Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.


Horoskop tygodniowy od 2 do 8 grudnia

BARAN

Miłość: Nawet jeśli czujesz się rozczarowana nieudanymi związkami, nie warto stawiać siebie w położeniu pokrzywdzonej w przypadku poznania kogoś interesującego. Zrobisz wrażenie osoby plotkującej o swoich ex. Szczególnie panowie mogą mieć takie skłonności. Również zbyt bezpośrednie propozycje wywołają odwrotny skutek od zamierzonego. Barany szybciej znajdą pokrewną duszę, jeśli pokażą się od strony samotników z wyboru, którzy elegancko pożegnali się z byłymi partnerami lub partnerkami. Karty radzą wyciszenie i więcej łagodności w kontaktach z płcią przeciwną. Bądź po prostu miła. Niektórzy mogą się zakochać.

Praca: Jeśli analizowałaś odejście z pracy, temat powróci w nadchodzących dniach. Możliwe, że nie odpowiada Ci otoczenie, w którym jesteś i to może być główną przyczyną poczucia dyskomfortu. Warto trzymać się z dala od osób, z którymi kontaktu nie lubisz, o ile jest to możliwe i podejść z dystansem do sytuacji, kiedy masz uczucie, że ktoś Cię odsuwa od pewnych projektów, zwłaszcza jeśli czujesz, że masz więcej do zaoferowania niż pozostali. W najbliższym czasie możesz trzymać się z dala od wszystkich tych przedsięwzięć, które są szczególnie wymagające, ale pozwól innym się wykazać, a wyjdzie Ci to na dobre.

Finanse: Ograniczysz zbędne wydatki i jest to dobry moment na wprowadzanie wszelkich zmian, jeśli je planujesz. Tydzień rozsądku, kiedy będziesz pilnować jedynie opłat, które są konieczne, ale poza tym wielkie zakupy mało prawdopodobne.

BYK

Miłość: Przyjaciółka z czasem może stać Ci się bliższa, a u pań przyjaciel, ale na nadchodzący tydzień karty nie przepowiadają żadnego przełomu, a wręcz trudności, aby cokolwiek zmienić. Nawet kontakt może być utrudniony. Mogą dotrzeć do Ciebie plotki, choć nie będą dotyczyć Cię osobiście, ale wywołają u niektórych z Was chęć pokłócenia się z kimś o to, choć możesz nie być osobą bezpośrednio tworzącą spór. Jeśli uważasz, że należałoby powrócić do jakiegoś tematu, teraz jest właściwy moment. Możesz też próbować odnawiać utracony kontakt, ale nastaw się na to, że będzie trzeba podejść cierpliwie do sytuacji i ponawiać próby , jeśli coś stanie Ci na przeszkodzie. Nie bądź zbyt racjonalna w tych sprawach, bo to niczego nie ułatwi.

Praca: Trzeba będzie zmienić nastawienie do pewnych spraw. Możesz dużo osiągnąć pod warunkiem, że będziesz szukać porozumienia z jasnym tłumaczeniem szczegółów, na jakich Ci zależy. To kompromisem i wyraźnie ustalonymi zasadami osiągniesz najlepsze wyniki. Emocje warto wstrzymać. Nie rób nic na siłę, bo to się i tak nie sprawdzi. Pewne wyjaśnienia Cię nie zadowolą, lub pojawią się sprawy formalne czy urzędowe, które przyniosą decyzje, które Cię rozczarują. Mimo wszystko lepsze rezultaty wynikną ze spokojnych działań niż ze sporu.

Finanse: Uważaj na straty w wyniku kradzieży lub nieuczciwości. Jeśli planujesz jakieś wydatki, które podzieliłaś na kolejne etapy, to teraz zdecydujesz się na kontynuowanie, ale bez przekraczania granicy, którą uważasz za rozsądną. Możesz odkryć coś zaskakującego dotyczącego finansów, co okaże się szczęśliwym trafem. Niektóre Byki powinny się upewnić co do swoich kart bankowych, że na pewno są w portfelu, zanim wybiorą się na zakupy lub stanu konta, bo przypadkiem może wyjść coś na jaw, czegoś nie zauważyliście wcześniej.

BLIŹNIĘTA

Miłość: Choć Bliźnięta powinny mieć sporo kontaktów wynikających z ich otwartej postawy na ludzi, to jednak nie ułatwi im to znalezienia właściwej osoby. Możesz spotykać interesujące osoby, ale ideał trudno będzie znaleźć. Pewne cechy będą Ci się podobać u jednej osoby, inne cechy u drugiej.  Łatwo będzie się pomylić w ocenie kogoś. Karty przestrzegają przed działaniem pary osób (może być  to małżeństwo lub para przyjaciółek), którzy mogą chcieć Cię wyswatać lub poznać z kimś, ale przyniesie to odwrotny skutek. W gronie przyjaciół możesz znaleźć miłe towarzystwo do rozmów i przyjemnego spędzenia czasu, ale będą to znajomości niezobowiązujące i koleżeńskie.

Praca: Jeśli spodziewasz się nieuczciwości z czyjejś strony, możesz zdradzić coś, co być może już dawno powinno wyjść na jaw i dobrze na tym wyjdziesz. Jeśli ktoś przyjdzie do Ciebie z problemem, niekoniecznie związanym bezpośrednio z Twoim działaniem zawodowym a np. z konkurencją, możesz okazać się osobą pomocną, która chętnie wysłucha i doradzi w sposób nie narzucający się nikomu. Tydzień może okazać się stresujący, choć umocni Twoją pozycję.

Finanse: Przemyśl wydatki, bo może się okazać, że pożałujesz jakiegoś zakupu, okaże się on w późniejszym czasie niepotrzebny, nietrafiony lub pojawi się jakieś odczucie straty i dokonania złego wyboru. Zakup możesz reklamować, ale pojawią się komplikacje, żeby udowodnić, że rzeczywiście poniosłaś straty, lub przedmiot jest uszkodzony.

