Sekshoroskop

Sekshoroskop

Sekshoroskop Baran

Panowie  –  Bez gry wstępnej się nie obejdzie,  gdy opanujecie ją do perfekcji otrzymacie  w „nagrodę”  seks jakiego jeszcze nie mieliście. Doznania które zapewnicie partnerce na długo pozostaną w jej pamięci, co zaprocentuje intensywniejszym i częstszym kontaktem seksualnym.

Panie –  flirt, kuszenie, ta gra  rozpali Waszego partnera do granic wytrzymałości, róbcie  tak dalej, a spełnienie najwyższych lotów gwarantowane. Zyskacie w oczach partnera, a także same siebie pozytywnie zaskoczycie.

Single -  Nie będziecie narzekali na brak towarzystwa na polu erotycznym,  również przypadkowe seks spotkania możliwe do zrealizowania. Jaką drogę wybierzecie po takiej będziecie stąpać. Dobry moment na otwarcie się przed drugą osobą. Wykorzystajcie ten czas.

Sekshoroskop Byk

Panowie – Wypatrujcie sygnałów , zbliżenie intymne  w tym  miesiącu  będzie z inicjatywy partnerki,  z elementami zaskoczenia. Partnerka  może Was wiele nauczyć, odkryć  tajemnice kobiecego ciała, najskrytszych zakamarków erotycznych.

Panie   -  dajcie znak partnerowi , jeśli  macie ochotę na wspólne zbliżenia ciał.   Zaprocentują  one namiętnym, dzikim i długo pozostającym w pamięci seksem. Ten miesiąc będzie  dla Was doskonałym nauczycielem seksualnej drogi i odkrywaniu tajemnic własnych ciał.

Single -  ten miesiąc przed Wami odkryje nowe możliwości doznać intymnych, nie zawsze sam   akt seksualny jest spełnieniem. Tutaj dużą rolę będzie odszukanie w sobie blokad, przepracowanie ich i uwolnienie się. To będą podwaliny dalszych sukcesów seksualnych z partnerką/em

Sekshoroskop Bliźnięta

Panowie   - Nienajlepszy czas w sferze seksualnej , musicie  uzbroić się w cierpliwość, potrzeba zmian aby udało się zrealizować Wasze  potrzeby.  W tym miesiącu powinniście rozpocząć etap transformacji seksualnej, zerwać ze starymi nawykami, schematami, aby w tej dziedzinie było aktywnie.

Panie –  same musicie określić czego potrzebujecie, abyście  czuły się spełnione i  mogły doznawać pełną rozkosz. Blokady w głowie tworzone powinny być odsunięte, gdy to zrobicie odkryjecie seks na nowo.

Single – ważny etap przed Wami, wnosić będziecie sporo zmian, które pozwolą Wam na ruszenie z miejsca w sferze intymnej, ale również i uczuciowej.

Sekshoroskop Rak

Panowie  –  To Wy będziecie kontrolowali przebieg spraw, doprowadzali partnerkę do granic rozkoszy. Tak!  to idealny czas, abyście  pokazali na co Was stać. Zaufajcie swojej intuicji, podążajcie według wskazówek ciała partnerki. Piękne wspólnie spędzone chwile w tonie erotycznych doznań zostaną na długo w waszej pamięci.

Panie – marzycie o kontroli nad partnerem, aby to On był w waszym  władaniu? Jeśli tak,   jest to  możliwe,  właśnie teraz! Do dzieła moje drogie Panie! Doskonały miesiąc, zbudujecie trwałe fundamenty do seksu z przyjemnością nie z „ obowiązku”

Single -  Uwolnicie się od samotności, ten miesiąc będzie dla Was zapowiedzią cudownych chwil intymnych,  z osobami które poznacie na swojej drodze. Powodzenia.

Sekshoroskop Lew

Panowie -  czeka Was spontaniczne spotkanie w sferze intymnej, może być zaskakująco, szybko i przyjemnie. Doskonały czas również na sex bez zobowiązań. Idealny moment na spełnianie marzeń.

Panie – karta koła fortuny, jest  zapowiedzią dla Was drogie Panie  nagłych spotkań erotycznych, które trwają krótko lecz intensywnie. Chwila zapomnienia jak najbardziej wskazana.

Single – zmiany w tej sferze Was czekają, odwrót sytuacji o 180*. Gdy erotyka u Was „kulała” teraz nie będziecie narzekali na brak spotkań, doznań i uniesień.

Wróżby online horoskop na rok 2018  i na rok 2019

Sekshoroskop Panna

Panowie  - seks zaplanowany, nie musi być nudny, czy też przewidywalny, ruszcie głową, sięgnijcie po gadżety erotyczne, to urozmaici Wasze zbliżenia , a także poprawi stosunki.

Panie –  odrzucie analizowanie,  planowanie, pozwólcie sobie na odrobinę spontaniczności, same będziecie zaskoczone jaki fantastyczny seks was czeka!

Single -  skończy się monotonia, nuda seksualna, to czas na eksperymenty, odkrywanie nowych, nieznanych dotąd technik seksualnych.

