Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.


Horoskop tygodniowy  od 19 do 25 października

Horoskop tygodniowy - Baran

Mogą mieć miejsce sytuacje, kiedy ktoś może stracić pewność siebie przez osoby w rodzinie, które nie doceniają go wystarczająco. Może to spowodować, że poczujecie się z tym źle. Zwłaszcza dzieciom nie należy dawać odczuć, że jedne są lepsze a drugie gorsze itp. W pracy możecie podejmować decyzje bez przemyślenia albo decydować się na coś ryzykownego, ale przyniesie to konkretne zyski. W temacie miłości braknie chęci do inicjowania czegoś, a miłe towarzystwo będzie tak naprawdę mało emocjonalnie nastawione.

Horoskop tygodniowy - Byk

Pracy w domu może być tak wiele lub spraw do załatwienia, że braknie Wam energii, ale zechcecie się zmobilizować do działania. Ktoś z otoczenia podejdzie bardzo empatycznie i włączy się we wszystkie działania lub wyciągnie pierwszy rękę do zgody i zapanuje harmonia. W pracy może nadejść projekt, który będzie trudno zrealizować, ale okoliczności wymuszą działanie. Możliwe, że będzie trzeba zmodernizować metody lub podejście do sytuacji. W miłości braknie pomysłu by przywrócić dawną relację, która się nie udała, ale spędzisz miło czas z przyjaciółmi i możesz zacząć rozglądać się za kimś nowym.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Karty pokazują Was pełnych energii i jeśli trzeba coś załatwić, to poświęcicie temu czas, ale mogą mieć miejsce problemy z Internetem. Warto unikać kontaktów z osobami, które wykorzystują emocje by wpłynąć na inne osoby, a możesz mieć kogoś takiego w swym gronie. W pracy ktoś może nie mieć siły lub nie widzieć sposobu by sprawnie podejść do wyzwań, jakie przyniesie ten tydzień, co spowoduje brak spełnienia, jeśli liczycie na zmianę na lepsze. W uczuciach słabszy tydzień i możecie mieć wątpliwości czy dobrze się z kimś dobraliście.

Horoskop tygodniowy - Rak

Karty przepowiadają Wam trudności w zrozumieniu się z drugą osobą. Może pojawić się chęć przekonania kogoś do czegoś, ale nawet najbardziej szczegółowa analiza sytuacji nie ułatwi znalezienia kompromisu. Wy w doskonałej kondycji intelektualnej. Jeśli czeka Was w pracy jakieś szczególne wyzwanie i musicie wykazać się dużą pewnością siebie, liczcie na siebie, bo druga osoba może nie mieć czasu lub możliwości by wesprzeć Was w jakikolwiek sposób. U singli zły czas dla znajomości internetowych (chyba że miałoby to związek z awarią Internetu), ale nie będziecie sami, tylko otoczeni przyjaciółmi. Czas optymizmu.

Horoskop tygodniowy - Lew

Tydzień zniechęcenia niestety przepowiadają karty i trudno będzie dokonać zmian, jeśli wymagałyby nakładów finansowych lub energetycznych. W pracy poczucie zastoju, choć również spokoju. Zmian karty nie przepowiadają, ale jeśli potrzebujecie znaleźć porozumienie z przełożonym na przykład, to okaże się, że nie ma z kim rozmawiać, bo nawet może nie znaleźć dla Was czasu, a jeśli dojdzie do rozmowy, to będzie tak oschła i oficjalna, że nie uda się nic załatwić. U singli czas przemyśleń. Może się pojawić przyjaciel, który zechce rozruszać towarzystwo, ale nie przyniesie to skutków.

