Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.

 

Horoskop tygodniowy 16.05.2022-22.05.2022

 

Baran

W tym tygodniu odczujecie ulgę, wszystkie sprawy ułożą się po twojej myśli. Poczujesz zadowolenie z życia. W twoim życiu uczuciowym zapanuje równowaga. Może będzie potrzebna szczera rozmowy z partnerem tak aby wyjaśnić wszystkie nieporozumienia i nie popaść w spiralę niekończących się złośliwości. W sprawach zawodowych również staraj się wypracować kompromis, tydzień sprzyja zawieraniu korzystnych umów, dogadywaniu spraw i dobrej komunikacji. Nie martw się o swoje finanse, pieniądze będą się ciebie trzymać, nie jesteś narażony na ich stratę.

 

Byk

Czeka cię tydzień miłych wydarzeń i niespodzianek. To dobry czas aby poświęcić więcej uwagi swoim bliskim i rodzinie. Nie będzie miejsca na nudę, marudzenie i bezruch. W sprawach uczuciowych wejdziesz w okres stabilizacji. Zwłaszcza te Byki, które już od jakiegoś czasu pozostają w związku odczują potrzebę jego sformalizowania. Te które poszukują miłości mają szansę na poznanie kogoś nowego, kto bardzo szybko okaże się tym jedynym. W pracy możesz zastać utrudnienia lub zaskoczą cię problemy z dogadaniem się z kolegami. Tydzień ten sprzyja osobom poszukującym pracy. Wszystkie twoje decyzje podjęte wcześniej w sprawach finansowych będą miały teraz korzystne dla ciebie rozwiązanie.

 

Bliźnięta

Myślami będziesz wracał do przeszłych chwil. Zapowiada się sentymentalny tydzień, w którym zaskoczą cię odwiedziny osób dawno niewidzianych. W uczuciach czeka cię tydzień kiedy będziesz próbował przepracować sytuacje z przeszłości, które niepotrzebnie trzymasz w swojej pamięci a mają one niekorzystny wpływ na twój obecny związek. W pracy zaskoczy cię dość duży ruch w zleceniach, powrócą dawni klienci, ponownie zostanie nawiązana współpraca. Bądź ostrożny planując swój budżet. Bardzo możliwe, że będziesz musiał zrezygnować z zakupu czegoś, co na chwile obecną nie jest ci tak bardzo potrzebne do życia.

 

Rak

Zaskoczą cię przychodzące wiadomości. Nie musisz martwić się tym faktem na zapas i nie wypatruj problemów. Informacje które dostaniesz będą optymistyczne i przyniosą pozytywną energię. W sprawach sercowych, wolne Raki mogą stracić dla kogoś głowę. Nagle pojawi się w Waszym życiu ktoś fascynujący. W tym tygodniu praca zajmie ci o wiele więcej czasu niż zwykle. Zaskoczą cię pilne zlecenia i niespodziewane telefony. Nie trać w tym zamieszaniu głowy, postaraj się podejść do pracy systematycznie. W finansach spodziewaj się przypływu gotówki. Postaraj się nie wydać wszystkiego naraz.

 

Lew

Tydzień spędzisz bardzo aktywnie. W twoim życiu pojawi się kobieta, która przyniesie ci dobrą energię. Za jej sprawą rozwiążesz swoje problemy. To dobry czas dla osób szukających nowych znajomości. Wolne Lwy będą cieszyły się powodzeniem, wystarczy tylko otworzyć się na ludzi. Nie siedź więc w domu, korzystaj z tego co niesie ci los. Sprawy zawodowe potoczą się po twojej myśli. Aby zrealizować plany będziesz musiał podzwonić i wykorzystać swoje kontakty. Z większą uwagą niż dotychczas przyjrzyj się swoim wydatkom. Możesz ulec pokusie zakupu rzeczy, która będzie kosztowała krocie a tak naprawdę okaże się dla ciebie bezużyteczną.

 

Panna

Dostaniesz wiadomość dotycząca finansów, na którą czekasz już od dłuższego czasu. Zajmą cię sprawy przyziemne, dotyczące głównie spraw materialnych. W uczuciach możesz odczuć spowolnienie. Obiecana randka czy umówione spotkanie mogą zostać odłożone na później. W stałych relacjach może na chwilę zabraknąć romantycznych uniesień. Skupicie się wraz z partnerem na obowiązkach. W pracy możesz oczekiwać podpisania nowej umowy lub kontraktu. Na horyzoncie wyłania się także oczekiwana współpraca, która przyniesie w przyszłości wiele korzyści. Tydzień korzystny dla spraw związanych z pieniędzmi, szykuje się przypływ zaległej gotówki.

 

Waga

Wagi zapragną odpocząć od codziennych obowiązków. Skupicie się na sobie szukając chociaż na krótko samotności aby zebrać i uporządkować myśli. W sferze uczuciowej chwilowa przerwa, odpoczniesz od spotkań, telefonów i czatów. W stałych relacjach możesz odczuć dystans. Być może potrzebujesz teraz większego kontaktu ze swoimi emocjami. Popracuj nad głębokim oddechem aby uwolnić emocjonalne napięcia. W pracy potrzebna będzie ci cierpliwość gdyż sprawy nie będą chciały układać się po twojej myśli. To dobry tydzień na to aby wziąć sobie kilka dni wolnych od pracy. W finansach opóźnienia, pod koniec tygodnia sytuacja zmieni się na korzyść.

 

Skorpion

Tydzień ten poświęcisz na wykonanie prac bardzo praktycznych, związanych z domem lub mieszkaniem. Być może w końcu zaprowadzisz samochód do warsztatu albo skosisz trawę na działce. W miłości doczekasz się zaproszenia na randkę. Ktoś kto intensywnie o tobie myśli nabierze odwagi by zadzwonić. Sprawy zawodowe, które do tej pory pozostawały nierozwiązane ruszą pełną parą do przodu. Najprawdopodobniej będziesz musiał zetknąć się z dużą biurokracją ale nie przejmuj się tym, uporasz się z problemami bardzo szybko. W finansach poczujesz ożywienie, ucieszą cię wpływy na twoje konto.

 

Strzelec

Zapowiada się beztrosko spędzony tydzień, bez większych problemów i kłopotów. Twoje nastawienia do życia będzie bardzo lekkomyślne, w wielu sytuacjach będziesz zmuszony improwizować. Sfera uczuciowa będzie kwitła, poczujesz potrzebę flirtowania. Czekają cię miłe spotkania, będziesz postrzegany jako dusza towarzystwa. Strzelce poszukujące szczerego trwałego związku mogą poczuć się rozczarowane. Nawiązane znajomości okażą się krótkotrwałe. W pracy nie będziesz miał chęci na profesjonalne podejście do zadań. Natomiast jeśli poszukujesz nowego zajęcia to jest to bardzo korzystny tydzień na to aby podjąć nową pracę. Bądź ostrożny w finansach, pieniądze nie będą się ciebie trzymać.

 

Koziorożec

Nie pozwól aby przytłoczyły cię problemy, na które w chwili obecnej nie masz większego wpływu. Warto uzbroić się w cierpliwość i popracować nad zmniejszeniem stresu. Wszystkie sprawy pod koniec tygodnia zaczną się same kształtować na korzyść dla ciebie. W sferze uczuć odczujesz blokadę. Nie rób niczego na siłę, być może nie jest to odpowiednia osoba dla ciebie, z którą możesz stworzyć pozytywną relację. Jeśli w pracy atmosfera zrobi się dość napięta, ty bądź spokojny i niewzruszony. Nie daj się w ciągnąć w niepotrzebną sprzeczkę, nie ulegaj manipulacjom. Twoje finanse są stabilne.

