Miłość w kręgu 12 znaków zodiaku

Miłość w kręgu 12 znaków zodiaku

 

Horoskop partnerski najtrafniej określa z jakim znakiem zodiaku nam po drodze ,z kim połączy nas uczucie. Jeśli szukasz swojej drugiej połówki,albo chcesz wiedzieć jak utrzymać obecny związek zarejestruj się i zaloguj tutaj i wyślij wiadomość do wróżki

 

Baran czyli Aries – żywioł ognia, planeta Mars, znak dodatni.

 Osoby urodzone w tym okresie są bardzo ambitne, żywiołowe, cechuje je niespożyta energia oraz chęć dominowania. W relacjach partnerskich lubią narzucać swoje zdanie, a druga połówka musi się nieźle napracować , aby zmusić rygorystycznego Barana do chociażby niewielkich ustępstw. Przywódcza natura nie chroni Barana przed sidłami kłamstw czy oszust ze strony drugiej osoby, bo pomimo charyzmy , osobniki te cechuje łatwowierność oraz niezachwiana wiara w szczerość ludzkich intencji.

Najlepsze relacje partnerskie tworzą z równie aktywnym Lwem oraz wesołym i ceniącym uczciwość Strzelcem.

W październiku nieco Barany odsapną od miłosnych zapędów , czeka ich okres refleksji , ale niektóre maja duże szanse na kontynuację gorącego letniego romansu.

Byk czyli Taurus, żywioł ziemi, planeta Wenus.

Osoby  spod tego znaku  cechuje umiłowanie piękna i harmonii oraz silne przywiązanie do natury. Najwyraźniej przebija się u nich praktyczne podejście do wielu spraw życiowych. Byki, zarówno Panie jak i Panowie kochają gorąco, ale w zamian oczekują równie silnego uczucia. Kierując się swoim przyziemnym instynktem często niestety popełniają druzgocące pomyłki przy wyborze partnera. Powodowani  wyidealizowanym portretem ukochanej osoby , potrafią robić przyziemne sceny zazdrości.  Kiedy Byk jest zadowolony , to potrafi być fascynującym kochankiem. Najlepsze związki  tworzą z wytrwałym i zawziętym Koziorożcem oraz uczuciowym Lwem.

W październiku możliwe miłosne uniesienia , ale też i komplikacje. Dzięki czujności uda się je rozwiązać i znaleźć kompromis.

Bliźnięta czyli Gemini , żywioł powietrze , planeta Merkury.

Podwójna natura osób spod tego znaku objawia się w ich żywiołowym oraz niespokojnym charakterze. Ciągle poszukują zmian zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Kobiety , które chcą sobie zapewnić stałość Panów spod znaku Bliźniąt powinny  mieć w zanadrzu świeże  i nieszablonowe pomysły tak ,aby dostarczać partnerowi nowych doznań. Podobnie z mężczyznami, jeśli chcą wierności od Pani Bliźniak muszą zaskakiwać ciągle czymś nowym. Ale może to i tak mieć nietrwały efekt , bo natura podopiecznych spod Merkurego ciągle każe im szukać czegoś innego. Największe szanse na udane pożycie mają z nimi towarzyskie Wodniki oraz kochające harmonię Wagi.

W październiku Bliźnięta powinny unikać  poważnych rozmów z partnerem , bo mogą potem żałować tego, co powiedziały.  Szykują się wesołe spotkania …

Rak czyli Cancer , żywioł woda, planeta Księżyc.

Często bojaźliwe oraz niezdecydowane Raki , kiedy już się zdecydują na coś, potrafią z zadziwiającą wytrwałością dążyć do celu. Są mało wylewne , nie okazują głębokich uczuć , często zamartwiają się o swoją przyszłość. Potrafią głęboko kochać nie okazując głębi swoich uczuć, co działa na ich niekorzyść. Najszczęśliwsze Raki są wtedy, kiedy już założą swoją rodzinę i mogą się nią zaopiekować. Dobrze czują się z romantyczną Rybą lub skrytymi Skorpionami.

W październiku Raki mają szansę na poznanie ciekawych osób, jeśli tylko zechcą opuścić domowe pielesze.

 Lew czyli Leo- żywioł ogień, planeta Słońce. 

Wielka ambicja oraz życzliwość i serdeczność w stosunku do innych to cechy wszystkich Lwów.  Przeważnie ich charakter jest ukształtowany w latach młodzieńczych i rzadko osoby urodzone pod wpływem Słońca chcą zmieniać swoje przekonania. W związkach partnerskich mogą popełniać liczne błędy, jednak dzięki swojej szlachetności potrafią zażegnać katastrofę. Lwy są bardzo uczuciowe i jeśli trafią na odpowiedniego partnera to odwdzięczają się wiernością oraz zaangażowaniem.

Najlepsze dla nich są emocjonalne Skorpiony i energiczne Barany.

Październik dla samotnych Lwów to dobry czas na nowe znajomości, dla tych w związkach trochę nudno , ale stabilnie.

Panna czyli Virgo-żywioł ziemia, planeta Merkury.

