Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.

Horoskop tygodniowy 30.01.2023-05.02.2023r.

 

Baran

Barany będą szukały najlepszego rozwiązaniem zadawnionych problemów. Zamiast iść utartą drogą sięgniecie po zupełnie inną metodę działania. W sprawach uczuciowych czeka cię duża praca do wykonania nad ulepszeniem komunikacji w relacji, w której obecnie jesteś. Może dobrym rozwiązaniem jest mówienie wprost o swoich potrzebach, marzeniach i oczekiwaniach. Ty również wyjdź temu wyzwaniu naprzeciw i bardziej zacznij się liczyć ze zdaniem bliskiej ci osoby. W pracy nie miej obaw poprosić kogoś z autorytetem o pomoc. Porady tej osoby mogą okazać się nieocenione. Z uwagą podejdź do spraw finansowych. Zwłaszcza podczas płacenia rachunków i wykonywania przelewów internetowych. Teraz łatwo będzie o pomyłkę.

Byk

Okres spokoju i odpoczynku masz już za sobą. Teraz ostro zabierzesz się do pracy. Pomysłów ci nie zabraknie. W sferze uczuciowej zrobi się harmonijnie, zdasz sobie sprawę z tego, że relacja którą tworzysz oparta jest na zaufaniu i życzliwości. Wolne Byki mają teraz w sobie wiele pozytywnej energii i uroku. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu abyś wyszedł naprzeciw nowym znajomościom. Jednak krytycznym okiem patrz na osoby cię adorujące, bądź wybredny. W sferze zawodowej możesz w tym tygodniu podjąć ważną decyzję dotyczącą twojej kariery. Czas ten sprzyja radykalnym zmianom, śmiało sięgaj po trudne wyzwania. Masz teraz szczęśliwą rękę do pieniędzy. Uważaj jednak robiąc zakupy w sieci.

Bliźnięta

Może być to dla ciebie bardzo pracowity tydzień. Swoje plany prywatne będziesz musiał przesunąć na inny termin. Jeśli w sprawach uczuciowych odczuwałeś stres i niepewność to tydzień ten wniesie pozytywna zmianę. W stałych związkach przełamiesz utarte schematy, co wpłynie na waszą relację odświeżająco. Dla Bliźniąt szukających bratniej duszy czas ten przyniesie nową obiecującą znajomość. W pracy dzięki profesjonalnemu podejściu do zadań obronisz swoją pozycję. Szef spojrzy na ciebie przychylnym okiem i obieca nagrodę. W sferze finansowej będziesz miał wiele szczęścia. To dobry czas na dokonanie długoterminowych inwestycji.

Rak

Raki będą łase na komplementy a ich w tym tygodniu nie zabraknie. Mimo wielu obowiązków znajdziesz czas na to, aby udzielać się towarzysko. Tydzień przyniesie wam spotkania z osobami, z którymi nie byłeś w kontakcie od dłuższego czasu. Zapowiada się też romantyczna randka z kimś, kto był w przeszłości dla ciebie ważny. Może to dobry czas na to, aby zawalczyć jeszcze raz o tę znajomość. W kwestiach zawodowych zaskoczą cię informacje, które otrzymasz. Szykuje się nowe przedsięwzięcie, warto wziąć w nim udział. Szybko przyniesie ci dodatkowe źródło dochodu.

Lew

Lwy pełne wigoru ruszą do działania. Ucieszą was dobre wiadomości, które będą dotyczyły sfery uczuciowej. Serce zabije ci mocniej po przeczytaniu wiadomości od kogoś, kogo bardzo chciałbyś poznać lepiej. W stałych związkach Lwy mogą stać się bardziej wymagające i zacząć narzekać. Zastanów się czy na pewno to twój partner jest winny obecnej sytuacji, czy może jednak to twój brak zaangażowania w tę relację powoduje problemy. W pracy zostaną ci przydzielone nowe zadania służbowe. Tydzień ten będzie wymagał od ciebie skrupulatnej i rzetelnej pracy. Skup się na tym co przynosi ci zyski a uda ci się wypracować dodatkowy przychód.

Panna

Panny pokonają problemy, możecie liczyć na pomoc swoich bliskich. W weekend zapragniesz odpocząć z dala od codziennej krzątaniny i obowiązków. Dla singli będzie to czas imprez i prywatek. Szykuje się niezłe karnawałowe szaleństwo i ekscytujący flirt. Panny w związkach okażą bliskiej osobie więcej ciepłych uczuć. Wspólnie zaplanujecie sobotni-niedzielny odpoczynek poza domem. W kwestiach zawodowych szykuje się możliwość dorobienia dodatkowej gotówki. Bądź otwarty na nowe kontakty, współpracę i zamówienia. Bądź skuteczny i uważaj na konkurencję, która będzie deptać ci po piętach. W sprawach finansowych odetchniesz z ulgą, to jest tydzień nowych korzystnych możliwości.

Waga

Dopisze ci dobry humor a los okaże się sprzyjający szczególnie w sprawach związanych z karierą zawodową. To dobry czas aby zadbać o siebie. W uczuciach niewiele się zadzieje, zapragniesz dla siebie chwili samotności. Wykorzystaj ten czas dobrze, zapisz się na zajęcia yogi, idź na siłownię lub odwiedź fryzjera. W pracy będziesz działała szybko i odważnie. Zdobędziesz poparcie osoby z autorytetem. Posłuchaj jej rad, ma dobre intencje. W kwestiach finansowych wykaż się ostrożnością. Sprawy wymagają większej uwagi, zwiększ kontrole nad swoim budżetem. Pieniądze mogą teraz od ciebie uciekać.

 

Skorpion

Skorpiony mogą być nazbyt krytyczne w stosunku do swoich bliskich. Jeśli jesteś w stałym związku od dawna, to zwróć uwagę na to, czy osoba bliska twojemu sercu nie czuje się odsunięta na drugi plan. Warto otoczyć ją większa uwagą i uczuciem, co zwróci się z nawiązką. Do waszej relacji powróci harmonia i szczęście. Wolne Skorpiony ucieszą się z miłosnego sukcesu. Osoba o którą zabiegasz w końcu zgodzi się na randkę. W pracy możesz przez większość tygodnia przesiedzieć z założonymi rękoma. Nie będzie zbyt wielu zleceń do wykonania. W kwestiach finansowych postaraj się sprawdzić stan swoich oszczędności. Poświęć więcej uwagi na planowanie swojego budżetu domowego.