 

Wodnik

Będziesz świętował, wszystkie twoje zaczęte sprawy ułożą się pomyślnie. W miłości czeka cię niespodzianka, ktoś o kim myślisz w końcu się do ciebie odezwie. Tydzień przyniesie powrót do utraconego uczucia. Wodniki szukające nowych znajomości będą bardzo zadowolone gdyż tydzień ten jest sprzyjający wszelkim rozrywkom towarzyskim. Szykują się liczne spotkania, w których będziesz wiódł prym. Czas spędzony w pracy przyniesie ci wiele satysfakcji. Możesz odnieść sukces, co będzie dla ciebie zaskoczeniem. Twój budżet wymaga większej uwagi. Będziesz miał więcej wydatków niż pieniędzy na koncie.

 

Ryby

Twoje wysiłki zostaną docenione. Tydzień sprzyja wprowadzaniu w życie innowacyjnych pomysłów. W sferze uczuciowej możesz oczekiwać od partnera konkretnych czynów, zaskoczy cię jego pewność siebie. Jest to dobry czas na to aby razem pomyśleć o wspólnej przyszłości. Ryby szukające nowego uczucia i partnera mogą poczuć się zawiedzione, tydzień ten niesie blokady w sferze uczuciowej. W sprawach zawodowych spodziewaj się dobrej współpracy ze swoimi kolegami. Postaw na pracę zespołową gdyż może okazać się, że przyniesie ona duży zysk. Dzięki czemu twoje wynagrodzenie może nieoczekiwanie wzrosnąć.

Horoskop tygodniowy 09.05.2022-15.05.2022

 

Baran

Tydzień ten wykorzystasz na planowanie swojej przyszłości. Pozytywnie rozwiążesz problem, z którym zmagasz się od jakiegoś czasu. Może dotyczyć on także sfery uczuciowej. Może już czas wyjaśnić nieporozumienie, które dzieli ciebie od partnera. Zdobądź się na rozmowę, bliska ci osoba czeka na wyjaśnienia. W pracy nastaw się na działanie. Zlecenia i nowe zadania będą napływały nieustannie. Możliwe że dostaniesz propozycję współpracy, o której myślałeś od dawna. Dzięki czemu nawiążesz kontakty za granicą. Bądź ostrożny w gospodarowaniu finansami, pieniądze w niekontrolowany sposób mogą uciekać z twojego portfela.

 

Byk

Nie siedź z założonymi rękoma, tydzień ten sprzyja działaniu. Otwórz się na przypływ pozytywnej energii i wykorzystaj dobrą passę we wszystkich sferach swojego życia. W uczuciach wolne Byki będą miały możliwość zaczęcia na nowo relacji, która wydawała się już definitywnie skończona. Czas ten sprzyja rozwiązywaniu problemów, spróbuj więc jasno określić swoje oczekiwania i potrzeby. Bardzo możliwe że oboje wypracujecie zgodę i kompromis. W pracy oczekuj dobrych wiadomości ze świata. Tydzień sprzyja nawiązywaniu kontaktów zagranicznych. Twoje finanse są stabilne. Pod koniec tygodnia ucieszy cię solidny przypływ gotówki.

 

Bliźnięta

Tydzień sprzyja komunikacji. Możesz nawiązać przyjaźń z kobietą, która wyjdzie do ciebie ze szczerymi intencjami. Wysłuchaj jej rad i jeśli uznasz je za wartościowe, wykorzystaj w swoim życiu. W sferze uczuciowej możliwe zmiany. Wolne Bliźnięta mogą poznać nowego partnera a będące w stałych relacjach zerwać związek z bliską wam osobą. Nie działajcie pod wpływem impulsu. Zanim podejmiecie ważne życiowe decyzje na spokojnie przemyślcie skutki jakie one za sobą niosą. W pracy czeka was tydzień spokojny, spędzony w miłej atmosferze. W sprawach finansowych kierujcie się logiką a nie emocjami.

 

Rak

W tym tygodniu wszystkie zaczęte sprawy ruszą do przodu. Postaraj się doprowadzić je do końca i podążać według wcześniej ustalonego planu. Czas ten przyniesie zmiany na lepsze. W sferze uczuciowej Raki szukające bratniej duszy pożegnają swoją przeszłość i z optymizmem zaczną spoglądać w przyszłość. Poczujecie to, że już czas otworzyć się na nowe uczucie. W pracy tydzień przyniesie wiele zadań do wykonania pod presją czasu. Okaż swój profesjonalizm a na pewno szef doceni twoje starania. W załatwianiu spraw finansowych możesz odczuć blokady i utrudnienia. Te które nie są pilne odłóż lepiej na później.

 

Lew

Tydzień ten jest korzystny dla osób aktywnych. Przyniesie wiele możliwości i opcji które możesz wykorzystać do własnego rozwoju. W miłości możesz bez oporów przejąć teraz inicjatywę i zbliżyć się do kogoś, kto bardzo ci się podoba. Czas ten sprzyja budowaniu nowych relacji. Lwy będące w stałych związkach będą starały się bardziej liczyć się ze zdaniem i uczuciami twojej drugiej połowy. Sprawy związane z pracą ułożą się po twojej myśli przynosząc trwałą współpracę i długoterminowe zlecenia. Poczujesz stabilizację pod względem zawodowym. W finansach postawisz na oszczędzanie i staniesz przed wyborem sposobu ulokowania swoich oszczędności.

 

Panna

Możesz być zaskoczona koniecznością wizyty w urzędzie. Tydzień ten sprzyja dobrym kontaktom z urzędnikami. Twoje wnioski czy petycje zostaną rozpatrzone bez problemu i odwlekania w czasie. W sferze emocjonalnej czekają cię miłe zmiany. Zaskoczy cię propozycja spotkania bądź randki. Nie odmawiaj, warto poznać bliżej tę interesującą osobę. W pracy możesz dostać propozycję, która zbytnio cię nie ucieszy. Nie odmawiaj bez zastanowienia się. Przemyśl to czy rzeczywiście nie przyniesie ci ona korzyści patrząc również w dłuższej perspektywie czasowej. W sferze finansowej z ostrożnością podchodź do wszelkich super propozycji i wielkich okazji.

 

Waga

Będziesz wybierać to, co dla ciebie korzystne z pośród wielu możliwości jakie w tym tygodniu przyniesie ci życie. Wybierając wycisz emocje i kieruj się logiką gdyż twoje świadomie podjęte decyzje będą procentować już w niedalekiej przyszłości. W miłości czeka cię powrót do sentymentalnych relacji z przeszłości. Jeśli jesteś w stałym związku zastanów się dobrze czy chcesz odnowić znajomość sprzed lat. Twoje sprawy zawodowe utknął w martwym punkcie. Będziesz szukał sposobu ich korzystnego rozwiązania. Może warto o pomoc poprosić profesjonalistę, który doradzi jak to zrobić. W finansach stabilnie.

 

Skorpion

Jeśli oczekujesz tego, że twoje sprawy same się rozwiążą, to ten tydzień przyniesie ci rozczarowanie. Zmobilizuj swoje siły i weź się do pracy a uda ci się w końcu ruszyć je do przodu. Sprawy miłosne wypełnią cały ten tydzień. Zwłaszcza wolne Skorpiony będą cieszyły się z nowej znajomości. Ktoś bardzo zawróci ci w głowie. Jeśli jesteś już z kimś związany to bądź ostrożny gdyż niestety może też namieszać w twoim życiu. W pracy skupisz się na kontaktach i rozmowach prowadzonych drogą internetową. Czas ten może przynieść korzystne zmiany w finansach. Za sprawą nowej współpracy z kimś z daleka otworzą się nowe perspektywy rozwoju firmy .

