Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.

 

 

Horoskop tygodniowy 26.09.2022-02.10.2022

 

Baran

Barany mogą z początkiem tygodnia być w nie najlepszym nastroju. Nie ma sensu wchodzić w niepotrzebne konflikty z bliskimi. Postaraj się przełamać i wyciągnij rękę na zgodę. Twoja relacja uczuciowa nie powinna ucierpieć, to tylko małe nieporozumienia, które szybko i łatwo sobie wyjaśnicie. Wolne Barany nie mają teraz dobrego czasu w sferze emocjonalnej, randki nie będą udane więc lepiej poświęć ten czas sobie. Tydzień ten może za to okazać się bardzo pracowitym. Skup się na realizacji swoich planów i obowiązków gdyż w rezultacie będzie to dla ciebie bardzo opłacalne. Twój budżet zasili całkiem pokaźny przelew.

Byk

Dla Byków to tydzień wypełniony obowiązkami. Postaraj się nie reagować zbyt nerwowo, bądź dyplomatą a załatwisz więcej. Skup swoją uwagę także na sprawach rodzinnych, nie zaniedbuj swoich bliskich. Byki spragnione nowych ekscytujących wrażeń w uczuciach będą zadowolone z tego, co przyniesie wam los. Masz teraz ogromną szansę na zdobycie serca, kogoś kto pasuje do ciebie idealnie. Sprawy zawodowe będą układały się po twojej myśli. Możliwe że nawiążesz kontakty z klientami zza granicy. Ważnym dla ciebie elementem będą kontakty biznesowe na odległość, rozmowy prowadzone online. W finansach bądź ostrożny, coś może umknąć twojej uwadze.

Bliźnięta

Mogą powrócić sprawy, które uważałeś za zamkniętą. W miłość spodziewaj się rewolucji. Ktoś z kim niedawno zerwałaś znajomość powróci do twojego życia na nowo. Przemyśl to czy chcesz odnowić tę znajomość. Może wcześniej rozsypała się tylko dla tego, że masz zbyt wygórowane oczekiwania. W pracy nie będziesz narzekać na nudę. Przed tobą tydzień, w którym wiele się zadzieje. Wykonując swoje obowiązki uważaj na to, aby nie działać w pośpiechu. Mogą ci się teraz przydarzyć niespodziewane błędy, zwłaszcza te związane z wysyłanymi wiadomościami i dokumentami. Zwróć też szczególną uwagę na stan swoich oszczędności. Przeanalizuj swój budżet, wymaga on korekty gdyż jest nadszarpnięty kosztownymi zakupami.

Rak

Raki mogą być zajęte rozwiązywaniem swoich problemów, konieczna może okazać się wizyta w urzędzie. Natomiast bardzo optymistycznie zaczną się układać sprawy uczuciowe. Jeśli szukasz kandydata na partnera idealnego, to teraz jest ten czas, kiedy ma on szansę pojawić się w twoim życiu. Nie odmawiaj więc zaproszeń i randek. Kieruj się intuicją a ona podpowie ci czy to ten jedyny i wymarzony partner dla ciebie. W sprawach zawodowych harmonia. Część swoich obowiązków będziesz mógł realizować w domu. Praca zdalna jest świetnym rozwiązaniem dla ciebie. Twoje finanse są teraz w dobrej kondycji, pozwól sobie na zakup czegoś, co poprawi ci humor na dłużej.

Lew

Możesz poczuć chęć na chwilową izolację, zapragniesz chwili samotności. Mimo tego, że nie będziesz w nastroju aby udzielać się towarzysko to nie odtrącaj bliskich ci osób. Twój partner może nie zrozumieć twoich potrzeb i dlatego warto zakomunikować je jasno. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnej wymiany zdań, która mogłaby doprowadzić was do kłótni. Wolne Lwy także podejdą z rezerwą do propozycji randkowych, nie róbcie niczego na siłę. Praca przyniesie ci wiele zadowolenia. Tydzień ten jest bardzo pozytywny dla spraw zawodowych, wykorzystaj dobrą passę dla budowania swojej kariery. Twoje finanse są bezpieczne. Jeśli zastanawiasz się czy nie przeznaczyć części oszczędności na cele remontowe związane z mieszkaniem, to teraz jest dobry czas na zakup narzędzi i materiałów potrzebnych do jego remontu.

Panna

Wiele czasu poświęcisz swoim bliskim. Zaplanujesz miłą, wspólną podróż. W sprawach sercowych poczujesz ożywienie. Zwłaszcza wolne Panny będą otwarte na nowe znajomości. Z odwagą wyjdziecie naprzeciw nowemu uczuciu. W sprawach zawodowych zapowiada się spokojny tydzień, który mimo tego, że wypełniony obowiązkami, to będzie przebiegał bez pośpiechu i w miłej atmosferze. Nie ma co cisnąć teraz szefa o podwyżkę, będzie głuchy na twoje prośby. Przemyśl gdyż warto teraz zainwestować w zdobywanie nowych kwalifikacji. Jeśli masz możliwość postaraj się o miejsce na interesującym cię szkoleniu czy kursie. Mimo tego będziesz odczuwać teraz stabilizację materialną, twój budżet systematycznie będą zasilać małe wpłaty.

Waga

Przed Wagami bardzo optymistyczny czas, który warto wypełnić spotkaniami towarzyskimi i wyjściem czy wyjazdem do interesujących miejsc bogatych w atrakcje. Będziesz bardzo aktywna, co również dotyczy sfery uczuciowej. Wagi w związkach postanowią ożywić relację, postarasz się wyciągnąć partnera w miejsca, o których odwiedzeniu marzycie już od dawna. Natomiast dla tych szukających zmian w życiu, tydzień ten może przynieść nieoczekiwany przełom i szalone randki. Dobry nastrój przeniesiesz także do życia zawodowego. Będziesz szukała kreatywnych rozwiązań, co przyniesie ci wiele satysfakcji. Okaże się w końcu to, że lubisz swoją pracę i podejmiesz decyzję o tym, że chcesz się w niej rozwijać. Do wydawania swoich pieniędzy podejdź z rozwagą, masz teraz tendencję do rozrzutności.

Skorpion

Nie przejmuj się opiniami innych. Masz teraz dobry czas na to, aby zacząć realizować swoje marzenia i to bez względu na to, co na ten temat myślą ludzie z twojego bliskiego otoczenia. W sferze uczuciowej zawirowania z powodu nowej znajomości, ktoś bardzo namiesza ci w głowie. Daj sobie czas i przemyśl czy na pewno ta osoba jest warta twojej uwagi. Może wystarczy szczera rozmowa, aby rozwiać męczące cię wątpliwości. W pracy opóźnienia, będziesz musiał bardzo się postarać aby nadrobić zaległości. Nie obawiaj się poprosić o pomoc swoich współpracowników, tworzycie przecież zgrany zespół. W finansach również odczujesz mały poślizg, sytuacja zmieni się na lepsze już pod koniec tygodnia.

Strzelec

Strzelce mogą liczyć na przychylność losu. Teraz jest dobry czas na to, aby zacząć działać. Dobrą passę wykorzystaj w sferze uczuciowej. Będziesz teraz wzbudzał zainteresowanie, oczarujesz ludzi swoja charyzmą. Nie uciekaj więc od towarzystwa, przyjmuj zaproszenia a na pewno poznasz swój ideał. Strzelce będące w stałych relacjach w nadziei na zmianę na lepsze, skupią się na okazywaniu uczuć partnerowi. Zaplanuj miłą niespodziankę, wtedy napięta atmosfera zniknie bezpowrotnie. W sprawach zawodowych twoje ambitne plany zaczną się realizować. Z końcem tygodnia będziesz cieszył się odniesionym sukcesem. To dobry, sprzyjający tydzień dla twoich finansów.

Koziorożec

Twoje życie nieco zwolni. Będziesz zmuszony poczekać na efekty swojej pracy nieco dłużej niż się tego spodziewałeś. Równowagę i spokój znajdziesz w domu, u boku bliskiej ci osoby. Doceń to że masz kogoś bliskiego obok siebie. Wolne Koziorożce nie będą zadowolone z obrotu spraw uczuciowych. Nowo poznana osoba, z którą wiązałeś już jakieś plany odważy się na szczerość. Przyszykuj się na niemiłą wymianę zdań, może okazać się że ma już swoje ułożone życie osobiste. W pracy korzystna atmosfera spowoduje to, że postanowisz wyciągnąć rękę na zgodę do kogoś z kim byłeś w konflikcie. Twoje finanse są teraz stabilne.