Strzelec

W tym tygodniu jak ognia unikaj kłótni. Zwłaszcza tych rodzinnych. Postaraj się nie być aż tak niezależny w swoich decyzjach, próbuj nawiązać rozmową i wypracować kompromis w spornych kwestiach. W sprawach uczuciowych nie jest to dobry tydzień na ranki i flirty. Jeśli szukasz nowego towarzystwa to rozejrzyj się za nim w sieci. Możesz teraz nawiązać interesującą znajomość poprzez internet. W pracy możesz dostać pozytywną odpowiedź na złożone pisma i wnioski. Dzięki czemu otworzą się przed tobą nowe możliwości. Formy dofinansowania, podróże służbowe czy też przeniesienie do innego oddziału, filii. Nie musisz obawiać się o swoje finanse. Możesz spodziewać się zwrotu z poczynionych inwestycji.

Koziorożec

Koziorożce będą zarażały pozytywną energią. W tym tygodniu mimo wielu niespodziewanych zmian optymizmu ci nie zabraknie. Twoje plany randkowe mogą ulec zmianie. Jednak wyjdzie ci to na dobre, gdyż ta osoba nie do końca do ciebie pasuje. Dzięki temu poznasz kogoś, kto spodoba ci się od pierwszego wrażenia. Okaże się że macie podobne poczucie humoru i nadajecie na tych samych falach. W pracy będziesz chciał wprowadzić nowe pomysły ale napotkasz na przeszkody. Trzeba będzie poczekać do końca tygodnia z ich wdrożeniem w życie. Wtedy wszystko pójdzie łatwo i obejdzie się bez problemów. W kwestiach finansowych twoje beztroskie podejście do pieniędzy może przysporzyć ci kłopotów.

Wodnik

Będziesz w dobrym nastroju, uda ci się pokonać problemy, które męczyły cię od dłuższego czasu. W miłości uda ci się uniknąć nieporozumień. Uważaj na plotki, ktoś zazdrosny celowo będzie siał zamęt. Zadbaj o dobrą atmosferę w swoim związku. Wolne Wodniki rzucą się w wir życia towarzyskiego. Będziesz teraz bardzo podobać się płci przeciwnej. W pracy zawrzesz korzystną współpracę.Dzięki temu będziesz mógł uzupełnić i zdobyć potrzebne umiejętności, aby w przyszłości móc zacząć działać z sukcesem w pojedynkę. Wykorzystaj więc ten tydzień na naukę. Czas ten jest bardzo dobry dla wszelkich spraw finansowych. Szykuje się znaczny przypływ gotówki, z którego bardzo się ucieszysz.

Ryby

Nie siedź w domu, korzystaj z życia. Masz teraz dobry czas na to, aby bawić się w towarzystwie przyjaciół. Jeśli chcesz poprawić jakość swojego stałego związku okaż większą aktywność. Może między was zakradła się monotonia. Może wspólnie z partnerem zorganizujecie małą prywatkę w domu albo spędźcie weekend poza miastem. W kwestiach zawodowych będziesz w końcu mógł popisać się swoimi umiejętnościami, co otworzy ci furtkę do awansu. Twoje innowacyjne pomysły spodobają się nie tylko szefowi ale znajdą uznanie poza firmą, w której pracujesz. W finansach szczęście będzie ci teraz sprzyjało. Pojawią się okazje do intratnych inwestycji.

Horoskop tygodniowy 23.01.2023-29.01.2023r.

 

Baran

Zamarzysz o chwili samotności, postanowisz poświęcić więcej czasu swojej pasji. Nie w głowie będą ci randki i spotkania towarzyskie. Do relacji które trwają już od dłuższego czasu może wkraść się nuda. Aby tak się nie stało, zaproponuj bliskiej ci osobie miły spacer i kawę w ten zbliżający się weekend. Może wspólnie wybierzecie się do teatru lub kina. W pracy może zaskoczyć cię nadmiar obowiązków. Nie będziesz w nastroju do działania, więc realizacja zadań może nie iść tak jak trzeba. Uważaj na błędy, twoje rozkojarzenie i zniechęcenie będzie miało wpływ na jakość twojej pracy. Twoje finanse będą miały się dobrze, nie odczujesz w tej sferze życia trudności i problemów.

Byk

Tydzień ten sprzyja zażegnaniu konfliktowych sytuacji. Zadbaj o swój spokój wewnętrzny. W uczuciach oczekuj przełomowych chwil, ucieszy cię niespodzianka którą szykuje ci ktoś bliski. Wolne Byki będą miały okazję poznać kogoś kto spodoba się wam od pierwszego wejrzenia. Zanim wejdziesz w gorący romans spróbuj wybadać sytuację. Ten ideał może mieć przed tobą tajemnice. W kwestiach związanych z pracą zawodową będziesz miał teraz pole do popisu. Z łatwością zaprezentujesz swoje dobre strony i umiejętności. Twój profesjonalizm zostanie doceniony. W sprawach finansowych nie szalej zbyt mocno. Bądź rozważny i kontroluj swoje wydatki. Będziesz miał teraz możliwość dorobienia do swoje pensji, ucieszą cię dodatkowe zlecenia.

Bliźnięta

To tydzień który przyniesie dobre zmiany w twojej sferze uczuciowej. Jeśli tylko otworzysz się na miłość to los się do ciebie uśmiechnie. Poznasz kogoś wartościowego, banalnie podczas codziennych prozaicznych czynności. Może to pierwsze spotkanie będzie mało romantyczne ale z tej znajomości w przyszłości wywiąże się bardzo trwały związek. W pracy odczujesz zbyt duże przeciążenie obowiązkami. Nie daj się zmanipulować i nie przejmuj czyichś zleceń. Ktoś z twoich współpracowników będzie chciał wykorzystać twoje umiejętności dla swoich celów. Pod kątem finansowym będzie to korzystny tydzień, spodziewaj się przypływu gotówki.

