Horoskop Tygodniowy

Horoskop Tygodniowy

Horoskop tygodniowy daje możliwość zinterpretowania czekających na nas zmian i wyzwań w pracy, finansach, życiu osobistym.


Horoskop tygodniowy  od 25 do 31 maja

Horoskop tygodniowy - Baran

Dom: Karty Wam zapowiadają jasne sytuacje i takie stawianie spraw. To zapewni Wam spokój i harmonię. Nawet jeśli pewne rozwiązania ułatwiłyby Wam życie codzienne, może okazać się, że istnieją pewne przeszkody, by zrealizować niektóre pomysły. Według kart może przeszkadzać Ci hałas, np. często dzwoniący telefon, głośno włączony TV  lub radio, przepływ informacji, jakiegoś rodzaju dźwięki itp.

Uczucia: Jeśli pragniesz z kimś prywatności, poczuć że „masz” tą osobę wyłącznie dla siebie, znajdziesz czas, by pobyć we dwoje. U niektórych może mieć miejsce silne poczucie emocjonalnego uzależnienia od drugiej osoby, a inni postarają się spędzić więcej czasu tylko we dwoje pozostając niewzruszonym na świat zewnętrzny, telefony, znajomych, przyjaciół itd.

Praca: Możliwe, że będziecie potrzebować realizmu i samodyscypliny, bo możecie mieć skłonność do rozkojarzenia. Zacznij działać, nawet jeśli nie masz planu, bo czas będzie Cię gonił. Jeśli współpracujesz z drugą osobą, mogą wyniknąć niemiłe sytuacje, które zachowacie dla siebie i choć nie będziesz zadowolona z takiego przebiegu wydarzeń, nie tak szybko będzie można coś zmienić w tym temacie. Nie warto zwierzać się koledze lub koleżance, jeśli pójdzie coś nie tak jak trzeba, choć może nie będzie wyboru.

Zobacz: Horoskop dzienny ->

Horoskop tygodniowy - Byk

Dom: Zarówno panie jak i panowie powinni wziąć pod uwagę, że może się zdarzyć, że będziecie mieć niespodziewanego gościa. Zadbaj o wygląd, jeśli chcesz pięknie wyglądać w przypadku takich niespodzianek.  Inni z Was mogą zdecydować się na jakąś naprawę typu cieknący kran itp. Zapowiada się spokojnie i uprzejmie, ale mimo to spodziewajcie się nieoczekiwanych wydarzeń.

Uczucia: Czas stresu i pracy dla tych, którzy mają jej wiele, albo martwią się o swoją przyszłość. Możecie natomiast wyjaśnić ewentualne nieporozumienia z płcią przeciwną, jeśli mieliście z kimś takie sytuacje. Kompromisem i uczciwością załatwicie więcej. Możliwe, że zauważysz w tych dniach miłą koleżankę, którą dotychczas przegapiałeś, nie zauważałeś, a może szukałeś kogoś w innym typie. Jeśli jakaś znajomość się nie udała, możesz swoje zainteresowanie skierować na nową osobę, która jednak nie nadaje się na krótki romans, ale ma inną zaletę-  jest godna zaufania.

Praca: W tych dniach najlepiej odnajdziesz się w planowaniu długodystansowym. Jeśli masz pomysł, jak zwiększyć swoje możliwości zawodowe, rozszerzyć swe wpływy, to rzeczywistość pokaże się od nieco innej strony. Twoje myśli nie zamanifestują się tak szybko, choć może czeka Cię coś lepszego w przyszłości, o czym jeszcze nie wiesz. Karty przepowiadają zerwanie umowy, współpracy lub kontaktu zawodowego.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Dom: Mogą chodzić Ci po głowie pomysły, które chciałabyś wcielić w życie, ale nie każdemu domownikowi mogą one odpowiadać. Ewentualne podchody, żeby sprytem przeforsować swoje opinie się nie udadzą. Możliwe, że są one nierealne z bardzo praktycznego, prozaicznego powodu. Okaże się, że nawet najlepszy pomysł będzie trudno zrealizować, jeśli nie przemyślałaś szczegółów. Niektórzy mogą borykać się z jakąś alergią lub podrażnieniem, np. źle dobrany kosmetyk lub chemia czyszcząca itp. albo będą mieć gorsze nastroje.  

Uczucia: Czas, kiedy to praca i zarabianie będzie ważniejsze niż nowe osoby, które mogłabyś poznać. Będziesz się głównie otaczać środowiskiem zawodowym według kart, a atmosfera będzie sprzyjać zranieniom, niemiłym zachowaniom i słowom. Najgorzej na tym mogą wyjść osoby najbardziej uprzejme zazwyczaj dla innych.

Praca: Zajmiesz się swoimi sprawami i nie będziesz otwarta na współpracę, jeśli nie jest to konieczne. Inni mogą podchodzić tak bardzo ambicjonalnie, że aż obsesyjnie do tematu pracy. Możliwe rywalizacje i silne uzależnienie psychiczne od bodźców wywołujących adrenalinę. U niektórych Bliźniąt w firmie może mieć miejsce molestowanie lub szantaże na tle seksualnym, choć karty nie wskazują, abyś miała stać się ofiarą tego rodzaju działań.