Horoskop tygodniowy - Panna

W sprawach domowych karty pokazują poczucie niespełnienia ze względu na to, że komuś braknie czasu, energii lub chęci by uczestniczyć w życiu domowym lub realizować wspólny cel. Będziecie musiały liczyć na siebie, choć możecie mieć chęć zwolnić tempo i poleniuchować. W pracy widać mniej zapału niż zazwyczaj, co może mieć związek z przemyśleniami na temat osób, które patrzą Wam na ręce, choć ostatecznie wybronicie się z sytuacji, które nadejdą. W miłości ktoś może się odezwać, ale nie otrzyma odpowiedzi, choć według kart możecie mieć zamiar odpowiedzieć, tylko w późniejszym czasie.

Horoskop tygodniowy - Waga

Ogólnie karty przepowiadają Wam spadek energii w tym tygodniu. Możecie mieć wrażenie, że obowiązków jest tak dużo, że trzeba ułożyć mądry plan, który pomieści to wszystko w ciągu dnia. Również w sferze zawodowej możecie mieć wrażenie strat, a to w czym pokładaliście nadzieje, może się niestety nie udać. Możecie stracić zapał do działania, jeśli pojawią się np. niesprzyjające okoliczności. Niektóre Wagi mogą być obrażone na kogoś prywatnie albo dojdą do wniosku, że pewne znajomości nie mają przyszłości. Uwaga na zdrady w przyjaźni. Ktoś odnowi kontakt.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W domu widać Was intensywnie pracujących, choć bez zapału, ale za to systematycznych. Coś może się nagłego wydarzyć. U niektórych może dojść do konfliktu albo może okazać się, że nagle trzeba wyjść z domu, podjąć szybką decyzję, jeśli okoliczności zmienią się nieoczekiwanie. W pracy optymizm lub pesymizm to jedno, a co innego- realne możliwości wyjścia z jakiegoś kłopotu. Ktoś postawi na siebie i własne emocje i nie da się skusić na żadną okazję, jeśli uzna to za niekorzystne. Niektóre Skorpiony mogą próbować kogoś uwieść, kto nie jest gotowy lub tego nie chce. Single mogą się odezwać do kogoś, kto nie daje im szans.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Nie skupiajcie się na sprawach, które się nie udały, bo możecie popaść w gorszy nastrój i czegoś żałować. Czas zregenerować siły. Możecie mieć też skłonność do separowania się, by przemyśleć coś. Domownicy podejdą racjonalnie do sytuacji. W pracy brak poczucia spełnienia, ale też możecie myśleć o powrocie do domu, a nie o obowiązkach, co sprawi, że czas będzie się dłużyć. Ostatecznie coś powinno pojawić się nowego, ciekawego, co wyrwie Was z marazmu. Single mogą być w kontakcie z kimś ufnym, a sami mogą mieć wrażenie wypalenia emocjonalnego i trudno będzie wykrzesać z siebie więcej uczuć.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W sferze prywatnej możliwe, że przyniesiecie zmartwienia zawodowe do domu. W trakcie tygodnia Wasze nastroje powinny ulec stopniowej poprawie, bo docenicie ciepło domowego ogniska i wszystko, co osiągnęliście. Co do tematu pracy- karty wskazują martwienie się czymś, szczególnie u osób, które spodziewają się zmian, odejścia z pracy, zmiany lokalizacji firmy itp. i problem, żeby oderwać się od tego tematu. W uczuciach starania o polepszenie związków, relacji lub więcej kreatywności w poszukiwaniach nowej znajomości. Ktoś może poczuć się oszukany. Możliwe rozmowy po okresie milczenia z kimś.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Zaoferujecie komuś pomoc, wsparcie lub pomysł, choć nie będziecie pewni czy przyniesie to na pewno rezultaty, które ją/go zadowolą. Poza tym tydzień stabilny i będzie trzeba ustalić priorytety i skonkretyzować wszystkie plany. W pracy może się zdarzyć, że ktoś inny powie na głos to, co myślicie. Może dotyczyć to oszustwa lub zachowania nie fair. Jakaś sytuacja stanie się jasna w tym tygodniu. W uczuciach- u kogoś doszło do utraty chęci by dawać szansę i teraz trudno będzie dotrzeć do serca takiej osoby, nawet przy dobrych chęciach.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Tydzień pomysłów i kreatywności w Waszym znaku, ale otoczenie niekoniecznie podejdzie ze zrozumieniem do Waszych koncepcji i może nie chcieć się angażować. Jeśli planujecie coś ważnego załatwić, może się to nie udać w tych dniach. W biznesie możesz kierować ofertę do niewłaściwej grupy osób, choć zawodowo tydzień mobilizacji i zaangażowania. Trudno będzie znaleźć porozumienie, jeśli w przeszłości poróżniłaś się z kimś. Dziś taka osoba może być niezainteresowana współpracą. W uczuciach czas miło spędzony z przyjaciółmi, którzy wymyślą coś w przypadku kłopotu, ale będzie to coś tak demonicznego lub szalonego, że szybko opadną emocje.

