Tarotowy horoskop na grudzień

Tarotowy horoskop na grudzień

 

Miesiąc grudzień każdemu z nas kojarzy się z cudownym czasem świąt Bożego Narodzenia, hucznym Sylwestrem i szczęśliwym Nowy Rokiem. Dla wielu miesiąc ten będzie przełomowym okresem. Niektórzy pożegnają się z pracą, w której od dawna nie można było liczyć na zmiany,a inni rozpoczną nowe życie uczuciowe.Jednak dla każdego z nas grudzień będzie okresem intensywności, zawirowania, zabawy i oddania sprawom życiowym i towarzyskim. Wynika to bowiem z wibracji 3, której wpływ odczuje każdy z nas.

 

Baran

 

Miłość: Osoby samotne zainicjują nową znajomość. Jeśli liczysz na gorący romans, warto otworzyć się nowe. W stałych związkach przygotuj się na niespodziewany obrót spraw. Niepotrzebne konflikty z partnerem mogą doprowadzić do dłuższej izolacji.

Praca/finanse: Finanse w tym miesiącu będą niestabilne. Nie wydawaj za dużo pieniędzy na początku miesiąca, bo koniec roku może zakończyć się dla Ciebie niekorzystnie. W pracy poczujesz się niedoceniany i nierozumiany. Nie unoś się złością, bo tylko na tym stracisz.

Rada: Jeśli pojawią się problemy, szukaj rozwiązania, a nie pomnażaj ich.

 

Byk

 

Miłość: Będzie ogień, namiętność i gorący seks. Nie żałuj sobie przyjemności. Wykorzystuj każdą chwilę na zbliżenie do partnera, bo oboje potrzebujecie bliskości. Dla singli to nie będzie miesiąc na zakochanie, ale z pewnością nowy romans rozbudzi w tobie uśpione pożądanie.

Praca/finanse: Święta Bożego Narodzenia przygotujesz w tym roku wyjątkowo hojnie. Będziesz opływał w luksusie i nie będziesz sobie żałować na drogie specjały. W pracy bez zmian.

Rada: Pracowałeś ciężko przez ostatnie miesiące? Odpocznij i spraw sobie przyjemność.

 

Bliźnięta

 

Miłość: Jeśli zastanawiasz się czy dać szansę byłemu partnerowi, to dokładnie przemyśl tę decyzję, bo może się okazać, że niewiele się zmieni. W uczuciach poczujesz wycofanie partnera, które będzie popychać cię do zmiany nastawiania do związku.

Praca/finanse: W pracy nadmiar obowiązków z zeszłego miesiąca może spowodować, że po Nowym Roku najdzie cię ochota na zmianę miejsca zatrudnienia. Jeśli nie zmniejszysz swoich wydatków w tym miesiącu, odczujesz znaczny odpływ finansowy. Rozsądniej gospodaruj swój budżet i wydawaj tylko tyle ile sobie zaplanowałeś.

Rada: Jeśli coś cię przytłacza, męczy i zniechęca do dalszego rozwoju, wprowadź zmiany. Zmiany często są potrzebne, mimo że dzisiaj strach nie pozwala ci zrobić kroku do przodu.

 

Rak

 

Miłość: Miej oczy szeroko otwarte, bo na horyzoncie już za niedługo pojawi się nowa miłość. Energiczny i pełen wigoru mężczyzna spowoduje, że na nowo poczujesz się spełnioną i atrakcyjną kobietą. Grudzień zdecydowanie będzie należał dla osób samotnych. W stałych związkach rozkwit uczuć i wzajemne cieszenie się sobą.

Praca/finanse: W pracy czekają cię pozytywne zmiany. Bądź miła dla szefa i użyj swojego kobiecego uroku, a na pewno przełożony zaproponuję ci wyższe stanowisko lub wynagrodzi twoje starania premią. Dzięki temu twój budżet wzrośnie.

Rada: Bądź pewny swoich umiejętności i walcz o swoje, a los się do ciebie uśmiechnie.

