Jaką drogę wybrać?

Jaką drogę wybrać?

 

Wiara w przyszłość zapisana w gwiazdach czy kartach znana jest od zarania dziejów.Rozwój cywilizacji spowodował ,że nie musimy zapisywać się do gabinetów wróżek i jechać w poszukiwania dobrej wróżki czasem setki kilometrów ,teraz wystarczy internet  by skorzystać z wiedzy i umiejętności  wróżki nawet z drugiego końca świata.Nasza wróżka Miranda co tydzień odkrywa rąbek tajemnicy publikując Państwu swój darmowy horoskop online.Serdecznie zapraszamy do lektury a jeśli chcesz indywidualną wróżbę czy horoskop skontaktuj się z wróżką korzystając z jednej z dostępnych form tutaj.

 

Horoskop ogólny na tydzień od 30 stycznia do 5 lutego 2017

 

BARAN

Nie jest to dobry czas na współpracę z innymi, którzy mogą nie doceniać Twojej indywidualności i nie szanować Twojej pracy, jak na to zasługuje. Jeśli zauważysz, że dla innych liczy się tylko komercja i własna korzyść, możesz mieć chęć odgrodzenia się od nich.

Samotne barany mogą się zakochać, a osoby w stałych związkach odnajdą spokój i stabilizację. Trudności zostaną przezwyciężone, a Twój związek ma szansę się wzmocnić. Dla swoich bliskich będziesz najważniejszy i mogą oczekiwać Twojego wsparcia.

................

BYK

Nie ulegaj wpływom z otoczenia, jeśli wywołuje to chaos w Twoim życiu zawodowym. Chcesz być jak najlepszy, ale zwróć uwagę, czy zachowujesz odpowiedni dystans do sytuacji i siebie. Inwestuj swój czas i zaangażowanie tylko w cele osiągalne.

Twoje kontakty z ludźmi mogą ulec pozytywnej zmianie, jeśli tylko dostrzeżesz, że intencje innych są czyste, tak samo jak Twoje. Unikaj kontaktów z osobami konfliktowymi lub wyjaśnij wszelkie nieporozumienia, a uzdrowisz relacje partnerskie i inne.

.........................

BLIŹNIĘTA

Możesz odczuć przypływ motywacji i pojawi się zapał do realizowania nowego pomysłu. Silne wsparcie bliskiego otoczenia będzie pomocne. Docenisz wartość pracy zespołowej, ale i siebie samego za osiągnięcia. Czas aktywny, dobry na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć. 

Szczęśliwy czas w miłości. Jeśli miałeś do tej pory trudności w porozumieniu się z partnerem, to teraz uda się to bez żadnych problemów. Samotne bliźnięta mogą spotkać na swej drodze atrakcyjną osobę, która może okazać się ta właściwą do stworzenia związku.

.......................

RAK

W pracy mogą pojawić się nieprzewidziane trudności, którym będziesz musiał stawić czoła. Możesz odczuć w związku z tym złość, a rozwiązania szukane na szybko okażą się tymczasowe i niewystarczające. Hamuj emocje, chwilowa słabość i roztargnienie miną szybciej, niż sądzisz.

W uczuciach możesz mieć skłonność do uciekania od rzeczywistości i powracania pamięcią do minionych zdarzeń. Nie wyrzucaj sobie starych błędów, tylko postaraj sie naprawić swoje relacje, na których Ci zależy.

.................

LEW

W pracy możesz mieć tendencje do poświęcania się dla innych. Praca charytatywna może dać Ci satysfakcję. Wszelkie akty altruizmu wobec innych będą wymagały wydatku energii, ale wzmocnisz tak więzy, które łączą Cię z tymi ludźmi. Owoce Twych starań dojrzeją wkrótce.

W miłości spodziewaj się wiadomości od bliskich. Czas potajemnych spotkań i kontaktów dla niektórych lwów. Możesz znaleźć miłość tam, gdzie się jej nie spodziewasz, albo odkryć, że kocha Cię osoba, na której Ci zależy.

.......................

PANNA

Nie trać czasu na mało istotne detale, bo nie dostrzegasz sytuacji w dalszej perspektywie. Możesz nie doceniać swojej pozycji i osiągnięć w pogoni za sprawami, które nie są warte Twojej uwagi. Dokonała się ważna zmiana, Twoja sytuacja jest lepsza niż sądzisz, tylko to zauważ i doceń.