Horoskop tygodniowy - Rak

Dom: Choć karty nie pokazują konkretnych problemów, coś może Was zaniepokoić, np. ktoś obcy może kręcić się koło domu lub na klatce schodowej. Możesz mieć wrażenie, że dzieje się coś niejawnego. Może wydarzyć się również coś, co da Ci do myślenia, ale poczekasz na dalsze wydarzenia, zanim podejmiesz jakieś kroki. U innych Raków może mieć miejsce sytuacja, że będzie trzeba cicho i ostrożnie poruszać się pod domu, żeby np. nie zbudzić osoby, która odsypia w dzień pracę nocną lub poczuła się gorzej itp.

Uczucia: Jeśli odczujesz potrzebę zwierzenia się komuś, porozmawiania o czymś istotnym dla Ciebie, może okazać się, że druga osoba akurat nie ma czasu, robi wrażenie bardziej obojętnej, albo nagle ma szalenie ważne sprawy zawodowe do załatwienia. Jeśli masz odczucie, ze zeszłaś lub zszedłeś na plan drugi u kogoś, to okaże się, że druga osoba faktycznie jest zajęta pracą i to, co bierzesz być może za przyjaźń prywatną u kogoś, jest tylko znajomością zawodową.

Praca: Przygotuj się na sporo zajęć, nawet jeśli masz chwilowo przestój albo powody by sądzić, że tydzień przebiegnie w miarę spokojnie. Karty pokazują, że nowe obowiązki są już w drodze i wkrótce się o tym przekonasz. Jeśli kogoś nie lubisz, może mu się noga powinąć w tych dniach, jeśli natomiast darzysz kogoś przyjaźnią, ucieszysz się, jeśli taka osoba znajdzie rozwiązanie w trudnej sytuacji. Koleżanka może się okazać przydatna, jeśli coś się popsuje, bo znajdzie pomysł jak wykorzystać przedmioty, które Was otaczają, by zastąpić sprawnie to, co się popsuło. Ty również możesz być kreatywna w drobnych niedogodnościach.

Horoskop tygodniowy - Lew

Dom: Według kart nieoczekiwanie znajdziecie kogoś, z kim będzie można miło porozmawiać, choć może nie być to partner czy partnerka, ale ktoś, komu ufacie i zawierzacie sprawy, np. przyjaciel lub przyjaciółka. Możliwe, że ktoś będzie potrzebował porozmawiać o czymś z Wami. Poza tym poczujesz przypływ energii do pracy, więcej entuzjazmu, a może urodzi się nowy pomysł, który Cię zainspiruje i zechcesz to z kimś omówić.

Uczucia: Możecie być otoczeni tłumem, a mimo to czuć się samotnie. Karty pokazują, że nawet jeśli macie liczne kontakty i znajomości, nie prowadzi Was to w kierunku znajomości miłosnej. Możliwe że taki będziesz mieć nastrój i nie oznacza to, że rzeczywiście nikogo interesującego nie poznasz. Możesz być też otoczona osobami nie przywiązującymi wagi do sfery uczuć, bo stawiają na pierwszym miejscu karierę, choć dobrze będziesz rozumieć, że sprawy zawodowe są niezwykle istotne i dają poczucie bezpieczeństwa. Mogą pojawić się ważne kwestie do załatwienia w tym tygodniu. Zabraknie spontaniczności i ochoty do flirtu lub zabawy.

Praca: Może nie układać się po Twojej myśli, decyzje mogą się opóźniać albo praca zajmie więcej czasu niż przewidywałaś. Nie będziesz mieć jednak ochoty na kontakty z przyjacielem, jeśli jego pomysły za bardzo odbiegają od realiów Twoim zdaniem. Niektóre żarty, nawet jeśli wydają się kąśliwe, mogą mimo to Cię rozśmieszyć. To tylko kwestia czasu, kiedy zajmiesz się tym, co naprawdę Cię pasjonuje i zaraża pozytywną energią do działania.

Horoskop tygodniowy - Panna

Dom: Jeśli jesteś jedyną osobą, która się czymś w domu zajmuje, w tych dniach może Cię zdenerwować, jeśli ktoś nie ma świadomości, ile to wymaga wkładu pracy. Możliwe są też inne sytuacje wynikające ze sprzeczki lub różnicy zdań, ale z Twojego punktu widzenia będzie to manipulowanie faktami. Obiektem owej manipulacji lub wyciągania wniosków bezpodstawnych  przez kogoś, kto nie angażuje się w domowe sprawy, mogą  być u niektórych dzieci.

Uczucia: Karty pokazują kontakty sympatyczne z płcią przeciwną, ale koleżeńskie. Nie z każdym się zgodzisz. Z jedną osobą możesz mieć konflikty i spory albo dyskusje, które do niczego nie prowadzą, bo druga strona jest zbyt uparta by przyznać komuś rację, ale znajdziesz też wspaniałego przyjaciela, który stanie po Twojej stronie, co na pewno Cię ucieszy i da Ci jasność, kto naprawdę jest Twoim przyjacielem, na którego możesz liczyć w każdej sytuacji.

