Tarot online na dziś

Tarot online na dziś

Dla wielu osób horoskop dzienny jest tak samo ważnym rytuałem  dnia, jak prysznic lub filiżanka kawy. Wielu z was ma  potrzebę skorzystania z astrologa czy wróżki.

 

Horoskop dzienny na bieżący miesiąc

1 Dobry energetycznie dzień-karta na dziś: Wieża. Sprzyja domknięciu rozpoczętych już jakiś czas temu spraw, w szczególności natury osobistej i dotyczących kwestii rodzinnych. To właśnie dzisiaj warto wyciągnąć rękę do tych, z którymi pozostajesz w konflikcie. Dobry czas na rachunek sumienia, a także kalkulację potencjalnych zysków i strat.

2 Dzień skłaniający do refleksji na temat (własnej!) ostrożności i rozwagi. Musisz wziąć pod uwagę, że wszelkie nawiązane dzisiaj inwestycje oraz współpraca biznesowa mogą skończyć się fiaskiem. Możesz dzisiaj ponadto liczyć na subtelny, wyczekany postęp w sprawach uczuciowych.

3 Dzień nostalgiczny, skłaniający do wnikliwej obserwacji siebie. Dzień ten nie będzie należał do łatwych na poziomie ducha, ale jego katartyczne, oczyszczające działanie pociągnie za sobą szereg korzystnych konsekwencji w postaci zmiany. Tego dnia skup się wyłącznie na swoich potrzebach, intencjach i zamierzeniach.

4 Dzień o posmaku chaosu. Towarzyszące Ci jednak roztargnienie możesz przekuć w korzyść. Odetchnij, pozwól sobie na odpoczynek, zarówno myślowy, jak i fizyczny. Wypoczęty umysł pod koniec dnia przyniesie kilka rozsądnych pomysłów na dalsze postępowanie-to dobry dzień na reorganizację w kwestiach domowych, ale i zawodowych.

5 O ile poprzednie dni wydawały Ci się wyjątkowo spokojne i leniwe, tak dzisiaj pobudzi Cię do działania-wielozadaniowość? Dlaczego nie! Energia nie opuści Cię niemal do samego końca dnia. Warto zrobić plan działania na najbliższe tygodnie-opanowanie bałaganu towarzyszącego Ci na co dzień nigdy nie było dla Ciebie prostsze niż teraz!

6 Dobry dzień dla tych, którzy potrzebują wyzwań. Dzisiaj poczujesz, że tak naprawdę wszystko jest możliwe, świat stoi przed Tobą otworem, a ograniczenia i bariery to tylko wytwór Twojej wyobraźni. W dzisiejszych wyborach kieruj się intuicją, odrzucaj ingerencję osób trzecich.

7 Dzień doskonały dla ciała - wsłuchaj się w potrzeby swojej fizyczności. Siłownia, wzmożona aktywność? Tak! Wyjdź na świeże powietrze. Ciało fizyczne odpłaci Ci się z nawiązką. Nie zapomnij jednak także o higienie umysłu - dobra książka, film, pozyskanie nowych umiejętności to zawsze świetna idea.

8 Dzień zaszyfrowany symboliką - wypatruj znaków. Niektóre banalne i czytelne, inne zawiłe pomimo pozornej prostoty. Daj sobie czas na drobiazgową interpretację - skutki mogą pozytywnie Cię zaskoczyć. W rozliczeniu zysków i strat weź ostatecznie pod uwagę dobro bliskich Ci osób.

9 Dzień, który pozwoli Ci raz na zawsze odciąć się od bolesnej, traumatycznej przeszłości. Poczujesz wiatr w żaglach - po prostu daj się ponieść. Nie odrzucaj przyjacielskiej inicjatywy osoby z otoczenia. Porzuć uprzedzenia i radykalny brak zaufania - zamknięcie się na ludzi nie wychodzi Ci na dobre, w gruncie rzeczy potrzebujesz interakcji.

