Tarot online na dziś

Tarot online na dziś

Dla wielu osób horoskop dzienny jest tak samo ważnym rytuałem  dnia, jak prysznic lub filiżanka kawy. Wielu z was ma  potrzebę skorzystania z astrologa czy wróżki.

 

Horoskop dzienny na sierpień

Autor: Widząca Omena Vidi

Kontakt: 708 588 502 Kod 4
(3,69zł/min)


01.08
Dobry dzień na podejmowanie decyzji. Wybór który dokonasz dzięki planetom będzie zwieńczony sukcesem. Śmiało - działaj!
02.08 
Dzień idealny na podróże. Świat czeka na Ciebie. Idealne samopoczucie, harmonia i pozytywny nastrój.
03.08
Przypomnij sobie o znajomych. Miło z nimi spędzisz czas, odprężysz się, zapomnisz o problemach, a możesz też liczyć na ich wsparcie.
04.08
Nie bądź wobec siebie zbyt surowym krytykiem, wpędzi Cię to tylko w zły nastrój. Poszukaj za to rady u kogoś, kto jest dla Ciebie autorytetem. 
05.08
Dobry nastrój już od pierwszego promienia słońca. Otwarte serce przysporzy  Ci szans na miłą odmianę w życiu.
06.08
Dzień, który najchętniej spędzisz w swoim towarzystwie. Potrzeba wyciszenia, wsłuchania w wewnętrzny głos, przemyślenia ważnych spraw. Dziś najlepiej pozwól sobie na samotność.
09.08
Nabierzesz ochoty na nauczenie się czegoś nowego. Zdobyte umiejętności bardzo szybko zamienią się w dodatkowy dochód. Warto.
10.08
Przypływ energii, pozytywne biorytmy. Dobrze zająć się sprawami związanymi z domem, rodziną. Świetna komunikacja z otoczeniem. Jeśli masz coś do załatwienia, co wymaga elokwencji, umiejętności przekonywania - nie wahaj się - zrób to dziś.

11.08
Bardzo duży twórczy potencjał. Dziś możesz dokonać niemożliwego. Stworzyć lub przynajmniej rozpocząć dzieło swojego życia. Nie zmarnuj tej szansy
12.08
Najlepiej dziś skoncentrować się na pracy. Nawet jeśli jest Ci "pod górkę" - wytrwaj. Będą z tego dobre pieniądze i rozwój zawodowy. 
13.08
Towarzystwo kobiet będzie dziś dla Ciebie najlepsze. Kobieca intuicja i kobieca moc to prawdziwa siła. Dziś górą kobiety.
14.08
Gwiazdy Ci sprzyjają. Masz poparcie "Góry". Osoby samotne mają dziś szansę poznać miłość swojego życia. 
15.08
Uważaj na stratę finansową. Nie inwestuj dziś w nic, ani pieniędzy, ani wysiłku. Prowadź stare sprawy, nie zaczynaj nowego. 
16.08
Szansa na wygraną w ważnej dla Ciebie sprawie. Podpowie Ci Twoja intuicja i podpowie Ci dobrze- podejmiesz słuszną decyzję.
17.08
Przestań walczyć, spojrzyj na otoczenie inaczej. Nie masz wokół siebie wrogów. Jeśli nie czujesz się pewnie zaproponuj spotkanie towarzyskie. Będziecie się bawić  wyśmienicie i zyskasz przyjaciół na dobre i na złe.
18.08
Odpocznij. Duże przeciążenie może wyczerpać Cię nie tylko fizycznie ale też nerwowo. Poświęć ten dzień na regenerację sił. Może warto wziąć wolne?
19.08
Smutki, smuteczki. Przestań rozdzielać włos na czworo. Warto przyjąć los takim jakim jest, odpuścić dziś walkę. Sprawa rozwiąże się sama, bo pojawią się nowe okoliczności.
20.08
Łagodnością rozwiążesz dziś każdy problem. Cokolwiek  by się nie działo, warto występować z pozycji niewinnego. Przysporzy Ci to wiele korzyści.
21.08
Nie angażuj się dziś uczuciowo i nie oczekuj od innych zrozumienia. Najlepiej polegać na sobie, a wtedy się nie zawiedziesz. Pamiętaj, że to przejściowe.
22.08
Najlepiej jeśli nie będziesz zbyt wylewny i do wszystkiego podejdziesz z lekkim dystansem. Najlepiej trzymać się reguły złotego środka - czyli z umiarem.
23.08
Nauka, zgłębianie tajemnic wszechświata, to najlepsze w co dziś zainwestować swoją energię. Spróbuj przemyśleć też swoje życie, czy wszystko jest jak należy? Czy warto coś zmienić?
24.08
Nadszedł czas na zmianę. Dziś będzie to najlepszy moment na NOWE, nawet jeśli będzie ono rewolucyjne.
25.08
Uczuciowo dziś i przyjemnie. Zasłużone poczucie harmonii. Poczujesz się świetnie i na miejscu. Gdziekolwiek  będziesz się znajdował.
26.08
Najlepiej będzie Ci na łonie rodziny. Warto zrezygnować z innych planów, po to by pobyć z bliskimi. Będzie to istotne w przyszłości. 
27.08
Przypomną o sobie obowiązki. Rozlicz się z wszystkich powinności a zyskasz przypływ energii. Po rozliczeniu się z zaległościami pojawią się nowe i ciekawsze okazje. Warto więc uporządkować sprawy.
28.08
Możesz liczyć dziś na wsparcie ze strony znanych Ci osób. Satysfakcja materialna i emocjonalna. Cieszenie się z przyjemności codziennego życia, docenianie drobiazgów, radość - to nastrój jaki będzie Ci towarzyszyć.
29.08
Najlepiej skorzystać z weekendu odpoczywając na łonie natury. Korzystne też wybranie się na wycieczkę krajoznawczą, chociażby rowerową. 
30.08
Dziś możesz zabłysnąć zdolnościami przywódczymi oraz zrozumieniem natury ludzkiej. Zacznij swoją wizję przyszłości wcielać w życie, bo masz duży potencjał do jej realizacji.
31.08
Kochać i być kochanym... Spodoba Ci się to co gwiazdy dla Ciebie szykują... Będzie co wspominać.

