Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.


Horoskop tygodniowy od 10 do 16 sierpnia

Horoskop tygodniowy - Baran

Ogólna sytuacja: Komunikatywny tydzień, a znajomi powinni być w dobrym nastroju. Jeśli ktoś planuje ślub lub organizuje większe spotkanie towarzyskie, możesz mieć nadzieję, że ktoś zaprosi Cię jako osobę towarzyszącą. Uwaga jednak na wyjścia bez wiedzy żony, jeśli masz partnerkę, bo może Cię nakryć, jeśli chcesz utrzymać to w tajemnicy. Możesz też odkryć osobę na miejscu, której wolałabyś nie spotkać. Przy poznawaniu nowych osób, np. w Internecie, może okazać się, że spotkasz osobę, którą już znasz.

Praca: Czas wzmacniania pozycji w firmie, ale będziesz musiał/a robić to, co będzie do wykonania, bez możliwości przebierania lub dokonywania jakiś wyborów. Możliwy wzrost przychodów.

Miłość: Okres niespokojny w kontaktach z innymi ludźmi, nie tylko z płcią przeciwną. Skłonność do konfliktowości może spowodować, że znajomi odsuną się, choć dla panów pocieszająca informacja jest taka, że niektóre panie będą tęsknić za kontaktem z Wami.

O czym nie wiesz: Pewne osoby zajęły się intensywnie pracą i nie zwracają uwagi na inne sprawy lub nie szukają kontaktów towarzyskich z tego powodu. Ktoś konsultuje się z drugą osobą, która wie, jak zrealizować czyjeś ambicje.

Rady na ten tydzień; Zachowaj cierpliwość w realizacji celów, ale też karty radzą wykazać się większą odwagą i podjąć ryzyko, jeśli czujesz, że to właściwa droga i nikomu nie komplikujesz życia.

Zobacz: Horoskop dzienny ->

Horoskop tygodniowy - Byk

Ogólna sytuacja: Mogą nadejść niespodziewane wydarzenia, które wywołają w partnerce obawy. Może pojawią się niepokojące sny albo irracjonalne odczucia. U niektórych  nie będzie to irracjonalne, tylko związane z określoną sytuacją. Jeśli pozostaniesz obojętny, Twoja partnerka znajdzie przyjaciółkę, z którą omówi problemy. Jeśli nie spodoba Ci się pomysł, by zwierzała się komuś, wiedz, że wiele dobrego powie o Waszym związku, więc możesz dobrze na tym wyjść.

Praca: Karty pokazują nieoczekiwane zmiany w firmie, możliwe, że radykalne wręcz, które zapoczątkują nowy kierunek, nowe pomysły lub rozwiązania i wszyscy będą musieli się dostosować do nowych okoliczności.

Miłość: Jeśli jesteś z kimś w stałym kontakcie, nadejdą trudności lub przeszkody w wysłaniu komuś wiadomości, maila, smsa lub nie będziesz mógł/a zatelefonować do kogoś. Druga strona będzie wyobrażać sobie różne możliwe wytłumaczenia i cierpliwie czekać, aż się odezwiesz, ale u niektórych par mogą pojawić się podejrzenia zdrady. Karty wskazują ostatecznie powrót z  podróży do domu, do rodziny, szczęśliwe zakończenie jakiejś sytuacji albo gościa z daleka w stronach rodzinnych.

O czym nie wiesz: Powinno się dobrze o Tobie mówić w otoczeniu w najbliższym czasie.

Rady na ten tydzień: Chroń swoją prywatność i nie rób sobie wyrzutów, jeśli dasz się oszukać komuś. Fakt, że wykażesz się łatwowiernością, a ktoś to wykorzysta, świadczy o osobie oszukującej Cię, a nie o Tobie.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Ogólna sytuacja: Możesz mieć problem z porozumieniem się z kimś, nerwowe sytuacje, które mogą mieć związek z Twoją relacją partnerską albo z drugim małżeństwem, jeśli macie jakieś konflikty lub spory. Nadchodzący tydzień może przynieść pretensje o coś z ich strony albo będą Cię podejrzewać o coś itp.  Również we własnym związku możliwa napięta atmosfera i możesz chcieć ochłonąć i wyjść na chwilę, pobyć w innym towarzystwie albo poszukać sobie nowego środowiska znajomych.

Praca: Niektórzy mogą być poproszeni o wyjaśnienie jakiejś sprawy z przeszłości lub o jakiś dokument, którego brakuje itp. Jeśli czekasz na dobre wieści w jakiejś sprawie, może okazać się, że firma nie może spełnić Twoich oczekiwań, jeśli nie jest w stanie ze względu na ogólną sytuację przychylić się do Twojej prośby bądź żądania. Mogą nadejść decyzje, które Cię nie usatysfakcjonują.

Miłość: Możliwe trudności w porozumieniu się, jeśli Ty bardzo starasz się porozumieć, a drugiej osobie czegoś brakuje w tej relacji, np. więcej spontaniczności. Panie mogą dojść do wniosku, że partner jest blisko wejścia w nowy związek, mimo że w chwili obecnej jeszcze nikogo nie poznał, ale jeśli jest kryzys, będzie trzeba coś polepszyć. W praktyce okaże się, że ciągle jest Wam ze sobą na tyle dobrze, że gorsze nastroje nie wpłyną na decyzje.

O czym nie wiesz: Ktoś chce bardzo mocno odkryć jakiś fakt z Twojego życia prywatnego. Zwróć uwagę na osoby podpytujące Cię o coś.