10 Dzień optymistyczny - poczujesz przypływ wigoru i jak nigdy zapragniesz osiągnąć sukces. Warto dzisiaj także pomyśleć o zaspokojeniu swoich ambicji - zrealizuj plan, który dotychczas odkładałeś w nieskończoność. Bo kiedy, jeśli nie teraz? Pamiętaj, że Twoje myślenie determinuje działanie!

11 Dzisiejszy dzień nie będzie "Twoim" dniem. Poczujesz potrzebę zaszycia się we własnym domu. Nie czyń sobie wyrzutów - reset każdemu z nas jest potrzebny. Pozwól sobie na odrobinę refleksyjnej samotności. Wnioski, które wyklarują się w czasie dzisiejszej izolacji będą miały dobroczynny wpływ na życie Twoje i bliskiej Ci osoby.

12 Dzień frustracji. Czy przypadkiem nie wymagasz od siebie zbyt wiele? Warto czasem wypuścić powietrze i zrobić przysłowiowy krok w tył, by potem zrobić dwa do przodu. Nie ulegaj wpływom otoczenia i ziemskim pokusom - mogą skierować Cię na niewłaściwe tory - zarówno myślenia, jak i działania.

13 Dzień doskonały na reaktywację dawno zapomnianych znajomości. Powrót niektórych osób z przeszłości może Cię niebywale zaskoczyć. Warto zacieśnić więzi, wyjść z inicjatywą - może okazać się, że ktoś wyjątkowo Cię teraz potrzebuje. Dobro wraca - nie spodziewasz się, jak wiele możesz dzięki temu zyskać.

14 Czas na pokorę. Ostatnie dni nie były dla Ciebie łaskawe, poczucie zawodu na bliskiej osobie dało o sobie boleśnie znać - warto wziąć jednak pod uwagę, że głęboki determinizm ma sens - dojdziesz w dniu dzisiejszym do kojących wniosków. Nie ma potrzeby zadowalać innych ponad siebie - zdrowy egoizm może okazać się niezbędny.

15 Dzień dobrych informacji. Nowa wiadomość wprawi Cię w wyjątkowo dobre samopoczucie, zarówno na poziomie ciała fizycznego, jak i ducha. Pociągnij za sznurki - okazja rodzi okazję, a piętnasty dzień miesiąca generując dobrą konstelację zodiakalną bardzo Ci sprzyja. Podziel się swoją nastrojowością ze światem - taka wymiana energetyczna wyjdzie Ci na dobre.

16 Dzień upływający pod znakiem definicji celu. Pierwsze korzyści będące efektem ciężkiej pracy napłyną do Ciebie właśnie dzisiaj. Wyjdź ze swojej strefy komfortu - niekiedy warto zapuścić się w nieco odleglejsze rewiry, zwłaszcza, jeśli skutkiem może okazać się bardzo wymierna korzyść.

17 Dzień ochrony. Jeśli chcesz podjąć się dzisiaj ryzykownego dla siebie w jakimkolwiek wymiarze przedsięwzięcia - zrób to. Następne dni nie będą już dla Ciebie tak korzystne -  kieruj się zasadą: co masz zrobić jutro, zrób dziś. Odrzuć także pesymistyczne myślenie, które Cię potężnie uwstecznia.

18 Dzień zmian. To, co postrzegałeś jako stałe i niezmienne, przybierze zupełnie nowe formy i kształty. Pamiętaj - nic nie jest niezmienne. Zmiana nie musi oznaczać niczego złego, zachowaj jednak właściwą sobie czujność. Skup się na realizacji najważniejszych założeń oraz kwestiach rodzinnych.

19 Dzień intensywnej pracy. Doskonale się składa - jesteś dzisiaj ożywiony, zabezpieczony siłami życiowymi, wykorzystaj swój potencjał energetyczny, ale i intelektualny - dawno nie byłeś u szczytu formy, tak jak dziś. Miej także na uwadze,  że nie wszystko jest takim, jakim często się jawi!

