Tarot online na dziś

Tarot online na dziś

Dla wielu osób horoskop dzienny jest tak samo ważnym rytuałem  dnia, jak prysznic lub filiżanka kawy. Wielu z was ma  potrzebę skorzystania z astrologa czy wróżki.

 

Horoskop dzienny- tarot online

Osiągnięcia cywilizacji nawet zwiększyły zapotrzebowanie na wróżby i horoskopy, ponieważ presja czasu, problemy finansowe, katastrofy ekologiczne, a nawet konflikty zbrojne nasilają pragnienie sprawdzenia czy uda się żyć bezpiecznie  bez zmartwień i problemów choćby w relacjach. Globalnie sytuacja nie jest optymistyczna, na świecie jest niebezpiecznie, ludzie we wszystkich kulturach i na wszystkich kontynentach będą nadal szukać porad wróżek i pomocy w gwiazdach.

Dzięki indywidualnemu horoskopowi (stworzonemu na podstawie danych osobowych danej osoby) można  nie tylko określić charakter, talenty, predyspozycje, ale także  sprawy partnerstwa a przede wszystkim zrecenzować jak potoczy się życie czy sytuacja danej osoby. Jeśli więc szukasz profesjonalnie stworzonego horoskopu zapraszam serdecznie niech to będzie Twój przepis na lepszą jakość życia. Zapraszam na horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny. Na tej stronie znajdziesz ogólną energie na dany dzień.

Horoskop dzienny na miesiąc listopad

Karta na miesiąc listopad: Sąd Boży Opracowanie  tarocista Adrian

Pierwszy dzień listopada będzie smutny a dla niektórych bolesny. Być może niektórzy będą musieli przejść jakąś duchową transformację, również zmienić swoje myślenie. Najlepiej w ten dzień będzie się skupić do swojego wnętrza i dobrze przygotować się mentalnie na dalszą część miesiąca.

Drugi Dzień upłynie pod znakiem karty 10 Denarów. Otworzą się przed ludźmi nowe możliwości, głównie finansowe. Będzie możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, także znajdzie się czas na duże zakupy. Być może trzeba będzie w tym dniu zaopiekować się swoją rodziną, rodzicami. To także okazja, aby wyposażyć domostwo lub firmę w nowe sprzęty.

Trzeci dzień  upłynie nam pod znakiem karty Cesarzowa. Zapowiada się bardzo ruchliwy okres, w którym będzie wiele spraw do załatwienia. Nie jest wykluczone, że czeka ludzi poważna rozmowa z szefem albo wezwanie na dywanik. Możecie liczyć też na wsparcie dojrzałych kobiet ze swojego otoczenia.

Czwarty dzień  upłynie nam pod znakiem karty 5 Kielichów. Musimy być przygotowani na liczne przeciwności i smutne wiadomości dotyczące nas wszystkich lub osób nam bliskich. Możliwe, że trzeba będzie pogodzić się z jakąś stratą bądź bolesnym rozstaniem. Trzeba jak najszybciej przegnać złe i depresyjne myśli, bo nie potrwają one za długo.

Piąty dzień  upłynie pod znakiem karty 2 Mieczy. Możemy zobaczyć coś, czego wcześniej nie dostrzegaliśmy. Możemy wdać się z tego powodu w kłótnię z najbliższymi osobami. Również oznacza nowe obowiązki zawodowe bądź zrobienie porządków w swoim domu.

Szósty dzień  upłynie pod znakiem karty 2 Denarów. Teraz trzeba będzie podjąć odpowiednią decyzję w sprawie problemów, które mogą się pojawić w tym dniu i długo możecie się nad tym zastanawiać jaką opcję wybrać. Należy również wykazać się rozwagą i zaczerpnąć dobrych porad.

Siódmy dzień upłynie pod znakiem karty Rycerz Denarów. Najlepiej wykazać się rozwagą, dyplomacją oraz realizmem. W tym dniu wszystko będzie się kręciło wokół pieniędzy, biznesu i kariery. Najlepiej być konkretnym i nie rozmyślać zbytnio o niebieskich migdałach. Dla pracowitych możliwa nagroda bądź dodatkowa premia.


Czy chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co powiedzą Ci  gwiazdy? Co powiesz na horoskop stworzony specjalnie dla Ciebie? Od teraz możesz zamówić swój własny horoskop

Ósmy dzień miesiąca upłynie pod znakiem karta Kapłan. W tym dniu bardzo ważne będą kwestie religijne. Możemy uczestniczyć w mszach bądź spotkaniach duchowych. Warto także zadbać o osoby starsze w rodzinie albo w swoim otoczeniu. Dobry dzień na zaręczyny albo oświadczenie się drugiej połowie.

Dziewiąty dzień listopada upłynie pod znakiem karty 6 Mieczy. Dobry moment na jakiś bliższy lub dalszy wyjazd, niekoniecznie fizyczny, ale również mentalny w głąb siebie. Niezły czas na oglądnięcie dobrego filmu lub przeczytanie jakiejś książki, lub poszukanie odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Gorszy czas na kontakty z innymi ludźmi.

Dziesiąty dzień upłynie pod znakiem karty 4 Mieczy. Ten dzień należy wykorzystać przede wszystkim do odpoczynku i zadbania o siebie. Jeśli jest taka możliwość, powinniśmy jak najdłużej rano leżeć w łóżku, a potem zadbać o swoje zdrowie bądź ciało. Wskazane również lekkie ćwiczenia fizyczne bądź zabiegi upiększające cerę. Zabiegi upiększające.

Jedenasty upłynie pod znakiem karty Cesarzowa. W tym momencie warto zwrócić się do swojej intuicji, aby wskazała nam odpowiednie pomysły na najbliższy czas. Dobrze jest też zadzwonić bądź odwiedzić swoich rodziców, szczególnie mamę lub babcię. Warto też zająć się tym, co przynosi największą radość i poświęcić wolny moment tylko dla siebie.

Dwunasty dzień upłynie pod znakiem karty Wieża. W tym dniu warto przygotować się na poważny wstrząs, który będzie dotyczył głównie spraw zdrowotnych. Może to być jakaś walka albo uraz odniesiony w trakcie rywalizacji. Warto zachować zdrowy umiar i za bardzo nie kusić losu. Najlepiej nie robić nic ryzykownego.

