Nów w Bliźniętach

Nów w Bliźniętach

W dniu 5 czerwca 2016 czeka nas wyjątkowy Nów bo na niebie spotykają się w tym samym czasie Słońce, Księżyc i Wenus w znaku Bliźniąt.Warto wykorzystać ten czas na porządki w sferze międzyludzkiej ,w relacjach,zainicjować nowe działania zarówno w biznesie jak i życiu.Przyjrzyjmy się jakie zmiany nam przyniesie czas Nowiu i po nim.
 

Przesłanie Anielskie na tydzień od 6 do 12 czerwca 2016

 

PRACA

Będzie to tydzień pełen wspaniałych pomysłów. Jeśli wprowadzisz je w życie i będziesz wytrwały, mogą przynieść dobre rezultaty w dalszej perspektywie. Spraw, aby nie stały się niewykorzystaną szansą. Korzystaj z momentów, gdy czujesz się zainspirowany i  znajdujesz doskonałe rozwiązanie dla spraw zawodowych. Zaufaj sobie. Gdy poczujesz, że masz sensowny pomysł, to tak jest. Bądź też konsekwentny, gdy się czegoś podejmiesz. Czasem trzeba czasu i wiary w to co się robi, aby ujrzeć efekty swoich działań.

 Jeśli szukasz pracy, nie ustawaj w działaniu, myśl, analizuj i wdrażaj w życie swoje koncepcje. Podążaj za swoimi ideałami i wyznaczaj sobie cele, które rzeczywiście chcesz osiągnąć, a nie te które spełnią oczekiwania otoczenia. Każdy ma swój plan na życie, inne talenty i możliwości. Satysfakcję odnajdziesz podążając własną drogą.

Znajdź czas dla dzieci. Anioły opiekują się Twoimi pociechami i chętnie będą nadal to czyniły, zwłaszcza gdy je o to poprosisz. Zorganizuj jednak swój czas tak, aby znaleźć chwilę na zabawę. Podaruj dziecku  siebie, będzie to lepsze od nowej zabawki.

.................................

 

FINANSE

Warto się zastanowić, na co wydajesz pieniądze. Anioły maja specyficzne podejście do tego tematu. Zachęcają Cię do kupna rzeczy, które sprawią, że poczujesz sie szczęśliwszy. Może będą to kwiaty, muzyka, nowa książka lub kubek z nadrukiem, który wywoła uśmiech przy porannej kawie.

Przemyśl, czy nie wydajesz pieniędzy na rzeczy, które nie wnoszą żadnej pozytywnej energii w Twoje życie.

Wyznacz sobie nowe priorytety. Kupuj to, co sprawia Ci radość i potem korzystaj z tego, nie odkładaj niczego na specjalne okazje. Każdy dzień jest specjalny. Dlaczego miałbyś odkładać to, co dobre na przyszłość, która dziś nie istnieje?  Nie kupuj czegoś, co leży potem bezużytecznie w szafie lub służy Ci raz w roku.

Osobom, które mają problem finansowy, Anioły obiecują pomoc, o ile zostaną o to poproszone. Zostaw im jednak możliwość zdecydowania, w jaki sposób to się stanie. Nie potrzebują wskazówek. Uczynią to po swojemu. Ciebie proszą jedynie o wiarę, że tak się stanie.

.....................................

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

Kluczem do miłości będzie wspólna pasja. Jeśli jesteś w związku, w którym uczucia wygasają, poszukaj wspólnych zainteresowań.  Na przykład zapiszcie się razem na kurs tańca. Może to być cokolwiek, co da Wam wspólny cel, który będzie przynosił radość Wam obojgu. Gdy znów zaczniecie się razem śmiać, będziecie chcieli spędzać wspólnie czas. Związek się odnowi, odświeżą się pozytywne uczucia.

Jeśli szukasz partnera, szukaj kogoś, przy kim czujesz pozytywne emocje, jesteś wzmocniony, zmotywowany, dostajesz "skrzydeł".

Anioły obiecują nowe fascynujące znajomości osobom samotnym, nową iskrę namiętności w starych związkach i dużo wspólnej zabawy, jeśli tylko się na to otworzysz.

Ten tydzień będzie wyjątkowy, bo dostaniesz szczególne wsparcie w miłości. Mogą się zdarzać cudowne zbiegi okoliczności i wszelkie ułatwienia w kontaktach z ukochaną osobą. Proś o interwencję anielską we wszystkich sytuacjach uczuciowych, zwłaszcza skomplikowanych, z którymi nie potrafisz sobie poradzić. Rozterki sercowe mają szansę się rozwiązać, jeśli zaufasz wsparciu anielskiemu.

.................................................

 

SAMOPOCZUCIE

Przyjrzyj się szczegółom, na które zwykle nie zwracasz uwagi. Jakimi przedmiotami się otaczasz na co dzień? Czy je lubisz? Na Twoje samopoczucie ma wpływ wiele drobnostek, o których nie myślisz. Może to być bałagan, rzeczy brzydkie, połamane, niepotrzebne, albo przeciwnie- drobiazgi, które sprawiają, że czujesz ciepło w sercu... Przedmioty i kolory wpływają na Twoją psychikę. Zmień kolor ścian, jeśli Cię drażni lub wywołuje zły nastrój. Przyjrzyj się temu wszystkiemu i zrób z tym porządek. Zamień wszystko, co działa na Ciebie przytłaczająco na coś co, cieszy oko i serce.

Drobne zmiany w otoczeniu mogą odmienić Twoją codzienność i tym samym wpłynąć znacząco na zmianę samopoczucia.

Autor tekstu Wróżka Miranda

Telefon : 708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/sms)