Przesłanie od aniołów

Przesłanie od aniołów

W życiu każdego z nas towarzyszą  anioły,które wskazują drogę,pomagają rozwiązać problemy ,opiekują się nami.Pamiętaj, że nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia -  anioły zawsze skutecznie pomogą kiedy je o to poprosisz.

 

Przesłania Anielskie na tydzień od 13 do 19 czerwca

 

PRACA

Będzie to tydzień pełen wrażeń. W krótkim czasie wiele się wydarzy. Dla niektórych osób będzie to czas sukcesów większych, niż się spodziewali. Dla innych pracowity tydzień, pełen nowych wyzwań.  Archanioł Michał będzie wspierał osoby, które poproszą go o pomoc. Zrobi to z przyjemnością, więc nie musisz się wahać, czy się do niego zwrócić. Doda Ci odwagi, zapału, pozytywnej energii i zachęci do podążania wybraną drogą.  Jeśli pozwolisz mu się poprowadzić,  Twoja siła wzrośnie dziesięciokrotnie. Samotna walka z trudnościami może być wyczerpująca, a Anioły z radością ułatwią Ci życie, jeśli tylko tego pragniesz. Chętnie wyprostują Twoje ścieżki, zwiększą motywację i siłę potrzebną Ci do wprowadzenia zmian. 

..................................................

FINANSE

Dodatkowe pieniądze lub szanse na ich zarobienie staną się bardzo realne i możliwe. Możesz otrzymać pożyczkę, podwyżkę, awans lub nagrodę pieniężną.  Może Ty sam ofiarujesz komuś prezent. Pieniądze będą w ruchu i powinna zostać zachowana równowaga. Jeśli coś otrzymasz, to warto również coś dać od siebie.

To, w jaki sposób myślisz i mówisz o pieniądzach, sprawia, że włączasz automatycznie określony wzorzec, który funkcjonuje w Twoim życiu. Jeśli wierzysz, że masz szczęście do pieniędzy, tak będzie się działo. To jest program, który działa bez Twojej świadomości. Zastanów się, czy Twój program jest korzystny dla Ciebie.

...................................................

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

Odzyskaj harmonię z samym sobą, bo od tego zależą Twoje relacje z innymi. Gdy czujesz w sobie równowagę emocjonalną i akceptujesz siebie, to emanujesz spokojem, który staje sie "zaraźliwy".

To, co czujesz i uzewnętrzniasz, ma wpływ na innych. Oprócz porozumienia słownego istnieje drugie, wyczuwalne na poziomie podświadomym. Jest to cicha, niesłyszalna rozmowa miedzy ludźmi oparta na odbieraniu energii. Nawet gdy mówisz pięknie, ale przeżywasz negatywne emocje, druga osoba to wyczuwa.

Konflikt wewnętrzny będzie się uzewnętrzniał w relacjach z ludźmi. Kiedy się uspokoisz, otoczenie też poczuje spokój. Zadziała Prawo Przyciągania.

 

W tym tygodniu wszelkie konflikty miłosne lub ogólne mogą zostać rozwiązane poprzez zwrócenie się do własnego wnętrza i przywrócenie własnej równowagi uczuciowej.

Jeśli szukasz partnera, nie zapominaj, że harmonijne związki i ludzi podobnie czujących jak Ty przyciągniesz do siebie, gdy Ty sam będziesz się szanował i lubił.

....................................................

 

SAMOPOCZUCIE

Gdy poczujesz spadek nastroju, rozejrzyj się i spróbuj znaleźć wokół siebie wszystko, co wywołuje Twój uśmiech. Może to być Twój kwiat, który urósł, ale nie zwróciłeś na to uwagi zabiegany na co dzień. Może będzie to zachód słońca za oknem. Nie pozwól, aby te chwile przeminęły nie zauważone.

Tak naprawdę nie potrzebujesz niczego specjalnego, aby poczuć radość, chyba że sam tak zdecydujesz. Nie czekaj dłużej, weź sprawy w swoje ręce i wyszukaj wszystko to, co jest piękne i magiczne blisko Ciebie i pozwól sobie cieszyć się tym. Ty decydujesz, na co kierujesz swoje myśli. Uwolnij się i odpocznij od tego, co Cię dręczy. Lepszej chwili na to nie będzie. Ta jest idealna.

 

Autor wróżka Miranda

Jeżeli znajdujesz się w trudnej sytuacji i potrzebujesz szybkiego, skutecznego wsparcia,rozwiązania Twojego problemu napisz lub zadzwoń

SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/sms)

Telefon 708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)