Sekshoroskop

Sekshoroskop

Horoskop miłosny miesięczny, sporządzony na podstawie kart Tarota.

Horoskop miłosny na sierpień. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Adriana

Baran-- Kochane Barany, przed Wami miesiąc  nowych szans i możliwości. W związkach, to będzie czas na zabawę, wesołość i porozumienie. Dla samotnych to tez bardzo dobry czas na pojawienie się niezwykłej osoby na waszej drodze. Rozglądajcie się więc uważnie, by nie przegapić swojego szczęścia.

Byk—dla Was Byki w sierpniu jakiś początek znajomości, lub odrodzenie się uczuć. Nie bądź Byku zazdrosny o partnera, bo nie ma powodu a może to doprowadzić do spięć i niemiłych sytuacji. Single niezaobrączkowane, mogą podjąć decyzje o wspólnym zamieszkaniu lub ślubie.

Bliźnięta — Jeśli Ty lub Twoja druga połówka spędzacie zbyt dużo czasu w Internecie lub w mediach społecznościowych, może to mieć destrukcyjny wpływ na wasz związek. Nie pozwól na to. Czas podnieść głowę znad urządzenia i ponownie zaprzyjaźnić się z innymi aspektami swojego życia.

Rak-- To będzie bardzo romansowy miesiąc  dla Raków. W stałych związkach może pojawić się zazdrość i niepewność. Uważajcie Raki na „skoki w bok”, bo może się to dla Was nie zakończyć pomyślnie. Wasza druga połowa, odkryje Waszą niewierność. Finał tego nieprzemyślanego kroku będzie Was drogo kosztował. Lepiej skupić się na wspólnych chwilach i zaplanować niespodziankę, którą Wasza połówka zapamięta na długo. Natomiast single mają zielone światło na otworzenie się na nowości i poszukiwanie miłości swojego życia.

Lew—Nie spychaj swoich uczuć na drugi plan i nie buduj swego związku na pieniądzach. W sierpniu mogą pojawić się nieporozumienia, czepianie się o drobnostki. Poczujesz Lwie, jakbyście żyli obok siebie. Jeśli chcesz aby do twojego związku wrócił spokój to wyciągnij rękę do zgody i pokaż partnerowi, że zależy Ci na nim.

Panna—Sierpień niesie ze sobą dla Panny wiele niespodzianek. Będą romantyczne wieczory we dwoje, dużo czułości. W stałych związkach porozumienie i stabilizacja. Single mogą spotkać miłość swojego życia. Poświęć Panno swoim bliskim dużo czasu i uwagi bo w przeciwnym razie, może dojść do konfliktu.

Waga—zapowiada się miesiąc dość konfliktowy. Spowodowany nudą i rutyną. Przyszła pora, abyś wzięła Wago sprawy w swoje ręce i podjęła decyzję co dalej. Zrób rachunek sumienia, a zobaczysz ze wiele nieporozumień było z powodu twojego uporu. Zaproś swoją połówkę na romantyczny spacer i okaż więcej zainteresowania i czułości ,a zobaczysz, że sprawy ułożą się pomyślnie .

Skorpion-- W związkach nastąpi poprawa relacji, komunikacja ruszy do przodu i nastąpią spokojne dni ,pełne ciepła i miłości. To dobry czas na oświadczyny, podjęcie decyzji o ślubie lub poczęcie dziecka.

Strzelec—pogubiłeś się trochę Strzelcu w miłości , zbyt dużą wagę przywiązując w związku do materii. Będziesz się zastanawiać czy dalej wam razem po drodze. Twoje zaangażowanie uczuciowe mocno osłabnie. Na horyzoncie pojawi się „ nowa miłość”. Zanim zdecydujesz się na odejście, przypomnij sobie co było dobre w twoim związku, i czy nie lepiej uratować to co pewne i stałe, niż rzucać się w wir nowej fascynacji.

Koziorożec—Sierpień przyniesie wiele szczęśliwych zbiegów okoliczności. Podążaj dalej Koziorożcu wybraną drogą a doprowadzi cię ona do spełnienia w miłości. Pamiętaj-jeśli zboczysz z raz obranego kursu, mogą Cię spotkać nieporozumienia i rozczarowania.