Rady na ten tydzień: Postaraj się być kreatywna/y i brać sprawy w swoje ręce w przypadku czegokolwiek, co Cię nie zadowala.

Horoskop tygodniowy - Rak

Ogólna sytuacja: Karty przepowiadają jakieś utrudnienia w pracy lub w projekcie, nad którym pracowaliście. Być może będzie trzeba poczekać na jakieś decyzje, przemyśleć pewne sprawy raz jeszcze. Jeśli liczycie na współpracę z kimś, może okazać się, że osoba ta jest niezainteresowana. Ktoś, kto dotychczas nie angażował się w Twoje sprawy, może podsunąć informację lub pomysł.

Praca: Możesz chcieć namówić kogoś do współdziałania w określonej sprawie lub chcieć wykorzystać jakąś przyjaźń albo dwoje ludzi w bliskiej relacji. Jeśli coś blokowało przepływ informacji, to może udać się to zmienić, ale i tak według kart wyniki Cię nie zadowolą.

Miłość: Ostrożnie z krytycznymi i zazdrosnymi koleżankami, bo mogą dać się we znaki, jeśli chcesz poznać kogoś interesującego. Te z Was, którym określona znajomość jest tak czy inaczej przeznaczona, na pewno znajomość tą tak czy inaczej rozpoczną, przy czym karty pokazują, że prawdopodobnie będzie to mężczyzna z żywiołu ognia. Minusem tej znajomości będzie to, że może być na sporą odległość. Może zdarzyć się też, że komunikatywna koleżanka zapozna Cię z obcokrajowcem.

O czym nie wiesz: Jeśli odsunęła się od Ciebie przyjaciółka, nie znasz prawdziwych powodów i jej przemyśleń.

Rady na ten tydzień: Warto ujawnić jakiś sekret, ale bądź sprawiedliwa i uczciwa, a bardzo pomyślenie się to zakończy dla Ciebie.

Horoskop tygodniowy - Lew

Ogólna sytuacja: Niektóre panie mogą zakochać się w mężczyźnie, ale albo pan ten może mieć rodzinę i dzieci albo Wy, co nie ułatwi Wam rozwoju tej znajomości. To, co może dawać Ci nadzieję, to fakt, że on przechodzi kryzys w związku.

Praca: Osoby poszukujące pracy teraz mogą dostać umowę i od raz zacząć. Jeśli się tak stanie, przygotujcie się na to, że od razu zostaniecie obarczeni dużą ilością obowiązków. Może się tak zdarzyć, że jakieś kwestie dotyczące umowy będą niejasne dla Ciebie albo zostanie Ci zaproponowana umowa na krótki czas i nie będziesz pewna/y, co później zostanie Ci zaoferowane albo możesz zastanawiać się, jaką umowę mają inni pracownicy.

Miłość: Jeśli wybieracie się do rodziny lub bliskich, na pewno opowiecie im o swoich doświadczeniach w sferze uczuciowej. Niektóre historie mogą sięgać przeszłości albo będziecie coś wspominać lub nadrabiać zaległości w zwierzaniu się sobie, jeśli dawno się nie widzieliście. Powinny to być miłe opowieści, którymi można pochwalić się przed innymi albo będzie rozpierać Cię radość i zechcesz się nią podzielić.

O czym nie wiesz: Karty pokazują kobietę, która ma swoje grono przyjaciół, które bardzo ją lubi (z wzajemnością), ale jest to grono zamknięte i ona nie dopuszcza do siebie osób nowych.

Rada na ten tydzień: Warto przestać żyć przeszłością, jeśli przestajesz widzieć nowe możliwości. Postaraj się z dystansem spojrzeć na sytuację, a okaże się, że dopiero otwierają się nowe perspektywy przed Tobą, tylko trzeba je dojrzeć.  

Horoskop tygodniowy - Panna

Sytuacja ogólna: Karty przepowiadają Wam triumf finansowy czyli wysokie zarobki, które sami wywalczyliście sobie, możliwy awans i w związku z tym wyższe dochody. Sprawi Wam to satysfakcję i przyjemność. Będziecie mieć powody do dumy. Ewentualne spekulacje na ten temat mogą Was drażnić.

Praca: Wg kart odkryjecie, że przyjaciel bądź przyjaciółka mogła Was zdradzić w jakiś sposób. Możliwe zachowania nie fair, o które możecie się obrazić na kogoś. Nie zmieni to Waszego kierunku działań w sferze zawodowej. Jeśli ktoś Was rozczaruje, nie będziecie się zamartwiać, zwłaszcza że karty pokazują, że macie dużo większe grono osób zaprzyjaźnionych i zaufanych, którzy lubią Wasze towarzystwo. Możecie się jednak odpłacić komuś ostrym słowem.

Miłość: Jeśli będziecie skupione/skupieni na sprawach zawodowych i finansowych, to nie zauważycie, kiedy pojawi się ktoś, kto ma inne intencje. Może się zdarzyć, że nawet nie podejmiecie rozmowy, bo nie zauważycie, że wpadłyście/wpadliście komuś w oko.

O czym nie wiesz: Albo w sprawach rodzinnych może mieć miejsce sytuacja, że jakaś kobieta wpływa na resztę rodziny i dąży do wprowadzenia jakiejś zmiany, która może dotyczyć wszystkich (np. sprawy majątkowe) albo znajoma z pracy dąży do jakiś zmian, w które wciąga innych, ewentualnie przyjaciółka, jeśli macie wspólne grono znajomych.

