Wróżba na listopad-wróżby online  z kart tarota

Wróżba na listopad-wróżby online z kart tarota

Witam Cię bardzo serdecznie. Dziś jest pierwszy dzień Listopada, więc pora na Twój miesięczny Horoskop.

Zapraszam do przeczytania i zapoznania się, jak będzie się kształtował dla Twojego znaku zodiaku.

Kontakt :

708 788 687 Kod 15
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

Baran

W Listopadzie Barany będą się skupiały przede wszystkim na odzyskaniu równowagi. Nie będzie tu miejsca zastanawianie się czy niepewność. To czas podejmowania decyzji oraz chłodnej analizy sytuacji. Karty sugerują, aby nie kierować się uczuciami, szczególnie podczas wzburzenia. Jeśli masz do oddania pracę naukową czy zdać raport z projektu – to idealny czas na podsumowanie pracy i zaprezentowanie jej wyników. W połowie miesiąca energia i pomysłowość wprost będą Cię rozpierać. Nabierzesz rozpędu, szczególnie, jeśli nosisz się z zamiarem tworzenia czegoś nowego. Jedna tylko mała uwaga – niech nie zwiedzie Cię nadmiar pomysłów. Jeśli zabierzesz się za zbyt wiele spraw jednocześnie – a takie możesz mieć chęci – nie uda Ci się doprowadzić niczego do końca. Z końcem miesiąca wiele będzie się działo, szczególnie w sprawach uczuciowych. Nie tylko będzie trzeba wykazać się umiejętnością kontrolowania emocji które kłębią się w Tobie ale także trzeba będzie studzić emocje ludzi dookoła Ciebie. Nastroje mogą bowiem być dość gorące. Zdecydowanie potrzebna będzie refleksja i duża doza cierpliwości – to będzie konieczne do zrównoważenia nastrojów w Twoim otoczeniu.

Byk

Byki natomiast za wszelką cenę będą się w Listopadzie starały odzyskać równowagę a przede wszystkim kontrolę nad swoim życiem. Tu w szczególności będziesz się skupiać na konkretach i celowości swoich działań. To czasami może oznaczać połączenie różnych elementów z zewnątrz ale i integracja wewnętrzna. Możesz mieć jednak tendencję do zbytniego optymizmu a co za tym idzie czasami może to się objawiać nadmierną ambicją. Jeśli weźmiesz pod uwagę powyższe wskazówki, uda Ci się opanować czy ustabilizować niemal każdą sytuację. Będziesz w stanie odzyskać spokój i nie tylko zdecydować co robić dalej, ale przede wszystkim cieszyć się tym, co udało Ci się już osiągnąć. Więc nawet jeśli w tej chwili odczuwasz zawirowania dookoła siebie, nie poddawaj się, moment wytchnienia już nadchodzi. Jeśli jesteś osobą samotną i nadal szukasz drugiej połowy, to właśnie w Listopadzie jest na to ogromna szansa. Trzecia dekada miesiąca przyniesie już z goła inną energię. Zapragniesz uczyć się czegoś nowego, poznawać nowych ludzi ale i mierzyć się z zadaniami, które do tej pory wydawały Ci się zbyt skomplikowane czy niedostępne. Z drugiej jednak strony będzie Ci łatwiej pewne rzeczy i sprawy odrzucić i zrezygnować z nich, na rzecz czegoś innego. Zapowiada się interesujący miesiąc pomimo chłodnej aury.

Bliźnięta

Bliźnięta będą miały szansę w Listopadzie zacząć wszystko od nowa. Czeka Cię więc wiele decyzji do podjęcia. Jeśli będzie to coś, czego pragniesz od dawna ale zawsze coś innego było ważniejsze, to jak najbardziej działaj. Jeśli natomiast masz po prostu ochotę spróbować czegoś innego dla odmiany, to dokładnie zastanów się, żeby nie było to jedynie chwilową zachcianką. Możesz mieć bowiem tendencję do nierzeczywistej oceny sytuacji. Jednak jak powiedziane zostało wcześniej, jeśli jest to coś, co zaprzątało Twoją uwagę i myśli już od jakiegoś czasu, zdecydowanie warto spróbować. Weź jednak pod uwagę, że rozwijanie nowego „projektu” w Twoim życiu będzie trwało i na rezultaty trzeba będzie trochę poczekać. Nie zniechęcaj się jednak, zawsze warto podążać za głosem serca i realizować swoje marzenia. Jedno jest pewne, energii, entuzjazmu Ci nie zabraknie. Jakkolwiek zdecydujesz się postąpić, Listopad i tak będzie obfitował w wiele wydarzeń oraz decyzji, które trzeba będzie podjąć. To nadmiar emocji może chwilowo Cię wstrzymać, jednak kiedy już się zdecydujesz, z radością przyjmiesz to co owa decyzja ze sobą przyniesie. To czas zgłębiania wiedzy ale i dzielenia się doświadczeniem z innymi.