 

Horoskop dzienny na czerwiec

Autor: Wróżka Arkana

01.06

Dziś Dzień Dziecka, a Ciebie mogą przytłaczać emocje. Postaraj się odnaleźć w sobie to ciekawskie dziecko, które ufnie i optymistycznie spogląda na świat. Nie pozwól, by ból odebrał Ci szczęście.

02.06

Dobrze by było dziś poćwiczyć albo dłużej pospacerować. W zdrowym ciele zdrowy duch więc zadbaj o swoją kondycję fizyczną! Zobaczysz, że wraz z tym i psychicznie się lepiej poczujesz.

03.06

Każdy potrzebuje swojej przestrzeni osobistej. Nie ma w tym nic złego, dopóki nie zamykamy się w swoim świecie tak, że ciężko będzie nam go opuścić. Nie musisz wiecznie trzymać gardy.

4.06

Czas wyjść z marazmu! Zaplanuj swoje przyszłe działania. Oczywiście, spontaniczność ma swoje zalety, lecz z planem lepiej będzie Ci działać.

5.06

Dawne lęki mogą przejmować nad Tobą kontrolę. Nie pozwól na to. Przecież masz potencjał i ciekawe pomysły. Co Cię powstrzymuje przed wykonaniem ich?

6.06

Pomyśl o swoich kolegach. Po prostu kolegach, bez podtekstu :) Jaką rolę odgrywają w Twoim życiu? Jaki masz stosunek do mężczyzn? Lubisz ich, a może to zło konieczne? Spójrz na nich łaskawszym wzrokiem.

07.06

Każdy czasem myśli o przeszłości. Najgorzej, gdy rozdrapuje się stare ranny. Z przeszłości wyciągaj wiedzę i doświadczenie. Pamiętaj o tym co dobre

08.06

Dziś błyszczy nad Tobą dobra gwiazda. Zachowaj i pielęgnuj w sobie poczucie nadziei. Poczuj, jak dobrze jest wierzyć w lepsze jutro.

09.06

Zakupy, praca, sprzątanie. Szara, lecz obowiązkowa rzeczywistość. Warto zwrócić uwagę na takie detale jak kwiatek na biurku czy obrazek na ścianie. Małe rzeczy, ale sprawiają, że otoczenie wydaje się przytulniejsze

10.06

Dziś trochę powalczysz z przeszkodami. Cóż, takie jest życie. Czasem trzeba zdobyć się na odwagę i walczyć o swoje.

11.06

Dziś będzie dobry dzień. Możesz odnowić stare, nieco zapomniane relacje. Może czas na zmianę image? Zainwestuj w nową garderobę albo odśwież fryzurę

12.06

W pracy i w życiu osobistym powinno Ci się układać. Poczujesz się dobrze sama ze sobą. Pozwól sobie na szczęście. Nie wypatruj wszędzie problemów

13.06

Decyzje, decyzje... Musisz wreszcie podjąć te zaległe. Czasem nie można być neutralnym. Zdecyduj się wreszcie.

14.06

Dostaniesz ciekawą propozycję. Warto zaryzykować. Okazuje należy wykorzystywać. W końcu zasługujesz na to co najlepsze, prawda? :)

15.06

Podobasz się komuś. O ile nie jesteś w związku, to mały flirt nie zaszkodzi. Miło jest poczuć się adorowaną. Kto wie, może będzie z tego coś więcej?

16.06

Czasem potrzebna jest podróż w głąb siebie. Spokój, stagnacja temu sprzyjają. Zatrzymaj się na chwilę i spędź czas sama ze sobą.

17.06

Co by tu dziś porobić? Rozpiera Cię energia. Postaraj się ukierunkować ją na konkretny cel. Nie rozdrabniaj się na wiele zajęć, bo finalnie niczego nie dokończysz w całości.

18.06

Czasem należy przełknąć gorycz życia. Zrób dobrą minę do złej gry. Wiadomo, iż nie wszystko musi Ci się podobać, lecz ujarzmij swoje destrukcyjne zapędy. Milczenie jest złotem.

19.06

Zajmij się zaległymi rachunkami, dokumentami czy sprawami sądowymi. Kiedyś trzeba się do tego zabrać. Przynajmniej będziesz mieć to z głowy.

20.06

Pospaceruj trochę i poznaj najbliższą okolicę. Czy tak naprawdę zwracasz uwagę na małe rzeczy wokół siebie? Na to jak drzewo pod Twoim oknem ładnie zakwitło? Albo, jaki niebo ma dzisiaj kolor?

21.06

Każda kobieta jest piękna. Na pewno masz w sobie coś, co potrafi oczarować drugą osobę. Może warto to wyeksponować? Podkreślić oczy makijażem czy pomalować usta na czerwono.

22.06

Czasem trzeba schować swoją dumę do kieszeni. Jedna kłótnia może wiele przekreślić. Czy warto zaprzepaścić to co było, by postawić na swoim?

23.06

Wybierz się na spotkanie ze znajomymi. Każdy potrzebuje się wygadać. Uważaj tylko na alkohol. Pij w granicach rozsądku.

24.06

Praca to ciężki temat. Celem życia jednych jest budowanie swojej kariery, tymczasem inni widzą w tym zło konieczne. Jaki jest Twój stosunek do pracy? Warto go zweryfikować

25.06

Zadzwoń dzisiaj do mamy. Jak masz możliwość, to wpadnij na poduchy. To osoba, która kocha Cię bezgranicznie.

