Wróżba Wenus

Wróżba Wenus

 

Czy gwiazdy będą ci sprzyjać w 2018 roku? Czy znajdziesz szczęście i miłość?

Odpowiedzi znajdziesz w poniższym horoskopie miłosnym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości zarejestruj się tutaj i uzyskaj konsultację z wróżką


Zapisz się do codziennego horoskopu za darmo w Newsletter


Baran, jeśli chcesz zaprowadzić zmiany w swoim życiu dobry czas jest do połowy maja,w lutym i marcu za sprawą Marsa i Uranu sprzyjający czas do flirtu na wielkie uczucie trzeba poczekać. Zwiążesz się z kimś bardzo mocno emocjonalnie w drugiej połowie roku.


Byki nie lubią burzliwych romansów nie powinny jednak od nich uciekać bo z styczniowego flirtu może zrodzić się przyjaźń a potem uczucie.Nie bądź zaskoczony ,jeśli koło połowy listopada wpadniesz na kogoś o kim marzysz od dawna. Zakochasz się w kimś kto zapała podobnym uczuciem.


Bliźnięta Wenus zapewni wam czułe chwile i głębokie uczucie.Nie stroncie od imprez i ekstrawaganckich spotkań .Między połową sierpnia a września okaże się że z letniego flirtu zrodzi się uczucie.Nawet zagorzali single zakochają się z wzajemnością w oosbie ekscentrycznj ale żywiołowej.


Raki W tym roku wszystko jest możliwe zarówno namiętna miłość jak i  planowanie rodziny.Trochę napięć w powietrzu w okolicach połowy kwietnia ale już jego końcem będziecie się godzić i na nowo zrodzi się miłość. Czas pożegnać stare i powitać nowe.


Lwy potrzebują więcej swobody od swoich partnerów.Do połowy marca będzie ekscytująco ,potem do czerwca harmonijnie ,śluby imprezy ,wspólne wypady,około listopada mogą pojawić się konflikty więc nie przekraczaj granic wytrzymałości swojego partnera.W grudniu wychodzisz ze swojego kryzysu,a samotni mają szansę na miłość w listopadzie ,gdzie Jowisz pozytywnie namiesza.


Panny w tym roku masz szansę na prawdziwą miłość bo cudowna znajomość  z której  zrodzą się uczucia pojawi się w lecie. Ponieważ jesteś wyjątkową osobą czekasz na kogoś takiego ,nie unikaj imprez w czerwcu i lipcu bo nie opędzisz się od wielbicieli i będzie w czym wybierać. To czas cieszenia się towarzystwm osób o podobnym usposobieniu.


Waga wśród samotnych będzie się działo.Zima dobry czas na flirty,w marcu dość gorąco w sypialni uwaga na małe kłótnie i niepotrzebne iskierki zazdrości .Od połowy sierpnia do września ciesz się bo wenus w Twoim znaku przyniesie szczęście ,miłość i to na co czekasz. Chcesz zbudować dom?Chcesz urodzić dziecko ,mieć rodzinę ? Na co czekasz Wprowadzaj swoje marzenia w czyn teraz.


Skorpion uważaj bo upór może spowodować problemy w związku,a te co są do kwietnia uda się pokonać.Samotnym wiosna sprzyja uwodzeniom i flirtom. Gorące uczucie końcem roku, w lipcu i sierpniu związek bez zobowiązań. Twoje gorące serce ujmie miłą o złotym sercu osóbkę.


Strzelec małe problemy w życiu codziennym mogą z ciebie zrobić samotnika,mimo że życie niesie różne doświadczenia spróbuj przerwać złą passę i wprowadź urozmaicenia. Listopad to miesiąc w którym wszystko się zmieni.Poznasz kogoś kto wniesie w twoje życie szczęście.


Koziorożec czeka cię rok pełen wrażeń i miłości.Sukces w życiu zawodowym jaki odniesiesz w kwietniu spowoduje falę spotkań towarzyskich i zainteresowania twoją osoba . Flirtów i bliskości nie braknie w lecie i jesienią a zimą poczujesz ,że to ta jedyna miłość gorąca i wzajemna.


Wodnik rok przyniesie dużo wrażeń i emocji.Do marca możesz czuć rozczarowanie a planowanie wyłącznie w fazie marzeń.Wiosną spodziewaj się erotycznych propozycji,latem gorący romans a jesień Mars przyniesie miłość i wyjazd na spóźnione wakacje.


Ryby  od lutego wszechświat wam sprzyja ;wspólne projekty,wyjazdy, ustalanie daty ślubu,latem dobry czas na wesele bo gwiazdy będą słodzić W otoczeniu masz pozytywną osobę i to ona zainspiruję cię do działań tak byś rok zaczęły w cudownym nastroju i już nie singiel. 

Autor tarocistka Agnelya

Chcesz osobistą przepowiednię miłosną wyślij :
SMS o treści : Agnelya Twoje pytanie wyślij na 79480
(11,07 PLN z VAT)

 

Tekst można udostępniać wyłącznie z linkiem do tej strony: wróżby online