 

Lew

 

Miłość: To nie będzie miesiąc flirtów i miłosnych uniesień. W tym miesiącu single ukojenia poczucia samotności będą szukały przy boku przyjaciela. Długie wieczorne rozmowy z bratnią duszą dobrze ci zrobią. W stałych związkach harmonia i spokój.

Praca/finanse: W finansach odczujesz stabilizację, nawet okres świąt Bożego Narodzenia nie nadszarpnie twojego budżetu. W pracy nerwowa atmosfera. Lepiej nie wdawaj się w słowne dyskusje z przełożonym, bo odbije się to negatywnie na twoim samopoczuciu.

Rada: Znajdź w sobie spokój i wewnętrzną równowagę, a wokół ciebie również będzie harmonia.

 

Panna

 

Miłość: To nie będzie dobry miesiąc na miłość. W grudniu nie będziesz droga Panno biegać z randki na randkę, a przelotne flirty przestaną ci sprawiać radość. Skupisz się teraz na tym co dla ciebie najważniejsze, czyli na bliskich. W stałych związkach powieje chłodem. Zadbaj o potrzeby swojego partnera, a przekonasz się, że i tobie poprawi się samopoczucie.

Praca/finanse: Zmniejsz tempo pracy. Jeśli potrzebujesz odpoczynku, pozwól sobie na urlop lub zwolnienie. Do energetyzuj swoje ciało i duszę, aby po Nowym Roku wystartować z większym zapałem do pracy. Twoje finanse w tym miesiącu będą stabilne, ale to nie oznacza, że nie musisz oszczędzać. 

Rada: Po okresie ciężkiej i rutynowej pracy każdemu należy się odpoczynek. Zadbaj o siebie, a poczujesz się o wiele lepiej.

 

Waga

 

Miłość: Samotne Wagi w tym miesiącu będą wyjątkowo trudno znosić samotność. Los nie będzie ci sprzyjał na poznanie nowej miłości, a nawet możesz zauważyć, że przyjaciele nie będą w tym miesiącu mieli tyle czasu dla ciebie, ile byś chciał. W stałych związkach niepewność, wątpliwości i oddalenie od partnera. Z końcem miesiąca relacje między wami nieco się ocieplą.

Praca/finanse: Praca, praca, praca. Szef będzie wymagał od ciebie coraz więcej, a ty zaczniesz odczuwać zniechęcenie do obowiązków zawodowych. Uważaj, aby w tym miesiącu nie przesadzać z nieplanowanymi zakupami, bo mocno nadszarpniesz budżet finansowy.

Rada: Czasem warto świadomie odsunąć się od spraw codziennych, aby w spokoju przeanalizować dręczące nas problemy.

 

Skorpion

 

Miłość: W tym miesiącu na twojej drodze stanie nowy mężczyzna, który znacznie namiesza w twoim sercu. Zastanów się czy warto wchodzić w ten romans i ryzykować rozpad stałego związku. Może lepiej zadbać o relację ze swoim partnerem, niż kusić los. Jeśli się postarasz znajdziesz porozumienie z partnerem niemal na każdy temat.

Praca/finanse: W tym miesiącu wykażesz się ogromną pracowitością, dzięki czemu szef cię doceni. W tym miesiącu to twój partner bardziej zadba o stabilność waszych finansów, ale to nie oznacza, że możesz co weekend szaleć w galeriach z przyjaciółkami.

Rada: Pracuj nad sobą i doceniaj to co osiągnąłeś, pozytywne korzyści cię mile zaskoczą.

 

Strzelec

 

Miłość: Jeśli zamierzasz wyjechać w okres świąteczny poza miasto, przygotuj się na miłą niespodziankę. Bowiem uczucie ukłuje cię tak mocno, że nie będziesz chciał wracać z powrotem do domu. W stałych związkach rywalizacja i napięcia między partnerami mogą doprowadzić do tego, że w związek wtargnie trzecia osoba.