26.06

Dziś jest dobry dzień na naukę. Przeczytaj zaległe artykuły, napisz raporty. Wiedza to potęgi klucz!

27.06

Pozwól się partnerowi rozpieścić. Jeżeli jesteś singielką to wyrusz na randkę z ognistym Panem. Czuć emocje w powietrzu :)

28.06

Możesz czuć ograniczenia. Pytanie, czy czujesz się wolna? Może istnieje coś, co powstrzymuje Cię przed spełnieniem? Negatywne węzły należy przecinać.

29.06

Obserwacja rzeczywistości oraz wewnętrzne rozważania są cenne. Problem się zaczyna, gdy Twoje myśl zaczynają sprawiać Ci ból. Postaraj się dzisiaj myśleć tylko o tym co dobre.

30.06

Odczuwasz zmęczenie po całym miesiącu. Jak samochód potrzebuję paliwa, tak Ty dzisiaj potrzebujesz ciepłej kąpieli i gazetki.

Horoskop dzienny na maj

Autor: Wróżka Arkana

1.05.2021

Nie rozmyślaj nad przeszłością. Życie toczy się dalej. Lepiej poświęć ten dzień na planowanie tego co nowe.

2.05.2021

Dobry dzień by zażegnać stare konflikty. Może warto schować dumę do kieszeni i zrozumieć, iż też nie jest się bez winy? W relacji szukaj kompromisów.

3.05.2021

Delektuj się owocami swojej pracy. Nie ma nic złego w docenieniu samej siebie. Noś głowę wysoko. Zasłużyłaś na to!

4.05.2021

Pozwól sobie na smutek. Nie trzymaj się uporczywie starych ran. Nic nie jest nam dane na zawsze. Musisz się nauczyć odpuszczać.

5.05.2021

Wszystko może Cie denerwować. Konflikty nie budują. Czyż nie lepiej tworzyć, niż niszczyć? Kłótnie dadzą Ci ulgę tylko na chwilę.

6.05.2021

Odetnij się od ludzi, którzy budzą w Tobie niepokój. Z kim się zadajesz, takim się stajesz. Pomyśl nad swoimi relacjami. Czy na pewno są dla Ciebie odpowiednie?

7.05.2021

Spróbuj postrzegać przeszkody życiowe jako możliwość zdobycia doświadczenia. Nie pozwól by Cie przygniotły. Przydałby się emocjonalny odpoczynek.

8.05.2021

Pomyśl nad jaką wycieczką bądź ciekawą książką. Trochę ruchu zarówno dla ciała jak i umysłu. Dobry dzień by zatrzymać się na chwilę.

9.05.2021

Możesz miło spędzić czas z bliską osobą. Nie odrzucaj wyciągniętej ręki. Warto ją chwycić. Rozmyślanie i planowanie swoich ruchów blokuje Twoją spontaniczność.

10.05.2021

Radosny, ciepły dzień. Pod warunkiem,że nauczysz się kontrolować swoje emocje i zapędy. Czy święty spokój nie jest cenniejszy od zgubnych, impulsywnych zachowań?

11.05.2021

Księżyc w nowiu w Byku przynosi nowy wiatr. Teraz możesz zmierzyć się z nowymi rzeczami i wyruszyć na nowe ścieżki. Najlepsze perspektywy związane z tym nowiem w Byku mają dziś same Byki, Panny, Koziorożce i Ryby.

12.05.2021

Dziś dużo się dzieje. Najważniejsze jest to, jakie masz do tego podejście. Poczuj się spełniona w swoich obowiązkach.

13.05.2021

Przyjrzyj się swoim finansom. Czy na pewno potrzebujesz tylu rzeczy? Może warto odłożyć trochę grosza na tzw. czarną godzinę?

14.05.2021

Przyjaźń to rodzaj pracy. Musisz poświęcać bliskim osobom swój czas, być przy nich, słuchać zwierzeń. Każdy niepodlewany kwiat usycha.

15.05.2021

Uważaj na alkohol. Dobra zabawa, chwilowe otumanienie może wpędzić Cie w kłopoty. Kontroluj się. Wszystko dla ludzi, ale w umiarze.

16.05.2021

Płacz oczyszcza. Pozwól sobie na niego. Nie bój się,że ktoś uzna Cie za słabą czy nieporadną. Masz prawo do smutku.

17.05.2021

Dziś zadbaj o siebie. Maseczka na włosy, masaż relaksujący. Twoje ciało też zasługuje na rozpieszczenie! Wprawi Cie to w dobry nastrój

18.05.2021

Przeanalizuj swoją wizję miłości. Pamiętasz, gdy jak naiwna nastolatka idealizowałaś ją?  Może warto czasem wyłączyć umysł i patrzeć sercem?

19.05.2021

Dziś będziesz wycofana. To dobry dzień na posprzątanie w szafie, przeczytanie zaległego artykułu. Tylko Ty, sama ze sobą.

20.05.2021

Każdy przeżywa jakiś koszmar. Postaw się swoim demonom i spójrz im prosto w oczy. Nie taki diabeł straszny jak go malują.

21.05.2021

Kochaj i ciesz się tym uczuciem. Okazuj miłość bliskim. Niech wiedzą,że są dla Ciebie ważni.

22.05.2021

Nie pozwól by inni żerowali na Twoim dobrym sercu. Wybacz, tylko, gdy widzisz chęć zmiany. Same obietnice nie wystarczają.

23.05.2021

Postaraj się widzieć tylko to, co dobre. Nie wypominaj partnerowi to, czego nie zrobił. Pochwal za to, co już wykonał. Doceń innych.