Praca: Podejdziesz racjonalnie, pragmatycznie i sumiennie. Będzie trochę spraw do załatwienia lub uporządkowania. Będziesz mieć nadzieję, że uda się wszystko załatwić grzecznie i w miłej atmosferze. Nie będziesz zbyt kontaktowa, jeśli chodzi o koleżanki lub kolegów z pracy, ale sumiennie podejdziesz do swoich obowiązków. Mimo wszystko może wydarzyć się coś nieoczekiwanego.

Horoskop tygodniowy - Waga

Dom: Będzie rozpierać Cię energia, szczególnie jeśli wpadniesz na nowy pomysł, coś Cię zaangażuje lub wywoła ciekawą dyskusję itp. Może zapragniesz zmienić coś w mieszkaniu lub w domu, ale u niektórych z Was mogą pojawić się pomysły idealistyczne, które mają na celu zmienienie czegoś więcej niż tylko własne cztery ściany. Możesz odkryć coś lub ktoś Ci się zwierzy z czegoś, co uznasz za wymagające zachowania dla siebie. Dzieci w tych dniach mogą być uprzedzone do nauki lub codziennych obowiązków.

Uczucia: Niektórzy z Was mogą kogoś interesującego znać, ale nie na tyle, by określić czy rzeczywiście jest taki, jak Wam się wydaje. Poza tym tydzień spokoju, rodzinny i zapowiada się sporo pracy lub  zajęć, które obejmą wszystkich bliskich. Nie zechcesz być zaskakiwana przez kogoś, kto Cię nie zainteresował wcześniej i możesz postrzegać taką osobę jako niepożądaną. Ogólnie jednak powinien być to sympatyczny tydzień.

Praca: Nawet jeśli jesteście wystarczająco przeciążeni obowiązkami i niczego więcej Wam już nie trzeba, to jeśli zajdzie taka potrzeba, zrealizujecie to, co jest ponad planowanymi zajęciami, a nawet jeśli podejdziecie do tematu z pasją i zaangażowaniem, możecie liczyć na docenienie lub w jakiś pozytywny sposób zostaniecie dostrzeżeni. U niektórych możliwy nawet awans w przyszłości. Jeśli zdarzy się, że ktoś odejdzie z firmy, może być Wam przykro z tego powodu.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Dom: Może być Ci przykro patrząc na osoby szczególnie mocno zajęte codziennymi obowiązkami, które nie pozwalają odetchnąć. Temat ten może dotyczyć Cię bezpośrednio, np. możesz uznać, że choćbyś w kółko sprzątała w domu, to za chwilę trzeba zrobić to od nowa, żeby było widać Twój wysiłek. Karty macie na syzyfową pracę Twoją lub kogoś w domu, a jednocześnie wytrwałość w tym. Niektórzy z Was mogą już czekać na weekend lub na urlop albo może spodziewacie się innego odpoczynku.

Uczucia: Karty zapowiadają liczne kontakty z innymi osobami, szczególnie jeśli jesteście postrzegani jako osoby pomocne. Może okazać się, że w tych dniach to właśnie będzie przyciągać do Ciebie inne osoby. Mimo wszystko nie widać nowych znajomości, które rozwinęłyby się w kierunku uczuciowym, a nawet niektórzy mogą być nieszczególnie mili. To, że Ty będziesz miła, nie sprawi, że każdy stanie się od tego lepszy. Poza tym będziesz myśleć racjonalnie, cokolwiek ktoś sobie będzie wyobrażał na Twój temat.

Praca: Tydzień pracowity, ale jeśli planujesz przenieść jakieś nowoczesne wzorce postępowania, które nie są typowe w Twojej firmie, to okaże się, że się nie sprawdzą. Ostrożnie z towarami sprowadzanymi z zagranicy, bo mogą okazać się popsute lub z usterkami. Ewentualne problemy wyjdą na jaw z opóźnieniem. Od razu możesz się nie zorientować, że dokonałeś/aś złego wyboru.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Dom: Może to być tydzień komunikacji, ale każdego domownika z osobna. Oznacza to, że każdy z Was może mieć sporo kontaktów, telefonów, wiadomości, ale będzie to jakby osobne życie każdego z Was i nie będziecie omawiać z innymi, kto się kontaktował i w jakiej sprawie. Może się zdarzyć, że ktoś nadstawi ucha, kiedy rozmawiasz z kimś innym, może akurat będzie stał przy drzwiach. Ostatecznie karty pokazują jasne postawienie spraw i okaże się, że możecie otwarcie o wszystkim porozmawiać.

Uczucia: Niektórzy z Was mogą powoli rezygnować z jakiejś znajomości. Nie chodzi o zrywanie z kimś, a przyzwyczajanie się stopniowe do myśli, że pewne znajomości nie rozwiną się, jakbyście chcieli. Jeśli trzyma Cię uczucie do kogoś, zaczniesz pomału je puszczać. Niektórzy z Was mogą rezygnować z kogoś, jeśli dziecko jest tematem, który stanowi przeszkodę z czyjegoś punktu widzenia, by kontynuować. Poza tym czas rozsądku, który okaże się pomocny w sytuacjach negatywnych przemyśleń.