Praca/finanse: W tym miesiącu więcej będziesz poza domem na wyjazdach służbowych, niż z bliskimi. Nie doprowadź do obciążenia emocjonalnego z powodu natłoku obowiązków zawodowych, bo nie do końca będzie miało to przełożenie na finanse.

Rada: Odpuść i się zatrzymaj, bo życie w stresie może doprowadzić do poważnych komplikacji zdrowotnych.

 

 

Koziorożec

 

Miłość: Jeśli do tej pory bezskutecznie szukałeś miłości, w tym miesiącu zauważysz, że twoje życie towarzyskie znacznie rozkwitnie. Szukaj miłości dalej od domu, z uśmiechem na twarzy przyjmuj zaproszenia na różnego rodzaju spotkania towarzyskie, bo tam właśnie poznasz swoja wielką miłość. W stałych związkach rozkwit uczuć. Twój partner może cię zaskoczyć pierścionkiem zaręczynowym.

Praca/finanse: Nie będziesz potrafi skupić się na pracy. Szef może zauważyć twoje zniechęcenie i nieprzykładanie się do pracy. Uważaj na finanse, bo twoja silna potrzeba rozrywki może doprowadzić do tego, że stracić kontrolę nad swoim portfelem. Zaplanuj swoje wydatki tak, aby koniec roku nie zamknąć uboższy.

Rada: Baw się, raduj i korzystaj z życia, ale przy tym zachowaj zdrowy rozsądek.

 

Wodnik

 

Miłość: Możesz spotkać się z zazdrością i zaborczością ze strony swojego partnera. Nie dawaj mu powodów do podejrzeń. Może pozwólcie sobie na kilkudniowy wyjazd, który z pewnością was do siebie zbliży i umocni więzi. Zaborczość partnera odejdzie w zapomnienie. Singielki nie będą chciały otworzyć się na nową miłość. Okres świąteczny wywoła w was wspomnienia o dawnym partnerze, które zablokują na nowe uczucie.

Praca/finanse: W pracy uważaj na tzw. życzliwe osoby. Mimo twoich starań i ogromnego przyłożenia do obowiązków zawodowych, ktoś będzie chciał ci skutecznie zaszkodzić. Bądź czujny i uważaj na ludzi, którzy cię otaczają w pracy. Finansowo w tym miesiącu nie odpłyniesz, ale mimo to nie bądź rozrzutny.

Rada: Nie postrzegaj każdego jako uczciwego, bo możesz spotkać się z nielojalnością w bliskim otoczeniu.

 

Ryby

 

Miłość: Grudzień przyniesie ocieplenie uczuć w związku. Twój partner w końcu uświadomi sobie, że jesteś dla niego całym światem i zacznie o ciebie zabiegać. Poczujesz spełnienie i harmonie w związku i wspólnie z partnerem będziecie potrafili czerpać radość z bliskości. Jeśli jesteś samotna, na horyzoncie pojawi się starszy od ciebie mężczyzna, potrafiący zadbać o ciebie. Otwórz się na tą znajomość.

Praca/finanse: Praca będzie sprawiała ci w tym miesiącu więcej przyjemności niż kiedykolwiek. Nadchodzą dobre zmiany zawodowe. Możesz spodziewać się od szefa dobrej wiadomości, która sprawi że poczujesz się doceniona. Finanse będą stabilne, i to nie tylko za sprawą twojej wrodzonej gospodarności.

Rada: Zwróć uwagę na to co masz,bo zaczniesz doceniać to, nad czym od dawna pracowałeś.

 

 

By otrzymać indywidualny horoskop napisz SMS o treści: Angel Twoje imię ,data urodzenia  na numer 7257
(2,46 PLN z VAT/min)

 

Chcesz otrzymywać darmowy horoskop na swój e-mail?

 

Tak chcę

 

Prosimy nie kopiować na inne serwisy ! Można udostępnić z podaniem linku do strony.