Horoskop tygodniowy od 12 do 18 października

Horoskop tygodniowy - Baran

Autor: Wróżka Miranda

Zadbajcie o siebie, bo karty pokazują, że ktoś może zachorować albo pojawią się obawy w związku z dolegliwością Waszą lub czyjąś. Mogą pojawić się przy tym nieprzewidziane wydatki lub zmartwienia o finanse, jeśli mogłoby to Was zatrzymać w domu. W pracy może brakować Wam bodźców, czegoś nowego, by rozwinąć się. Niektóre osoby mogą uznać, że atmosfera w firmie stała się ciężka i zabraknie Wam poczucia humoru u ludzi. Czas otwarcia się na znajomych i kontakty. Przyjaźń z osobą spod znaku wodnego wskazują karty i będziecie musiały zająć się dzieckiem albo okaże się, że koleżanka nie ma czasu.

Horoskop tygodniowy - Byk

Niektórzy mogli się zawieść na fałszywych znajomych i jeśli coś takiego miało kiedyś miejsce, teraz zamkniecie drzwi dla takich osób i spędzicie ten tydzień w gronie rodziny i najbliższych. W firmie ludzie wokół Was mogą być rozczarowani, niezadowoleni, choć nie będą mówić o tym wprost, jeśli mimo wszystko zależy im na pracy ze względów finansowych lub innych. Mogą nie być rozmowni, choć karty przepowiadają, że do końca tygodnia powinno wydarzyć się coś, co zacznie zmieniać sytuację lub atmosferę w firmie. Single mogą planować jakiś wyjazd lub pojawi się niespodziewany gość. Energii będzie Wam przybywać. Być może będzie trzeba odwiedzić chorego.

Horoskop tygodniowy – Bliźnięta

Możecie potrzebować kogoś sprytnie do czegoś przekonać, kto stracił motywację. Możliwe też, że będziecie przeżywać  stres, ale nie zechcecie się z tym ujawnić i będzie trzeba ostrożnie przeprowadzać rozmowy z bliskimi, żeby osiągnąć cel. Niektórzy ostatecznie mogą zostawić dziecko w domu, jeśli problemy miałyby związek z najmłodszymi. Pracy zapowiada się dużo i możliwe, że będzie trzeba być asertywnym, umieć  powiedzieć „nie” i choć osiągniecie cel, to jednak negatywne odczucia pozostaną. U singli spokój mogą zakłócić wydarzenia zawodowe, a przyjaciel/przyjaciółka będzie żartować z ewentualnych konfliktów, co pozwoli Ci się rozluźnić.

Horoskop tygodniowy - Rak

Ktoś może szukać konfliktu Twoim zdaniem, a nawet niektórzy z Was powinni uważać na osoby  złorzeczące, bo trudno będzie ochronić się przed czyjąś złością. Mogą paść ciężkie słowa. W pracy zachowacie spokój, choć emocji nie braknie, ale będziecie w stanie wyciszyć się, żeby nie okazywać ich na zewnątrz. W niektórych firmach może dojść do wprowadzenia nowych zasad mających na celu uchronienie się przed covid 19. U singli karty przepowiadają możliwe kontakty z kobietą z rodziny lub koleżanką, która ma rodzinę. Nie zechcecie się spoufalać i zachowacie dystans, ale przemyślenia możecie mieć różne, tylko nie zechcecie zdradzać się z nimi. Temat pracy pokazują karty jako istotny.