Sekshoroskop Waga

Panowie – czeka was zabawa, połączona z  imprezą, która przy odrobinie szczęścia może zakończyć się smakowaniem Waszych ciał.  Namiętny taniec wieńczący spotkanie towarzyskie, to idealne zakończenie aktywnej nocy. Do szczęścia w tym momencie więcej nie potrzeba.

Panie – ten miesiąc, dla was jest zapowiedzią intensywnych spotkań w większym gronie, które przerodzić mogą się w niezapomniane konsumowanie ciał. Odrobina szaleństwa jak najbardziej owocna w przygodę erotyczną, która przerodzić się może  w coś więcej.

Single – wyjdźcie z domu, znajdzie czas na spotkania towarzyskie, tutaj jest klucz do spotkań erotycznie zaprawionych w duecie, lub innej formie która będzie dla Was idealna

Sekshoroskop Skorpion

Panowie – To dobry czas na wspólne świętowanie, poważne siebie traktowanie. Bawcie się z partnerką wśród znajomych, potem, po powrocie  możecie konsumować siebie wzajemnie dając rozkosz drugiej stronie.

Panie – wybierzcie się z partnerem na imprezę, wyszalejcie, a potem spożytkujcie uzyskaną energię w sypialni. Taka forma spędzonego dnia, może zbliżyć Was do siebie jeszcze bardziej.

Single – pustka emocjonalna będzie w oddaleniu, gdy pozwolicie sobie na towarzystwo, na spotkania twarzą w twarz nie tylko te online. Do dzieła!

Sekshoroskop Strzelec

Panowie - jeśli planujecie powiększyć rodzinę,to dobry moment na realizację pragnienia.Wszystko będzie wam sprzyjało gwiazdy, znaki na niebie, ale przede wszystkim wasz forma godna podziwu.Do dzieła Panowie,ku przedłużaniu Waszego rodu wink

Panie –  doskonały czas na realizacje pragnień, czy to aspekt większej rodziny, czy też przyjemny, spokojny  seks wam się marzy. Podążajcie za głosem waszego serca, rytm bicia powinien być kompatybilny z rytmem waszych ciał.

Single – czas będzie Wam sprzyjał i podsyłał prezenty od losu. Nie zamykajcie się w sobie, a furtka bramy  seksualnej stanie przed Wami otworem.

Sekshoroskop Koziorożec

Panowie  – wydarzenia minionego tygodnia będą rzutowały słabszym samopoczuciem emocjonalnym.  Niestety nie będziecie  mogli zaspokoić swoich potrzeb. Nie poddawajcie się, przezwyciężyć musicie te chwile słabości, aby nabrać sił na następny tydzień.

Panie  –  uważajcie na wszelkie próby nacisku w tej sferze. To do Was będzie należał decyzja, kiedy i z kim chcecie spędzić noc. Warto odłożyć wszelkie spotkania intymne na bardziej dogodny czas

Single – niestety nie będzie to sprzyjający czas spotkań erotycznych. Musicie uzbroić się w cierpliwość, dobry moment na podsumowanie tego co było i nie powielanie błędów.

Sekshoroskop Wodnik

Panowie:  Wasze potrzeby wzrosną w tym tygodniu, będziecie dążyli do ich spełnienia,  do Was należy ruch Panowie, Chcieć  może się przerodzić w móc . Wszystko zaczyna się w Waszej głowie.

Panie: U was drogie Panie widoczna będzie nieodparta chęć zaspokojenia w sferze seksualnej, wystarczy że dacie  znak partnerowi, On będzie szczęśliwy  z takiego obrotu sprawy! Spełni Wasze oczekiwania, co zaprocentuje w dalszej wędrówce erotycznej drogi.

Single  – zaspokoicie potrzebę bycia z kimś blisko, intymnie, tylko we dwoje, będzie Wam to dane, zatem pozwólcie sobie na te cudowne chwile.

Sekshoroskop Ryby

Panowie  –  Wasza gra pozorów opłaci się. Partnerka  - kusicielka będzie zachwycona. Pamiętajcie, aby przejść do konkretów tuż po wspomnianej grze – to zapewni Wam spełnienie w sypialni

Panie – rozpoczęty flirt może zaowocować wspólnie spędzoną nocą. Od Was będzie zależało jak sprawy się potoczą , upojny sex na jedną noc, czy też kontynuacja upojnej nocy.

Single – nie musicie udawać że z samotnością Wam do twarzy, gdy tylko uwierzycie w siebie i przyciągniecie pozytywne myśli, również dotyczącą sfery intymnej, będziecie czuli duże zmiany.

Najczęściej czytają także horoskop miesięczny

Kontakt z wróżką

708 588 502 Kod 2
( 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści:Help  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

Z Niemiec tel.0900 310 24 66 wew. 615
0,99 € z VAT/min

mail

Kliknij TUTAJ i poznaj swój los

Zakaz kopiowania  i udostępnianie,rozpowszechniania bez linku do strony.