24.05.2021

Zrób parę głębokich wdechów nim powiesz za dużo. Twoje słowa mogą zostać wykorzystane przeciw Tobie. Myśl nad tym co mówisz. Słowa mogą ranić

25.05.2021

Ureguluj swoje sprawy. Prawne oraz finansowe. Nie jest to za pasjonujące zajęcie, ale konieczne. Musisz zabezpieczać swoją przyszłość.

26.05.2021

Rozmawiaj z ludźmi o swoich planach i marzeniach. Podziel się swoją wizją. Otoczenie doceni Twoje pomysły i będzie Cie wspierać.

27.05.2021

Czasem los płata nam figle. Życie nie zawsze jest usłane różami. Doceń to co masz. W szczególności bliskich.

28.05.2021

Masz wrażenie,że obowiązki Cię przygniatają. Pozwól sobie dzisiaj na spontaniczne wyjście czy zakup. Poprawi Ci to nastrój.

29.05.2021

Marzenia są piękne, dopóki nie przysłaniają nam rzeczywistości. Postaraj się zachować umiar w swoich fantazjach. Czasem pragniesz tego, co niemożliwe.

30.05.02021

Bądź dziś kreatywna. Twórz i czerp z tego przyjemność. Nie muszą to być od razu dzieła sztuki :)

31.05.2021

Będziesz mieć ochotę na zamknięcie się w czterech ścianach. Cóż, bywa i tak. Zrób herbatę, dobry obiad i pozwól sobie na izolacje.

Horoskop dzienny- tarot online

Osiągnięcia cywilizacji nawet zwiększyły zapotrzebowanie na wróżby i horoskopy, ponieważ presja czasu, problemy finansowe, katastrofy ekologiczne, a nawet konflikty zbrojne nasilają pragnienie sprawdzenia czy uda się żyć bezpiecznie  bez zmartwień i problemów choćby w relacjach. Globalnie sytuacja nie jest optymistyczna, na świecie jest niebezpiecznie, ludzie we wszystkich kulturach i na wszystkich kontynentach będą nadal szukać porad wróżek i pomocy w gwiazdach.

Dzięki indywidualnemu horoskopowi (stworzonemu na podstawie danych osobowych danej osoby) można  nie tylko określić charakter, talenty, predyspozycje, ale także  sprawy partnerstwa a przede wszystkim zrecenzować jak potoczy się życie czy sytuacja danej osoby. Jeśli więc szukasz profesjonalnie stworzonego horoskopu zapraszam serdecznie niech to będzie Twój przepis na lepszą jakość życia. Zapraszam na horoskop dzienny, tygodniowy, miesięczny i roczny. Na tej stronie znajdziesz ogólną energie na dany dzień.

Horoskop dzienny na miesiąc kwiecień

1. Dobry energetycznie dzień - karta na dziś: Wieża. Sprzyja domknięciu rozpoczętych już jakiś czas temu spraw, w szczególności natury osobistej i dotyczących kwestii rodzinnych. To właśnie dzisiaj warto wyciągnąć rękę do tych, z którymi pozostajesz w konflikcie. Dobry czas na rachunek sumienia, a także kalkulację potencjalnych zysków i strat.

2. Dzień skłaniający do refleksji na temat (własnej!) ostrożności i rozwagi. Musisz wziąć pod uwagę, że wszelkie nawiązane w dniu dzisiejszym inwestycje oraz  współpraca biznesowa mogą skończyć się fiaskiem. Możesz dzisiaj ponadto liczyć na subtelny, wyczekany postęp w sprawach uczuciowych.

3. Dzień nostalgiczny, skłaniający do wnikliwej obserwacji siebie. Dzień ten nie będzie należał do łatwych na poziomie ducha, ale jego katartyczne, oczyszczające działanie pociągnie za sobą szereg korzystnych konsekwencji w postaci zmiany. Tego dnia skup się wyłącznie na sobie - swoich potrzebach, intencjach i zamierzeniach.

4. Dzień o posmaku chaosu. Towarzyszące Ci jednak roztargnienie możesz przekuć w korzyść - odetchnij, pozwól sobie na odpoczynek, zarówno myślowy, jak i fizyczny. Wypoczęty umysł pod koniec dnia przyniesie kilka rozsądnych pomysłów na dalsze postępowanie - to dobry dzień na reorganizację w kwestiach domowych, ale i zawodowych.

5. O ile poprzednie dni wydawały Ci się wyjątkowo spokojne i leniwe, tak dzień dzisiejszy pobudzi Cię do działania - wielozadaniowość? Dlaczego nie! Energia nie opuści Cię niemal do samego końca dnia. Warto zrobić plan działania na najbliższe tygodnie - opanowanie bałaganu towarzyszącego Ci na co dzień nigdy nie było dla Ciebie prostsze niż teraz!

6. Dobry dzień dla tych, którzy potrzebują wyzwań. Dzisiaj poczujesz, że tak naprawdę wszystko jest możliwe, świat stoi przed Tobą otworem, a ograniczenia i bariery to tylko wytwór Twojej wyobraźni. W dzisiejszych wyborach kieruj się intuicją, odrzucaj ingerencję osób trzecich.

7. Dzień doskonały dla ciała - wsłuchaj się w potrzeby swojej fizyczności. Siłownia, wzmożona aktywność? Tak! Wyjdź na świeże powietrze. Ciało fizyczne odpłaci Ci się z nawiązką. Nie zapomnij jednak także o higienie umysłu - dobra książka, film, pozyskanie nowych umiejętności to zawsze świetna idea.

8. Dzień zaszyfrowany symboliką - wypatruj znaków. Niektóre banalne i czytelne, inne zawiłe pomimo pozornej prostoty. Daj sobie czas na drobiazgową interpretację - skutki mogą pozytywnie Cię zaskoczyć. W rozliczeniu zysków i strat weź ostatecznie pod uwagę dobro bliskich Ci osób.