Rady na ten tydzień: Jeśli wpadnie Ci pomysł do głowy, realizuj go po swojemu, bo nikt nie zrobi tego lepiej od Ciebie. Unikaj oceniania innych osób- zwłaszcza jeśli kusi Cię, by powiedzieć coś negatywnego.

Horoskop tygodniowy - Waga

Sytuacja ogólna: Ktoś obsesyjny, wściekły na Ciebie lub mściwy będzie szukać okazji, żeby Ci zaszkodzić. Złość albo furia będzie dodawać jej/jemu energii. Mogą paść słowa podyktowane silną emocją. Otoczenie nie zechce w tym uczestniczyć ani pomagać. Widać ostrożność i wycofanie. Możliwe też, że pojawi się temat zarobków, korzyści, wykorzystywania kogoś itp.

Praca: Karty ostrzegają, że w firmie może powrócić temat przeszłych kłamstw, co może wpływać na dzisiejszą sytuację. Jeśli doszło do intryg, to zostaną ujawnione. Uważajcie na manipulacje mające na celu rozruszanie biznesu komuś. To, co będzie wydawało się rzetelne, może okazać się chwytem (anty)reklamowym, na którym ktoś ma zarobić albo stracić.

Miłość: Tydzień kontaktów oficjalnych albo nawet zrywania znajomości, jeśli Wam nie będą pasować. Możecie też nieoczekiwanie dowiedzieć się czegoś o kimś, co spowoduje, że całkowicie zmienicie o nim zdanie. Może dojść do rozstania. Mogą pojawiać się osoby szukające flirtu, którego nie chcecie. Jeśli macie przerwę w kontaktach z kimś i liczycie na odnowę znajomości, sprawy mogą się potoczyć w przeciwnym kierunku i wydarzy się coś, co zakończy to ostatecznie.

O czym nie wiecie: Nie wiecie, że dwóch mężczyzn ma układ między sobą. Może to być umowa pisemna, ustna lub koleżeńskie uzgodnienia. Rzecz dotyczy dalszych perspektyw na przyszłość  w temacie biznesu.

Rada na ten tydzień: Bądź przyjazna dla innych i zaufaj, że bez względu na sytuację, Twoje sprawy potoczą się pomyślnie.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Sytuacja ogólna: Nie będziecie świadomi, że ktoś za Waszymi plecami  będzie opowiadał coś, co nie będzie prawdą albo będzie powtarzał coś, co zostało przekłamane. Kiedy Wy będziecie sądzić, że sprawy z przeszłości przestały wpływać na teraźniejszość i możecie pójść dalej, coś będzie działo się bez Waszej wiedzy. Osoba, która z Wami ma spór, podejdzie racjonalnie do sytuacji, co Wam nie ułatwi zakończenia konfliktu po Waszej myśli.

Praca: Karty pokazują, że pojawią się przeszkody, żeby kogoś oczernić w firmie, jeśli ktoś ma takie intencje. Chodzi o świadome oczernienie, żeby komuś zaszkodzić. Według kart będzie to czas ogólnie pracowity dla wszystkich.

Miłość: Jeśli interesujesz się kimś, kogo dobrze nie znasz, z trudem będziesz się powstrzymywać przed działaniem, zapoznaniem się z tą osobą. Niektórzy mogą jednak mieć skłonności do zazdrości, podejrzliwości, możecie być na kogoś źli, ale u innych może być przeciwnie czyli silne przyciąganie do kogoś, jeśli ktoś wydaje Wam się szczególnie atrakcyjny. Według kart panowie mogą interesować się kobietą z żywiołu ognia, która może nie wiedzieć, że się Wam podoba.

 O czym nie wiesz: Jeśli próbowałaś/eś zwrócić uwagę kogoś na siebie i nie przynosiło to skutku, teraz może pojawić się okazja do obudzenia uczuć w takiej osobie. Wykorzystaj szansę, bo może ktoś się zakocha…

Rady na ten tydzień: W pracy realizuj cele, bo to dobry tydzień na podjęcie ryzyka. W sferze prywatnej poobserwuj kogoś, zanim się z czymś zadeklarujesz, jeśli nie jesteś pewna/y uczuć drugiej osoby.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Sytuacja ogólna: Jeśli interesujecie się cudzymi sprawami, to w Waszym życiu w tym tygodniu nie pokazują się zmiany. Możecie spodziewać się, że czas wzmocni Wasze pomysły i jak gdyby wydarzenia same ułożą się korzystnie. W dalszej perspektywie coś wyjdzie na jaw, z czego nie będziecie z jakiegoś powodu zadowoleni.

Praca: Dobry tydzień dla spraw zawodowych, bo nie będzie dla Ciebie rzeczy nieosiągalnych. Duża energia, determinacja i wyczucie do biznesu i tego co się opłaca, spowoduje, że możecie nie tyko dużo zrobić i zarobić, ale też wywierać wpływ na innych i sytuacje. Ludzie wokół Was będą podchodzić z mniejszą determinacją. Może wyniknąć jakiś konflikt na tle tego, że ktoś przyprowadzi dziecko do pracy, które będzie szukać sobie miejsca do zabawy w firmie. Jeśli nie masz uprawień, żeby wchodzić na teren żłobka lub przedszkola, również unikaj niespodzianek, bo będzie z tego awantura, (chyba że pracujesz w przedszkolu, to będzie trzeba załagodzić spór między dziećmi i nie spuszczać ich z oczu).

