Wielki horoskop miesięczny

Wielki horoskop miesięczny

 

Każdy horoskop dla znaków zodiaku ukazuje inny aspekt osobowości, i na co innego zwraca uwagę. Wróżka online zaprasza do przeczytania i zapoznania, jak będzie się kształtował dla Twojego znaku zodiaku miesiąc lipiec.Horoskop sporządzony na podstawie kart tarota.

 

Baran

W Lipcu Barany będą dość często miały poczucie poddania się temu co nieuniknione. Najczęściej jest tak, że są one konsekwencją Waszych poprzednich działań. Warto jednak pamiętać, ze wiele z tych ograniczeń i trudności to sprawy przejściowe. Nawet jeśli w danej chwili wszystko wydaje się sypać i walić. Lipiec to zdecydowanie będzie czas dla Baranów, by planować z wyprzedzeniem następne kroki. To czas pozbywania się niepewności. Niestety to także nie jest czas na odpoczynek. Twoja uwaga będzie skupiona głównie na rozwiązywaniu problemów i pokonywaniu przeszkód. Karty podpowiadają, ze przede wszystkim będziesz poszukiwać różnych dróg wyjścia z obecnej sytuacji. Co niestety wiąże się z długą i żmudną pracą. Warto jednak ją podjąć, dzięki temu uda się dostrzec to co stoi na przeszkodzie i pozwoli iść dalej. Natomiast ostatnia dekada Lipca będzie zdecydowanie bardziej pomyślna. Wszelkie wcześniejsze trudności uda się Wam pokonać. Zdecydowanie nie należy się poddawać, szczególnie na początku Lipca, kiedy wszystko będzie się jawiło w ciemnych barwach. W tym przypadku karty zdecydowanie podpowiadają, ze cierpliwość popłaca.

Byk

Dla Byków Lipiec przyniesie wytchnienie. To czas udania się w lepsze jutro. Nie mam na myśli podróży dosłownej, bardziej poukładania sobie wszelkich za i przeciw i odpuszczenia tego co jest dla Byków nieistotne i niekorzystne. Może nie do końca jest znany cel tej „podróży”, jedno jest jednak pewne – nie trzeba znać dokładnie tego co na nas czeka, wiadome jest jednak to, że u celu sytuacja zdecydowanie się poprawi. W Lipcu zdecydowanie czeka Was zmiana. Nie jest to żaden zwrot a inną stronę lecz radykalna zmiana Twojej sytuacji, Twojego nastawienia. Bardzo często taka wielka i poważna zmiana następuje we wnętrzu i nie należy się jej obawiać. Taka jest kolej rzeczy, aby mogło nadejść nowe, to co stare musi się zakończyć. To prawda, często coś ważnego w Waszym życiu jednak to pozwoli stworzyć się na nowe, niemniej ważne rzeczy. Szczególnie przy końcu Lipca, Byki będą miały poczucie domknięcia się cyklu. To znaczy zamykania za sobą pewnego etapu. Nie lubię nadużywać tego słowa, jednak karma zawsze niesie ze sobą lekcje, które należy przerobić i przepracować. Dla Was to czas uwolnienia się od karmicznych zadań ale też osiągnięcie celu. Często w zupełnie inny, niż się tego spodziewaliście sposób.

Bliźnięta

Bliźnięta w Lipcu będą odczuwały zmęczenie a chwilami nawet wypalenie. Będziecie nieustanni poszukiwać nowych rozwiązań i nowych możliwości. Niestety nie zadowala Was to co macie i będziecie próbować „dosięgnąć” tego, ci chwilowo jest poza Waszym zasięgiem. Wiąże się z tym także rozchwianie emocjonalne, więc nie dziwcie się, że na początku Lipca będziecie bardzo emocjonalnie podchodzić do wszystkiego. Za to połowa Lipca będzie sprzyjała podejmowaniu działań a nawet wyjazdów. Jeśli więc chcecie przeorganizować swoje mieszkanie czy dom, a może nawet przeprowadzić się – to właśnie w połowie miesiąca takie pomysły będą Wam chodzić po głowie. Mało tego, nie tylko swoje otoczenie Bliźnięta zapragną zmieniać, zapałacie chęcią do organizowania pracy a czasami nawet życia innym. Natomiast trzecia dekada tego miesiąca upłynie Wam pod hasłem pracy. Bardzo często będzie to praca twórcza, tak zwana rąk własnych. Niejednokrotnie będziecie współdziałać z innymi. Tu karty zdecydowanie polecają taką formę pracy. W grupie na przykład trzech osób nie tylko praca idzie szybciej, ale i można wspólnie stworzyć coś wspaniałego.

