Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.

Horoskop tygodniowy od 18 do 24 stycznia

Horoskop tygodniowy Baran

W pracy dobry tydzień, choć ktoś może zakłócać Wam spokój. U niektórych możliwe kontakty z partnerką lub inną osobą w niewłaściwym momencie, ale wybrniecie pomyślnie nawet z problematycznych sytuacji. Lepiej teraz nie inwestować. W miłości czas gorszy, bo trudno będzie znaleźć z kimś porozumienie albo druga osoba pojawi się nieoczekiwanie i trudno będzie znaleźć wymówkę, nawet jeśli nie na rękę będą Wam jakieś sytuacje.

Horoskop tygodniowy Byk

W pracy zwolnienie tempa, jeśli dojdziesz do wniosku, że nie jest to dobry czas, by tworzyć nowe, lepsze okoliczności dla swojego rozwoju. Mimo wszystko jest szansa, że znajdziesz rozwiązanie lub pomysł na wykorzystanie swoich doświadczeń by pójść do przodu, jeśli dobrze przeanalizujesz sytuację. Panie powinny zatroszczyć się o swoje emocje, jeśli wydarzyło się coś, co wpłynęło na Wasze poczucie pewności. Staraj się nie kierować przeszłymi rozczarowaniami. To dobry moment, by komuś znów zaufać. Panom uda się poprawić nastrój koleżance lub partnerce.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

W pracy, jeśli czeka Cię jakaś rozmowa, nie uda się jej unikać bez końca. Może się zdarzyć, że jakiś temat lub osoba będzie powracać, aż coś zostanie ustalone lub wyjaśnione. W kwestiach uczuciowych lub w relacjach prywatnych radę macie, by nie kierować się swoimi wyobrażeniami na jakiś temat. Jeśli wydaje Ci się, że inni myślą o Tobie lub Cię oceniają, prawda może być zupełnie inna. Warto przestać zwracać uwagę na opinie innych, a nawet może się okazać, że nikt nie zwraca na Ciebie uwagi.

Horoskop tygodniowy Rak

Możliwe nieoczekiwane wydarzenia i konieczność podjęcia szybkiej decyzji. Rozpoczynanie nowych przedsięwzięć będzie się wiązać z opóźnieniami lub trudnościami w porozumieniu się lub z podpisaniem nowej umowy. Będzie trzeba poczekać na coś lub rozejrzeć się za kimś innym do współpracy. U niektórych decyzję będzie podejmować osoba inna niż ta, z którą coś omówicie. Prywatnie gorsze emocje i brak zmian w sferze uczuciowej. Single mogą nikogo nowego nie poznać akurat teraz. Radę macie, by kupić coś, co sprawi, że poczujecie, że się o siebie troszczycie lub zdecydować się na domowe SPA itp.

Horoskop tygodniowy Lew

Jeśli masz osoby niesprzyjające w pracy, w tym tygodniu trudno będzie się od nich odciąć. Niestety Lwy mogą czuć się niedocenione w tym czasie lub będziecie mieć styczność z ludźmi, którzy nie szanują innych i nawet nie przywiązują do tego wagi.  W relacjach prywatnych ktoś może dawać szansę komuś, kto zamknął się na innych, bo np. się rozczarował, co nie przyniesie szczególnych efektów, ale będzie można miło spędzić czas w gronie przyjaciół. Nie warto analizować jakiejś sytuacji, bo nic Wam to nie da.

Horoskop tygodniowy Panna

Dobry moment by zwolnić tempo pracy, zregenerować siły i odzyskać spokój ducha. Mogą dopadać Was zmienne nastroje, utrata entuzjazmu, u niektórych wspomnienia, które nie są miłe itp. W relacjach prywatnych stabilnie, choć niektórzy mogą gorzej się dogadywać z partnerem lub inną osobą, ale dla dobra kogoś lub sytuacji zachowacie spokój. U innych chwile zwierzania się z osobistych problemów- ktoś Wam się zwierzy lub Wy komuś. Radę macie, by skupić się na sferze prywatnej. Nie jest to czas nowych znajomości albo warto wybrać te, które stały się częścią Waszej codzienności.