Wodnik

Tydzień przyniesie wiele dobrych sytuacji, które wpłyną pozytywnie na twój nastrój. Zwłaszcza twoje życie osobiste przyniesie tobie wiele zadowolenia. Sprawy którymi się zamartwiałeś okażą się nieistotne. Bliska ci osoba wyjdzie do ciebie z miłością a jej intencje będą szczere. Natomiast jeśli chcesz poznawać ludzi, bawić się i nawiązywać flirty to praca pokrzyżuje twoje plany. Twoje życie prywatne będzie musiało poczekać, odczujesz nadmiar obowiązków zawodowych. Będzie to wymagało od ciebie poświęcania im większej ilości czasu i energii. Bądź ostrożny wykonując transakcje finansowe, możesz ponieść stratę.

Ryby

Będziesz się obracał wśród ludzi, którzy zarażą cię swoimi pasjami. Poświęć im uwagę i daj się wciągnąć we wspólne plany. To dobry tydzień na podjęcie interesującej współpracy. W sferze uczuciowej może się okazać, że odnajdziesz miłość swego życia, zwłaszcza jeśli szukasz kogoś, kto będzie dzielił z tobą wspólne zainteresowania. Ryby w stałych związkach nie będą narzekały na nudę. W końcu razem wyjdziecie z domu szukać ciekawych atrakcji. Nie musi to być nic wyszukanego. Wspólny spacer, kręgle lub kino również zadziałają na was inspirująco. W tym tygodniu praca nie będzie dla ciebie priorytetem. Może warto dać sobie więcej czasu na relaks. Nie martw się o pieniądze, odczujesz przypływ gotówki.

 

Horoskop tygodniowy 19.09.2022-25.09.2022

 

Baran

Barany będą skupione na sprawach związanych z mieszkaniem lub swoim domem. Jeśli planujecie mały remont, to tydzień jest sprzyjający tego rodzaju działaniom. W uczuciach czas ten przyniesie równowagę i spokój. Zwłaszcza w długoletnich relacjach będziecie cieszyć się wzajemnym zaufaniem i miłością. Dla młodych stażem par może przynieść dobre zmiany, to już ten czas aby wasza relacja przeniosła się na wyższy poziom. Być może właśnie teraz postanowicie zamieszkać razem i pomyśleć o swojej wspólnej przyszłości. Sprawy związane z pracą zajmą większość twojego czasu. Konieczne będzie uporządkowanie spraw urzędowych. Zostaną rozwiązane kwestie finansowe, problem z którym zmagasz się od dłuższego czasu w rezultacie przyniesie ci zyski.

Byk

Skupisz się na dodatkowych obowiązkach. Przyniosą one możliwość rozwoju twojego biznesu. W tym tygodniu dobra passa będzie również towarzyszyła sprawom uczuciowym. Jeśli do tej pory odczuwałeś w swoim związku napięcia, które wywoływały niepotrzebne nieporozumienia, to teraz pojawi się szansa na przezwyciężenie tego kryzysu w uczuciach. Nie uciekaj więc przed konfrontacją, a najlepiej jak sam zainicjujesz ważną rozmowę. Nie martw się, wszystko potoczy się po twojej myśli. Sprawy zawodowe będą wymagały od ciebie dużej uwagi. To doskonały czas na dokonanie zmian, o którym myślisz od dawna. Przyniosą one w niedługim czasie oczekiwane zyski.

Bliźnięta

W tym tygodniu Bliźnięta będą liczyły się z koniecznością stoczenia potyczek. Ktoś będzie usilnie próbował pokrzyżować wasze plany. Zachowując spokój i nieprzejednaną postawę, w końcu odniesiesz sukces. W sferze emocjonalnej odczujesz za to ulgę, znajdziesz sposób na to, aby poprawić komunikację w swoim związku. Jeśli szukasz nowej miłości, to odważnie wyjdź do świata i nie broń się przed flirtem. W pracy możesz odczuć pewne ograniczenia. Mogą pojawić się zadania, którym będzie trudno ci sprostać w pojedynkę. Pomyśl nad nawiązaniem współpracy, najlepiej z osobami, z którymi pracowałeś już wcześniej. W finansach odczujesz równowagę, nie obawiaj się o swój budżet.

Rak

Nie siedź z założonymi rękoma, zacznij działać. Stać cię na wiele, wystarczy uwierzyć w siebie. Jeśli jesteś samotnym Rakiem to przyszykuj się na zmiany. Tydzień przyniesie fascynację nowo poznaną osobą. Jeśli pohamujesz chęć ucieczki przed tymi emocjami, to czeka cię wspaniały romans, który ma szansę przeistoczyć się w trwały związek. Raki będące w stałych związkach na nowo odczują wzmocnienie uczuć. Zdacie sobie sprawę z tego że łączy was z partnerem wspólny cel, który warto osiągnąć razem. To dobry czas na to, aby zabłysnąć w pracy. Twoje pomysły staną się inspirujące dla innych, co zespołowi przyniesie w rezultacie sukces. Twój budżet będzie w tym tygodniu w bardzo dobrej kondycji.

Lew

Nastaw się na podróże. Wiele czasu spędzisz poza domem. Twój partner niekoniecznie będzie zadowolony z faktu, że będziesz ciągle zajęty. Spróbuj i jemu poświęcić swój czas, nie zapominaj o pielęgnowaniu uczuć tak aby mimo odległości czuł twoją obecność i wsparcie. Lwy szukające kandydatów do związku niech nie będą łatwowierne. Możecie teraz spotkać na swojej drodze kogoś, kto okaże się kłamcą. Tydzień ten sprzyja podejmowaniu długoterminowych decyzji. Wykorzystaj to rozwiązując sprawy zawodowe, negocjuj i podpisuj umowy o dogodnych warunkach. Jest to dobry czas na wszelkie działania podejmowane niezależnie i samodzielnie. Masz teraz dogodny tydzień pod względem finansowym.

Panna

Idą do ciebie dobre wiadomości, głównie będą dotyczyły sfery finansowej. Natomiast w uczuciach możesz liczyć na tydzień pełen wrażeń, zapowiada się czas zawierania nowych znajomości. Twoje serce zabije mocniej, co będzie skutkowało nawiązaniem romantycznego flirtu. Panny będące w stałych związkach nawiążą z partnerem współpracę. W końcu znajdziecie wspólny cel i będziecie pracować nad jego osiągnięciem, co bardzo wzmocni wasz związek. W pracy odkryjesz przed sobą nowe perspektywy i z optymizmem zaczniesz budować swoją karierę. Okaż się profesjonalizmem a osiągniesz wiele. Twoje finanse będą teraz stabilne. Bez wyrzutów sumienia zafunduj sobie coś, o czym od dawna marzysz.

Waga

Zapowiada się daleka podróż albo krótka weekendowa wyprawa na łono natury. Nie wahaj się czy pojechać, nic się nie stanie jeśli odłożysz swoje obowiązki na dłuższą chwilę. W uczuciach tydzień może być dla ciebie dość trudny, wycofasz się z relacji, która jest dla ciebie ważna. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję daj szansę partnerowi na to, aby mógł wyjaśnić wszelkie nieporozumienia. Natomiast dla Wag czekających na wiadomości i zaproszenia na romantyczne spotkania będzie to korzystny tydzień. Otrzymasz miłą wiadomość, która bardzo cię ucieszy. W pracy nie lekceważ przepisów i trzymaj się zasad, szef będzie patrzył ci ręce.Twój domowy budżet zasil niespodziewany przelew.

Skorpion

Możesz spodziewać się pozytywnych wydarzeń w sferze uczuciowej. Jeśli jesteś zakochany i marzysz o tym, aby ta znajomość przeistoczyła się w coś więcej, to teraz zostaniesz obsypany wyznaniami. Niewykluczone też, że założysz pierścionek zaręczynowy i będziesz planować swój ślub. Wolne Skorpiony są o krok od poznania kogoś wyjątkowego, kto bardzo zawróci wam w głowie. Dobra passa będzie także dotyczyła sfery zawodowej. Jeśli starasz się o premię to zostanie ci ona obiecana, szef w końcu doceni twoje zaangażowanie i postara się je wynagrodzić. W finansach zachowaj ostrożność, zanim dokonasz większego zakupu dokładnie sprawdź oferty konkurencji.

