podróżującymi lub wracającymi z podróży, które mogą być chore. Macie wyraźne ostrzeżenie przed wybieraniem się w podróż i przed kontaktami z takimi osobami, bo istnieje w Waszym znaku prawdopodobieństwo spotkania zarażonej osoby. Dodatkowo karty radzą Wam ostrzegać innych, jeśli wiesz, że kontakt z kimś może nie być bezpieczny. To Ty będziesz osobą, która może być w posiadaniu ważnych informacji na ten temat.

Horoskop tygodniowy - KOZIOROŻEC

Dom: Koziorożce będą interesować się tematem zdrowia i objawami, które mogą świadczyć o zarażeniu wirusem. Temat koronawirusa będzie Was interesować i karty wskazują pobudzoną wyobraźnię w tym temacie. Dowiedz się, jeśli coś Cię niepokoi i trzymaj się rad, jakie otrzymasz. Jeśli ktoś Ci zaleci zrobienie przerwy zawodowej, unikanie dużych marketów, gdzie porusza się sporo osób w tym samym czasie, wysłuchaj tej rady.

Uczucia: Nie jest to czas, kiedy znajdziecie super porozumienie w temacie miłości, jeśli chodzi o  świeże znajomości, w których działają hormony i pojawia się stan zakochania. Może się zdarzyć, że ktoś Was osądzi niewłaściwie i będzie trzeba wyraźnie się określić. Poza tym będziecie obracać się wśród osób, które darzycie zaufaniem, albo druga strona będzie musiała Wam zaufać, jeśli ma jakieś wątpliwości. Niektórzy mogą powtarzać, co powiedzieliście kiedyś koleżance lub koledze, oby bez fałszowania słów.  

Praca: Mogą pojawić się jakiegoś rodzaju utrudnienia w kontakcie zawodowym z drugą osobą. Jeśli polegasz na kimś, współpracujecie, lub potrzebujecie się nawzajem, to pojawi się przeszkoda lub trudność, którą będzie trzeba ominąć. W swoim środowisku nie powinnaś mieć kontaktów z osobami mogącymi zarażać innych, ale uważaj na osoby przyjezdne, lub zachowaj ostrożność w podróżach koniecznych.

Horoskop tygodniowy - WODNIK

Dom: Tydzień kontaktowy, zapowiada się sporo pracy oraz ważne sprawy do załatwienia. Karty radzą nie skupiać się na temacie chorób, które funkcjonują poza Twoim środowiskiem, a bardziej koncentrować się na teraźniejszości i docenić to, co ona przynosi. Macie zielone światło do zaufania- sobie oraz innym i podejmowania odważnych decyzji. Jeśli czujesz w głębi, że określone rozwiązanie jest tym najlepszym z możliwych, albo jest przynajmniej ciekawym wariantem, zaryzykuj, bo warto.

Uczucia: Dobry czas na rozmowy i karty wskazują, że cokolwiek będzie budzić wątpliwości, zechcecie to omówić. Rozmowy z drugą osobą będą dominującą energią i do Wodnika najlepiej będzie można przemówić przez szczerą rozmowę. Nic nie przekona go lepiej do Twojego punktu widzenia jak trafne spostrzeżenia i słowa. Nie podejmuj pochopnych decyzji, a te osoby, które myślą o rozstaniu, powinny dobrze to przemyśleć i na pewno w tym tygodniu nie podejmować takich decyzji.

Praca: Szykuje się tydzień, w którym będziesz musiała zmieścić dużo obowiązków. Aby poszło sprawnie, będzie potrzebna doskonała organizacja i spryt. Trzeba ustalić priorytety, a potem solidnie przyłożyć się do obowiązków. Nie warto podejmować się teraz żadnych sporów, a zamiast tego realizować cele do samego końca. Twoja praca będzie mówić za Ciebie. Trudności z pogodzeniem niektórych obowiązków, brak czasu, albo nieoczekiwane dodatkowe obowiązki uda się wypełnić tylko w spokoju ducha i ze zdystansowanym podejściem, bez emocji.

Horoskop tygodniowy - RYBY

Dom: Trochę może zmęczyć Cię ten tydzień, ale nie braknie wiary, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Ważna informacja dla Waszego znaku jest następująca: Nie zakładaj z góry, że ktoś wie, jak postąpić mądrze lub bezpiecznie. Być może pewne zasady należy powtórzyć, albo upewnić się, że zostały dobrze zrozumiane, zwłaszcza jeśli dotyczy to dzieci. Możesz liczyć na pomoc dziadków, ale również w tym przypadku uzgodnijcie szczegóły, bo coś Cię zaskoczy. Jeśli coś nie poukłada się po Twojej myśli, nie rozpamiętuj tego, tylko zatroszcz się o sprawy, jak należy.

Uczucia: W Waszym znaku stoi nowa miłość lub znajomość, która może pójść w takim kierunku w przyszłości. Pozwól sobie na odrobinę swobody i zaufania. To dobry czas na porozmawianie o uczuciach. Nie odsuwaj się od osób, które mają szczere intencje, albo świetnie się rozumiecie ze sobą itp. Karty radzą Wam ogólnie otworzyć się na nowe osoby w Waszym życiu, zamiast odsuwać je od siebie. Jeśli są kwestie do omówienia, żeby znajomość przebiegała dalej uczciwie z jasnością co do Waszych sytuacji życiowych, to dobry moment, żeby porozmawiać o tym. Ktoś może chcieć Cię uprzedzić i powie coś za Ciebie, jak się wycofasz.

Praca: Jakkolwiek wygląda sytuacja dziś z Twojego punktu widzenia, zachowaj spokój, bo wszystko rozwinie się ostatecznie pomyślnie. Jeśli pojawi się spór, przeczekaj, wydarzenia potoczą się korzystnie, a sprawy zostaną wyjaśnione bez Twojego udziału. Nawet jeśli masz dobre chęci, nie ma potrzeby ingerowania. Wszystko będzie dobrze.

Prawa autorskie do treści ma administracja serwisu Ezolinia Wróżby