Horoskop tygodniowy - Lew

Lwy mogą mieć problem z osobami bardzo o coś złymi, choć w otoczeniu nikt nie da Wam odczuć, że ma o coś żal. Możecie odczuć spadek energii, a bliscy zabiorą się chętnie do obowiązków, jakie nadchodzą. W pracy może zjawić się ktoś z przemyśleniami, ale z jakiegoś powodu możecie mieć trudności w dobrej współpracy z drugą osobą. Gorsze samopoczucie może mieć na to wpływ albo jakiegoś rodzaju obawy. U singli również nie widać kontaktów towarzyskich. To czas, który zechcecie poświęcić sobie i warto znaleźć sobie konkretny cel do realizacji, bo w przeciwnym razie dziwne nastroje, jakie mogą się pojawić, będą mieć wpływ na wszystkie sfery Waszego życia.

Horoskop tygodniowy - Panna

Osoby wokół Was będą konkretne lub będą kontaktować się w konkretnych sprawach. Was karty pokazują jako osoby, które mogą ulegać emocjom. Optymistyczne nastawienie będzie pomału znikać, a na jego miejsce pojawi się rzeczowość i konieczność podjęcia decyzji. W pracy, z powodu irracjonalnych obaw, możecie dokonać złego wyboru. Jeśli obawiacie się czegoś i chcecie się przed czymś zabezpieczyć, może dojść do manipulacji, która może komuś zaszkodzić lub go oczernić. Prywatnie możliwy kontakt z przyjaciółką, której ciąży coś na sercu i szuka kogoś , komu może się zwierzyć i wyrzucić z siebie problemy.

Horoskop tygodniowy - Waga

Dla niektórych Wag może to być tydzień selekcjonowania rzeczy w domu, porządkowania lub ustalania co zostawić, czego pozbyć się lub co należałoby dokupić. Powinnaś znaleźć dobre porozumienie z innymi domownikami i nie będą się wtrącać w Twoje działania. W pracy możesz być odbierana jako osoba podchodząca do innych z rezerwą.  Może nadejść wiadomość o czymś odejściu z pracy albo ktoś dostanie obowiązki, które spowodują przejście na inne stanowisko, co powinno spowodować rozluźnienie, jeśli z tą osobą źle Ci się pracowało. Single mogą pozwolić sobie na żarty, na których źle wyjdą i zapoczątkują kłótnię.

Horoskop tygodniowy –Skorpion

Jeśli zechcesz wyjść bez słowa, ktoś może chcieć Cię zatrzymać wbrew Twej woli. Według kart przyjmiecie to ze spokojem, a druga strona może szukać w ten sposób porozumienia. W pracy warto uważać na żarty, bo mogą wyniknąć z tego konflikty. Karty pokazują żarty na tematy miłosne, poszukiwań partnera itp.  Zachowaj ostrożność, bo nie każdego będzie śmieszyć to samo. Singielki odetną się od znajomości, w których mężczyzna jest żonaty, ale plotki mogą pozostać.