20 Przygotuj się na rozczarowanie. Warto jednak wziąć pod uwagę, że wszystko przemija, a to, co nieprzyjemne również bywa potrzebne i uszlachetnia. Lepiej wcześniej zrewidować pewne sprawy niż tkwić w iluzorycznym zachwycie. Możesz liczyć na wsparcie bliskich - nie zapominaj o tym!

21 Przygotuj się na niemałe zaskoczenie i rozwiązanie dotychczas trapiących Cię problemów-finał może nie być tak oczywisty, przewidywalny jak przypuszczałeś. To także dobry dzień, by spędzić czas w gronie ostatnio zaniedbanych znajomych. Doceń otwartość ludzi. Rada od Kart: Nie pozwól na to, by chwila słabości wpłynęła jakkolwiek niekorzystnie na Twoje dotychczasowe starania w istotnej dla Ciebie sprawie!

22 Poczujesz dzisiaj chwilowy spadek energii, ale postaraj się nie przywiązywać do katastroficznych refleksji. Izolacja nie jest najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji. Dzisiejszy dzień sprzyjać będzie solidnej autorefleksji, na której gruncie urodzić się może pomysł wzięcia udziału w fantastycznym przedsięwzięciu. Rada od Kart: Pamiętaj o tym, że przyjaciół faktycznie poznaje się dopiero w przysłowiowej biedzie.

23 Dzisiejszy dzień zachęci Cię do działania! Porzucone aktywności? Zrealizuj je! Wyjazd za miasto? Dlaczego nie! Zmień otoczenie, uporządkuj myśli, ustal priorytety — porządek jest przecież tym, w czym doskonale się odnajdujesz. Postaraj się dostrzec uprzyjemniające Twoje życie, codzienne drobiazgi. Rada od Kart: Odetchnij. Uczyń swoją głowę lżejszą, choćby na jeden dzień.

24 Czy to dobry moment na uporządkowanie spraw miłosnych? Doskonały! Jeśli jesteś w związku, zaproś drugą połówkę na randkę. Dzięki temu w wasze serca znowu wypełni szaleńcza, spontaniczna radość a wszelkie, choćby najdrobniejsze kryzysy, zostaną definitywnie zażegnane. Single z kolei powinny mieć się na baczności. Może warto otworzyć się na zabiegającą o Twoje względy osoby?

25 Czas nie zając, nie ucieknie! Jeśli nie zdążysz dzisiaj uporać się ze sprawami organizacyjnymi, pamiętaj o tym, że jutro też jest dzień! Zachowaj umiar i równowagę, nie zaniedbuj najbliższych, nawet kosztem odłożenia obowiązków na bok. Rada od Kart: Pamiętaj, że głową muru nie przebijesz!
26 Czas najwyższy poprawić sobie nastrój! Kino, spacer, wizyta u kosmetyczki? Zrób coś tylko dla siebie! Pod koniec dnia możliwa subtelna huśtawka emocjonalna, nie daj się jednak zwariować, to przejściowe, pozwól sobie na chwilę słabości-to także bywa czasem potrzebne. Rada od Kart: Nie daj sobie wejść na głowę. Zachowaj zdrową niezależność.

27 Poczujesz się dzisiaj wyjątkowo atrakcyjny, zarówno fizycznie, jak i intelektualnie. Może warto wykorzystać dobre samopoczucie i wyjść naprzeciw światu? Ten dzień może należeć do Ciebie. Realny dzisiaj jest także sukces na płaszczyźnie zawodowej. Rada od Kart: Twój cynizm i inteligentny sarkazm są Twoim atutem, ale dzisiaj powstrzymaj się od wymierzania słownego ataku w stronę rozmówców!

28  Dzisiejszy dzień możesz okazać się dla Ciebie dosyć nużący, mimo że przed Tobą niemało inspirujących wyzwań. Zmęczenie materiału dopada nawet najtwardszych zawodników. Nie odrzucaj wsparcia bliskich — pozwól sobie pomóc, wykazać się — za dobrymi intencjami nie zawsze stoi niekomfortowy podtekst. Rada od Kart: Bycie wylewnym nie zawsze się opłaca. Czasem warto po prostu ugryźć się w język.