Praca: Tydzień korzystny zawodowo. Niektórzy z Was mogą kończyć stare projekty, załatwiać sprawy urzędowe, a wszystko czego dokonacie, przyniesie widoczne efekty na zewnątrz. Dobry czas do nawiązywania współpracy lub zyski z takich kontaktów. W biznesie powinieneś/powinnaś odczuć choć niewielkie polepszenie w tym tygodniu, choć nie musi oznaczać to stałej poprawy.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Dom: Tydzień wyciszenia i możesz mieć wrażenie, że ogólnie łatwiej porozumieć się z rodziną, bliskimi i że zapanowała atmosfera miłych kontaktów i łatwego dochodzenia do kompromisów. Jeśli ktoś ma negatywne przemyślenia i będzie się dowiadywał czy dzieje się coś nieprzewidzianego, może Cię to zirytować, ale w dalszej perspektywie nie powinien Ci nikt spokoju zakłócać.

Uczucia: Jeśli spodobał Ci się ktoś będący w związku, to sytuacja będzie jasna, że trzeba poszukać kogoś innego. Niektórzy z Was mogą mieć skłonność do przesady, jeśli chodzi o zwierzanie się innym. Jeśli sprawia Ci to ulgę, że możesz wyrzucić z siebie pewne emocje, ale gdy komuś coś opowiesz, zwróć uwagę, komu zawierzasz swe sekrety, ponieważ według kart Twoje tajemnice mogą być przekazywane przez kolejne osoby i urosną w plotki, które niewiele mają wspólnego z prawdą. Jeśli natomiast masz chęć na poplotkowanie o innych, tu również nie przesadź.  Nie widać nowych miłości ani randek.

Praca: To, co zostało wcześniej wypracowane, teraz będzie procentować. Jeśli zdobyłeś/aś czyjeś zaufanie, teraz możesz być spokojna, bo Twoja pozycja jest silna. Powinien być to tydzień większego optymizmu, choć nie będzie konkretnego uzasadnienia dla niego. Bez żadnego powodu możesz poczuć się lepiej w sensie bardziej pozytywnego nastawienia.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Dom: Może brakować czasu albo czegoś innego, żeby zrealizować coś, co planujesz. Jeśli ktoś z domowników będzie się czymś martwił, będziesz właściwą osobą do rozmowy i pocieszenia lub znalezienia rozwiązania sytuacji. To czas przemyśleń, choć żaden pomysł może nie wydawać się wystarczająco dobry. Warto zachować powściągliwość i nie oceniać przedwcześnie, bo może okazać się, że nie znasz wszystkich szczegółów na przykład.

Uczucia: Nie widać, abyście mieli kogoś poznać w tych dniach. Nawet jeśli dojdzie do zawarcia nowych znajomości, to będą tak oficjalne, że właściwie nic wiedzieć o kimś takim nie będziecie albo będą to znajomości nic nie znaczące dla Was. Nie widać też aby miało Wam się spieszyć w tym temacie, dlatego jeśli ktoś z przyjaciół zacznie Was naciskać na jakieś znajomości, możecie zareagować odwrotnie niż chciała przyjaciółka czy znajomy. Nie warto Wodnika namawiać do czegoś, jeśli nie ma przekonania.

Praca: Tydzień kreatywności, choć nad niektórymi pomysłami będziecie najpierw myśleć, by wprowadzić je w życie. Podejdziecie jednak racjonalnie do efektów, jakie chcecie osiągnąć i z tego punktu będziecie je przygotowywać. W dalszej perspektywie w Waszych kartach widać przemyślenia i analizę wszystkiego od nowa i nadchodzące zmiany w związku z tym. Możecie z czegoś rezygnować lub zaczynać nowe etapy. Aby pójść naprzód, będzie trzeba podjąć nowe decyzje.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Dom: Choć tydzień zapowiada się przyjemnie i optymistycznie i możecie liczyć na miłą atmosferę, smaczny posiłek czy ogólnie że Wasi bliscy nie tylko uśmiechną się do Was pięknie, ale też zadbają o pragmatyczne potrzeby rodziny, to jednak karty przepowiadają Wam wydarzenia, których się nie spodziewacie. Niestety niektórzy mogą poczuć się oszukani. Jeśli ktoś coś ukrywał, teraz może wyjść to niespodziewanie na jaw. Nie uda się przeforsować swojej opinii. Możesz potrzebować pobyć samemu by coś przemyśleć albo ktoś Ci bliski może mieć taką potrzebę.

Uczucia: Jeśli darzycie kogoś uczuciem, ale jest jakiś problem w relacji, czegoś Wam brak, macie wrażenie, że coś Wam umyka, możecie naciskać swą przyjaciółkę, żeby zdradziła Wam jakieś szczegóły, jeśli sądzicie, że ona coś może wie, co okaże się przydatne albo rozjaśni sytuację. Możliwe że będziecie podpytywać znajome osoby o kogoś, kto Was interesuje.