Rak

Uwolnisz się od niepotrzebnych zobowiązań, które zaczęły ci ciążyć. Poczujesz wiatr w żaglach i zaczniesz działać. Również w uczuciach czekają cię pozytywne zmiany. Razem z bliską ci osobą zaczniecie planować swoją wspólną przyszłość może nawet ustalicie datę ślubu. Wolne Raki będą rozglądały się za kimś z kim można zbudować poważny związek. Wyjdziecie z inicjatywą i zaczniesz spotykać się z ludźmi. Odważnie wyjdziesz poza grono swoich znajomych. W pracy czeka cię dość chaotyczny tydzień. Jego początek będzie dość leniwy, praca zacznie się dłużyć. Natomiast na koniec tygodnia zostaniesz zasypany zleceniami i potrzebne będą nadgodziny. W kwestiach finansowych zachowaj ostrożność. Pilnuj swoich pieniędzy, z uwagą wykonuj przelewy gdyż teraz będzie łatwo o błędy.

Lew

To dobry tydzień, zacznij małymi krokami realizować swoje plany. W sferze uczuciowej zachowaj zdrowy rozsądek. Szybkie zakochanie to nie miłość i również szybko okaże się, że osoba która cię tak mocno zauroczyła nie jest odpowiednim partnerem do budowania stabilnej i długotrwałej relacji. Jeśli jesteś w stałym związku już od dawna to postaraj się częściej rozmawiać ze swoją drugą połową. W pracy rozpoczniesz realizację nowych zadań lub też zmienisz swoje stanowisko. Przed tobą zupełnie nowe wyzwania ale też nowe możliwości. Nie martw się niczym, szybko osiągniesz wyznaczone cele. W kwestiach finansowych niewiele się zmieni. Dopiero pod koniec tygodnia otrzymasz dodatkowy zastrzyk gotówki.

Panna

Uwierzysz w siebie i odkryjesz pokłady pozytywnej energii, która zmotywuje cię do działania. W uczuciach nagła zmiana. Otrzymasz nieoczekiwaną wiadomość lub ktoś kogo się nie spodziewasz zapuka do twych drzwi. Panny w związkach będą szukały nowych doświadczeń ale tylko ze swoją bliską im osobą u boku. Wspólnie zaaranżujecie miły wieczór tylko we dwoje. W kwestiach zawodowych odczujesz naciski konkurencji. Ktoś będzie chciał w nieuczciwy sposób odebrać ci klientów rozpowszechniając plotki wprowadzające w błąd. W finansach tydzień ten przyniesie ci rozwiązanie twoich problemów. Wywalczysz solidny zastrzyk gotówki.

Waga

Odczujesz pozytywną zmianę. Po trudnych chwilach twoje życie zmieni się na lepsze. W sferze uczuciowej możesz zapoczątkować poważne zmiany. Zrobisz pierwszy krok ku temu aby zamknąć bezwartościowy związek. Wolne Wagi otworzą się na nowe znajomości. Jeśli masz już dosyć samotnych wieczorów wyjdź z inicjatywą i zaproś kogoś kto od dawna ci się podoba na spacer i kawę. W pracy może być dość monotonnie. Nie zniechęcaj się jednak i porzuć myśli o zmianie pracy na inną. Zainwestuj swój czas na rozwój zdolności, poszerzaj horyzonty myślowe. Nie udzielaj teraz pożyczek, bo będziesz miał problem z odzyskaniem długu.

Skorpion

Oczekuj dobrych wiadomości. Przyjdą z daleka i wprawią cię w dobry humor. Do swojego związku uczuciowego wprowadź więcej życia. Potrzebujecie odmiany, spontanicznie realizujcie swoje pomysły. Skorpiony szukające drugiej połówki będą miały okazję do poznania kogoś wartościowego. Nie przegap więc okazji i udzielaj się towarzysko. W sferze zawodowej możesz odczuwać trudności, które będą wynikiem zmian wprowadzonych odgórnie. Atmosfera w firmie może zacząć być uciążliwa. Skup się na swoich zadania i nie daj się wciągnąć w manipulacje. W finansach bez zmian.

Strzelec

Będziesz miał wiele pomysłów na to, aby ułatwić sobie realizację codziennych zadań. Pomoże ci to w zachowaniu balansu między prywatną sferą życia a obowiązkami zawodowymi. W kwestiach uczuciowych również postarasz się wprowadzić więcej harmonii do swojego związku. Jeśli ostatnio między tobą a twoim partnerem narastały niedomówienia i dość często dochodziło do nerwowej wymiany zdań to tydzień ten przyniesie zupełną zmianę. Zaczniesz na nowo budować romantyczną atmosferę. W pracy możesz liczyć na pomoc osoby, z którą od dawana współpracujesz. Jej pomysły będą nieocenione. Doceń jej wkład i inicjatywę. Nie obawiaj się swój budżet, pieniądze będą trzymały się twojego portfela.

Koziorożec

Jeśli myślisz o udaniu się w podróż to tydzień ten sprzyja przemieszczaniu się. Odpoczynek od codzienności będzie tym, co przyniesie ci spokój i wyciszy stres. W kwestiach uczuciowych koniczne będzie podjęcie ważnej decyzji. Może już czas na to, aby twój związek stał się formalnym. Pomyśl o zaręczynach. Wolne Koziorożce mogą teraz ulec fascynacji kimś kto za wszelką cenę chce grać pierwsze skrzypce. Dominacja tej osoby w dłuższej perspektywie czasowej nie będzie przez ciebie akceptowana. W pracy nic wyjątkowego się nie zadzieje, możesz odczuć jej monotonię. To nie jest dobry czas na zaczynanie nowych przedsięwzięć i inwestycje. Swoje plany finansowe odłóż na inny tydzień.

Wodnik

Postaraj się odważnie zaprezentować swoje zdolności i wypracowane umiejętności. Masz teraz doskonały tydzień na to, aby zabłysnąć w pracy zawodowej ale także zdobyć uczucie kogoś bardzo intrygującego. Bądź sobą i nie uciekaj przed nadarzającymi się okazjami. Jeśli jestem w stałej relacji poświęć więcej czasu bliskiej ci osobie. Spraw aby czuła się w twoim towarzystwie bezpiecznie i komfortowo. W kwestiach zawodowych zaskoczą cię nagłe zmiany. Nie obawiaj się ich, będą dla ciebie korzystne. W sferze finansowej oczekuj dodatkowego napływu gotówki, nagród, premii.