29  Dzień upłynie pod znakiem melancholii. Wspomnienia? Powroty do przeszłości? Pozwól sobie na odrobinę tkliwego sentymentu. W drugiej części dnia możesz poczuć silną potrzebę bycia adorowanym. Nie wstydź się okazywać swojej słabości. Rada od Kart: Kieruj się zasadą: cierpliwość to cnota.

30 Czas na zmiany! Szukasz pracy? A może chcesz zdobyć nowe umiejętności? Pomocny może okazać się wstępny plan działania. Określ swoje cele i potrzeby. Postaraj się zachować czujność i nie przegap istotnych informacji. Rada od Kart na dziś: Strach ma wielkie oczy, nie pozwól stłamsić się nieuzasadnionym lękom.

Horoskop dzienny na czerwiec

 

1. Nie rozmyślaj nad przeszłością. Życie toczy się dalej. Lepiej poświęć ten dzień na planowanie tego co nowe.

2. Dobry dzień by zażegnać stare konflikty. Może warto schować dumę do kieszeni i zrozumieć, iż też nie jest się bez winy? W relacji szukaj kompromisów.

3. Delektuj się owocami swojej pracy. Nie ma nic złego w docenieniu samej siebie. Noś głowę wysoko. Zasłużyłaś na to!

4. Pozwól sobie na smutek. Nie trzymaj się uporczywie starych ran. Nic nie jest nam dane na zawsze. Musisz się nauczyć odpuszczać.

5. Wszystko może Cie denerwować. Konflikty nie budują. Czyż nie lepiej tworzyć, niż niszczyć? Kłótnie dadzą Ci ulgę tylko na chwilę.

6. Odetnij się od ludzi, którzy budzą w Tobie niepokój. Z kim się zadajesz, takim się stajesz. Pomyśl nad swoimi relacjami. Czy na pewno są dla Ciebie odpowiednie?

7. Spróbuj postrzegać przeszkody życiowe jako możliwość zdobycia doświadczenia. Nie pozwól by Cie przygniotły. Przydałby się emocjonalny odpoczynek.

8. Pomyśl nad jaką wycieczką bądź ciekawą książką. Trochę ruchu zarówno dla ciała jak i umysłu. Dobry dzień by zatrzymać się na chwilę.

9. Możesz miło spędzić czas z bliską osobą. Nie odrzucaj wyciągniętej ręki. Warto ją chwycić. Rozmyślanie i planowanie swoich ruchów blokuje Twoją spontaniczność.

10. Radosny, ciepły dzień. Pod warunkiem,że nauczysz się kontrolować swoje emocje i zapędy. Czy święty spokój nie jest cenniejszy od zgubnych, impulsywnych zachowań?

11. Będziesz mieć ochotę na zamknięcie się w czterech ścianach. Cóż, bywa i tak. Zrób herbatę, dobry obiad i pozwól sobie na izolacje.

12. Dziś dużo się dzieje. Najważniejsze jest to, jakie masz do tego podejście. Poczuj się spełniona w swoich obowiązkach.

13. Przyjrzyj się swoim finansom. Czy na pewno potrzebujesz tylu rzeczy? Może warto odłożyć trochę grosza na tzw. czarną godzinę?

14. Przyjaźń to rodzaj pracy. Musisz poświęcać bliskim osobom swój czas, być przy nich, słuchać zwierzeń. Każdy niepodlewany kwiat usycha.

15. Uważaj na alkohol. Dobra zabawa, chwilowe otumanienie może wpędzić Cie w kłopoty. Kontroluj się. Wszystko dla ludzi, ale w umiarze.