Strzelec

Jest to dobry czas na planowanie. Nabierzesz ochoty na zrobienie czegoś wyjątkowego i ciekawego, co sprawi że rozwiniesz swoje umiejętności. Zatem wdrażaj nowe pomysły i szukaj nowych możliwości rozwoju. W miłości odczujesz mały zastój. Nabierz dystansu do tej nowej znajomości, gdyż może trzeba będzie dłużej poczekać na wiadomości i propozycję spotkania. W stałych relacjach da się odczuć ciszę przed burzą. Ubiegnij partnera i zainicjuj rozmowę, która rozładuje napiętą atmosferę. W pracy możesz liczyć na pochwały, przyjdą do ciebie nowe możliwości. Masz obok siebie przychylną osobę, przyjmij jej propozycję, przyniesie ona pozytywne rozwiązanie twoich problemów. W tym tygodniu nie podejmuj kredytów ani pożyczek.

Koziorożec

Przed tobą tydzień wzmożonej aktywności. Czeka cię wiele spotkań, zaczniesz nowe projekty. Jest to również dobry czas w sferze uczuciowej, zwłaszcza jeśli ciebie i partnera łączy praca lub macie wspólne zainteresowania. Wytyczycie wspólny cel a dążenie do niego bardzo wzmocni waszą relację. Odczujesz wasz związek jako relację partnerską, gdzie dbacie o wspólne dobro. W relacjach, które nie dawno zaczęły się rozwijać da się poczuć progres. Zdasz sobie sprawę z tego, że idziesz w kierunku stworzenia trwałego i pięknego związku. W sprawach zawodowych bez większych przeszkód uda ci się osiągnąć założone cele. Zwróć uwagę na osoby, które wykażą chęcią współpracy. Warto dać im szansę. W związku ze sprawami finansowymi otrzymasz dobrą wiadomość.

Wodnik

Oczekuj dobrych wiadomości. Ktoś z daleka da o sobie znać, wysyłając do ciebie ważne informacje. Sprawy uczuciowe niekoniecznie będą dla ciebie w tym tygodniu najważniejsze. Może jednak warto otworzyć się na nową znajomość, ktoś kogo niedawno poznałeś czeka na gest z twojej strony. Będąc w stałej relacji postaraj się okazać więcej zainteresowania i zrozumienia swojemu partnerowi. W pracy możesz spodziewać się zleceń, które mocno cię pochłoną. Wymagać one będą od ciebie ogromnego zaangażowania oraz poświęcenia im większej ilości czasu. Jest to dobry czas na to, aby się rozwijać w dziedzinie, którą lubisz. Tydzień ten przyniesie też wiele dobrego w finansach. Pomyśl o korzystnym ulokowaniu swoich oszczędności.

Ryby

Tydzień ten będzie dla Ryb spokojny i upłynie pod znakiem współpracy. W domu pozwól na to, aby to twój partner przejął część obowiązków i zafunduj sobie chwilę wytchnienia. Spotkanie z przyjaciółką przy kawie wprawi cię w nieco lepszy nastrój. Wolne Ryby w miłości mogą liczyć na miłe spotkanie i zakochanie od pierwszego wejrzenia. Nie broń się przed flirtem, znajomość ta może okazać się bardzo wartościową w niedalekiej przyszłości. W pracy uważaj na to, aby nie wziąć na siebie zbyt wiele obowiązków, zwłaszcza wtedy gdy inni będą chcieli cię obarczyć swoimi zadaniami. Nie jest to dobry tydzień na podejmowanie decyzji dotyczących budżetu domowego, odłóż je na później.

Horoskop tygodniowy 12.09.2022-18.09.2021

 

Baran

Barany będą miały znakomity tydzień, możecie liczyć na przychylność losu. W miłości niespodzianki, doświadczysz nieoczekiwanych sytuacji, które przyniosą ci nową intrygującą znajomość. Jeśli marzysz o płomiennym romansie to teraz twoje pragnienia mogą się zrealizować. W pracy postaw na niezależność. Postaraj się zabłysnąć profesjonalizmem, szybko rozwiązuj pojawiające się problemy. Twoje inicjatywa i umiejętności zostaną w końcu zauważone, co znacząco przyczyni się do wzrostu twojej kariery zawodowej. Tydzień sprzyja wszelkim inwestycjom, postaraj się planować je długoterminowo.

Byk

Postanowisz odpocząć, zwolnisz tempo życia. Bez wyrzutów daj sobie przyzwolenie na relaks, gdyż tydzień ten i tak nie sprzyja załatwianiu ważnych spraw. W sferze uczuciowej wrócisz pamięcią do dawnego związku. Możesz być zaskoczona wiadomości od osoby, która dawno temu była ci bliska. W stałych relacjach jest to dobry tydzień na wspólne planowanie przyszłości. W pracy będziesz pilnować zamówień i zleceń. Może być ich teraz niewiele więc postaraj się wykorzystać swoje talenty dyplomatyczne i negocjuj, aby zatrzymać klientów przy sobie. W tym tygodniu zwróć większą uwagę na swoje wydatki, lepiej trzymać pieniądze przy sobie. Spróbuj żyć bardziej oszczędnie.

Bliźnięta

Poczujesz chęć zmian, będziesz się starała wdrożyć w życie swoje plany. To doskonały tydzień na działanie, swoją aktywnością zaskoczysz wszystkich. Uważaj na niepotrzebne konflikty, które mogą się pojawić w twoim związku. Twoja potrzeba zachowania prywatnej przestrzeni może zostać źle odebrana przez partnera. Jeśli szukasz nowych znajomości to warto teraz nawiązać kontakt z osobami mieszkającymi gdzieś dalej, w znacznej odległości od ciebie. Możesz wykorzystać do tego Internet. W pracy równowaga, nie będzie się działo nic, co cię zaskoczy. Odczujesz miłą atmosferę, co wpłynie korzystnie na realizację codziennych obowiązków. W finansach możesz odczuć chwilowy zastój.

Rak

Raki będą miały bardzo wiele zadań do zrealizowania. Czeka was tydzień wypełniony obowiązkami, z którymi warto uporać się do weekendu. Sobota będzie dniem, w którym ucieszysz się z niezaplanowanej wizyty kogoś, kogo bardzo lubisz. Jeśli szukasz życiowego partnera to osoba ta może cię miło zaskoczyć, gdyż wyjdzie do ciebie z propozycją, której się nie spodziewasz. W stałych związkach zrobi się bardzo spokojnie, zapomnicie o wszelkich niedomówieniach i problemach. W pracy skup się na realizacji zadań. Opracuj plan według, którego zaczniesz działać a łatwiej przebrniesz przez natłok zadań. W tym tygodniu nie wykonuj większych transakcji, nie rób dużych zakupów.

Lew

Początek tygodnia przyniesie małe problemy i konflikty. Ale dzięki temu w rezultacie uwolnisz się od niejasnych i ciążących sytuacji. Twoje sprawy uczuciowe ruszą do przodu, choć możesz nie być z tego faktu zadowolony. Być może nie jesteś jeszcze gotowy na stworzenie związku i lepiej sobie to odpuść. W stałych relacjach z początkiem tygodnia może nie być kolorowo. Twoja druga połowa może mieć do ciebie pretensje o wszystko, zastrzeżenia w najmniej istotnych kwestiach. W sprawach zawodowych w końcu odetchniesz gdyż przyjdą do ciebie dobre wiadomości. Ucieszą cię pozytywne odpowiedzi na złożone wcześniej wnioski. Twoje finanse są teraz bezpieczne, jest to dobry tydzień na zakup sprzętu do domu.

Panna

Panny będą przykładały dużą rolę do swojego wyglądu. Zapragniesz zmienić wizerunek i zafundujesz sobie wizytą u fryzjera i wizażystki. Ucieszy to również twojego partnera, który obrzuci cię licznymi komplementami. W tym tygodniu możesz liczyć na świetne porozumienie między wami. Natomiast Panny szukające nowych znajomości będą się udzielały towarzysko. W końcu nadarzy się okazja, aby poznać kogoś wyjątkowego. W pracy staniesz przed nowymi wyzwaniami. Postaraj się gdyż możesz teraz wiele osiągnąć. Twoje sukcesy będą miały przełożenie na stan twojego portfela. Ucieszysz się z napływu gotówki.