Ryby

Zrób generalne porządki, zadbaj o płacenie rachunków. Nie podchodź teraz lekkomyślnie do spraw urzędowych, posłuchaj rad specjalisty jeśli będzie to potrzebne. W sprawach uczuciowych możesz odczuwać zamieszanie. Nie słuchaj plotek one w niczym ci nie pomogą. Nie doszukuj się problemów tam gdzie ich poprostu nie ma. Wolne Ryby maja teraz dobry tydzień dla spraw sercowych. Nie zwlekaj z zaproszeniem na kawę, kogoś kto już od dawna na to czeka. W pracy nastaw się na aktywne działanie, będziesz miała szansę zarobienia dodatkowych pieniędzy. Twój budżet może zostać nadszarpnięty niespodziewanym wydatkiem.

Horoskop tygodniowy 16.01.2023-22.01.2023

 

Baran

Barany będą słuchały własnej intuicji. Dzięki temu podejmiesz mądre decyzje, które bardzo szybko okażą się strzałem w dziesiątkę. Ożyje twoja sfera uczuciowa, czekają cię udane randki. Z Barany zakochane na odległość w końcu odważą się zaprosić wybrankę swojego serca na niezobowiązujące spotkanie przy kawie. Nie martw się na zapas, będzie udane. W stałych związkach możliwe małe zamieszanie. Najlepiej zrobisz jak zachowasz dystans i postarasz się nie rozdmuchiwać tego małego problemu. Kwestie zawodowe same będą układały się po twojej myśli, nie będziesz musiał się przepracowywać. Przelew na który czekasz może się opóźnić, ale za to pozytywnie zaskoczy cię jego wartość.

Byk

Dobry tydzień dla sfery uczuciowej. Sprzyja naprawie relacji, które w ostatnim czasie nie układały się zbyt dobrze. Zwłaszcza jeśli jesteś w długo trwającym związku postaraj się obdarzyć swojego partnera większym zainteresowaniem i uczuciami. A jeśli przechodzisz przez ciche dni, pierwszy wyciągnij rękę na zgodę. W pracy możesz poczuć się nieco osamotniony, nie wszyscy będą docenić twoje pomysły i wkład włożony w realizację obowiązków służbowych. W tym tygodniu odczujesz stabilizację finansową. Mimo wszystko nie daj się ponieść zbyt dużemu optymizmowi. Szukaj rożnych oszczędności, planuj swoje codzienne zakupy.

Bliźnięta

Nie zabieraj się teraz za realizację trudnych, wymagających czasu spraw. To nie jest korzystny tydzień dla załatwiania spraw urzędowych. W kwestiach uczuciowych okaż więcej cierpliwości. Początek tygodnia zacznie się w nie najlepszej atmosferze w twoim związku. Nie denerwuj się tym, nie okazuj zniecierpliwienia.Może wspólnie potrzebujecie kilku chwil, które spędzicie z dala od siebie. Ruszą sprawy zawodowe, które wcześniej utknęły w martwym punkcie. W twoim miejscu pracy zapanuje porządek co sprawi, że przestaniesz się gubić w szukaniu korzystnych rozwiązań. Staniesz na wysokości zadania i znajdziesz konkretne możliwości pozwalające wyjść z trudnej sytuacji. Nie martw się o stan swoich finansów. Możesz liczyć na przypływ gotówki.

Rak

Tydzień sprzyja zawieraniu nowych znajomości. Nie oczekuj jednak słodkich słówek i komplementów. Nastaw się raczej na bitwy intelektualne, w których zabłyśniesz swoją wiedzą. Możesz teraz wpaść komuś w oko, twoja elokwencja sprawi, że ta osoba nie będzie chciała przestać z tobą rozmawiać. W sprawach zawodowych uda ci się nadrobić wszelkie zaległości. Tydzień sprzyja tworzeniu nowych planów. Nie spoczywaj na laurach, planuj i próbuj sięgać wyżej, możesz zdobyć więcej. Jeśli jesteś Rakiem, który szuka pracy to popytaj swoich znajomych. Udzielą ci wsparcia. W sprawach finansowych ostrożnie podejmuj decyzje. W tym tygodniu możesz być nazbyt rozrzutny.

Lew

Lwy powinny zmienić nastawienie do całego świata. Uśmiechnij się i z optymizmem popatrz w przyszłość. W sprawach uczuciowych odważ się wyciągnąć rękę na zgodę do partnera, z którym ostatnio wojowałeś. Okaż więcej empatii, spróbuj spełnić oczekiwania bliskiej ci osoby. Wolne Lwy chętnie wyjdą na spotkanie miłości. Zaczniecie udzielać się towarzysko. Nie odmawiaj spotkań z przyjaciółmi, teraz wśród nich możesz odnaleźć życiowego partnera. W pracy przyjdą do ciebie nowe możliwości, dostaniesz bardzo interesującą propozycję. To dobry moment aby zadbać o swój rozwój i skorzystać ze szkoleń i warsztatów jakie ma do zaaferowania twoja firma. W kwestiach finansowych oczekuj miłej niespodzianki.

Panna

Być może będziesz musiała zmienić swoje plany. Nie narzekaj jednak gdyż sytuacja, w której się znajdziesz przyniesie do twojego życia same dobre rzeczy. Niespodziewanie możesz poznać teraz bardzo interesująca osobę, która już niedługo stanie się miłością twojego życia. Ta nowa znajomość będzie rozwijała się w zawrotnym tempie. W kwestiach zawodowych unikniesz niepotrzebnych komplikacji i problemów. Dzięki nieplanowanym odwiedzinom osoby, którą dążysz zaufaniem szybko odnajdziecie korzystne rozwiązanie. Unikniesz również pułapek w sferze materialnej jeśli tylko weźmiesz do serca dobre rady osoby o dużym doświadczeniu w branży finansowej.

