Zimowy horoskop

Zimowy horoskop

Autor wróżka Kumczo

21 grudnia 2020 r. rozpocznie się astronomiczna zima, data ta jest ruchoma i związana z przesileniem zimowym, czyli gdy słońce góruje w zenicie na zwrotniku Koziorożca. Natomiast początek kalendarzowej zimy przypada 22 grudnia i jest to data stała.

Co ta zima przyniesie, poszczególnym wibracjom numerologicznym dowiemy się, zaglądając w karty tarota?

Swoją wibrację urodzeniową oblicza się ją sumując dzień, miesiąc i rok swojego urodzenia. Przykład: 13.12.1974 /1+3+1+2+1+9+7+4 =28, dalej redukujemy liczbę 28 do jednej cyfry 2+8=10 i znowu 1+0=1 / Naszą liczbą/wibracją  urodzeniową jest 1

Dla wibracji 1.

Dla jedynek to będzie okres łączenia w sobie strony męskiej z żeńską, intuicji z rozumem, dbanie o kontakt z wewnętrzną mądrością. Energia dobrej atmosfery, współpracy, podpisywania umów. Zima zapowiada się dla was jako szukanie informacji, wiadomości, porad, w różnych dziedzinach życia. Niektóre jedynki zechcą rozpocząć coś nowego w sprawach materialnych. Może to być kupno, jak i sprzedaż nieruchomości, działki. Zaczniecie urzeczywistniać marzenia, które od dawna chodziły wam po głowie. Zadbajcie o swoje samopoczucie, szczególnie czakrę trzeciego oka, gdyż tu możecie mieć pesymistyczne myśli, strach, lęki i kłopoty ze snem. To takie zamartwianie się na zapas.

Zdrowotnie alergie wziewne, czyli mogą pojawić się duszności, łzawienie, katar, powiększenie węzłów chłonnych. Uda się wam osiągnąć swoją niezależność, aktywność w działaniu, dobrze poradzicie sobie z wszelkimi problemami. Będziecie zaradni, zapalczywi i postawicie na swoim. Ostrzeżenia dla was, abyście nie żyli, iluzjami i złudzeniami podążając za nierealnym celem, gdyż możecie doznać rozczarowania, strat, źle oceniając sytuację.

Przesłanie anielskie – karta Cuda. Jedynki swoje troski oddajcie w ręce Stwórcy i otwórzcie drzwi cudom, gdyż pojawiają się wszędzie i dookoła. Spodziewaj się cudu, którego potrzebujesz, gdyż nie widzisz żadnego innego rozwiązania. Jesteś wspomagany przez Bożą mądrość i kreatywność, i bądź otwarty na nadchodzące cuda.

Dla wibracji 2.

Dwójki w okresie zimowym będą miały jakiś dylemat, problem, gdzie będziecie musieli podjąć męską decyzję i dokonać wyboru. Nie będzie to łatwe, wasze niezdecydowanie i rozdarcie wewnętrzne, może spowodować blokady, ale jeżeli zdecydujecie się, to pójdziecie krok do przodu zamiast stania w tym samym miejscu. W sprawach pracy i finansowych zapowiada się osiągnięcie sukcesu, będziecie triumfować. W sprawach uczuciowych uważajcie na konkurowanie w związku, na rywalizowanie, kłótnie, co może przerodzić się w poważny konflikt. Możecie być nerwowi, niecierpliwi, ale to czas, gdzie trzeba będzie dostosować się do sytuacji, zachować powściągliwość w działaniach i zdać się na los.

W zdrowiu mogą pojawić się dolegliwości w jamie brzusznej, układ hormonalny. Problemy z błędnikiem i kończynami dolnymi, problemy z ciśnieniem. Okres zimowy to czas przełamania złej passy dla dwójek. Otworzą się przed wami nowe horyzonty i możliwości pozwalające na realizację pragnień i marzeń. Obecność i życzliwość dzieci, przyjaciół, jakaś radosna nowina zaskoczy was, co stworzy sytuację do świętowania i cieszenia się. Dwójkom może brakować zaufania do ludzi, jesteście ostrożni w kontaktach z innymi i jeżeli nie zrewidujecie swoich poglądów, może być wam trudno nawiązać głębsze związki z otoczeniem.