 

Strzelec

Ciężko będzie ci zapanować nad biegiem wydarzeń. Zapowiada się bardzo aktywny tydzień. Spodziewaj się licznych wiadomości, telefonów i odwiedzin. W miłości szykują się zmiany. Na horyzoncie nowa znajomości, z kimś kto zafascynuje cię od pierwszego wejrzenia. Strzelce otwarte na nowe doświadczenia mają szansę przeżyć romans swojego życia. W pracy czekają cię niespodzianki. Być może szef wyśle cię na kurs lub szkolenia. Jest to dobry tydzień na zdobywanie wiedzy i poszerzanie umiejętności zawodowych. Postaraj się bardziej oszczędnie wydawać pieniądze. Wydajesz więcej niż pozwala na to twój budżet.

 

Koziorożec

Pomyśl o sobie i zainwestuj w siebie. Zacznij realizować własne potrzeby a problemy innych odłóż na bok. Przydałoby się więcej dystansu do osób z bliskiego otoczenia. Również w sferze emocjonalnej. Jest wiele niedomówień, które powstają nie z twojej winy a twoi bliscy obarczają za wszystko winą ciebie. W pracy bądź ostrożny w kontaktach ze swoimi współpracownikami. Ktoś udający przychylność, będzie chciał cię zmanipulować. Tydzień ten sprzyja inwestowaniu w siebie, zwłaszcza w nieznane obszary i dziedziny, z którymi nie miałeś wcześniej nic wspólnego. W sprawach finansowych możesz liczyć na korzystne rozwiązanie sytuacji.

 

Wodnik

Tydzień sprzyja realizacji planów. Zaczynając teraz realizowanie zamierzeń szybko trafisz do celu. W sferze uczuciowej jest to dobry czas dla wolnych Wodników szukających partnera do stałego związku. Macie szansę odnaleźć swoją miłość a zawarte teraz znajomości okażą się trwałe. W stałych relacjach harmonia, wspólnie z partnerem będziecie patrzeć na świat z optymizmem przez różowe okulary. W pracy tydzień dość trudny. Aby go przetrwać skup się na swoich zadaniach, z uwagą wypełniaj obowiązki tak aby uniknąć popełnienia błędu. Uważaj na swoje finanse, pilnuj dobrze portfela i kart płatniczych gdyż istnieje ryzyko ich straty.

 

Ryby

Będziesz odsuwał od siebie ludzi i ich problemy. Chwilowy dystans w kontaktach jest tobie potrzebny aby nie dać się manipulacji i nie dać wejść sobie na głowę. W miłości możesz liczyć na przychylność stałego w uczuciach adoratora. To dobry materiał na partnera zwłaszcza jeśli szukasz kogoś, kogo charakteryzuje zdrowy rozsądek. W sprawach zawodowych możliwy jest powrót do zamkniętej już współpracy, lub powrót do pracodawcy u którego już wcześniej pracowałeś. W sprawach finansowych możesz liczyć na korzystne transakcje. Uważaj na swój budżet, szykują się duże wydatki.

 

Horoskop tygodniowy 02.05.2022-08.05.2022

 

Baran

Zapragniesz odciąć się od otoczenia. Najlepiej będziesz czuł się w swoim domu otoczony bliskimi ci osobami. W miłości nie jest to najlepszy tydzień. Samotne Barany mogą poczuć się zawiedzione, ktoś kto wiele naobiecywał niewiele z tego spełni. W stałych relacjach będziecie wspólnie szukać rozwiązania problemów, które trapią was od dawna. Natomiast w sprawach zawodowych odczujesz dobrą passę. Pojawią się nowe możliwości i okazje, z których warto skorzystać. Możesz liczyć na pochwały, obiecany ci będzie awans lub podwyżka wynagrodzenia. W finansach szykuje się bardzo miła niespodzianka.

 

Byk

W tym tygodniu mogą powrócić problemy, które wcześniej zostawiłaś nierozwiązane. To dobry czas na aby rozprawić się z nimi raz na zawsze. Sprawy sercowe ułożą się po twojej myśli. Zwłaszcza wolne Byki mają teraz wiele energii by podbijać świat. Odważnie wyjdziecie nowym znajomością naprzeciw. W stałych związkach harmonia. Partner będzie cię rozpieszczał, poczujesz się doceniona. W pracy możesz liczyć na wsparcie lojalnego kolegi. Jego pomoc może okazać się nieoceniona. Sprawy finansowe ułożą się po twojej myśli. Zaskoczy cię dodatkowy zastrzyk gotówki.

 

Bliźnięta

Będziesz oczekiwała rezultatów swoich działań. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość gdyż sprawy nieco się opóźnią. Prognoza na ten tydzień jednak jest dobra, spodziewaj się postępów i pozytywnych efektów. W sprawach uczuciowych puszczą blokady. Ktoś miły wyjdzie do ciebie z ciekawą propozycją. W stałych relacjach będziecie wspominać dobre, przeszłe chwile. Może już czas na to, aby je powtórzyć. W pracy będziesz zmuszony do wyrażenia swojej opinii. Okaż się swoim profesjonalizmem a zostanie to docenione. W sprawach finansowych tydzień ten nie należy do najlepszych. Postaraj się wydawać pieniądze z głową.

 

Rak

Spodziewaj się wiadomości. Przyjdą z daleka. Na pierwszy rzut oka mogą wydać się niekorzystne. Nie panikuj jednak gdyż wszystko ułoży się po twojej myśli. W miłości możliwy powrót do znajomości sprzed lat. Zastanów się czy warto odnowić ten romans. W stałych związkach mogą pojawić się ponownie problemy, które uważałaś za zakończone. Tydzień ten sprzyja ich rozwiązaniu raz na zawsze. W sprawach zawodowych zapanuje dobra aura, poczujesz wsparcie szefa i współpracowników. Możliwe że dostaniesz propozycję dodatkowej pracy. Może warto ją przyjąć, przydadzą ci się pieniądze z dodatkowego źródła.

 

Lew

Maj zachęca do wycieczek i krótkich wyjazdów za miasto. Nie odmawiaj zaproszeń, przed tobą miły tydzień pełen atrakcji i spotkań. W sprawach sercowych wiele się zadzieje. Liczne kontakty towarzyskie zaowocują nową znajomością, która bardzo szybko przeistoczy się w fajny związek. W stałych relacjach popracujecie nad kompromisem w spornych kwestiach. Nie upieraj się przy swoim, idź na ustępstwa, szkoda czasu na kłótnie. Sprawy zawodowe przyniosą konieczność dokonania wyboru. Być może szef zaproponuje ci zmianę stanowiska pracy. W finansach ostrożnie podejmuj decyzje. Zanim się na coś zdecydujesz dokładnie się temu przyjrzyj.

 

Panna

To bardzo słoneczny tydzień, w którym dopisze ci humor i dobre samopoczucie. W miłości poczujesz wiosnę. Masz teraz ogromne szanse spotkać wymarzoną miłość. Ktoś kto pojawi się w twoim życiu spodoba ci się od pierwszego wejrzenia. W stałych relacjach nie będzie czasu na nudę. Wspólnie zaplanujecie swój czas aby razem cieszyć się swoim towarzystwem. W pracy z końcem tygodnia możesz poczuć, że ogarnia cię zniecierpliwienie. Trzeba będzie rozprawić się z nadmiarem obowiązków. W finansach nie najlepiej. Twój budżet wraz z pierwszymi majowymi dniami bardzo się uszczupli.