Wszystkie Panny obdarzone są zmysłem postrzegania oraz siłą umysłu. Cechą dominującą jest praktyczność, dlatego bywają bardzo dobrym materiałem na męża lub żonę. Wierne i dumne Panny nie zawsze są skłonne do okazywania swojej obowiązkowości w relacjach partnerskich. O ile nie będą doszukiwać się przysłowiowej „ dziury w całym” to ich związki są bardzo trwałe. Odpowiada im dumny Koziorożec oraz przywódczy Byk.

Miesiąc październik to dla samotnych dobry czas, a dla wszystkich okazja do romantycznych wzlotów.

Waga czyli Libra – żywioł powietrze, planeta Wenus.

To ludzie o łagodnym usposobieniu oraz dużej tolerancji. Nie lubią kłótni, a urazy puszczają w niepamięć wychodząc z założenia, że najważniejszy jest spokój. Dzięki temu ich związki są bardzo harmonijne. Przedkładają dobro innych nad swoje. To oddani przyjaciele oraz małżonkowie. Odpowiadają im poszukujące prawdy Wodniki oraz pomysłowe Bliźnięta.

Miesiąc październik to dla Wag czas rozmyślań nad związkiem , w którym nie czują się komfortowo, a dla samotnych czas poszukiwań , niekoniecznie uwieńczonych sukcesem.

 Skorpion czyli Scorpio-żywioł woda, planeta Mars i Pluton,znak ujemny.

Ludzie urodzeni w tym znaku posiadają niezwykły magnetyzm oraz energię, są jednak pełni skrajności. Dla nich nie ma szarości w życiu , jest tylko biel lub czerń. Swoim postępowaniem oraz przejawami zazdrości mogą zniszczyć każdy związek, chociaż w głębi duszy są idealistami. Zarówno mężczyźni jak i kobiety są bardzo kochliwi. Osoby , które zwiążą się ze Skorpionem powinny nie tylko poznać jego kapryśną naturę , ale i mieć ogromne wyczucie taktu, wtedy taka relacja przetrwa długo. Ze Skorpionem najlepiej  czują się romantyczne Ryby, jak i oddane Raki.

Październik to dla wszystkich spod tego znaku miesiąc miłosnej sielanki.

Strzelec czyli Sagittarius-  żywioł ogień, planeta Jowisz, znak dodatni.

Niezwykle towarzyski oraz lubiany Strzelec jest ozdobą każdej zabawy. Urodzonych pod wpływem Jowisza cechuje niezwykła uczciwość oraz wstręt do jakiejkolwiek zdrady. Ceniący swobodę  niezależność Strzelec  lubi chodzić swoimi ścieżkami. Kierowany impulsem Strzelec często żeni się nieszczęśliwie, ukrywa jednak ten fakt skrupulatnie przed światem. Jako partnerzy osoby spod tego znaku są obowiązkowe i wierne.  Związki najbardziej udane tworzą z lubiącym zabawę  Baranem oraz wielkodusznym Lwem.

Październik nie jest dla Strzelców dobrym okresem w uczuciach. Niewykluczone kłótnie , a dla samotnych okres posuchy.

Koziorożec czyli Capricorn, żywioł ziemia, planeta Saturn.

Niezwykle wytrwałe i zawzięte Koziorożce lubią pokonywać przeszkody, a dla osiągnięcia celu nie wahają się wybrać najtrudniejszej drogi. Osoby spod tego znaku są skryte i potrafią zniewagę zapamiętać na długie lata , czekając na moment zemsty. Potrafią kochać gorąco , ale brak wylewności doprowadza ich partnera do rozpaczy. Najtrwalsze związki tworzą w wieku dojrzałym , a najlepsze dla nich są wytrwałe  Byki oraz elastyczne Panny.

W październiku czas na  miłosne szaleństwa , ale bez głębokich uczuć.

Wodnik czyli Aquarius,żywioł powietrze, planeta Saturn i Uran, znak dodatni.

Ludzie spod tego znaku są idealistami, cechuje je szlachetność i życzliwość. Wyposażeni w dużą intuicję potrafią wszystko dokładnie zaplanować i rozważyć. W drugiej osobie doszukują się ideałów, gotowi są wynieść ukochanego lub ukochaną  na ołtarze. Potrafią jednak rozczarowani drugą osoba być kapryśni i okazywać swoje niezadowolenie, co często powoduje smutek drugiej strony. Najodpowiedniejsze dla nich są wyrozumiałe Wagi oraz pomysłowe Bliźnięta.

Październik przyniesie Wodnikom czas nowych podbojów oraz miłosnych uniesień.

Ryby czyli Pisces, żywioł woda, planeta Jowisz i Neptun, znak ujemny.

Osoby spod  znaku Ryb są bardzo wrażliwe,lubią porządek oraz konwenanse. Wybierają zwykle najłatwiejszą ścieżkę życia , bo lubią komfort. W związkach lubią być rozpieszczani, są pełni uczuć dla partnera. Pasują do nich uczuciowe Raki oraz emocjonalne Skorpiony.

Październik to dla Ryb pozostających w stałych związkach czas na poważne rozmowy , dla singli czas rozterek : kogo wybrać, bo i ten się podoba, i ten , i ten…..

 

"Treść chroniona prawami autorskimi.Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana  bez pisemnej zgody właściciela strony"