Walentynkowa wróżba

Walentynkowa wróżba

Co szczególnego w uczuciach poszczególnym wibracjom numerologicznym przyniesie luty?

Dla wibracji 1

Jedynki mogą poczuć się zaniedbane i opuszczone .W rzeczywistości to tak nie wygląda,ale możecie odczuwać zniechęcenie , jak też sporo czasu spędzacie w samotności, medytując, aby uzyskać spokój wewnętrzny Możecie otrzymać prezent, ale to Wy będziecie chcieli kogoś obdarować , kto jest bliski waszemu sercu. Jest możliwość zakochania się w tym miesiącu .

Dla wibracji 2

U dwójek sporo będzie się działo . Dla zwaśnionych w związkach  nastąpi pojednanie . Dla tych co już dawno się rozstali może być powrót kogoś z przeszłości.Dzień Walentynek przebiegnie radośnie. Będziecie cieszyli się szczęściem, poczujecie że wstępujecie w nowy etap życiowy. Możliwy wyjazd, zaproszenie do przeżycia wspólnej przygody .


Dla wibracji 3

Dla trójek miesiąc miłych, dobrych wiadomości szczególnie dla tych, co są od siebie oddaleni,bo być może partner wyjechał w delegację.Będziecie tęsknić, będziecie też zazdrośni o partnera.Wasza miłość jest silna i pomimo ograniczeń , nic nie da jej rozerwać. Dzień Walentynek możecie spędzić gdzieś w oddaleniu,ale nie będziecie szczędzili sobie miłych słów, obietnic i czułości.

Dla wibracji 4

Czwórki będą jeszcze tęsknili za dawną miłością. Powinniście bardziej otworzyć swoje serca i więcej dawać z siebie. Nauczyć się dawać , nie tyko brać. Macie spore szanse na zakochanie się , na zmianę w swoim życiu uczuciowym, ale musicie być pewni czego tak właściwie chcecie. Ktoś może was zaskoczyć miłymi wiadomościami i życzeniami .

Dla wibracji 5

Energiczne i pełne tupetu piątki będą w lutym nadal chciały być w centrum zainteresowania i utrzymać się na widoku. Dzień Walentynek może przebiegnąć w dokonywaniu trudnych decyzji i wyborów, jakiś rodzaj blokad i zahamowania mogą stwarzać ciężką sytuację. Partner stara się jak może a wy jesteście ciągle niezadowoleni, pełni lęków i obaw .

Dla wibracji 6

Szóstki mogą w lutym otrzymać miłą niespodziankę od kogoś z przeszłości. Możliwe, że to wasz cichy wielbiciel ,odezwie się, a nawet złoży propozycję zaproszenia do mile spędzonego czasu. Jednak to od was zależy czy zmienicie nastawienie do tego co do tej pory przeżyliście.

Dla wibracji 7

Siódemki zechcą utrzymać swoje uczucia w równowadze, chociaż nie chcą wiele spraw widzieć, ani w sobie, ani na zewnątrz.Wasze zbytnie analizowanie i  racjonalne myślenie doprowadza was do chłodu emocjonalnego. Luty może być miesiącem chłodu i dystansu uczuciowego.

Dla wibracji 8

U ósemek miesiąc ruchu,wyjazdów, działania. Dzień Walentynek będzie dniem spotkań ze znajomymi,dniem mile spędzonym wśród znajomych. Będziecie błyszczeć,planować,korzystać z nadarzających się okazji.

Dla wibracji 9

Dziewiątki pozostaną introwertykami,czasami możecie poczuć ciężar swoich zobowiązań i topić smutki w ukryciu. Jednak macie wielu wielbicieli , lubicie przygody i poznawanie nowych ludzi i taki będzie luty pełen optymizmu,radości,kreatywności. Wasz związek może nie jest łatwy,ale jak dostosujecie się do wymagań partnera to w zupełności będzie nawet namiętnie.

Chcesz indywidualną wróżbę ? Wyślij SMS o treści :HOROSKOP Twoje pytanie wyślij na 73480
(3.69 zł z VAT)

 Horoskop sporządzony na wyłączność Ezolinia Wróżby. Autor wróżka Kumczo