Waga

Przed wami bardzo dobry tydzień, z optymizmem spojrzysz na życie. W dobrym nastroju zajmiesz się rozwijaniem swoich pasji, z zapałem będziesz realizować swoje pomysły. W miłości również czeka cię powodzenie. Ktoś o kim od niedawna myślisz w końcu odważy się zaprosić cię na randkę. Doceń ten konkretny krok gdyż oznacza to, że jest tobą bardzo zainteresowany. Jeśli jesteś już w długotrwałej relacji może przyjść ci ochota na nawiązanie flirtu. Zanim pojawi się ta pierwsza iskra przemyśl czy warto. W pracy dostaniesz ofertę dodatkowego zajęcia, które obiecuje całkiem fajny dodatkowy zarobek. Nawet jeśli wymagałoby to większego zaangażowania w wykonywaną pracę warto przyjąć tę propozycję. Odczujesz teraz znaczną poprawę finansową.

Skorpion

Poczujesz w sobie siłę do działania. Z odwagą wyjdziesz problemom naprzeciw. Sprawy uczuciowe mogą potoczyć się nieco burzliwie. Już pora wyjaśnić sobie wszelkie niedomówienia, które trapią cię od dłuższego czasu. Rozmowa z pewnością oczyści atmosferę. Wolnym Skorpionom serce zabije mocniej na widok kogoś, kto wydaje się być ideałem. Postaraj się ochłodzić swoje emocje, gdyż ten ktoś ma już ułożone swoje życie osobiste i nie odwzajemni twojego zainteresowania. Tydzień w pracy może wydać ci się nużący, nie będziesz zadowolony z obrotu spraw. Lepiej odłóż na później realizację swoich pomysłów. Bądź ostrożny wydając pieniądze, nie jest to dobry czas na zakupowe szaleństwa.

Strzelec

Będziesz starał się skupić na czymś co sprawi, że poczujesz się dobrze. Wróci ci dobry nastrój. Wszystko co wymagać będzie od ciebie większego nakładu pracy odłożysz na później. Może to niezbyt dobrze wpłynąć na twoją relację z partnerem, twoja niechęć do niesienia pomocy i wsparcia może skutkować kłótnią i nieporozumieniami. Wolne Strzelce nie będą miały teraz chęci na zawieranie nowych znajomości. Zamiast przyciągać, będziecie odpychać od siebie potencjalnych kandydatów. W pracy unikaj poważnych rozmów, uwagę swoją skup na realizacji zleceń. Szef może patrzeć ci teraz na ręce, oceniając fachowość twojej pracy. W sprawach finansowych nic złego się nie zadzieje, twój budżet na ten tydzień jest stabilny.

Koziorożec

To dobry tydzień na rozpoczęcie współpracy i dotyczy to każdej sfery życia. Odkryjecie nowe możliwości realizacji swoich pomysłów. Sprawy emocjonalne będą wymagały od ciebie dyplomacji, wykorzystaj swoje zdolności do negocjacji i zaskocz partnera tym, że potrafisz znaleźć kompromis w najbardziej trudnych sprawach. Wolne Koziorożce mają teraz szansę nawiązać interesującą internetową znajomość. Sprawy zawodowe w tym tygodniu będą układały się po twojej myśli. Masz teraz szansę wdrożyć w życie swoje plany, co będzie skutkowało dużym przypływem gotówki, który zasili twój budżet.

Wodnik

Dla Wodników będzie to tydzień przynoszący dobrą energię. Poczujesz przypływ sił witalnych, z optymizmem zaczniesz planować swoją przyszłość. W uczuciach będzie romantycznie zarówno w stałych relacjach jak i u tych Wodników, którzy związku do tej pory nie planowali. Nawet jeśli do tej pory byłeś zagorzałym singlem, to teraz zapragniesz porzucić życie w pojedynkę. W pracy możesz zostać wysłany na szkolenia, co będzie sprzyjało w zdobyciu lepszego stanowiska i wygraniu batalii o podwyżkę. Pierwsze dni tygodnia mogą nie być korzystne dla twoich finansów. Nie inwestuj wtedy, znajdź pomysł na oszczędności.

Ryby

Ryby mogą napotkać na problemy w życiu codziennym. Chwilową złą passę lepiej przeczekać niż robić coś na siłę. Już z końcem tygodnia zaczniesz działać z rozmachem. W sprawach uczuciowych spodziewaj się korzystnych zmian, zwłaszcza wtedy, gdy ciebie i bliską ci osobę dzieli duża odległość. Wasze sprawy powoli zaczną się klarować, oboje będziecie szczęśliwi ze wspólnie podjętych decyzji. W długoletnich związkach dni te nabiorą kolorytu, twój partner szykuje dla ciebie dużą niespodziankę. Nie przejmuj się zbytnio swoja pracą, w tym tygodniu nie przysporzy ci ona problemów. Bądź jednak ostrożna w finansach, będziesz miała teraz tendencję do nadmiernego wydawania pieniędzy.

Horoskop tygodniowy 05.09.2022-11.09.2022

 

Baran

Sprawy zawodowe będą dla ciebie bardzo istotne. To dobry czas na nawiązanie korzystnej współpracy. Jeśli ktoś wyjdzie do ciebie z propozycją nie odmawiaj. Dotyczy to również sfery uczuciowej. Postaw na partnerstwo obojętnie czy dopiero zaczynasz tworzyć związek czy jesteś w długoletniej relacji. Jeśli masz tendencję do bycia apodyktycznym, to zamiast narzucać swoje zdanie rozmawiaj i szukaj kompromisów. W tym tygodniu spędzisz dużo czasu na realizacji spraw zawodowych. Dzięki temu nie będziesz narzekał na swoje dochody.

Byk

Możesz mieć chwilowe trudności z komunikacją z ludźmi, a swoje plany i działania odłożysz na później. Koniec tygodnia przyniesie zmianę, więc przeczekaj ten krótki czas, nie naciskaj i nie rób niczego na siłę. W miłości możesz spodziewać się dobrych wiadomości. Niewykluczone że w weekend przyjmiesz zaproszenie na miłe spotkanie, romantycznie spędzisz wieczór. Nie martw się o to czy znajomość ta przetrwa, uczucia będą odwzajemnione. W pracy mogą ci się przydarzyć awarie elektroniki. Bądź ostrożny wysyłając wiadomości, może ci się zdarzyć pomyłka. Warto teraz poświęcić większą uwagę sprawom związanym z finansami. Dokładnie planuj swoje wydatki, postaraj się być bardziej oszczędny.

Bliźnięta

Tydzień ten przyniesie ci korzystne zmiany, dostaniesz dobre wiadomości dotyczące zaczętych przedsięwzięć. Jeśli masz długi teraz masz szansę wyjść na prostą. W uczuciach nie jest to najlepszy czas na nawiązywanie nowych znajomości. Randka na którą czekasz nie dojdzie do skutku. Natomiast Bliźnięta będące w stałych związkach mogą teraz liczyć na uczuciowe wsparcie partnera. W pracy otworzą się przed tobą nowe perspektywy. Niewykluczone że otrzymasz ciekawą propozycję, która z biegiem czasu może przynieść ci awans. To dobry czas dla twoich finansów, ucieszy cię przypływ gotówki.

Rak

Powróci ci dobry nastrój. Zostawisz kłopoty za sobą. Jeśli odczuwałeś problemy w sferze uczuciowej, to teraz sytuacja zacznie się klarować na twoją korzyść. W stałych związkach nieporozumienia zostaną wyjaśnione, bez obaw obdarzysz swojego partnera zaufaniem. Raki które marzą o nawiązaniu nowej, stabilnej relacji będą miały problem z odnalezieniem kogoś, kogo obdarzą sympatią. Nie rób niczego na siłę, słuchaj swojej intuicji. W pracy idealny czas na to, aby rozwinąć skrzydła. Będziesz mieć okazję wykazać się swoim profesjonalizmem. Nie zmarnuj jej. W tym tygodniu spodziewaj się przypływu pieniędzy do twojego portfela.

Lew

Odczujesz powolny postęp. W twoim życiu prywatnym powieje optymizmem, zaczniesz mieć większą wiarę w to, że twoje plany się powiodą. W sprawach uczuciowych nadal będziesz odczuwać zawieszenie. Oczekiwanie może być trudne ale warto uzbroić się w cierpliwość. Już niedługo czeka cię pozytywna zamiana, która bardzo cię zaskoczy. Sprawy zawodowe ułożą się po twojej myśli. Jest to dobry czas dla podjęcie realizacji kreatywnych projektów. Jeśli pracujesz w branży artystycznej ucieszy cię przypływ nowych pomysłów, które znajdą uznanie wśród klientów. Wysłuchaj uważnie profesjonalistów, którzy podpowiedzą ci jak dokonać korzystnych inwestycji, aby zarobić pieniądze.