Waga

Wagi będą świetnie dogadywały się z ludźmi. Przed wami tydzień pełen sympatycznych spotkań. Wolne Wagi będą zadowolone z przebiegu randki. Ta nowa znajomość wygląda bardzo obiecująco. Jeśli jesteś w stałym związku to będziesz cieszyła się obecnością bliskiej ci osoby. Pomysłów na wspólne spędzanie czasu wam nie zabraknie. Możliwe że wybierzecie się w krótką podróż tylko we dwoje. W pracy będziesz cieszyła się miłą atmosferą panującą wśród twoich współpracowników. Wszyscy będą w dobrych humorach co rozładuje niepotrzebny stres przy wykonywaniu codziennych obowiązków. W finansach oczekuj większego przypływu gotówki.

Skorpion

To będzie bardzo dobry tydzień o ile nie dasz się wciągnąć w konflikt. Postaraj się iść na kompromis, co pomoże uniknąć nieporozumień. Również w sferze uczuciowej idź na ustępstwa zamiast obstawać twardo przy swoim. Zwłaszcza Skorpiony w długoletnich związkach mogą chcieć zdominować partnera. W relacjach, które się dopiero co zaczęły daj się poznać od najlepszej strony. Twój upór i ponaglanie mogą zostać źle przyjęte. W pracy nie działaj pod wpływem emocji. Przed tobą ważna decyzja dotycząca twojej kariery zawodowej. Jeśli nie jesteś gotowy na jej podjęcie, poproś o więcej czasu do namysłu. W kwestiach finansowych możesz odczuć zastój, nie jest to dobry tydzień na inwestowanie i robienie większych zakupów.

Strzelec

Skup się na tym co przynosi radość, unikaj krytykanctwa i malkontentów. Otaczaj się ludźmi zarażającymi optymizmem. W sferze uczuciowej może się wiele zmienić jeśli wyjdziesz z inicjatywą. Udowodnij że jesteś gotowy na budowanie bliższej relacji, pokaż swojej nowej partnerce, że już czas na dobre zmiany w życiu. W kwestiach zawodowych dużo działania. Napięty grafik, wiele zleceń i spotkań. Masz teraz okazję wykazania się a twoje szanse na awans wzrosną. Nie jest to korzystny tydzień dla spraw finansowych, unikaj zaciągania pożyczek. Możesz odczuć chwilowy brak gotówki ale nie jest to powód do zadłużania się.

Koziorożec

To dobry czas aby zadbać o siebie i swój rozwój zawodowy. Może wpadniesz na pomysł nowego hobby lub zaczniesz bardziej angażować się w swoje zainteresowania, te które ostatnio zaniedbałeś. Nie jest to dobry tydzień na zawieranie nowych znajomości. Koziorożcu, ten tydzień może  też być gorszy pod względem finansowym. Istnieje możliwość, że Twoje dochody spadną, co spowoduje konieczność poszukiwania innych środków utrzymania. U niektórych pojawią się nowe możliwości pozyskiwania pieniędzy i zmiana pracy. Korzystna umowa pracy ustabilizuje Twoje finanse.  W domu może panować emocjonalny niepokój. Zbyt duże oczekiwania wobec innych są ryzykowne.  Koziorożce mogą odnieść sukces zawodowy, jeśli będą podążać za podpowiedziami dobrych znajomych. Posłuchaj rady życzliwej ci osoby, ona pokieruje tobą w taki sposób abyś nie zniechęcił się teraz do rozwoju swojej kariery zawodowej. Prawdopodobna jest możliwość udziału w bardziej zaawansowanym programie szkoleniowym. Podróż odmieni Twoje życie zawodowe i uczuciowe.

Wodnik

Nie spiesz się z działaniem, nie podejmuj nieprzemyślanych decyzji. Również plany w sferze uczuciowej przesuń na koniec tego tygodnia. Uchroni cię to od poniesienia niepotrzebnej porażki. W kwestiach uczuciowych zajętych Wodników nie zabraknie chęci do budowania bliskości i większego zaangażowania w tę relację. Zaskocz bliską cię osobę nietuzinkowym pomysłem na wspólne spędzenie wieczoru tylko we dwoje. W pracy czekają cię wszelkie działania związane z podpisywaniem umów, dokumentów, negocjacjami. Postanowisz też wziąć sprawy w swoje ręce i zawalczyć o lepsze warunki pracy. W finansach odczujesz mały zastój. Nie martw się jednak gdyż mimo to, twój domowy budżet ma się dobrze.

Ryby

Zrobisz pierwszy krok, wyciągniesz rękę na zgodę, zażegnasz stare sprawy. Będąc w długo trwającym związku będziesz czuła się teraz bezpiecznie u boku bliskiej ci osoby. Odczujesz to, że niekorzystny czas między wami odchodzi w niepamięć. Nie będzie między wami kłótni oraz niedomówień. W kwestiach zawodowych zamarzy ci się zmiana, zapragniesz zmienić pracę, branżę, przekwalifikować się. Otworzą się teraz przed tobą nowe możliwości. Przed podjęciem decyzji dokładnie przeanalizuj za i przeciw. To dobry tydzień pod względem finansowym. Łap nadarzające się okazje.

Horoskop tygodniowy 09.01.2023-15.01.2023

 

Baran

Zachowaj ostrożność gdyż możesz nie dostrzec sytuacji kiedy, ktoś z twojego bliskiego otoczenia będzie chciał wykorzystać twoje osiągnięcia do realizacji własnych korzyści. W sferze uczuciowej powieje chłodem. Znajdź czas na to, aby zacząć pielęgnować związek, w którym obecnie jesteś. Okaż partnerowi więcej uczuć, otocz go troską i uwagą. W pracy i w relacjach zawodowych dobrze będzie jeśli zmienisz swoją postawę na bardziej asertywną. W kwestiach finansowych podejmiesz ważną decyzję. Możliwe że unikniesz wejścia w inwestycję, o której myślisz już od dawna. To będzie dobra decyzja, potrafisz rozsądnie zarządzać swoimi pieniędzmi.