RAK

Miłość: Mocne przywiązanie do rodziny, tradycji i bliskich spowoduje, że będziesz brać pod uwagę ich uczucia oraz zadbasz o to, by nic nie zachwiało równowagą, jaką osiągnęłaś dotychczas. Niektórzy z Was mogą być już w pewnych relacjach i to bliskich i właściwie nowa znajomość byłaby jakiegoś rodzaju alternatywą. Trudno będzie podjąć decyzję, zwłaszcza w przypadku tych Raków, które nie mają pewności co do uczuć drugiej strony. Jeśli uważasz, że masz do czynienia z osobą skrytą, nie będziesz wiedzieć, na czym stoisz. Niektóre Raki same mogą być na tyle skryte, że trudno będzie komuś się określić, jeśli poczuje się niepewnie w tej relacji.

Praca: Ogólnie stabilnie, choć będzie trzeba zmienić kierunek dotychczasowych działań. Ktoś może stanąć w Twej obronie lub wzmocnić Twą pozycję. Może okazać się też, że podsunie interesujący pomysł. Pewne sprawy mogą się opóźniać, jednak we właściwym czasie ruszą do przodu i powinny przynieść wiele satysfakcji, a nawet mogą otworzyć przed Tobą nowe perspektywy współpracy w przyszłości.

Finanse: Karty wskazują bardzo stabilną sytuację finansową i odpowiednie zarządzanie swymi sprawami, choć Ty sama możesz mieć obawy co do przyszłości lub inwestycji, jeśli jakieś planujesz. Zdolność wychodzenia z ewentualnych kryzysów jest u Ciebie wysoka, choć będzie trzeba zmienić plany, bo cokolwiek chodzi Ci po głowie, wydarzenia wymuszą konieczność innego spojrzenia na sytuację.

LEW

Miłość: Lwom karty polecają więcej łagodności w kontaktach z płcią przeciwną, a mniej racjonalizowania. Możecie mieć skłonność do chłodnego traktowania innych, a nawet niektórzy z Was mogą być odbierani jako chłodne osobowości, które nie okazują emocji. Trudno określić z czego może to wynikać, bo Wy sami możecie widzieć się jako osoby empatyczne, kontaktowe i z dużą umiejętnością porozumiewania się w sposób sympatyczny. Postaraj się więc wyraziście okazać to płci przeciwnej, jeśli chcesz by ona to zauważyła i odczuła. Lwy zaangażują się tylko w taką znajomość, w której druga strona rzeczywiście będzie się im podobać i będzie to coś więcej niż koleżeństwo. Na pewno nie pomylicie przyjaźni z miłością.

Praca: Osoby spod tego znaku mogą poszukiwać dla siebie nowych dróg. Oznacza to, że niektórzy mogą dosłownie szukać nowej pracy, czegoś co bardziej by je usatysfakcjonowało, albo w obecnej zaczną analizować, czy nie warto pomyśleć o innym stanowisku, włączeniu się w nowe projekty i obowiązki. W przypadku niektórych Lwów warto zdecydować się na wyjazd do rodziny lub do blisko zaprzyjaźnionej osoby, bo może to przynieść ciekawe rozwiązanie. W przeciwnym razie wszystko przeciągnie się w czasie.

Finanse: Rozważne podejmowanie decyzji spowoduje, że będzie to czas ogólnie stabilny. Warto teraz załatwiać sprawy urzędowe, jeśli mają związek z Twoimi finansami. Panie mogą zdecydować się na zakup przeznaczony na ich osobiste potrzeby. Jeśli planujesz wyjście na zakupy, na pewno będziesz zadowolona. To również dobry moment na pomyślenie o prezentach dla bliskich, choć widać nieskonkretyzowane plany, więc raczej wybory będą spontaniczne.

PANNA

Miłość: Te Panny, które są już w zadowalającym związku, mogą się nim cieszyć, bo wciąż będzie u Was dużo dobrych emocji, miłości i zrozumienia. Panny, które dopiero szukają sobie kogoś, powinny zachować pogodę ducha, bo łatwo będzie odnaleźć się w codzienności, znaleźć dobre strony bycia singlem i jednocześnie będziecie otwarci na nowe znajomości, które zapewne niedługo się pojawią w Waszym życiu. Warto otworzyć się na różnych ludzi, być może zamieszkałych daleko od Was. Jeśli otacza Was środowisko osób, którzy podchodzą niepoważnie do relacji i nie są wierni w związkach, możecie odczuwać pewnego rodzaju poczucie zagrożenia.

Praca: Warto żyć w zgodzie ze wszystkimi w firmie, choć możesz czuć pokusę powiedzenia czegoś, co zostanie odebrano jako niemiłe. Wydarzy się coś nieoczekiwanego, co spowoduje, że spory umilkną i nawet jeśli ktoś miał o coś żal, zechce wszystko jeszcze raz przemyśleć. Skupienie się na swoich obowiązkach bez rozpraszania się na inne sprawy będzie korzystne.

Finanse: Jeśli zdarza Ci się korzystać z gier liczbowych, by wypróbować swe szczęście, to teraz jest dobry na to moment. Ogólnie Los będzie sprzyjał Twym finansom. Nawet mała przerwa w pracy nie powinna okazać się odczuwalna dla stanu Twoich finansów, jeśli gospodarujesz nimi właściwie. Jeśli planujesz jednak jakieś zakupy, które przekładasz na później, to zrób je teraz, bo potem okaże się, że nie ma towaru, którego szukasz, bo wszystko zostało wykupione, lub będzie trzeba czekać na przesyłkę dłużej, niż przewidujesz.

WAGA

Miłość: Wagom karty przepowiadają zainteresowanie osobami oschłymi, choć na pewno nie wszystkie Wagi to dotyczy. Mimo wszystko w tym tygodniu może braknąć szczęścia do ludzi o ciepłym sposobie bycia.  Jest możliwy kontakt z inicjatywy drugiej strony. Ogólnie zachowaj ostrożność w nowych znajomościach i przypatrz się dobrze osobom, które się pojawią, zanim się zaangażujesz. Poza tym Wagi będą zdecydowane i pewne siebie, choć mogą się wstrzymywać z podejmowaniem inicjatywy, jeśli braknie przekonania, że warto. Karty odradzają odnawianie kontaktów z osobami daleko zamieszkałymi, a także wyjazdy do znajomych, jeśli wiąże się to z przebyciem dalekiej drogi.