Trzynasty dzień  upłynie pod znakiem karty 2 Mieczy. Teraz jest dobry czas na to, aby wygasić wszystkie spory i nieporozumienia. Jeśli masz jakiś zaległy i długo nierozwiązany konflikt z jakąś osobą, to warto do niej się odezwać i wyjaśnić sporne kwestie. W drugą stronę należy unikać konfliktów z najbliższymi, bo mogą przerodzić się w poważną awanturę.

Czternasty dzień  upłynie pod znakiem karty Wieża. Teraz najlepiej unikać jakichkolwiek działań odnośnie do spraw finansowych. Przede wszystkim nie inwestować na giełdzie, nie kupować akcji firm i spekulować. Zamiast tego lepiej spędzić po pracy czas z rodziną bądź przyjaciółmi. Nie są wskazane również drogie zakupy.

Piętnasty dzień upłynie pod znakiem karty Król Mieczy. Jeśli chciałeś skorzystać z porady lekarza, psychologa bądź specjalisty, to jest właśnie na to odpowiedni moment. Także dobry czas na zrobienie zaległych badań bądź zajęcie się sprawami zdrowotnymi. Warto także wykazać się asertywnością w kontaktach z innymi ludźmi.

Szesnasty dzień upłynie pod znakiem karty Król Kielichów. Zapowiada się ciężki dzień, zwłaszcza w sprawach zawodowych lub finansowych. Najlepiej jest skupić się na swoich uczuciach bądź myślach, bowiem  dziś i tak nic więcej nie uda nam się wskórać. Jeśli chcesz wylać komuś swoje żale, to jest to jednak odpowiedni moment.

Siedemnasty dzień  upłynie pod znakiem karty 2 Mieczy. W ten dzień najlepiej unikać gwałtownego przedstawiania swoich pomysłów. Nagrodzeni zostaną ci, którzy potrafią siedzieć cicho i za bardzo się nie odzywać w trakcie sporów. Mogą pojawić się konflikty w pracy albo w związkach. Dlatego lepiej nie planować żadnych spotkań randkowych albo biznesowych.

Osiemnasty dzień  upłynie pod znakiem karty Gwiazda. Wreszcie po kilku ciężkich dniach nadchodzi lepszy moment. Jeśli chcecie poszaleć  lub się powygłupiać to trafiliście na odpowiedni czas. Teraz uda się też załatwić większość spraw z minionego tygodnia, kiedy wszystko się przeciągało do granic możliwości albo wcześniej upadało z niewyjaśnionych przyczyn.

Dziewiętnasty dzień  upłynie pod znakiem karty Cesarzowa. Jeśli chcesz rozpocząć jakiejś działanie, które wcześniej przełożyłeś, to jak najbardziej powinieneś je rozpocząć, bo może ci się to udać. Jeśli ze swoją drugą połową rozmyślaliście o dziecku, to także jest na to dobra chwila. Kobiety bardzo dobrze się sprawdzą również w obowiązkach wobec rodziny.

Dwudziesty dzień upłynie pod znakiem karty Moc. Jeśli poprzednie dni były dobre na rozwiązywanie zaległych spraw, to teraz możesz się zabrać nawet za najcięższe problemy, gdyż ze wszystkimi się uporami znakomicie. Dobry moment na randkę albo okazywanie miłości swojej drugiej połowie. Niezły czas dla przedsiębiorców, można rozwinąć swój biznes lub zawrzeć nowe kontakty firmowe.

Dwudziesty pierwszy dzień upłynie pod znakiem karty Króla Kielichów. Jeśli chciałeś teraz załatwiać sprawy finansowe bądź zawodowe, to przełóż je na inny termin. Teraz lepiej w tym momencie udać się po poradę do ojca, matki albo prawnika. Warto także zadzwonić do starego przyjaciela i spytać się, jak się miewa i czuje. Najważniejsza będzie samodyscyplina i kontrola nad emocjami.

Dwudziesty drugi dzień  upłynie pod znakiem karty Króla Mieczy. W tym dniu możemy spodziewać się rozwiązania jakiegoś problemu zdrowotnego. Jeśli ktoś zwlekał z jakimś problemem zdrowotnym, to powinien jak najszybciej udać się do lekarza bądź na zabieg. Teraz właśnie to powinno się udać. W sprawach urzędowych zastój lub zetknięcie się z bezdusznymi przepisami.

Dwudziesty trzeci dzień  upłynie pod znakiem karty 6 Mieczy. Czeka nas nowa droga, we wszystkich aspektach życia. Jeśli ktoś zwróci się do nas z problemem, wspólnie możemy go rozwiązać. Jeśli jednak będziesz szukał kontaktów z innymi osobami, możesz natrafić na ścianę milczenia. Niektórzy mogą się poczuć tak, jakby ktoś specjalnie unikał kontaktu.

Dwudziesty czwarty  upłynie pod znakiem karty 7 Denarów, W tym dniu czeka nas przysłowiowa nuda. Nie wydarzy się nic ciekawego, bardziej ten dzień będzie przypominał taki letni okres kanikuły niż koniec kwietnia. Nie będzie żadnych wielkich porywów serca ani wzlotów i upadków. Najlepiej zorganizować sobie czas tak, aby było w nim, jak najmniej nudnych chwil.

Dwudziesty piąty dzień  upłynie pod znakiem karty Cesarz. Należy spodziewać się spotkania z surowym przełożonym, ojcem bądź nawet kontrolą drogową bądź urzędową. Jeśli byłeś wcześniej w porządku, nic ci nie grozi. Cesarz wynagrodzi sprawiedliwie tych, którzy działali zgodnie z prawem. W takim okresie również swoje sprawy możesz doprowadzić do porządku albo posprzątać dom.

Dwudziesty szósty dzień  upłynie pod znakiem karty Paź Kielichów. Idealny moment na to, aby pobujać w obłokach albo po filtrować z kimś młodszym. Jeśli posiadasz dzieci, powinieneś zwrócić większą uwagę na ich problemy lub zachcianki. Mogą się również pojawić wyznania miłości pomiędzy młodymi parami lub otrzymania zaproszenia na randkę.