 

Waga

Wagi zapragną być duszą towarzystwa. Liczne zaproszenia i udział w imprezach na świeżym powietrzu na pewno wam to zapewni. W sferze uczuciowej może zrobić się gorąco. Ale bądź ostrożna gdyż wokół ciebie może kręcić się ktoś, kto nie będzie miał szczerych zamiarów. Wagi będące w stałych związkach mogą poczuć to, ze partner ich w jakiś sposób ogranicza. Bądź asertywna, nie daj się manipulacjom. W pracy czekają cię nowe wyzwania. Postaraj się przyjąć tylko te, które wydają się intratne i dobrze rokują na przyszłość. Twoje finanse są stabilne.

 

Skorpion

Pochłoną cię marzenia. Spośród wielu opcji ich realizacji wybierzesz te najbardziej prawdopodobne, które dość szybko mogą przynieść spełnienie. Wraz z partnerem macie teraz też sprzyjający czas na planowanie wspólnej przyszłości. Wolne Skorpiony będą balansowały między jednym adoratorem a drugim nie mogąc podjąć decyzji, którego z nich wybrać. W sprawach zawodowych odczujesz korzystną zmianę. Możliwy że podejmiesz decyzję o podjęciu dodatkowego zajęcia lub etatu. Podejdź z ostrożnością do kwestii wydawania pieniędzy. Tydzień sprzyja ich wydawaniu i nadmiernej rozrzutności.

 

Strzelec

 

Jeśli planujesz krótki wyjazd, to tydzień ten będzie bardzo odpowiedni do jego realizacji. Twoje sprawy uczuciowe zaczną się układać po twojej myśli a kłótnie odejdą w niepamięć. Wolne Strzelce mogą spodziewać się wiadomości od kogoś na kim wam zależy. Jeśli podzielił was konflikt, teraz jest właściwy czas aby wyciągnąć do siebie rękę na zgodę. W pracy spokojnie, dobra atmosfera i brak godzin nadliczbowych. Twoje sprawy finansowe utkną na chwilę. Przeczekaj ten tydzień zanim zaczniesz działać.

 

Koziorożec

W tym tygodniu możesz mieć wrażenie, że wszystko spada ci na głowę. Może to odczucie przytłoczenia obowiązkami po prostu bierze się ze zmęczenia. Zafunduj sobie wieczorny relaks z ulubioną książką lub udaj się z wizytą do najlepszej przyjaciółki. Jeśli jesteś w stałej relacji poproś partnera o to aby odciążył cię od codziennych obowiązków. Postaw na partnerskie podejście do życia. W pracy czeka cię niewiele zadań, może warto wziąć krótki urlop na majówkę. Nie martw się o swój budżet, jest stabilny.

 

Wodnik

Wodniki spędzą ten czas bardzo aktywnie. Mimo tego, że na początku tygodnia pojawią się małe problemy, znajdziecie dużo czasu na spędzenie majówki w gronie przyjaciół. Tydzień ten nie jest korzystny pod względem uczuciowym. Zwłaszcza wolne Wodniki nie będą mogły liczyć na powodzenie. W stałych związkach mogą pojawić się niedomówienia. Dlatego lepiej będzie jeśli wspólnie zaplanujecie swój wolny czas i spędzicie go razem. W pracy bądź przyszykowany na różnorakie konflikty. Bądź nastawiony na konieczność wdania się w polemikę. Nie martw się stanem swojego portfela, szykuje się solidna premia.

 

Ryby

Czas ten wykorzystasz na zaległe prace domowe. Możesz spodziewać się gości, również tych osób, z którymi niekoniecznie dobrze ci się układały relacje. Może już czas wyjaśnić sobie niedomówienia. Sprawy sercowe wolnych Ryb znacznie się rozwiną. Znajomość która nie wyglądała na obiecującą nagle zacznie bardzo mocno iść do przodu. Jeśli jesteś w stałym związku ciepły gest wykonany w kierunku bliskiej ci osoby pozwoli uniknąć napiętych sytuacji. W pracy wykorzystasz maksymalnie dużo energii na realizacje powierzonych zadań, co zostanie docenione. W sprawach finansowych będziesz chciał wykazać się brawurą. Aby nie stracić wykaż się większą rozwaga.

Horoskop tygodniowy 25.04.2022-01.05.2022

 

Baran

Nie myśl tylko o pieniądzach i sprawach zawodowych, postaraj się więcej czasu poświęcić swoim bliskim. To dokonały tydzień dla szlifowania spraw uczuciowych. Nie tylko w stałych relacjach zrobi się bardzo romantycznie ale i samotne Barany mają szansę rozpocząć fascynujący związek. Więc nie odmawiaj zaproszeń, wyjdź do ludzi i baw się dobrze. W pracy możesz dostać nieoczekiwaną propozycję. Może być to wyjazd służbowy albo objęcie nowego stanowiska. W finansach równowaga, nie martw się o swoje oszczędności i stan konta.

 

Byk

Możesz być wojowniczo nastawiony do osób z twojego najbliższego otoczenia. Nie forsuj jednak na siłę swojego zdania i nie próbuj przekonywać nikogo do swoich pomysłów. Lepiej przeczekać pierwsze dni tego tygodnia, później odczujesz zmianę na lepsze i łatwiej będzie ci nawiązać porozumienie z innymi. W sprawach zawodowych będziesz zaskoczony ciekawą propozycją. Oczekuj wiadomości z daleka, ktoś będzie szukał kontaktu z myślą o współpracy. Bądź ostrożny w decyzjach związanych z finansami. Mimo to, że masz świetny pomysł to istnieje ryzyko, że teraz może on nie przynieść wymiernych korzyści. Wstrzymaj się z wprowadzeniem planu w życie.

 

Bliźnięta

Bądź serdeczny i życzliwy dla swoich bliskich. Tydzień sprzyja załatwianiu spraw związanych z domem i rodziną. Niewykluczone że będziesz miał gości. Weekend majowy zachęca do grillowania i spotkań towarzyskich. W miłości odczujesz korzystne zmiany. W końcu uda ci się namówić na randkę kogoś za kim chodzisz od dawna. Będzie bardzo miło a znajomość ta szybko się rozwinie. W pracy odczujesz same sprzyjające okoliczności. Wykorzystaj więc szansę i zacznij rozmowę na temat podwyżki wynagrodzenia. W sprawach finansowych będziesz miał teraz wiele szczęścia.

 

Rak

To jest bardzo korzystny czas na podróż. Zabierz więc swoich bliskich na dłuższą wycieczkę. Czekają cię udane i pełne wrażeń dni. W sprawach sercowych zmiany. W twoim życiu pojawi się osoba, która czuje i myśli jak ty. Z przyjaźni tej wywiąże się w przyszłości długo trwający związek. W pracy będziesz starał się wykonać swoje zadania szybko i skutecznie. Poczujesz się rozkojarzony i nie w głowie jednak ci będzie twoja kariera. W sprawach finansowych dostaniesz ciekawą propozycję.

 

Lew

Tydzień zapowiada się bardzo obiecującą. Dostaniesz ciekawą propozycję, która będzie związana z podróżą. Nie ociągaj się z odpowiedzią, wykorzystaj ten czas na relaks i zabawę na świeżym powietrzu. Wolne Lwy zdecydują się na nawiązanie znajomości z kimś, kto bardzo cię zaintryguje. Przelotne spotkanie może stać się początkiem wielkiej miłości. W pracy pochwały i nagrody. W końcu odczujesz efekty swojej pracy i włożonego w nią wysiłku. Sprawa finansowa, którą prowadzisz już od jakiegoś czasu powiedzie się, przynosząc pozytywny skutek w postaci dodatkowej gotówki na twoim koncie.