Praca: Zmienisz swoje spojrzenie na różne sprawy, ale warto trzymać się obecnych współpracy lub osób, z którymi jesteś zaprzyjaźniona. Atmosfera może się zmienić, gdy każdy skupi się bardziej na obowiązkach  niż na rozmowach prywatnych. Pewne zakupy w firmie lub inwestycje mogą zostać na razie odwołane, co może Cię ucieszyć.

Finanse: To dobry moment na zakupy, choć uszczuplą stan Twojego konta. W dalszej perspektywie sprawy powinny się jednak tak poukładać, abyś nie odczuła tego znacząco. Jeśli czekasz na wyprzedaże lub szczególnie atrakcyjne oferty, to powinno udać się ostatecznie zakupić to, co sobie upatrzyłaś. Będzie trzeba wybrać dobry moment, a staniesz się posiadaczką wybranych produktów. Licz się jednak z tym, że zostaniesz później „zasypana” innymi ofertami handlowymi i może być trudno powstrzymać kolejne wiadomości z propozycjami i reklamą.  

SKORPION

Miłość: Złe drogi możesz wybierać, by przekonać do siebie osobę, na której Ci zależy. Zwłaszcza z zazdrości możesz popełnić sporo błędów. Postaraj się być miła/y dla płci przeciwnej, bo w przeciwnym razie jedyne, co osiągniesz, to ostra riposta, która da Ci do myślenia. Nie narzucaj swoich przemyśleń drugiej osobie i nie doszukuj się w niej złych cech na wszelki wypadek. Możesz mieć skłonność do zarzucania innym np. interesowności, a wszystko to może być niestety podszyte zwyczajnie zazdrością. Pokaż się od swej lepszej strony, jeśli chcesz wzbudzić uczucia w drugiej osobie.

Praca: Zachowasz dystans do wszelkich sytuacji i zajmiesz się obowiązkami. Może nadejść moment, gdy zapragniesz przeanalizować dalsze posunięcia lub perspektywy w firmie. Możesz nie mieć świadomości pewnych sytuacji, co jednak okaże się bez znaczenia, gdyż sytuacja będzie bardzo zmienna i zanim się czegoś dowiesz, plany zostaną i tak zmienione. Jeśli otrzymasz ważną wiadomość, warto się nią z kimś podzielić, zwłaszcza jeśli dotyczy klienta, inwestora itp. Ostatecznie będzie trzeba zaprowadzić pewne porządki w firmie lub przyjrzeć się niektórym sprawom raz jeszcze.

Finanse: Przemyśl każdy zakup, bo karty przestrzegają przed niemiłą niespodzianka lub odkryciem po czasie. Coś może Cię rozczarować, być może będziesz sądzić, że ktoś oferuje dużo lepszy produkt, albo wynikną okoliczności, które spowodują uszkodzenie rzeczy itp. Zanim zechcesz ułatwić komuś życie z grona bliskich, upewnij się, że na pewno potrzebuje tego, co chcesz mu kupić. Niejasności i złudzenia w tym temacie prawdopodobne. Poza tym czas korzystny.

STRZELEC

Miłość: Mocny związek przyjacielski zapowiadają Wam karty, a przynajmniej niektórym z Was. Po przemyśleniu będziesz miała więcej do powiedzenia i będziesz umiała podejść do drugiej osoby w sposób, który odbierze jako przychylny i pomocny. Strzelce mogą wykazać się bardzo dużym wyczuciem do emocji drugiej strony, a jeśli nawet się przez chwilę pogubią, to w odosobnieniu uda się wszystko przemyśleć raz jeszcze i znaleźć drogę do serca drugiej osoby. Powinnaś jednak zachować więcej dystansu, jeśli pewne wydarzenia wywołują w kimś negatywne emocje. Wszystko to przeminie w swoim czasie. Wiesz, czego chcesz i znajdziesz sposób na osiągniecie celu nie raniąc przy tym przyjaciela czy przyjaciółki.

Praca: Jeśli pojawi się szansa, by zawalczyć o nowego klienta, teraz możesz ją wykorzystać, zaproponować lepszą cenę lub jakość. Niektórzy z Was będą mieli okazję by czymś się wykazać, co może zadecydować o sukcesie lub awansie w dalszej przyszłości. Ważne będzie, by zaproponować coś, co spełni oczekiwania drugiej strony i przekona kogoś, że masz coś wyjątkowego do zaoferowania. Poza tym stabilnie. Zachowaj cierpliwość w sytuacjach, gdy trzeba coś komuś długo wyjaśniać krok po kroku.

Finanse: Tydzień ciężkiej pracy, a nie wydawania pieniędzy. Zachowasz rozsadek i niełatwo będzie namówić Cię na rzekomo niezwykle atrakcyjną ofertę. Mimo wszystko nawet jeśli zrezygnujesz z jakiegoś zakupu, możesz nadal o nim myśleć i po pewnym czasie zawrócisz  i jednak to kupisz.

KOZIOROŻEC

Miłość: Ogólnie atmosfera wśród przyjaciół może być napięta i niektóre Koziorożce mogą spodziewać się nieoczekiwanych odwiedzin znajomych, których woleliby uniknąć. Istnieje możliwość, że Cię zaskoczą i może być to kilka osób, a nie jedna, więc jeśli coś planujesz, roześlij wiadomość,  aby uniknąć niespodzianek. Panie spod tego znaku mogą dostrzec zalety innego mężczyzny, niż ten który podobał im się dotychczas. Jeśli uważasz kogoś za wartościową osobę, ale inni znajomi jej nie lubią, to nie uda się ich przekonać. Niektóre osoby mogą być w znajomości internetowej z mężczyzną. Warto otworzyć się na relacje z zupełnie nowymi ludźmi.