Panna

Panny będą miały udany tydzień, który przyniesie zadowolenie w każdej sferze życia. Jeśli czekasz na gest od kogoś, kogo niedawno poznałaś, to teraz spełnią się twoje pragnienia. Przed tobą czas, w którym doświadczysz pozytywnych emocji i jeśli tylko sobie na to pozwolisz przyjdzie do ciebie miłość. W stałych relacjach zrobi się bardzo romantycznie. Twój partner postara się o to, aby cię uszczęśliwić. Dobra passa również dotyczy sfery zawodowej. Przed tobą przynoszące zyski transakcje i ciekawe oferty współpracy. Przy czym atmosfera w zespole będzie bardzo sprzyjająca i znacząco wpłynie na odniesienie sukcesu. W tym tygodniu zwróć szczególna uwagę na swój budżet, znacząco ogranicz wydatki.

Waga

Tydzień przyniesie niespodziewane wiadomości. To będzie gorący czas w sferze uczuciowej. Na horyzoncie pojawi się ktoś, kto wyjdzie do ciebie z propozycją romansu. Wolne Wagi z chęcią wejdą w tę relację gdyż zapowiada się bardzo romantycznie. Być może dlatego, że odczujesz w tej osobie bratnią duszę, którą rozpoznasz od pierwszej chwili. W pracy mogą zaskoczyć cię nowości ale nie bądź negatywnie nastawiony do tych zmian. Kiedy dokładniej zapoznasz się wytycznymi dotyczącymi tej reorganizacji, to uznasz je za korzystne. W twoich finansach oczekuj pozytywnego rozwiązania problemów. Tydzień sprzyja zarabianiu pieniędzy, powinny też zwrócić się wcześniejsze inwestycje.

Skorpion

Skorpiony nie będą chciały słuchać niczyich rad. Uznacie że to wy macie rację i nikt nie zdoła was przekonać do zmiany zdania. Nie bądź taka niewzruszona w kontaktach ze swoim partnerem gdyż masz teraz możliwość nadrobienia zaległości w sferze uczuciowej. Lepiej zgódź się na propozycję z jaką wyjdzie do ciebie gdyż może ona rozpalić wasze zmysły na nowo. W pracy spokojnie, obędzie się bez niepotrzebnych stresów. To dobry tydzień na wprowadzenie harmonijnej atmosfery i załagodzenie konfliktów. W twoich finansach równowaga, pieniądze nie będą uciekać z twojego portfela.

Strzelec

Dla Strzelców będzie to dobry tydzień na przeprowadzenie kreatywnych zmian w domu. Warto w końcu zrealizować pomysły na nową aranżację chociażby sypialni. W miłości sentymentalnie. Zatęsknicie za tym co było. Nic nie stoi na przeszkodzie do tego aby odświeżyć waszą relację i sięgnąć do szalonych pomysłów z jej początków. Sprawy zawodowe mogą potoczyć się w kierunku jakiego się nie spodziewasz. Tydzień może przynieść ci nawet zmianę pracy. Propozycja jaką otrzymasz może okazać bardziej atrakcyjna od warunków jakie oferuje twój pracodawca teraz. Bądź ostrożny wprowadzając w życie plany finansowe. Istnieje ryzyko poniesienia straty, więc swoje decyzje przemyśl dokładnie przed wdrożeniem ich w życie.

Koziorożec

Twoje myśli mogą krążyć wokół podróży, dostaniesz zaproszenie na uroczystość rodzinną. Jeśli masz wątpliwości czy przyjąć to zaproszenie to spytaj o zdanie swoich bliskich. To dobry czas na to, aby spędzić go razem, pogłębiając więzy rodzinne. Koziorożce chcące wejść w wartościową relację będą teraz pracowały na zbudowaniem zaufania. Trzymaj się zasad i nie szczędź uwagi i komplementów a szybko osiągniesz swój cel. W pracy odczujesz blokady i trudności w realizacji zadań. Spójrz na problemy bardziej szeroko i nie szukaj chwilowych rozwiązań. Twoja wytrwałość popłaci a koniec tygodnia przyniesie bonus w formie zasłużonej nagrody.

Wodnik

Dotrzymuj obietnic i postaw na współpracę. Teraz aby wypełnić zobowiązania będziesz potrzebował szczerych partnerów. Dotyczy to zarówno sfery zawodowej jak i osobistej. W sferze uczuciowej możesz odczuć małe problemy, z którymi szybko się rozprawisz. Najważniejsze aby bliska ci osoba była również zaangażowana w ich rozwiązanie. Jeśli nosisz się z zamiarem rozpoczęcia nowego flirtu, to zamysł ten ci się nie powiedzie. Trudno będzie teraz o nową, elektryzującą znajomość. W tym tygodniu możesz więcej czasu poświęcić na pracę. Mogą ci się przydarzyć nadgodziny, będzie wiele do zrobienia. W finansach masz teraz mało stabilny czas, wstrzymaj się więc od większych wydatków.

Ryby

Będziesz chciał wprowadzić do swojego życia zmiany. Teraz będą wydawały ci się one strzałem w dziesiątkę ale dobrze będzie jeśli odłożysz realizację pomysłów na inny czas. Tydzień ten nie sprzyja wdrażaniu planów, które mają przynieść długoterminowy sukces. W sprawach sercowych harmonia, zapanuje równowaga między dawaniem a braniem. W zaciszu domowym, wspólnie z partnerem będziesz snuć plany spoglądając z optymizmem w przyszłość. Sprawy zawodowe potoczą się w korzystny dla ciebie sposób, przynosząc oczekiwane zyski. To dobry czas na to, aby zaplanować swoje oszczędności

 

Horoskop tygodniowy 29.08.2022-04.09.2022

 

Baran

Barany będą dążyły do równowagi. Będziecie balansować między obowiązkami dnia codziennego a wypoczynkiem i relaksem. Może warto okazać więcej zainteresowania i szczerego uczucia waszym bliskim. Wyciszenie i spokój znajdziecie właśnie w ramionach ukochanej osoby. Wolne Barany nie będą zadowolone z przebiegu randki. Ktoś kim byłeś zainteresowany okaże się nie wart twojej uwagi. Tydzień korzystny dla spraw zawodowych. Uważaj aby twoje zainteresowanie pracą nie przerodziło się w pracoholizm. Teraz masz znakomity czas dla sfery finansowej. Wykorzystaj mądrze tę dobrą passę.

Byk

Przed tobą korzystny tydzień, rozwiążesz bez problemu wszystkie zaległe sprawy. Być może czeka cię nieplanowana podróż. Mimo tego, że nie będzie ci się chciało wsiąść do pociągu czy auta, to uznasz to za konieczność i pojedziesz. Jest to ważne gdyż w podróży masz szansę spotkać miłość swego życia. Bądź więc otwarty na nowe znajomości i nie uciekaj od ludzi. W pracy może nie być to dla ciebie zbyt dobry tydzień. Możesz poczuć chwilowe rozczarowanie brakiem zamówień czy zleceń. Nie martw się jednak, pod koniec tygodnia sytuacja wróci do normy. Bądź ostrożny planując swój budżet. Pieniądze będą miały tendencję do uciekania z twojego portfela.

Bliźnięta

Bliźnięta będą bardzo aktywne. Poczujesz chęć bycia niezależną. Z odwagą wyjdziesz światu naprzeciw, radząc sobie z każdym napotkanym problemem. W związkach zaskoczy cię dobre porozumienie z partnerem. Osiągniesz to za sprawą bycia asertywną. Taktownie i stanowczo będziesz wyrażać swoje pragnienia i potrzeby. Sprawy zawodowe nabiorą tempa, doskonale odnajdziesz się w tym wirze codziennych obowiązków. Skup się na nawiązaniu współpracy z kimś, kto tak jak i ty ma profesjonalne podejście do spraw służbowych. Razem osiągniecie więcej. Nie obawiaj się o stan swojego portfela. Ucieszy cię dodatkowy zastrzyk gotówki.

Rak

Idą do ciebie dobre wiadomości. Szykuje się miła niespodzianka. W sferze uczuciowej masz teraz korzystny czas na odnalezienie prawdziwego uczucia. Wyboru dokonuj sercem a będzie on zgodny z tobą. Relacje rodzinne skierują się w stronę harmonii i równowagi emocjonalnej. Otrzymasz od partnera wiele zainteresowania i troski. Pochłoną cię sprawy zawodowe, które potoczą się w korzystnym kierunku. Stoisz u progu sukcesu, może być on początkiem dużych zmian w twojej karierze zawodowej. Jest to dobry tydzień dla inwestycji, zwłaszcza tych które dotyczą spraw mieszkaniowych.