16. Płacz oczyszcza. Pozwól sobie na niego. Nie bój się,że ktoś uzna Cie za słabą czy nieporadną. Masz prawo do smutku.

17. Dziś zadbaj o siebie. Maseczka na włosy, masaż relaksujący. Twoje ciało też zasługuje na rozpieszczenie! Wprawi Cie to w dobry nastrój

18. Przeanalizuj swoją wizję miłości. Pamiętasz, gdy jak naiwna nastolatka idealizowałaś ją?  Może warto czasem wyłączyć umysł i patrzeć sercem?

19. Dziś będziesz wycofana. To dobry dzień na posprzątanie w szafie, przeczytanie zaległego artykułu. Tylko Ty, sama ze sobą.

20. Każdy przeżywa jakiś koszmar. Postaw się swoim demonom i spójrz im prosto w oczy. Nie taki diabeł straszny jak go malują.

21. Kochaj i ciesz się tym uczuciem. Okazuj miłość bliskim. Niech wiedzą,że są dla Ciebie ważni.

22. Nie pozwól by inni żerowali na Twoim dobrym sercu. Wybacz, tylko, gdy widzisz chęć zmiany. Same obietnice nie wystarczają.

23. Postaraj się widzieć tylko to, co dobre. Nie wypominaj partnerowi to, czego nie zrobił. Pochwal za to, co już wykonał. Doceń innych.

24. Zrób parę głębokich wdechów nim powiesz za dużo. Twoje słowa mogą zostać wykorzystane przeciw Tobie. Myśl nad tym co mówisz. Słowa mogą ranić

25. Ureguluj swoje sprawy. Prawne oraz finansowe. Nie jest to za pasjonujące zajęcie, ale konieczne. Musisz zabezpieczyć swoją przyszłość.

26. Rozmawiaj z ludźmi o swoich planach i marzeniach. Podziel się swoją wizją. Otoczenie doceni Twoje pomysły i będzie Cie wspierać.

27. Czasem los płata nam figle. Życie nie zawsze jest usłane różami. Doceń to co masz. W szczególności bliskich.

28. Masz wrażenie,że obowiązki Cię przygniatają. Pozwól sobie dzisiaj na spontaniczne wyjście czy zakup. Poprawi Ci to nastrój.

29. Marzenia są piękne, dopóki nie przysłaniają nam rzeczywistości. Postaraj się zachować umiar w swoich fantazjach. Czasem pragniesz tego, co niemożliwe.

30. Bądź dziś kreatywna. Twórz i czerp z tego przyjemność. Nie muszą to być od razu dzieła sztuki :)

31. Kieruj się intuicją , zawsze jako pierwsza podpowiada właściwe rozwiązania, szczególnie jeśli dotyczą spraw zawodowych. Nie jest to dobry dzień na wdawanie się w dyskusje z szefem

Horoskop dzienny- tarot online

Osiągnięcia cywilizacji nawet zwiększyły zapotrzebowanie na wróżby i horoskopy, ponieważ presja czasu, problemy finansowe, katastrofy ekologiczne, a nawet konflikty zbrojne nasilają pragnienie sprawdzenia czy uda się żyć bezpiecznie  bez zmartwień i problemów choćby w relacjach. Globalnie sytuacja nie jest optymistyczna, na świecie jest niebezpiecznie, ludzie we wszystkich kulturach i na wszystkich kontynentach będą nadal szukać porad wróżek i pomocy w gwiazdach.

Dzięki indywidualnemu horoskopowi (stworzonemu na podstawie danych osobowych danej osoby) można  nie tylko określić charakter, talenty, predyspozycje, ale także  sprawy partnerstwa a przede wszystkim zrecenzować jak potoczy się życie czy sytuacja danej osoby. Jeśli więc szukasz profesjonalnie stworzonego horoskopu zapraszam serdecznie niech to będzie Twój przepis na lepszą jakość życia. Zapraszam na horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny. Na tej stronie znajdziesz ogólną energie na dany dzień.