Horoskop tygodniowy Waga

Jeśli ktoś spodziewa się zacząć nową pracę, będzie trzeba poczekać na rozwój wydarzeń. Uważajcie też na obietnice bez pokrycia lub iluzje na temat pracy, która ma dać Wam spełnienie marzeń. Lepiej nie cieszyć się przedwcześnie, dopóki nie wiesz na czym stoisz. Być może ktoś nie powiedział Wam wszystkiego. W relacjach prywatnych stabilnie, ale bez większych zmian, jeśli ich pragniecie. Nie warto nadmiernie starać się o coś. W rodzinach umacnianie więzi.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Osoby zapatrzone wyłącznie we własne interesy i ignorujące osoby wokół siebie, współpracowników lub klientów, kontrahentów itp., mają ostrzeżenie na ten tydzień. Może się to obrócić na niekorzyść. Możliwe też, że ściągnie to złą passę. W miłości możecie zatęsknić za kimś Wam bliskim, co zmobilizuje Was do określonych kroków. U niektórych możliwe podróże, być może w pogoni za kimś. Jeśli by tak było, spieszcie się i podejmujcie szybciej decyzje. U innych możliwe podróże w miejsca sentymentalne lub szukanie kogoś w Internecie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Lepiej zachować obecne stanowisko i nie szukać nowych ofert, albo nie zdradzać, gdzie pracujecie, ile zarabiacie itp. Niewłaściwy czas na rozmowy kwalifikacyjne, bo choć powinno pójść Wam doskonale, to jednak są sprawy, z których nie zdajecie sobie sprawy, o których Wam nikt nie powie i to może wpływać na decyzje. Ewentualne problemy z porozumieniem się w związkach mogą wynikać z braku dystansu lub niemożności ujrzenia lepszej przyszłości. Mimo wszystko to czas porzucania rozczarowań. Warto uporządkować mieszkanie, co odwróci Wasze myśli, a potem wyjść dokądś lub zająć się czymś, co Was pasjonuje.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Wszelkie sytuacje, kiedy zechcecie z kimś coś omówić, załatwić, podpisać umowę, dojść do porozumienia w oparciu o przyjaźń, sympatię lub ustalenia prywatne w cztery oczy, mogą nie przynieść rezultatu. Okaże się, że druga strona nie widzi takiego potencjału tej znajomości albo pomysłu i szansa może nie zostać wykorzystana. Osoby, które nie będą mieć pracy z jakiegoś powodu w tym tygodniu, poczują rozczarowanie. Mimo wszystko z partnerem lub partnerką znajdziecie porozumienie dobrze. Nie warto jej lub jego zaskakiwać czymkolwiek.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Dobry moment dla osób, które otrzymały lub wkrótce otrzymają propozycję nowej umowy o pracę. Czas uwalniania się z układów zawodowych, projektów lub ze starej pracy, jeśli nie ma w niej żadnej przyszłości dla Was. Radę macie, by podjąć nową współpracę. W relacjach prywatnych może Wam bardzo na czymś zależeć i możecie chcieć namówić na coś partnera lub partnerkę, ale nie upierajcie się przy swoim zdaniu, bo okaże się, że o czymś nie wiecie lub popełniacie błąd w ocenie sytuacji. Niewłaściwy tydzień na przeprowadzki lub podróże, jeśli są nieprzemyślane.

Horoskop tygodniowy Ryby

W firmie może wyjść na jaw oszustwo, o którym nie wiedzieliście. Warto coś wyjaśnić, być może drogą oficjalną. Trzeba spojrzeć uczciwie i rzetelnie na sytuację, wyciągnąć konsekwencje itp. W relacjach prywatnych niewłaściwy moment na wyjścia z domu lub na randki, bo możecie nieoczekiwanie spotkać kogoś, kogo wolelibyście nie spotykać. Lepiej trzymać się rodziny i bliskich, a lepiej na tym wyjdziecie. Również przez rozkojarzenie możecie natknąć się na osobę, której unikacie lub z innego powodu możecie czuć niezadowolenie z takiego kontaktu.

Horoskop tygodniowy od 11 do 17 stycznia

Horoskop tygodniowy Baran

Osoby, które pracują z dziećmi, mogą zająć się sprawdzeniem zaległych testów/sprawdzianów lub zajmą się organizowaniem kursów itp. Inni mogą być poproszeni o ocenę czyjejś pracy, mogą egzaminować lub będą dzielić się z kimś swą wiedzą, ewentualnie sami zapiszecie się na jakieś szkolenie lub kurs podwyższający Wasze kwalifikacje. W miłości będzie trzeba zdementować jakieś pogłoski, odkryć prawdę i być może rozstać się z kimś lub podać oficjalny komunikat na temat Waszego związku. Panie mogą chcieć przedstawić przyjaciołom lub znajomym swojego wybranka.