Przesłanie anielskie – karta Harmonia. Konflikt w sytuacji, która Ciebie martwiła, jest rozwiązany. Wiedz, że zasługujesz na spokój i szczęście, z wdzięcznością to zaakceptuj. Jesteś miłośnikiem pokoju, a ta karta przyszła do Ciebie na znak nowej harmonii. Odkryjesz nową prawdę i czystość o każdym i wszystkim.

Dla wibracji 3.

Zimowa pora dla trójek zapowiada się, że będzie stabilnie, ale możecie być trójeczki wewnętrznie niezadowolone. Powoli oswajacie się ze zmianami, które was czekają i torujecie sobie drogę, na którą właśnie wkraczacie, nie do końca przekonani o jej celowości. Jednak w te wasz przełom włożycie wiele trudów i wyrzeczeń. Finansowo zapowiadają się niespodziewane pieniądze, zechcecie coś sprzedać, kupić, takie marzenia o czymś stabilnym, które powoli zaczną się spełniać. W uczuciach namiętność, żarliwość, pożądanie. Czerpanie siły z partnera. To czas gdzie będziecie obdarzeni uwodzicielską mocą i pożądaniem. Wasza ognista osobowość indywidualisty sprawi, że potraficie zjednać sobie innych, którzy chętnie za wami podążają, ale jeżeli nie potrafią, sprostać waszym wymaganiom stajecie się apodyktyczni.

Zdrowotnie możecie poczuć przemęczenie, mogą pojawić się dolegliwości w obrębie głowy, przełyk i żołądek, a także wszelkiego rodzaju skaleczenia, rany. Uda się wam zachować introwertyzm i okres wewnętrznej harmonii i spokoju. Możecie działać w obronie skrzywdzonych przez los, czy chorych, spełnić rolę przewodnika duchowego.

Niektóre trójeczki może zaskoczyć smutek związany z rozstaniem, stratą, przeżycie odejścia partnera. Uważajcie też na lęki, obawy i słabość, które to cechy mogą objawiać się sięganiem po alkohol, lub inne używki i uciekaniem od obowiązków. Te słabości mogą dotyczyć kogoś z rodziny, komu trzeba pomóc, a sprawa, z jaką się zetkniecie, może przynieść zmartwienia i kłopoty.

Przesłanie anielskie – karta Radość. Możesz być odpowiedzialny za wiele spraw, potrzebujesz stabilizacji w kwestii czasu, pieniędzy i innych środków. Jednak regularna dawka przyjemności pomoże ci w osiągnięciu celów. Możesz nie mieć czasu, pieniędzy, ani energii, jednak radość jest wspaniałą inwestycją, która szybko przynosi owoce. Gdy się bawisz i śmiejesz – relaksujesz się. Ten relaks da ci większy przypływ pomysłów, skupienia duchowego, nowe inspiracje, nową energię. Twoje pozytywne nastawienie stworzy nowe możliwości.

Dla wibracji 4.

Dla czwórek okres zimowy może być takim zatrzymaniem, staniem w tym samym miejscu i niby będzie stabilnie, ale brak energii do działania, sporo emocji i wewnętrznego niezadowolenia. Widać bardziej ukierunkowanie na sprawy duchowe, wycofanie do swojego wnętrza, blokady emocjonalne i trudności w podejmowaniu decyzji. Finansowo sobie poradzicie, stabilne dochody, utrzymanie swojej pozycji w pracy, firmie, działalności gospodarczej.

W uczuciach może zdarzyć się burzliwa atmosfera, gdzie możecie urazić, a nawet i obrazić partnera, ale to także czas namiętnych przeżyć.