Praca: W biznesie czas szans i okazji. Jeśli teraz kogoś poznasz, z kimś zrobisz interes, jest szansa, że w przyszłości popiszecie jakąś stałą umowę, odnowicie starą itp. Nie oznacza to, że u każdego spod tego znaku interes rozkwitnie. U niektórych zakończy się na jednorazowych transakcjach. Niestety ktoś też może umowę zerwać albo nie przedłużyć takiej, która się kończy. Karty w Waszym przypadku pokazują różne możliwości. To również dobry tydzień na zakupy ważnych sprzętów do domu itp.

Horoskop tygodniowy od 18 do 24 maja

Horoskop tygodniowy - Baran

Dom: Możliwe, że będziesz mieć gości. Według kart nie każdy będzie miał chęć na spotkanie. Może okazać się, że będziesz woleć wyjść na spacer, wymówić się pilną sprawą lub chociaż wyjść do innego pokoju. Nie zmieni to sytuacji i jeśli masz coś przeciwko, to skuteczniej byłoby wyrazić jasno swoje zdanie niż stosować uniki. Poza tym czas spokoju, a nawet możesz poczuć przypływ energii i chcieć coś zmienić w mieszkaniu albo namówić bliskich na coś spontanicznego.

Uczucia: Jeśli jesteś singielką lub singlem, możesz poznać kogoś, kto wzbudzi zainteresowanie, ale za wcześnie by się z tym zdradzać, szczególnie jeśli np. ktoś jest świeżo po zerwaniu i teoretycznie mógłby się jeszcze pogodzić z kimś. Powracanie do przeszłych znajomości też nie będzie Wam odpowiadać, ale za to możecie poznać kogoś, kto ma pewną zaletę na tym etapie. Według kart ta osoba może kompletnie nie zauważać, że się komuś podoba i nie zareagować w sposób zachęcający Twoją koleżankę lub kolegę. Zasady powinny być jasno określone  i może być za wcześnie na romantyczne odczucia. Karty są pragmatyczne na początek.

Praca: Niestety karty wskazują możliwe przestoje, a u niektórych z Was na odwrót czyli koniec przestoju i bardzo dużo pracy. Będzie trzeba się zmotywować i być elastyczną. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Zobacz: Horoskop dzienny ->

Horoskop tygodniowy - Byk

Dom: Mogą nadejść momenty, kiedy poczujesz się osamotniona we własnym domu, jeśli każdy jest czymś intensywnie zajęty, ma swoje sprawy lub podzieliście się tak obowiązkami, że mało czasu spędzacie razem itp.  Byki, które bywają zazdrosne w związkach, powinna ucieszyć wiadomość, że partnerka lub partner pozostaje niewzruszony na wdzięki koleżanek lub kolegów. Nawet atrakcyjne osoby mogą nie zwrócić uwagi bliskiej Ci osoby.

Uczucia: Single mogą trzymać dystans i być nieufne, jeśli zastanawiają się nad problem podobnym jak wyżej opisany, ale w drugą stronę. Być może nie wiesz, czy jej/jemu się podobasz i to sprawia, że nie masz śmiałości albo nie lubisz podejmować ryzyka w takich tematach. Niczego nie wymuszaj na sobie, jeśli brak Ci przekonania, bo z takim nastawieniem możesz zrazić się nawet nic nie znaczącym słowem lub gestem. Warto poczekać, aż emocje opadną. Odpręż się i ewentualnie przemyśl, czym kieruje się taka osoba. To, czy ktoś się komuś podoba czy nie, to rzecz gustu a nie temat do dyskusji. W nadchodzących dniach możesz nie rozstrzygnąć takich kwestii.

Praca: Sprawy ruszą do przodu. Jeśli się martwisz, karty pokazują pracę, choć zdalną, co nie do końca Cię usatysfakcjonuje, ale lepsze to niż martwienie się brakiem zajęcia. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Dom: Możliwe sprzeczki, ale z pogodzeniem się. Być może ważne jest wyjaśnienie określonych problemów, jednak dobrze byłoby, aby odbyło się to bez nerwówki. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, może zadawać dużo pytań. Możesz być przepytana przez partnera lub sama zechcesz coś wyjaśnić. Nie ma czym się jednak martwić, bo nawet jeśli coś chwilowo popsuje Wam nastroje, pogodzicie się z czułością, uczuciem i nie powinno braknąć pocałunku na zgodę.

Uczucia: Single mogą odkryć, że ktoś, kim się interesowali, jest już w związku i może Wam zaoferować tylko przyjaźń. Według kart może to być przyjaźń wartościowa, nawet jeśli nie wyjdzie poza pewne ramy. Karty nie przepowiadają zdrad ani romansów itp. Nie warto też odnawiać dawnych znajomości z kobietami, obojętnie czy chodzi o przyjaciółki czy o Twoje byłe partnerki. Niestety to tydzień pragmatyzmu i pracy, a  nie romantycznych uniesień.