Rak

Dla Raków Listopad przyniesie konieczność ale też chęci podzielenia uwagi. To czas, w którym trzeba się skupić na innych. Na pomocy nie tylko fizycznej ale i wsparcia. To zdecydowanie potrzeba współpracy i współdziałania. To właśnie dzięki temu uda Ci się odnaleźć ale i utrzymać równowagę w codziennych zmaganiach. Nie poddawaj się, nawet jeśli sprawy bezpośrednio Cię nie dotyczą, przyjdzie taki czas, ze także będziesz potrzebować wsparcia innych. To właśnie na tym polega równowaga. Nie raz i nie dwa trzeba będzie wykazać się siłą, energią i kreatywnością. To czas na działanie a nie na analizowanie czy przemyślenia. Tu Twoje umiejętności przywódcze zdecydowanie się przydadzą, nie wahaj się ich wykorzystywać. Możesz nawet nie zdawać sobie sprawy jak Twoje umiejętności i zdolności mogą wpłynąć pozytywnie na życie ludzi z Twojego otoczenia. Nie oznacza to wcale, że przez okrągły miesiąc będzie na wysokich obrotach. Końcówka Listopada będzie zdecydowania skłaniała do odpoczynku i refleksji. Trzeba będzie znaleźć chwilę dla siebie by uspokoić myśli i pozwolić zmysłom określić co jest prawdziwe i konieczne do zrobienia a co nie.

Lew

Lwy w Listopadzie będą skupiać się w dużej mierze na sprawach uczuciowych. Nie tylko na zasadzie partnerstwa ale także w imię tak zwanego wyższego dobra. Dla Lwów będących w związkach, to świetny czas na cieszenie się sobą i zacieśnianie więzi emocjonalnej z bliskimi. Jeśli nie masz swojej drugiej połówki, to właśnie w Listopadzie serce zabije Ci szybciej. Listopad a szczególnie jego pierwsza dekada, to także czas w którym trzeba będzie podejmować różnego rodzaju decyzje, nie tylko te związane z uczuciami. Dokonywanie wyborów, to hasło dla Lwów na ten miesiąc. Natomiast podejmując wszelkie decyzje, musisz się kierować głosem serca. Tu należy zdecydowanie podążać własną ścieżką i własnym powołaniem, dzięki temu uda Ci się ponownie spojrzeć z nadzieją w przyszłość. Nie poddawaj się więc, szczególnie jeśli na początku będzie trudno, to właśnie podążanie swoja własną drogą, za swoim powołaniem przyniesie Ci najwięcej satysfakcji. W Listopadzie kilka kart zdecydowanie podkreśla, by podążać za swoją pasją i swoimi marzeniami – a przede wszystkim za głosem serca. Tak, droga może okazać się długa. Tak, droga może okazać się trudna, niemniej jednak walcząc o swoją pasję pozwoli osiągnąć Ci sukces przy ich realizacji. Nie zawsze uda się to osiągnąć łatwo i szybko, natomiast to właśnie niepoddawanie się i nieustanne działanie w tym kierunku, przyniesie Ci nie tylko satysfakcję ale i spełnienie.

Panna

Panny mogą w Listopadzie czuć nieprzemożną chęć zrobienia czegoś zupełnie innego niż na co dzień. Niebyło by w tym nic dziwnego, nawet Panny czasami potrzebują odmiany. Karty jednak podpowiadają, ze zechcesz zrobić coś nie przemyślawszy tego do końca. Fajnie jest się czasem dać ponieść fantazji o oderwać się od rzeczywistości – niech to nie będzie jednak na tyle wielkie, by miało reperkusje w Twoim przyszłym życiu. Odrobina przygody jak najbardziej, ale to nie jest czas na dokonywanie diametralnych życiowych zmian. Wykorzystaj swoje naturalne umiejętności to kreatywnego spędzenia czasu, realizując chwilowe zachcianki. Niech będzie to nie tylko zabawa, ale także coś pożytecznego. Masz świadomość swojej wartości, nie powinno więc sprawić Ci to zbyt wiele trudu. Jak już wspomniałam wczesnej, na wielkie zmiany w Twoim życiu przyjdzie jeszcze czas. W trzeciej dekadzie Listopada przyjdzie czas na zastanowienie się i wycofanie z życia publicznego. Wówczas potrzebna Ci będzie odrobina spokoju i zastanowienia. Trzeba będzie poświęcić rozrywki na rzecz złapania dystansu i odpowiedniej perspektywy. To także zbliżający się koniec roku skłaniać Cię będzie do refleksji.

