Przesłania od Aniołów

Przesłania od Aniołów

 

Horoskop od 26 marca do 1 kwietnia

BARAN

Przesłanie na ten tydzień dla Barana bardzo współgra z jego osobowością, bo mówi o odwadze, przebojowości i pewności siebie. W dużej mierze będzie to poparte pozytywnym myśleniem, optymizmem i właściwym nastawieniem do nadchodzących wyzwań. Planuj długodystansowo, bo nie braknie Ci determinacji ani wytrwałości w dążeniu do celu. Śmiało rozpoczynaj nowe przedsięwzięcia, bo jest to doby czas na wprowadzanie zmian w swoje życie i sięganie po nowe doświadczenia. Energia może Cię rozpierać i możesz czuć, że nie ma dla Ciebie rzeczy nieosiągalnych. Jedyne ryzyko, jakie pojawia się przy tak dużej sile przebicia, to skłonność do przeforsowywania swoich przekonań zbyt skrajnie lub zbyt nieustępliwie. Zwracaj więc uwagę również na potrzeby innych ludzi, abyś nie został odebrany jako osoba zbyt uparta, czy nawet zawzięta. Przy Twoim pozytywnym nastawieniu skłonność ta nie powinna być mocno odczuwalna. Ostrożnie też oceniaj, czy warto podejmować ryzyko w każdej sytuacji, aby się nie okazało, że było to zbędne. W sprawach miłości i związków partnerskich, zwróć uwagę, czy Twoje relacje nie wpadły w toksyczność, np. nadmierną podejrzliwość, obsesyjną zazdrość lub niezdrowe uzależnienie od drugiej osoby. Niezdrowe emocje mogą przeciążać Cię i komplikować życie. Przy nowych znajomościach daj sobie czas na poznanie drugiej osoby i nie oceniaj jej przedwcześnie.

BYK

Nie popadaj w pesymizm, jeśli coś nie ułoży się po Twojej myśli, bo wyhamuje Cię to w działaniach. W Twoim przypadku sprawdzi się powiedzenie, że wiara czyni cuda, o ile tej wiary nie braknie. Możliwe są wszelkie niespodzianki, które sprawią Ci radość, bo będziesz mieć po swojej stronie Anioła, o którym mówi się, że ma moc czynienia cudów. Oznacza to, że może wydarzyć się coś zaskakującego, czego się nie spodziewasz. Ogólnie dla Byka to czas potrzeby odosobnienia i pewnej izolacji od ludzi. Potrzeba ciszy, spokoju i samotności może mieć związek z poszukiwaniem dla siebie nowych ścieżek rozwoju i samorealizacji. Dopóki odczuwasz przyjemność będąc w tym odosobnieniu i cieszysz się własnym towarzystwem, będzie to dobrze wykorzystany czas do przemyśleń, czego pragniesz i jaką drogą realizować to w przyszłości. Jeśli jednak przerodzi się to w pewne zobojętnienie i poczujesz, że przestałeś się rozwijać, że nie widzisz żadnego nowego celu przed sobą, to zastanów się, czy takie wycofanie Ci służy i czy ta izolacja jest na pewno Ci potrzebna. Tendencja do koncentracji na marzeniach i skupianie się na wyobrażaniu sobie, że się spełnią w przyszłości, to zbyt mało, aby tak się stało. Wzmocnij te myśli na przykład afirmacją, aby pragnieniom dodać mocy i wiary. Aby się urzeczywistniły, musisz wprawić w ruch energię, która jest potrzebna do zaistnienia marzenia w realnym świecie.

