Wpuść Anioły do swojego życia

Wpuść Anioły do swojego życia

Przesłania Anielskie na tydzień od 8 do 14 sierpnia

 

PRACA

 

Spodziewaj się napływu natchnienia pochodzącego od istot anielskich, które zechcą wprowadzić w Twoje życie codzienne więcej światła i mądrości. Możesz czuć się zdezorientowany, bo zechcesz podążać za swoją starą wizją, jednak intuicyjnie poczujesz, że ktoś chce Cię poprowadzić zupełnie inną ścieżką. Posłuchaj swojej intuicji, bo to przewodnictwo zaprowadzi Cię do poczucia spełnienia w sprawach zawodowych. Dopuść do głosu swoje serce, które czuje to wewnętrzne prowadzenie. Wzbogacisz swoją pracę o nowe postrzeganie swojej sytuacji i nowe, inspirujące pomysły.

.............................................

 

FINANSE

 

Pieniądze mogą wędrować do Ciebie okrężną drogą. Możliwe są chwilowe zastoje. Jeśli głęboko w Tobie tkwi przekonanie, że o pieniądze musisz zawalczyć, to wiedz, że Anioły chcą tu zaprowadzić pokój, tak abyś nie musiał się tak trudzić. Wciąż pracują nad tym, aby nadać Twoim finansom więcej płynności. Chciałyby zaprowadzić pokój wewnętrzny, który zamanifestuje się w świecie zewnętrznym obfitością, która nie będzie napotykać żadnego oporu, abyś mógł się cieszyć dobrobytem i poczuciem bezpieczeństwa finansowego.

............................................

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

 

Wpuść więcej pozytywnych i pełnych zaufania myśli do swojego umysłu.Anioły sprowadzą na Twoją drogę nowych ludzi. Pojawią się osoby godne zaufania. Jedyną przeszkodą może być Twoje nastawienie. Jeśli trzymasz sie kurczowo swoich negatywnych wyobrażeń, obaw, lęków, to nie wpuszczasz w swoje życie nowych, lepszych energii. Nowe znajomości mogą wprowadzić wiele zmian korzystnych dla Ciebie, pod warunkiem, że nie będziesz skupiał się na dawnych negatywnych przeżyciach, które odebrały Ci wiarę w ludzi. To poczucie samotności i dawne, niewybaczone sytuacje, które Cię zraniły,  trzymają Cię na dystans od ludzi.

Zauważ blisko siebie kogoś wyjątkowego, kto zasługuje na Twoją uwagę i zaufanie.

W stałych związkach przyjdzie więcej spokoju, gdy damy szansę partnerowi, aby naprawił to, co źle funkcjonowało w związku i sami również postaramy się spojrzeć na sytuację bez uprzedzeń pochodzących z przeszłych wydarzeń.

...........................................

 

SAMOPOCZUCIE

 

Anioły przyniosą nową, lepszą aurę, tylko otwórz się na nią i przyjmij ją. Możesz mieć skłonność do trzymania się starych schematów myślenia i czucia. Możesz bronić do siebie dostępu  w obawie przed zranieniem. Jednak ten strach wynika z wyczerpania emocjonalnego pochodzącego z przeszłości. Zaufaj nowym wydarzeniom, nowym znajomościom, nowemu sobie. Będziesz pomału przemieniany wewnętrznie tak, abyś uwolnił się od wszystkich negatywnych emocji, które nie pozwalają Ci się cieszyć życiem.

 

Autor przesłania: Wróżka Miranda

Wyślij SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/sms) by poznać indywidualne przesłanie od Aniołów

Zamów rozmowę wróżka do Ciebie oddzwoni za jedyne 2,99 zł/min