Praca: Jeśli planujesz zrobić interes z przyjaciółmi lub rodziną, nie uda się. Nie warto łączyć znajomości zawodowych i prywatnych w tym tygodniu, zwłaszcza że kontakty prywatne mogą psuć Ci zawodowe. To czas stabilny, ale jeśli szukasz możliwości rozwoju, w tym tygodniu będziesz raczej „skazana” na dotychczasowe układy, umowy, współprace i trudno będzie poszerzyć znajomości lub dokonać jakiejkolwiek zmiany. Nie warto kierować się sentymentami w biznesie. Jeśli ktoś wprowadza zbędne emocje, czas się rozstać. Plany zawodowe zachowasz dla siebie.

Finanse: Możesz być skłonna/y do pożyczenia pieniędzy koledze, ale nikomu o tym nie powiesz. Wydarzenia przyniosą zmienne sytuacje i trudno przewidzieć, czy je odzyskasz. Korzystny czas dla spraw urzędowych.

WODNIK

Miłość: Wodnikom karty polecają zająć się innymi sprawami niż uczuciowe, bo mogą mieć pecha do osób niemiłych, zazdrosnych, nerwowych, które będą traktować człowieka jak przedmiot przetargu a nie jak niezależną osobowość, co może wywołać zranienia u wszystkich w to zaangażowanych. Jeśli ktoś się obrazi, zachowaj spokój. Nie warto przepraszać, jeśli nie masz za co. Niech Cię również nie zajmują za bardzo sprawy innych, zwłaszcza jeśli wiesz, że ktoś specjalnie mówi coś, by wywołać złe emocje. Warto pomyśleć o sobie i zająć się własnymi sprawami. Nie jest sprzyjający czas do jakichkolwiek nowych znajomości.

Praca: Nadejdą nowe wieści lub wydarzenia, ale podejdziesz asertywnie do sytuacji, bo według kart nie potraktujesz każdej informacji jako wiarygodnej. Zaufasz tylko temu, co jest pewne, jasne i precyzyjnie określone i podobnego podejścia będziesz oczekiwać od innych. Mogą pojawić się nowe szanse, ale trzeba się im przyjrzeć, czy rzeczywiście są rozwojowe, czy też okażą się jedynie obietnicą rozwoju. Ważnych kontaktów i współpracy na pewno nie przegapisz.

Finanse: Zapowiada się czas wydatków ukierunkowanych na zwykłe codzienne potrzeby domowe i rodzinne, czyli nie zapowiadają się większe zakupy. Cześć z nich możesz przełożyć na potem, a część możesz mieć za sobą. Jeśli masz w planach prezenty pod choinkę, to najpierw będzie trzeba przemyśleć, co by to miało być.

RYBY

Miłość: Czas niekorzystny i należałoby zerwać pewne kontakty. Możesz być nieświadoma różnych sytuacji u przyjaciół lub znajomych i jeśli zainicjujesz teraz kontakt, możesz tego pożałować. Bardziej prawdopodobne znajomości internetowe niż szukanie kogoś w świecie realnym. W przypadku znajomości, które źle się rozwiną, pokaż się od strony osoby racjonalnej i chłodnej, zamiast zniechęcać niepożądanego adoratora, który wzbudzi nieufność. Tak naprawdę lepiej będzie otworzyć się na zupełnie nowe znajomości i jeśli masz jakieś ulubione miejsce, gdzie można kogoś tą drogą poznać, to byłby to właściwy kierunek.

Praca: Karty radzą zmienić dotychczasowe postępowanie i jeśli starasz się nie zwracać uwagi na siebie i czekasz, aż szef sam zauważy Twoje możliwości, to może się tak niestety nie zdarzyć. Osoba z firmy może być jednak przeciążona sprawami zawiłymi, trudnymi do rozwiązania, niejasnymi i dzięki temu będziesz mieć szansę by zaproponować pomoc i w ten sposób wyjść poza ramy swoich dotychczasowych obowiązków, co mogłoby Ci odpowiadać, a tym sposobem pomału zmieniłby się układ w firmie, który może Ci nie odpowiadać.

Finanse: Ryby nie będą nastawione na chodzenie po sklepach, ale mogą pojawić się za to wydatki związane z opłatami domowymi lub urzędowymi, którymi będzie trzeba się zająć i załatwić to w pierwszej kolejności. Jeśli masz chęć na samotne zakupy, bez obecności rodziny na przykład, żeby kupić prezenty pod choinkę, może być to trudne do zrealizowania w praktyce. Strzeż się podstępnych ofert handlowych, bo istnieje obawa, że dasz się oszukać.

Horoskop od 25 listopada do 1 grudnia

BARAN

Sfera prywatna: Ważny tydzień, jeśli cokolwiek negocjujesz. Jeśli ten temat Cię dotyczy, będziesz chciała się porozumieć, ale nie oznacza to skłonności do ugody. Tego rodzaju rozmowy lub uzgodnienia mogą potrwać dłużej, niż zakładasz. Jeśli się zniecierpliwisz, możesz próbować poruszyć drażliwy temat lub sprowokować nową sytuację, aby druga strona zrezygnowała ze swoich warunków, ale karty na razie nie przesądzają wyniku.

Sfera zawodowa: W firmie możesz mieć swoje własne uzgodnienia z szefem, co do których inni pracownicy nie będą wtajemniczani.  Przyda się wsparcie koleżanki z pracy, zwłaszcza że szef będzie naciskał, aby sprawy rozwinęły się w pożądanym kierunku, nie odwlekały się zanadto i możliwe, że będzie trzeba zaangażować inne osoby. Wspólnymi siłami, z pomocą całego zespołu uda się więcej osiągnąć niż samodzielnie. Jeśli to Ty jesteś odpowiedzialna za kontakty międzynarodowe, może dojść do jakiegoś rodzaju konfliktu i trudno przewidzieć skutki, jeśli do tego dojdzie.