9. Dzień, który pozwoli Ci raz na zawsze odciąć się od bolesnej, traumatycznej przeszłości. Poczujesz wiatr w żaglach - po prostu daj się ponieść. Nie odrzucaj przyjacielskiej inicjatywy osoby z otoczenia. Porzuć uprzedzenia i radykalny brak zaufania - zamknięcie się na ludzi nie wychodzi Ci na dobre, w gruncie rzeczy potrzebujesz interakcji.

10. Dzień optymistyczny - poczujesz przypływ wigoru i jak nigdy zapragniesz osiągnąć sukces. Warto dzisiaj także pomyśleć o zaspokojeniu swoich ambicji - zrealizuj plan, który dotychczas odkładałeś w nieskończoność. Bo kiedy, jeśli nie teraz? Pamiętaj, że Twoje myślenie determinuje działanie!

11. Dzisiejszy dzień nie będzie "Twoim" dniem. Poczujesz potrzebę zaszycia się we własnym domu. Nie czyń sobie wyrzutów - reset każdemu z nas jest potrzebny. Pozwól sobie na odrobinę refleksyjnej samotności. Wnioski, które wyklarują się w czasie dzisiejszej izolacji będą miały dobroczynny wpływ na życie Twoje i bliskiej Ci osoby.

12. Dzień frustracji. Czy przypadkiem nie wymagasz od siebie zbyt wiele? Warto czasem wypuścić powietrze i zrobić przysłowiowy krok w tył, by potem zrobić dwa do przodu. Nie ulegaj wpływom otoczenia i ziemskim pokusom - mogą skierować Cię na niewłaściwe tory - zarówno myślenia, jak i działania.

13. Dzień doskonały na reaktywację dawno zapomnianych znajomości. Powrót niektórych osób z przeszłości może Cię niebywale zaskoczyć. Warto zacieśnić więzi, wyjść z inicjatywą - może okazać się, że ktoś wyjątkowo Cię teraz potrzebuje. Dobro wraca - nie spodziewasz się, jak wiele możesz dzięki temu zyskać.

14. Czas na pokorę. Ostatnie dni nie były dla Ciebie łaskawe, poczucie zawodu na bliskiej osobie dało o sobie boleśnie znać - warto wziąć jednak pod uwagę, że głęboki determinizm ma sens - dojdziesz w dniu dzisiejszym do kojących wniosków. Nie ma potrzeby zadowalać innych ponad siebie - zdrowy egoizm może okazać się niezbędny. 

15. Dzień dobrych informacji. Nowa wiadomość wprawi Cię w wyjątkowo dobre samopoczucie, zarówno na poziomie ciała fizycznego, jak i ducha. Pociągnij za sznurki - okazja rodzi okazję, a piętnasty dzień miesiąca generując dobrą konstelację zodiakalną bardzo Ci sprzyja. Podziel się swoją nastrojowością ze światem - taka wymiana energetyczna wyjdzie Ci na dobre.

16. Dzień upływający pod znakiem definicji celu. Pierwsze korzyści będące efektem ciężkiej pracy napłyną do Ciebie właśnie dzisiaj. Wyjdź ze swojej strefy komfortu - niekiedy warto zapuścić się w nieco odleglejsze rewiry, zwłaszcza, jeśli skutkiem może okazać się bardzo wymierna korzyść.

17. Dzień ochrony. Jeśli chcesz podjąć się dzisiaj ryzykownego dla siebie w jakimkolwiek wymiarze przedsięwzięcia - zrób to. Następne dni nie będą już dla Ciebie tak korzystne -  kieruj się zasadą: co masz zrobić jutro, zrób dziś. Odrzuć także pesymistyczne myślenie, które Cię potężnie uwstecznia.

18. Dzień zmian. To, co postrzegałeś jako stałe i niezmienne, przybierze zupełnie nowe formy i kształty. Pamiętaj - nic nie jest niezmienne. Zmiana nie musi oznaczać niczego złego, zachowaj jednak właściwą sobie czujność. Skup się na realizacji najważniejszych założeń oraz kwestiach rodzinnych.

19. Dzień intensywnej pracy. Doskonale się składa - jesteś dzisiaj ożywiony, zabezpieczony siłami życiowymi, wykorzystaj swój potencjał energetyczny, ale i intelektualny - dawno nie byłeś u szczytu formy, tak jak dziś. Miej także na uwadze,  że nie wszystko jest takim, jakim często się jawi!

20. Przygotuj się na rozczarowanie. Warto jednak wziąć pod uwagę, że wszystko przemija, a to, co nieprzyjemne również bywa potrzebne i uszlachetnia. Lepiej wcześniej zrewidować pewne sprawy niż tkwić w iluzorycznym zachwycie. Możesz liczyć na wsparcie bliskich - nie zapominaj o tym! 

21  Przygotuj się na niemałe zaskoczenie i rozwiązanie dotychczas trapiących Cię problemów - finał może nie być tak oczywisty, przewidywalny jak przypuszczałeś. To także dobry dzień, by spędzić czas w gronie ostatnio zaniedbanych znajomych. Doceń otwartość ludzi. Rada od Kart: Nie pozwól na to, by chwila słabości wpłynęła jakkolwiek niekorzystnie na Twoje dotychczasowe starania w istotnej dla Ciebie sprawie!

22  Poczujesz w dniu dzisiejszym chwilowy spadek energii, ale postaraj się nie przywiązywać do katastroficznych refleksji. Izolacja nie jest najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji. Dzisiejszy dzień sprzyjać będzie solidnej autorefleksji, na gruncie której urodzić się może pomysł wzięcia udziału w fantastycznym przedsięwzięciu. Rada od Kart: Pamiętaj o tym, że przyjaciół faktycznie poznaje się dopiero w przysłowiowej biedzie.