Horoskop tygodniowy – Strzelec

Warto uważać na słowa wypowiedziane w złości. Choć zechcesz zachować powściągliwość, to jeśli wyprowadzi Cię coś z równowagi, możesz zarzucić drugiej stronie, że specjalnie doprowadza Was do kryzysu itp. W pracy również wyjdą komplikacje, jeśli dyskretnie rozpuścisz złe wieści o kimś, a taka osoba zechce się „odwdzięczyć” albo nawet wykorzystać to na swój sposób. Możliwe przepychanki słowne, które spowodują straty obustronne. Single także mogą być uwikłane w konflikty, a druga strona będzie bronić się przed zarzutami.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Karty przepowiadają, że staniecie się bardziej łagodni w nadchodzących dniach i będzie łatwiej  porozumieć się z Wami. Możecie powracać do spraw przeszłych, co przyniesie dobre skutki, polepszenie atmosfery i jakiegoś rodzaju wyjaśnienia, które przywrócą spokój. Jeśli planujesz w pracy ważną rozmowę, podjęcie nowej współpracy itp., to ktoś będzie czekał na okazję, by popsuć Ci plany. Karty wskazują brak możliwości w tym tygodniu odcięcia się od kogoś, kto Ci szkodzi w pracy. Panie, które zaszły w ciążę z niewłaściwą osobą, znajdą obrońcę, który upomni się o prawa dziecka. Was karty pokazują jako osoby, które potrzebują określonych bodźców lub powodów by utrzymać optymizm.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Możecie wejść w rolę obrońcy osoby zmanipulowanej, która poddała się i przestała walczyć o swoje racje. Jeśli taka sytuacja miałaby miejsce, poczujecie się zmotywowani, żeby zrobić to za nią. W sferze zawodowej możliwe różnice zdań, a nawet kłótnie w firmie między ludźmi, ale nie będziecie wtajemniczani, o co komu chodzi. Single mogą odkryć niespodziewanie, że ktoś z kimś spotyka się, lubi kogoś, ma kogoś innego itp. Jeśli byliście okłamywani, wydarzenie to położy temu kres. Może przynieść to negatywne skutki dla jakiejś rodziny albo Wy odseparujecie się od jakiejś rodziny.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Uważajcie na zdrowie w nadchodzących dniach, choć nawet jeśli ktoś zachoruje, to znajdzie się domownik, który troskliwie zaopiekuje się taką osobą. Poza tym karty pokazują, że możecie kogoś wspominać. W pracy będziecie komunikatywni i nastawieni na porozumienie. Jeśli ktoś dostanie propozycję awansu, może głęboko się nad tym zastanawiać i mieć różne wątpliwości czy powinien się zgodzić. Single mogą pod czyimś wpływem szukać z kimś kontaktu, ale nie będzie miało to sensu, bo druga strona nie zareaguje, nie odezwie się, zakończy rozmowę szybciej niż chcecie itp.

Horoskop tygodniowy od 5 do 11 października

Horoskop tygodniowy Autor : Wróżka Miranda

708-577-067 kod 1

Horoskop tygodniowy - Baran

W sferze prywatnej ktoś może chcieć przeforsować swoje zdanie i zagrozi odejściem lub rozstaniem, choć karty pokazują Was niewzruszonych w swoich decyzjach.  W takich sytuacjach może naprawdę dojść do rozstania. Dyskusje mniej poważne mogą skończyć się tym, że ktoś wyjdzie z domu, żeby ochłonąć. W przypadku poważnych problemów ktoś może zwrócić się do prawnika. W pracy karty pokazują osobę, która może czuć się niesprawiedliwie potraktowana i będzie się bronić przed zarzutami. W miłości  możecie nie mieć czasu dla drugiej osoby. Praca może Was rozdzielić lub uniemożliwić spędzenie czasu razem.

Horoskop tygodniowy - Byk

Karty pokazują Wasz znak w tym tygodniu jako dominujący w sprawach domowych. Nie zechcesz pójść na żadne ustępstwo, co jednak może skończyć się tym, że druga osoba będzie coś robić po swojemu, ale Ci o tym nie powie. Zwłaszcza sprawy finansowe może chcieć zachować dla siebie, np. zaoszczędzić lub wydać bez Twojej wiedzy. Pracę może utrudniać konflikt między kobietami, jeśli jedna ma pretensje o coś do drugiej i zaczną sobie wyciągać przeszłe przykrości, które miały miejsce. U singli czas, w którym Wy sami nie zechcecie kontaktów z kimś, kto Was rozczarował, w związku z czym karty niestety przepowiadają samotność.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Ktoś z domowników będzie chciał zarządzać finansami twardą ręką i zechce ustalać, ile i na co można wydać pieniądze, co w praktyce może oznaczać oszczędności.  Może Wam brakować bodźców lub czegoś, co by uatrakcyjniło zwykłą codzienność.  Zwłaszcza osoby w świeżych związkach mogą mieć ochotę wyjść do restauracji zamiast gotować w domu itp. W pracy czas kończenia projektów lub wywiązywania się z terminów. Ktoś w firmie może chcieć rozluźnić atmosferę albo zaproponuje spotkanie po godzinach w celach towarzyskich. Singlom będzie przykro, jeśli jakaś osoba niespodziewanie przestanie się odzywać.