Byk

Zapowiada się korzystny tydzień, który przyniesie wiele zmian do twojego życia. Po trudach które doświadczysz czeka cię radość z osiągniętego sukcesu. Sprawy sercowe, wbrew pozorom, będą rozwijały się po twojej myśli. Wolne Byki będą miały okazję zdobyć względy kogoś, kto bardzo się wam podoba. Z całych sił zawalczysz o tę osobę. W kwestiach zawodowych los przyniesie ci dobre rozwiązania kłopotliwych sytuacji. Możesz też dostać propozycję kierowania nowym projektem lub zostanie ci zaproponowane zupełnie nowe stanowisko pracy. Pod względem finansowym również będzie to przynoszący satysfakcję tydzień. Początek tego tygodnia może być dość trudny ale z każdym dniem zbliżasz się do osiągnięcia stabilizacji finansowej.

Bliźnięta

W tym tygodniu Bliźnięta będą bardzo zaangażowane w sprawy uczuciowe. Ucieszy cię fakt, że twój partner wyjdzie z niespodziewaną propozycją przeniesienia waszej relacji w nowy etap. Oczekuj propozycji wspólnego zamieszkania lub oświadczyn. W stałych związkach odżyją emocje, znajdziecie pomysły na miłe spędzenie czasu tylko we dwoje. W sprawach zawodowych zapowiada się spokojny i bezstresowy tydzień. Bardzo możliwe, że weźmiesz udział w spotkaniu integracyjnym. Nie martw się o swoje finanse. Możesz odczuć małe kłopoty ale potrwają one chwilę, sytuacja szybko się ustabilizuje.

Rak

Dostaniesz bardzo ważną wiadomość, która przyniesie ci rozwiązanie twoich dotychczasowych problemów. Otrzymane wiadomości będą dobre, okaże się że sprawy wcale nie wyglądają tak źle jak myślałeś. W kwestiach uczuciowych czeka cię miły tydzień. To doskonały czas na podejmowanie ważnych, życiowych decyzji. Wolne Raki będą cieszyły się teraz powodzeniem. Do twoich drzwi mogą teraz zapukać dawno nie widziani znajomi. W pracy odzyskasz wiarę w swoje możliwości. Zabłyśniesz swoją inteligencją i praktycznym podejściem do rozwiązywania problemów. Na pewno ucieszysz się z dużego przypływu gotówki.

Lew

Spodziewaj się zmian, które zajdą szybko i wniosą powiew świeżości do twojego życia. W uczuciach sytuacja wyklaruje się, przejrzysz w końcu na oczy. Przemyśl czy aby uczucia twojego partnera/partnerki są szczere i warto tę relację kontynuować. Natomiast, jeśli jesteś samotnym Lwem i szukasz pozytywnej zmiany bądź teraz uważny gdyż los niesie szansę na poznanie kogoś wyjątkowego. Tydzień ten przyniesie wiele pracy a twoje zaangażowanie w wykonywane obowiązki zostanie docenione. Możesz liczyć na przychylność szefa. Wykorzystaj to i negocjuj podwyżkę płacy. Będziesz teraz myślał o dokonaniu inwestycji swoich oszczędności. Nie rób niczego pochopnie, spójrz na to przedsięwzięcie z dystansem.

Panna

Oczekuj od losu dobrych nowin i prezentów. Idą pozytywne zmiany, które zagoszczą w twoim życiu na długo. Odzyskasz wiarę we własne możliwości. W kwestiach spraw uczuciowych, będziesz mógł teraz zdobyć to czego od dawna pragniesz. Jeśli twoja znajomość z wyjątkową osobą wcześniej utknęła w martwym punkcie, nie martw się, gdyż teraz wszystko zacznie układać się po twojej myśli. Jeśli jesteś Panną będącą w stałym związku będziesz teraz pracować nad wzmocnieniem tej relacji. W pracy odczujesz dużą presję, natłok spraw i zleceń do realizacji będzie ogromny. Poradzisz sobie z tym znakomicie a w nagrodę możesz liczyć na dodatkową gotówkę.

Waga

Wagi będą skupione na sprawach miłosnych. Zarówno te wolne Wagi jaki i te w związkach długotrwałych będą żyły emocjami. Przed wami romantyczne rozmowy i ekscytujące randki. W pracy sprawy mogą nie iść tak jakbyś sobie tego życzyła. Możesz poczuć się niedoceniona, nie będziesz chciała przyjąć propozycji z jaką wyjdzie do ciebie szef. Nie odrzucaj jej od razu, warto negocjować. Przecież potrafisz doskonale przekonać kogoś do swoich racji. Dla twoich finansów jest to sprzyjający tydzień, twój domowy budżet ma się dobrze. Nie podejmuj jednak teraz ryzyka i nie inwestuj pochopnie swoich środków pieniężnych. Poprzez złą decyzję możesz narazić się na stratę.

Skorpion

Skorpiony mogą wprowadzać do swojego życia zmiany. Uznasz że już najwyższy czas zrobić w nim porządki. Postanowisz wyrzucić wszelkie problemy i kłopotliwe znajomości. W sferze uczuciowej może to oznaczać zerwanie znajomości, która cię nie satysfakcjonuje. Wolne Skorpiony ucieszy nawiązany kontakt z kimś z przeszłości. Powrócą sentymentalne uczucia i dni. Sprawy zawodowe potoczą się tak jak tego oczekujesz. Możesz wyruszyć w delegację służbową. W tym tygodniu dokładnie planuj swoje wydatki, nie jest to dla ciebie korzystny tydzień pod względem finansowym.

Strzelec

Będziesz podejmował ważne dla ciebie decyzje. Pamiętaj jednak o tym, aby były one zgodne z twoim punktem widzenia. Nie pozwalaj na to, aby ktoś z twojego najbliższego otoczenia miał na ich kształt decydujący wpływ. W uczuciach bałagan. Ktoś zawróci ci w głowie. Jeśli szukasz stałego związku to nie angażuj się w tę znajomość. Ta osoba narobi tylko zamieszania w twoim życiu prywatnym i odejdzie bez słowa. Masz teraz dobry czas pod względem zawodowym. Jeśli szukasz stałej pracy to szykuje się rozmowa kwalifikacyjna. W rozwiązywaniu kwestii finansowych uważaj na doradców. Posłuchaj swojej intuicji, ich interesy mogą być sprzeczne z twoimi.