Wodnik—Będzie to emocjonalny miesiąc. Staniesz Wodniku przed podjęciem ważnej życiowej decyzji. Pamiętaj, że ślub nie zawsze daje pewność ze już razem na zawsze. Zazdrość to zły doradca w miłości. Lepiej spokojnie porozmawiać z partnerem i wyjaśnić wątpliwości.

Ryby—do Ryb los wreszcie się uśmiechnie i poczują pełnię szczęścia. Koniec z problemami. W stałym związku nastąpi harmonia, a osoby samotne spotkają na swojej drodze kogoś do pary. Nie podchodź jednak Rybo od razu bardzo poważnie do tej znajomości, bo możesz wystraszyć swoja zaborczością partnera. Pozwól rozwijać się znajomości powoli.

Horoskop miłosny miesięczny. Opracowanie wróżka Solen

Baran (21 marca -19 kwietnia)

Zbyt często kierunkujesz myśli na sprawy materialne, zajmują Cię problemy natury finansowej. Twoje logiczne i racjonalne podejście do życia sprawia, że uczuciowe tematy spychasz na dalszy plan. Jeśli jesteś wolnym Baranem, to karty radzą byś otworzył się na uczucia. Kwiecień może przynieść nową znajomość, która w krótkim czasie całkowicie skradnie Twoje serce. Osoba ta nie tylko zapewni uczuciowe wsparcie, ale także będzie dobrym i opiekuńczym przyjacielem. Będzie to ktoś godny zaufania. Barany będące w związkach powinny zdobyć się na szczerość a odczują wtedy poprawę w relacjach. Mimo drobnych nieporozumień Wasze związki są stabilne, dają poczucie bezpieczeństwa.

Rada: miej więcej zaufania do partnera, jego praktyczne podejście do życia nie pozwala czasem na uzewnętrznianie uczuć, co nie oznacza ich braku. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Byki czeka harmonijny i ciepły okres w uczuciach. Mimo tego, że dookoła chaos, to Wy poczujecie się spełnieni i szczęśliwi. Wolne Byki mogą teraz spotkać na swej drodze partnera młodego duchem, zarażającego optymizmem, życzliwego całemu światu. Możecie poczuć, że teraz jest dobry czas na stabilizację, być może będziecie snuć plany wspólnego życia także te dotyczące założenia rodziny. Bykom w związkach również udzieli się ten harmonijny nastrój. Partnerzy staną się bardziej empatyczni, nawet po wielu wspólnych latach możesz liczyć na romantyczne chwile.

Rada: bądź otwarty na pozytywne uczucia, miej wiarę w szczęście, daj coś od siebie spontanicznie, a to zaprocentuje rozkwitem twojego związku w przyszłości. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

W kwietniu czeka Cię miesiąc burzliwy, wypełniony konfliktami. Tylko że będą to nieporozumienia z błahego powodu, taka przysłowiowa burza w szklance wody. Będziesz narażony na konieczność współzawodnictwa i pokazanie kto tu ma rację. Bliźnięta w stałych relacjach, które poddadzą się tej burzliwej energii, odczują to jako starcie osobistych ambicji. Lepiej odpuście i wycofajcie się nim z nic nieznaczącej błahostki powstanie niszczycielskie tornado. Natomiast wolne Bliźnięta mogą przeżyć gorący i namiętny romans, to dobry czas na chwileczkę zapomnienia. Nie będziecie narzekać na brak zainteresowania.

Rada: zastanów się dwa razy, zanim wzniecisz ogień upierając się przy swoich racjach, postaraj się o więcej elastyczności w relacjach z partnerem. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Nadszedł dla Raków czas pozytywnych zmian w sferze uczuciowej. Dzięki ogromnym pokładom kreatywności stworzycie magiczną atmosferę i przejmiecie inicjatywę w związkach. Zajęte Raki mogą liczyć na ożywienie w miłości. Wasza potrzeba bliskości zostanie spełniona, zacieśnicie swoje więzi emocjonalne i zbudujecie poczucie bezpieczeństwa. Raki szukające drugiej połowy mają dobry czas poznanie kogoś wartościowego. Wykorzystajcie swoją inwencję twórczą i błyskotliwość w kontaktach, bo kwiecień jest dobrymi miesiącem do eksperymentowania w miłości. Porzućcie nieśmiałość i przejmijcie inicjatywę.