23  Dzisiejszy dzień zachęci Cię do działania! Porzucone aktywności? Zrealizuj je! Wyjazd za miasto? Dlaczego nie! Zmień otoczenie, uporządkuj myśli, ustal priorytety - porządek jest przecież tym, w czym doskonale się odnajdujesz. Postaraj się dostrzec uprzyjemniające Twoje życie, codzienne drobiazgi. Rada od Kart: Odetchnij. Uczyń swoją głowę lżejszą, choćby na jeden dzień.

24 Czy to dobry moment na uporządkowanie spraw miłosnych? Doskonały! Jeśli jesteś w związku, zaproś drugą połówkę na randkę. Dzięki temu w wasze serca znowu wypełni szaleńcza, spontaniczna radość a wszelkie, choćby najdrobniejsze kryzysy, zostaną definitywnie zażegnane. Single z kolei powinny mieć się na baczności. Może warto otworzyć się na zabiegającą o Twoje względy osoby?

25 Czas nie zając, nie ucieknie! Jeśli nie zdążysz dzisiaj uporać się ze sprawami organizacyjnymi, pamiętaj o tym, że jutro też jest dzień! Zachowaj umiar i równowagę - nie zaniedbuj najbliższych, nawet kosztem odłożenia obowiązków na bok. Rada od Kart: Pamiętaj, że głową muru nie przebijesz!

26  Czas najwyższy poprawić sobie nastrój! Kino, spacer, wizyta u kosmetyczki? Zrób coś tylko dla siebie! Pod koniec dnia możliwa subtelna huśtawka emocjonalna, nie daj się jednak zwariować, to przejściowe, pozwól sobie na chwilę słabości - to także bywa czasem potrzebne. Rada od Kart: Nie daj sobie wejść na głowę. Zachowaj zdrową niezależność.

27  Poczujesz się dzisiaj wyjątkowo atrakcyjny, zarówno fizycznie, jak i intelektualnie. Może warto wykorzystać dobre samopoczucie i wyjść naprzeciw światu? Ten dzień może należeć do Ciebie. Realny w dniu dzisiejszym jest także sukces na płaszczyźnie zawodowej. Rada od Kart: Twój cynizm i inteligentny sarkazm są Twoim atutem, ale dzisiaj powstrzymaj się od wymierzania słownego ataku w stronę rozmówców!

28 Dzisiejszy dzień możesz okazać się dla Ciebie dosyć nużący mimo, że przed Tobą niemało inspirujących wyzwań. Zmęczenie materiału dopada nawet najtwardszych zawodników. Nie odrzucaj wsparcia bliskich - pozwól sobie pomóc, wykazać się - za dobrymi intencjami nie zawsze stoi niekomfortowy podtekst. Rada od Kart: Bycie wylewnym nie zawsze się opłaca. Czasem warto po prostu ugryźć się w język.

29  Dzień upłynie pod znakiem melancholii. Wspomnienia? Powroty do przeszłości? Pozwól sobie na odrobinę tkliwego sentymentu. W drugiej części dnia możesz poczuć silną potrzebę bycia adorowanym. Nie wstydź się okazywać swojej słabości. Rada od Kart: Kieruj się zasadą: cierpliwość to cnota.

30. Czas na zmiany! Szukasz pracy? A może chcesz zdobyć nowe umiejętności? Pomocny może okazać się wstępny plan działania. Określ swoje cele i potrzeby. Postaraj się zachować czujność i nie przegap istotnych informacji. Rada od Kart na dziś: Strach ma wielkie oczy, nie pozwól stłamsić się nieuzasadnionym lękom.

Horoskop dzienny na marzec

Myśl przewodnia na marzec

… „Poznaj swoje zalety, odkryjesz wady”

01.03. 2021

Kieruj się intuicją , zawsze jako pierwsza podpowiada właściwe rozwiązania, szczególnie jeśli dotyczą spraw zawodowych. Nie jest to dobry dzień na wdawanie się w dyskusje z szefem. Postaraj się spojrzeć na sytuację z innej perspektywy, a zrozumiesz, że nie wszystko musi pójść po twojej myśli.

02.03. 2021

Sprzyjające okoliczności pozwolą uzyskać odpowiedź na wiele pytań. Dzisiaj dla ciebie świeci słońce. Od rana będzie dopisywać dobre samopoczucie, zechcesz zrobić więcej niż zamierzałeś. Nie przeforsuj organizmu. Lepiej spędź aktywnie czas.

03. 03. 2021

Kierując się emocjami można wiele popsuć, szczególnie jeśli chodzi o osoby najbliższe. Dzisiejszy dzień nie należy do łatwych, trzymaj emocje na uwięzi żebyś nie żałował lekko wypowiedzianych słów.

04. 03. 2021

Nie wszyscy mają tyle szczęścia co ty, oczywiście szczęście sprzyja tym, którzy coś robią. Jesteś na dobrej pozycji, dzisiaj możesz zawalczyć o co tylko zechcesz- Trwale i skutecznie zapiszesz się w oczach innych ludzi. Jednak uważaj, żeby nie przesadzić z poczuciem ważności swojego zdania bo los bywa przewrotny. Korzystaj w pełni  z dobrego obrotu sprawy.

05. 03. 2021

Jesteś osobą kreatywną, nie doceniasz swoich możliwości. Nie zatrzymuj się, każda okazja czyni nowe doświadczenia. Otrzymując szanse nie obracaj się za siebie, odetnij ciążące sprawy żeby nie blokowały dróg, którymi zmierzasz.  Najważniejsze żebyś czuł się dobrze sam z sobą.

06. 03. 2021

Nie spinaj się , praca nie ucieknie poświęć więcej czasu najbliższym. Jest powiedzenie, że pracy nie zabiera się do domu, już na pewno nie na weekend. Relaks w gronie bliskich jest pigułką motywacji na cały przyszły tydzień.