Koziorożec

Twoje plany będą miały teraz możliwość się urzeczywistnić. Los sprzyja tobie w każdej sferze życia. Bardzo możliwe, że wyruszysz w którą podróż. Może być ona obiecująca pod względem uczuć. Masz teraz szansę spotkać osobę praktyczną i lojalną, z którą w przyszłości uda ci się stworzyć stały związek. W stałych relacjach zawalczysz o chwilę dla siebie. Każdy ma przecież prawo pobyć choć przez chwilę sam ze sobą. Jeśli marzy ci się samotny wieczór z książką w ręku, po prostu o tym powiedz otwarcie. Kwestie zawodowe nie będą teraz dla ciebie najważniejsze, natomiast więcej uwagi poświęcisz sferze finansowej. Warto teraz poszukać dobrej metody oszczędzania pieniędzy.

Wodnik

Przemyśl czy nie warto chociaż na jeden dzień odłożyć sprawy zawodowe i poświecić więcej czasu i uwagi swoim bliskim. Rodzina czeka na inicjatywę z twojej strony. Zaplanuj więc miły spacer, zaproś wszystkich do pizzerii czy na pyszny deser. Sprawy uczuciowe wolnych Wodników mogą przynieś rozczarowanie. Możesz uświadomić sobie to, że źle ulokowałeś swoje zainteresowanie. Osoba o którą walczysz przestanie być dla ciebie ideałem. W pracy zostaniesz zarzucony nowinkami. Nie bierz wszystkiego na serio, większość z tych informacji okaże się tylko plotkami. Nie martw się o swój budżet domowy, nie zostanie on teraz uszczuplony.

Ryby

Ryby będą mogły skupić się na działaniu. Wystarczy tego teoretyzowania, aby twoje plany się powiodły zacznij je realizować. W kwestiach sercowych możesz nie mieć zbyt wiele szczęścia. Osoba do której wciąż wzdychasz da ci odczuć to, że nie jest tobą zainteresowana. W stałych związkach sympatyczna atmosfera, to za sprawa niespodzianki, którą szykuje dla ciebie bliska ci osoba. W pracy możesz liczyć na wsparcie i pomoc życzliwej ci osoby. Korzystne dla ciebie rozwiązania mogą przyjść z daleka. Z uwagą rób teraz zakupy, planuj swoje inwestycje. Będziesz teraz miała tendencję do rozrzutności.

Horoskop tygodniowy 02.01.2023-08.01.2023

 

Baran

Barany będą miały dobry tydzień. Wszystkie twoje plany mają szansę na spełnienie. Ucieszy cię możliwość realizacji spraw, które utknęły gdzieś wcześniej na długo. W uczuciach będzie harmonijnie, poczujesz się zaopiniowany przez partnera i docenisz jego lojalność. Jeśli szukasz partnera życiowego, który otoczy cię zaufaniem i zadba o twój byt, to teraz szanse na wielką miłość są wielkie. Sprawy zawodowe mogą zaprzątać ci głowę również po godzinach pracy. Trudno będzie ci odpocząć i odciąć od zadań i myśli o firmie. Twoje zaczęte sprawy finansowe potoczą się bez większych problemów.

Byk

Początek tygodnia może zaskoczyć cię nadmiarem obowiązków zawodowych. Aby osiągnąć zysk trzeba będzie działać skutecznie i szybko. W sprawach uczuciowych podejmiesz słuszną decyzję, która zaprocentuje w przyszłości. Oczekuj dobrych wiadomości, wyjątkowa osoba nawiąże z tobą kontakt. Może to być ktoś, kogo już znasz z widzenia. Szykuje się miłe spotkanie, które może przerodzić się w zaskakującą randkę. Czas ten jest również korzystny dla wszelkich spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o kredyt, to wszelkie sprawy z nim związane załatwisz bez problemów. Zadbaj jednak o swój budżet domowy, odłóż większe wydatki na przyszły tydzień.

Bliźnięta

Bliźnięta będą miły szansę rozwiązać problem, który ciągnie się za wami już od dawna. Jeśli tylko możesz, to skorzystaj z rady bliskiej ci osoby, dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu szybciej się z nim uporasz. Tydzień zapowiada się spokojny i zamiast udzielać się towarzysko, będziesz wolał spędzić wieczór przed telewizorem w domu. Nie w głowie będą ci romantyczne spotkania i romanse. W pracy czekają na ciebie niespodziewane zmiany. Nie odbieraj ich jako negatywne, z czasem przekonasz się, że takie nie są. W finansach korzystnie, ucieszysz się z przypływu dodatkowej gotówki. Nie inwestuj teraz tych dodatkowych przychodów, potraktuj te środki jako oszczędności.

Rak

Jest to dobry czas aby wyciągnąć rękę na zgodę, sięgnąć pamięcią do miłych wspomnień i wybrać się w odwiedziny do bliskich ci osób. Również w sferze uczuciowej zrobi się sentymentalnie. Spotkasz się z kimś, kto był dla ciebie ważny w przeszłości. Przemyśl czy warto dać tej znajomości drugą szansę. W stałych relacjach równowaga, w domu odnajdziesz spokój i bezpieczeństwo. W pracy nie angażuj się w sprawy i interesy, które wyglądają na wątpliwe. Jeśli wiąże się z nimi choć najmniejsze ryzyko omijaj je z daleka. Nie inwestuj teraz pieniędzy i nie zaciągaj kredytu.

Lew

To dobry tydzień dla spraw zawodowych. Odniesiesz pierwsze sukcesy z przedsięwzięcia, w które włożyłeś mnóstwo energii i czasu. Na horyzoncie widać kogoś z kim podejmiesz współpracę. Okaże się że to lojalna i uczciwa osoba. W sferze uczuciowej tydzień ten zaskoczy cię szczęśliwymi zbiegami okoliczności. W twoim życiu pojawi się ktoś, na kogo zwrócisz szczególną uwagę. Twoje serce szybciej zabije na jego widok. Lwy będące w stałych relacjach od dawna będą czerpać radość z zachodzących pozytywnych zmian. Wpłynie to na wasze plany, marzenia mają szansę w końcu się urzeczywistnić. Bądź ostrożny w sprawach zawodowych, ktoś z bliskiego otoczenia będzie próbował osiągną sukces twoim kosztem. W finansach nie wykonuj teraz nieprzemyślanych ruchów, jesteś w tym tygodniu narażony na straty.