Horoskop dzienny na miesiąc maj

 

1. Dobry energetycznie dzień - karta na dziś: Wieża. Sprzyja domknięciu rozpoczętych już jakiś czas temu spraw, w szczególności natury osobistej i dotyczących kwestii rodzinnych. To właśnie dzisiaj warto wyciągnąć rękę do tych, z którymi pozostajesz w konflikcie. Dobry czas na rachunek sumienia, a także kalkulację potencjalnych zysków i strat.

2. Dzień skłaniający do refleksji na temat (własnej!) ostrożności i rozwagi. Musisz wziąć pod uwagę, że wszelkie nawiązane w dniu dzisiejszym inwestycje oraz  współpraca biznesowa mogą skończyć się fiaskiem. Możesz dzisiaj ponadto liczyć na subtelny, wyczekany postęp w sprawach uczuciowych.

3. Dzień nostalgiczny, skłaniający do wnikliwej obserwacji siebie. Dzień ten nie będzie należał do łatwych na poziomie ducha, ale jego katartyczne, oczyszczające działanie pociągnie za sobą szereg korzystnych konsekwencji w postaci zmiany. Tego dnia skup się wyłącznie na sobie - swoich potrzebach, intencjach i zamierzeniach.

4. Dzień o posmaku chaosu. Towarzyszące Ci jednak roztargnienie możesz przekuć w korzyść - odetchnij, pozwól sobie na odpoczynek, zarówno myślowy, jak i fizyczny. Wypoczęty umysł pod koniec dnia przyniesie kilka rozsądnych pomysłów na dalsze postępowanie - to dobry dzień na reorganizację w kwestiach domowych, ale i zawodowych.

5. O ile poprzednie dni wydawały Ci się wyjątkowo spokojne i leniwe, tak dzień dzisiejszy pobudzi Cię do działania - wielozadaniowość? Dlaczego nie! Energia nie opuści Cię niemal do samego końca dnia. Warto zrobić plan działania na najbliższe tygodnie - opanowanie bałaganu towarzyszącego Ci na co dzień nigdy nie było dla Ciebie prostsze niż teraz!

6. Dobry dzień dla tych, którzy potrzebują wyzwań. Dzisiaj poczujesz, że tak naprawdę wszystko jest możliwe, świat stoi przed Tobą otworem, a ograniczenia i bariery to tylko wytwór Twojej wyobraźni. W dzisiejszych wyborach kieruj się intuicją, odrzucaj ingerencję osób trzecich.

7. Dzień doskonały dla ciała - wsłuchaj się w potrzeby swojej fizyczności. Siłownia, wzmożona aktywność? Tak! Wyjdź na świeże powietrze. Ciało fizyczne odpłaci Ci się z nawiązką. Nie zapomnij jednak także o higienie umysłu - dobra książka, film, pozyskanie nowych umiejętności to zawsze świetna idea.

8. Dzień zaszyfrowany symboliką - wypatruj znaków. Niektóre banalne i czytelne, inne zawiłe pomimo pozornej prostoty. Daj sobie czas na drobiazgową interpretację - skutki mogą pozytywnie Cię zaskoczyć. W rozliczeniu zysków i strat weź ostatecznie pod uwagę dobro bliskich Ci osób.

9. Dzień, który pozwoli Ci raz na zawsze odciąć się od bolesnej, traumatycznej przeszłości. Poczujesz wiatr w żaglach - po prostu daj się ponieść. Nie odrzucaj przyjacielskiej inicjatywy osoby z otoczenia. Porzuć uprzedzenia i radykalny brak zaufania - zamknięcie się na ludzi nie wychodzi Ci na dobre, w gruncie rzeczy potrzebujesz interakcji.

10. Dzień optymistyczny - poczujesz przypływ wigoru i jak nigdy zapragniesz osiągnąć sukces. Warto dzisiaj także pomyśleć o zaspokojeniu swoich ambicji - zrealizuj plan, który dotychczas odkładałeś w nieskończoność. Bo kiedy, jeśli nie teraz? Pamiętaj, że Twoje myślenie determinuje działanie!