Waga

Wagi będą chętnie współpracowały w Listopadzie. To tyczy się zarówno pracy, swojej działalności jak i życia prywatnego. Szczególnie będziesz chętnie wspierać tych, którzy będą potrzebować Twojego wsparcia, ponieważ są w gorszej sytuacji. Często też będziesz prowadzić i zachęcać innych z Twojego otoczenia, na drogę do lepszego jutra. To znaczy, że Twoje rady i Twoja uwaga będą wprost nieocenione. Nie zapomnij jednak w tym wszystkim czasami pomyśleć także o sobie. Może się bowiem zdarzyć, że do tego stopnia będziesz zaprzątać swoje myśli innymi, że Twoje własne sprawy mogą Ci się wydawać o wiele trudniejsze niż w rzeczywistości są. Jeśli dopadnie Cię taki właśnie nastrój, nie daj się porwać gdybaniu, gdyż może to przejąć władzę nad Twoimi czynami. Natomiast na koniec jedna mała uwaga. Staraj się skupiać nie na tym, co się nieudało, lub na to co trzeba było odpuścić i zostawić za sobą. Zamiast tego, skup się na tym, co jest w zasięgu ręki. Pewne sprawy należy właśnie pozostawić w przeszłości, nawet jeśli są trudne i bolesne. Jeśli jednak będziesz zbyt usilnie się na nich właśnie koncentrować, zablokujesz się na działanie i zupełnie nie będzie można ruszyć do przodu. Przeszkody są naturalnym etapem i należy przez nie przejść. To jak sobie poradzisz z tą stratą, zdefiniuje Twoje podejście do najbliższej przyszłości.

Skorpion

Skorpiony będą natomiast w Listopadzie uczyły się i to ze zdwojonym wysiłkiem. Niekoniecznie musi to się tyczyć od razu studiowania na uczelni, natomiast zdecydowanie wszelkie formy kursów i wyzwań czy po prostu samodzielne zgłębianie jakiejś wiedzy, które wymagać będą od Ciebie poszukiwania wskazówek oraz większych autorytetów. Czasami będzie to wymagać od Ciebie trzymanie się sztywnych ram. To właśnie da Ci satysfakcję i radość w tym miesiącu. Jednak najważniejsze to wyjść naprzeciw tym pozytywnym zmianom, które mają szansę zaistnieć. Nie rezygnuj więc, jeśli na początku wszystko będzie się wydawać trudne czy nie do przeskoczenia. Możesz w ten sposób przegapić wielką szansę na rozwój, na zmianę swojego życia. Pozwól sobie na optymistyczne spojrzenie na nowe wydarzenia w Twoim życiu w Listopadzie. Warto o tym pamiętać szczególnie pod koniec miesiąca. Zdecydowanie dopadną Cię znudzenie a nawet możesz odczuwać stagnację, która do niczego nie prowadzi. Przede wszystkim, możesz mieć ochotę robić wszystko po swojemu. Karty jednak radzą by nie rezygnować ze wsparcia autorytetów w dziedzinie, którą chcesz zgłębiać. Możesz bowiem w szybki sposób się zablokować i trwale zniechęcić do dalszej pracy.

Strzelec

Strzelce będą musiały się zmierzyć na początku Listopada z wszelkimi trudnymi i ciężkimi sprawami, szczególnie takimi, które były odwlekane i zaprzątały Twoje myśli już od jakiegoś czasu. Czasami tak właśnie należy postąpić. Niektóre sprawy należy czym prędzej zakończyć, odciąć i zapomnieć. W przeciwnym razie nie uda Ci się ruszyć dalej. Ciężar będzie bowiem tak przygnębiający, że możesz poczuć całkowite zniechęcenie do tego stopnia, ze ciężko będzie Ci się z tego otrząsnąć. Najlepiej skoncentrować się w takich sytuacjach na tym, co jest Ci znane. Karty podpowiadają, że o wiele lepiej będzie, jeśli zasięgniesz porady kogoś Ci bliskiego, kogoś, kto jest dla Ciebie autorytetem i możesz na tą osobę liczyć. Dzięki temu, nie trzeba będzie mierzyć się z trudnościami w pojedynkę. Warto czasami cofnąć się odrobinę by wrócić do korzeni. Końcówka miesiąca będzie zdecydowanie skłaniać do zastanowienia się na sobą, swoim życiem i tym dokąd zmierzasz. Nie należy teraz robić nic na siłę. Owszem, to jeszcze będzie stan napięcia, ale powoli dojdziesz do siebie i do równowagi. Czasami po prostu trzeba przyznać samemu przed sobą co jest dla nas dobre a co nie. Zdecydować co działa a co zupełnie z Tobą nie współgra. W ten właśnie sposób łatwiej będzie Ci odpuścić to co zabiera Ci energię, spokój i siły.