Rada: by utrzymać harmonijny związek, otwarcie komunikuj swoje potrzeby i mów o swoich oczekiwaniach, prowadź interesujące rozmowy, bądź zgodny, dąż do wspólnych celów. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Lew (23 lipca -22 sierpnia) 

Jeśli chcesz, aby Twoja relacja z bliską osobą zbliżyła się do idealnej, to czeka Cię duża praca nad sobą. Kwiecień wymusza większe zaangażowanie w sferę uczuć. Do życia potrzebne będą Ci także duże pokłady cierpliwości. Wolnym Lwom nie w głowie teraz namiętne romanse. Całą swoją uwagę kierujecie na sprawy materialne. Brak Wam spontaniczności i kreatywności. Nie jest to dobry czas na spotkania i randki. W stałych związkach obciążenie związane z pracą i obowiązkami spowoduje zakłócenie relacji, pojawią się między Wami nieporozumienia.

Rada: postaraj się wygospodarować czas dla bliskich, poświęcaj im swoją uwagę niezależnie od swoich zaplanowanych zajęć. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Panna (23 sierpnia -22 września)

Kwiecień przynosi Pannom ogromną energię, którą macie teraz okazję przekierować i wykorzystać w sferze uczuć. Czeka Was dynamiczny miesiąc, w którym wiele będzie się działo. Wolne Panny będą gotowe na nowe wyzwania, niestraszna im będzie rywalizacja w walce o atrakcyjnego partnera. Nowy związek okaże się ekscytujący, spodziewaj się nawiązania namiętnego romans bez rutyny w sypialni. Natomiast Panny związane na stałe muszą wyznaczyć swoim partnerom granice, których przekraczać nie należy. Jasno wyrazić swoje potrzeby i oczekiwania.

Rada: masz ogromny wpływ na to co się dzieje, nie stój w miejscu, przejmij inicjatywę a wszystko potoczy się dobrym dla Ciebie kierunku. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Waga (23 września -22 października)

Romantyczny i idealny dla flirtów, taki będzie kwiecień dla Wagi. Czekają Cię nowe możliwości, dobre nowiny i propozycje. Samotne Wagi będą miały okazję do spotkania swojego wymarzonego ideału. Jednak karty ostrzegają, że może Was w sobie rozkochać i tak szybko jak się pojawił zniknąć na dobre. Wagi w związkach umocnią swoje uczucia, miesiąc ten upłynie pod znakiem lojalności i oddania w miłości. To dobry czas na sformalizowanie związku, będziecie snuć plany związane z małżeństwem.

Rada: nie odrzucaj zaproszeń, ofert i propozycji, bądź otwarty na nowości. Bądź optymistą. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Kwiecień wprowadzi do Twojego życia stabilizację. Będziesz wspólnie z partnerem patrzeć w przyszłość i marzyć. Skorpiony szukające nowego związku będą miały wrażenie, że na horyzoncie nie ma dla nich idealnego partnera. Pomyśl czy szukasz tam gdzie trzeba, może należałoby wyjść poza utarte schematy działania. Jeśli już jesteście z kimś krótki czas, to relacja Wasza będzie dobrze się układać jeśli się w nią bardziej zaangażujecie. Miesiąc ten przynosi dobre widoki na przyszłość. Skorpiony w stałych związkach będą miały potrzebę budowania kompromisów i wspólnego patrzenia w przyszłość. I jeśli się wnikliwie przyjrzą to odkryją nowe możliwości, obiecujące znajomości i perspektywy dobrych zmian.

Rada: spoglądaj za horyzont, są tam nowe możliwości. Nie ograniczaj się, wyjdź z inicjatywą. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Miesiąc ten będzie obfitował w egzaminy, to czas na weryfikację uczuć i lojalności partnerów. Osoby spod znaku Strzelca będące w związkach będą zobligowane do działania konkretnego. Czekoladki i kwiatki nie wystarczą, aby przekonać partnera o swoich uczuciach. Teraz o miłości trzeba mówić w czynach. Wytrwałość będzie się opłacała, dzięki temu zbudujesz silne filary związku. Wolne Strzelce nie będą miały zbyt wielu okazji do nawiązania flirtu czy romansu, chyba że wyjdą poza mury swojej pracy i wykażą się dużą inicjatywą.