Praca: Może być to męczący tydzień i wyczerpujący w jakiś sposób. Jeśli dojdzie do pomyłki i nie wiesz, gdzie znaleźć osobę, z którą należałoby o tym porozmawiać, to szczęśliwie sama się zgłosi do Ciebie. Nie bierz na siebie zbyt dużo pracy, bo nie będzie to sprzyjający tydzień i możesz później bardzo tego żałować. Zapragniesz spędzić czas z bliskimi. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy - Rak

Dom: Tydzień bardzo uczuciowy, ale dający spełnienie emocjonalne dla tych Raków, które mają swoją bratnią duszę w domu. Może to Twój partner lub partnerka, a może inny domownik, np. dziecko, które jest dla Ciebie najlepszym przyjacielem lub przyjaciółką. U Raków może mieć to miejsce. Dobry moment na zwierzenia, duże zrozumienie i empatię. Powinniście znaleźć czas dla siebie, by spędzić go w miłej atmosferze poczucia bezpieczeństwa. U niektórych mogą powrócić wspomnienia, możesz być sentymentalna/y w pozytywnym sensie. Jedynie obowiązki i stres związany z innymi sprawami może psuć Ci te chwile.

Uczucia: Niektórzy z Was dobrze przeczuwają, że relacje, które zaczęliście, nie będą kontynuowane. Nawet jeśli sama wykażesz inicjatywę i się odezwiesz, według kart, nie będzie to sprzyjający czas. Możliwe, że dla niektórych to nie będzie tylko przestój w znajomości, ale zakończenie jej ostateczne. U innych mogą mieć miejsce sytuacje, kiedy znajomości z jakiegoś powodu utkną w miejscu i w nadchodzących dnach nic się nie zmieni.

Praca: Nie będziesz chętna na rozpoczynanie nowego projektu bądź powracanie do starego, jeśli wcześniej się nie udał. Twoje sprawy powinny ruszyć z miejsca, jeśli miałaś zastój. Może pojawić się więcej kontaktów, istotne informacje itp. Więcej załatwisz na spokojnie, grzecznie i kulturalnie. Mogą się pojawić również takie osoby w Twoim życiu zawodowym. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy - Lew

Dom: Jeśli masz do załatwienia sprawy urzędowe lub podobne, to dobry tydzień na to. Będziesz zmotywowana i dobrze przygotowana na każdą ewentualność. Nawet jeśli okaże się, że trzeba na coś poczekać, będziesz w stanie znaleźć sposób, by sprawy przyspieszyć, jeśli okażesz zdecydowanie i determinację. W domu możesz popadać w nastroje odrywające Cię od konkretów. Możliwa drobna irytacja spowodowana nieprzewidzianymi wydatkami lub rozmowami na temat czasu, którego Ci na coś brak, a ktoś może uważać, że powinnaś się lepiej zorganizować.

Uczucia: Jeśli jesteś po rozstaniu z kimś lub po złych doświadczeniach, teraz podejdziesz do tematu relacji rozsądnie. Korzystnie będzie jednak nie zakładać z góry, że nieudana historia uczuciowa mogłaby się powtórzyć. Pewne obawy będzie trzeba przełamać, żeby znów poczuć miłość do kogoś. Karty pokazują Wam, że powinniście szukać kogoś do poważnego związku, bo relacja typu romansowego nie przyniesie Wam spełnienia.

Praca: Jeśli prowadzisz samodzielną działalność, może się zdarzyć, że tak rozkręcisz swój interes, że sama lub sam nie dasz rady podołać obowiązkom. Możliwe, że będzie trzeba z czegoś zrezygnować, zmienić osobę, z którą współpracujesz itp. Mogą mieć miejsce różnice zdań, ale uda się wszystko wynegocjować tak by dojść do porozumienia. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy - Panna

Dom: Jeśli masz dziecko i pomagasz mu w nauce, to zadbasz, by każde zadanie zostało wypełnione i odesłane na czas. Może Ci to nie odpowiadać, że tak naprawdę nie widać teraz, jak ciężko pracuje Twoje dziecko. Było to widoczne, jak szkoła funkcjonowała normalnie. Również w przypadku innych obowiązków dopilnujesz, by wszystko działało jak należy i nie zostawisz niczego na ostatnią chwilę, dzięki czemu będziesz zmęczona, ale usatysfakcjonowana efektami. To również czas zacieśniania więzów z dzieckiem, partnerem lub inną osobą bliską.

Uczucia: Karty wskazują, że będziecie czuć się przeciążeni lub zestresowani i nie będziecie mieć za wiele czasu i okazji, by spotkać się z kimś. To pragmatyczne sprawy będą Was zajmować takie jak praca czy finanse. Niektórzy z Was mogą widzieć pozytywne strony obecnej sytuacji, kiedy unikacie chodzenia po sklepach- mniejsze zakupy to mniejsze wydatki i mniejsza strata pieniędzy. W przypadku nieporozumień, będziesz wolała lub wolał jasny komunikat, o co chodzi niż domysły. W gronie koleżeńskim może być żartobliwie i wesoło, ale randek u Was nie widać w nadchodzących dniach.