07. 03. 2021

Od rana będziesz poświęcać czas sprawą domowym, nawet nie zauważysz, jak szybko płynie czas. Najważniejsze, żeby dobrze zorganizować dzień i obowiązki, które ludzi zbliżają. Świetny moment na budowanie zaufania i poczucia bliskości. Możliwe, że właśnie dzisiaj poprosi cię ktoś o coś pilnego, dla tej osoby będzie to ważne dla ciebie miłym uczynkiem, który w przyszłości zaowocuje.

08. 03. 2021

Leniwie spędzony czas , to dla ciebie stracony czas. Kreatywne zajęcie obudzi talenty i apetyt na nowe doznania. Drzemie w tobie potencjał, podziel się nim z Wszechświatem. Jest ktoś, kto chętnie otworzy drzwi do nowych  możliwości. Pod koniec dnia poczujesz się wyczerpany, ale spokojnie to chwilowe.

09. 03. 2021

Zaczynasz nowy tydzień, jaki poniedziałek taki każdy dzień. Spróbuj wskrzesić w sobie siły, najlepiej wypij mocną kawę lub szklankę soku z dużą dawką witaminy C. Od razu wstąpi w ciebie silny duch. Dojrzałe podejście do sprawy nie bierze się z palca, miałeś do czynienia już z podobna sytuacją, więc poradzisz sobie z niejednym trudnym zadaniem.

10. 03. 2021

Ostatnio nie byłeś sobą, wszystko zajmowało ci mnóstwo energii, na boku pozostawiłeś wiele spraw dotyczących bliskich ci osób. Nie zawsze musi to być rodzina, możliwe, że jest ktoś kto tęskni za niewinnymi rozmowami i wsparciem słowem. Szczególnie osoby samotne mają szansę zadebiutować na scenie życia przed kimś nowym, jeszcze nie całkiem dostrzeżonym . Ale pamiętaj  ciekawskie oczy dostrzega cień nawet tam gdzie go nie ma.

11. 03. 2021

Dzisiejszy dzień upłynie na pilnych sprawach rodzinnych,  nie daj się wyprowadzić z równowagi dzieciom ani partnerowi. Wysłuchaj mądrości seniora, on nie tylko ma doświadczenie ale życzy ci jak najlepiej.  Surowe Nie! Może tylko wzniecić niepotrzebne wirowania na które ktoś czeka żeby wykorzystać przeciwko tobie.

12. 03 . 2021

Ostatni dzień w pracy przed weekendem zmusił cię do zamknięcia pilnych spraw. Rozdrażnienie nie sprzyja zdrowiu. Spróbuj pomyśleć o wypadzie za miasto. Sypialniany klimat nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Swobodne podejście do życia w sam raz na wolne dni od pracy. Zaskocz miło bliskich, ruszajcie przed siebie.

13. 03. 2021

Dziś jest moc , dziś jest luz. Nie musisz zrywać się do obowiązków, leniwe podejście rozluźnia umysł. Wsłuchaj się w siebie, dusza podpowie na co ma apetyt. Może trzeba coś zmienić w sobie, żeby znów poczuć przypływ cudownej energii. Zadbaj o niestabilne ciśnienie i żołądek. Dobrze wiesz, że potrafią utrudnić funkcjonowanie. Najlepiej skorzystać z porady specjalisty.

14. 03. 2021

Dzisiaj wybierz się z wizytą do rodziny, najwyższy czas zainteresować się kimś więcej niż tylko sobą. Praca, obowiązki, zobowiązania wykradają cenny czas , teraz masz idealną okazję. Ktoś w rodzinie potrzebuje naprawdę twojej mądrości, liczy na twoją pomoc. Nie zbagatelizuj tego, niektórych spraw nie da się przeskoczyć ani cofnąć.

15. 03. 2021

Od samego rana chaos, jak zwykle poniedziałek. Nie przejmuj się, wyluzuj , złap powietrze i działaj- po woli ale skutecznie. Nic nie odkładaj na później, bo zgubisz wątek i będziesz głowił się nad sprawą. Pilny wyjazd może pokrzyżować popołudniowe plany .  Poproś o pomoc kolegę, nie odmówi bo zależy mu na dobrych kontaktach zawodowych. Nie musisz wszystkiego robić sam, ale musisz nauczyć się dwóch  ważnych słów- Poproś i podziękuj.

 16. 03. 2021

Perspektywa, która przedstawi ci przełożony niesie wiele możliwości. Trzeba tylko podjąć szybko decyzję. Nie masz problemu z tym aby tak było, nie wahaj się bo przyniesiesz sobie wątpliwości. Zmiany nadchodzące niosą duży zastrzyk gotówki. Obawiasz się, co powie bliska ci osoba? Kocha, więc będzie wspierać i motywować.

17. 03. 2021

Uważaj na słowa bo ranią jak brzytwa, własne poglądy i chęci do walki zostaw na siłownię, bardzo się przyda. Zacznij taktownie naprawiać co popsułeś a upór zachowaj na lepszy czas w kwestii zawodowej. Emocje mogą zaszkodzić, wrzody żołądka albo problemy z ciśnieniem nie są ci potrzebne. Pozytywne myślenie odciąży cały organizm.

18. 03. 2021

Zwróć uwagę na potrzeby innych, szczególnie w najbliższym otoczeniu. Gdy ktoś idzie po radę albo oczekuje wsparcia, nie udawaj, że nie masz teraz czasu. Kiedyś na pewno  będziesz potrzebował czyjegoś wsparcia. Jeśli widzisz, że możesz wesprzeć kogoś gotówką zrób to, nie musi być od razu horrendalna kwota , a i ty będziesz miał poczucie przynależności do słusznej sprawy.