Dwudziesty siódmy dzień  upłynie pod znakiem karty Głupiec. Czasami to dziwne, ale energia z dnia poprzedniego przejdzie na następny. Możemy poczuć się lekko i swobodnie, a będzie sprzyjała temu wakacyjna aura. Także sporą uwagę będziemy zwracać na najmłodszych. Jeśli jednak chcesz zaryzykować, to odradzam, gdyż podczas podróży mogą czekać niebezpieczeństwa.

Dwudziesty ósmy dzień  upłynie pod znakiem karty 6 Mieczy. Ten okres najlepiej przeznaczyć na samego siebie, a konkretnie na poszukiwanie nurtujących cię pytań i osobistych problemów. Wskazana krótsza bądź dłuższa wycieczka poza miasto na łonie natury z daleka od ludzi, najlepiej nad jeziorem albo w ogrodzie. Wrócisz bardziej naładowany energią.

Dwudziesty dziewiąty  upłynie pod znakiem karty Moc. Możemy poczuć sporą energię do załatwienia różnych swoich spraw i uda nam się to zrobić. Polecamy zatroszczyć się o swoje zdrowie oraz energię. Również możesz zadbać o swoich bliskich, wskazać im dobre rozwiązania w powyższych kwestiach. W kontaktach z innymi postaraj się trzymać własnego zdania.

Trzydziesty dzień upłynie pod znakiem karty Diabeł. Na koniec miesiąca trzeba uważać na kontakty z toksycznymi osobami. Generalnie  musimy uważać na wszystko, gdyż w ten dzień sporo osób będzie nas chciało oszukać albo manipulować do swoich celów. Z dobrych aspektów, to świetny czas na zawieranie jakiś większych układów partnerskich dotyczących seksu albo wygranej w grach hazardowych.

Horoskop dzienny na październik Jasnowidz Morghan

 1.10  Początek dnia będzie napawać optymizmem, jednakże szybko zmienisz zdanie na temat osób w pracy. Rada na dziś jest taka byś uważał na ludzi którzy starają się wepchnąć Ciebie w rolę czarnej owcy. Czas uderzyć pięścią w stół

2.10  Ten dzień będzie lepszy niż poprzedni dzięki wczorajszej stanowczości okazanej w pracy, dzięki temu ludzie inaczej na Ciebie patrzą, miej się jednak na baczności.

3.10  Dziś jest idealny dzień aby zająć  się robieniem porządków oraz zmianami nawyków żywieniowych. Początek miesiąca dla wielu może być korzystny jeśli chodzi o zmiany żywieniowe, to dobry dzień na układanie nowego zdrowego jadłospisu

4.10 Dziś jest idealny dzień aby dać swojej kreatywności upust. Wyjdź ze skorupy i wykorzystaj ten dzień, z drugiej strony nie przesilaj się bo za bardzo ucierpi na tym Twoje zdrowie. We wszystkim miej umiar, rozplanuj dobrze dzień.

5.10 W tym dniu skup się na sprawach zawodowych, podejmuj dziś ważne  decyzje związane z tą strefą życia.  Nie rezygnuj ze służbowego wyjazdu, da Ci on wielkie możliwości. Krótka rozłąka z drugą połówką przyniesie pozytywy dla związku.

6.10 Ten dzień będzie sprzyjał tak jak wczorajszy sprawą pracy. W tym dniu czekają na Ciebie duże zwroty w sprawach uczuciowych, zatęsknisz i wspomnisz starą miłość. Ten dzień będzie sprzyjał dobremu samopoczuciu.

7.10 Dziś jest dobry dzień aby pomagać innym w ich ważnych decyzjach życiowych. Zaimponuj więc innym swoją wiedzą życiową . Nie zapomnij dzisiaj o relaksie.

8.10 Przygotuj się dzisiaj na miły dzień pełny niespodzianek. Będziesz radosny. Wykorzystaj ten dzień bo będzie naprawdę dobry.

9.10 W tym dniu nie lekceważ swoich obowiązków, wibracje sprzyjają słodkiemu lenistwu- ale dziś nie na to czas. Dziś będzie pociągać Cie życie towarzystwie i chęć zabawy – zostaw to na wieczór.

10.10 Jedynkowe wibracje mogą Cię zachęcać by brać prym w pracy. Nie przyśpieszaj realizacji zadań zespołowych – będzie to źle widziane – pierw skonsultuj swoje plany z szefem.

11.10 Dziś bardzo ważny dzień w sprawach uczuciowych.  Czas na ważne rozmowy. Trzymaj się z dala od przepychanek słownych, staraj się być czuła/y dla drugiej połowy, to zaowocuje.

12.10  Ten poniedziałkowy dzień przeznacz na dobrą organizacje czasu, ostatnio możesz mieć z tym problem. Zajmij się obowiązkami, ale pomyśl nad reorganizacją obowiązków z bliską Ci osobą- za dużo bierzesz na swoje barki.

13.10 Dziś jest dobry dzień na ambitniejsze plany w pracy. Będziesz mieć mnóstwo energii ,korzystaj z niej.

13.10  Ten dzień będzie idealny na taniec ,basen czy siłownie.  Zadbaj o swoje ciało, pozwól sobie także na relaks.

14.10 Dziś dzień który będzie sprzyjał rozrachunków w swoim wnętrzu. Możesz czuć się po blokowana, być dziś bez sił życiowych, ale to nie pora na relaks.

15.10  Przygotuj się dziś na dobre zmiany związane z  życiem rodzinnym, takie jak informacje o dziecku w rodzinie, bądź zaproszenie na ślub.

16.10  Dziś dzień licznych kontaktów towarzyskich, spotkań. Uważaj na alkohol, po tak intensywnym tygodniu nie będzie to dobry pomysł.

17.10 Typowy dzień na zakupy i odpoczynek. Pozwól sobie pospać zrelaksować się . Uważaj dzisiaj na układ oddechowy oraz nerwy.

18.10 Ten dzień dla Ciebie będzie typową Leniwa niedziela . Wibracje sprzyjają przeczytaniu dawno odkładanych w kąt półki książek.

19.10  Dzisiaj bądź przygotowany na przepychanki ustne w pracy, nie pozwalaj innym zbyt mocno decydować o tym co masz robić, ale nie bądź aż tak naburmuszona w stosunku do współpracowników.