 

Panna

W tym tygodniu skup się na naprawieniu relacji, które w ostatnim czasie się popsuły. Nie siedź z założonymi rękoma, tylko zadziałaj i wyciągnij rękę na zgodę. Będąc w stałym związku postaraj się o to aby wasze emocje odżyły. Znajdź pretekst do świętowania i pomysły na ciekawe i miłe spędzenie czasu. Samotne Panny niech odrzucą nieśmiałość i zrobią ten pierwszy krok w kierunku osoby, o której cały czas myślicie. W pracy dobra passa, oczekuj dobrej propozycji. Będziesz zadowolony ze swoich spraw finansowych, możesz liczyć na przypływ gotówki.

 

Waga

Dobry tydzień dla spraw związanych z finansami. Rozsądnie zarządzasz pieniędzmi, co teraz zaplusuje. W sprawach uczuciowych wykaż się dyplomacją i taktem. Nie uciekaj przed problemami, teraz możesz je szybko rozwiązać i uwolnić się od niepotrzebnego ciężaru. Samotne Wagi mają dobry tydzień na spotkania towarzyskie, posypią się zaproszenia na prywatki i wieczorne grillowanie. Nie odmawiaj i otwórz się na świat. W pracy możesz liczyć na przychylność szefa. Wykorzystaj to na rozmowę o podwyżce lub zaproponuj zmianę swojego stanowiska pracy. Jest duża szansa na porozumienie i wynegocjowanie lepszych warunków pracy.

 

Skorpion

Tydzień przyniesie ciekawe okazje. Możesz zdobyć dodatkowe pieniądze lub otrzymasz nagrodę. Również w miłości czeka cię dobra passa. Zapowiadają się spotkania, które przyniosą nowy namiętny flirt. Oczekuj więc wiadomości i nie rezygnuj z przychodzących propozycji. W pracy bądź ostrożny i nie bierz udziału w intrydze. Ktoś z bliskiego otoczenia może nie mieć pozytywnych intencji i chcieć posłużyć się tobą aby załatwić swoje sprawy. Unikniesz nieprzyjemności słuchając intuicji. Bądź asertywny.

 

Strzelec

Postaw na współpracę w kwestiach finansowych, przyniesie ona korzystne rozwiązania. W życiu osobistym spotkasz się ze zrozumieniem i życzliwością. Tydzień sprzyja umacnianiu relacji, również tych z długim stażem. Czeka cię wiele miłych spotkań, możesz nawiązać wiele trwałych przyjaźni. W sferze uczuciowej masz ogromną szansę spotkać osobę, na której widok twoje serce będzie biło mocniej. W pracy bądź czujny i nie sprzeciwiaj się szefowi. Nie jest to dobry tydzień dla sprawa zawodowych więc lepiej dostosuj się do innych i rzetelnie wykonuj swoje zadania.

 

Koziorożec

Tydzień ten będzie dla ciebie wyjątkowo udany. W uczuciach szykują się niespodzianki, na pewno nie będziesz się nudził. Czeka cię wiele sympatycznych spotkań, poznasz intrygujących ludzi. Jeśli jesteś w stałej relacji będziesz starał się ją umocnić. Zorganizuj czas tak abyście mogli więcej czasu poświęcić sobie nawzajem. W pracy zaczniesz nowy projekt lub zlecenie. Być może szef wyśle cię w delegację. Dzięki korzystnym umowom zgromadzisz więcej pieniędzy. Nie martw się o swój domowy budżet.

 

Wodnik

Nie poddawaj się złemu samopoczuciu. Czeka na ciebie okazja, której nie warto przepuścić. W miłości szykują się korzystne zmiany. Na twojej drodze pojawi się ktoś dla kogo zapragniesz dokonać zmian w swoim życiu. Działaj bez pośpiechu, popracuj najpierw nad zaufaniem. W stałych związkach wyjaśnicie sobie nieporozumienia jakie was od dłuższego czasu dzielą. Potraktuj swojego partnera i to co mówi poważnie. W pracy poczujesz rutynę, może to już ten czas aby pomyśleć o własnym biznesie. Twoje finanse nie będą miały się teraz najlepiej, szukaj sposobów na oszczędności.

 

Ryby

W tym tygodniu odczujesz to, że praca wcale nie jest najważniejsza. Zrób sobie krótką przerwę od codziennych rutynowych zajęć i zajmij się domem i rodziną. W życiu uczuciowym doświadczysz dobrych zmian, podejmiesz poważne decyzje życiowe. Tydzień ten przyniesie ci mądre pomysły i okazje również w sferze zawodowej. Zapragniesz się rozwijać, podjąć szkolenia i kursy dokształcające. Pod koniec tygodnia nadarzy się dobra okazja do zarobienia dodatkowych pieniędzy. Weź te nadgodziny lub dodatkowe zlecenie to będzie korzystna propozycja, która również zapewni ci szybki awans.

Horoskop tygodniowy 18.04.2022-24.04.2022

 

Baran

Tydzień ten może okazać się dla ciebie bardzo ważny, głównie ze względu na dobrą passę, którą odczujesz podczas załatwiania spraw z kimś, kto zajmuje wysokie stanowisko. W uczuciach chwilowe zatrzymanie, randka nieco się opóźni. Nie martw się tym gdyż już w weekend czeka cię miła niespodzianka. Sprawy zawodowe mogą cię nieco zestresować. Zwłaszcza że atmosfera panująca w zespole będzie dość napięta. Nie licz teraz na dobrą współpracę. Zwróć szczególną uwagę na swój budżet, nie wygląda na stabilny. Bądź ostrożny wydając pieniądze i wykonując przelewy internetowe.

 

Byk

Z pewnością jest to jeden z lepszych tygodni, odczujesz poprawę na poziomie wielu aspektów swojego życia. Wszystkie kłopotliwe sprawy, które nie chciały znaleźć wcześniej szczęśliwego zakończenia, teraz sfinalizują się pomyślnie. Również w sferze uczuciowej zrobi się bardzo miło i romantycznie. Byki będące w stałych relacjach odczują przypływ pozytywnych uczuć, zanosi się na długie wieczory spędzone przy czerwonym winie. W pracy będziesz trzymał się starych schematów, nowe pomysły odłożysz na potem. Twoje finanse są stabilne, nie obawiaj się straty pieniędzy i dokonywania drobnych inwestycji.

 

Bliźnięta

Uwolnisz się od kłopotów, stare problemy odejdą w niepamięć. Również te uczuciowe. Tydzień ten nie zachęca do spotkań towarzyskich ani nawiązywania flirtów. Bliźnięta skupią się teraz na sobie i będą poszukiwały rozwiązań, które w przyszłości wspomogą ich karierę zawodową. Zwłaszcza że ten czas przyniesie możliwości wykazania się w pracy profesjonalizmem, co będzie zauważone przez twojego szefa. Wysłuchaj dobrej rady od kogoś, kto jest ci bardzo życzliwy a problemy finansowe pokonasz bez problemu i w końcu wyjdziesz na prostą.

 

Rak

Szykuje się trochę nerwowy tydzień. Nie daj się jednak ponieść emocjom. Obok jest ktoś ci bliski, kto udzieli ci wsparcia. W uczuciach staraj się bardziej zrozumieć drugą połowę i nie oceniaj pochopnie jej decyzji. Bądź ostrożny w doborze słów, gdyż możesz zostać źle zrozumiany. Jeśli jesteś wolnym Rakiem możesz teraz spotkać, kogoś komu trudno się jest oprzeć. Nie pozwól sobie na nadmierną emocjonalność, ten szarmancki gość nie pozwoli się jednak usidlić. W pracy opóźnienia, które trzeba będzie nadrobić. Również w finansach możliwe są czasowe poślizgi w realizacji przelewów. Uzbrój się więc w cierpliwość.