Praca: Jeśli pracowałaś nad czymś na spółkę z drugą osobą, niestety Twój wkład może nie zostać zauważony. Jeśli natomiast wyjdzie pomyłka przy innym projekcie i ktoś to zauważy, to może się to zakończyć tak, że Twoje zasługi zostaną pominięte, a błąd wytknięty. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy - Waga

Dom: Wagi mogą być zapracowane i trudno będzie oderwać się od zajęć, szczególnie jeśli obowiązują Cię jakieś terminy. Jednym z Was będzie to bardzo odpowiadać, u innych mogą pojawić się gorsze nastroje, jeśli wyniknie komplikacja, żeby porozumieć się w jakiejś kwestii. Karty jednak wskazują, że jeśli pracujecie zdalnie, w pewnym momencie coś może Wam to utrudnić, np. przerwa w dostawie prądu, problemy techniczne albo cokolwiek innego.

Uczucia: Karty nie pokazują Was samotnych. Wręcz przeciwnie, wskazują większe grono znajomych, z którymi będziesz bawić się doskonale i znajdzie się ktoś, kto motywuje innych do działania, znajduje nowe cele i ma wiele świeżych pomysłów. Niektórzy z Was mogą spędzić ten czas w gronie rodzinnym, inni w świecie wirtualnym. Na pewno nie będziesz się nudzić i rozweseli Cię ktoś z towarzystwa. Poza tym będzie rozpierać Cię energia i chętne poszukasz sobie zajęcia. Może odezwać się stara miłość, która nie rdzewieje.

Praca: Sprawdź, czy nie zalegasz z jakimś rachunkiem. Karty pokazują zaskoczenie, więc będzie to coś w rodzaju przeoczenia. To dobry moment na zrobienie porządku w dokumentach lub inne prace organizacyjne. Będzie trzeba dopilnować, żeby w papierach wszystko grało, skontaktować się z osobami, z którymi należy coś wyjaśnić, rozliczyć się itp. Pracy może być niespodziewanie dużo. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Dom: Jeśli masz zastoje zawodowe lub pogorszyło się, to mimo wszystko będziesz myśleć do przodu. Chwilami czas spędzony w domu możesz uznać za zmarnowany. Możecie czuć potrzebę określenia nowych zasad domowych lub zmotywować bliskich do działań w kierunku uprzyjemnienia sobie wspólnych chwil rodzinnych. Może warto zbudować altankę na działce, co planowałaś od dawna albo przemyśleć podział obowiązków itp.

Uczucia: Temat pracy może Was tak bardzo zajmować, że nie będzie miejsca na sentymenty lub zabraknie chęci do poszukiwania nowych znajomości, jeśli jesteście singlami. Jeśli się z jakimś działaniem wstrzymałaś, teraz okaże się być może, że miałaś rację i uniknęłaś problemu. Ewentualne znajomości, które Was nie interesują, wygasisz na spokojnie i bez tłumaczenia się, np. przestaniesz się odzywać do kogoś albo coraz rzadziej dasz znać o sobie i tym sposobem wyjdziesz ze znajomości, które Ci nie odpowiadają.

Praca: Jeśli masz pracę polegającą na reagowaniu w określonych sytuacjach, np. gdy ktoś potrzebuje pomocy, to ten tydzień taką sytuację przyniesie. Niektórzy z Was będą musieli pomóc w czymś dziecku nieoczekiwanie podczas godzin pracy. Poza tym zapowiada się tydzień bardzo pracowity i będziesz musiała naprawdę solidnie przyłożyć się do obowiązków i wykazać determinacją i wytrwałością. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Dom: Samotne Strzelce mogą poznać kogoś przez Internet, kto je zafascynuje. Panowie mogą wyobrażać sobie, jaką atrakcyjną i cudowną kobietę poznali. Dopóki znajomość trwa na odległość i nie wiesz, kim jest druga osoba, zachowaj dystans, bo w nadchodzących dniach wyobraźnia może Cię ponosić, zwłaszcza jeśli przypisujesz jej gorący temperament. Możliwe sprzeczki o głupstwa,  przynajmniej z Twojego punktu widzenia.

Uczucia: Choć Wy będziecie mieć szczere intencje, a może poznaliście osobę, która Waszym zdaniem jest godna zaufania, a przy tym ma interesującą osobowości, może Wam przeszkadzać, jeśli znajomi zaczną doszukiwać się ukrytych podtekstów lub korzyści, jakie ktoś mógłby widzieć z tej znajomości itp. Być może za dużo przykrych historii się nasłuchali o związkach i relacjach i są uprzedzeni. Jeśli zaczniesz osądzać tymi kategoriami, to nie poznasz nikogo nowego, bo wszędzie zaczniesz wietrzyć podstęp lub coś ukrytego. Karty wskazują u pań możliwość poznania mężczyzny z dzieckiem, ale nie będzie się dobrze wyrażał o swoim poprzednim związku partnerskim, co może Was zrazić. Być może nie lubicie takich sytuacji i nie będziecie pewne, co o tym sądzić.