20.10 W tym dniu będą Tobą kierować emocje. Ten dzień będzie sprzyjał drobnym sprzeczką w związkach.

21.10 Ten dzień będzie sprzyjał romantycznym spotkaniom i romantycznej poezji. Pozwól sobie na wyrażanie dawno skrywanych uczuć do bliskiej sercu osoby, ona też odwzajemnia Twoje uczucia.

22.10 Ten czwartkowy dzień pozwoli Tobie pozałatwiać wszystkie sprawy formalne z pozytywnym skutkiem. Wykorzystaj ten dzień.

23.10 Uważaj na nagłe decyzje które możesz dziś podejmować w przypływie impulsu. Emocje nie zą dobrym doradcą. Zadzwoń do dawnego przyjaciela, myśli o Tobie.

24.10 Bądź tolerancyjny dla siebie i innych, odezwij się z dobrym nastawieniem do kobiety z którą jesteś skłócona/y w rodzinie.

25.10 Wibracja tego dnia  sprzyjać będzie szczerym rozmową i miłemu spędzaniu czasu, pozwól sobie trochę wyluzować, pośmiać się i nawet pofolgować  w diecie.

26.10 W tym dniu uważaj  w pracy na swoich ukrytych wrogów, mogą Tobie naprawdę zaszkodzić. Staraj się działać w ukryciu- znasz go i umiesz się obronić. Niech nie zabraknie Tobie odwagi. Cięższy dzień.

27.10 Po wczorajszym dniu miła odmiana otrzymasz od szefa szanse na awans.

28.10 Dzień sprzyjać będzie komunikacji, listownej  i telefonicznej. W tym dniu postaraj się to wykorzystać jak najlepiej. Dobry dzień na załatwianie spraw formalnych.

29.10 Ten dzień będzie sprzyjał podejmowaniu decyzji w kwestii zakupów. Dziś dzień który sprzyja spełnieniu marzeń.

30.10 Wibracja dnia sprzyjać będzie załatwianiu spraw bankowych i urzędowych. Weź sprawy w swoje ręce.

31.10  Dzień ten sprzyja porządkom oraz popołudniowym wizytą w gronie bliskich.  Dziś uważaj na swoje zdrowie.

 

Horoskop dzienny na wrzesień wróżki Issi

1.09 - Wtorek Dzień nie łatwy, mnóstwo spraw pochłonie cię bez reszty. Nie pomiń zobowiązań na które sama się zdeklarowałaś. Nie dając się wyprowadzić z równowagi pokażesz, że jesteś godny polecenia. Wieczorem w zacisznym miejscu złap oddech przed następnym dniem.


2.09- Środa W przeciwieństwie do poprzedniego dnia, możesz liczyć na wsparcie przy realizacji planów. Dzień minie pod wpływem kontaktów i luźnych dyskusji. Warto wykorzystać szansę , dyskretnie wyszukać słabszych stron u konkurencji. Po południu możesz spodziewać się nieoczekiwanych gości, więc nie przesadź z wieczorną kawą lub brakiem snu.


3.09 Czwartek intuicja idzie w parze z dobrym smakiem, miej odwagę zamanifestować własne zdanie w sferze zawodowej. Dzisiaj służy ci układ gwiazd i możesz liczyć na ich wsparcie. Osoby mające projekt w działaniu, mogą wypłynąć z portu na szerokie wody.

4.09 – Piątek Nadchodzi weekend , ale ty masz jeszcze coś do zrobienia, dlatego nie marnuj czasu na puste dłubanie w telefonie, bo dzień minie a ty do wieczora będziesz pracować nad drobną ale ważna sprawą. Schowaj dokumenty razem, aby pośpiech nie skomplikował poniedziałkowych spraw.


5.09 - Sobota Porządki wokół domu, w szafach i dokumentach przyniosą widoczny efekt. Dzisiaj masz dobrą energię na załatwienie pilnych spraw. Po południu możesz miło spędzić czas w gronie przyjaznych ludzi. Uważaj na kontuzje.


6.09 - Niedziela Upłynie leniwie. Warto skorzystać w ładnej pogody i pojechać za miasto lub do rodziny. Seniorzy rodu mogą potrzebować wsparcia, nawet rozmowa i poczucie ciągłej przynależności sprawi im radość. A ty poczujesz, że warto wspierać innych.


7.09 - Poniedziałek Trzymaj się z dala od sytuacji, które nie do końca są jasne. Ponieważ twoja słabość do zaufania może cię zgubić. Przemyślenia i opinie zostaw na dogodniejszy czas. Rób swoje, a zyskasz czas dla siebie i przychylność szefostwa.


8.09 - Wtorek Od dawna męczą cię różne niedomowienia i chciałabyś coś wyjaśnić, dzisiaj będzie dobry moment na poważne rozmowy. Nie pozwól sobie wmówić, że koło jest kwadratowe. Należy zachować spokój. W najgorszym razie zakończyć współpracę lub ciążącą znajomość.


9.09 - Środa Przemęczenia daje się we znaki, osłabienie organizmu nie pojawia się znikąd. Należy zadbać o dietę i znaleźć czas na odrobinę ruchu. Wówczas wszystko nabierze wyrazistości oraz sensu.


10.09 - Czwartek Jesteś wybrańcem losu, każdy plan spełnia twoje oczekiwania. Ludzie garną się do ciebie i oczekują odrobinę uwagi. Nie przeforsuj się bo nawet euforia ma swoje cienie. W tłumie spraw jest ktoś z kim należy nawiązać bliższy kontakt.


11.09 Piątek Mimo, ze tydzień szybko mija, ty znowu masz pełne ręce roboty. Za dużo wymagasz od siebie z precyzją tobie znaną, pragniesz udowodnić jak można polegać tobie w powierzonych sprawach. Pozwól sobie na słabości , nie musisz żyć w ciągłym stresie, bo nabawisz się wrzodów żołądka.