Single: Niezbyt pomyślny czas, choć nie powinnaś się czuć samotnie. Zapragniesz pobyć we własnych czterech ścianach i nie kontaktować się z nikim i to zadecyduje w głównej mierze o tym, jak upłynie ten czas. Niektóre Barany mogą znaleźć się w gronie osób w jakiś sposób zależnych od siebie, choć możesz liczyć na docenienie Twych zdolności przywódczych, jeśli będzie trzeba pokierować grupą, o ile funkcjonujesz w jakiś organizacjach.

Inne znaki: Nieporozumienia możliwe z osobami spod znaku Ryb, a warto być w kontakcie ze Strzelcem lub Lwem.

Zdrowie: Jedzenie może rozładowywać frustracje, ale wybieraj zdrowe produkty.

BYK

Sfera prywatna: Na początku tygodnia możesz skupić się na sobie, później jednak przejdziesz do działania. Wiele obowiązków weźmiesz na siebie w nadchodzących dniach. Na każdy problem będzie można znaleźć rozwiązanie, a przynajmniej z takim podejściem będziesz go szukać. Trudno będzie jednak skonkretyzować cokolwiek, jeśli braknie informacji w jakimś temacie. Niektórym z Was nadchodzący tydzień może przynieść jakiegoś rodzaju rozstania.  

Sfera zawodowa: Trudności w porozumieniu się, martwienie się określonymi problemami, wszystko to może ostatecznie Cię drażnić. Jeśli ktoś zawinił, będziesz mieć chęć „wskazania palcem” na taką osobę. Warto teraz pomówić o podwyżce. Korzystny czas, aby wyżej wycenić swój nakład czasu i pracy, bo będzie łatwiej znaleźć kompromis niż zazwyczaj. Jeśli sama prowadzisz firmę, być może podniesiesz ceny usług lub produktów. Ogólnie to czas korzystny na zmiany w temacie finansów, jeśli zechcesz wynegocjować lepsze warunki dla siebie. Nie pytaj o rady osób niekompetentnych i niezorientowanych w temacie. Polegaj tylko na sobie. Poza tym czas dużej pewności siebie i wiary w swoje możliwości. Będziesz mieć przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, tylko potrzebny jest dobry plan.

Single: Karty wskazują rozczarowania, choć możesz chcieć odnowić jakąś znajomość. Nie będzie wiadomo jednak, jak się za to zabrać, więc będziesz liczyć na szczęśliwy przypadek.

Inne znaki: Warto być w kontakcie ze Skorpionem, a konflikty możesz mieć z innymi Bykami lub Bliźniętami.

Zdrowie: Zadbaj o spokój, bo ewentualne dolegliwości mogą pojawić się na tle psychosomatycznym, jeśli aktualnie przechodzisz stresujący czas.

BLIŹNIĘTA

Sfera prywatna: Dotrą do Ciebie wiadomości, o których wolałabyś nic nie wiedzieć. Może udałoby się podejść do pewnych spraw z większym poczuciem humoru, ale humor nie wszystkim będzie dopisywał. Pojawią się nagłe wydarzenia związane ze sprawami przyziemnymi, będzie trzeba rozsądzić pewne konflikty, różnice zdań i trudno będzie udać, że nie widzisz problemu. Emocje mogą rosnąć wraz z upływem czasu.

Sfera zawodowa: W pracy może być niespokojnie, zwłaszcza jeśli okaże się, że masz dla kogoś wieści, które go nie ucieszą. Zbędne emocje i przemyślenia mogą utrudniać Ci wypełnianie obowiązków, ale jeśli podejdziesz do wszystkiego na chłodno, racjonalnie i oficjalnie, uda się pokonać każdą przeciwność. Ważne będzie, by nie ulegać nastrojom innych. Ewentualne decyzje mogą rozczarować pewne osoby. Masz ugruntowaną pozycję w określonym kręgu zawodowym i nic tego nie zmieni w nadchodzących dniach.

Single: Karty przepowiadają możliwe przykrości spowodowane kłamstwem, jeśli wyjdzie ono na jaw. Będzie trzeba się przyjrzeć pewnym sytuacjom, które nie mają realnych podstaw, a które stawiają Cię w sytuacji osoby, która wykorzystuje przyjaźnie do osiągnięcia innych celów przy okazji. W Waszym znaku widać dużo kart uczuciowych, zarówno panie jak i panowie mogą poznać kogoś do związku, choć może być w pobliżu Was ktoś (jako osoba trzecia), kto wzbudza trudne do określenia emocje, np. ktoś o przyjacielskim usposobieniu, ale nie do końca będziecie go rozumieć.

Inne znaki: Warto być w kontakcie ze Strzelcem, Skorpionem i Lwem. Możliwe nieporozumienia z Baranem.

Zdrowie: Zdrowie dobre, choć może się okazać, że trzeba odwiedzić chorego, albo możesz być nadzwyczaj pomocna w czyimś problemie zdrowotnym.

RAK

Sfera prywatna: To czas, kiedy szczególnie panie spod znaku Raka mogą zapragnąć oparcia w mężczyźnie, choć nie tyle pocieszenia co konkretnego działania. Jeśli włożyłaś bardzo dużo wysiłku i czasu w osiągniecie jakiegoś celu, okoliczności mogą się nieoczekiwanie zmienić i wszystko się posypie. U niektórych Raków może to oznaczać, że działania nie były do końca przemyślane, lub nie wzięłaś pod uwagę istotnych kwestii, a u innych mogą to być zdarzenia, na które nie masz wpływu. Męskiego wsparcia zabraknie. To czas przemyśleń, wycofania i racjonalnego analizowania sytuacji.

Sfera zawodowa: Możesz być w słabszej kondycji niż zazwyczaj, jeśli nawarstwią się problemy i zaczniesz o tym rozmyślać. Głównie negatywne przemyślenia będą Ci utrudniać pracę. Poza tym braknie interesujących wyzwań. Dobry czas natomiast na przyjaźnie, bo z pewnością znajdziesz kogoś, kto chętnie dzieli z Tobą czas zawodowy lub będziesz w ścisłej, przyjacielskiej współpracy z drugą osobą. Drobna obustronna pomoc niewykluczona.