Miłość: Karty pokazują, że niektórzy z Was mogą sobie niepotrzebnie wyobrażać, że ktoś Wam psuje opinię, choć w pewnych okolicznościach może być tak też, że nie każdy Was lubi. Karty pokazują w każdym razie, że możecie przerysowywać problem. Sprawy będą wyjaśniane, jeśli coś budzi wątpliwości. Czas raczej singlowania niż spotykania się z ludźmi. Niektórzy mogą dyskretnie interesować się przyjaciółmi lub rodziną, jeśli nie są pewni intencji innych.

O czym nie wiesz: Rzeczywiście jakieś skrywane złośliwości z czyjejś strony są możliwe, ale nikt Ci nie powie tego wprost. Ktoś mógł się obrazić, ale nie zechce podać Ci powodu, tylko będzie cierpiał po cichu.

Rady na ten tydzień: Zajmij się biznesem i sprawami finansowymi. Bądź czasem bezinteresowna/y i nie chodzi tylko o pieniądze.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Sytuacja ogólna:  U singli nietypowe sytuacje. Jeśli z kimś flirtujecie w pracy, to macie konkurenta lub rywalkę, która/y ruszy by odbić Wam wybraną osobę. Może też nie przebierać w środkach, co może Was cieszyć, jeśli robicie to specjalnie by kogoś zdenerwować. Gierki tego rodzaju są możliwe u obu płci. Jedyne, co może zakłócić tą grę pozorów to przyziemne i racjonalne spojrzenie na sytuację, np. fakt, że osoba zamieszana w sytuację ma dzieci itp.

Praca: Nawet jeśli zdobyłaś/eś uznanie w pracy i z Twojego punktu widzenia zasługujesz na traktowanie z szacunkiem, teraz może zjawić się osoba, która albo specjalnie chce wprowadzić Cię w błąd albo czeka na okazję by wykorzystać jakieś nieporozumienie. Możesz też nie być świadoma/y, co jest omawiane bez Twojej wiedzy w temacie pracy. Możliwe też są sytuacje zabawne, ale wyczujesz, że kryje się pod tym jakiś konflikt, który ostatecznie będzie trzeba przeczekać.

Miłość: Jeśli planujecie zdobyć czyjeś zainteresowanie, obmyślicie plan długofalowy. Postawicie na cierpliwość, ale też i będziecie umieli zaskoczyć kobietę, którą się zainteresujecie, by szybko zwrócić na siebie uwagę. Nie zdradzicie się od razu ze swoimi zamiarami, a u niektórych z Was może mieć miejsce sytuacja, że jakiś kolega będzie obserwował rozwój sytuacji udając, że niczego nie widzi.

O czym nie wiesz: Ktoś ma przykrości z jakiegoś powodu, czuje się obrażony, odrzucony lub nieuczciwie potraktowany. Jeśli zostawiłaś/eś kogoś w kłopocie, to jest  to większy kłopot niż sądzisz. Przynajmniej z jego lub jej punktu widzenia.

Rady na ten tydzień: Dla osób posiadających rodzinę, karty radzą poświęcić im czas i uwagę. Zajmij się tylko swoimi sprawami osobistymi, nie zwierzaj się nikomu i to dobry moment, żeby na czymś zaoszczędzić, jeśli masz taki plan. Chroń swoją prywatność w sensie materialnym i emocjonalnym.


Horoskop tygodniowy - Wodnik

Sytuacja ogólna: Jeśli ma coś się zmienić w Waszym życiu w tym tygodniu, to Wy sami będziecie musieli coś w tym kierunku zrobić i karty właśnie takie tendencje wskazują, że rozpoczniecie coś nowego. Istnieje możliwość nawiązania miłej przyjaźni między kobietami, które łączy to, że mają dzieci, które lubią się ze sobą bawić. Uważajcie jednak na intrygantów, którzy będą wywierać wpływ na Wasze przyjaźnie lub będą manipulować faktami.

Praca: Możecie być tą osobą, która niechcący poruszy kamyk wywołujący lawinę wydarzeń. Skończy się tak, że ktoś może powiedzieć coś złośliwego, co było ukrywane, może wyjść na jaw oszustwo lub inne sprawy, których się nie spodziewacie. W tym wszystkim Wy zachowacie spokój, nieświadomi, że mieliście jakiś wpływ na wydarzenia i powstrzymacie się przed wtrącaniem się między inne  osoby.

Miłość: Jeśli się czymś martwiliście, nadchodzi czas odprężenia psychicznego. Być może niektórzy wybierają się na urlop lub zechcą spędzić trochę czasu na powietrzu, co dobrze Wam zrobi. Ktoś rozczarowany w przeszłości może się odezwać, wysłać smsa lub maila itp. Jeśli ktoś ma mieszane uczucia, teraz może dojść do sytuacji, że odkryjecie przyczynę, dowiecie się czegoś, a może uda się coś rozstrzygnąć.

Czego nie wiecie: Ktoś snuje domysły na temat Waszego życia- może chodzić zarówno o sferę prywatną jak i zawodową.

Rady na ten tydzień: Pozwól sobie na relaks i postaraj się nie myśleć o niczym szczególnie, bo właśnie z takiego stanu umysłu może zrodzić się interesujący pomysł wart realizacji.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Sytuacja ogólna: Jeśli myślicie o jakimś pomyśle zawodowym lub finansowym, chcielibyście zwiększyć dochody, zainwestować, ale nie macie chwilowo koncepcji, która by Was usatysfakcjonowała, to nadejdą wydarzenia, które spowolnią lub zmniejszą ewentualne straty, ale pozostaną jakieś niejasności. Jeśli masz za dużo pracy, teraz tempo powinno być wolniejsze. W przypadku konfliktów z osobami zdeterminowanymi również spory powinny się wyciszyć.