Horoskop tygodniowy Byk

W sferze zawodowej jakiegoś rodzaju kryzys lub problem, ale radę macie, by nie czekać na rozwiązanie, tylko zrobić coś konkretnego. Niektórzy mogą mieć poczucie braku kreatywności w tym tygodniu, a inni mogą mieć problem w porozumieniu się z koleżanką. W stałych związkach czas spokoju i zaprzestania wyciągania pretensji o coś, jeśli ktoś takie miał.  Warto postarać się poprawić atmosferę. Singlom niestety nie uda się przywrócić danej znajomości, jeśli komuś na tym zależy. W takiej sytuacji lepiej skupić się na pracy.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Jeśli szukasz wyjścia z trudnej sytuacji w pracy, rozwiązanie samo nadejdzie, gdy przestaniesz się nad tym zastanawiać. Spokój ducha spowoduje, że wpadniesz na jakiś pomysł lub wydarzenia potoczą się korzystnie. Czas nowych pomysłów lub rozpoczęcia nowej pracy dla niektórych. Radę macie, by nie zważać na trudności po drodze. W miłości, jeśli ktoś interesował się Wami, teraz zaprzestanie. Osoby sprawdzające Was w Internecie lub w inny sposób kontrolujący, zrezygnują z dalszych działań. Jeśli macie złość o coś, rada jest, by nie szukać odwetu, a jeśli to Wy kogoś sprawdzaliście, czas najwyższy zmienić kierunek działań lub obiekt zainteresowań.

Horoskop tygodniowy Rak

W pracy możecie mieć poczucie niespełnienia, ale też i obawę, by zaangażować się mimo to w nowy projekt, pomysł itp. Jest jednak spore prawdopodobieństwo, że pojawi się nowe wyzwanie w tym tygodniu. Radę macie, by zastanowić się dobrze przed podjęciem decyzji i nie kierować się impulsem. U singli znajomości mogą stopniowo wygasać lub wydarzy się coś, z czego wywnioskujecie, że dalej nie jest Wam z kimś po drodze. Albo zajmiecie się pracą w takiej sytuacji albo zechcecie poprawić tego rodzaju relację. Zwróćcie uwagę czy nie inwestujecie czasu w kogoś, kto nie traktuje poważnie tej znajomości.

Horoskop tygodniowy Lew

Tydzień ten przyniesie szansę na powrót do jakiegoś tematu, projektu, znajomości zawodowej itp. To również dobry moment, by swoją pracę poddać czyjejś ocenie. Mimo to mogą nadejść gorsze emocje, które mogą mieć związek z utratą pasji, zaangażowania lub chwiejnymi emocjami. W miłości u niektórych Lwów może zaznaczyć się temat koleżanki z pracy i jeśli wolelibyście unikać z nią kontaktu, może być to trudne, jeśli pracujecie w jednym zespole. U innych próby dogadania się z partnerką lub partnerem. Czas najwyższy zadać sobie pytanie- kogo kochasz i okazać uczucie osobie, na której Ci zależy.

Horoskop tygodniowy Panna

W pracy ogólnie polepszenie, współpraca powinna się dobrze układać oraz negatywne przemyślenia lub zmartwienia powinny zniknąć w tym tygodniu. Jeśli planujecie przyszłość, warto to dokładnie przeanalizować albo odłożyć na inny czas. W miłości również dobry tydzień, zwłaszcza dla stałych związków. Miła atmosfera w domu i zadowolenie z dzieci. Możliwa jakaś podróż, zwłaszcza jeśli ktoś z rodziny lub znajomych coś świętuje i trzeba pomyśleć o prezencie lub zamierzacie odnowić z kimś kontakt. U singli również szansa na polepszenie relacji z kimś.