Horoskop tygodniowy - Rak

Jeśli wprowadziłaś określone zasady w domu, druga strona może być niepocieszona i zechce namówić Cię do złamania choć jednej z nich. Szczególnie jeśli ktoś czuje się zblokowany w działaniach, które chciałby podjąć, a nie może. Np. ma ochotę wyjść z kolegami na piwo, ale obiecał Ci, że tego nie zrobi itp. Na pracę macie dobre karty, jeśli ktoś szuka kogoś do współpracy, chce podpisać umowę, szuka okazji do dodatkowego zarobku itp. W sferze uczuciowej Raki będą w wojowniczym nastroju według kart, ale ukierunkują się na trójkąty innych osób i przemyślenia, jakie się narzucają w związku z tym, chyba że sama jesteś w trójkącie, to okaże się, że jest więcej osób zaangażowanych w tą znajomość.  

Horoskop tygodniowy - Lew

Mogą nadejść wiadomości od kogoś z oddali, kto może niedyskretnie podpytywać się o nieswoje sprawy albo stworzy jakiegoś rodzaju konflikt, który ma na celu stopniowe wywieranie nacisku na Twój związek, żebyście zrobili coś, czego chce druga strona. W pracy zajmiesz się swoimi obowiązkami i swoim stanowiskiem pracy. Jeśli można coś ulepszyć, to teraz to zrobisz. Mogą nadejść wytyczne co do dalszej pracy, ale wzbudzi to wątpliwości co do oczekiwań i wywoła różnice zdań, a nawet możliwe konflikty na tym tle. U singli mogą mieć miejsce sytuacje, że ktoś odnowi kontakt jakby nic się nie stało, choć czujesz, że powinniście o czymś porozmawiać, jednak na siłę nie uda się niczego wyjaśnić.

Horoskop tygodniowy - Panna

Jeśli spodziewasz się kontaktu z czyjejś strony, to możesz zaskoczyć się milczeniem i zaczniesz się zastanawiać, czemu ktoś się nie odzywa. Możesz z góry nastawiać się na jakieś stresujące sytuacje  w najbliższej przyszłości albo spodziewasz się wziąć na siebie dużo obowiązków, np. zechcesz pomóc komuś z rodziny, kto ma przyjechać do Ciebie itp. W pracy będziesz kończyć rozpoczęte projekty, ale będzie trzeba się też otworzyć na coś nowego, a niektórzy mogą podpisać nową umowę, jeśli szukają zatrudnienia albo będzie trzeba się zmobilizować do podjęcia bardziej konkretnych działań. U singli karty pokazują obawy i wątpliwości czy przywracać jakaś znajomość.