Single: Niestety może okazać się, że ktoś Cię rozczarował z byłych partnerów, a może z kimś flirtowałaś, lub uczestniczyłaś w spotkaniach w większym gronie znajomych i teraz wydarzy się coś, co może Cię niemiło zaskoczyć. Możesz nie być pewna, który z kolegów wpakował Cię w kłopoty, jeśli masz wiele kontaktów. Bądź ostrożna, bo ktoś może Cię oszukać udając przyjaznego. Jeśli wspierasz przyjaciółkę w rozterkach miłosnych, będzie jej życzyć, by spotkała prawdziwą miłość. Pomyśl jednak o sobie i rozejrzyj się, bo ktoś nieśmiało interesuje się Tobą i chętnie poznałby Cię bliżej.

Inne znaki: Warto być w przyjaznej relacji z Bliźniętami i Panną, a nieporozumienia mogą wyniknąć z Wodnikiem i Skorpionem.

Zdrowie: Paniom karty polecają zabiegi kosmetyczne oraz zwrócenie uwagi na składniki wywołujące alergię, aby uniknąć podrażnień.

LEW

Sfera prywatna: Czas spokoju w związkach małżeńskich, lub w przypadku Lwów stanu wolnego mogą być to chwile miło spędzone we dwoje i chęć przywrócenia spokoju i poczucia bezpieczeństwa, jeśli ostatnio mieliście dla siebie mniej czasu, lub macie za sobą okres stresujący. Miłe wspomnienia mogą przywrócić dawną atmosferę, kiedy nie mieliście świadomości istnienia pewnych problemów. Lwy zapragną kontaktu z rodziną, więc nie należy ich hamować, jeśli zaproponują odwiedziny kogoś bliskiego. Nawet jeśli chwile we dwoje będą miłe, karty zapowiadają nieoczekiwane wydarzenia, np. niezapowiedzianego gościa lub coś innego.

Sfera zawodowa: Będziesz musiała zająć się wieloma sprawami jednocześnie. W firmie może dojść do sytuacji, kiedy frustracje ogólne pracowników zostaną rozładowane na jednej osobie, niczego nieświadomej, która zechce w czymś pomóc. W jakiś sposób przez nią dojdzie do rozczarowań, choć z czasem emocje zaczną opadać.

Single: Uwaga na więcej osób wmieszanych w sytuację. U panów dwie kobiety, u pań dwóch panów może być. Niektórzy z Was mogą próbować dotrzeć do kobiety przez osobę trzecią, ale nie wynika z kart, aby miało to być podyktowane uczuciem. Możesz chcieć rozładować na kimś złość, ale karty przestrzegają, że może się okazać, że pomyliłeś się w ocenie i złościsz się nie na tą osobę, co trzeba. Panie mogą mieć dwóch adoratorów jednocześnie.

Inne znaki: Warto żyć w zgodzie z Bliźniętami i Rybami, a nieporozumienia możliwe z Rakiem lub Skorpionem.

Zdrowie: Możliwe dolegliwości trawienne.

PANNA

Sfera prywatna: Jeśli wstrzymywałaś się do tej pory i pewnych tematów w rodzinie nie poruszałaś, teraz możesz chcieć to zrobić. Będzie trzeba wyjaśnić spory i nieporozumienia i zechcesz wywołać emocje, co będzie w takiej sytuacji bardzo łatwe. Tak czy inaczej wyjaśnienie sytuacji może zaskoczyć i Ciebie i Twoją rodzinę, bo może wydarzyć się coś, co zmieni kompletnie spojrzenie na sprawę. Być może za problemem stoi coś zupełnie innego, niż się spodziewasz.

Sfera zawodowa: Choć potrafisz pokazać się do strony osoby o zdecydowanym charakterze, a przy tym z dużym urokiem osobistym, w nadchodzących dniach podejdziesz na chłodno do spraw zawodowych. Możesz uznać, że koleżanka w pracy za mało się przykłada do obowiązków, albo z niezrozumiałego powodu nie są jej przydzielane te obowiązki i jest pomijana w firmie, a z kart wynika, że bardzo przydałaby się wszystkim. Panom za to może brakować towarzystwa kobiet w firmie i będą nalegać, by częściej zatrudniać panie. Poza tym relacje między pracownikami powinny być spokojne, a Ty możesz się spodziewać, że reklama przyniesie korzyści, jeśli prowadzisz swoją firmę.

Single: Jeśli dotychczas przyjaźniłaś się z jakimś małżeństwem lub parą, teraz zechcesz się odsunąć od ich spraw i zająć bardziej sobą. Karty polecają Pannom zainteresowanie się osobami , które pasują do nich pod względem wieku. Relacje z osobami młodszymi okażą się toksyczne. Panowie powinni dojrzeć piękno rówieśniczek, a paniom też przydałby się mężczyzna w odpowiednim wieku.

 Inne znaki: Warto żyć w zgodzie z Rybami i Koziorożcami. Możliwe nieporozumienia z Bliźniętami i Wodnikiem.

Zdrowie: Naucz się relaksować, jeśli żyjesz w stresie, bo częste napięcie mięśni może prowadzić do dolegliwości zdrowotnych.

WAGA

Sfera prywatna: Jeśli planujesz przemeblowanie lub jakieś zmiany w mieszkaniu, to jeśli miałyby się wiązać z poważnymi modyfikacjami, lepiej będzie je przełożyć. Możliwa napięta atmosfera, ale unikniesz sporów wychodząc do drugiego pokoju, zamiast kontynuować dyskusję. Warto się porozumieć jednak, szczególnie jeśli obiecałaś coś komuś, lub chciałabyś coś miłego lub użytecznego zrobić dla kogoś z przyjaciół lub rodziny i potrzebujesz pomocy. Może okazać się, że aby zrealizować ten szlachetny czyn, będzie trzeba przymknąć oko na drażliwe kwestie albo omówić je na spokojnie.