Praca: Karty wskazują na Internet, więc może pracujesz zdalnie a może Internet będzie istotny w tym tygodniu. Pracę może przerwać nagłe odkrycie czegoś. Bedzie trzeba poczekać na decyzje albo odpowiedź, sprecyzowanie dalszego kierunku działań itp. sytuacje są możliwe. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Dom: Czas rodzinnego spokoju  i zrozumienia. Nadejdą ciekawe przemyślenia ze strony Twojej partnerki lub partnera, co w jakiś sposób może Was ucieszyć i jednocześnie być dobrą okazją, by coś przedyskutować raz jeszcze. Możesz mieć potrzebę wyciągnięcia dziecka na spacer, na dwór, jeśli Twoim zdaniem za dużo spędza czasu na nauce. Czas pomyślny dla rodziny i dla związków małżeńskich. Ktoś może się odezwać do Was lub przypomnisz sobie o kimś, jeśli uznasz, że warto powrócić do jakiegoś tematu.

Uczucia: Karty pokazują u Was temat pracy i będzie on na tyle ważny, że trudno będzie oderwać Wasze myśli od tego. Jeśli popadniesz w chwilowy marazm, to szybko wydarzy się coś, co wyciągnie Cię z przemyśleń mniej rzeczywistych i zaczniesz myśleć realistycznie. Może to być tydzień dla Was wielu kontaktów zawodowych przez Internet lub innych na odległość. Możecie natomiast nie odczuwać potrzeby kontaktów z kolegami lub koleżankami, które nie wnoszą nic nowego w Wasze życie zawodowe. Towarzyskość nie będzie Waszym priorytetem w tych dniach.

Praca: Niektórzy z Was mogą mieć dość nudy i rutyny, jeśli macie jakieś zastoje lub coś nie układa się, jak potrzebujecie. Z pewnością znajdziecie sobie zajęcie, jakakolwiek jest u Was sytuacja. Nawet jeśli przechodzisz przez jakąś trudność związaną z obecną sytuacją, wciąż będzie wiele do przemyślenia lub zrobienia. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Dom: Tydzień zwyczajny, spokojny, ale pracowity. Niektórzy z Was będą zajęci pracą zdalną, skupieni na swoich sprawach, ale też i u niektórych z Was pojawi się nauczanie zdalne oraz wiele obowiązków domowych. Będziecie cały czas w ruchu oraz widać pracę umysłową w Waszym znaku. Jest to dobry moment na wszelkie praktyczne rozwiązania domowe, np. uporządkowanie biurka, posegregowanie rzeczy w szafach, pozbycie się tych niepotrzebnych itp. Macie też karty komunikacji z kimś, z kim powinniście znaleźć dobrze porozumienie.

Uczucia: Karty pokazują Was z kimś z rodziny lub z inną osobą bliską. Na pewno nie powinniście czuć się samotni, natomiast więź ta nie będzie miłosna, a bardziej przyjacielska. Nie ufaj, jeśli ktoś powie, że spodziewa się odwiedzin albo się ktoś zapowie z odwiedzinami, bo karty pokazują, że może się to okazać nieprawdą albo dojdzie do jakiejś niejasności. Może dojść też do pomyłki. Warto powstrzymać się, jeśli będziesz mieć ochotę wyrazić swoją opinię. Nie ma sensu denerwować się przedwcześnie, bo sprawy i tak ułożą się inaczej niż może wyglądać to na pierwszy rzut oka.

Praca: Łatwo możesz popaść w rutynę. Poczucie pasji może chwilowo zniknąć , zabraknie poczucia natchnienia, chęci do działania, inspiracji. Niektórym z Was grozi wypalenie. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Horoskop tygodniowy - Ryby

Dom: Nawet jeśli zechcesz poprawić atmosferę w domu, bo np. mieliście spore różnice zdań ostatnio, będzie trzeba czasu, by druga strona „dostroiła się” do Twojej zmiany nastawienia. Jeśli wciąż odczuwa emocje związane z poprzednimi sytuacjami, to od razu nie zmieni się z dnia na dzień. Może warto powiedzieć jej otwarcie, że chcesz poprawy i lepszego zrozumienia, bo może uznać, że to jakaś gra słowna z Twojej strony, jeśli nagle będziesz ugodowa/y, miła/y i serdeczna/y.

Uczucia: Niestety tu możliwe rozczarowania. Jeśli liczyłaś na szczere intencje z czyjejś strony, może okazać się, że znajomości są podyktowane korzyściami lub perspektywami na korzyści lub zyski. Będziesz zadowolona, że nie byłaś zbyt otwarta wobec osób, które prą mocno w kierunku kariery, a nie uczuć. Zwłaszcza jeśli komuś brakuje teraz pracy, może skupić się na przyjaźniach interesownych, które się opłacają lub dają im nadzieję na to, że ktoś popchnie ich karierę do przodu.

Praca: Tydzień zmiennych uczuć. Możesz mieć wrażenie, że nie za bardzo masz wpływ na sytuację, a rzeczy dzieją się bez kontroli. Mimo wszystko możesz odczuć przypływ optymizmu, mogą pojawić się znajomości, które podniosą Cię na duchu, sprawią radość, ale będzie też wiele do zrobienia. Koło Fortuny zapowiada Wam zmienne sytuacje i okoliczności niezależne od Was. Jeśli chcesz indywidualny horoskop lub masz inne pytania pisz SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

Prawa autorskie do treści ma administracja serwisu Ezolinia Wróżby