11. Dzisiejszy dzień nie będzie "Twoim" dniem. Poczujesz potrzebę zaszycia się we własnym domu. Nie czyń sobie wyrzutów - reset każdemu z nas jest potrzebny. Pozwól sobie na odrobinę refleksyjnej samotności. Wnioski, które wyklarują się w czasie dzisiejszej izolacji będą miały dobroczynny wpływ na życie Twoje i bliskiej Ci osoby.

12. Dzień frustracji. Czy przypadkiem nie wymagasz od siebie zbyt wiele? Warto czasem wypuścić powietrze i zrobić przysłowiowy krok w tył, by potem zrobić dwa do przodu. Nie ulegaj wpływom otoczenia i ziemskim pokusom - mogą skierować Cię na niewłaściwe tory - zarówno myślenia, jak i działania.

13. Dzień doskonały na reaktywację dawno zapomnianych znajomości. Powrót niektórych osób z przeszłości może Cię niebywale zaskoczyć. Warto zacieśnić więzi, wyjść z inicjatywą - może okazać się, że ktoś wyjątkowo Cię teraz potrzebuje. Dobro wraca - nie spodziewasz się, jak wiele możesz dzięki temu zyskać.

14. Czas na pokorę. Ostatnie dni nie były dla Ciebie łaskawe, poczucie zawodu na bliskiej osobie dało o sobie boleśnie znać - warto wziąć jednak pod uwagę, że głęboki determinizm ma sens - dojdziesz w dniu dzisiejszym do kojących wniosków. Nie ma potrzeby zadowalać innych ponad siebie - zdrowy egoizm może okazać się niezbędny. 

15. Dzień dobrych informacji. Nowa wiadomość wprawi Cię w wyjątkowo dobre samopoczucie, zarówno na poziomie ciała fizycznego, jak i ducha. Pociągnij za sznurki - okazja rodzi okazję, a piętnasty dzień miesiąca generując dobrą konstelację zodiakalną bardzo Ci sprzyja. Podziel się swoją nastrojowością ze światem - taka wymiana energetyczna wyjdzie Ci na dobre.

16. Dzień upływający pod znakiem definicji celu. Pierwsze korzyści będące efektem ciężkiej pracy napłyną do Ciebie właśnie dzisiaj. Wyjdź ze swojej strefy komfortu - niekiedy warto zapuścić się w nieco odleglejsze rewiry, zwłaszcza, jeśli skutkiem może okazać się bardzo wymierna korzyść.

17. Dzień ochrony. Jeśli chcesz podjąć się dzisiaj ryzykownego dla siebie w jakimkolwiek wymiarze przedsięwzięcia - zrób to. Następne dni nie będą już dla Ciebie tak korzystne -  kieruj się zasadą: co masz zrobić jutro, zrób dziś. Odrzuć także pesymistyczne myślenie, które Cię potężnie uwstecznia.

18. Dzień zmian. To, co postrzegałeś jako stałe i niezmienne, przybierze zupełnie nowe formy i kształty. Pamiętaj - nic nie jest niezmienne. Zmiana nie musi oznaczać niczego złego, zachowaj jednak właściwą sobie czujność. Skup się na realizacji najważniejszych założeń oraz kwestiach rodzinnych.

19. Dzień intensywnej pracy. Doskonale się składa - jesteś dzisiaj ożywiony, zabezpieczony siłami życiowymi, wykorzystaj swój potencjał energetyczny, ale i intelektualny - dawno nie byłeś u szczytu formy, tak jak dziś. Miej także na uwadze,  że nie wszystko jest takim, jakim często się jawi!

20. Przygotuj się na rozczarowanie. Warto jednak wziąć pod uwagę, że wszystko przemija, a to, co nieprzyjemne również bywa potrzebne i uszlachetnia. Lepiej wcześniej zrewidować pewne sprawy niż tkwić w iluzorycznym zachwycie. Możesz liczyć na wsparcie bliskich - nie zapominaj o tym! 

