Horoskop Wielkanocny

Horoskop Wielkanocny

 

Jak się zrelaksować w Święta radzi wróżka Miranda

 

BARAN

Niekonwencjonalny pomysł na spędzenie świąt będzie w Twoim przypadku strzałem w dziesiątkę. Nie przy stole rodzinnym, a na wycieczce, w miejscu zupełnie nowym, znajdziesz prawdziwy relaks. Możesz odczuć potrzebę zmienienia schematu spędzania wolnego czasu.

.............

BYK

Spotkania rodzinne lub w gronie bliskich przyjaciół spowodują, że poczujesz się naprawdę zrelaksowany. Możesz mieć pomysł na zorganizowanie miłego spotkania u siebie lub gdzieś indziej. W gronie znanych Ci osób poczujesz się swobodnie i naturalnie, a tego potrzebujesz najbardziej.

.................

BLIŹNIĘTA

Ciesz się chwilami beztroski. Pomyśl o osobach, z którymi dawno nie odnawiałeś kontaktu, bo warto teraz to zrobić. W gronie rodzinnym i z osobami, z którymi sympatyzujesz, poczujesz się dobrze i przyniesie Ci to wiele radości. Zadbaj o najbliższych, a to sprawi, że te święta będą niezapomniane.

.....................

RAK

Jeśli masz zaproszenie na wesele, nie wahaj się z niego skorzystać. Również wszelkie spotkania w gronie kobiecym mogą przynieść Ci odprężenie. Może się zdarzyć, że ktoś zechce odkryć przed Tobą swoje tajemnice i Ci się zwierzyć. To sprawi, że zapomnisz o własnych kłopotach i skupisz się na pomocy innym, przez co poczujesz się zregenerowany.

..................

LEW

Odnów stare znajomości, przyniesie Ci to wiele radości. Zawikłane sytuacje odłóż na potem. Spędź czas na łonie przyrody i ciesz się wiosną. Postaraj się zregenerować utracone siły. Wypoczywaj i rób to, co Cię uspokaja. Pozwól odejść złym myślom.

........................

PANNA

Obejrzyj komedię lub spotkaj się z przyjaciółmi, z którymi potrafisz się dobrze bawić i śmiać. Spotkanie w gronie wesołych ludzi przyniesie Ci największe odprężenie. W tym czasie łatwo też będziesz nawiązywał nowe kontakty, więc to korzystny czas na rozszerzenie kręgu znajomych.

.........................

WAGA

Niestety możesz mieć skłonność do sprzeczek lub tworzenia konfliktów. Opowiadanie o swoich problemach może Cię w jakiś sposób odprężać. Spróbuj zamiast tego czerpać radość z bliskości osób, które Cię otaczają, zachować pogodne myśli i w ten sposób zjednać sobie przychylność i życzliwość bliskich. Zachowaj optymizm.

.....................

SKORPION

Miła niespodzianka to coś, czego potrzebujesz najbardziej. Daj się zaskoczyć spotkaniem, zaproszeniem, telefonem. Pozwól innym wprawić Cię w dobry humor. Może sie odrodzić stara, zapomniana znajomość. Spraw komuś sam miłą niespodziankę. Przyniesie Ci to dobry nastrój.

.......................

STRZELEC

Powiedz innym, jak chciałbyś naprawdę spędzić te święta. Czas przestać udawać, że bawią Cię spotkania według utartego schematu. Wyjaśnij bliskim, jakie masz potrzeby, a będą w stanie to zrozumieć. Zrób coś dla siebie i spędź w końcu te święta tak, jak zawsze chciałeś to zrobić.

..............

KOZIOROŻEC

Unikaj konfliktów i napięć z bliskimi, aby nie wywoływać negatywnych emocji. Postaraj się podejść ze zrozumieniem i tolerancją do potrzeb innych, a dzięki temu święta spędzisz w pokojowej  i łagodnej atmosferze. Możesz też odczuć potrzebę wyciszenia i pobycia w samotności.

...........................

WODNIK

Odprężysz się za sprawą przypadku/losu/przeznaczenia. Zdaj się na niespodziewane wydarzenia lub ludzi, którzy nieoczekiwanie się pojawią. Pozwól sobie na niezaplanowane wyjazdy lub spotkania, bo wprowadzą miłe ożywienie, którego potrzebujesz.

.....................

RYBY

Choć to czas świąteczny, możesz znaleźć sobie zajęcie, które bardzo Cię wciągnie i przyniesie wiele satysfakcji. Swoją energię możesz włożyć w zrobienie czegoś, na co nie starcza Ci sił i czasu w zwykłym czasie. Nie zapomnij o odpoczynku i znajdź czas na miłe chwile z bliskimi.

Wszystkim Klientom życzę : spokojnych i radosnych świąt,zapraszam na konsultacje.
Wróżka Miranda