Horoskop tygodniowy - Waga

Możliwe kontakty prywatne z kolegami lub koleżankami z pracy, zwłaszcza jeśli liczą na to, że dowiedzą się czegoś od Ciebie i sądzą, że powinnaś/powinieneś zareagować na jakieś wiadomości. Skończy się raczej na omawianiu spraw zawodowych. W firmie możesz mieć sytuację, która Cię czymś rozczaruje albo ktoś przyniesie wieści, które okażą się niekorzystne, ale jest szansa na miłą przyjaźń z kolegą albo pojawi się nowa możliwość współpracy z kimś uprzejmym i kulturalnym. W pracy warto uważać na słowa, bo karty pokazują roznoszenie kłamstw, a niektóre mogą być mocno nieuczciwe i trudno będzie to potem odkręcić.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Tydzień rodzinny, choć jeśli ktoś ma podejrzenia co do uczciwości partnera lub partnerki, mogą pojawiać się dyskusje na ten temat, które zakończą się prawdopodobnie biciem się z myślami albo bezpośrednią konfrontacją. Może być trudno zadowolić osobę podejrzliwą i żadne argumenty nie przekonają jej/jego łatwo. W pracy dystans i zajęcie się swoimi sprawami. Nie będziecie zbyt rozmowni według kart. Single mogą chcieć nakryć kogoś na czymś na gorącym uczynku i w tym celu podejmiecie określone kroki, ale okaże się, że druga strona nie ma niczego na sumieniu, co musiałaby ukrywać i zasadzka się nie powiedzie.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Jeśli ktoś z domowników planuje podróż, może okazać się, że poczeka na coś dłużej niż zakłada, co może spowodować, że zacznie się martwić. Również osoby pragnące się przeprowadzić w tym tygodniu mogą mieć z tym trudności, a jeśli się to teraz nie uda, będzie im przykro z tego powodu. W pracy może pojawić się osoba, która lubi się zwierzać ze swoich spraw prywatnych. Możecie nie mieć czasu albo ochoty na takie pogaduszki. Możecie odkryć też coś nieoczekiwanie, co spowoduje, że nie znajdziecie porozumienia ze sobą. Single również nie będą w nastrojach romantycznych i widać konflikt na tle pracy i ktoś może coś zarzucać komuś.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Będziecie kontaktowi i łatwo nawiązujący porozumienie ogólnie z ludźmi. Ponadto karty pokazują zobojętnienie na sytuacje, które kogoś mogą emocjonować. W Waszej sferze prywatnej widać spokój i stawianie granic dla sytuacji, emocji i osób, które nie tworzą Waszej codzienności. W nadchodzących dniach możecie dowiedzieć się, że krążą pogłoski na temat Waszych spraw zawodowych, ale podejdziecie do tego z dystansem. Dla singli przestroga przed dziwnymi znajomościami. Możesz poznać kogoś, kto najpierw oszuka Cię na pieniądze, a potem za Twoimi plecami będzie prowokować kłótnie i konflikty.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Upewnij się, że masz w domu wszystko, co jest potrzebne, żeby nie okazało się, że trzeba w ostatniej chwili po coś pójść/pojechać, zwłaszcza jeśli chodzi o aptekę i może chodzić o jakiegokolwiek domownika. U niektórych możliwe zakupy, które będzie trzeba reklamować. Podobnie ma się sytuacja ze sprawami zawodowymi, czyli zwróć uwagę, żeby nie zapomnieć o czymś ważnym w tym tygodniu i dopilnuj, żeby telefon był dobrze naładowany, bo może zajść potrzeba zareagowania w określonej sytuacji. Możliwe objazdy na drogach, których się nie spodziewasz. U singli może być emocjonująco i nadejdą wyjaśnienia  skomplikowanych sytuacji. Możesz mieć do czynienia z kimś bardzo opanowanym, kto chce porozumienia.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Jeśli macie jakąś władzę nad innymi, to będzie to tydzień by ją wykorzystać. Ogólnie karty wskazują, że macie lub odkryjecie, że macie silny wpływ na innych. Będzie to jednak czas trzymania się zasad. Może będzie trzeba kogoś do czegoś przekonać. W pracy możesz wziąć na siebie za dużo, żeby komuś pomóc. Ktoś może być zwolniony, a mimo to karty wskazują rozluźnioną atmosferę w firmie. Panie, które usilnie starają się zdobyć miłość mężczyzny będącego w związku małżeńskim, mogą spodziewać się kłótni, choć u niektórych Ryb może chodzić o sytuację u koleżanki ze znaku ognistego.

Własność: Ezolinia Wróżby. Prosimy nie udostępniać bez linku do tej strony.