Sfera zawodowa: Wszelkie negocjacje zawodowe mogą przysporzyć trudności, bo możesz mieć do czynienia z osobą, która dokładnie wie, czego chce, co wniesie jakiegoś rodzaju komplikacje. Trudno będzie utrzymać emocje na wodzy, co byłoby wskazane, bo inaczej umniejszy to Twoje poczucie komfortu w całej sytuacji i pewność panowania nad powierzonymi Ci zadaniami. Wszystko należy traktować jako poufne i zachować dyskrecję. Pewien pomysł, myśl lub odkrycie spowoduje, że ujrzysz sposobność jak więcej zarobić. Los może Wagom podsunąć nowe źródło finansowe.

Single: Kontakty głównie zawodowe, przy czym możesz połączyć siły z drugą osobą, a łatwiej będzie osiągnąć wszelkie cele. Współprace damsko-męskie będą jednak pozbawione poufałości. Niektóre panie mogą szukać intensywnie nowej znajomości przez Internet, lub odezwą się do znajomego, jeśli będzie zależało im na podtrzymaniu znajomości.

Inne znaki: Warto być w porozumieniu z Rybami, Rakiem i Strzelcem, a ewentualne nieporozumienia możliwe z Bliźniętami.

Zdrowie: Możliwe problemy z ciśnieniem lub stany zapalne. Karty zalecają też uprawianie sportu.

SKORPION

Sfera prywatna: Praca, obowiązki, terminy- wszystko to spowoduje, że będzie trzeba solidnie przyłożyć się w nadchodzących dniach, aby zrealizować plany, jakie postawiłaś przed sobą. Niektórym Skorpionom może zamarzyć się jednak całkowita bezczynność lub zwolnienie lekarskie. Okoliczności mogą się tak poukładać, że ktoś bliski wyjedzie, lub nie będzie miał czasu, a Ty poświecisz go na przemyślenia.

Sfera zawodowa: To czas dużej samokontroli i podejmowania samodzielnych decyzji. Będzie trzeba wykazać się kompetencją, choć możesz popaść też w autorytatywność i nie będziesz nastawiona na propozycje z zewnątrz. Większość swej energii spożytkujesz na obronę swojego stanowiska, swoich racji i zarządzania sprawami, a tydzień będzie pełen kontaktów. Jeśli ktoś się obraził, w nadchodzących dniach będzie nadal wycofany. Trudności mogą się pojawić, jeśli będzie trzeba przekazać komuś ważną wiadomość lub wysłać paczkę itp. W tym temacie możliwe komplikacje lub utrudnienia. Jeśli temat wyjazdu służbowego odłożyliście na później, to teraz powróci.

Single: Kiedy załatwisz wszystkie sprawy formalne i oficjalne, zechcesz się odprężyć i skontaktować z kimś, kogo lubisz. Osoby będące w trakcie rozwodu mogą zapragnąć spotykać się z kimś nowym już teraz, ale okoliczności nie będą sprzyjać randkom i poznawaniu nowych osób. Atrakcyjne kobiety mogą zostać zranione przez kogoś z zazdrości.

Inne znaki: W dobrych stosunkach warto być z Wagą i Rybami, a konflikty możliwe z Bliźniętami lub Rakiem.

Zdrowie: W przypadku dolegliwości nawracających, zadbaj o emocje, bo stres będzie Ci szkodził. Dobry czas na rozpoczęcie diety.

STRZELEC

Sfera prywatna: Najważniejsze będą: rodzina, dom i stały partner. Byłby to bardzo spokojny czas, ale coś będzie Ci go zakłócać. Mogą to być przemyślenia, które będą miały związek z innymi osobami niż bliscy. Niektóre panie mogą czuć się o coś obrażone, ale nie podejmą dyskusji, jeśli uważają, że powinna wyniknąć samoistnie. Możesz chcieć, by ktoś się domyślił, jaki widzisz problem.

Sfera zawodowa: Trudności mogą wyniknąć na tle konfliktów o zyski, zarobki itp. Nie będzie łatwo zażegnać ewentualne spory. Nawet jeśli wpadniesz na dobry pomysł, może nie przynieść efektów, jakich się spodziewasz. Mogą chodzić różne słuchy związane z tym, że ktoś coś komuś powiedział i plotka się rozniosła po firmie. Niektórzy mogą czuć się oszukani, co ogólnie źle wpłynie na nastroje. Będzie trzeba podejść do sytuacji na spokojnie i rzeczowo i udzielić informacji, które uspokoją wszystkich.

Single: Strzelce pokażą się od strony osób otwartych, tolerancyjnych, ale też i niechętnych w nadchodzących dniach, by zacieśniać z kimś więzy. Możliwe, że to praca zawodowa lub inne pilne sprawy będą zaprzątać Twoje myśli, ale konkretnych zmian w Twojej sytuacji nie ma. Niektórzy z Was mogą spodziewać się (pod wpływem nieoczekiwanych wydarzeń), że jakieś znajomości z przeszłości powrócą, przynajmniej na jakiś czas, a inni z Was mogą próbować „swatać” parę, która Waszym zdaniem idealnie do siebie pasuje, ale nic nie wskazuje, aby miało się coś w temacie ruszyć, jeśli ani jedno ani drugie nie ma skłonności do inicjowania kontaktu.

Inne znaki: Korzystnie byłoby utrzymywać dobre relacje ze Skorpionem i Lwem, a ewentualne nieporozumienia możesz mieć z Bykiem. Uwaga na Strzelce- z niektórymi dogadasz się doskonale, a z innymi możesz mieć konflikty.

Zdrowie: Jedynie smutki mogą źle wpływać na Twoje samopoczucie. Przydałoby się optymistyczne towarzystwo.

KOZIOROŻEC

Sfera prywatna: Sytuacja może być zmienna, bo może się okazać, że nagle wszyscy znaleźli się w kłopocie, każdy czegoś chce od Ciebie, a Ty nie masz możliwości spełnić oczekiwań każdego. Będzie trzeba przemyśleć, jak rozważnie podejść do sytuacji każdej osoby. Jeśli będziesz mogła coś przełożyć, przestawić, przesunąć termin, znaleźć zadowalające rozwiązanie, z pewnością to zrobisz. Istotne będzie, aby w końcu ustalić szczegóły. Czy się to komuś podoba czy nie, będziesz musiała podjąć stanowczą decyzję.