BLIŹNIĘTA

Jeśli interesujesz się psychologią, filozofią, wiedzą psychotroniczną, mistycyzmem, spirytualnością czy magią, to może to być czas zdobywania nowej wiedzy, rozszerzania swojej świadomości i czas sięgania po metody, które pozwolą Ci poznać sekrety swojego przeznaczenia i ukrytych możliwości, które stoją na Twojej drodze. Możesz odkryć w sobie nowy talent lub poznać tajemnice, które kryje w sobie przyszłość. Od Ciebie jednak zależy, czy zwrócisz uwagę na przesłania, jakie dotrą do Ciebie w tym czasie i czy weźmiesz je pod uwagę. Nie ignoruj ewentualnych zagrożeń płynących z okultyzmu czy czarnej magii i unikaj niebezpieczeństw wynikających z niewłaściwego wykorzystywania tej wiedzy. Jeśli szukasz swego powołania i wciąż masz wrażenie, że nie odnalazłeś swego miejsca w jakieś sferze życia, to właśnie teraz możesz znaleźć odpowiedź na to pytanie. To czas dojrzewania do czegoś nowego w swoim życiu. Cierpliwie zajmij się sprawami, na których Ci zależy, bo możesz je osiągnąć. Jeśli przyjdzie Ci na myśl, że szczęście Ci nie dopisuje, przestań wątpić w możliwość osiągnięcia sukcesu i uwierz w swoje cele. Zaangażuj się intensywniej w swe poczynania i spodziewaj się dobrych rezultatów. Nie ufaj zanadto przeczuciom w tym tygodniu, bo mogą być mylące. Lepiej będzie oprzeć się na kimś, kto obiektywnie podpowie Ci, co tak naprawdę szykuje Ci Los.

RAK

Rak może mieć zmienne nastroje w tym czasie. Możesz popadać w skrajności i przechodzić z pesymizmu w optymizm lub odwrotnie. Podświadome lęki mogą utrudniać Ci cieszenie się życiem. Jeśli masz skłonności do depresyjnych nastrojów, to mogą być chwilami wyczuwalne, ale nie powinny zdominować Twojego myślenia. Nie zamartwiaj się nadmiernie, co przyniesie przyszłość, bo wywołuje to napięcie psychiczne i odbiera nadzieję. Wiosna przyniesie Ci odrodzenie pozytywnego nastawienia, optymizmu i cierpliwości. Przemyśl, co osiągnąłeś dotychczas, co daje Ci prawo do bycia dumnym z siebie i ze swojej wytrwałości. Masz prawo cieszyć się tym. Pogratuluj sobie każdego sukcesu, który osiągnąłeś. Doceń sam siebie i przypomnij sobie o osobach, które pomogły Ci w osiągnięciu tych rezultatów. Jeśli nie podziękowałeś im za to, zrób to teraz. Niech i oni poczują się doceni przez Ciebie. Okaż wdzięczność tym, którzy poświęcili Ci czas, okazali życzliwość i wspierali w trudnych chwilach. Odwzajemnij to, co otrzymałeś od innych. Podaruj im coś w zamian, choćby miało to być jedynie życzliwe słowo. Postaraj się dostrzec piękno w małych rzeczach. Nie czekaj na wielkie sukcesy, aby się nimi cieszyć, tylko doceń każdy miły gest, dobrą chwilę i serdeczność ze strony innych ludzi. Jako ostrzeżenie na ten tydzień dostajesz radę, aby wyzbyć się ewentualnej postawy roszczeniowej wobec innych.

LEW

U Lwa pojawi się potrzeba dążenia do równowagi między pracą a życiem prywatnym. Konieczność wywiązywania się ze swoich obowiązków może prowadzić do zaniedbywania życia rodzinnego lub odwrotnie czyli zbyt beztroskie podejście do ważnych spraw może skutkować problemami w pracy. Chodzi o to, aby znaleźć złoty środek i pogodzić wszystkie swoje potrzeby i obowiązki tak, aby żadna sfera Twego życia na tym nie ucierpiała. Umiejętność mądrego wykorzystania wolnego czasu będzie konieczna, aby się to udało. Dbaj o dobry kontakt ze swymi bliskimi, zwłaszcza z dziećmi i poświęć im czas. Wybierz aktywną formę wypoczynku. Jeśli jesteś z kimś skłócony albo uczestniczysz w konfliktowej sytuacji, gdzie są dwie zwaśnione strony, to teraz powinno się udać łatwiej pogodzić. Spojrzenie na problem z dystansem pomoże znaleźć rozwiązanie w tej sytuacji. Wybierz drogę kompromisu i zdecyduj się na szczerą rozmowę z osobą, z którą masz trudność w porozumieniu się. Jest szansa na to, że ten tydzień przyniesie uspokojenie negatywnych emocji, wyciszenie sporów i bardziej pokojowe nastawienie. Jeśli szukałeś z kimś kontaktu, ale brakowało Ci informacji lub z jakiś przyczyn się to nie udawało, to teraz będzie to prostsze. Może się zdarzyć, że pojawi się w Twoim życiu osoba, o której zapomniałeś, a ona zechce odnowić kontakt. Karty przestrzegają Cię przed zbytnim zamknięciem się na innych ludzi, co może wywołać poczucie zobojętnienia i smutku.