Praca: Jeśli wycofaliście się z jakiejś współpracy, to jeśli zostało coś niezałatwione do końca, np. trzeba przesłać jakieś dokumenty itp. to wywoła to lawinę wiadomości, telefonów lub pojawią się nowe wydarzenia. Inne Ryby, które się z niczego nie wycofały, będą kierować się w pracy czystym intelektem, rozsądkiem i dostosują się do okoliczności.

Miłość: Nie zgodzicie się na żadne powroty byłych partnerek lub partnerów. Nawet jeśli ktoś powróciłby z jakąś propozycją, zdecydowanie powiecie NIE wg kart. Być może nie określiliście jasno swojego stanowiska i przyczyn tej sytuacji, bo druga strona może snuć domysły, dlaczego jesteście tacy kategoryczni i może przejść to w zachowania nerwowe, naciskające Was, żebyście zareagowali i dali komuś odpowiedź albo Wy możecie odczuć to jako presję. Ewentualne naciski nic nie dadzą, a pozostanie niesmak i osoba spod znaku Ryb może się obrazić jeszcze mocniej.

O czym nie wiesz: Ktoś może specjalnie przypominać Ci o kłótniach lub różnicach zdań między Tobą i drugą osobą, jeśli ma nadzieję, że odejdziesz od kogoś albo odsuniesz ją lub jego od siebie.

Rady na ten tydzień: Komuś warto zaufać lub jakiejś sytuacji.

 

Horoskop tygodniowy od 3 do 9 sierpnia

Horoskop tygodniowy - Baran

Praca: Możesz mieć skłonność do doszukiwania się błędów innych, uchyleń, niejasności. Możesz też wychodzić z niewłaściwego założenia, co uniemożliwia dostrzeżenie rozwiązania. Druga osoba może nie wiedzieć, czego szukasz, więc nie spodziewaj się, że w czymś pomoże. Wszelkie poszukiwania będą trudne z jakiegoś powodu. Dużo spraw może być pogmatwanych i możesz mieć wrażenie, że musisz naprawdę dobrze przemyśleć, żeby właściwie ocenić sytuację. W pracy mogą rządzić układy, których nie widać gołym okiem.

Kontakty z otoczeniem: Jeśli ktoś psuł Ci opinię, wciąż możesz czuć się zrażona/y. Osoby wokół Waszego znaku karty pokazują jako silnie broniące dostępu do swojej prywatności i mogą nie mieć chęci na kontakty zbyt bliskie. Intuicyjnie możesz niektóre sprawy lepiej rozumieć niż wnioskując ze słów.

O czym nie wiesz: Ktoś czerpie  informacje od drugiej osoby, ale nie ujawnia źródła.

 Osoby przychylne: U mężczyzn zakochana w Was kobieta, a dla kobiet przyjaciółka, która jest w kimś zakochana. Nie powinnaś mieć problemów w nadchodzących dniach z osobami, które z Tobą nie sympatyzują.

Rady na ten tydzień: Dobry tydzień by poszukać opiekunki do dziecka, porozmawiać z dziadkami, żeby się zaopiekowali dziećmi, jeśli jest potrzeba powierzenia komuś obowiązków. Postaraj się skupić na teraźniejszości i zostaw sprawy przeszłe za sobą.

Zobacz: Horoskop dzienny ->

Horoskop tygodniowy - Byk

Praca: Jeśli macie możliwość decydowania o innych w firmie, możecie kogoś zwolnić z pracy, przenieść lub wyznaczyć mu inne zadania niż reszcie. Wasza pozycja jest mocna i będziecie ją umacniać jeszcze bardziej. Jeśli macie jakieś zdanie w określonym temacie, to nie będzie możliwości, żebyście je zmienili łatwo, bo możecie podchodzić z nieufnością do pomysłów innych osób albo z podejrzliwością, jeśli sądzicie, że ktoś mógłby Wam zaszkodzić. To czas kompromisu  i dobrze byłoby go znaleźć z drugą osobą lub firmą, ale może skończyć się to niespodziewanie rezygnacją z określonego projektu, ktoś może się wycofać albo Wy zrezygnujecie ze współpracy.

Kontakty z otoczeniem: Nawet spontaniczne pomysły będziecie umieli wykorzystać praktycznie, ułożyć konkretny plan działań i zachować spokój bez względu na sytuację. W Waszym znaku pojawia się wiele znajomości. Niektóre mogą być na odległość, przez Internet lub telefon albo znacie bardzo otwarte osoby, które mają wiele kontaktów. Możliwe pomyłkowe połączenia telefoniczne, np. ktoś niechcący wybierze Twój numer itp.

 O czym nie wiesz: Ktoś się Tobą interesuje aż zanadto i może to przekraczać granice Twojej prywatności.

Osoby przychylne:  Zaufane, na których możesz polegać praktycznie, ale też i zrozumieją Cię jak przyjaciela lub przyjaciółkę. Jeśli ktoś się na Ciebie mocno obraził i jest zaskoczony jakąś sytuacją, emocje wciąż będą żywe, ale nie widać działań, które miałyby Ci zaszkodzić.