Horoskop tygodniowy Waga

W pracy planowanie przyszłych posunięć, ale też i bardzo ważne przemyślenia, u niektórych długodystansowe. Możesz się czegoś ciekawego dowiedzieć albo podjąć decyzję dotyczącą dalekiej przyszłości. Warto zadbać o swoje poczucie bezpieczeństwa. Niektórzy mogą mieć styczność z kimś, kto oświeci Was w jakiejś kwestii. W miłości spokojnie, zwłaszcza jeśli machniecie ręką na niektóre sytuacje i zachowacie spokój, by nie wchodzić w niepotrzebne dyskusje. Warto pomyśleć o jakimś zakupie do domu lub dla kogoś.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Jeśli w firmie miało miejsce jakieś oszustwo lub coś podobnego, to w nadchodzących dniach powinny ustać pytania dotyczące tego tematu lub zakończy się śledztwo. Zachowajcie ostrożność wobec osób, które wydadzą się Wam dziwne lub podejrzane. Radę macie, by zachować uprzejmość i być pomocną/pomocnym. W sferze uczuć karty chłodne, a radę macie by nie rozmawiać o sprawach prywatnych lub o czymś, o czym wolelibyście nie rozmawiać. Niektórzy mogą mieć kontakt z policją, urzędami, sądem lub pracownikami takich miejsc. U innych obowiązki w tych dniach będą nadrzędne i braknie czasu na spędzenie go we dwoje.

Horoskop tygodniowy Strzelec

W pracy mogą być zastoje, czekanie na coś, nuda, brak pracy albo tak bardzo weszliście w rutynę, że możecie się poczuć znudzeni. Radę macie, by skończyć ważne zadania, jeśli macie coś niedokończone i bardziej otworzyć się na kontakty zawodowe, poszukać nowych możliwości dla siebie itp. W miłości zachowaj ostrożność wobec znajomości, które nie przynoszą wzajemności, nawet jeśli druga osoba wydaje się spełnieniem marzeń. W tych dniach możecie mieć pecha do ludzi komercyjnie nastawionych do życia i trudno będzie znaleźć prawdziwe uczucie.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Jeśli nie wiecie o wszystkim, co dzieje się w firmie za Waszymi plecami, to pomimo licznych kontaktów zawodowych, aktywności i chęci do działania, coś może wisieć w powietrzu. Ktoś może się wstrzymywać na razie z decyzją albo to Wy zechcecie na coś poczekać. Trudno będzie odkryć prawdę. W miłości zadowolenie i spokój. Znajdziecie porozumienie w stałym związku, a single mają szansę wyjść z rozczarowań uczuciowych i poznać kogoś właśnie teraz. Nie pomyl jednak przyjaźni z miłością lub odwrotnie.

Horoskop tygodniowy Wodnik

W pracy pokazują się sytuacje mające na celu wymuszenie na kimś odejście z pracy, opuszczenie stanowiska lub ktoś może odejść pod wpływem emocji. Radę macie, by zachować spokój i nie reagować.  W relacjach prywatnych możliwe różnice zdań na tle takim, że ktoś jest bardzo konserwatywny i sztywny w poglądach, ale rada jest, by nie podejmować dyskusji, jeśli wiecie, że mogłoby to wywołać spór. Ewentualne trudności i tak szybko znikną i zapanuje spokój. Uda Wam się za to dobrze zorganizować i zrealizować to, co zaplanowaliście. Dobry tydzień na konkretne działania.

Horoskop tygodniowy Ryby

W pracy nieuczciwości i milczenie na ten temat. Mimo wszystko radę macie, by nie wyciągać teraz jakiś tematów. W relacjach prywatnych możliwy kontakt z kimś, ale telefon, sms, wiadomość mailowa może nadejść w niewłaściwym momencie, kiedy akurat będziecie w pracy i nie za bardzo będziecie mogli porozmawiać z kimś. Niektórzy mogą nie mieć zasięgu, a być może warto użyć tego jako wymówki w sytuacjach szczególnych, jeśli jest to w jaki sposób pożyteczne lub uzasadnione. U niektórych niezapowiedziana podróż służbowa, która może pokrzyżować Wam plany.

Horoskop tygodniowy od 4 do 10 stycznia

Horoskop tygodniowy Baran

Choć w pracy coś może wywołać gorsze emocje, to jednak zrealizujecie każdy cel, który obierzecie i podejmiecie się obowiązków, które do Was należą. Z pewnością też przyłożycie się do tego solidnie. U niektórych może pojawić się podróż służbowa. Rada na ten czas- przyjrzyj się różnym możliwościom rozwiązania jakiejś sprawy. W związkach możecie ulegać iluzji, że partner lub ktoś inny przestał się Wami interesować lub zbierać o Was informacje. Możliwe, że nadal to robi.  Jeśli Wy to robicie, rada jest by zaprzestać.