PANNA

Bądź uważny za kierownicą i nie zapominaj o ostrożności nawet przy parkowaniu. Karty przestrzegają przed niespodziewanymi problemami wynikającymi z zaniedbania. Zbyt duża beztroska w jakiejś sytuacji może obrócić się w poważny kłopot. W tym tygodniu bądź bardziej odpowiedzialny niż zwykle jesteś. Miej oczy szeroko otwarte na to, co robisz i jakie skutki może to przynieść. Jeśli masz sprawy urzędowe, to każdy błąd lub niedopatrzenie może okazać się problematyczne. Wszelkie nieodpowiedzialne zachowania mogą przynieść konsekwencje, których się nie spodziewasz. Z rozmysłem decyduj się na bezpieczne formy rozrywki, jeśli chcesz uniknąć przykrości. Jeśli chodzi o pozytywne strony tego tygodnia, to możesz liczyć na dobre zdrowie, zwłaszcza jeśli o nie zadbasz. To dobry czas na profilaktykę, szczególnie jeśli intuicja podpowiada Ci, że czas wprowadzić jakąś pozytywną zmianę. Jeśli zachorujesz mimo to, możesz liczyć na szybki powrót do zdrowia. Pomyśl o poprawieniu kondycji, co wpłynie również na Twoje samopoczucie. Zdaj się na swoją intuicję, a może Cię to uchronić przed nieprzewidzianymi problemami. Karty anielskie nie przewidują kłopotów dla Ciebie spowodowanych nieuniknionym przeznaczeniem. Jeśli wydarzy się coś nieprzyjemnego, to przyczyną będzie tylko Twoja nieuwaga lub niefrasobliwość, a przyznać się do błędu może być Ci trudno.

WAGA

Dla Wagi będzie to czas zmian w życiu, pod warunkiem, że nie zamkną się na świat i nie odizolują od innych osób. Jeśli brak Ci zaufania do nowych sytuacji, to może to wywoływać lęk i powodować stagnację. Nie hamuj procesów odnowy, które nadchodzą. Czeka Cię zwrot w Twoich sprawach. Zamknij stare rozdziały i otwórz się na nowe doświadczenia. Zdobądź się na więcej elastyczności wobec wydarzeń, które nadejdą. Nie trzymaj się kurczowo tego, do czego przywykłeś. Rozbudź w sobie na nowo ciekawość ludzi i świata. Twoje wątpliwości są nieuzasadnione i niepotrzebnie blokują Cię w dążeniach do zmian. Zaufaj ludziom, którzy Cię otaczają, bo poczucie zagrożenia istnieje tylko w Twojej wyobraźni. Nie obawiaj się o to, jak się potoczą sprawy, bo możesz przyzwolić sobie na wszelkie nowości zarówno w sferze zawodowej jak i nowe znajomości, które wzbudzają w Tobie niepewność. Poczuj się bezpiecznie, bo nic Ci nie grozi. To bardzo sprzyjający czas na otwarcie się na ludzi i wyznaczanie nowych celów. Może się to wiązać z koniecznością zmienienia swojego poglądu i ujrzenia dla siebie nowych możliwości tkwiących w wyborze nowej pracy lub poszerzeniu kręgu swoich znajomych. Przeobrażenia w Twoim życiu, które mogą dotyczyć różnych sytuacji, są Ci potrzebne, abyś nie popadł w smutek i rutynę. Spójrz na swoje życie z innej perspektywy, a pomoże Ci to nabrać dystansu do swoich emocji.