Rak

Raki w Lipcu będą musiały nauczyć się cierpliwości. Chwilami bowiem będziecie chcieli w pośpiechu zakończyć pewne działania i pozamykać sprawy. Zanim jednak podejmiecie taką decyzję, przyjrzyjcie się faktom ponownie i dużą dokładnością. Okazać się może bowiem, że na niektóre z nich nie nadszedł jeszcze czas. To także czas by raz jeszcze przemyśleć wszelkie swoje posunięcia finansowe. Nie wszystko złoto co się świeci. Właśnie poprzez takie działania czy raczej rozważania, będziecie mieć poczucie niespełnienia ale dzięki niemu zapewnicie sobie kontrolę – przynajmniej względną. Jedna małą uwaga – jeśli szukasz oszczędności, postaraj się unikać niepraktycznych wydatków. Skup się na tym, co jest Ci teraz niezbędne. Na wydawanie na przyjemności przyjdzie jeszcze czas. Nie wiesz jak? Wykorzystaj swoją intuicję, często zapominamy o tym darze. Pod koniec Lipca Raki będą miały poczucie domknięcia się cyklu. Pewne rzeczy właśnie dzięki wcześniejszej powściągliwości, uda się Wam pozamykać – i to z dużym sukcesem. Dlatego słowo dla Raków na Lipiec to właśnie cierpliwość. Pod koniec miesiąca odzyskacie wiarę w siebie i równowagę. Już niebawem przyjdzie czas na rozpoczynanie nowego projektu a teraz cieszcie się sukcesem.

Lew

Lwy będą w Lipcu bardzo nostalgiczne i sentymentalne. Szczególnie względem uczuć. To czas wspomnień i odwoływania się to tego wszystkiego, co było miłe i przyjemne w przeszłości. Natomiast to wcale nie oznacza powrotów do przeszłości, to właśnie jest takie miłe i spokojne jej wspominanie. Tego co było w niej cudowne i dobre. Natomiast Lwy już na początku Lipca zapragną spokoju i prostoty. Więc nie dla Was wielkie bale i wystawne bankiety. Teraz nadszedł czas na refleksję, odpoczynek, relaks i właśnie wspominanie tego co się Wam w życiu przydarzyło dobrego. Niestety już połowa Lipca nie będzie taka spokojna. Wiele będzie się działo szczególnie w sprawach zawodowych. Jeśli więc chcesz zmienić miejsce pracy czy stanowisko – to właśnie połowa Lipca będzie do tego odpowiednia. Mało tego, dla Lwów to także miesiąc na realizowanie swoich własnych planów i marzeń – więc urlop jeszcze nie teraz, przynajmniej nie przez chwilkę. Chyba ze w grę wchodzą tak zwane „workation” (robocze wakacje). Natomiast karty zdecydowanie radzą, by nie kierować się emocjami w podejmowaniu tak ważnych decyzji. Samotne Lwy będą miały szansę w Lipcu spotkać swoją drugą połowę. Szczególnie w okolicznościach licznych spotkań towarzyskich. Kochane samotne Lwy, proszę więc ruszyć się z domu i nie zamykać się w czterech ścianach.

Panna

Panny będą w Lipcu bardzo często odczuwały niepokój. Trochę na zasadzie uprawiania czarnowidztwa – a jak same Panny wiedzą, o to u nich nie trudno. Będzie się to także objawiało nieprzespanymi nocami. Natomiast karty wspominają, że te wszystkie lęki będą się zazwyczaj roiły w Waszych umysłach. Warto więc zadbać o dozę realizmu a nie kolorować wszystko na czarno. Szczególnie, jeśli powodem są podejrzenia, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Przez takie zamartwianie się, wprowadzacie negatywną energię i negatywne myślenie w swoją codzienność. Najlepsze lekarstwo dla osób z pod znaku Panny to skupienie się na pracy, najlepiej w grupie. Samotność nie poprawi Wam nastroju a praca w większym, nawet już trzy osobowym gronie sprawi, że Wasza uwaga będzie skierowana na zupełnie inne tory. Dzięki temu nie tylko odetchniecie od negatywnych myśli ale i może powstać coś wspaniałego. Jeśli spróbujecie zastosować się do powyższych wskazówek, pod koniec Lipca odzyskacie swoją energię i chęć do działania. Pod koniec Lipca także możecie się spodziewać wiadomości, na które czekaliście już od jakiegoś czasu. Pamiętajcie więc Panny, skupcie się w Lipcu na pracy i odganiajcie wszelkie negatywne myśli od siebie.