Horoskop tygodniowy Byk

Gorszy czas zawodowo, bo wszystko może zwolnić lub trudno będzie zdążyć z czymś na termin albo dogadać się z ludźmi. Może być to związane z problemami z Internetem albo okaże się, że nie jest to idealny czas na porozumienie lub znalezienie kompromisu w jakiejś kwestii. Jeśli chcesz komuś w czymś pomóc, przemyśl, bo coś może się źle ułożyć. W miłości lub innych relacjach prywatnych możecie mieć problem, by zdobyć się na powiedzenie o czymś, co wzbudza wątpliwości albo nie będziecie gotowi do podjęcia decyzji. U niektórych problem z zasięgiem lub Internetem, co utrudni wysłanie wiadomości lub zadzwonienie do kogoś.  

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Jeśli ktoś się Wam zwierza z problemów w pracy, to w tym tygodniu może mieć to miejsce albo to Wy zwierzycie się komuś. Warto postawić sprawy rodzinne na pierwszym miejscu. Jeśli z kimś trudno układa się współpraca, będzie trzeba się dostosować do sytuacji. W miłości lub w związkach radę macie, by zaprzestać kontrolowania kogoś lub sprawdzania czegoś, bo może Wam przeszkadzać, że o czymś nie wiecie lub możecie mieć skłonność do podejrzliwości. Ktoś może przestać się odzywać i nie będziecie wiedzieć dlaczego.

Horoskop tygodniowy Rak

Pojawia się ostrzeżenie by nie wsiadać za kierownicę po alkoholu lub jeśli masz problemy z równowagą, np. z powodu choroby lub zażywania leków. Poza tym w temacie pracy jest informacja, że należy zmienić kierunek działań, jakiś projekt, pomysł lub ogólnie przeanalizować sytuację, jeśli się nie rozwija korzystnie. Emocje w pracy będą burzyć spokój. W zaciszu domowym lub przy ukochanym partnerze/partnerce odzyskasz spokój i poczucie bezpieczeństwa. Pozwól sobie nie analizować przeszłych zdarzeń i poczuj lepszą, uzdrawiającą energię.

Horoskop tygodniowy Lew

Pracy zapowiada się dużo, ale warto coś przemyśleć lub upewnić się, że wszystko jest w porządku, bo może zajść potrzeba robienia jakiś poprawek, jeśli czegoś nie przemyślisz. Może się zdarzyć, że sam/a dojdziesz do wniosku w pewnym momencie, że warto coś zmienić. Jeśli nadejdzie przerwa, pracy później będzie jeszcze więcej. W miłości, jeśli macie rywala lub rywalkę, warto teraz wykorzystać sytuację, bo taka osoba może się wycofać. Karty wskazują na osobę zmienną lub za mało pewną siebie, by mógł zaistnieć związek z przyszłością. Dla Was to dobry moment, by wykonać konkretny ruch w czyimś kierunku. Poza tym poświęćcie czas dzieciom, jeśli je macie.

Horoskop tygodniowy Panna

Warto dobrze się skoncentrować na tym, co robicie, bo według kart gdy już będziecie cieszyć się, że coś jest zakończone, odkryjecie błędy, które będzie trzeba poprawiać. Nie zamykaj przedwcześnie jakiegoś projektu lub poproś kogoś, by na coś spojrzał świeżym okiem, zanim to zrobisz. W miłości, jeśli masz znajomość na odległość i cierpisz z powodu rozłąki, masz radę by zaplanować podróż lub przeprowadzkę. Osoby, które kogoś kochają, ale mają świadomość, że nie ma to przyszłości, radę mają, by otworzyć się na nowe znajomości.