Lew

Tydzień przyniesie zaskakujące wiadomości. Ucieszysz się z obrotu spraw sercowych. Jeśli od dłuższego czasu oczekujesz uczuciowych deklaracji, to teraz spełnią się twoje marzenia. Dla par z dłuższym stażem może to oznaczać zaręczyny. W związkach małżeńskich nastąpi ożywienie. Nie uciekaj od propozycji, nawet jeśli będzie ona bardzo szalona, z jaką wyjdzie do ciebie bliska ci osoba. W pracy oczekuj zmian. Mogą one dotyczyć przeniesienia na inne stanowisko co otworzy przed tobą nowe perspektywy rozwoju. Praca stanie się dla ciebie przyjemnością a nie tylko koniecznym obowiązkiem. W twoim portfelu pojawi się dodatkowa gotówka.

Panna

To dobry tydzień na podjęcie nietuzinkowych i odważnych działań i przedsięwzięć. Nie zapomnij jednak przy tym kierować się logiką, nie pozwól na to, aby beztroska sprawiła to, że zapomnisz o ryzyku. W sprawach miłosnych tydzień może okazać się wyjątkowy. Jeśli tylko wykażesz się otwartością, to zawarcie nowej relacji nie będzie dla ciebie problemem. Zwłaszcza jeśli szukasz flirtu albo romansu. Panny które marzą o stworzeniu stałej i trwałej relacji będą jednak rozczarowane. W pracy czekają cię spotkania służbowe lub krótkie wyjazdy. To dobry czas na zawieranie umów współpracy i negocjowanie ich warunków. W sprawach finansowych zachowaj ostrożność, nie wydawaj lekkomyślnie pieniędzy.

Waga

Waga odczuje przypływ pozytywnej energii. Będziesz zarażała optymizmem innych. W tym tygodniu poczujesz się spełniona udzielając się towarzysko. A swoją otwartością i pogodnym usposobieniem przyciągniesz do siebie nowe wartościowe znajomości. Jest to korzystny czas dla spraw sercowych. W pracy warto wykazać się zaangażowaniem. Zwłaszcza wtedy gdy będzie to wymagało wykazania się kreatywnymi pomysłami. Jeśli wykonujesz zawód, który wymaga od ciebie umiejętności graficznych czy realizujesz się w jakimś rzemiośle, to teraz masz szczególnie dobry tydzień aby zabłysnąć a twoje prace stać się zauważone. Nie martw się o finanse, pieniądze będą się trzymały twojego portfela.

Skorpion

Z powodzeniem zakończysz swoje zaczęte wcześniej przedsięwzięcia. Twój zmysł praktyczny podsunie ci najprostsze i najbardziej skuteczne pomysły. W sprawach sercowych odsuń jednak logikę jeśli chcesz przekonać kogoś nowo poznanego do siebie. Niech wtedy prym przejmą emocje a przekonasz się jaką dysponujesz siłą przekonywania. Jeśli jesteś w stałej relacji od dawna, uważaj gdyż ktoś trzeci może chcieć zawrócić ci w głowie i narobić w poukładanym życiu bałaganu. To będzie owocny tydzień w pracy, wiele zadań przed tobą. W biznesie możesz liczyć na nowe zlecenia, które przyniosą ci dobry zastrzyk gotówki.

Strzelec

Tydzień okaże się przełomowy, będziesz cieszyć się z pozytywnego rozwiązania spraw. Bądź otwarty na wiadomości i propozycje, które zaczną do ciebie napływać. Twoje problemy sercowe również się rozwiążą a odkładana randka w końcu się odbędzie. Strzelce będące w stałych związkach podarują sobie w weekend więcej luzu. Kolacja, dyskoteka albo wieczorek taneczny, pomysłów na spędzenie wieczoru będzie wiele. Sprawy zawodowe nie będą dla ciebie zbyt istotne. Warto jednak zmienić nastawienie i bardziej się zaangażować w pracę. Możesz odnieść teraz wiele korzyści finansowych. Nie martw się o swój domowy budżet, jest stabilny.

Koziorożec

Tydzień wypełnią ci spotkania rodzinne. Możesz mieć również gości z daleka. Dawno niewidziana rodzina wpadnie do ciebie będą przejazdem. To dobry moment na to, aby wyjaśnić sobie dawne nieporozumienia. Także te w sprawach sercowych między tobą i partnerem. Szczera rozmowa wystarczy aby do związku powróciła harmonia. Wolne Koziorożce mogą poczuć się zawiedzione. Jeśli wybierasz się na imprezę z zamiarem nawiązania flirtu, to twoje zamiary się nie powiodą. Najprawdopodobniej trafisz na okropnego nudziarza. W pracy bądź ostrożny nawiązując współpracę. Możesz trafić na nieuczciwego kolegę, który z premedytacją może chcieć wykorzystać twoją wiedzę i osiągnięcia dla własnych celów.

Wodnik

Przed tobą bardzo miły tydzień, który wypełnisz spotkaniami z przyjaciółmi i wycieczkami za miasto. W pełni będziesz chciał wykorzystać tę końcówkę wakacji. W sprawach miłosnych będziesz miał okazję do długiej rozmowy, która rozwieje twoje wszystkie wątpliwości. Jeśli ci zależy na rozwoju tej relacji warto wyjść z inicjatywą, która zaskoczy twoją drugą połówkę. Sprawy zawodowe zejdą na drugi plan. Może warto wziąć kilka dni urlopu. Nie angażuj się także w sprawy związane z finansami. Wszelkie decyzje związane z budżetem najlepiej odłożyć na później. Już koniec tygodnia przyniesie ci w tej sferze korzystne pomysły i rozwiązania.

Ryby

Ryby będą oczekiwały na wyniki swoich działań. Wiadomości mogą nie przyjść tak szybko jak się tego spodziewasz. Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Porywy serca nie będą ci teraz w głowie. Ryby w stałych relacjach będą dążyły do uzyskania lepszego porozumienia z partnerem w spornych kwestiach. Jeśli będzie tego wymagała sytuacja bądź dla bliskiej ci osoby wsparciem. W pracy również może odczuć mały zastój. Nie martw się jednak pod koniec tygodnia sytuacja się wyklaruje a wszystkie sprawy ruszą do przodu. Oczekuj wtedy również poprawy w finansach.

Horoskop tygodniowy 22.08.2022-28.08.2022

Baran

Będziesz twardo stąpał po ziemi a twoi bliscy znajdą w tobie oparcie. Konkretne decyzje, które teraz podejmiesz wpłyną pozytywie na twoje życie. Tydzień przyniesie rozwiązanie problemów, którymi zamartwiałeś się od dawna. W sferze uczuciowej masz teraz dobrą passę. Oczekiwane wiadomości przyniosą ci wiele radości a randka będzie bardzo udana. W pracy możesz potrzebować wsparcia współpracowników. Nadmiar obowiązków może cię przytłoczyć zwłaszcza, że napotkać na utrudnienia. Nie jest to korzystny czas na załatwianie spraw związanych z finansami. Postaraj się bardziej oszczędnie gospodarować swoimi pieniędzmi.

 

Byk

Jeśli wybierasz się w podróż to będzie ona wyjątkowo udana. Zajmiesz się czymś wyjątkowo inspirującym, co pochłonie cię do reszty. W sprawach miłosnych może nie być już tak optymistycznie, zwłaszcza jeśli jesteś w długotrwałym związku. Między tobą i partnerem może dojść do nieporozumienia. Różnica zdań może być na tyle duża aby doprowadzić ciebie do rozterek uczuciowych. Natomiast wolne Byki mogą wplątać się teraz w trudny romans. W pracy dobra passa. Rozwiązując problemy zawodowe postawisz na kreatywność. Uruchomiona wyobraźnia pozwoli ci wybiec w przyszłość i obrazowo ocenić postępy twoich działań, które nosisz się w zamiarze podjąć. Ważne abyś nabrał do wszystkiego dystansu. Planując wydatki weź pod uwagę to, że twój budżet domowy może nie być w dobrej kondycji.

 

Bliźnięta

Bliźnięta wrócą do spraw zaległych. Tydzień sprzyja rozwiązywaniu zadawnionych problemów, nie napotkacie przeszkód w ich rozwikłaniu. W miłości będziesz miał teraz powodzenie, wykorzystaj więc dobrze ten czas. Nie siedź w domu, nawiązuj nowe kontakty, angażuj się w ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie przyjaciół. W stałych relacjach również pełnia szczęścia. Partner da ci odczuć swoja troskę i wykaże się lojalnością. Twoja dobra kondycja intelektualna pozwoli ci zabłysnąć w pracy. Odważnie podjęta decyzja sprawi to, iż twój szef spojrzy na ciebie bardzo łaskawym okiem. Panując swoje finansach nie szalej. Rozrzutność może doprowadzić twój budżet do ruiny.

