Wielki horoskop miłosny na 2019 rok

Wielki horoskop miłosny na 2019 rok

Jakie niespodzianki mają dla ciebie gwiazdy w roku Wenus? Czy znajdziesz wielką miłość ? Czy ukochany do ciebie wróci ? Na te pytania  i inne znajdziesz odpowiedź wysyłając SMS o treści : HOROSKOP Twoje pytanie na numer 73480 za jedyne 3.69 zł brutto

Baran:

W uczuciach rok 2019 obfitować będzie w ukrytych rywali, może prowadzić do frustracji, poczucia wygranej po to by za chwilę zmieniła się ona w przegrana.  Osoby samotne zakończą myślenie o kimś po cichu, wzdychanie ukradkiem, to co do tej pory było tylko  Waszej głowie, schowane i ukrywane, może ujrzeć światło dzienne. Osoby w związkach mogą ujawnić swoje obawy, domysły i ukrywane dotąd niepokoje. Zakończy się fałsz i obłuda, zdecydują się na powolne kończenie sytuacji i afektów, które do tej pory nie przynosiły pożądanych efektów. Zaczniecie działać jawnie i prostolinijnie, bez cichych podchodów, tego też będziecie wymagać od partnera. Nie będzie to łatwe ale konieczne po to by kłamstwa i niedopowiedzenia nie stały się brzemieniem nie do zniesienia. Jeśli macie taką możliwość – bywajcie ze swoimi partnerami, starajcie się urozmaicić szarą codzienność wyjściem do kina, teatru itd. Osoby samotne również niech nie zamykają się w swoich czterech ścianach- wychodźcie do ludzi, ze znajomymi, ponieważ tam czeka na Was miłe towarzystwo a również nowe osoby, z których niejedna może zostać partnerem na stałe. Karty radzą aby cieszyć się tym co jest, co niesie życie, bo po trudnych chwilach czeka Was nowa droga, zaczniecie coś od nowa, bawcie się zatem i czerpcie przyjemności  z życia. Jeśli dopadają Was złe momenty, starajcie się spojrzeć na wszystko z innej perspektywy, zredukujcie wpływy jakie mają sytuacje na Was. Pamiętajcie, ze najwięcej ograniczeń istnieje w naszych głowach.

Byk: 

W życiu Byków mogą nastąpić diametralne zmiany w tym nowym roku. Z całą pewnością nic nie będzie tak jak do tej pory. Dotyczy to zarówno osób samotnych jak i tych w związkach. Najważniejsze w tym roku będzie umiejętność zaprezentowania się z tej bardziej kobiecej strony- panie, panowie powinni wykazać się większą wrażliwością. Okazanie empatii i zrozumienia a także umiejętność słuchania to najlepszy sposób na pozyskanie czyjejś uwagi. Tym bardziej, ze rok zapowiada się imponująco w kwestii kontaktów. Ten rok będzie obfitował w randki, rozmowy, dużo kontaktów z płcią przeciwną lub tą która na chwilę obecna Was interesuje.  Przestaniecie drogie Byki marzyć o czymś lub o kimś, wmawiać sobie uczucia, których tak naprawdę nie było a przede wszystkim skupiać się na tym, że chcecie by obok Was ktoś był. Przestaniecie wyczekiwać uczucia, bo ono już jest blisko Was. Osoby w związkach poczują świeży powiew wiosny, osoby samotne zakochają się, mogą odkryć, ze ktoś kto jest obok nich a  do tej pory był tylko przyjacielem – to ta właściwa osoba. Problemem może być jedynie to, że zbyt dużo kontaktów może powodować rozpad niektórych relacji. I tu karty radzą – umiejcie przegraną przekuć w sukces.  Karty radzą aby wprowadzać zmiany, ulepszać swoje życie, a przede wszystkim rozwijać się. Nie siedźcie w miejscu, ruszajcie się, bo za rogiem czeka niespodzianka. Zmieńcie siebie i swoje postrzeganie świata, a świat odwzajemni się tym samym.

