Rada Anielska

Rada Anielska

 

Rada z karty anielskiej na tydzień od 27 lutego do 5 marca

 

BARAN

Spójrz obiektywnie i z dystansem na swoją sytuację i siebie samego, na wszystkie wydarzenia w Twoim życiu. Możesz wyraźnie dostrzec prawdę, której szukałeś, a sprawy mogą się w końcu wyjaśnić. Konflikty mogą zostać rozwiązane, a Ty możesz oczyścić się z zarzutów lub pogodzić ze swoim dotychczasowym nieprzyjacielem. Oczyść przestrzeń wokół siebie, pozbądź się spraw, które wprowadzają chaos i zamieszanie, którego nie chcesz.

……………..

BYK

Nie spiesz się, bo niektóre sprawy potrzebują czasu, aby dojrzeć lub wzrosnąć. Zachowaj cierpliwość i miej świadomość, że wszystko rozwija się we właściwym kierunku, tylko trzeba zachować określony porządek i kolejność posunięć, jakie zaplanowałeś. Zbliża się do Ciebie ważna zmiana, na którą czekałeś, ale pojawi się w doskonałym dla Ciebie czasie. Nie przyspieszaj niczego. Postępuj jak dotychczas, a powoli zrealizujesz swoje cele.

…………………

BLIŹNIĘTA

Czasem bywa tak, że warto odłożyć pewne plany na później. Nie wszystko uda się zrealizować w tym momencie. Nie oznacza to jednak, że coś Cię ominie. Może pojawić się później jeszcze lepsza okazja lub możliwość. Pewne sprawy dziś skomplikowane, okażą się z czasem jaśniejsze i prostsze. Skup się na jednym, nie rób wielu rzeczy naraz. Nie pogrążaj się w smutku, jeśli coś Ci się nie udało. To tylko chwilowy przestój, wkrótce ruszysz naprzód, a Twoja pozycja się poprawi.

………………

RAK

Kieruj intuicją i własnym wyczuciem. Dopóki masz wewnętrzne, dobre odczucie, że jesteś na właściwej drodze, tak jest naprawdę. Zwracaj uwagę na swoje emocje, bo one  wskażą Ci, jaką decyzję trzeba podjąć. Nie jest to czas, kiedy uda Ci się samemu wszystkiego dokonać, ale jeśli oprzesz się na swojej wewnętrznej intuicji, sam siebie będziesz wspierał w każdej sytuacji, bo Twoje wybory będą mądre, nawet gdy niezrozumiałe.

…………….

LEW

Cierpliwie realizuj swoje cele, bo właśnie cierpliwość okaże się kluczem do sukcesu. Twoje wysiłki zostaną Ci zrekompensowane, a po każdej burzy powróci słońce. Bądź wytrwały na swej drodze, a nagroda Cię nie minie. To czas również aby wybaczyć osobom, które Cię zraniły w jakikolwiek sposób, bo pielęgnowanie poczucia krzywdy, jeszcze bardziej pogłębia ten stan. Jeśli jakieś osoby szkodzą Ci w otoczeniu, odsuń się od nich, zamiast tkwić w niezdrowej sytuacji.

………………

PANNA

Zajmij się swoimi nawracającymi uczuciami i myślami, zwłaszcza jeśli masz wrażenie, że stały się obsesyjne. Jeśli odczuwasz stały głód czegoś (głód informacji, rozrywki lub inny), to nie pozbędziesz się go w kółko od nowa go zaspokajając. Znajdź w sobie spokój i zastanów się, czy nie gonisz za czymś, na czym tak naprawdę wcale Ci nie zależy, tylko robisz to z przyzwyczajenia, lub dałeś się wciągnąć w pogoń za czymś, czego pragną inni dla siebie. Zajmij się też swoim ciałem i zdrowiem.

…………..

WAGA

Jeśli czujesz, że powinieneś dokonać zmian, to nie wzbraniaj się przed tym dłużej. Możesz obawiać się, że nie przyniesie to pozytywnych rezultatów, ale intuicja dobrze Ci podpowiada, że nadszedł czas na zrobienie czegoś nowego. Zwłaszcza jeśli masz odczucie, że Twoja obecna sytuacja wyczerpuje Cię psychicznie, lub przebywasz w niesprzyjającym Ci otoczeniu, które powoduje, że zamykasz się przed ludźmi i nie realizujesz swobodnie.

……………..

SKORPION

Zwróć uwagę, czy nie roztrząsasz zanadto spraw, które Cię martwią. Fakt, że coś Ci się nie uda, rozczaruje Cię, nie powinno powodować, że utkniesz w negatywnym myśleniu. Analiza niesprzyjających sytuacji nie pomoże Ci ich rozwiązać. Nie sabotuj sam siebie i podejdź do tematu rozsądnie. Przemyśl i zacznij rozwiązywać problemy. Nie przejmuj się krytyką innych, zawsze znajdzie się ktoś, komu się nie spodoba Twoje działanie.

………………

STRZELEC

Wytrwałość w jakimkolwiek działaniu się opłaci. Dotrzesz do tego, czego szukasz. Czy to będzie ważna informacja, czy pogłębienie przyjaźni, czy umocnienie swojej pozycji w pracy. Hojnie obdarzaj innych tym, co możesz dać z siebie, a wróci to do Ciebie w jeszcze lepszej postaci. Dobre słowo, pomoc lub cokolwiek, co zainwestujesz w drugiego człowieka, opłaci się i przyniesie dobre rezultaty.

………………

KOZIOROŻEC

Zanim rozpoczniesz realizację kolejnego posunięcia, daj sobie czas, aby wszystko dokładnie przemyśleć. Dopiero wtedy będziesz gotów do działania, a Twoje ruchy pewne i bezbłędne. Zaplanuj wszystko w szczegółach, rozważ sytuację. Nie spiesz się, Twój pomysł będzie lepiej dopracowany, a rezultat bardziej zadowalający. Może Cię olśnić, co powinieneś zrobić  i niespodziewanie znajdziesz rozwiązanie problemu.

……………….

WODNIK

Otwórz się na wiadomości, które nadejdą. Może być to ważna wiadomość od znajomego, na którą czekasz, ale równie dobrze informacja, którą znajdziesz w internecie lub usłyszysz przypadkiem. Może Ci to w jakiś sposób pomóc. Dobrze wykorzystuj swoje możliwości, bo od tego będzie zależał wynik Twoich spraw. Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zrealizować cel, ale nie przegap szansy, jeśli chcesz go osiągnąć.

………………

RYBY

Coś może Cię zaskoczyć i zmienić sposób postrzegania sytuacji. Przyjmij to pogodnie i zajmij się drobnymi sprawami codziennymi. Nie musisz sam rozwiązywać każdego problemu, zostaw innym załatwienie tego, co może być obecnie poza Twoim zasięgiem. Dbanie o codzienne drobne sprawy też jest bardzo istotne. Kieruj się intuicją i proś o pomoc innych, jeśli jej potrzebujesz.

Autor tekstu wróżka Miranda

SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/SMS)