Waga

Wagi w Lipcu odczują zmęczenie, które nagromadzało się już od ładnych kilku tygodni. Częściej także niż zwykle będą rozpamiętywać to czego nie udało się im zrealizować, tym samym nie doceniając tego, co już udało się im osiągnąć. To właśnie dlatego, częściej będą zwracać uwagę nie na to co mają obok siebie, tylko na to, czego nie mogą zrealizować. Dążenie do doskonałości jest szlachetne, jednak bardzo często nie pozwala Wam dostrzec tego co już macie. Jakiekolwiek decyzje będziecie w Lipcu podejmować, niech nie wypływają one pod wpływem emocji. Tutaj potrzebne jest działanie z chłodną głową, co będzie dla Wag nie lada wyzwaniem. Należy dokładnie sprawdzić, czy Wasze przedsięwzięcia te duże ale i te małe, mieszczą się w granicach rozsądku ale i w granicach szeroko rozumianego prawa. Wojować słowem można, jednak tylko wtedy, kiedy uwzględniło się wszelkie za i przeciw. Nie traćcie więc z oczu swojego celu, działajcie z chłodnym umysłem i nie dajcie się ponieść ambicji. Jeśli uda się Wam choć po części wziąć powyższe wskazówki pod uwagę, pod koniec Lipca odzyskacie werwę, chęć do działania, siły oraz będziecie otwarci na wszystko co nowe Wam się w życiu przydarzy. Mało tego, to także przysporzy Wam dobrych, szczerych i lojalnych przyjaciół.

Skorpion

Skorpiony już od początku Lipca będą działać i to z niestrudzoną energią. Nie zabraknie Wam pomysłów i sił, by swoje wizje i marzenia wprawiać w czyn. Skorpiony będą pełne optymizmu, otwartości i radości życia. Będziecie mieli w tym czasie skłonność do realizowania wszelkich nowych projektów, nawet rzucania się na głęboką wodę. Nie zabraknie Wam także skłonności do przygód. Karty podpowiadają tylko maleńkie ale. Nie dajcie się ponieść na fali entuzjazmu, gdyż cała Wasza energia ulegnie rozproszeniu. Jak najbardziej należy testować i sprawdzać co działa a odrzucać to co nie działa. W przeciwnym razie rozmienicie się na drobne i nie doprowadzicie do realizacji żadnego z Waszych planów. Jeśli zbytnio pochłonie Was chęć realizowania różnych zamierzeń, w rezultacie się zblokujecie. Warto więc wszystko przemyśleć i nie bać się dorzucić tego, co w tej chwili nie jest dla Was ważne i dobre. Jeśli jednak ta chęć będzie w Was większa, to możecie zderzyć się z rzeczywistością i to dość boleśnie. Nie tylko odbije się to na stanie Waszej dumy, Waszych finansów ale także możecie stracić przychylność bliskich i ważnych dla Was osób. Działajcie więc rozsądnie.

Strzelec

Strzelce przede wszystkim w Lipcu powinny nauczyć się słuchać swojej intuicji. Nie oznacza to, że dotychczas wcale nie braliście jej pod uwagę. Bardzo często jednak spychana była gdzieś daleko i głęboko i nie byłą dopuszczana do „głosu”. Posiadanie wiedzy i doświadczenia nie powinno eliminować własnej intuicji. Więc zaufajcie kochane Strzelce swojej własnej intuicji. Bardzo często bowiem podpowiada Wam dokładnie to, czego Wam potrzeba. Jeśli planujesz w niedługiej przyszłości rozpocząć starania o potomka, to właśnie teraz jest idealny czas. W połowie Lipca możesz odczuwać przemęczenie i rezygnację. To będzie wynikiem tego, że pewne sprawy są teraz poza Twoim zasięgiem. Nie zamartwiaj się tym nadmiernie i skup się raczej na tym co masz i na tym co już udało CI się osiągnąć. Oczywiście warto mierzyć wysoko, ale bardzo często w takich sytuacja, zapędzamy się w kozi róg, myśląc tylko o tym, czego pragniemy a co teraz jest dla nas nieosiągalne. W końcu miesiąca Strzelce będą chętnie zdobywać nową wiedzę. Mało tego, ta wiedza będzie Ci sprawiać frajdę. Jeśli więc planujesz doszkolić się w jakiejś dziedzinie – nie ma na co czekać. Zwróć jednak uwagę, by poświęcać czas a nierzadko i pieniądze na takie szkolenia czy kursy, które przybliżą Cię do celu. Żeby uczenie nie było tylko dla samego uczenia się.