Bliźnięta:

Rok 2019 w miłości zapowiada koniec dylematów, decyzje będą powoli zapadać z korzyścią dla Was. Osoby samotne mające do wyboru co najmniej dwie opcje- w końcu podejmą decyzję. Będące w związkach Bliźnięta przemyślą za i przeciw i zostaną przy tym co jest. To co przychodzi do Waszego życia to nowa droga dająca poczucie stabilności i stabilizacji. Na dodatek każdy miesiąc spędzony z tą decyzją będzie utwierdzał Was w przekonaniu, że to dobry wybór. Jednak zanim podejmiecie ostateczny osąd czeka Was sporo rozmów, czasami nawet bardziej burzliwych, tzw. burza mózgów, po to by nie popełnić błędu. Zwracajcie również uwagę na to co mówi otoczenie- nie wszystko jest prawdą, i nie każde złoto co się świeci. Może Was też czekać parę niemiłych chwil przez plotki, zazdrośnicy są wśród nas. Starajcie się być sprawiedliwi i nie porywczy w osądach, rozważcie wszystko i ze spokojem podejdźcie do spraw, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się oczywiste. Poruszajcie się jak ryba w wodzie, adaptujcie do zmian, nie zawsze z prądem ale też niekoniecznie ciągle pod prąd. Konkurencja sporo dookoła, osoby „walczące” o czyjąś uwagę będą miały do pokonania nie lada przeciwników. By utrzymać się na powierzchni- nie biadolcie, myślcie zanim cokolwiek powiecie i działajcie w zgodzie z własnymi przekonaniami.

Rak:

W roku 2019 będziecie brylować w towarzystwie, niestety nie wszystko da Wam satysfakcję. Pomimo sporego powodzenia, osoby wolne mogą mieć ciągle poczucie połowicznego spełnienia. Pewne sytuacje związane z uczuciami, mogą wydawać się radosne i dające spełnienie ale gdzieś w podświadomości nadal będą brzmieć dotychczasowe bóle i rozczarowania.

Na szczęście to co złe, jakieś niemiłe wiadomości i informacje powoli odchodzić będą do przeszłości. Praca nad sobą i emocjami również przyniesie efekty. W związkach, w których nie czuliście się zbyt pewnie- zacznie się powoli układać, nagle poczujecie wiatr w żaglach, co prawda nie od razu ale z miesiąca na miesiąc będzie coraz lepiej. Osoby poszukujące partnera mają szansę na poznanie kogoś wartościowego, na zakochanie się – nie bez obaw, bo doświadczenia wcześniejsze będą dawały o sobie znać i strach przed nowym uczuciem może Was blokować. Niespodziewanie może okazać się, że będziecie dość mocno stali przy swoich zasadach, z osób, które do tej pory były jak dziecko i dawały się prowadzić, zmienicie się w  pewnych siebie i stanowczych. Wszystko jest dla ludzi- oby tylko nie przesadzić. W 2018 roku karty radzą aby się nie stresować, nie przyjmować wszystkiego do siebie- co ma być i tak przyjdzie.

Lew:

Rok 2019 w emocjach i związkach może stać pod znakiem niepewności i być może czasami kwestii spornych, które wprowadzą trochę zamętu do Waszego życia. Zatem nie podejmujcie ważnych decyzji pod wpływem impulsu, by potem nie żałować.. Liczcie się ze słowa i pamiętajcie, że słowa czasami ranią bardziej niż czyny i pozostawiają ślady na dłużej. Samotne Lwy w nowym roku będą jedne związki kończyć, inne zaczynać z nadzieją, ze to już ten/ta właściwa osoba. Nie idealizujcie potencjalnego partnera, po to by się potem znów nie rozczarować. W stałych relacjach nowe plany mogą odpływać w siną dal, ale nie bez żalu możecie się z nimi żegnać. Niespodziewanie jednak dla Was samych może się okazać, że bycie samym nie oznacza samotnym i taki stan na chwilę obecną będzie Wam odpowiadał. Nawet osoby w związkach mogą odczuć dobroczynny wpływ bycia samemu w domu, mieć tę chwilę dla siebie, bez partnera. Karty radzą by starać się zauważyć to co daje los, jeśli jest chwila dla siebie –to umieć ją odpowiednio wykorzystać. Robić coś co się lubi i nie zastanawiać się dlaczego tak jest, bo każdy musi mieć taki czas na przemyślenie dalszego kroku i analizę swoich dotychczasowych pragnień oraz spełnienie samego siebie bez udziału innych.

Panna:

Sporo się będzie działo w życiu uczuciowym Panien w tym roku. Sytuacje będą wymagały konsekwencji i uporu, umiejętności obrony własnego zdania i wolne Panny ten rok mogą zaliczyć do bardzo emocjonujących. Samotne Panny będą miały spore powodzenie u płci przeciwnej ale też te kontakty mogą być dość burzliwe, oprócz tego, że adoratorów nie zabraknie. Trzeba się będzie wykazać siłą i determinacją by w delikatny sposób dać odpowiedź odmowną tym, którzy Wam nie odpowiadają i poskromić niezdrowe zapędy tych, którymi jesteście zainteresowani. Niespodziewanie nawet dla Was samych może się okazać, że jesteście niezłymi czarodziejami, którym bez problemu przychodzi kreowanie swojego wizerunku takiego jaki chcecie wykreować. W związkach mogą pojawić się problemu stworzone przez osoby trzecie, które zaczną walczyć o Waszą uwagę. Jeśli chcecie z kimś poflirtować to ten rok nie sprzyja utrzymaniu tego w tajemnicy. Nagle cała sprawa może się wydać i narobić niepotrzebnych problemów. Karty radzą aby uczucia i sympatie trzymać na wodzy, jeśli zajdzie potrzeba to poradzić się osoby, której naprawdę wierzycie a plany, które  macie z pewnością się powiodą. To z pewnością rok zmian wymuszonych przez los ale do wszystkiego trzeba podejść z dystansem by w przyszłości nie musieć się martwić i udowadniać, że sytuacja nie była taka jak ją inni widzieli.