Rada: zadbaj i zatroszcz się o siebie i o partnera, okaż mu ciepłe uczucia, znajdźcie wspólny cel. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Koziorożec (22 grudnia -19 stycznia)

Kwiecień dla Koziorożców nie jest pomyślny miesiącem dla zawierania nowych znajomości. Będziesz zajęty rozwiązywaniem innych problemów niż te natury uczuciowej. Skupisz się głównie na konfliktach w pracy. Wolne Koziorożce będą bardzo logicznie podchodzić do spraw uczuciowych. Nowo poznane osoby będziecie oceniać poprzez rozum i z wyrachowaniem. Natomiast osoby będące w stałych związkach będą musiały iść na wzajemne ustępstwa. Uważajcie na plotki.

Rada: zachowaj czujność i za wszelką cenę walcz o to co Twoje, bądź odważny. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Wodnik (20 stycznia -18 lutego)

Poczujesz się Wodniku bardzo atrakcyjne, pełen energii i chęci do działania. Ten wiosenny miesiąc będzie sprzyjał nawiązywaniu nowych znajomości. Będziesz z optymizmem spoglądać w przyszłość, gdyż nowo nawiązana relacja okaże się bardzo harmonijna. Wolne Wodniki będą chciały spędzać więcej czasu beztrosko, z daleka od spraw finansowych i zawodowych. Radosne chwile zaprocentują rozkwitem uczuć. Gorąco zrobi się także w sypialni. Wodniki w stałych związkach mogą także liczyć na gorący przypływ uczuć, partner zapewni Wam dużo ciepła i ogromną ilość pocałunków.

Rada: wykorzystaj w pełni ten dobry okres, naładuj swoje akumulatory i z pozytywnym nastawieniem idź do przodu. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Ryby (19 lutego -20 marca)

Dla Ryb będzie to miesiąc dynamiczny i wyjątkowy. Odczujecie przypływ sił witalnych i potrzebę kontaktów. Wszystkie Ryby, które czekają na pojawienie się miłości, będą mogły wykorzystać swoja pewność siebie i komunikatywność, by oczarować pojawiające się w ich życiu nowe osoby. Z łatwością zwrócicie na siebie uwagę. Możliwe jest też odnowienie starych związków, powrót osób z przeszłości. Ryby w stałych związkach nie będą się nudziły, świeży powiew wiosny odnowi Wasze relacje i rozwieje rutynę.

Rada: nie daj się zdominować, zrównoważone partnerstwo jest kluczem do zachowania harmonii w relacji. Jeśli, chcesz poznać swój indywidualny horoskop miłosny, skontaktuj się z wróżką Solen

Sekshoroskop dla wszystkich znaków zodiaku.

 

Sekshoroskop Baran

Panowie  –  Bez gry wstępnej się nie obejdzie,  gdy opanujecie ją do perfekcji otrzymacie  w „nagrodę”  seks jakiego jeszcze nie mieliście. Doznania które zapewnicie partnerce na długo pozostaną w jej pamięci, co zaprocentuje intensywniejszym i częstszym kontaktem seksualnym.

Panie –  flirt, kuszenie, ta gra  rozpali Waszego partnera do granic wytrzymałości, róbcie  tak dalej, a spełnienie najwyższych lotów gwarantowane. Zyskacie w oczach partnera, a także same siebie pozytywnie zaskoczycie.

Single -  Nie będziecie narzekali na brak towarzystwa na polu erotycznym,  również przypadkowe seks spotkania możliwe do zrealizowania. Jaką drogę wybierzecie po takiej będziecie stąpać. Dobry moment na otwarcie się przed drugą osobą. Wykorzystajcie ten czas.

Sekshoroskop Byk

Panowie – Wypatrujcie sygnałów , zbliżenie intymne  w tym  miesiącu  będzie z inicjatywy partnerki,  z elementami zaskoczenia. Partnerka  może Was wiele nauczyć, odkryć  tajemnice kobiecego ciała, najskrytszych zakamarków erotycznych.

Panie   -  dajcie znak partnerowi , jeśli  macie ochotę na wspólne zbliżenia ciał.   Zaprocentują  one namiętnym, dzikim i długo pozostającym w pamięci seksem. Ten miesiąc będzie  dla Was doskonałym nauczycielem seksualnej drogi i odkrywaniu tajemnic własnych ciał.