 

Rak

W tym tygodniu będziesz mieć kontakt z kimś, kto będzie chciał wprowadzić do twojego życia swoje zasady i porządek. Jeśli według ciebie będą to działania, których nie akceptujesz, to nie przystawaj na tę chęć dominacji. Wykaż się asertywnością. Może to również dotyczyć spraw uczuciowych. Bądź wyczulony na wszelkie przejawy nadmiernej kontroli. Wolne Raki które liczą na beztroskie spędzenie wolnego czasu z kimś, kogo uważają za ideał mogą nieco się rozczarować. Po randce będziecie raczej myślały o zakończeniu znajomości niż jej kontynuowaniu. W pracy sielanka, wakacyjny nastrój będzie się udzielał całemu zespołowi. Do swoich wydatków finansowych podchodź konkretnie, nie pozwól sobie na zbytnią rozrzutność.

 

Lew

Nie martw się na zapas, wszystkie zmiany wyjdą ci na dobre. Życie uczuciowe będzie dla ciebie bardzo ważnym aspektem. To właśnie w partnerze będziesz szukał wsparcia i dobrej, obiektywnej rady. Pod wpływem jego zaangażowania i ciepła jakim cię obdarzy wszystkie problemy przestana być istotne. Sprawy zawodowe potoczą się na twoją korzyść. Przyjmij pomoc lojalniej ci kobiety z bliskiego otoczenia. Jej pomoc zapewni ci dodatkowe zlecenie i dobry dochód. Możliwe że przyjmiesz dodatkową pracę, która w przyszłości okaże się bardzo rozwojową. W tym tygodniu twój domowy budżet jest stabilny, nie obawiaj się o pieniądze.

 

Panna

Dobry tydzień na planowanie przyszłości i kontakty z ludźmi. Będziesz tryskała radością i optymizmem, co będzie bardzo miło przyjęte przez osoby z twojego najbliższego kręgu przyjaciół. W twoim życiu uczuciowym mogą zaistnieć poważne zmiany. Poznasz bardzo atrakcyjną osobę z konkretnym podejściem do życia. Nie uciekaj tylko przed tą znajomością gdyż może być z tego związek do końca życia. Sprawy zawodowe zajmą ci dość dużo czasu. Pracy nie zabraknie. Zlecenia będą napływały i trudno będzie ci się zmieścić w czasie z ich realizacją. Spodziewaj się dodatkowego dochodu, ucieszy cię niespodziewany przelew.

 

Waga

Ucieszą cię wiadomości, które otrzymasz. W sferze uczuciowej przyjdą oczekiwane zmiany. Jeśli jesteś po przejściach i marzysz o pięknej miłości, to czas ten może przynieść ci wartościową znajomość. Wagi w stałych relacjach będą szukały rozwiązania uczuciowego dylematu. Być może w twoim życiu prywatnym pojawił się ktoś trzeci a ty będziesz rozważać czy warto kontynuować tę znajomość. Zastanów się mocno zanim podejmiesz tę decyzję. W pracy zakończysz wcześniej zaczęte projekty. Okażą się one sukcesem. Będzie to miało pozytywne przełożenie na stan twojego portfela.

 

Skorpion

Ostrożnie zaczniesz wprowadzać swoje plany do życia prywatnego. Jeśli myślisz o przeprowadzce albo remoncie domu, to warto teraz zaplanować to przedsięwzięcie. Jeśli jesteś w stałej relacji uczuciowej, to tydzień ten może przynieść ci konieczność przeprowadzenia poważnej rozmowy. Spór który trwa już od jakiegoś czasu w końcu trzeba wyjaśnić. Być może próbowałeś do tej pory postawić partnerowi zbyt wygórowane wymagania. Okaż więcej empatii i uczucia a sytuacja w twoim związku zupełnie się odmieni. W pracy nic szczególnego się nie zadzieje, nic też nie stanie na przeszkodzie w realizacji twoich zadań. To korzystny tydzień dla spraw związanych z finansami.

 

Strzelec

Odczujecie dobrą passę w każdej sferze życia. Warto wykorzystać czynnie ten korzystny czas. Podejmuj wyzwania i nie siedź biernie w domu. W uczuciach zmiana, z której bardzo się ucieszyć. Zakochanie spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba. Będzie to miłość bez odwrotu. W stałych związkach harmonia i zaufanie. Poczujesz się bezpieczny i zaopiekowany. Sprawy zawodowe mogą wymagać od ciebie krótkiego wyjazdu. Przed tobą stoi szansa na podpisanie korzystnego kontraktu. Potraktuj to poważnie, postaraj się wynegocjować jak najlepsze warunki umowy. Twój budżet domowy zasili solidny przelew na konto.

 

Koziorożec

Tydzień zacznie się dość beztrosko. Będziesz korzystał z uroków lata. Mimo że to koniec wakacji, to warto zaplanować wycieczkę czy wybrać się na krótki biwak. W sferze uczuciowej burza emocji za sprawą nowej szalonej, znajomości. Jeśli zależy ci na tym aby ją dłużej utrzymać bądź otwarty i szczery. W pracy możesz napotkać na przeszkody. Nic nie będzie chciało iść tak jak sobie to zaplanowałeś. Najlepiej przeczekać ten niekorzystny czas i spróbować ruszyć sprawy dopiero pod koniec tygodnia. W finansach również możesz odczuć blokady i chwilowy brak gotówki. Na szczęście taka sytuacja potrwa krótko.

 

Wodnik

Nie będziesz chciał zgodzić się na propozycję, którą otrzymasz. Nie bądź taki zgorzkniały, postaraj się zauważyć dobre strony tego pomysłu. W sferze uczuciowej zadbaj o to aby twój partner odczuł twoje zainteresowanie i miłość. Być może jesteś o krok od konfliktu. Aby uniknąć niemiłych sytuacji porozmawiaj o swoich emocjach. Nie jest to dobry tydzień dla osób, które wyjdą na poszukiwanie nowych znajomości. Chyba że zmienisz swoje nastawienia na bardziej pozytywne i postarasz się być bardziej otwarty. W pracy twoje starania przyniosą efekty. Nie zapominaj o swoich kolegach z pracy, warto wyciągnąć pomocną dłoń do kogoś, kto poprosi o pomoc. W finansach stabilnie.

 

Ryby

Ryby będą skupione na szukaniu pozytywnej strony życia czym będą zarażać osoby, z którymi spotykają się na co dzień. Wspólnie wymyślicie sposób na nudę i tydzień upłynie wszystkim pod znakiem relaksu. W uczuciach miła niespodzianka, w końcu ktoś wyjdzie z miłą propozycją. Jeśli jednak szukasz kogoś, kogo chcesz obdarzyć szczerym uczuciem, ostrożnie wybieraj wśród adoratorów. Może ci się zdarzyć znajomość z kimś, kto ma już ułożone życie osobiste o czym zapomni wspomnieć. W pracy sukcesy, będziesz zadowolony z realizacji planu. Warto postawić na współpracę, będzie ci się to opłacało. To dobry tydzień dla twoich finansów.

Horoskop tygodniowy 15.08.2022-21.08.2022

 

Baran

Barany mogą zrobić się nerwowe. Dobrze jeśli w swoich decyzjach nie będziesz kierował się emocjami. Spróbuj zachować we wszystkim zdrowy rozsądek. W uczuciach również możesz popadać ze skrajności w skrajność. Zwłaszcza że będziesz musiał twardo obstawać przy swoim zdaniu. Nie daj się zmanipulować partnerowi, broń swoich racji. Jeśli szukasz nowej miłości, to teraz nie jest najlepszy czas na zawieranie nowych znajomości. Nie będą one trwałe. W pracy w końcu wszystko ruszy do przodu. Zaczniesz dostrzegać nowe możliwości. Sprawy finansowe mogą nie pójść tak jak oczekujesz. Zanim się za nie zabierzesz, najlepiej przeczekaj ten tydzień.