 

Lew

Nie przejmuj się zbytnio opiniami innych, rób swoje i trzymaj się wcześniej założonego planu. W miłości daj sobie czas i przemyśl swój związek. Może wystarczy szczera rozmowa aby zniknęły problemy emocjonalne. Nie warto dusić w sobie emocji. W pracy unikaj konfliktowych sytuacji. Atmosfera jest tak napięta, że wystarczy jedno słowo by wywołać niepotrzebny spór. Uwagę skup na swoich zadaniach i nie licz teraz na pomoc współpracowników w ich wykonaniu. W finansach możesz spodziewać się niespodziewanego przypływu gotówki. Będzie to bardzo miła niespodzianka.

 

Panna

Teraz jest dobry moment aby zacząć działać, nie odkładaj niczego na później. Zwłaszcza że jest obok ciebie ktoś, kto doceni i nagrodzi twoje wysiłki. Panny będą cieszyły się dużym powodzeniem. Warto więc wybrać się z przyjaciółmi do kluby lub miłej kawiarni. W stałych związkach harmonijnie, skupisz się na okazywaniu pomocy bliskiej ci osobie. W pracy dobra passa, szczególnie jeśli pracujesz w wolnym zawodzie. Masz teraz możliwość zarobienia dużych pieniędzy, przy czym przyjdą ci one szybki i łatwo przynosząc ogromne zadowolenie.

 

Waga

Popracuj trochę nad sobą i przełam codzienną rutynę. Pomoże ci w tym ktoś, kto tak jak i ty pragnie zmienić swój styl życia. Wspólna wyprawa do klubu sportowego, siłowni czy też wizyta u dietetyka podziała na ciebie motywująco. Wprowadź też zmiany w swoim związku, okaż partnerowi jak jest dla ciebie ważny. Ostatnio mijacie się wciąż i brakuje wam czasu na szczerą rozmowę. W pracy poczujesz się swobodnie, wyjdziesz z inicjatywą. W końcu masz pełną głowę ciekawych pomysłów. Bądź ostrożny w sprawach finansowych, przez twoją lekkomyślność możesz narazić się na stratę.

 

Skorpion

W tym tygodniu będziesz miał bardzo optymistyczne podejście do życia. Ruszą do przodu sprawy, które utknęły wcześniej na długi czas. Tydzień sprzyja wszelkim inwestycjom a współpraca teraz nawiązana przyniesie wymierne korzyści. Również sprawy uczuciowe zaczną się układać po twojej myśli. Jeśli szukasz nowych znajomości, to teraz na twojej drodze może stanąć ktoś, kto będzie potrafił otoczyć cię opieką i uczuciem. Twoje zaczęte sprawy finansowe potoczą się szybko i sprawnie. Blokada którą odczuwałeś do tej pory w tej sferze życia zniknie. Możesz liczyć na solidny przypływ gotówki.

 

Strzelec

Nie angażuj się teraz w interesy i sprawy, które wyglądają na wątpliwe. Najprawdopodobniej ktoś będzie chciał wzbogacić się twoim kosztem. Przed podjęciem decyzji zasięgnij porady specjalisty. Skup się na bliskich i rodzinie. Poświęć im więcej czasu gdy będą upominali się o twoją uwagę. W domu odnajdziesz spokój i równowagę. To dobry czas na to aby wyciągnąć rękę do kogoś z kim do tej pory byłeś w konflikcie. W pracy uważaj na plotki. Informacje które do ciebie dotrą mogą okazać się błędne. Tydzień ten sprzyja rzetelnie przeprowadzonym transakcjom finansowym i podpisywaniu umów związanych z pieniędzmi.

 

Koziorożec

Sprawy uczuciowe będą teraz dla ciebie najważniejsze. Koziorożce szukające bratniej duszy mają szansę spotkania kogoś, kto was zauroczy od pierwszego wejrzenia. Los szykuje wam nową znajomość, która przeistoczy się w trwały związek. W stałych relacjach ożywienie. W końcu wyjdziecie razem z domu aby poznawać nowych ludzi i nowe miejsca. Przyniesie wam to wiele radości i poczujecie wesoły, beztroski nastrój. W tym tygodniu Koziorożce odczują spokój i niezależność w sprawach zawodowych i finansowych. Oczekuj dobrej wiadomości, przyniesie ona informację o sukcesie, na który pracowałeś od dawna.

 

Wodnik

To będzie spokojny, przepełniony miłymi emocjami tydzień. Bliska ci osoba wyjdzie do ciebie z radą, zaufaj jej doświadczeniu i szczerości intencji. Sprawy uczuciowe singli mogą ulec zawieszeniu. Okażesz nieufność w stosunku do kogoś, kto niedawno pojawił się w twoim życiu, nie będziesz chciał ciągnąć tej nowej znajomości. W pracy tydzień będzie spokojny, nie odczujesz stresu, nie będziesz musiał się z niczym spieszyć. Natomiast po pracy możesz mieć okazję do dorobienia paru złotych do pensji. Nie odmawiaj, to dobra okazja do tego aby podreperować swój budżet.

 

Ryby

Odważnie spojrzysz w przyszłość. W twoich planach może pojawić się pomysł związany z miejscem, w którym mieszkasz. Być może zaplanujesz remont mieszkania lub przeprowadzkę. Nie jest to korzystny tydzień dla spraw uczuciowych. Możesz odczuć rozczarowanie. Nie unikaj jednak kontaktu i nie uciekaj przed rozmową. Raczej zastanów się nad tym czy to rozgoryczenie nie wynika z twojego kiepskiego samopoczucia. Może warto dać sobie więcej czasu na relaks. Wciągająca książka czy seans z komedią którą uwielbiasz to niezawodne sposoby na poprawę nastroju. Nie martw się teraz o pieniądze, możesz liczyć na przypływ gotówki.

Horoskop tygodniowy 11.04.2022-17.04.2022

 

Baran

Oczekuj wiadomości ze świata, od osób które mieszkają z dala od ciebie. Otrzymasz dobre informacje i decyzje, na które czekasz już od dawna. Tydzień sprzyja sprawom uczuciowym, w swój związek możesz teraz zainwestować jeszcze więcej pozytywnych uczuć i energii niż dotychczas. To będzie bardzo opłacalna inwestycja, która będzie procentowała w przyszłości. Zaległe sprawy zawodowe mają teraz szansę się rozwiązać na korzyść dla ciebie a szef może cię zaskoczyć informacją o dodatkowej premii. W finansach również dobra passa. Przypływ gotówki gwarantowany.

 

Byk

Po krótkim okresie spokoju zapragniesz ruszyć do działania. Twoją uwagę przyciągną sprawy związane z domem i rodziną. Wiele czasu minie wam na przedświątecznej krzątaninie i zakupach. W czuciach wolnych Byków może zrobić się gorąco. Nowo nawiązany flirt wcale nie skończy się tak szybko jak przewidujesz. W pracy tydzień ten może okazać się dość nerwowy. Na szybko trzeba będzie załatwiać wszystkie sprawy, które wcześniej z różnych powodów odkładałeś. W sprawach finansowych nie zapowiadają się zmiany. Twój budżet ma się dobrze ale nie przesadzaj robiąc listę wielkanocnych sprawunków.

 

Bliźnięta

Przed tobą tydzień pełen spotkań z bliskimi. Na pewno zapowiedzą się goście a dom w czasie dni świątecznych wypełnią radosne rozmowy i dobry nastrój. W sprawach miłosnych harmonia i partnerstwo. Pary z dłuższym stażem zapragną zalegalizować swój związek. To doskonały czas na zaręczyny. W pracy będziesz musiał wykazać się doskonała organizacją, zapanuje bałagan i chaos. W zamian czeka cię nagroda, pochwała od szefa albo dodatkowy wolny dzień od pracy. Bądź uważny w sprawach finansowych. Wykonując transakcje internetowe lub w pośpiechu płacąc w sklepie możesz narazić się na stratę.