Single -  ten miesiąc przed Wami odkryje nowe możliwości doznać intymnych, nie zawsze sam   akt seksualny jest spełnieniem. Tutaj dużą rolę będzie odszukanie w sobie blokad, przepracowanie ich i uwolnienie się. To będą podwaliny dalszych sukcesów seksualnych z partnerką/em

Sekshoroskop Bliźnięta

Panowie   - Nienajlepszy czas w sferze seksualnej , musicie  uzbroić się w cierpliwość, potrzeba zmian aby udało się zrealizować Wasze  potrzeby.  W tym miesiącu powinniście rozpocząć etap transformacji seksualnej, zerwać ze starymi nawykami, schematami, aby w tej dziedzinie było aktywnie.

Panie –  same musicie określić czego potrzebujecie, abyście  czuły się spełnione i  mogły doznawać pełną rozkosz. Blokady w głowie tworzone powinny być odsunięte, gdy to zrobicie odkryjecie seks na nowo.

Single – ważny etap przed Wami, wnosić będziecie sporo zmian, które pozwolą Wam na ruszenie z miejsca w sferze intymnej, ale również i uczuciowej.

Sekshoroskop Rak

Panowie  –  To Wy będziecie kontrolowali przebieg spraw, doprowadzali partnerkę do granic rozkoszy. Tak!  to idealny czas, abyście  pokazali na co Was stać. Zaufajcie swojej intuicji, podążajcie według wskazówek ciała partnerki. Piękne wspólnie spędzone chwile w tonie erotycznych doznań zostaną na długo w waszej pamięci.

Panie – marzycie o kontroli nad partnerem, aby to On był w waszym  władaniu? Jeśli tak,   jest to  możliwe,  właśnie teraz! Do dzieła moje drogie Panie! Doskonały miesiąc, zbudujecie trwałe fundamenty do seksu z przyjemnością nie z „ obowiązku”

Single -  Uwolnicie się od samotności, ten miesiąc będzie dla Was zapowiedzią cudownych chwil intymnych,  z osobami które poznacie na swojej drodze. Powodzenia.

Sekshoroskop Lew

Panowie -  czeka Was spontaniczne spotkanie w sferze intymnej, może być zaskakująco, szybko i przyjemnie. Doskonały czas również na sex bez zobowiązań. Idealny moment na spełnianie marzeń.

Panie – karta koła fortuny, jest  zapowiedzią dla Was drogie Panie  nagłych spotkań erotycznych, które trwają krótko lecz intensywnie. Chwila zapomnienia jak najbardziej wskazana.

Single – zmiany w tej sferze Was czekają, odwrót sytuacji o 180*. Gdy erotyka u Was „kulała” teraz nie będziecie narzekali na brak spotkań, doznań i uniesień.

Wróżby online horoskop roczny.

Sekshoroskop Panna

Panowie  - seks zaplanowany, nie musi być nudny, czy też przewidywalny, ruszcie głową, sięgnijcie po gadżety erotyczne, to urozmaici Wasze zbliżenia , a także poprawi stosunki.

Panie –  odrzucie analizowanie,  planowanie, pozwólcie sobie na odrobinę spontaniczności, same będziecie zaskoczone jaki fantastyczny seks was czeka!

Single -  skończy się monotonia, nuda seksualna, to czas na eksperymenty, odkrywanie nowych, nieznanych dotąd technik seksualnych.

Sekshoroskop Waga

Panowie – czeka was zabawa, połączona z  imprezą, która przy odrobinie szczęścia może zakończyć się smakowaniem Waszych ciał.  Namiętny taniec wieńczący spotkanie towarzyskie, to idealne zakończenie aktywnej nocy. Do szczęścia w tym momencie więcej nie potrzeba.

Panie – ten miesiąc, dla was jest zapowiedzią intensywnych spotkań w większym gronie, które przerodzić mogą się w niezapomniane konsumowanie ciał. Odrobina szaleństwa jak najbardziej owocna w przygodę erotyczną, która przerodzić się może  w coś więcej.