Waga:

Rok 2019 zaznacza się pod znakiem spełnienia marzeń, snucia nowych planów, oraz kończących się powoli przykrych sytuacji. W związkach wyjaśniać będziecie sytuacje, które do tej pory nie zostały nazwane wprost, skończą się domysły i zaczniecie dostrzegać w końcu dobrą wolę drugiej strony. W tym co robi i dlaczego tak a nie inaczej. Niespodziewanie może okazać się, że to o czym do tej pory marzyliście ma więcej opcji do spełnienie niż mogliście przypuszczać. Przyszłość zacznie się rysować na nowo w waszej głowie. Osoby samotne do tej pory poczują wiatr w żaglach, zobaczą nowe wyzwania, mogą pojawić się nowe osoby na horyzoncie, które sprawią, że poczujecie się znów na fali. W tej euforii drogie Wagi nie straćcie zdrowego rozsądku, w szczególności Ci z Was, którzy jeszcze nie czują potrzeby zostania rodzicami. Chwila zapomnienia i niespodzianka gotowa. Karty radzą abyście dbali o swoje dobro ale też nie bądźcie przy tym egoistami, na uczucia innych trzeba zwracać uwagę a szczęście samo zapuka do Waszych drzwi. Jeśli macie jakieś trudności- nie przejmujcie się- wszystko minie.

Skorpion:

Nowy rok przyniesie zmiany w postępowaniu wobec najbliższych, zaczniecie trochę bardziej niż dotychczas „wchodzić w cudze buty”, odpuszczać trochę do tej pory sztywne zasady. Osoby wolne przestaną być sztywne w kontaktach z innymi, przestaną grać według własnych zasad. Poczują się spełnione i odkryją swoje wewnętrzne dziecko. Możecie nawet się zgodzić na tzw. wolny związek. Wagi w związkach przestaną grać pierwsze skrzypce z własnej woli i tak sztywno trzymać się swojego zdania. Dzięki temu w związkach na nowo zaświeci słońce, poczujecie się bezpiecznie, będzie to czas spełniania marzeń. Problemy mogą się pojawić tylko wtedy, gdy będziecie chcieli zbyt dużo dla siebie, umiejcie wszystko pogodzić i tak zharmonizować aby zachować równowagę. Wiadomości, maile, informacje będą krążyć od Was i do Was. Karty radzą aby zdecydowanie i odważnie postępować, ale uważać też na to co się mówi, by potem nie okazało się, że niepotrzebnie raniliście. Nie zawsze udaje się wytłumaczyć co czujecie w taki sposób aby dla zainteresowanych było to jasne i zrozumiałe.

Strzelec:

Ten rok dla Strzelców będzie obfitował w uczucia, które na pierwszy rzut będą się wydawały tymi ostatecznymi i do końca życia. Będziecie mieć szerokie pole do popisu a także spore możliwości obserwacji otoczenia. Osoby w związku będą czuły, że jest on zrównoważony i poważny. Związki, które są na rozdrożu mogą poniektórych z Was wprowadzić w stan gdzie poczujecie, że dłużej tak być nie może.  To Wy możecie być tą stroną, która się dusi w tej relacji, lub też możecie spowodować, że partner nie wytrzyma i zacznie batalię o własne terytorium. W domu przez to może nastąpić zimna wojna a co się z tym wiąże ochłodzenie w relacji. Samotne Strzelce w nowym roku mogą czuć się trochę odizolowane- ale to tylko Wasz wybór, ponieważ karty pokazują, że jeśli tylko zechcecie-  randek w tym roku może być bez liku. Nawet dla Was samych zaskoczeniem może być fakt, że potencjalnych partnerów możecie mieć do wyboru jeśli tylko będziecie chcieć. Wystarczy się ruszyć z domu. Karty radzą aby Strzelce w tym roku myślały pozytywnie, podążajcie za tym czego naprawdę pragniecie. Przede wszystkim słuchajcie swojej intuicji i pokazujcie się światu z tej najlepszej strony.