 

Rak

Poradzisz sobie z problemami, dzięki wsparciu bliskich ci osób. Możliwe że dostaniesz wiadomość z urzędu i będziesz zmuszony załatwić jakąś pilną sprawę. Na szczęście okoliczności będą ci sprzyjały i nie napotkasz większych problemów. W uczuciach szykuje się zmiana, jeśli rozglądasz się za nową miłością to, na horyzoncie pojawi się ktoś wyjątkowy. Nie uciekaj przed tą znajomością, ma ona szansę na szybki, szczęśliwy rozwój. W pracy wszystkie sprawy potoczą się pomyślnie. Możesz liczyć na nawiązanie korzystnej współpracy. W kwestiach finansowych zdaj się na opinię profesjonalisty, zwłaszcza jeśli chcesz dokonać dużej inwestycji.

 

Lew

Tydzień przyniesie ci odpoczynek i spokój. Po trudnych, zabieganych dniach w końcu odpoczniesz w zaciszu swojego domu. Zwłaszcza że święta zapowiadają się miło i rodzinnie. W stałych relacjach poczujesz harmonię, wspólnie z partnerem skupicie się na obowiązkach dnia codziennego i sprawach związanych z waszymi bliskimi. W pracy staniesz przed możliwością podjęcia ważnej dla ciebie decyzji. Zanim się na coś zgodzisz przemyśl dokładnie jej „za i przeciw”. Stoi przed tobą również konieczność podjęcia decyzji finansowej. Zamiast snuć domysły o korzyściach z niej wynikających lub ich braku, udaj się po poradę do kogoś, kto zajmuje się doradztwem od dawna.

 

Panna

Jeśli oczekujesz wiadomości w sprawach urzędowych, to tydzień ten przyniesie ci pozytywne rozwiązanie twoich problemów. W sprawach uczuciowych może zrobić się nieco niezręcznie. Realnie spojrzysz na przyszłość waszej relacji a twoje wnioski mogą nie być wcale optymistyczne. Zanim podejmiesz decyzje o rozstaniu porozmawiaj szczerze o swoich wątpliwościach z partnerem. Tydzień ten jest korzystny dla podejmowania kompromisów w sferze uczuciowej. W pracy tak jak i w finansach czekają cię miłe niespodzianki. Czas ten przyniesie nowe korzystne zlecenia a niespodziewany przypływ gotówki zasili twoje konto.

 

Waga

Szykuj się na wyjazd za miasto. Może też zdecydujesz się odwiedzić swoją rodzinę w ten świąteczny czas. Poczujesz radość i zadowolenia a wiosenna aura poprawi twój nastój na długo. Dla wolnych Wag szukających nowego uczucia tydzień ten nie jest korzystny dla zawierania znajomości. Poświęć ten czas sobie i zadbaj o swój komfort życia, zrelaksuj się. W pracy zostaniesz doceniony, twoim sukcesem będą cieszyć się także inni współpracownicy, wiele zyskasz w ich oczach. Tydzień ten jest także bardzo korzystny pod względem finansowym. Nie obawiaj się strat, twój budżet jest stabilny.

 

Skorpion

Przed tobą tydzień pełen wspomnień i refleksyjnych spotkań z bliskimi. Wspólnie z całą rodziną będziecie cieszyć się świątecznym nastrojem. Skorpiony będące w długotrwałych relacjach zaczną wybiegać również i przyszłość. Zaczniecie na poważnie planować wspólne życie. Sprawy zawodowe mogą cię teraz przytłoczyć. Będziesz zaskoczony ilością zleceń i zadań jakie zostaną ci powierzone. Przyjrzyj się dokładnie swoim finansom, przeanalizuj swój budżet. Świąteczne sprawunki mogą pochłonąć znaczna jego część.

 

Strzelec

Otrzymasz dobre nowiny i będziesz zadowolony z obrotu jakie przybrały prowadzone przez ciebie sprawy. Poczujesz napływ energii i ruszysz do działania. W sprawach sercowych wstrzymaj się teraz z decyzjami. Może lepiej poczekać na to aby problemy same się rozwiązały. Nie martw się na zapas, wszystko ułoży się po twojej myśli. W pracy oczekuj zadań, które będą wymagały twojego pełnego zaangażowania. Możliwy jest krótki wyjazd służbowy. Twoja sytuacja finansowa jest stabilna. Możesz odetchnąć z ulgą, problemy pożegnałeś na długo.

 

Koziorożec

Tydzień ten może przynieść trudną sytuację, z którą będziesz musiał się zmierzyć. Nie obawiaj się jednak, znajdziesz szybko proste rozwiązanie i po problemie zostanie tylko wspomnienie. W sprawach sercowych oczekuj dobrych wiadomości od kogoś, kto bardzo chce cię zobaczyć. Nie unikaj spotkania gdyż może ono być początkiem pięknej relacji. W pracy nic szczególnego się nie wydarzy, nie spodziewaj się zbyt wielu klientów i zleceń. Za to w finansach przychodzące wiadomości pozwolą na wzięcie głębokiego oddechu. Sytuacja wyjaśni się na twoją korzyść.

 

Wodnik

Możesz teraz poczuć blokady w życiu, które będą miały wpływ na realizację zamierzeń i planów. Nie rób niczego na siłę, pozytywna energia wróci do ciebie z końcem tygodnia. W sprawach uczuciowych czeka cię chwilowe ochłodzenie. Możesz poczuć to, że twój partner nosi w sobie niewypowiedziane pretensje. Aby oczyścić atmosferę zaproponuj rozmowę. W pracy postaraj się być bardziej asertywny. Odważnie broń swojej pozycji i nie pozwól aby koledzy wchodzili ci na głowę. W finansach odczujesz poprawę dopiero pod koniec tygodnia, oczekiwany przelew opóźni się.

 

Ryby

Jeśli wybierasz się w podróż to tydzień ten jak najbardziej jej sprzyja. To bardzo optymistyczny czas, idealny aby zrealizować swoje pomysły i plany. W uczuciach przeprowadzisz poważną rozmowę z kimś, kto był ważny w twoim życiu. Wasze drogi się niedawno rozeszły ale teraz masz szansę na powrót do tej relacji. Sprawy zawodowe nie będą dla ciebie priorytetem, pomyśl nad wzięciem krótkiego urlopu. W finansach dobra passa. Masz teraz szczęśliwą rękę do pieniędzy, możesz liczyć na ich znaczny przypływ.

Horoskop tygodniowy 04.04.2022-10.04.2022

 

Baran

Możesz poczuć przygnębienie i nudę. Aby nie dopadły cię smutki wprowadź do życia jakieś urozmaicenia. Pomyśl o zajęciach fitness lub wybierz się z przyjaciółmi do kawiarni. W sprawach uczuciowych chwilowy zastój. Ale przerwa w randkowaniu dobrze ci zrobi. Da ci czas na przemyślenie na kim ci bardziej zależy. W stałych relacjach dojdziecie do kompromisu mimo tego, że to twoje zdanie zacznie się liczyć bardziej. W pracy możesz liczyć na pochwałę od szefa. Doceni twoje zaangażowanie w wykonywane zajęcia. Bardzo możliwe, że uda ci się wypracować znaczna premię. Nie martw się o swoje finanse, są teraz stabilne.

