Jasnowidz Milagros
Napisz do wróżki

708 588 502 kod 4
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści: CHIRO Twoje imię,pytanie na numer 7336
( 3,69 zł z VAT)

CZAT

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Jasnowidz Milagros

ostatnia aktywność
03.03.2021 (11:44)

Jestem jasnowidzem, medium, wróżę też z kart : anielskich,tarota,run,cygańskich. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami. Zajmuję się przepowiadaniem przyszłości od wielu lat. Mam dużą wiedzę parapsychologiczną, jestem  lekarzem dusz-wskazuję Wam drogę i przyszłość.

Od lat dzieciństwa towarzyszy mi przeczucie, co do wydarzeń, które nastąpią. Moja babcia również wróżyła i przepowiadała przyszłość czyli - jest to dar przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Dar jasnowidzenia, tarot, runy, karty klasyczne, anielskie są moim narzędziem, którym posługuję się od lat i za pośrednictwem, którego widzę wyraźniej i dalej. Moimi klientami są osoby w każdym wieku, odmiennych płci, różnych sfer społecznych i zawodów. Wszystkich ich łączy zagubienie i wątpliwości, co do stanu zdrowia, wyborów zawodowych, relacji partnerskich.... Korzystając z mojego daru szukają pomocy i porady.

Dar jasnowidzenia, tarot, runy, karty anielskie i moje wróżby pokazują im możliwości, których oni jeszcze nie wiedzą lub takie, których nawet nie brali pod rozwagę. Każda z tych osób dzieli się ze mną swoją historią, ja natomiast potrafię zobaczyć, jakie są ich kontynuacje.

Od dzieciństwa w moim życiu istniały sny. Sny, które po krótszym lub dłuższym czasie się sprawdzały. Zawsze z wyprzedzeniem wiedziałam o ważniejszych wydarzeniach z mojego życia, które miały nastąpić. Wiedziałam, że wiele osób jest w takiej sytuacji jak ja, że potrzebne są im odpowiedzi na ich pytania. Wtedy pokazywały mi się obrazy, przeczucia za pomocą daru jasnowidzenia i wskazywałam im drogę i wydarzenia, które się spełniły.

Ludzie zwracają się do mnie z różnymi pytaniami. Mam stałych klientów, którzy mi zaufali. Wiedzą, że w trudnych chwilach mogą się do mnie zwrócić i uzyskają poradę. Przepowiednie są czasem zaskakujące w swych odpowiedziach ale nawet najbardziej nieprawdopodobne odpowiedzi sprawdzają się.

Jako jasnowidz pomagam ludziom wykorzystując moje niecodzienne zdolności, jakimi obdarzyła mnie natura i które dał mi Bóg. W swoich przepowiedniach wspomagam się również tarotem, runami, kartami anielskimi, kartami klasycznymi i innymi. Jednak jestem dla Państwa przede wszystkim psychologiem,lekarzem dusz i wskazuję Wam drogę i przyszłość.

Oferuje usługi: • Wróżenie z kart klasycznych • Wróżenie z run • Jasnowidzenie • Wróżenie z kart świetlistych aniołów • Pomagam po stracie osoby w wyniku śmierci • Pomoc w trudnych sytuacjach życiowych.

Bardzo serdecznie zapraszam jeszcze raz do kontaktu ze mną. Jestem po to, aby wskazać Ci drogę i pomóc.

Jeżeli chcesz porozmawiać taniej i dłużej
 zamów Callback-oddzwonię do Ciebie.
Na terenie Polski oddzwaniam:
na komórkę jak i telefon stacjonarny.

Opinia klienta
Tarot
Jasnowidzenie
Rytuały

0 opinii

Dodaj opinię