Koziorożec

Koziorożce mogą w pierwszej dekadzie Listopada odczuwać niemoc, bezradność czy nawet swojego rodzaju kryzys. To czas na poświęcenie uwagi temu, co trapi Cię już od jakiegoś czasu. To także czas na zostawienie za sobą zgiełku spraw dnia codziennego, dzięki temu nabierzesz dystansu i spojrzysz na sprawy z nowej perspektywy. Możesz także odczuwać wszelakie formy przymusu – jednak nawet jeśli otoczenie będzie wywierać na Ciebie naciski, znajdź chwilę dla siebie, pewne sprawy należy przemyśleć samodzielnie. Czasami, aby można było nabrać dystansu nie tylko potrzeba czasu, samotni, przemyślenia i odizolowania się. Czasami właśnie potrzebny jest wstrząs, to swojego rodzaju zapalnik do zmian, do działania, który przychodzi z zewnątrz. Tak też właśnie Koziorożce będą odczuwały w tym miesiącu. To jednak dobrze. Pewne sprawy nie zamkną się i nic się nie zmieni, jeśli będziesz działać samodzielnie – możesz po prostu nie mieć odpowiedniej perspektywy. Takie, chwilami nawet dość gwałtowne poruszenie, pozwoli Ci otrząsnąć się z tego letargu i na nowo, powoli ale na nowo zachęci Cię do działania. Mało tego, znowu poczujesz entuzjazm do nowych projektów, znowu zechcesz na nowo zdefiniować swoje cele i je realizować. Tak więc pomimo iż początek miesiąca nie będzie należał do najłatwiejszych, końcówka będzie już z goła inna.

Wodnik

Wodnikom zaś w Listopadzie zdecydowanie przyświecać będzie działanie. Niejednokrotnie nawet pod presją czasu. Wszelkie sprawy, które do tej pory wlekły się niemiłosiernie, w pierwszej dekadzie Listopada nabiorą tempa. Mało tego, nie będzie to działanie na oślep, tylko właśnie precyzyjne podejmowanie decyzji o parcie do przodu, w konkretnie obranym kierunku. W tym czasie także możesz spodziewać się wiadomości na które czekasz. Nie zdziw się, jeśli Twojej uwagi będzie wymagać więcej niż jedna sprawa. W tym czasie karty zdecydowanie odradzają nadmierne ryzyko. To czas, w którym należy trzymać się litery prawa, przepisów oraz doświadczenia. Jeśli na horyzoncie zobaczysz szybkie i łatwe rozwiązanie swojej sprawy czy problemu, zdecydowanie nie podążaj tą drogą. Może to się skończyć naprawdę nieprzyjemnie. Poszukiwanie jak najbardziej, eksperymentowanie natomiast zupełnie nie. Na entuzjazm, nowe projekty i wykorzystanie potencjału oraz kreatywności przyjdzie jeszcze czas. Właśnie dzięki temu doświadczeniu, łatwiej będzie Ci nowe zadania i projekty realizować w przyszłości. Już niebawem przyjdzie moment na całkiem nowe wizje i urzeczywistnianie marzeń, nawet tych śmiałych.

Ryby

Ryby będą w Listopadzie skupiały się nie na realnych sprawach a właśnie na wyobrażeniach i pragnieniach. O ile potrafisz się na coś konkretnego zdecydować, to świetnie, możesz mieć jednak tendencję do ogromnego niezdecydowania co pociągnie za sobą ewidentną stratę. Owszem więc, czas na zastanowienie jest konieczny, jednak nie gdybaj w nieskończoność, decyzja musi zostać podjęta i to przez Ciebie, przez nikogo innego. W połowie miesiąca Twoi bliscy będą potrzebować Twojego wsparcia, troski oraz dobrego słowa. Dlatego tak ważne jest, by nie bujać w obłokach i nie rozważać w nieskończoność wielu różnych możliwości, tylko posłuchać co podpowiada Ci serce. Nie oznacza to wcale, że będziesz kierować się emocjami, jednak zdecydowanie warto je w tym okresie wziąć pod uwagę. Dzięki takiemu podejściu zaskarbisz sobie przyjaźń, miłość i wsparcie w przyszłości. Mało tego, okaże się dość szybko, że Twoje praktyczne podejście będzie dobre nie tylko dla innych ale także dla Ciebie. Twoja umiejętność skoncentrowania uwagi na tym co najistotniejsze pozwoli Ci się angażować w sprawy, które przyniosą pozytywne rezultaty w przyszłości. Nie zdziw się, jeśli pod koniec miesiąca odkryjesz nowe hobby czy pasję, którą „zaraził” Cię ktoś z bliskiego otoczenia. Wykorzystaj to.

Autor horoskopu wróżka Beata