W zdrowiu problemy występujące w obrębie szyi, głowy, kości, kręgosłup, przemiana materii. Możecie odczuwać przemęczenie ze względu na przepracowanie, wysiłek fizyczny i psychiczny. Nie widać abyście mieli ochotę na kontakty z otoczeniem, rozrywkę, czy wyjazdy. Uda się wam zapanować na innymi, zadbać o dom i rodzinę, być odpowiedzialnymi. Będziecie też uparci w swym postepowaniu, trwając przy swoich racjach i nie dopuszczając do ugodowych rozwiązań, co może spowodować takie stanie w miejscu, zamiast poczynić kroki do przodu.

Ostrzeżenia dla czwórek, to straty jakie ponieśliście w przeszłości, czas już odpuścić i pożegnać, gdyż te emocjonalne cierpienia i smutek mogą doprowadzić was do depresji i załamania nerwowego. Otwórzcie się na wszystko, co nowe i nie zamykajcie się w swoim świecie poglądów i przekonań.

Przesłanie anielskie – karta Dzieci. Zwróć teraz szczególną uwagę na swoje dzieci, lub swoje wewnętrzne dziecko. W twoim życiu mogą się wkrótce pojawić nowe dzieci. Warto abyś pobawił się ze swoimi dziećmi, lub wnukami. Możesz też dobrze bawić się z innymi dorosłymi, lub wykonywać jakąś pracę związaną z pomocą dzieciom. Swojemu wewnętrznemu dziecku zadawaj pytanie Jak się czujesz? I Co chciałbyś robić?

Dla wibracji 5.

Piątki w okresie zimowym skupią się na sprawach materialnych, na zadbaniu o dom, rodzinę i stabilizację dla siebie i swoich bliskich. To czas nowych projektów, pomysłów i wprowadzenia ich w urzeczywistnienie. Zapowiada się dobry okres finansowy, korzyści materialne, zmiana na lepsze i owocna realizacja planów. W sprawach uczuciowych piątki muszą wreszcie podjąć decyzję i dokonać wyboru, wziąć odpowiedzialność za swoje życie.

W domu samotne działania, ale będziecie przebiegli w zamiarach wykorzystując nadarzające się okazje. Wasze samopoczucie objawi się, że nie powinniście uskarżać się na swój los, macie wszystko, a jednak wewnętrznie możecie odczuwać, że czegoś wam brakuje i pragniecie jakiejś zmiany. To będzie okres powolnego dochodzenia do celu, dzięki waszej wytrwałości i uporowi. Ktoś, kto nie ma zbyt wygórowanych żądań, będzie waszym wsparciem w sprawach finansowych.

Zaskoczeniem dla was będzie osoba, która jest praktyczna, pracowita i życzliwa ludziom, a jednocześnie okaże się dla was pomocna. To czas bezpieczeństwa, prezentów, udanych operacji finansowych i przedsięwzięć. W waszej duszy coś się zmieni i zaczniecie dostrzegać i doceniać wartości, których przedtem nie widzieliście. Pojawi się jakaś forma sprawdzenia się, rywalizacji. Zaangażuj całą swoją siłę, wiedzę, doświadczenie i wiarę w swoje umiejętności. Bądź gotowy do walki o wszystko.

Przesłanie anielskie – karta Wsparcie. Piątki nie jesteście sami, jesteście pod szczególną ochroną Wszechświata, Kosmosu i potężnej grupy życzliwych istot. Oni otaczają Ciebie, prowadzą i kochają nieustannie. Ostrzegą przed niebezpieczeństwem, wspomogą energią boskiej miłości, gdy jesteś zakłopotany. Rozmawiaj z aniołami, przewodnikami, a dostrzeżesz dowody ich obecności. Wspierajcie i pomagajcie również innych, macie ku temu zdolności.

Dla wibracji 6.

Szóstki tej zimy skupią się nie tylko na swoim dokształcaniu, kursach, szkoleniach, ale także na nauce dzieci i ich rozwoju. Dzięki sumiennej i konsekwentnej pracy w nauce, wasza młodzież w przyszłości osiągnie sukces. W pracy powinno być stabilnie, ale szósteczki mogą być niezadowolone z powodu rozterek uczuciowych, na których się skupicie, tęskniąc za partnerem.