19. 03. 2021

Dzisiaj piątek, jak ten czas pędzi. Nie pozwól sobie wejść na głowę i nie obiecaj, że zaraz z robisz. Ktoś w natłoku zdarzeń jakich sobie nazbierał usiłuje cię wykorzystać, udając ofiarę. Sam sobie zapracował na efekty, więc sam musi naprawić. Zacznij dbać o siebie, pokłady energii nie biorą się z nikąd. Potrzebujesz ich, żeby realizować sukcesywnie zamierzenia .

20. 03. 2021

Wypad do kina albo zakupy sprawiające przyjemność , później relaks z ukochana osobą to właśnie to! Zacznij dostrzegać wesołe kolory życia , nie trzymaj się szablonowo zasad. Wielosmakowość codzienności w pieleszach rodzinnych budzi chęci do planowania. Zaplanuj podróż, wakacje, budowę nowego domu lub kupno auta. Pamiętaj, że pieniądze muszą się zamieniać w formę materii, która daje satysfakcję.

21. 03. 2021

Dzisiaj będziesz uczynny, wszystko za sprawą ukochanej osoby. Blaskiem przyćmisz innych, dobrodusznością wiele naprawisz, a talentem zaskoczysz. Nie pamiętasz kiedy miałeś tak dobre dni jak teraz, po prostu sielanka. Przychylność ludzi sprawia, że czujesz się jak główny bohater na scenie życia. Tak trzymaj.

22. 03. 2021

 Optymistycznie zakończony weekend przeniesie się na poniedziałkowy poranek, będziesz tryskać energią  Dzisiaj nic nie będzie skomplikowane ani odłożone. Dopiero po południu ochłoniesz nieco, ale ni nie popsuje ci nastroju. Zauważysz zalety nawet w kwaśnych minach innych ludzi. Doceniaj takie momenty, one podnoszą odporność ciała i ducha.

23. 03. 2021
Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Komuś bardzo zależy aby przedstawić cię w złym świetle. Cierpliwie wysłuchaj, złap oddech i postaw przeciwstawne argumenty na które masz pokrycie. Uważaj na oszustwo płynące w twoją stronę, nie rób żadnych transakcji ani nie podpisuj umów. Wyruszając w drogę szczególnie zwróć uwagę na mało znaczące szczegóły.

24. 03. 2021

Zasiane owoce zaowocują, nie bądź niecierpliwy, wszystko w swoim czasie. Los ci sprzyja. Rób swoje, nie  patrz na innych i nie wytykaj wad. Wszystko co dostrzegasz a nie należy do ciebie, stanie się doskonalsze, zaś twoje nie dopilnowane. Zadbaj o swoje. Flirt, zainteresowanie nowo poznana osobą będzie chwilową słabością, którą zbyt drogo opłacisz w przyszłości. Nie sil się na kłamstwa, bo wypłyną szybciej niż się spodziewasz.

25. 03. 2021

Pozytywne nastawienie no połowa sukcesu, pobudzając wszelkie mechanizmy organizmu budzisz potrzebę na więcej i więcej.  Rozpromieniony tryskasz pozytywnością w której każdy chce się ogrzać. Wtedy jednak jesteś bardzo narażony na pokazanie własnych słabości . Uważaj żebyś nie otworzył się zbyt mocno, bo nie skorzystasz na tym zbytnio.

26. 03. 2021

Miłość jest lekarstwem na wszelkie bolączki, nie noś urazy z przeszłości i nie kieruj się , że wszystko zmierza w jednym kierunku. Urazy jakich zaznałeś były również twoim powodem, nikt nie jest bez winy więc tym bardziej spójrz z większym zaufaniem na osobę bliską sercu. Przez własne cienie z którymi do tej pory się nie uprałeś wiele stracisz jeśli nie dostrzeżesz w porę tego co istotne.

27. 03. 2021

Niezapowiedziana wizyta gości miała być miłą niespodzianką. Spotkanie po latach, zawsze budzi jakieś szanse na nowe perspektywy. Nie daj się namawiać na spotkanie z kolegami, szczególnie jeśli widzicie się po raz pierwszy od lat. Spędzony fajnie czas zawsze poprawia nastrój, oddala pilne sprawy. Ale co tam mamy weekend.

28. 03. 2021

Zadbaj o zdrowie, ostatnio coś szwankuje. Odpocznij, intensywne życie zawsze ma uboczne skutki. Nie daj się namówić na jakieś espady , bo jutro masz przed sobą dzień pełen wrażeń, może jeszcze o tym nie wiesz, ale przekonasz się już jak przekroczysz próg firmy.

29. 03. 2021

Nadchodzą dobre wieści, nie obawiaj się spotkania z szefostwem. Nic nie jest wieczne, zmiany są jedyna pewnością której można się spodziewać. Przyjmij nowe obowiązki bez strachu, że nie poradzisz sobie. Więcej wiary w siebie.

30. 03. 2021

Czujesz się nieco spełniony, zwłaszcza w rodzinie.  Wszystko zmierza we właściwym kierunku,  nowiny o potomku lub radosne wieści wprawiły cię w jeszcze lepszy nastrój. Dzieci, dom, wszystko nadaje sens kolejnym dniom. Jest się czym cieszyć. Czerpiąc w pełni z darów Wszechświata.

31. 03. 2021

Nie wdawaj się w dyskusje, one nic nie wnoszą. Zajmij się tym co istotne, nie rozpraszaj sił na nieistotne sprawy. Czarujące słowa urzekną ale nic nie dają. Puste obietnice rozczarują szybciej niż człowiek się spodziewa, ale to nic , to kolejna lekcja na przyszłość. Chyba, że już wiesz, ile kosztuje sił machanie rękoma w powietrzu. Budując drogę do celu, szukaj drogowskazów, upewniając się głosem płynącym prosto z serca.

Autor Wróżka Issi 

Odkryjemy Twoją przyszłość. Wejdź na  Czat