12. 09 Sobota Jesteś w dobrym nastroju , wszystko wskazuje, że nic nie może go popsuć. Gwiazdy sprzyjają w sprawach sercowych, jeśli nadal szukasz swojej połówki to dzisiaj jest doskonały moment. Magnetyzm bije od ciebie i każdy pragnie pławić się w twojej doskonałej wibracji. Nie przegap szczęścia, nie wszystko co rzuca się w oczy jest właściwe. Należy trochę bardziej się rozejrzeć.


13. 09 Niedziela Będziesz szukać spokoju żeby zebrać myśli. Najazd rodziny i ciągłe odpowiadanie na pytania powoduje rozdrażnienie. Może warto wsiąść na rower i ruszyć przed siebie. Nie daj się porwać emocją i wątpliwością, spadek nastroju nie będzie trwał cały dzień. Już pod wieczór zechcesz przytulić się do bliskiej osoby.


14.09 Poniedziałek Determinacja i solidne podstawy dają przewagę w dążeniu do celu. Nie daj się powstrzymać bo cudze lęki i kompleksy nie mają wpływu na twoje życie, szczególnie zawodowe. Szefostwo weźmie pod uwagę twoje zdanie, przygotuj się na prezentacje.


15.09 Wtorek Przechwalanie się nie musi być zaletą ani wadą, jednak trzeba znać umiar. Brylując nie zapomnij czyją zasługą jest to kim dzisiaj jesteś. Odrobina wrażliwości jest zapłatą za cudze poświęcenie . Szczególnie zadbaj seniorów rodu, bardzo potrzebują twojej uwagi.


16.09 Środa Nie naraź się osobie na której ci zależy. Nie przemyślane słowa mocno zabolą, trudno będzie je zapomnieć. Samo przepraszam nie wystarczy. Uważaj żeby ciche dni nie stały się rutyną, bo zbyt wiele może cię to kosztować.


17.09 Czwartek Zapowiadał się trudny dzień, jednak wszystko potoczyło się gładko. Wsparcie osoby, której przychylne oko od jakiegoś czasu prostuje twoje ścieżki może przynieść nieoczekiwane sytuacje. Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania, to nie czekaj – korzystaj z możliwości.


18.09 Piątek Czas na odpoczynek, wyjedź na weekend daleko za miasto. Zapomnij o pracy, o obowiązkach- Są sprawy, które nie uciekną. Wypoczęty na wiele sytuacji spojrzysz świeżym okiem. Zadbaj o zdrowe odżywianie i zrób reset spraw ważnych i mniej istotnych na przyszłość.


19.09 Sobota nowo poznani ludzie zawsze wzbudzają ciekawość, bądź dobrym obserwatorem , jeszcze lepszym słuchaczem. Odkryjesz wartościowe informacje na temat spraw z przeszłości, ale zostaw je dla siebie żeby na przyszłość wiedzieć jak masz postąpić.


20.09 Niedziela Najcenniejszą rzeczą na świecie jesteś ty, ale jeśli sam nie docenisz własnych wartości to nie doszukasz się ich w innych. Nie rozczulaj się nad sobą, postaraj się zadbać o własne dobro, zdrowy egoizm jeszcze nikomu na złe nie wyszedł.


21.09 Poniedziałek Czas relaksu masz za sobą, nastał nowy tydzień i nowe wyzwania. Nie łatwo zacząć od pilnych spraw, jednak bez tego nie zdołasz przetrwać na spokojnie dnia. Jeśli o czymś zapomniałeś , to jest dobry czas na zrealizowanie dzisiaj. Szczególnie zwróć uwagę na zaległe rachunki i odpowiedz na zaległe maile.


22.09 Wtorek Przed tobą pilny wyjazd ? Nie zapomnij zabrać potrzebnych dokumentów. Pospiech nie jest wskazany, surowe oko patrzy i wytknie ci każdy błąd. Nie pozwól sobie na brak koncentracji za kółkiem, ściągnij nogę z gazu jeśli nie chcesz płacić mandatu.


23.09 Środa Nie musisz udowadniać całemu światu własnych racji, najważniejsze żebyś był przekonany do słusznego działania. Efektów inni będą mogli ci pozazdrościć, tylko odrobina cierpliwości dzieli cię od sukcesu. Nie przesadź z nadmiarem kawy bo mimo aktywności fizycznej nie dasz rady przeskoczyć tego, co masz zrobić jutro i na dodatek bardziej dokładnie.


24.09 Czwartek zdarzają się dni, że nie masz pojęcia kim jesteś. Stres obłożony odpowiedzialnością, zmęczenie nadmierną ilością godzin w jednej pozycji i wiele innych uciążliwych sytuacji. Czas na zmianę trybu życia. Myślałeś nad przekwalifikowaniem siebie? Dobry moment na poszukanie lepszej oferty albo awans.


25.09 Piątek Niektóre propozycje nie są godne uwagi, zwłaszcza jeśli nie jest to zgodne z przekonaniem. Przemyśl sobie czy zaproponowane spotkanie daje ci jakąś perspektywę. Dobrze dobrane perfumy przyciągną uwagę osoby na której od dawna ci zależy. Wydobądź z siebie odrobinę chęci i pozwól sobie na szczerą rozmowę.


26.09 Sobota Codzienność nie musi być nudna, zwłaszcza, gdy jesteś osoba otwartą na nowe znajomości i udaną zabawę. Dzisiaj skorzystaj z zaproszenia , nie musisz od razu odstawić się jak do opery. Spuść z tonu, wśród bliskich znajomych nie trzeba kreować się na ideał. Dobre wspomnienia przez lata będą krążyć przy byle okazji.


27.09 Niedziela Nie ufaj ludziom, który obiecują i chwalą się sukcesem bez pokrycia. Jeśli masz w palnie jutro coś kupić, to dziś już zobacz czy warto. To nie jest dobry moment na sprzedaż bo stracisz, na kupno bo jest ukryta wada. Nie wszystko na zewnątrz piękne musi być w środku podobne. Okazje mają ukryte wady rzadziej zalety.


28.09 Poniedziałek Zły nastrój , to nie nowość w pierwszy dzień tygodnia. Nie martw się już przed południem odzyskasz dobra energię i będziesz działać w porozumieniu z duchem. Kto jak kto, ale ty siebie rozumiesz najlepiej. Nieoczekiwany zwrot zdarzeń pozwoli ci uwierzyć, że tydzień zaczyna się dobrze. Nie dźwigaj ciężkich przedmiotów bo kręgosłup nie jest ze stali.


