Przesłanie Anielskie

Przesłanie Anielskie

Przesłanie Anielskie na tydzień od 20 do 27 czerwca 2016

 

 

PRACA

Nie braknie wrażeń i powiewu świeżości. Poświęć uwagę nowym wydarzeniom. Sprawi to, że zmienisz swój dotychczasowy punkt widzenia na własną sytuację. Pośpiech nie jest wskazany przy podejmowaniu decyzji.  Zdezorientowanie pomału zacznie przemijać, a sprawy się wyjaśnią. Podążaj swoją drogą. Niepewność nie potrwa długo. Możesz wezwać Archanioła Jofiela, aby zesłał Ci zrozumienie i mądrość, abyś mógł właściwie ocenić, jak zadziałać. Oczekuj cudownych rozwiązań, obojętnie jak zagmatwana wyda Ci się cała sytuacja.

....................................

 

FINANSE

To, co jest dobre i wartościowe w Twoim życiu, nie wymaga od Ciebie postępowania wbrew sobie. Bądź wierny swoim odczuciom. Korzystna jest równowaga między pracą, a domem i rodziną. Przywykłeś do kompromisów, ale wyznacz granice. Nie zapominaj, że Ty sam jesteś bardzo ważny. Pieniądze nie są tak wielką wartością, żeby rezygnować dla nich z samego siebie, z uczciwości i poczucia godności. Stres i poczucie zagrożenia mogą Cię popychać do podejmowania pochopnych decyzji, ale gdy się zrelaksujesz i posłuchasz swojej intuicji, znajdziesz odpowiedź.

................................

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

Jeśli jesteś samotny, zdaj się na wydarzenia, które nadejdą, zamiast przeżywać nieustanną frustrację. Jeśli poznana osoba nie odpowiada Twoim wyobrażeniom, pozwól jej odejść. Nie trać wiary, że końcu pojawi sie ta właściwa.

W partnerstwie harmonię zapewni wstawiennictwo Archanioła Raguela. Klarowna komunikacja z ukochaną osobą zapewni Ci spokój ducha i polepszenie sytuacji w związku. Odważ się na rozmowę od serca. Broń swoich przekonań i przedstaw jasno swój punkt widzenia. Być może masz w otoczeniu osoby uprzedzone do Ciebie, które maja wpływ na Twoje życie uczuciowe. Nie jest to czas udawania, że wszystko jest w porządku, jeśli tak nie jest.  Twój partner zrozumie Twoje uczucia, jeśli jasno je wyrazisz.

..............................................

 

SAMOPOCZUCIE

Samopoczucie będzie zależało od Twojej odwagi mówienia głośno i wyraźnie o swoich potrzebach i uczuciach. Bądź asertywny i uwierz w siebie. Wytrwałość pomoże Ci pokonać wszelkie przeciwności. Unikaj osób o negatywnych emocjach.  Wyznacz granice między Tobą a nimi i nie obawiaj się powiedzieć "nie".  Postępuj tak, jak nakazuje Ci Twoja intuicja i głębokie poczucie tego, co jest dla Ciebie korzystne i dobre.

 

Jeżeli znajdujesz się w trudnej sytuacji i potrzebujesz szybkiego, skutecznego wsparcia,rozwiązania Twojego problemu napisz lub zadzwoń

SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/sms)

Telefon 708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

Autor tekstu Miranda