Rady na ten tydzień: Bądź cieplejsza/y dla innych, okaż im zainteresowanie i więcej bezinteresowności. Zadbaj o bliską Ci osobę szczególnie.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Praca: Jeśli ktoś planował otworzyć przedszkole lub żłobek, to taki pomysł może się nie powieść w tych dniach. Będziesz musiał/a spełnić oczekiwania matek. Ogólnie (w innych branżach) karty Wam przepowiadają, że będzie trzeba wziąć pod uwagę sytuacje prywatne w pracy, np. ktoś nie zechce zostać po godzinach ze względu na swoje dzieci w domu itp. Może okazać się również, że jakieś sprawy rodzinne wpłyną na przebieg wydarzeń. Jeśli chcesz coś zdziałać, kobiety musisz mieć po swojej stronie.

Kontakty z otoczeniem: Możesz mieć skłonność do narzekania albo coś wywoła gorszy nastrój i choć zaczniesz sympatycznie i miło, to temat pójdzie w takim kierunku, że otoczenie może odbierać Cię jako osobę, która chce wyrzucić z siebie problemy. Z jakiegoś powodu sprawy z przeszłości mogą teraz powrócić. Poza tym możecie przerzucać się argumentami, jeśli każdy uważa, że jego racja jest słuszniejsza.

O czym nie wiesz: Ktoś nie chce się zakochać albo ktoś nie ma zaufania do wyznań miłosnych.

Osoby przychylne: Ogólnie część osób z Twojego otoczenia sympatyzuje z Tobą, inni nie do końca, ale niemożliwe jest, by każdego zadowolić. Jeśli ktoś nagle się wycofał z kontaktów z Tobą, może kryć się pod tym uraza, ale możesz nie wiedzieć, o co chodzi.

Rady na ten tydzień: Możesz dużo zrealizować, więc skup się na pracy. W relacjach z innymi powstrzymaj się czasami z udowadnianiem racji, a dobrze na tym wyjdziesz.

Horoskop tygodniowy - Rak

Praca: Osoby poszukujące pracy mogą liczyć na rozmowy z przyjaciółkami, ale dowiesz się od nich być może, że spełnianie swych ambicji zawodowych drogo je kosztuje i łączy się z dużym wysiłkiem. Inne Raki mogą wypatrywać nowych wyzwań, jeśli uważają, że popadły w rutynę. Niektórzy mogą przejąć jakiegoś rodzaju stanowisko polegające na kontrolowaniu innych.

Kontakty z otoczeniem: Twoi znajomi zechcą dzielić swój czas z wieloma osobami, a Ty możesz robić wrażenie osoby zamyślonej, która odpływa w myślach i nie skupia się na przyjaciołach. Ktoś może odnowić kontakt z Tobą.

O czym nie wiesz: Ktoś organizuje imprezy dla wszystkich znajomych, na które nie jesteś zapraszana/y. Możliwe, że jest to mężczyzna ze znaku ognistego.

Osoby przychylne: Karty pokazują osobę zranioną, nieufną, która nie chce się powtórnie „sparzyć”.  Nie powinno być  natomiast kłopotów z  osobami, które z Tobą nie sympatyzują, choć możesz się dowiedzieć, co ktoś myśli na Twój temat.

Rady na ten tydzień: Jeśli masz coś do wyjaśnienia z kimś, to teraz możesz to zrobić. Poza tym karty radzą Wam zachować spokój i podejść z dystansem, tolerancją i zrozumieniem do innych osób. Postawa kompromisowa, spokojna i zrównoważona przyniesie korzyści. Daj do zrozumienia innej osobie, że ją rozumiesz.

Horoskop tygodniowy – Lew

Praca: Czas spokojny w gronie stałych osób, z którymi współpracujesz. Jeśli masz stałych inwestorów, klientów, zleceniodawców, kontrahentów, nie powinno się nic zmienić w tym czasie. Jeśli zacznie się komuś nudzić w firmie, tematy rozmów mogą zejść na prywatne sprawy osób nieobecnych w firmie.

Kontakty z otoczeniem: Możesz mieć skłonność do doszukiwania się korzyści. Jeśli potrzebujesz zarobić, zaczniesz rozglądać się za możliwościami powiększenia swych dochodów. Ktoś może uznać, że jesteś zbyt interesowna/y.  Karty pokazują duże różnice w poglądach między Tobą a kimś innym,  jeśli chodzi o podejście do życia. Karty pokazują też powracające kłótnie między Tobą a innymi osobami jako tendencja na najbliższą przyszłość.

O czym nie wiesz: Ktoś, z kim się rozstałaś/eś, nie ma możliwości skontaktować się, bo np. zgubił nr telefonu albo z innych powodów.

Osoby przychylne: Ktoś, kto chętnie dzieli się swoją wiedzą. Osoba nieprzychylna Ci będzie miała coś do powiedzenia, ale nie będzie to rozmowa o konkretach.

Rady na ten tydzień: Zrób coś bezinteresownie. Poza tym nie unikaj nowości i znajdź czas na relaks.

Horoskop tygodniowy - Panna

Praca: Tydzień pracowity dla Waszego znaku. Karty pokazują dużą siłę przebicia. Jeśli startujesz w konkursie albo musisz komuś zaprezentować owoce swojej pracy, to wyniki powinny Cię usatysfakcjonować. U jednych możesz budzić zazdrość, inni mogą zastanawiać się, skąd bierze się Twoje kreatywność. W najbliższych dniach warto uważać na słowo, bo komuś z pracy może być przykro.

Kontakty z otoczeniem: Będziesz gromadzić wokół siebie przyjaciół, którzy z radością spędzą z Tobą czas. Mogą być też osoby trzymające się z boku,  zamknięte emocjonalnie, ale masz w sobie energię pobudzającą radość w innych ludziach i łatwo będzie Ci zjednać nowych przyjaciół.