SKORPION

Skorpion może czuć się zagubiony w sprawach dla niego niejasnych. Może mieć odczucie błądzenia w poszukiwaniu prawdy. Nie ulegaj pozorom, bo możesz wpaść łatwo w pułapkę iluzji, jeśli chodzi o ocenę sytuacji. Na sprawy trzeba spojrzeć z obiektywizmem i trzymając się faktów. Nie spiesz się więc z oceną ludzi lub osądem problemu. Jeśli chcesz rozsądzić czyjeś działania i zdecydować, czy są uczciwe, podejdź do tematu ostrożnie. Abyś dojrzał sedno problemu lub potrafił z dystansem spojrzeć na rozgrywające się wydarzenia, będzie potrzebna szczera rozmowa i bezstronność. W przypadku nieszczerości lub ukrywania prawdy, trzeba odważnie stawić temu czoła i przyznać się do błędów, aby uniknąć potem poczucia winy. Nie daj sobą manipulować, bo możesz popaść w skrajny krytycyzm, podczas gdy brak Ci informacji na temat sprawy, o której się wypowiesz. Ważne będzie, abyś wyciszył emocje i odnalazł w sobie równowagę wewnętrzną i chłodne spojrzenie, co umożliwi Ci podjęcie rozważnej i sprawiedliwej decyzji. Będzie przy Tobie Anioł, który będzie wspierał uczciwy przebieg wszelkich procesów sądowych lub rozstrzygnięć w sytuacjach konfliktowych. Nowe pomysły, idee lub zamierzenia pojawią się we właściwym momencie. Poczekaj, aż sprawy dojrzeją na tyle, abyś mógł dokonać wyboru. Tajemnice zostaną odkryte z pewnym opóźnieniem.

STRZELEC

Strzelcom mogą ciążyć spory i konflikty, które trudno jest zażegnać. Na dłuższą metę może to źle wpływać na emocje i powodować nerwowość. Egoizm i zarozumiałość innych osób może okazać się trudną przeszkodą, aby dojść z kimś do porozumienia ze względu na brak pokojowego nastawienia drugiej strony. Niechęć do rozmowy i znalezienia kompromisu utrudni znalezienie wyjścia z tej sytuacji. Może to spowodować, że Strzelce zaczną rozmyślać, czy życie obdarowuje wszystkich jednakowo szczęściem i pomyślnością. Będzie przy Tobie Anioł opiekujący się ludźmi o szczerych intencjach, którzy angażują się w uczciwe przedsięwzięcia, więc pomimo Twego zwątpienia, Los będzie Ci sprzyjał, nawet jeśli na razie widzisz dużo przeszkód w osiągnięciu swoich celów. Pielęgnuj wiarę w siebie i nie wątp, że sukces jest osiągalny. Zmień nastawienie na pozytywne pomimo komplikacji. Pomyślności możesz się spodziewać w poszukiwaniach odpowiedzi na swoje pytania. Sprzyjać Ci będą osoby zajmujące się ezoteryką i spirytualnością i mogą Cię wesprzeć w tym okresie czasu w odkryciu tajemnic, które chciałbyś poznać. Gdy okaże się, że Przeznaczenie nie szykuje Ci niemiłych niespodzianek, może Ci to pomóc zrozumieć obecną sytuacje i zaakceptować sprawy, na które nie masz wpływu. Pozwól odejść przeszłości i spodziewaj się spełnienia i powodzenia w sprawach, na których Ci zależy.

KOZIOROŻEC

Jeśli o czymś bardzo marzysz, będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość i poczekać na spełnienie, a jeśli to życzenie wymaga od Ciebie większego zaangażowania, to będzie trzeba włożyć w to więcej wysiłku. Bądź wytrwały w swoich staraniach, bo może się okazać, że pomyślne rozwiązanie pewnych spraw może oddalić się w czasie. Nie powinno Ci braknąć jednak optymizmu w tym tygodniu. Najważniejszym tematem będzie rodzina. Zwróć uwagę, jak wyglądają Twoje relacje z członkami rodziny i to zarówno tej bliższej jak i dalszej. Jeśli istnieją jakiekolwiek konflikty, to czas je załagodzić. Jeśli masz dorosłe dzieci i zauważasz spory na tle różnicy pokoleniowej, postaraj się zrozumieć inny punkt widzenia Twych bliskich. Okaż zainteresowanie i uczucia domownikom. Poświęć im więcej czasu niż zazwyczaj, co pomoże zjednoczyć rodzinę i sprawić, że dom będzie ich prawdziwym azylem, w którym mogą wypocząć psychicznie. Osoby, które nie mogą sobie znaleźć miejsca w życiu, bo np. często się przeprowadzają, teraz mają szansę na znalezienie odpowiedniego lokum, w którym mogą pozostać na stałe i zapuścić korzenie. Będzie to czas spokoju i cieszenia się ciepłem domowego ogniska. To również idealny moment dla osób planujących adopcję lub zaopiekowanie się jakimś zwierzątkiem. W sprawach materialnych powinieneś również poczuć się bezpiecznie.