Wasze uczucia przelejecie bardziej na swoje dzieci, niż na związek, ale mogą przytrafić się nowe flirty, nowe znajomości. W domu szóstki zachowacie dyplomację starając się dążyć do równowagi, a za popełnione błędy w przeszłości trzeba będzie zapłacić i przyznać się do nich. W zdrowiu mogą pojawić się dolegliwości dermatologiczne, układ moczowy. Uważajcie także na zaburzenia życia uczuciowego, nerwice, fobie, co może źle wpłynąć na wasze serduszko. Uda się szóstkom wspierać kogoś z rodziny, nauka i wszelkie dokształcanie przebiegną pozytywnie, a Wy szósteczki będziecie autorytetem duchowym i moralnym. Zima będzie waszym pomyślnym zakończeniem spraw, realizacją celów. Znajdziecie swoje miejsce na tej ziemi i sens życia poprzez akceptowanie siebie takim, jakim się jest. To powinien być pozytywny czas dla szóstek, no może z chwilowym zwątpieniem i utratą sił witalnych. Skupcie się na swoich osiągnięciach, pozytywnych chwilach i doświadczeniach, na tym, co nie wyszło nie skupiajcie się, gdyż tylko zepsuje wam nastrój.

Przesłanie anielskie – Karta Spokój. Rozpoczynasz czas wielkiego wewnętrznego spokoju i ciszy. Aniołowie zapewniają Ciebie, że Twój umysł jest teraz spokojny, nawet podczas zewnętrznego zamieszania poczujesz, że ktoś się o Ciebie troszczy, a trudne sprawy pozostaw Bogu. Pracujesz dla osiągnięcia spokoju, nie czekając, że życie stanie się bezproblemowe i będziesz szczęśliwy i spokojny. Dzięki pracy Twoje wyzwania zmniejszą się i znikają, a spokój jest Twoim naturalnym stanem umysłu.

Dla wibracji 7.

Tegorocznej zimy siódemki skupicie się nad swoim życiem, uświadomicie sobie swoje popełnione błędy wyciągając naukę z tych lekcji życiowych. Wasza energia to nieufność w stosunku do innych i ostrożność w zawieraniu bliższych znajomości. To czas poszukiwania prawdy i zrewidowania swojego postępowania, poglądów i przekonań. W sprawach pracy i finansowych będziecie świętowali ukończenie jakichś planów, coś sprawi wam radość i uczucie oderwania od spraw przyziemnych. Zapowiada się sporo podróżowania i przemieszczania się. W związkach może zaistnieć jakiś konflikt, jakieś sprawy zostaną postawione na ostrzu noża, które należy wyjaśnić, a przez co poczujecie się samotni, izolując się od otoczenia. Uważajcie na swoje nieprzewidywalne działania, nerwowość, wybuchowość, gdyż możecie doprowadzić do burzliwej atmosfery.

Zdrowotnie problemy z jelitami, dysfunkcja wzroku, słuchu, zaburzenia rytmu serca. Niespodzianką dla was będzie zaproszenie na ślub, uroczystość, a także zachęcenie was do wcielenia w życie idei, pracy twórczej które dojrzewały w waszym umyśle od dawna. Możecie doznać zachwiania równowagi wewnętrznej, uważając, że wasza praca i wysiłek jaki wkładacie jest bezcelowy i bez sensu. Takie myśli odrzućcie, wszystko ma jakiś sens. Dlatego bądźcie uważni na swój stan emocjonalny, odetnijcie się od przeszłości, która was blokuje i nie daje ruszyć do przodu i otwórzcie się na przyjęcie nowego.

Przesłanie anielskie – Karta Oczarowanie. Znajdź ponownie w sobie dziecięcą ciekawość i respekt. Postrzegaj świat jako magiczne miejsce. Aniołowie proszę Cię, byś ponownie odnalazł w sobie magiczną wrażliwość przez przypomnienie sobie, że otacza Cię niezwykła siła. Poproś Boga i Anioły o pomoc we wszystkim – w drobnych i wielkich sprawach. W ten sposób będziesz promieniować radością i dziecięcą ciekawością, która ufa, że ma prawdziwą opiekę. A gdy jesteś radosny, Twoje boskie światło inspiruje wszystkich, którzy Ciebie widzą.

