Pełnia w znaku Lwa

Pełnia w znaku Lwa

Lutowa pełnia Księżyca w znaku Lwa  w  nocy z 10 na 11 lutego 2017 roku pokaże nam co usunąć ze swojego życia a co wnieść by cieszyć się szczęściem.


Horoskop ogólny od 10 do 19 lutego 2017

 

BARAN

Jeśli miałeś pomysł, ale się z nim wstrzymywałeś, to teraz jest właściwy czas, aby przejść do realizacji. Zachowaj swój indywidualizm. Możesz stworzyć firmę rodzinną lub dzieło, które przetrwa próbę czasu, jeśli jesteś artystą.

W miłości nie walcz z nieistniejącymi demonami. Są tylko wytworem wyobraźni. Wyciągnij wnioski z błędów i uporządkuj swoje życie uczuciowe. Spory rozwiązuj pokojowo.

............................

BYK

Stare pomysły mogą się odrodzić na nowo lub możesz zrobić ważny krok naprzód w dotychczasowym projekcie. Nie powielaj cudzych metod, bo Twoje okażą się najlepsze. Mogą się spełnić Twoje pragnienia zawodowe, jeśli będziesz się kierować własnym odczuciem intuicyjnym.

Nie słuchaj złośliwych plotek, bo może to wywołać niekontrolowane reakcje i wybuch złości. Spójrz z dystansem na sytuację, a ujrzysz lepsze perspektywy na przyszłość, niż na pierwszy rzut oka.

.......................

BLIŹNIĘTA

Może doskwierać Ci rutyna w pracy, a Twoje zaangażowanie może osłabnąć. Wsparcie w otoczeniu będzie trudne do osiągnięcia, ale samotnie również osiągniesz cel, jeśli poszukasz inspiracji i nowych możliwości.

W miłości czeka Cię miła niespodzianka lub nieoczekiwane wydarzenia. Może Ty sam zechcesz kogoś miło zaskoczyć. Sytuacja lub pewna osoba Cię oczaruje i sprawi, że poczujesz przypływ pozytywnych uczuć.

..........................

RAK

W pracy będziesz poświęcał swój czas, aby pomóc innym. Nie będziesz umiał odmówić osobom proszącym, a być może sam wyciągniesz pierwszy rękę, gdy dostrzeżesz osobę w potrzebie. Tydzień upłynie Ci na wypełnianiu swoich obowiązków i wspieraniu innych.

Zerwany kontakt może się odrodzić dzięki wspólnym znajomościom. Ktoś może Ci przypomnieć o osobie, której dawno nie widziałeś i dowiesz się czegoś ciekawego.

........................

LEW

Od obowiązków może Cię odrywać flirt lub przyciągające osoby płci przeciwnej. W pewien sposób może to pozytywnie wpłynąć na Twoją pracę, bo możesz spojrzeć świeżym okiem na problemy, które czekały na rozwiązanie i dzięki temu znaleźć sposób na pokonanie trudności.

Nie licz na to, że sprawy uczuciowe same się ułożą bez Twojej decyzji i zaangażowania. Jeśli zależy Ci na kimś, czas się przełamać, a miło się zaskoczysz.

...........................

PANNA

Nie obawiaj się oryginalnych pomysłów, bo właśnie one mają szansę zostać docenione. Twój urok osobisty może również pomóc Ci w osiągnięciu celu. Spontaniczność okaże się najlepszym wyborem. Podjęcie decyzji będzie teraz prostsze.

Bądź życzliwy i otwarty na nowe znajomości jak i dotychczasowe, a zjednasz sobie ludzi wokół siebie. Wyczujesz emocje innych, co bardzo ułatwi kontakty.

...............................

WAGA

Uda Ci się wybrnąć z błędnych decyzji. Znajdziesz sposób, żeby naprawić to, co wydawało się stracone. Tym razem decyzje będą bardziej przemyślane. Masz szansę wyrwać się z dotychczasowych ograniczeń i zadziałać bardziej samodzielnie.

W miłości czas delikatności i czułości w stałych związkach. Mogą się odrodzić również stare, zapomniane znajomości, a trudności w świeżych związkach uda się pokonać.

...........................

SKORPION

Możesz mieć więcej obowiązków niż zwykle. Ktoś może być na chorobowym i będziesz musiał pracować za dwoje. Zerwana współpraca, z kimś, kto dotychczas Cię wspierał, może przyczynić się do zwolnienia tempa w Twoim życiu zawodowym. Możliwe chwilowe zawirowania.

W życiu uczuciowym dobre perspektywy dla obecnych związków, plany na przyszłość i poznawanie nowych ludzi. Możesz wejść w nowe środowisko.

.............................

STRZELEC

W pracy możesz osiągnąć mistrzostwo. To idealny czas, aby zaskoczyć wszystkich swoją nieprzeciętną wiedzą, umiejętnościami, a także możesz teraz rozszerzać zakres swoich działań, bo przyjdzie Ci to z łatwością. Dobra pamięć i umiejętność wyszukiwania informacji przyniosą sukces.

Oceń rozważnie, zanim zechcesz komuś ułatwić życie. Może tego nie docenić, a może sie okazać, że niepotrzebnie się starasz, bo prośba o pomoc nie wynika z prawdziwej potrzeby.

.........................

KOZIOROŻEC

Twoja umiejętność przenikliwej oceny sytuacji w pracy przyniesie konkretne rezultaty i zapewni Ci postęp w działaniach. Potrafisz logicznie ustalić plan działania i aktywnie przystąpić do jego realizacji. To sprawi, że osiągniesz zamierzone cele.

To w domu wśród najbliższych znajdziesz spokój i pogodę ducha. Czas dobrego nastroju i ciepłych kontaktów z innymi.  Ciesz się chwilami z bliskimi.

......................

WODNIK

Będą chwile pogody ducha, ale również zmierzysz się z własnymi ograniczeniami. Przyjrzyj się raz jeszcze swym celom i rozszerz swoje horyzonty. Tylko Ty sam możesz zrobić krok naprzód, o ile przygotujesz plan i zaczniesz go realizować.

W życiu uczuciowym możesz liczyć na wsparcie otoczenia. Nie będziesz zapomniany wśród natłoku innych spraw. Doceń wartość tych osób, które są blisko Ciebie.

.......................

RYBY

W pracy bądź bardziej elastyczny, bo łatwo będzie o konflikt. Możesz pokłócić się z kimś z powodu różnic zdań. Nie próbuj narzucać innym swojej opinii, bo wywoła to złą atmosferę w pracy. Nie bądź pamiętliwy i odpuść.

W związkach będziesz starał się bardziej niż zwykle, gotowy do poświęcenia dla bliskich, nawet jeśli będzie Cię to dużo kosztowało. Przebaczysz przewinienia, nawet jeśli wciąż będzie to bolało. 

Autor wróżka Miranda

Wyślij SMS pod numer 7336 o treści: Pomoc Twoje Pytanie Cena 1 SMSa  (3,69 zł z VAT)

E-mail do wróżki tutaj kliknij