Byk

Byki zapragną rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Dobra energia doda wam sił do działania. Tydzień sprzyja uczeniu się i zdobywaniu wiedzy. W miłości może być to czas, który przyniesie wiele niespodzianek. Wolne Byki będą zaskoczone wiadomością od cichego wielbiciela. W końcu odważy się on wyjść z ukrycia. Warto wejść w tę znajomość, nie uciekaj pozwól się bliżej poznać. W stałych relacjach zapanuje ciepła atmosfera, która ożywi dawne emocje. W pracy będziesz miała okazję wykazać się swoim profesjonalizmem i mądrością. Możesz teraz osiągnąć wiele. Jeśli odczuwasz zastój w sferze finansowej, to koniec tygodnia powinien przynieść korzystną zmianę.

Bliźnięta

Wszelkie przeszkody, które nie pozwalały ci ruszyć do przodu z realizacją pomysłów ustąpią. Przed tobą tydzień, który przyniesie nowe możliwości zwłaszcza w sferze finansowej. W miłości czeka cię zaskoczenie. Ktoś z kim chcesz się związać postawi przed tobą wymagania, których się nie spodziewałeś. Jeśli ci zależy na tej znajomości to postaraj się im sprostać. W stałych relacjach mogą nastać problemy, które wynikną za sprawą zazdrosnego partnera. Praca będzie dla ciebie bardzo istotna, będziesz starał się poświęcić sprawom zawodowym wiele czasu. Masz teraz korzystny okres dla zawierania nowych umów, kontraktów i nawiązywania współpracy. Możesz dostać doskonałą ofertę, której przyjęcie będzie skutkowało dużym zyskiem.

Rak

Wiele czasu poświęcisz swojej rodzinie. Doprowadzenie spraw rodzinnych do porządku może okazać się mega wyzwaniem. Nie martw się jednak, odniesiesz zamierzony skutek. Zwróć też większa uwagę na uczucia partnera, może czuć się odsunięty na drugi plan. Jeśli jesteś wolnym Rakiem, to twoje uczucie samotności może zacząć cię uwierać. Nie siedź w domu, wyjdź z przyjaciółmi, czynnie zaplanuj swój czas. Tydzień ten może przynieść ci nową, interesującą znajomość. W sprawach zawodowych równowaga. Nie odczujesz przeszkód w realizacji swoich zadań. Oczekuj dobrych informacji związanych z wypłatą wynagrodzenia. Szykuje się znaczny przypływ gotówki.

Lew

Lwy ucieszą dobre wiadomości, które otworzą wam drogę do realizacji nowych pomysłów. Dotyczy to również sfery uczuciowej. Serce zabije ci mocniej na dźwięk telefonu. Dostaniesz zaproszenie na randkę, na które czekałaś od dawna. W relacjach z długotrwałym stażem zapanuje harmonia. Partner obdarzy cię jeszcze większym zainteresowaniem i uczuciem niż do tej pory. W pracy staniesz przed wyborem. Tydzień przyniesie ci okazje do zmiany stanowiska lub nawet pracodawcy. Przed podjęciem decyzji zapoznaj się dokładnie z warunkami tej propozycji. To dobry czas dla sfery finansowej. Będzie więcej wpływów niż wydatków.

Panna

Zapragniesz spędzić więcej czasu poza miastem. Tydzień sprzyja wycieczkom, najlepiej tym zorganizowanym wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi. Beztroski czas udzieli się również Pannom szukającym nowego uczucia. Będziecie otwarte na nowe kontakty i flirty. Wykorzystaj dobrze ten czas gdyż emanujesz pozytywną energią i jak magnes przyciągasz do siebie pogodnych ludzi. Praca zawodowa będzie dla ciebie obciążająca. Nie w głowie ci będą obowiązki służbowe. Postaraj się mniej rozpraszać, istnieje ryzyku tego, że narobisz niepotrzebnych błędów. Rozważnie podchodź do płatności i zobowiązań pieniężnych. Szykuje się niespodziewany wydatek, warto być na tę okoliczność przygotowaną.

Waga

Wagi będą szczęśliwe w swoim domu, z rodziną u boku. Możesz wpaść na genialny pomysł zorganizowania przyjęcia w najbliższym gronie. Tak bez powodu, dla przyjemności i wspólnie spędzonego czasu. W relacjach długotrwałych nic nie zdoła zmącić harmonii i spokoju. Wolne Panny mogą liczyć na radosne wydarzenie w sferze uczuciowej. Niewykluczone że zakochasz się w kimś od pierwszego wejrzenia. W sprawach zawodowych odniesiesz sukces, będziesz świętować zakończenie realizacji swoich planów. Jeśli myślisz o inwestycji w branżę nieruchomości, to teraz jest dobry czas na to aby przejrzeć oferty.

Skorpion

Skorpiony powinny zadbać o swoje potrzeby. Jeśli nie uda ci się namówić przyjaciółki, która razem z tobą chciałaby zafundować sobie wizytę u fryzjera, kosmetyczki czy pobuszować po sklepach to zrób to sama. Będąc w stałej relacji partnerskiej asertywnie wyrażaj swoje potrzeby. Poproś partnera o to, aby na chwilę przejął od ciebie obowiązki domowe. Wolne Skorpiony mają szansę na zawarcie nowej znajomości, ktoś bardzo was zaintryguje swoją osobowością. Nie licz jednak na szybki jej rozwój. W sferze zawodowej uważaj na plotki i niedomówienia. Ktoś za twoimi plecami może postarać się o to, abyś straciła swój wypracowany autorytet. Bądź oszczędny w zarządzaniu pieniędzmi.

Strzelec

Jeśli zmagasz się z problemem i w związku z tym chcesz powziąć ważną decyzję to nie śpiesz się z jej podjęciem. Daj sobie czas na przemyślenia. Pod koniec tygodnia sytuacja może wyglądać już zupełnie inaczej. Również wtedy gdy sprawy dotyczą problemów sercowych. Nie jest to korzystny tydzień dla osób szukających nowych znajomości, teraz zawarte nie będą trwałe. Możliwe że i w pracy napotkasz na przeszkody, głównie te związane z dokumentacją i umowami. Strzelce które czekają na wiadomości związane z finansami będą zadowolone z obrotu spraw. Wiadomości które otrzymasz na pewno cię ucieszą.

Koziorożec

Koziorożce będą cieszyły się z odniesionego sukcesu. Może on dotyczyć spraw zawodowych ale także sfery osobistej. Przed wami miły tydzień, odpoczniecie od kłopotów. Sprawy uczuciowe rozwiną się po twojej myśli. Oczekuj telefonu i zaproszenia na wymarzoną randkę. Jeśli dobrze rozegrasz tę znajomość, to przekształci się ona w długotrwały, szczęśliwy związek. Sprawy zawodowe przyniosą nowe możliwości. Potraktuj informacje, które otrzymasz bardzo poważnie. Zanim zdecydujesz się na zmiany, przemyśl dokładnie propozycję. Dla finansów i inwestycji jest to szczęśliwy tydzień.

Wodnik

Zastanów się czy nie lepiej odłożyć sprawy zawodowe na później na rzecz rodziny i przyjaciół. Ostatnio zaniedbałeś ich trochę, zwróć większą uwagę na ich emocje i potrzeby. Jeśli jesteś wolnym Wodnikiem to możesz odczuć emocjonalny dyskomfort. Nie jest to dobry czas lokowanie uczuć. Przekieruj uwagę na siebie, zainwestuj w samorozwój. W pracy niemiłe zdarzenie może wpłynąć na twój osąd sytuacji. Spróbuj zdemaskować manipulatora. Zanim podejmiesz decyzję, odsuń od siebie emocje i pokieruj się logiką. Rozważnie podejdź do spraw związanych z oszczędnościami. Nie podejmuj ryzyka inwestycyjnego, twój pomysły na lokatę mogą okazać się nietrafiony.

 

Ryby

Tydzień zapowiada się spokojny i harmonijny. Ten dobry czas warto wykorzystać na sprawy związane z małym remontem lub dokonaniem ulepszeń w mieszkaniu lub domu. Wspólnie z bliskimi spróbujcie znaleźć pomysły na polepszenie komfortu życia we własnej przestrzeni. W sprawach sercowych równowaga. Jeśli jesteś w stałym związku odczujesz ciepło i troskę jaką obdarzy cię partner. Wolne Ryby mogą teraz spotkać kogoś atrakcyjnego. Nie liczcie jednak na szybki rozwój tej znajomości. W pracy nie zdarzy się nic szczególnego, nie odczujesz także większych trudności w realizacji zadań. W finansach równowaga, nie obawiaj się o stan swojego portfela.

Autor: Wróżka Igalia Tajemnice Magii