 

Byk

Zarówno w miłości jak i sprawach zawodowych dopisze ci szczęście. W końcu masz teraz ogromną szansę na odnalezienie bratniej duszy. Będziesz błyszczał w towarzystwie i trudno będzie nie zwrócić na ciebie uwagi. Rozglądaj się więc również gdyż miłość jest już blisko. W sprawach zawodowych wypatruj dobrych wieści dotyczących wynagrodzenia za pracę. Możliwe że do twojej pensji zostaną przyznane dodatki lub otrzymasz premię za wydajność. W twoich finansach zrobi się stabilnie. Natomiast jeśli planujesz zainwestowanie nadmiaru gotówki, to idź po poradę do kogoś, kto zna się dobrze na finansach.

 

Bliźnięta

Twoje życie przyspieszy a okoliczności będą zmieniać się jak w kalejdoskopie. Spróbuj nie poddawać się temu tempu, przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dokładnie je przemyśl. W uczuciach także nie licz na spokój. Jeśli jesteś wolnym Bliźniakiem, to nie będziesz teraz narzekać na brak adoratorów. Tylko pamiętaj o tym, że podwójna randka to nie jest najlepszy pomysł. W pracy przyjdą ci do głowy nowe pomysły. To dobry czas aby zacząć je pomału realizować. Możesz mieć teraz więcej drobnych wydatków, więc postaraj się je wcześniej zaplanować tak aby pieniędzy starczyło na wszystko.

 

Rak

Zafunduj sobie więcej ruchu, zwłaszcza że wiosna zachęca do spacerów i organizowania dłuższych wycieczek. Zadbaj po zimie o swoją kondycję. Wyjdź także do ludzi, zwłaszcza jeśli jesteś samotnym Rakiem. Może ci się teraz trafić przelotny flirt, który poprawi ci samopoczucie na długo. Sprawy zawodowe ułożą się po twojej myśli. Jeśli czekasz na podpisanie umowy, to tydzień ten przyniesie ci korzystne zmiany. Pozwól sobie na małe szaleństwo podczas codziennych zakupów. Nie bądź aż tak oszczędny.

 

Lew

Zaczniesz realizować zaplanowane wcześniej cele. Możesz oczekiwać wsparcia od kogoś naprawdę ci bliskiego. Zaufaj mu, nie zawiedzie cię. W uczuciach może zrobić się gorąco. Ktoś nowo spotkany będzie chciał wciągnąć cię we flirt. Jeśli nie interesują cię mężczyźni mający już osobiste zobowiązania, to stanowczo odmów. W przeciwnym razie mogą dopaść cię uczuciowe kłopoty. W pracy zadziwią cię koledzy swoim lekkim podejściem do wykonywanych zajęć. Nie pozwól sobie na to aby ktoś obarczył cię dodatkowymi zadaniami. Bądź asertywny i stanowczo zaprotestuj. Twoje sprawy finansowe pozostaną nadal nierozwiązane do końca. Zapomnij na razie o zakupowych szaleństwach.

 

Panna

Tydzień sprzyja budowaniu udanych relacji. Wykorzystaj to umawiając się na randkę z kimś, kto już od dawna bezskutecznie prosi cię o spotkanie. Znajomość ta ma szansę rozwiną się z korzyścią dla ciebie. Panny będące w stałych związkach mogą liczyć na harmonię, wypełni was poczucie szczęścia i zrobi się bardzo romantycznie. W sprawach zawodowych możliwe są zmiany. Czy będą korzystne zależy od tego jak je przyjmiesz. Mogą być szansą dla ciebie. Bądź ostrożny podczas robienia codziennych zakupów, pilnuj swojego portfela. Istniej ryzyku jego utraty.

 

Waga

W tym tygodniu zaczniesz wybiegać myślami w przyszłość, szukać sposobów na zainwestowanie w siebie. To dobry czas aby przejrzeć oferty szkoleniowe. Może nauka języka obcego okaże się trafnym wyborem. W sferze uczuciowej czeka cię duża poprawa. Jeśli czułaś do tej pory to, że relacja z partnerem nie układała się tak jak sobie to wymarzyłaś, to teraz sytuacja zupełnie się odwróci. Bardzo możliwe, że twój partner zaskoczy cię deklaracją, której się nie spodziewasz. W pracy poczujesz rutynę. Jeśli masz nowy pomysł na karierę, to jest to dobry czas aby zacząć działać w zaplanowanym kierunku.

 

Skorpion

Tydzień przyniesie wiele zmian. Jeśli wykażesz się elastycznością, to będą one dla ciebie bardzo korzystne. W sferze uczuciowej dostaniesz propozycję, która cię bardzo ucieszy. Może być to randka z kimś kto bardzo ci się podoba a jeśli budujesz już relację od jakiegoś czasu, to możesz spodziewać się poważnej deklaracji. W tym tygodniu odpoczniesz od problemów zawodowych, atmosfera w pracy zrobi się bardzo leniwa. Pomyśl o swoich finansach. Twój budżet domowy może nie wytrzymać kolejnych nieplanowanych zakupów.

 

Strzelec

Możesz poczuć lekkie rozdrażnienie, sprawy mogą nie iść po twojej myśli. Zamiast się złościć, odpuść sobie na dłuższą chwilę załatwianie wszelkich spraw i idź do kina lub siłowni. Przyda ci się odrobina relaksu. Nie jest to dobry tydzień dla spraw uczuciowych, randka może zostać odwołana albo okazać się rozczarowaniem. Nie przejmuj się gdyż już weekend przyniesie w tej sferze pozytywną zmianę. W pracy uważaj na kogoś kto niepostrzeżenie będzie chciał wykraść twój pomysł i ubiec cię odnosząc sukces jako pierwszy. Twój budżet ma się dobrze ale bądź ostrożny robiąc zakupy, możesz zostać oszukany.

 

Koziorożec

Początek tygodnia przyniesie lekkie zmęczenie. Przeznacz dłuższą chwilę na odpoczynek, najlepiej z przyjaciółmi. Oni na pewno poprawią twój humor na dłużej. Twoje sprawy uczuciowe mają teraz szansę wejść na inne tory. Przed tobą nowa znajomość, która wygląda na bardzo obiecującą. W pracy spodziewaj się dobrych wiadomości i propozycji spotkań, które dobrze poprowadzone przyniosą korzystną współpracę. Pod względem finansowym będzie to bardzo stabilny tydzień. Twoje konto zasili przypływ gotówki.

 

Wodnik

W tym tygodniu możesz liczyć na przychylność osoby, która cieszy się dużym autorytetem. Jeśli będzie to twój szef to masz teraz szansę na szczerą rozmowę o awansie lub podwyżce. W sprawach uczuciowych czekają cię romantyczne chwile. Zwłaszcza weekend sprzyja randkom tylko we dwoje. Jeśli jesteś w stałej relacji okaż partnerowi więcej zaufania. Tydzień sprzyja planowaniu, stwórz więc swój plan finansowy. Pomyśl o korzystnych inwestycjach, wspierając się opiniami profesjonalistów.

 

Ryby

Tydzień pełen romantycznych chwil i pozytywnych emocji. Cała twoja uwaga będzie przekierowana w kierunku spraw uczuciowych. Dostaniesz szczęśliwą wiadomość od kogoś na kim bardzo ci zależy. Sprawa uważana za straconą odżyje na nowo. Będąc w stałym związku, spojrzysz na tę relację pod innym kontem. Może już czas okazać więcej czułości swojemu partnerowi i dostrzec to, że jest wobec ciebie lojalny, on na to czeka od dawna. W pracy czekają cię zmiany w umowie, może trzeba będzie podpisać aneks lub wypełnić inne formularze kadrowe. To dobry tydzień pod względem finansowym, nie obawiaj się strat.

Autor: wróżka Igalia www.tajemnicemagii.pl