21  Przygotuj się na niemałe zaskoczenie i rozwiązanie dotychczas trapiących Cię problemów - finał może nie być tak oczywisty, przewidywalny jak przypuszczałeś. To także dobry dzień, by spędzić czas w gronie ostatnio zaniedbanych znajomych. Doceń otwartość ludzi. Rada od Kart: Nie pozwól na to, by chwila słabości wpłynęła jakkolwiek niekorzystnie na Twoje dotychczasowe starania w istotnej dla Ciebie sprawie!

22  Poczujesz w dniu dzisiejszym chwilowy spadek energii, ale postaraj się nie przywiązywać do katastroficznych refleksji. Izolacja nie jest najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji. Dzisiejszy dzień sprzyjać będzie solidnej autorefleksji, na gruncie której urodzić się może pomysł wzięcia udziału w fantastycznym przedsięwzięciu. Rada od Kart: Pamiętaj o tym, że przyjaciół faktycznie poznaje się dopiero w przysłowiowej biedzie.

23  Dzisiejszy dzień zachęci Cię do działania! Porzucone aktywności? Zrealizuj je! Wyjazd za miasto? Dlaczego nie! Zmień otoczenie, uporządkuj myśli, ustal priorytety - porządek jest przecież tym, w czym doskonale się odnajdujesz. Postaraj się dostrzec uprzyjemniające Twoje życie, codzienne drobiazgi. Rada od Kart: Odetchnij. Uczyń swoją głowę lżejszą, choćby na jeden dzień.

24 Czy to dobry moment na uporządkowanie spraw miłosnych? Doskonały! Jeśli jesteś w związku, zaproś drugą połówkę na randkę. Dzięki temu w wasze serca znowu wypełni szaleńcza, spontaniczna radość a wszelkie, choćby najdrobniejsze kryzysy, zostaną definitywnie zażegnane. Single z kolei powinny mieć się na baczności. Może warto otworzyć się na zabiegającą o Twoje względy osoby?

25 Czas nie zając, nie ucieknie! Jeśli nie zdążysz dzisiaj uporać się ze sprawami organizacyjnymi, pamiętaj o tym, że jutro też jest dzień! Zachowaj umiar i równowagę - nie zaniedbuj najbliższych, nawet kosztem odłożenia obowiązków na bok. Rada od Kart: Pamiętaj, że głową muru nie przebijesz!

26  Czas najwyższy poprawić sobie nastrój! Kino, spacer, wizyta u kosmetyczki? Zrób coś tylko dla siebie! Pod koniec dnia możliwa subtelna huśtawka emocjonalna, nie daj się jednak zwariować, to przejściowe, pozwól sobie na chwilę słabości - to także bywa czasem potrzebne. Rada od Kart: Nie daj sobie wejść na głowę. Zachowaj zdrową niezależność.

27  Poczujesz się dzisiaj wyjątkowo atrakcyjny, zarówno fizycznie, jak i intelektualnie. Może warto wykorzystać dobre samopoczucie i wyjść naprzeciw światu? Ten dzień może należeć do Ciebie. Realny w dniu dzisiejszym jest także sukces na płaszczyźnie zawodowej. Rada od Kart: Twój cynizm i inteligentny sarkazm są Twoim atutem, ale dzisiaj powstrzymaj się od wymierzania słownego ataku w stronę rozmówców!

28 Dzisiejszy dzień możesz okazać się dla Ciebie dosyć nużący mimo, że przed Tobą niemało inspirujących wyzwań. Zmęczenie materiału dopada nawet najtwardszych zawodników. Nie odrzucaj wsparcia bliskich - pozwól sobie pomóc, wykazać się - za dobrymi intencjami nie zawsze stoi niekomfortowy podtekst. Rada od Kart: Bycie wylewnym nie zawsze się opłaca. Czasem warto po prostu ugryźć się w język.

 

 

Autor: Wróżbita Adrian