Horoskop Walentynkowy

Horoskop Walentynkowy

KOZIOROŻEC

Drogie Koziorożce, miesiąc luty będzie dla Was bardzo ciężki pod względem uczuć. Będziecie mieć konkurencję, którą trzeba zwalczyć podstępem i dobrym blefem. Dla niektórych z Was szykuje się sporo niespodzianek i bardzo miłych dla ucha rozmów. Osoby w związkach zalegalizowanych karty ostrzegają przed problem z porozumieniem się z partnerem.

WODNIK

Wodniki będą w tym miesiącu bardzo szczęśliwe. Szykuje się im wiele niespodzianek uczuciowych, co może spowodować poczęcie nowego życia. Osoby samotne mogą poznać kogoś, z kim w przyszłości zalegalizują związek, pod warunkiem, że nie będą się blokować na nowe znajomości i wyjdą w miejsca publiczne.

RYBY

Drogie Rybki, dla Was luty w sferze uczuć na pewno będzie czasem dokonywania wyborów pomiędzy często dwoma partnerami. Osoby w związkach będą bardzo kłótliwe. Samotne ryby nadal będą odczuwać tęsknotę za bliskością i czułością. I dla Was szykuje się sporo niespodzianek i spotkań towarzyskich.

BARAN

W lutym, drogie Barany, będziecie zajęte uczuciowo – naprzemiennie spotkania, rozmowy, impas. Czeka Was sporo niespodzianek, często niezbyt miłych, co spowoduje Waszą dezorientację i niepewność. Osoby samotne – niestety – nadal nie spotkają swojej drugiej połówki, zwłaszcza przy uporze, który przejawiają.

BYK

Dla Byków luty to dobry czas na zawarcie związku małżeńskiego. Czeka Was wiele miłości, czułości i seksu. Niestety nie wszystkich spotka to szczęście. Wielu z Was dozna tęsknoty i oczekiwania zmiany na lepsze. Samotne byki czekają nowe znajomości, często zaczynające się od miłych rozmów. Tylko Wasze działanie pokaże, co będzie dalej.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta w lutym będą bardzo, ale to bardzo szczęśliwe. Urokiem i gadatliwością zabłysną w towarzystwie, co spowoduje, że będą czuli się akceptowani i ważni. Osoby w związkach zalegalizowanych będą mieć niestety gorszy czas. Tu pokazuje się wiele kłótni i zamknięcia na siebie. Może warto iść na terapię dla par?

RAK

W lutym Raki będą mieć czas na flirty i romanse. Samotne Raki stracą głowę dla kogoś poznanego, ale też dostaną przypływu energii na dalsze działania i tworzenie nowych relacji. Osoby w związkach będą sobie okazywały uczucia i sprawiały wzajemne niespodzianki, zwłaszcza że walentynki tuż, tuż.

LEW

Luty nie będzie przychylny Lwom. W tym miesiącu będą nastawione roszczeniowo do swoich partnerów, ponieważ będą wciąż domagały się potwierdzenia tego, jakie są piękne i mądre. Osoby samotne nie spotkają na swojej drodze nikogo, kim byłyby zainteresowane, ponieważ ich ego w tym miesiącu wyjątkowo będzie dawać im się we znaki.

PANNA

W tym miesiącu samotne panny wybiorą się na zabawę karnawałową i tam mają szansę poznać drugą połówkę. Osoby w związkach poczują się wypalone i zniechęcone, przez co staną się wręcz czepialskie, co może doprowadzić do licznych kłótni, a nawet zerwań. Dla pozostałych Panien to czas zabawy, spotkań i flirtów.

WAGA

Wagi będą się świetnie bawić w tym miesiącu. Będą roztaczać wokół siebie aurę miłości, wzajemnego przyciągania i bliskości z tym związanej. Samotne wagi nie odczują tego. Będą adorowane i zapraszane na różne uroczystości. Osoby w wiązkach powinny okazywać sobie więcej uczuć i mniej walczyć z nałogami partnerów. Pamiętajcie o walentynkach i wyznaniu sobie miłości!

SKORPION

Drogie Skorpiony, nie bądźcie aż tak zaborcze! Twój partner nie może znieść Twojej zazdrości, która w tym miesiącu zamanifestuje się szczególnie. Będziecie się czuć poniżeni i niezauważeni. Samotne Skorpiony mają szansę poznać kogoś wyjątkowego, przebywając w miejscach publicznych, a to na pewno doprowadzi do wielkich zmian życiowych. Niejeden skorpion odkryje, że powiększy mu się rodzina, a to okaże się wielką niespodzianką i da poczucie własnej wartości.

STRZELEC

Dla Strzelców jest to również bardzo dobry czas na poznanie miłości, a wówczas doznają stabilizacji, która jest im tak potrzebna, ponieważ rutyna ich zabija. Spędzicie wiele miłych chwil w towarzystwie atrakcyjnych dla Was osób. Osoby w związkach poczują się spełnione i zadowolone. Warunek – mniej poświęcajcie się pracy zawodowej. Uważajcie na cięte języczki, bo luty to miesiąc zakochanych (walentynki!).

Horoskop na wyłączność Ezolinia Wróżby. Autor wróżka Luce

Chcesz poznać swój indywidualny horoskop napisz:

SMS o treści: PRZEPOWIEDNIA Twoje pytanie na numer 73480
(Opłata: 3.69 zł z VAT/SMS)