Przesłanie anielskie na maj

Przesłanie anielskie na maj

Przesłania Anielskie na tydzień od 9 do 15 maja

W życiu każdego z nas towarzyszą niewidzialne,świetliste istoty -anioły.To one pomagają nam wyjść z kłopotów,wskazują drogę,dają rozwiązanie.Nasza wróżka Miranda wyciągnęła z kart anielskich  przesłanie  na najbliższy tydzień,zobacz co ten czas przyniesie Tobie zadzwoń 708 588 502 kod 7

PRACA

To czas szukania nowych grup, organizacji, przyjaciół tak, aby Cię to wzbogacało i ułatwiało odniesienie sukcesu oraz dawało poczucie satysfakcji zawodowej. Jeśli jesteś w jakiejś grupie, zastanów się, czy wciąż macie te same cele. Czy grupa ta wspiera Cię, czy neguje Twoje działania. Ważne i korzystne jest, aby otaczać się ludźmi, którzy podobnie jak Ty czują, myślą i dacie sobie nawzajem wsparcie. Dochodzenie do celu wspólnie z przyjaciółmi lub ludźmi podobnie myślącymi jak Ty przyniesie radość i będzie prostsze. Może to być czas opuszczenia pewnych kręgów znajomych, jeśli czujesz, że Wasze ścieżki się rozchodzą. W realizacji pragnień pomoże Ci Prawo Przyciągania. Warto jest mierzyć wysoko i sięgać myślami i wyobrażeniami swych marzeń, ale planowanie każdego szczegółu utrudnia lub opóźnia realizację marzenia. Wszechświat wybiera swoje metody i drogi, by przyciągnąć do Ciebie to, czego pragniesz. Rozluźnij się więc i pozwól zadziałać siłom wyższym.

Pomoże Ci też świadomość, że rywalizacja jest jak wysyłanie sygnału w świat, że czegoś Ci brakuje, lub braknie w przyszłości. Rywalizuje ten, kto nie wierzy, że przetrwa.  Skup się więc na tym, co możesz dać najlepszego z siebie. Każdy jest potrzebny, jeśli pracuje z pozytywnym zaangażowaniem i pasją. Dla kogoś takiego nigdy nie braknie miejsca.

....................................

FINANSE

Kiedy człowiek częściej "bierze", niż sam daje, zaczyna się w nim utrwalać wzorzec osoby, która ma mało. Dlatego musi brać od innych. Jest to złudzenie naszego ego. Anioły proszą, abyś wzmocnił obraz samego siebie, który coś daje, bo MA. Podaruj coś komuś w tym tygodniu. Zrób prezent, choćby skromny. Nie przywiązuj się do pieniędzy, które zarobiłeś, bo one i tak powrócą do Ciebie, jeśli będą swobodnie przepływać z rąk do rąk. Nie słuchaj swego ego, które próbuje Cię przekonać do tego że masz zbyt mało, żeby ofiarować coś innym. Każdy może coś dać drugiemu. Przejrzyj swoją szafę, może czegoś nie potrzebujesz i mógłbyś oddać to uboższym od siebie. Daj, na ile pozwala Ci Twoja pewność siebie, hojność, spontaniczność. Daj z potrzeby serca, a nie po to aby Cię za to nagrodzono, zauważono. Daj coś, żeby zaakcentować  i pokazać samemu sobie, że skoro dajesz, to MASZ. Wpłynie to pozytywnie na to, jak się postrzegasz i pomoże Ci przyciągnąć jeszcze więcej dobra materialnego.

.......................................

ŻYCIE UCZUCIOWE

Jeśli odczuwasz smutek i osamotnienie, to wiedz, że sam się zamknąłeś w swojej twierdzy. Osłoniłeś swe serce przed zranieniem i bólem, a ci,  którzy chcieliby wnieść w Twoje życie serdeczność i ciepło nie mogą przedostać się przez mury, które zbudowałeś. Na pewno przemawiają przez Ciebie dawne doświadczenia i przykrości, które Cię spotkały. Zamknięcie się jednak przed innymi uniemożliwia nadejście miłości czy przyjaźni, a także wszelkiego dobra, radości i pomocy płynącej z zewnątrz. Anioły przyrównują ten stan umysłu do więzienia. Możesz jednak wyjść z niego w dowolnej chwili. Jeśli obawiasz się o swoje bezpieczeństwo, obawiasz się kogoś pokochać, polubić, zaufać, poproś Aniołów, aby przysłali Ci tylko delikatnych i wrażliwych ludzi. To pomoże Ci  oswoić się z nową sytuacją i postawą bardziej otwartą na kontakty z innymi. Wyobrażaj sobie, ze otacza Cię dobro i pozytywne energie, a przywołasz je do siebie. Nawet gdy spotkasz kogoś, kto Cię zrani, aby podnieść własne poczucie wartości, to wiedz, że to Ty decydujesz, czy to będzie miało wpływ na Ciebie. To Ty w sercu czujesz sie mały lub duży, ważny lub nieistotny, silny lub słaby i to decyduje, jak radzisz sobie z poczuciem odrzucenia czy zranienia. Ważne jest więc, abyś pokochał najpierw siebie i siebie nazwał przyjacielem.

..............................

SAMOPOCZUCIE

Czy chwile smutku, a może depresji powracają do Ciebie jak bumerang? Nadszedł czas, aby to zmienić. Możesz mieć uczucie wciąż powtarzających się negatywnych doświadczeń. Zakończysz tą przykrą lekcję, jeśli zrozumiesz przyczynę tego zjawiska. Ma ono związek z poczuciem winy.  Wina ta jest tak ciężka i trudna do udźwignięcia, że zrzucasz ją na świat, ludzi, okoliczności, ale tak naprawdę obwiniasz siebie samego. Kiedy ktoś odrzuca Twoja uczucia, albo coś Ci sie nie udaje, zaczynasz wątpić w siebie i się obwiniać o to, że nie jesteś wystarczająco dobry. Pozwól sobie mieć słabości, popełniać błędy i nie być doskonałym. Pokochaj i zaakceptuj siebie razem ze wszystkimi skazami, chorobami, problemami... Taki, jaki jesteś, jesteś wystarczająco dobry. Anioły zawsze widzą w Tobie najlepsze cechy i Twój największy potencjał. Podziwiają Cię za odwagę bycia tu na Ziemi i odnajdywania duchowych wartości w świecie materii. Spójrz na siebie ich oczami przepełnionymi podziwem. Kiedy uwolnisz się od winy, pozbędziesz się smutku i frustracji. Twoje szczęście zależy od Ciebie i tylko Ty masz klucz do swego zdrowia fizycznego i emocjonalnego.

Autor tekstu wróżka Miranda

Jeśli chcesz poznać osobiste przesłanie anielskie tylko dla Ciebie zadzwoń teraz 708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)