O czym nie wiesz: Istnieją przeszkody, by nawiązać z Tobą jakąś współpracę zawodową. Być może ktoś myśli o tym, ale nie może tego zrobić z jakiegoś powodu. Jeśli Ty planujesz coś podobnego, doinformuj się w tym temacie.

Osoby sprzyjające:  Przebojowe i silne psychicznie.  Nie powinno być konfliktowych sytuacji z innymi, jeśli będziesz ostrożna/y w słowach.

Rady na ten tydzień: Przejmij stery i zacznij działać po swojemu, nawet jeśli nie każdemu się to spodoba. To dobry moment by zacząć robić coś po swojemu, jeśli czujesz, że masz słuszność albo intuicja podpowiada Ci określone wybory. Małe rewolucje teraz wskazane. Poza tym warto zadbać o dobrą atmosferę w domu i przejrzeć rzeczy, którymi się otaczasz, by zadać sobie pytanie- czy ciągle odzwierciedlają Twoje potrzeby i czy nie czas coś zmienić.

Horoskop tygodniowy - Waga

Praca: Na ten tydzień karty Wam przepowiadają, że będzie trzeba więcej czasu  poświecić rodzinie i bliskim i jeśli będziecie potrzebni w firmie, a nie będzie Wam to na rękę, to będzie trzeba jakoś wybrnąć z sytuacji. Osoby poszukujące nowej pracy, mogą niespodziewanie otrzymać propozycję. Jeśli pojawi się sytuacja, która będzie wymagać od Was konkretnej decyzji, intuicja powinna podpowiedzieć Wam bezbłędnie, co należy uczynić.

Kontakty z otoczeniem: Karty pokazują Was zdystansowanych i unikających spoufalania się z otoczeniem. Może Was to uchronić się przed jakimś problemem.

O czym nie wiecie: O plotkach i rozmowach, jakie prowadzą Wasze koleżanki.

Osoby przychylne: Mogą być to kontakty zawodowe ale też i przyjaźnie oparte na podobnym odczuwaniu, podobnych poglądach i zainteresowaniach. Jeśli czujecie do kogoś sympatię, to jest ona odwzajemniona i intuicja nie myli Was w ocenie sytuacji. Osób bezpośrednio niesprzyjających karty nie pokazują, a jeśli wydarzy się coś, co odbieracie jako negatywne, może być spowodowane gafą, pomyłką lub przypadkiem.  

Rady na ten tydzień: Zajmij się pracą, bo będzie to sprzyjający czas by realizować swoje plany. Poza tym możesz mieć mądre przemyślenia, które warto wykorzystać.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Praca: Tydzień będzie pracowity, ale mogą wyniknąć jakiegoś rodzaju trudności w firmie, które można złagodzić przez określone inwestycje. Może coś się np. zużyło albo przydałoby się coś nowocześniejszego itp. Nawet jeśli pojawi się plan by coś takiego zrealizować, mogą pojawić się nowe wydarzenia, które spowodują wycofanie się z tego pomysłu. Ktoś może wpaść na pomysł monitoringu całej firmy albo może chodzić o zakup nawigacji, lokalizatora GPS, który można wykorzystać w podróżach itp. Dopóki nie uda się spełnić tych oczekiwań, ktoś może wstrzymać się z podróżą.

Kontakty z otoczeniem: Niestety karty pokazują kłótnie i plotki, a Wy będziecie próbowali się dowiedzieć czegoś na ten temat.

O czym nie wiesz: Ktoś rozpoczął pracę lub nowy projekt, nawet jeśli wcześniej coś się nie powiodło.

Osoby przychylne: Ktoś pomocny, ale nie ma możliwości, żeby coś zrobić dla Ciebie albo ktoś chciał coś przedsięwziąć z Tobą, ale zrezygnował. Jeśli obraziła się na Ciebie kobieta i sądzisz, że nikt się nie dowie, to karty pokazują, że będzie zwierzać się przyjaciółkom.

Rady na ten tydzień: Możesz znać jakąś tajemnicę i jeśli mądrze podejdziesz do tematu, możliwe, że inni skorzystają na tym. Poza tym możesz czuć też ciężar konieczności działania według oczekiwań innych. Możliwe, że nie będzie można uciec od tego, ale poza praca postaraj się odstresować i działać bardziej swobodnie.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Praca: Możesz zostać poproszona/y, by zebrać informacje na temat tego, co dzieje się w firmie, ale dyskretnie. Szczególnie jeśli w firmie miały miejsce sprawy, które nie są uczciwe. Poza tym możesz mieć odczucie, że masz za mało możliwości, żeby osiągnąć cele i być może sprawy okażą się bardziej skomplikowane, zwłaszcza jeśli istnieją spory.

Kontakty z otoczeniem: Niektórzy mogą mieć problem z zazdrosną lub zaborczą partnerką. Owa zazdrość może być mocno przesadzona, gdyż według kart Strzelce będą otoczone mężatkami. Jeśli nasłuchasz się pretensji, wcale nie zmieni to Twojego kierunku działań i z uporem będziesz realizował cele, nawet jeśli komuś coś nie pasuje. Jeśli nie masz żony, to może istnieć inna zazdrosna kobieta. U kobiet może być problem z zazdrosną przyjaciółką.

O czym nie wiesz: Ktoś próbuje na siłę wracać do przeszłych spraw, co prowadzi donikąd, bo druga osoba albo tego nie widzi albo widzi to inaczej. Czym większa presja, tym większy upór z drugiej strony. Ktoś może czegoś nie pamiętać. Regresing się nie powiedzie.