Dla wibracji 8.

Dla ósemek tegoroczna zima to czas walki, realizowania swoich celów nawet w przypadku oporu świata zewnętrznego. Nie wszystko pójdzie gładko, czasami możecie mieć uczucie utknięcia w martwym punkcie, opóźnienia w dążeniu do osiągnięcia sukcesu.

W sprawach zawodowych czas na zmiany i podjęcie ważnych decyzji, aby wreszcie pokonać chwilowy zastój i trudności jakie się pojawiły. Finansowo udane operacje, korzystne przedsięwzięcia, realna podstawa do rozpoczęcia jakichś działań. W uczuciach nie będziecie mieli zbyt wygórowanych żądań, bardziej skupicie się na sprawach materialnych, budując swojej wybrance przytulne gniazdko.

W związkach wierność, bez wielkich porywów namiętności. Sprawy rodzinne mogą przedstawiać się konfliktowo, trudności porozumienia się, złość, wzajemna wrogość. Wasze samopoczucie może nie wyglądać tej zimy najlepiej. Nadmiar obowiązków, odpowiedzialności jakie przyjęliście na swoje barki, może spowodować kłopoty ze zdrowiem, kręgosłupem.

W zdrowiu mogą pojawić się wszelkiego rodzaju stany zapalne z wysoka gorączką, dolegliwości kręgosłupa, Będziecie mieli chwilowy stan zawieszenia, brak wewnętrznej motywacji do pracy i działania, apatia. Jednak sprawy zawodowe ruszą do przodu, będziecie planować, tworzyć, podpisywanie jakiejś umowy, kontraktu. Zostaniecie wyróżnieni, docenieni za swoje twórcze wysiłki. Uważajcie na swoją próżność i samochwalstwo, a także na ciemne interesy, oszustwa w celach łatwego zysku. Czasami potrzebny będzie spryt i przebiegłość, by wyjść z niekorzystnej sytuacji.

Przesłanie anielskie – Karta Poddanie się i Uwolnienie. Odpuść, pozwól Bogu i Aniołom pomóc sobie. Wszystko, od czego się uwolnisz, zostanie zastąpione czymś lepszym lub powróci do Ciebie uzdrowienie. Jeśli jesteś nieszczęśliwy z powodu życia uczuciowego, finansów, kariery, domu, czy zdrowia to po prostu odpuść. Jeśli zatrzymujesz się na tym aspekcie swojego życia, ponieważ czujesz lęk, taki jak: Co będzie jeśli nie znajdę niczego, czy nikogo lepszego, wtedy sytuacja tylko się pogorszy.

Dla wibracji 9

Dziewiątki zimę zechcą spędzić w radosnym towarzyskim nastroju. Nie zrezygnujecie ze swej wolności i niezależności ciesząc się dniem dzisiejszym, teraźniejszością. Jakieś sprawy, plany zostaną ukończone, coś będziecie świętować w grupie znajomych. Nie przesadzajcie jednak z używkami. W sprawach zawodowych stoicie na dobrej pozycji, walcząc  i działając w realizacji swoich celów. Będziecie dosyć uparci w tym co robicie i nawet spiętrzające się trudności nie załamią was, lecz zmuszą do stawiania oporu. Finansowo może być pogorszenie i zubożenie.

W sprawach uczuciowych dla tych, co są w związku, może być kryzys, ale pomimo istniejącej sytuacji będziecie wzajemnie się wspierać i pomagać. Sprawy materialne bardziej was trzymają razem niż uczuciowe, a partner/ka może być dosyć emocjonalna i władcza w swoim postępowaniu.

Zdrowotnie mogą wystąpić   problemy dermatologiczne, alergie pokarmowe, niedrożność jelit. Uważajcie także na nerwice  i wszelkiego rodzaju zaburzenia uczuciowe. Może was zaskoczyć pojawienie się i nawiązanie znajomości z dawno niewidzianą osobą z przeszłości. Udadzą się sprawy związane z zagranicą, jakiś wyjazd w sprawach zawodowych, lub rekreacyjnych.