29. 09 Wtorek Świetny dzień na wysiłek fizyczny, możliwe, że wielozadaniowość jest wyzwaniem, ale nie dla ciebie, szczególnie dzisiaj. Osoby zmieniające wystrój mieszkania , szczególnie dzisiaj mają wyczucie gustu. Jedyna rada – Nie wspinaj się jeśli nie jest to konieczne, urazy cię kochają zwłaszcza teraz.

30.09. Środa W tym dniu wszystko będzie się kręciło wokół pieniędzy, biznesu i kariery. Najlepiej być konkretnym i nie rozmyślać zbytnio o niebieskich migdałach. Dla pracowitych możliwa nagroda bądź dodatkowa premia.

Horoskop dzienny na sierpień

Horoskop dzienny pomoże Państwu rozwiać wszelkie wątpliwości, oraz podjąć właściwe decyzje. Odkąd człowiek stał się istotą czującą  i myślącą, chciał poznać swoja przyszłość pragnął, aby wszechświat odkrył przed nim to co ukryte.

Horoskop sporządziła Wróżka Adriana

1 sierpień--Miesiąc zaczynamy weekendowo. Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał spotkaniom rodzinnym, towarzyskim. Poczujemy przypływ energii, i ochotę  do zabawy. Uważajmy jednak na nowo poznane osoby, mocno ograniczmy zaufanie do nich ,nie dajmy się zwieść obietnicom .

2 sierpień—po wczorajszych towarzyskich szaleństwach, dziś dzień spokoju i odpoczynku. Od samego rana poczujemy potrzebę izolacji. Będzie to czas refleksji i zastanawiania się co tak naprawdę jest dla nas ważne..

3 sierpień—sporo zamieszania w pracy. Mogą nas dopaść dodatkowe obowiązki ,ale podejmijmy się ich ochoczo bo finalnie przyniesie to nam wiele korzyści. Dla tych co urlopują—bardzo dobry dzień na podróż. Dla Panów –szansa na spotkanie czarującej kobiety, rozglądajcie się wiec uważnie, bo może to być ta jedyna…

4 sierpień—dziś dość ciężki dzień, jakieś nieporozumienia w domu. Możemy odczuwać brak poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa co może doprowadzić do kłótni z ukochaną osobą. Wyciszmy się wiec i postarajmy się spędzić miły  wieczór przy lampce wina i dobrej muzyce .

5 sierpień—czeka nas sporo niespodzianek od losu. Możemy spotkać dawno niewidziane osoby które były dla nas kiedyś bardzo bliskie ..powrócą wspomnienia. I przeniosą nas w bardzo romantyczny nastrój. Ten błogi nastrój może popsuć jakaś wiadomość która niespodziewanie dotrze do naszego domu.

6 sierpień—dzień sprzyjający finansom. Łatwo będzie podejmować wszelkie decyzje z tym związane. Może warto zagrać w jakąś grę losową ? Wieczór zapowiada się bardzo romansowo. W sypialni może zaiskrzyć

7 sierpień—dziś, wiele rzeczy będzie się działo bez naszego udziału. Takie małe dary od losu. Odczujemy  duże wsparcie Sił Wyższych. Staniemy też przed różnymi wyborami. Wsłuchajmy się w siebie i zdajmy się na swoją intuicje.

8 sierpień—dzień zacznie się bardzo miło, szczególnie w sferze finansowej Dotrą do nas jakieś wiadomości związane z inwestycjami. Uważajmy na nowo poznane osoby i ich propozycje zarobku. Wieczór jednak może być trochę nerwowy. Nie okazujmy swojej zazdrości naszej drugiej  połówce, bo może to wywołać niepotrzebne emocje. Wykażmy się mądrością życiową i doświadczeniem.

9 sierpień—Dziś uważajmy na nasze portfele, dokumenty, pamiętajmy o zamknięciu drzwi przed wyjściem z domu. Energia sprzyja stratom, ale są one do uniknięcia przy zachowaniu ostrożności. Jeśli to możliwe to nie wybierajmy się też w podróż, ani nie podejmujmy  dziś decyzji o wyjeździe urlopowym.

10 sierpień—Dzisiejszy dzień wynagrodzi nam wczorajsze ewentualne straty. Możemy liczyć na udane transakcje i przypływ gotówki. Zawodowo, ważna dziś będzie współpraca z innymi. Po południu małe zamieszanie związane z dziećmi, nasze pociechy mogą się buntować przeciwko naszym decyzjom dotyczącym wakacji.

11 sierpień—jedenastka to mistrzowska cyfra, więc i nasz dzisiejszy dzień będzie pod jej wpływem. Wyostrzy się nasza intuicja, i poczujemy przypływ pozytywnej energii. Dobrze dziś załatwiać urzędowe sprawy jak i  wszelkie formalności związane z finansami. Zwróćmy też uwagę na starszych członków naszego Rodu ,ponieważ mogą potrzebować naszego wsparcia i zainteresowania.

12 sierpień—dziś dzień powinien przynieść spokój w każdej dziedzinie życia. Odpłyniemy trochę od rzeczywistości i zanurzymy się we wspomnieniach i marzeniach. Zróbmy wieczorem relaksującą kąpiel, cieszmy się chwilą..

13 sierpień—w dniu dzisiejszym pozostaniemy jeszcze w energii wczorajszego dnia. Ciężko będzie skupić się na bieżących sprawach, może więc jest okazja aby wsiąść wolny dzień i przedłużyć sobie wypoczynek na łonie natury. Doładujemy swoje akumulatory i poczujemy się silni i zrelaksowani.

14 sierpień- Ten dzień powinien upłynąć w miłej atmosferze. Będziemy otoczeni przyjaciółmi i ludźmi bardzo pozytywnie nastawionymi W związkach nastąpi poprawa relacji, komunikacja ruszy do przodu i nastąpią spokojne dni , pełne ciepła i miłości.

15 sierpień--To dobry czas na oświadczyny, podjęcie decyzji o ślubie lub poczęcie dziecka. Również w pracy czekają nas dobre zdarzenia. Możemy podpisać korzystną umowę, możemy zostać docenieni przez szefa co zaowocuje nagrodą pieniężną.