Twój świeży związek będzie się stopniowo rozwijał, a stale związki będą się wzmacniać. Dbaj o bliskie osoby i nie zapominaj okazać im, jak bardzo są ważne. Popracuj nad swoim postępowaniem i lepszym zrozumieniem drugiej osoby.

..............................

WAGA

Bez trudu podejmiesz szybkie decyzje, gdy inni będą wciąż analizować, jaki następny ruch będzie korzystny. Twoja niezależność i trafny osąd sytuacji sprawi, że pokonasz każdą trudność. Nic nie zdoła wytrącić Cię z równowagi i wybrniesz nawet z najtrudniejszej sytuacji.

W życiu uczuciowym możesz mieć sytuacje konfliktowe i sporne. Odkrycie nieuczciwości pomoże Ci jednak uporządkować swoje relacje z innymi, a także wyciągnąć cenne wnioski z zaistniałej sytuacji.  Samotne wagi mogą popaść w pesymizm, ale to uczucie szybko minie.

..............................

SKORPION

W życiu zawodowym możesz liczyć na pomoc innych. Twoja aktywność przyniesie dobre rezultaty. Poczujesz optymizm i dużo niezależności. Możesz się swobodnie rozwijać, bo to sprzyjający czas na pozbywanie się wszelkich ograniczeń i jednocześnie działanie w sferze bezpiecznej dla Ciebie.

Uważaj, abyś nie popadł w arogancję lub nadmierny egoizm, bo może zostać to źle odebrane przez najbliższych. Na Twój związek mogą mieć wpływ inne osoby, więc warto przemyśleć, czy się na jakiś czas nie odizolować od pewnych osób.

.............................

STRZELEC

W pracy uważaj na krętaczy i oszustów, ale zachowaj jasność umysłu i oceń właściwie, czy nie jest to tylko wytwór Twojej wyobraźni. Możesz odczuć zły wpływ otoczenia, ale równie dobrze mogą to być tylko Twoje lęki. Bądź przygotowany na rezygnację z celów, które są nieosiągalne.

Również w życiu uczuciowym możesz doszukiwać się fałszu, co może wpłynąć na Ciebie depresyjnie. Szybko jednak się wzmocnisz i spojrzysz właściwie na sytuację i osoby, które Cię otaczają. Szczerość z Twoje strony zostanie Ci odpłacona tym samym.

......................

KOZIOROŻEC

W pracy wykaż się szczególną ostrożnością przy podejmowaniu decyzji, bo możesz nie dostrzegać wyraźnie, co się dzieje tak naprawdę. Oprzyj się na tym, co jest solidne i pewne, bo możesz niechcący sam sprowadzić na siebie problemy. Nie będzie to nic poważnego, ale możesz tego uniknąć.

W miłości okaże się, że straciłeś kontakt z kimś ważnym, na kim Ci zależy. Możesz sam doprowadzić do rozstania, a może okaże się, że to chwilowa rozłąka z osobą ukochaną lub przyjacielem. Jeśli czujesz się zapomniany, sam wyciągnij pierwszy rękę do zgody.

.........................

WODNIK

Doskonały czas na pracę zespołową. Ludzie, którzy Cię otoczą, mogą wprowadzić wiele nowości i aktywności w  Twoje życie. Bądź empatyczny, a oni odwdzięczą się tym samym. Weź odpowiedzialność za to, co mówisz. To czas zgody i pokoju z innymi.

W miłości nie tęsknij za tymi, z którymi straciłeś kontakt, a doceń tych, którzy są przy Tobie. Bądź ostrożny, abyś nie ranił bliskich, nawet niechcący przez niezrozumienie ich intencji. Delikatność w relacjach z ludźmi będzie wskazana.

.............................

RYBY

Jeśli czujesz się uwięziony w nieprzyjemnej sytuacji, możesz uporczywie szukać sposobu na rozwiązanie tego problemu. Ograniczenia i poczucie zagrożenia mogą Ci utrudniać codzienną pracę. Przemyśl to na spokojnie i przesuń decyzję na później, jeśli będzie to konieczne.

W życiu uczuciowym odczujesz chęć oddalenia od siebie spraw innych i pobycia w samotności. Jeśli wydaje Ci się, że Twoja relacja nie ma perspektyw, być może za dużo analizujesz, a za mało kierujesz się uczuciami.