WODNIK

Nie zamykaj się w sobie, bo właśnie relacje między ludźmi będą miały istotne znaczenie w tym tygodniu. Możesz mieć potrzebę odsunięcia się od innych, jeśli będziesz mieć wrażenie, że prą do swych celów zbyt bezwzględnie. Ty w tym czasie możesz z większą łagodnością i wrażliwością patrzeć na sytuacje, a to spowoduje, że może Cię razić siła przebicia i determinacja, z jaką inni realizują swoje plany. Twoje metody będą dużo bardziej subtelne i nastawione na emocje drugiego człowieka. Możesz być bardziej podatny na zranienia przez to, że brak Ci tej „grubej skóry”, jaką mają inni. Bądź asertywny i nie angażuj się w sytuacje, które zdecydowanie wywołują w Tobie niechęć. Nie daj się wykorzystywać, bo będziesz mieć skłonność do bycia naiwnym i łatwowiernym. Pomyślności możesz spodziewać się w bliskich relacjach. Jeśli jesteś w związku partnerskim, może to być czas bardzo harmonijny i szczęśliwy, jeśli chodzi o wzajemne zrozumienie i okazywanie sobie czułości i bliskości. Osoby samotne mają szansę poznać kogoś wartościowego, z kim znajdą wspólny język i poczują pozytywne emocje. Twoja wrażliwość będzie zaletą w relacjach z bliskimi, natomiast może być pewnym utrudnieniem w sytuacjach kontaktu z osobami zbyt narzucającymi swój punkt widzenia. Nie uciekaj jednak w samotność, bo przegapisz szansę na miłe spędzanie czasu z osobami podobnymi do Ciebie.

RYBY

Nie uzależniaj swojego poczucia szczęścia od tego, czy spełnią się niektóre Twoje marzenia, bo możesz niepotrzebnie marnować energię na cel, który nie jest właściwym, albo źle dobierasz metody, aby go osiągnąć. W praktyce mogłoby się okazać, że to, czego pragniesz, szczęścia by Ci nie przyniosło, bo nie wiesz, jak potoczyłyby się dalej sprawy i jakie wynikłyby konsekwencje w przyszłości lub okaże się, że życie przyniesie Ci nowe rozwiązanie, które będzie bardziej satysfakcjonujące, niż dziś możesz to sobie wyobrazić. Możesz mieć tendencje do uciekania w świat wyobraźni, przeczuć i wsłuchiwania się w głos intuicji. Ryby mają dużą wrażliwość i przeżywają głęboko, więc mogą mieć wrażenie, że są w stanie nawet przewidzieć pewne wydarzenia. Uważaj jednak, abyś nie dał się zwieść odczuciom fałszywym. Możesz mieć trudność z odróżnieniem fikcji od rzeczywistości. Lepiej będzie skupić się na poznaniu swoich blokad tkwiących w podświadomości czyli odczytać ukryte zakodowane informacje w tej sferze psychiki, do której nie masz dostępu. Jeśli fascynował Cię pomysł poddania się hipnozie lub wybraniu tej metody jako formy terapii w przypadku określonych problemów, to teraz jest właściwy moment, aby się na zdecydować. Może pomóc Ci to w wielu sytuacjach, w których metody konwencjonalne nie przynoszą rezultatu. Możesz spodziewać się bardzo korzystnego czasu i pomyślności we wszelkich sprawach rodzinnych. Ciesz się spokojem i poczuciem bezpieczeństwa, bo możesz liczyć na wsparcie i szczere uczucia ze strony bliskich Ci osób.

Inni czytali także "Co to jest przesłanie anielskie" KLIK

Skontaktuj się z wróżką Napisz wiadomość KLIK

Horoskop jest autorskim utworem wróżki Mirandy sporządzonym na potrzeby Ezolinia Wróżby i nie zawiera fragmentów ani elementów już istniejących utworów i dzieł i nigdzie poza Ezolinia Wróżby nie jest i nie będzie publikowane