Single – wyjdźcie z domu, znajdzie czas na spotkania towarzyskie, tutaj jest klucz do spotkań erotycznie zaprawionych w duecie, lub innej formie która będzie dla Was idealna

Sekshoroskop Skorpion

Panowie – To dobry czas na wspólne świętowanie, poważne siebie traktowanie. Bawcie się z partnerką wśród znajomych, potem, po powrocie  możecie konsumować siebie wzajemnie dając rozkosz drugiej stronie.

Panie – wybierzcie się z partnerem na imprezę, wyszalejcie, a potem spożytkujcie uzyskaną energię w sypialni. Taka forma spędzonego dnia, może zbliżyć Was do siebie jeszcze bardziej.

Single – pustka emocjonalna będzie w oddaleniu, gdy pozwolicie sobie na towarzystwo, na spotkania twarzą w twarz nie tylko te online. Do dzieła!

Sekshoroskop Strzelec

Panowie - jeśli planujecie powiększyć rodzinę,to dobry moment na realizację pragnienia.Wszystko będzie wam sprzyjało gwiazdy, znaki na niebie, ale przede wszystkim wasz forma godna podziwu.Do dzieła Panowie,ku przedłużaniu Waszego rodu wink

Panie –  doskonały czas na realizacje pragnień, czy to aspekt większej rodziny, czy też przyjemny, spokojny  seks wam się marzy. Podążajcie za głosem waszego serca, rytm bicia powinien być kompatybilny z rytmem waszych ciał.

Single – czas będzie Wam sprzyjał i podsyłał prezenty od losu. Nie zamykajcie się w sobie, a furtka bramy  seksualnej stanie przed Wami otworem.

Sekshoroskop Koziorożec

Panowie  – wydarzenia minionego tygodnia będą rzutowały słabszym samopoczuciem emocjonalnym.  Niestety nie będziecie  mogli zaspokoić swoich potrzeb. Nie poddawajcie się, przezwyciężyć musicie te chwile słabości, aby nabrać sił na następny tydzień.

Panie  –  uważajcie na wszelkie próby nacisku w tej sferze. To do Was będzie należał decyzja, kiedy i z kim chcecie spędzić noc. Warto odłożyć wszelkie spotkania intymne na bardziej dogodny czas

Single – niestety nie będzie to sprzyjający czas spotkań erotycznych. Musicie uzbroić się w cierpliwość, dobry moment na podsumowanie tego co było i nie powielanie błędów.

Sekshoroskop Wodnik

Panowie:  Wasze potrzeby wzrosną w tym tygodniu, będziecie dążyli do ich spełnienia,  do Was należy ruch Panowie, Chcieć  może się przerodzić w móc . Wszystko zaczyna się w Waszej głowie.

Panie: U was drogie Panie widoczna będzie nieodparta chęć zaspokojenia w sferze seksualnej, wystarczy że dacie  znak partnerowi, On będzie szczęśliwy  z takiego obrotu sprawy! Spełni Wasze oczekiwania, co zaprocentuje w dalszej wędrówce erotycznej drogi.

Single  – zaspokoicie potrzebę bycia z kimś blisko, intymnie, tylko we dwoje, będzie Wam to dane, zatem pozwólcie sobie na te cudowne chwile.

Sekshoroskop Ryby

Panowie  –  Wasza gra pozorów opłaci się. Partnerka  - kusicielka będzie zachwycona. Pamiętajcie, aby przejść do konkretów tuż po wspomnianej grze – to zapewni Wam spełnienie w sypialni

Panie – rozpoczęty flirt może zaowocować wspólnie spędzoną nocą. Od Was będzie zależało jak sprawy się potoczą , upojny sex na jedną noc, czy też kontynuacja upojnej nocy.

Single – nie musicie udawać że z samotnością Wam do twarzy, gdy tylko uwierzycie w siebie i przyciągniecie pozytywne myśli, również dotyczącą sfery intymnej, będziecie czuli duże zmiany.

Najczęściej czytają także horoskop miesięczny

Kontakt z wróżką

708 588 502 Kod 2
( 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści:Help  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

Z Niemiec tel.0900 310 24 66 wew. 615
0,99 € z VAT/min

mail

Kliknij TUTAJ i poznaj swój los

Zakaz kopiowania  i udostępnianie,rozpowszechniania bez linku do strony.