Dla dziewiątek przydałby się zmiany czy to w sprawach pracy, lub związków, jednak możecie być oporni na takie zmiany i trwać nadal w starych przyzwyczajeniach i układach paraliżujących działanie. Takie zmiany napawają lękiem, gdyż strach przed tym co nieznane paraliżuje zrobienie kroku do przodu.

Wiecie, na czym stoicie, a wszystko, co nowe, nieznane wywołuje strach, dlatego jeszcze będziecie przechodzili transformację, zanim zdecydujecie się na zmiany.

Przesłanie anielskie- Karta Równowaga.

Czy ostatnio Twój rozkład zajęć szwankuje ? Pamiętaj, by zachować równowagę czasu, jaki poświęcasz pracy, zabawie, duchowości, ćwiczeniom i związkom. Gdy za dużo poświęcasz czasu tylko jednej dziedzinie, Twoja energia obniża się i tworzy iluzję, że jest za mało czasu w ciągu dnia i tak powstaje błędne koło. Nie wahaj się prosić Boga i Anioły o pomoc w niesieniu Twoich ciężarów i zbilansowaniu tego, za co jesteś odpowiedzialny.

Horoskop ogólny miesięczny na styczeń

BARAN

W pracy pomyślny czas, Twoje oczekiwania mogą się spełnić. Jeśli potrzebujesz pomocy, aby zrealizować swoje cele, to właśnie teraz mogą pojawić się w Twoim życiu zawodowym odpowiednie osoby.

Odczujesz zmęczenie sytuacją uczuciową lub będziesz mieć wrażenie, że już nic nowego Cię nie spotka. Te emocje mogą się uzewnętrznić negatywnie. Pamiętaj, że uczucia są zmienne i to stan przejściowy.

............

BYK

Czas korzystny dla współpracy z innymi. Dojdziesz łatwo do porozumienia. Mogą pojawić się nowe znajomości i dobre perspektywy na przyszłość. Praca zespołowa przyniesie dobre rezultaty. Planuj przyszłe posunięcia teraz, gdy Twój umysł jasno dostrzega możliwości.

Możesz odczuć monotonię w związku, ale bądź ostrożny w poszukiwaniu nowych wrażeń, bo możesz natknąć się na oszusta lub egoistę. Szukaj inspiracji by ożywić obecny związek.

...............................

BLIŹNIĘTA

Odczujesz potrzebę odizolowania się od innych i nieangażowania w ich sprawy. Do wyzwań podejdziesz bez emocji, chłodno analizując sytuację. Nie jest to dobry czas na planowanie kolejnych ruchów, bo możesz nie dostrzec zagrożeń. Nie daj się skorumpować.

W miłości tendencje do skrajnych emocji. Łatwo możesz wpaść w gniew. Okiełznaj swe namiętności, aby Cię nie zaślepiały.

.....................

RAK

Korzystny czas dla pracy zawodowej. Możesz wiele zarobić, skorzystać, pieniądze będą Cię lubić.  To dobry pomysł, aby teraz zająć się sprawami majątkowymi, umówić się z notariuszem lub spisać testament. Nie dasz się oszukać, zdemaskujesz każdy fałsz.

W miłości czas stabilizacji, dobry dla kontaktów rodzinnych. Twoje relacje z najbliższymi i z przyjaciółmi będą Cię cieszyć i nic nie zakłóci Twego spokoju.

.........................

LEW

Z pasją i namiętnością zajmiesz się teraz swoimi sprawami zawodowymi. Poczujesz optymizm, przypływ sił witalnych i dużą wiarę w siebie. Masz asa w rękawie, ale niekoniecznie zdradzisz się przed innymi, że masz przewagę.

Jeśli cierpiałeś dotychczas z powodu spraw miłosnych, to teraz czas to przewartościować i wyciągnąć wnioski z minionych doświadczeń. Zauważ, że zmieniło Cię to na korzyść.

.............................