16 sierpień--dziś  śmiało  można podejmować  decyzje ,i ruszać  do przodu. Podczas tej wędrówki należy pamiętać jednak, żeby nie kręcić się w kółko. Jak wyrusza się z punktu „A” to trzeba dotrzeć do punktu „B ”jeśli jednak zdarzy się mały falstart, to nie można się poddawać tylko śmiało po raz kolejny pokonywać przeszkody, pamiętając jednak aby nie powielać popełnionych wcześniej błędów.

17 sierpień—to będzie dzień nowych szans i możliwości. Spotkamy się z dużą życzliwością. Przezwyciężymy smutek i żal. Wstąpi w nas nadzieja a wraz z nią, dobre myśli ,radość, powodzenie i szczęście. Nie bójmy  się zaufać po raz kolejny –ale już nie tym samym osobom.

18 sierpień-- Skupmy się dziś na drobnych przyjemnościach, i małych cudach, na których spełnienie nie trzeba będzie długo czekać.

19 sierpień-- W pracy miła atmosfera. Mogą zdarzyć się krótkie wyjazdy służbowe. Nasze starania zostaną wynagrodzone i poczujemy się dowartościowani i docenieni co wzmocni nasze poczucie pewności siebie.

20 sierpień-- Ten dzień to  dobry czas na podejmowanie decyzji finansowych. Pamiętać należy jednak ,aby zasięgnąć porady osoby kompetentnej w tej dziedzinie. Te pozytywne wibracje niech nie uśpią jednak naszej czujności i na wszelki wypadek ograniczmy zaufanie do innych osób.

21 sierpień-- W tym dniu możemy oczekiwać pozytywnego załatwienia wszelkich spraw związanych z urzędami i sądami. Również sprawy zawodowe rysują się bardzo korzystnie. Zostaniemy odkryci i docenieni co może zaowocować awansem. Przy podejmowaniu decyzji kierujmy się swoja intuicją.

22 sierpień-- Dzień dziś będzie bardzo złożony. Z jednej strony poczujemy potrzebę wyciszenia. Wsłuchania się w siebie a z drugiej strony będzie nas ciągnęło do działania, do tworzenia nowych projektów, do rozwoju osobistego. Trzeba będzie tylko bardziej uwierzyć w siebie i w swoje możliwości.

23 sierpień-- Mamy dziś szanse urzeczywistnić swoje marzenia. Wiele zdarzeń będzie dziś danych nam od losu. Nie bójmy się nowości a śmiało pozwólmy im zagościć w naszym życiu. Puszczą wszelkie blokady które do tej pory nie pozwalały nam rozwinąć skrzydeł.

24 sierpień--Sprawy zawodowe zaczną się układać pomyślnie, i będzie duża szansa na awans. W związkach partnerskich zagości spokój,i pojawią się lepsze szanse na przyszłość.

25 sierpień-- to bardzo dobry dzień na podróż, oraz na zaplanowanie urlopu. Motto dnia—to uwierz w siebie i swoje siły, jesteś w stanie pokonać wszelkie słabości i kłopoty.

26 sierpień—uważajmy dziś na straty. Pilnujmy dokumentów i portfeli. Przyjrzyjmy się bliżej osobie która jest blisko nas, ponieważ jej intencje nie są do końca szczere

27 sierpień—dziś w domu mogą przydarzyć się drobne kłótnie i nieporozumienia. Będziemy mieli całkiem odmienne zdanie niż nasza połówka –dotyczące planów urlopowych. Może warto pójść na kompromis ?

28 sierpień-- może dopaść nas nostalgia, brak poczucia bezpieczeństwa i stabilizacji. Coś się może rozsypać więc nie zatrzymujmy niczego na siłę. Jeśli się sypie to znaczy że nie jest dla nas dobre. Lepiej odpuścić i na fundamentach zacząć budować od nowa. Już wkrótce rozwiązania przyjdą same.

29 sierpień— popracujmy dziś nad naszymi emocjami. Warto się wyciszyć i na problemy spojrzeć z nieco innej perspektywy. Zauważymy wtedy że nic nie jest takie na jakie wygląda a nasze obawy były na wyrost .

30 sierpień-- zwróćmy uwagę na najstarszych członków naszego Rodu. Okażmy im dziś więcej zainteresowania i wsparcia emocjonalnego. Czasem warto posłuchać dobrych rad kogoś doświadczonego.

31 sierpień—miesiąc zakończymy atmosferą  pełną  miłości, czułości i spełnienia marzeń. Aura będzie sprzyjać planowaniu przyszłości. Może zapaść niejedna decyzja o ślubie.

Horoskop dzienny na lipiec

Opracowanie  horoskopu dziennego wróżka Kumczo osobiste pytanie do kart wróżki zadasz klikając tutaj

1 lipca W środę bardziej będziemy chcieli pobyć w ciszy i spokoju i skierować się do swojego wnętrza. Bycie samemu pozwoli nam na rozważania i poszukiwania swojej drogi, swojego celu i tego z jaką misją przyszliśmy tu na świat. Dobry dzień na rozwój duchowy i poszerzanie wiedzy.


2 lipca Możesz marzyć jak osiągnąć cel lub wymarzony projekt, ale pamiętaj że jak nie podejmujesz  kroków niezbędnych do osiągnięcia tego celu, to samo się nie zrobi. Musisz wybrać  ścieżkę do osiągnięcia celu. Wspinaczka na górę od podstaw to zupełnie inne doświadczenie niż jazda helikopterem na szczyt, nawet jeśli cel jest taki sam. Nie bój się wyznaczać sobie rozciągniętych w czasie celów, nawet jeśli oznacza to przetrwanie. Dziś dobry dzień na plany, ale rozpisz je wraz z datami realizacji.

3 lipca Dzień emocjonalny, więc kierować się rozsądkiem , nie emocjami. Uda się zrealizować co w obecnej chwili jest najważniejsze ,ale nie da się przy tym zaoszczędzić. Pojawi się pragnienie życia komfortowego i jednocześnie przeżycia czegoś ekstra, jednak nadarzające się propozycje nie pobudzą do działań, a zaczną nawet ciążyć .