Panna

Przed tobą radosny pełen pozytywnej energii tydzień. W uczuciach szykują się miłe zmiany. Jeśli dostaniesz zaproszenie na spotkanie, przyjmij je z żarliwością. Nie obawiaj się iść na tę randkę. Będzie fantastyczna, przeżyjesz romantyczne chwile i co najważniejsze zakochasz się po uszy. W stałych związkach również będzie bardzo emocjonalnie, poczujesz głębokie porozumienie z partnerem. Tydzień ten sprzyja wszelkim rozmowom w sprawach zawodowych. Dogadywaniem szczegółów umów, negocjacjom biznesowym a także rozmowom o warunkach pracy. Jeśli oczekujesz podwyżki wynagrodzenia otwarcie zacznij negocjować jej wysokość. Nie martw się teraz o swój domowy budżet, dobrze nim zarządzasz.

Waga

Twoi bliscy czekają na chwile, które spędzisz tylko i wyłącznie z nimi. Poświeć więc im uwagę i czas, zaplanuj wspólny spacer, kino, wyjście do pizzerii. W stałych związkach równowaga, wszelkie nieporozumienia odejdą w niepamięć. Wolne Wagi nie będą zadowolone z przebiegu randki, rozczarujecie się. Dotrze do ciebie ta myśl, że źle ulokowałaś swoje uczucia. Nie przejmuj się zbytnio, pod koniec tygodnia nawiążesz kontakt z kimś z daleka. Rozmowa nawiązana przez internet, będzie początkiem nowej przyjaźni i miłości. W pracy możliwy jest dalszy wyjazd, delegacja w związku z prowadzonymi sprawami biznesowymi. Staniesz przed koniecznością zamknięcia spraw urzędowych, podpisaniem umowy. Wydawaj pieniądze z rozwagą, warto teraz szukać oszczędności.

Skorpion

Nie będziesz narzekał na nudę, tydzień przyniesie wiele ciekawych zdarzeń i możliwości. Wybierz te propozycje, których realizacja ma największą szansę na spełnienie. W twoim życiu pojawią się też nowi ludzie. Wśród nowo poznanych osób będzie ktoś, kto skupi twoją uwagę na sobie. Oczaruje cię swoim sposobem bycia. Ta znajomość będzie miało ogromną szansę na rozwój. W pracy możesz mieć problemy z rozwiązaniem spraw urzędowych lub prawnych. Najlepszym wyborem będzie zwrócenie się o pomoc do autorytetu, który pomoże wyjść ci z kłopotliwej sytuacji. Sprawy finansowe nie będą cię zbytnio zajmowały, twój budżet jest stabilny więc nie obawiaj się strat.

Strzelec

Czeka cię zmiana planów, tydzień wniesie w twoje życie nieoczekiwane zdarzenia. Nie martw się jednak, w rezultacie okażą się one dla ciebie korzystne. Czas ten nie sprzyja budowaniu związków. Mimo że zawarta przez ciebie znajomość wyglądała na bardzo wartościową, to teraz będziesz zaskoczony brakiem dalszego kontaktu. Pozostaje zdjąć tylko różowe okulary i przyznać się sam przed sobą, że zbytnio idealizowałeś tę nowo poznaną osobę. W pracy zastaniesz bardzo pozytywną atmosferę. Będziesz miał okazję zabłysnąć przed szefem. Wykorzystaj ją dobrze, twoje pomysły znajdą uznanie w jego oczach. Podejmowanie szybkich decyzji w sprawach finansowych odłóż na później. Wszelkie kwestie związane z twoimi pieniędzmi powinny być dokładnie przeanalizowane.

Koziorożec

Dobre samopoczucie i humor was nie opuści. Dzięki dobremu nastrojowi uda wam się rozwiązać kłopotliwe sytuacje w sferze uczuciowej. Twoje pozytywne nastawienie zdziała cuda, znikną wszelkie blokady. Jeśli jesteś w stałej relacji i przeżywałeś ostatnio ciche dni, to teraz do waszego związku wróci dobra komunikacja, bez problemu zażegnacie spór. W pracy także przyczynisz się do osiągnięcia kompromisu w spornych kwestiach. Wpłynie to pozytywnie na twoje relacje ze współpracownikami, uzyskasz ich przychylność. Niewyjaśnione dotąd kwestie finansowe mogą nadal takimi pozostać. Bądź więc ostrożny wydając pieniądze, postaraj się bardziej oszczędzać.

Wodnik

Wstrzymaj się z podejmowaniem ważnych decyzji. Mimo że czas będzie naglił nie rób niczego pochopnie. Postaraj się spojrzeć na problem z innej perspektywy, na pewno jest coś czego wcześniej nie dostrzegłeś. W sferze emocji jest to dobry tydzień dla Wodników poszukujących miłości. Ktoś kogo już znasz z widzenia, wyjdzie z propozycją nawiązania kontaktu. Spodziewaj się więc zaproszenia na kawę, spacer albo do kina. Nie odmawiaj, to będzie fajna znajomość. W sprawach zawodowych będziesz miał możliwość odbycia podróżny, która przyniesie ci wiele korzyści. To dobry tydzień do zawierania umów i kontraktów. W finansach oczekuj zysku.

Ryby

Jeśli oczekujesz wiadomości, to tydzień ten przyniesie ci dobre nowiny. Ucieszysz się z pozytywnych wyników swoich wcześniejszych działań i inwestycji. W sprawach sercowych czeka cię wiele pracy. Jeśli chcesz zdobyć względy kogoś, kto ci się bardzo podoba, będziesz musiał się o to postarać. Gdy poczujesz, że masz szansę na zdobycie jej względów zawalczysz o tę osobę. Tydzień ten przyniesie nowe możliwości w sferze zawodowej. Będziesz miał sposobność zacząć nowy projekt lub współpracę a dzięki twojemu doświadczeniu osiągniesz oczekiwane zyski. W kwestiach finansach niespodzianka, ucieszy cię dodatkowy zastrzyk gotówki. Ale nie jest to sprzyjający czas aby inwestować środki pieniężne

Autor: wróżka Igalia Tajemnice Magii