Sfera zawodowa: Spokojny tydzień, bo wiesz na czym stoisz i trzymasz się sprawdzonych sposobów. Mogą pojawić się szanse i okazje, na które czekasz. Kontakty z innymi ludźmi również stabilne, choć w dużej mierze za sprawą Twojego podejścia. Będziesz unikać opóźnień, nawet jeśli ktoś opowie Ci historię zapierająca dech w piersiach, a tego rodzaju sytuacje mogą mieć miejsce.

Single: Jeśli martwisz się, jaki nakład energii przyniesie rozwinięcie określonej znajomości, to może się okazać, że to i tak nie jest właściwa osoba dla Ciebie. Niestety Koziorożec może się rozczarować świeżą znajomością, ale podejdzie do tego z życiowa mądrością. Lepiej, aby skończyło się to, zanim na dobre się zaczęło, niż miałabyś zawieść się, gdy się zaangażujesz. Jeśli dojdzie do zerwania, nie będziesz mieć świadomości, że druga strona wciąż liczy na jakąś rozmowę. Dla Ciebie będzie to koniec. Pojawia się też ostrzeżenie przed znajomościami ze strony osób mocno raniących i chorobliwie zazdrosnych. Szczególnie panie mogą być narażone na kontakty z kimś takim.

Inne znaki: Warto być w dobrych stosunkach ze Skorpionem. Z Rybami i Bykami może być różnie- niektóre będą Ci sprzyjać, a inne przeciwnie. Z Rakiem możliwe konflikty.

Zdrowie: Warto zadbać o układ trawienny i uprawiać sport.

WODNIK

Sfera prywatna: Będzie to czas zmienny, dla jednych ciepły i rodzinny, u innych mogą pojawić się sytuacje, które wywołają smutek, lub przyniosą powody do zmartwienia. Pojawi się konieczność rozstrzygnięć, podjęcia decyzji, dowiedzenia się czegoś lub ustalenia, ale nie będzie łatwo określić najlepszy kierunek działań. Z czasem dyskusje mogą być intensywniejsze, a gdy poczujesz znużenie zamieszaniem, możesz zapragnąć wymknąć się niezauważona, żeby w spokoju to przemyśleć.

Sfera zawodowa: Wodnika coś poruszy i wprawi w działanie. Karty wskazują możliwe zmiany, które mogą być mniej lub bardziej znaczące, ale zmienią Twój obecny sposób patrzenia na sprawy. Mogą pojawić się osoby, które próbują coś załatwić nie do końca uczciwie, jednak nie dasz się zwieść, a potem kontakty zawodowe znów będą harmonijne. Jeśli ktoś znajdzie się w towarzystwie, które wolałby dyskretnie opuścić, możesz okazać się w tym pomocna, choć lepiej by nie zapraszano Cię na imprezy firmowe, bo możesz niechcący zepsuć innym zabawę.

Single: Przyjaciele mogą czuć się zranieni z różnych powodów, więc nie widać ożywionych kontaktów, a nawet możesz nie wiedzieć, co u nich słychać, bo według kart będziesz spodziewać się samych dobrych wieści z ich strony. Nie będzie to sprzyjający czas, aby sobie miło porozmawiać z kimś, kogo lubisz, bo mogą pojawić się jakiegoś rodzaju utrudnienia.

Inne znaki: Warto żyć w zgodzie z Rybami, Strzelcem i Rakiem, a nieporozumienia możesz mieć ze Skorpionem i Panną.

Zdrowie: Bez wyraźnych ostrzeżeń. Warto wypróbować alternatywną dietę.  

RYBY

Sfera prywatna: Kontakty z osobami oddalonymi lub internetowe znajomości przyniosą rozczarowanie, bo okaże się, że człowiek jest tam oceniany komercyjnie. Pod sympatiami mogą kryć się ukryte intencje, co możesz wykorzystać w jakiś sposób, jeśli np. jesteś dziennikarką i chętnie opisałabyś jakieś historie. W przeciwnym razie będzie trzeba ostatecznie zając się sprawami przyziemnymi. Karty przestrzegają na ten tydzień, że możesz mieć jakiegoś rodzaju spór lub awanturę, która zakończy się cichymi dniami, choć nie określają, z kim mogłabyś mieć tego rodzaju napięcia.

Sfera zawodowa: Sprawnie, logicznie i w sposób uporządkowany zajmiesz się obowiązkami. Twoja drobna pomoc w jakiejś kwestii lub pomoc, jaką otrzymasz od kogoś, ruszy sprawy do przodu. Możesz przegapić szansę lub okazję na rozwój, ale równie dobrze może się okazać, że nie zależy Ci na niej aż tak bardzo. Będzie trzeba określić jasno priorytety i nie zajmować się sprawami, które do Ciebie nie należą. Pewne obowiązki mogą okazać się nużące, lub z innych powodów nie będą dokładnie tym, co chciałabyś zrobić, ale bez problemu dostosujesz się do potrzeb.

Single: Niektórzy z Was mogą myśleć życzeniowo i jeśli ktoś Was rozczarował, możecie zapragnąć, żeby okazało się, że doszło do nieporozumienia. Trudno będzie pewne fakty zweryfikować w najbliższym czasie.  Jeśli planujesz rozejrzeć się za nową znajomością wykorzystując obecnych przyjaciół, nie przyniesie to rezultatów. Niektóre Ryby będące w przyjaźniach lub w subtelnych i nieokreślonych znajomościach będą musiały zmierzyć się z problemami wynikającymi z zazdrości i plotek jakiejś kobiety.

Inne znaki: W zgodzie warto być z Lwem, konflikty możliwe z innymi Rybami. Raki- jedne mogą być Ci przychylne, a inne wrogo nastawione.

Zdrowie: Uważaj na oparzenia.

Prawa autorskie do treści ma administracja serwisu Ezolinia Wróżby