4 lipca Dziś kierujcie się intuicją, wyciszcie swoje wnętrze i posłuchajcie co podpowiada wam głos wewnętrzny. Lepiej wycofać się z aktywnego życia, odpocząć i nie przeprowadzać ryzykownych działań.

 5 lipca Dziś dzień dotyczący planowania wyjazdów w najbliższej przyszłości i związanych z tym środków finansowych, gdzie trzeba będzie zacisnąć pasa. Jednak na zapas nie ma się co zamartwiać i użalać na swój los. Zadbać o stan swojej psychiki.

6 lipca Dzisiejszy dzień może być nerwowy, ale dobry na podjęcie konkretnych działań. Możecie być hojni sprawiając komuś podarunek w postaci pieniężnej. Udadzą się wszelkie transakcje finansowe podejmowane rozważnie.

7 lipca Niedziela może okazać się zmienna i los może sprawić wam jakąś niespodziankę.
Powracający z wyjazdów przyszykujcie się na kontrole drogowe i nie wdawajcie się w dyskusje z funkcjonariuszem Policji, gdyż jeszcze bardziej pogorszycie swoją sytuację.

8 lipca Dzień pod wpływem sporej dawki energii i działania, ale też nie potrzebnych konfliktów i nieszczerości. Udadzą się wyjazdy, pod koniec dnia możecie odczuć zmęczenie. Uważać na zdrowie, mogą pojawić się stany zapalne, bóle kręgosłupa, reumatyczne .

9 lipca Dla niektórych będzie to dzień odejścia od czegoś , lub kogoś i patowej sytuacji, którą sami możecie stworzyć po przez złe nastawienie i pesymistyczne myśli. Nie pogrążajcie się w bólu i cierpieniu, a nastawcie się na pozytywne informacje zastępując negatywne myśli pozytywnymi.

10 lipca Zapowiada się dzień bardzo dynamiczny, sporo ruchu, wyjazdów, planowania , dążenia do jakiegoś sukcesu.
Wszelkie wyjazdy czy to prywatne, czy służbowe powinny być udane i spełnione. Jednak niektórzy mogą mieć problem z podjęciem decyzji np.: czym jechać, lub kiedy jechać.

11 lipca Dziś będziemy starali się zachować powściągliwość w działaniach, a także przydałaby się elastyczność w dostosowaniu do sytuacji jakie się pojawią. Nie działać pod wpływem emocji, a zachować rozwagę i rozsądek. Dzień pod wpływem stabilizacji, ale dla niektórych tęsknoty za niespełnioną miłością .

12 lipca Dziś dzień pod wpływem zgody, ugody, podpisywania umów, jednak niektórzy mogą mieć trudności w pogodzeniu się ze stratami uczuciowymi. Ciężko będzie naprawić coś co się posypało, a wasze uczucie osamotnienia, oraz indywidualizm mogą przerodzić się w upór i obojętność w kontaktach z ludźmi.

13 lipca Dziś kierujcie się intuicją, swoim wewnętrznym głosem, gdyż w wielu sprawach może wam pomóc .
Udadzą się sprawy związane z rodziną, jednak pod koniec dnia ta sielanka może być zakłócone przez osobę, która potrafi być złośliwa i wypowiada sądy o ludziach w sposób raniący.

14 lipca  Spokojny  dzień . Możliwa wygrana pieniężna. Możesz być narażona na zaczepki. Trzymaj emocje na wodzy. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

15 lipca Przestaniesz się wahać i podejmiesz śmiałe decyzje. Odwaga w działaniu, to klucz do sukcesu. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

16 lipca Ogarnie cię twórcza pasja . Zapragniesz uczyć się nowych technik pracy online. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

17 lipca Gwiazdy przygotowały wiele niespodzianek, ale bądź lojalny wobec własnego sumienia. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

18 lipca Odezwie się w tobie dusza artysty, odkopiesz zapomniane projekty i zaczniesz z nową ikrą je realizować. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

19 lipca Możliwe , że singli zrodzi się dziś uczucie, pozostałe pary będą snuć plany urlopowe. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

20 lipca Uwierzycie w końcu we własne możliwości. Staniecie się bardziej kreatywni . Nawiążecie nowe znajomości , które dadzą wiele satysfakcji. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

21 lipca Czekają was miłosne wyznania  i romantyczne randki. Układ planet sprzyja finansom. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

22 lipca .Dobry dzień na realizację własnych pasji i ambicji.  Jeśli czekają cię egzaminy na prawo jazdy , zrealizuj je dziś. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

23 lipca Podejmiesz się ambitnych zadań. Gwiazdy wróżą sukces i realizację zawodowych marzeń. Z pomysłami startuj dziś. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

24 lipca  Nie zaniedbuj badań kontrolnych. Pomyśl o gimnastyce a znowu wróci energia i poprawi się samopoczucie psychiczne. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

25 lipca Zapowiada się dzień  zapału. Dziś  możesz sięgać  po dotychczas niemożliwe., zaplanować podróż a nawet zakochać się z wzajemnością. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

26 lipca  Wszystko postawisz na jedną kartę i niewykluczone , że flirt przerodzi się w miłość. Zadbaj dziś o strój , makijaż ale pilnuj portfela. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

27 lipca Pamiętaj by w krytycznych momentach nie chować głowy w piasek. Decyzję podejmij nie w oparciu o czyjś nacisk, ale przemyśl strategie. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

28 lipca Czekają cię szybkie , nawet skrajne decyzje. Zapisz się na aerobik, do kosmetyczki czy na warsztaty jogi a poczujesz się piękniejsza i zdrowsza. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

29 lipca Dzień podejmowania decyzji odnośnie finansów. Niektórzy zmienią prace , z niektórymi firma się pożegna. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

30 lipca Jeśli czujesz się wypalona lub niedoceniona, zapisz się do lekarza zrób komplet badań. Problem może być  nie tam , gdzie myślisz. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

31 lipca Zacznij planować i oszczędzać. Czeka cię pracowity dzień i rozmowa z kimś , kto doda ci przysłowiowych skrzydeł. Aby otrzymać indywidualną wróżbę skontaktuj się z wróżką online lub wyślij  SMS o treści : Wiara  Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 zł z VAT)

Odkryjemy Twoją przyszłość. Wejdź na  Czat