Koziorożec

Unikanie odpowiedzialności czy obawa przed stawianiem czoła trudnościom, nie pomoże Ci ich rozwiązać. Warto więc w Lipcu skupić się na tym, by nie bać się brać sprawy w swoje ręce. Nawet, jeśli rozmowy czy sytuacje wydają się trudne, nie zostawiaj tego na potem. Okaże się, że często są to obawy i lęki wyolbrzymione przez Twój umysł. Nie zamiataj niczego pod dywan, tylko rozpraw się z tym od razu. Poczujesz się zdecydowanie lepiej. Mało tego, pozwoli CI to rozwiązać problemy w bardziej pokojowy i mniej stresujący sposób. Będziesz jednak mieć zapędy, by ruszać dalej nie bacząc na to co zostawiasz za sobą. Tak naprawdę będziesz jedynie uciekać od tych myśli i tych problemów. Zrób sobie prezent i staw czoła temu, co i tak w efekcie będzie Cię tylko męczyć i ograniczać. Im szybciej zaakceptujesz taki stan rzeczy, tym szybciej się z tym uporasz. Karty podpowiadają, ze szczególnie pod koniec miesiąca należałoby zadbać o równowagę w życiu. Poświęć więc trochę czasu na to, by uporządkować swoje sprawy a o wiele łatwiej będzie Ci ruszyć dalej. Dzięki takiemu podejściu uda Ci się nie tylko wprowadzić do swojego życia spokój, ale także będzie to dla Ciebie duży krok ku nowym możliwościom.

Wodnik

Lipiec dla Wodników będzie upływał pod hasłem akcji i działania. Warto się jednak do tego odpowiednio przygotować. Początek miesiąca będzie takim przygotowaniu zdecydowanie służył. To czas w którym możesz wykorzystać stabilizację którą w kartach widać i zrelaksować się i „po urlopować” odrobinę, zanim zacznie się gorączka złota. Szczególnie, jeśli starasz się o nową pracę lub awans. Przede wszystkim skup się na tym co jest najistotniejsze dla Ciebie. Jeśli masz zamiar trzymać kilka srok za ogon, to od razu powiem, ze nie tędy droga. Tu trzeba twardo trzymać się swoich ustaleń i swoich racji, a łatwo nie będzie. Choćby ze względu na fakt, żeby odnieść choćby mały sukces, trzeba się będzie nieźle napracować i natrudzić. Szczególnie, jeśli jesteś osobą na stanowisku, na którym zarządzasz większą grupą ludzi. Każdy z nich niemalże będzie Ci stawiał niemałe wyzwania. Tu będzie potrzebne dynamiczne działanie i szybkie podejmowanie decyzji. Okres przed i urlopowy to w wielu firmach gorący czas. Nie ma tu miejsca na zwalnianie tempa i długie analizowanie sytuacji. Dlatego też, wykorzystaj początek miesiąca na regenerację i odpoczynek. Już niebawem się przekonasz, że siły będą Ci potrzebne.

Ryby

Kochane Ryby, jeśli do głowy Wam przyjdzie, by w swoim życiu czy w swoich działaniach kierować się wyłącznie sprytem i tak zwaną przebiegłością, to karty podpowiadają, zupełnie nie tedy droga. Owszem, czasami jest konieczne, by skomentować sytuację słowem czy czynne, na zasadzie „nie przebieram w środkach”, jednak na dłuższą metę, może to się na Was zemścić. Wiem, że świat nie zawsze jest różowy i miły, ale karty wyraźnie pokazują, że nieuczciwe podejście do niczego dobrego nie doprowadzi. W połowie Lipca będziecie się skupiać przede wszystkim na rodzinie i bliskich. To jest okres, w którym będą potrzebować Waszego wsparcia i uwagi. To także czas, w którym nawet jeśli w domu byłą trudna sytuacja, uda się ją nie tylko załagodzić, ale także odnowić dobre relacje. Niech Was więc nie zniechęca chwilowy trudniejszy okres. Ryby, które są w związkach partnerskich jeszcze niezalegalizowanych, mogą spodziewać się oświadczyn. Końcówka Lipca będzie bardzo spokojna i przyjemna. To właśnie w trzeciej dekadzie miesiąca spodziewajcie się odwiedzin, gości, spotkań towarzyskich – nawet jeśli takich nie planowaliście. Jeśli macie w planach jakieś inwestycje, czy ogólnie działania związane z pomnażaniem Waszych pieniędzy, to koniec miesiąca będzie do tych celów idealny.

 

Horoskop przygotowała wróżka  Beladonna ,która z przyjemnością sporządzi Twój osobisty horoskop wystarczy ,że zadzwonisz lub napiszesz do niej podając swoje imię i datę urodzenia na niżej wskazane numery :

Kontakt z Polski  tel. 708 577 281
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści :Chiro Twoje pytanie wyślij na 7336
(3.69 zł z VAT)

Połączenia z Niemiec

0900 310 24 66 wew. 614
0,99 € z VAT/min

Pozostałe kraje zamów rozmowę (najedź na link i uzupełnij wskazane tam dane)