PANNA

Możesz poczuć zmęczenie pracą zawodową. Obowiązki okażą się ciężarem w tym tygodniu. Dojdziesz do wniosku, że potrzebujesz odpoczynku i czasu dla siebie i bliskich, których zaniedbałeś ostatnio. Codzienna rutyna i monotonia może okazać się trudna do zniesienia.

W sprawach uczuciowych czeka Cię miłe zdarzenie i życzliwość ze strony bliskich. Możesz nawiązać nowe kontakty, które przyniosą wiele radości i poprawią Ci samopoczucie.

.................

WAGA

 To, co będzie Cię ograniczać, to Twoje własne poglądy lub opinie innych. Nie masz co liczyć na pomoc. Ludzie, którzy Cię otaczają,  mogą okazać się nietolerancyjni lub nawet mogą wykazać się głupotą. Możesz więc poczuć, że jesteś zdany sam na siebie. Podejmij mądre decyzje. Uda Ci się znaleźć rozwiązanie.

W związkach możesz poczuć, że jesteś niedoceniony, a bliscy nie dostrzegają Twojego wkładu w relację. Poświęcasz się, a nie zostaje to zauważone. Zajmij się bardziej sobą.

....................

SKORPION

Szczerość i uczciwość w pracy przyniesie wiele korzyści. Masz właściwe podejście do wyzwań, które nadejdą i dużo zdecydowania w dążeniu do sukcesu, co rzeczywiście zapewni Ci zrealizowanie tego, co sobie założyłeś. Czas aktywności i postępu.

W miłości czas na eksperymenty i wprowadzanie planów w życie. W stałych związkach możesz odczuć ożywienie, jeśli się postarasz i wyjdziesz poza rutynę.  Jeśli szukasz partnera, masz szansę poznać kogoś interesującego.

............................

STRZELEC

Przemyśl jeszcze raz swoje pomysły. Może brak Ci doświadczenia, co może spowodować problem w przyszłości, a może jesteś zbyt niezdecydowany. Nie spiesz się jednak, bo obecnie nie jest dobry czas na podejmowanie decyzji. Łatwo o popełnienie błędu. Poczekaj z tym, aż się wyklaruje idea, którą warto realizować.

Nie zechcesz trwać dłużej w związkach, które Cię w jakiś sposób ograniczają. Jeśli planowałeś przeprowadzkę i większą niezależność w sferze uczuciowej, to teraz możesz to zrealizować.

..........................

KOZIOROŻEC

To czas wielu kontaktów i poznawania nowych ludzi, z którymi razem możesz wiele osiągnąć. Możliwe wyjazdy, również za granicę. Nie będziesz czuł żadnych ograniczeń. Twoja postawa nakierowana na odpowiedzialne działania przyniesie wiele korzyści.

W miłości czeka Cię miła odmiana losu. Szczęście w małżeństwie lub romantyczna znajomość z kimś nowo poznanym. Pozytywne uczucia odmienią Twój nastrój.

.................................

WODNIK

W pracy możesz odczuć niestabilność, a zmienne sytuacje mogą wywołać przygnębienie. Postępuj ostrożnie, bo możesz spotkać się z zazdrością. Odczujesz chęć odizolowania się od ludzi, którzy będą wprowadzać chaos w Twoje życie.

W życiu uczuciowym nie dasz się omamić i w porę rozpoznasz fałsz i obłudę, co pomoże Ci spojrzeć właściwie na sytuację, a doświadczenie to wzmocni Cię w przyszłości.

...............................

RYBY

Zorganizuj lepiej swój codzienny dzień, aby chaos nie utrudniał spraw życia zawodowego. Przyjmij pomoc innych, zamiast demonstrować swoją niezależność, bo sam nie osiągniesz celu. Braknie Ci wiedzy lub konsekwencji w działaniu.

Relacje z innymi- możesz pożałować utraconego kontaktu i mieć chęć powrotu do starej znajomości. Może będzie konieczność przeproszenia kogoś. Spojrzysz uczciwie na sytuację i nareszcie będziesz mieć świadomość tego, na czym Ci zależy.

Poznaj przyszłość – perspektywy  i ostrzeżenia skontaktuj się z wróżką Mirandą

708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/SMS)