Koziorożec:

Dla Koziorożców rok 2019 będzie czasem intensywnych kontaktów, wyjazdów i spotkań. W tym roku macie szansę na poznanie nowych ciekawych ludzi, poszerzenia grona znajomych w szczególności tych bliskich. Osoby w związkach przeżyją drugą miłość, będą na nowo budować relację, umacniać ją i spędzać z drugą połową więcej czasu niż do tej pory. Nadchodzi czas stabilizacji i zmiany, które zajdą upewnią Was we wcześniej podjętej decyzji. Będziecie myśleć racjonalnie i ważyć wszystkie za i przeciw zanim podejmiecie ostateczny krok. Niespodzianką dla Was może być, to że towarzyszyć Wam będą w tym nowym roku silne emocje, osobnikom przeważnie zrównoważonym i nie działającym pod wpływem emocji. Zbyt wiele decyzji do podjęcia może spowodować, że będziecie mieć problem, którą drogę wybrać, którą osobę obdarzyć uczuciem. Jeśli zajdzie taka potrzeba poradźcie się w tej kwestii kogoś bliskiego. Nie rezygnujcie tylko dlatego, ze Wam coś nie wyszło za pierwszym razem, trzeba podnieść głowę i się rozejrzeć. Bądźcie konsekwentni i wytrwali a cel zostanie osiągnięty.

Wodnik:

Rok 2019 to czas powrotów do starych spraw- albo Wy wrócicie do kogoś, kto był kiedyś Wam bliski. Wodniki w stałych związkach w tym roku mogą przeżywać rozterki dotyczące tego jaką decyzję podjąć, być z tym z kim są czy też się rozejść. Może dochodzić do nieporozumień, gdzie będziecie rozważać różne kwestie i kierować się rozumem a nie emocjami. Rozmowy mogą przybrać dość nieoczekiwany obrót, także powinniście uważać na to co mówicie jeśli nie chcecie zranić drugiej połowy a tym samym trochę ją do siebie zrazić. Przez takie postępowanie możecie się czuć bardzo samotni w związku, co jeszcze bardziej będzie powodowało odsuwanie się od partnera, może nawet skończyć się chwilową separacją. Wodniki, które nie wdadzą się w niepotrzebne spory ten rok będą mogły zaliczyć do bardziej udanych, tylko skupić się powinny na systematycznej pracy nad sobą i relacją. Wolne osoby maja szansę na poznanie interesujących osób, niestety powinny trzymać język na wodzy- Waszą siłą jest intelekt ale też czasami nazbyt cięty język. Nie każdy rozumie żarty i niby delikatne docinki z Waszej strony. Karty radzą aby w każdym przypadku odczekać aż sytuacja się wyjaśni- nie działać pod wpływem emocji, bo Wasz nastrój w tym roku będzie płynny jak nigdy.

Ryby:

Ten rok będzie obfitował w sporo emocji, wręcz uczucia się będą wylewały. Samotne Ryby będą prowadziły bogate życie zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Wolność i brak ograniczeń będą Wam towarzyszyć na każdym kroku. Jeśli do tej pory czuliście się ograniczani zewnętrznie, relacje się kończyły bez większych powodów, ktoś pojawiał się i nagle znikał- ten rok zrekompensuje Wam sferę uczuciową z procentem. W życiu Ryb pojawią się osoby, być może z którymi do tej pory mieliście do czynienia  na co dzień ale do tej pory nie zwracaliście na nie uwagi. Nagle okaże się, że to bardzo interesująca osoba a dla samotnych – szansa na coś więcej niż zwykła znajomość. Ta nowa osoba może w do tej pory zachowawczych Rybach wyzwolić dzikie żądze, ogień w żyłach zamiast krwi… Ale – jeśli chcecie utrzymać z jakiegoś powodu znajomość w tajemnicy- musicie być ostrożni w podejmowanych krokach, ponieważ jeden nieostrożny ruch a wiadomości rozejdą się lotem błyskawicy po okolicy. To może spowodować, że atmosfera wokół Was niebezpiecznie się zagęści i będzie trudna do zniesienia, zarówno dla Was jak  i całej reszty. Karty radzą aby w tym roku korzystać z tego co daje los, nie zniechęcać się i zbyt długo nie zastanawiać. Los będzie w tym roku łaskawy dla Waszych spraw sercowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o swojej osobistej przyszłości zadzwoń lub napisz do wróżki z Ezolinia Wróżby

708 588 502 Kod 8
(opłata 3,69 zł z VAT/min)

Z Niemiec 0900 310 24 66 wew. 617
0,99 € z VAT/min

Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

Przeczytaj także horoskop roczny ogólny