Osoby przychylne: Osoby czujące się samotnie i z tego powodu poszukujące bodźców zewnętrznych lub znajomych w Internecie. Ktoś nie chce z Tobą mieć kontaktu i jeśli zechcesz go odnowić, napotkasz opór .

Rady na ten tydzień: Staraj się trzymać określonych ram i nie wychodzić poza nie. Warto uzdrowić jakąś sferę swojego życia, przeprosić kogoś itp.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Praca: Rodzina i dzieci będą na pierwszym miejscu i każdą decyzję zawodową będzie trzeba im podporządkować. Niektórzy mogą  planować urlop, choć karty wyjazdów jeszcze nie pokazują. Mimo to możecie mieć swoje ambicje lub pomysły, którymi możecie podzielić się z osobami, które podobnie myślą. Każdy ruch będzie przemyślany pod kątem troski o najbliższych.

Kontakty z otoczeniem: Jesteście postrzegani jako osoby bardzo chroniące swoją prywatność  w sensie dosłownym i w przenośni. Nie widać chęci by zwierzać się z czegoś osobistego. Karty pokazują wiele znajomości na odległość, w Internecie na przykład i osoby te nie będą się kontaktować bez konkretnego powodu, bo nie ma z Twojej strony zachęty. Niektórzy znajomi szukają pracy.

O czym nie wiesz: Nie wiesz o kłótni, , która prawdopodobnie ma związek z pracą i dotyczy kolegów.

 Osoby przychylne: Ogólnie otoczenie jest Ci przychylne, nawet jeśli nie utrzymujecie ze sobą intensywnych kontaktów. Jeśli chodzi o osoby nieprzychylne, ktoś może chcieć w jakiś sposób Ci zaszkodzić, ale ukryje to pod przykrywką żartów mających rozbawić towarzystwo.  Możliwe też, że kiedyś spotkaliście się na jakiejś imprezie, spotkaniu z okazji urodzin itp.

Rady na ten tydzień: Chroń swoją prywatność i nie mów wprost, co naprawdę myślisz, bo możesz mieć do czynienia z nieuczciwymi osobami.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Praca: Będziecie liczyć na siebie. W tygodniu mogą pojawić się sprawy do wyjaśnienia. Niektórym z Was może pomóc przyjaciółka, by coś załatwić albo będziecie mieć nadzieję, że okaże się pomocna w jakiejś kwestii. W przypadku sporów z kimś o jakieś racje, może dojść do zaskakujących dla Ciebie odkryć.

Kontakty z innymi: Wychodzicie w kartach bardzo dużej komunikatywności, ale przebija rozsądne podejście, racjonalne argumenty, chłodna analiza faktów. Możecie mieć trudność w zrozumieniu się w kimś. Może dojść do sytuacji, że Wy mówicie o jednym, a ktoś ma na myśli coś innego. Widać dezorientację między Wami, a osobą,  z którą dojdzie do kontaktu pomimo tego, że będziecie wyrażać się jasno. Druga strona będzie za to unikać jasnych komunikatów, co bardzo utrudni zrozumienie wzajemne.

O czym nie wiesz: Nie poznasz przyczyn opóźnień, jakie pojawią się w pracy. Możliwe, że ktoś na coś czeka, ale nie będziesz wiedzieć na co.

Osoby przychylne: Energiczne kobiety skupione mocno na pracy i samorealizacji będą z Tobą sympatyzować.  Jeśli chodzi o osoby nieprzychylne, niektórzy z Was mogą mieć problem z kim labilnym emocjonalnie, kto manipuluje faktami.

Rady na ten tydzień: Chroń swoją prywatność, a poza tym bądź elastyczna/y. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

Praca: Jeśli chcesz coś dyskretnie wybadać, powrócić do jakiegoś tematu, ale tak żeby nikogo nie urazić albo żeby wywołać zmianę w sposób naturalny, bez wymuszania czegoś, to sprawy potoczą się nieco inaczej. Może będzie trzeba wyjaśnić jakieś kłamstwo albo niejasność, ale karty przepowiadają nagły zwrot wydarzeń w Kole Fortuny i powrót do udowadniania sobie racji. W tej sytuacji ktoś musi wygrać, a ktoś przegrać. Kompromis jest mało prawdopodobny.

Kontakty z otoczeniem: Możesz być gadatliwa/y i sporo opowiadać historii prywatnych ze swego życia rodzinnego. Jeśli zapragniesz kontaktu, będziesz musiał/a go sam/a  zainicjować. Druga strona pozostanie dużo bardziej zdystansowana. Wyrażaj się jasno, bo ktoś może nie orientować się w jakimś temacie albo będziecie sporo teoretyzować i wyciągać hipotez.

O czym nie wiesz- Jakie ktoś ma zyski z pracy itp.  

Osoby przychylne: Ci, którzy spędzają z Tobą czas dla czystej przyjemności bez podtekstów. Nie próbują z Tobą załatwić przy okazji żadnych spraw, są gotowi nie odebrać telefonu, żeby w spokoju porozmawiać itp.  Jeśli chodzi o osoby nieprzychylne, ktoś może się mścić na Tobie, ale skrycie i spowodować, że ktoś inny się wycofa z kontaktów z Tobą.

Rady na ten tydzień: Jeśli masz chęć, by zacząć coś nowego, powstrzymaj się na razie.

 

Własność: Ezolinia Wróżby. Prosimy nie udostępniać bez linku do tej strony.