Horoskop tygodniowy Waga

Jeśli ciężko pracujecie, by osiągnąć cele, teraz możecie zwolnić, a mimo to sprawy będą toczyły się „z rozpędu”. U niektórych okazje do nawiązania wartościowej znajomości zawodowej. W miłości obraz poważnego i odpowiedzialnego mężczyzny, jednak otoczonego osobami, które nie będą ułatwiać Wam budowania relacji. Radę macie, by docenić kogoś, jeśli zasługuje na to, nawet jeśli nie odpowiada Wam jego otoczenie albo sprawy potoczą się niesprzyjająco z powodu innych osób wokół Was. Z jednej strony szansa, by wyjść z gorszych nastrojów,  a z drugiej strony coś może stanąć Wam po raz kolejny na drodze, by nawiązać z kimś kontakt.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Jeśli teraz pojawią się opóźnienia w pracy lub zostawicie coś na potem, bardzo trudno będzie nadrobić zaległości, zwłaszcza że radę macie, by zwrócić uwagę na swoje zdrowie i solidnie odpocząć. Jeśli czujecie się doskonale, to może okazać się, że pojawi się przymusowa przerwa w pracy lub w załatwianiu czegoś. W miłości i relacjach możliwe niestety konflikty, ale i intrygi w przypadku osób, w których związkach uwidacznia się czyjś wpływ, co może prowadzić do kryzysu w Waszej relacji. Warto wykazać więcej empatii i ciepła albo odsunąć przyjaciółkę, jeśli wtrąca się w Wasze życie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Dość czekania na coś w pracy lub pojawi się szansa albo okazja by coś pomyślnie załatwić. Jeśli ktoś się odsunął, przestał kontaktować albo nie był gotów wcześniej do współpracy, teraz może się zjawić lub ogólnie pojawią się okoliczności, które rozbudzą nowe nadzieje na coś. Los będzie Wam sprzyjał. Chwytaj okazje i nie czekaj na następne. W miłości ważne przemyślenia. Jeśli jesteś w relacji, która nie rokuje na przyszłość, teraz dotrze do Ciebie, że tkwić w tym dalej byłoby formą szkodzenia sobie. U innych może będzie trzeba podjąć decyzję czy Ci zależy na kimś czy nie, bo druga strona będzie oczekiwać konkretu.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Jeśli Wasza sytuacja lub decyzja zależy od innej osoby, to ta nie zmieni zdania na jakiś temat, nawet jeśli wydawało Wam się, że jesteście o krok od realizacji określonego planu. Radę macie, by przedstawić takiej osobie konkret. Tylko to ją przekona. W miłości problemy mogą wynikać z czyjejś pracy, szczególnie jeśli ktoś poświęca jej więcej czasu niż partnerowi. Dla drugiej osoby może to oznaczać czekanie na telefon, wiadomość, spotkanie… bez możliwości zrobienia czegokolwiek innego, co może dać Wam do myślenia- czy rzeczywiście pasujecie do siebie tak dobrze, jak się Wam wydawało albo dlaczego ktoś się nie odzywa itp.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Jeśli istnieją konflikty w pracy, teraz nadejdzie zastój ze względu na to, że każdy konflikt będzie coraz gorzej wpływał na atmosferę, możliwości zawodowe i utrudniał pracę wszystkim. Ne oznacza to jednak, że macie tworzyć sojusze, które byłyby sztuczne  w tej sytuacji. Radę macie, by nie iść na kompromis za wcześnie, bo zawieszenie broni może być chwilową sytuacją. W miłości natomiast macie radę, by zmierzyć się z własnymi schematami w myśleniu. Karty wskazują iluzje dotyczące tego, że ktoś ma intencje, by Was oszukać, co prowadzi do utraty wiary w jakąkolwiek relację.

Horoskop tygodniowy Ryby

W sferze zawodowej tydzień wychodzenia ze zmartwień lub negatywnych przemyśleń, jeśli jest lub była osoba, która źle wpływała na Waszą sytuację lub odczucia. Radę macie, by zmienić stanowisko, wyjść do innego pomieszczenia lub znaleźć jakiekolwiek wyjście z sytuacji, jeśli znów pojawi się problem, bo teraz będzie to osiągalne. W przypadku znajomości na odległość, internetowych, warto zwrócić uwagę, w kim pokładacie nadzieje. U niektórych może okazać się, że ta sympatyczna osoba, która Wam się spodobała, nie jest kimś, na kim będziecie mogły polegać w przyszłości, gdy pojawi się problem. Radę macie, by zająć się czymś przyziemnym i zrobić coś konkretnego. Autor : Wróżka Miranda

Własność: Ezolinia Wróżby. Prosimy nie udostępniać bez linku do tej strony.