Tarocistka Beata
Napisz do wróżki

708 788 687 Kod 15
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

SMS o treści:ChiroTwoje pytanie wyślij na 7336
( 3,69 zł z VAT )

CZAT

KONTAKT Z NIEMIEC


Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego, w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z Tarocistka Beata bez zamawiania rozmowy.
0900 310 24 66 wew. 614
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Tarocistka Beata

ostatnia aktywność
17.04.2018 (19:32)

Witaj, mam na imię Beata,na portalu Ezolinia Wróżby będę jako tarocistka Beata.Tarotem oraz Numerologią zajmuję się już od wielu lat. Z powodzeniem wykorzystuję te narzędzia do udzielania odpowiedzi na przeróżne pytania.Nieistotne czy dotyczą związków, relacji partnerskich czy uczuć ogólnie, sprawy związane z sytuacją zawodową i finansową – zmiana pracy, rozpoczęcie swojej działalności. Jeśli poszukujesz wskazówek i podpowiedzi, to zapraszam serdecznie do kontaktu.

Zanim jednak zdecydujesz się na ten krok, proszę przygotuj sobie pytania, które nurtują Cię i na które chcesz otrzymać. Tak będzie Ci łatwiej je zapamiętać.

Będę jedynie potrzebować od Ciebie imienia oraz Twojej daty urodzenia.

Jeśli więc czujesz się zagubiony,nie wiesz  co robić dalej, skontaktuj się ze mną.Zapraszam wszystkich do konsultacji i poznania odpowiedzi na nurtujące pytania! Zapraszam na trafne wróżby!

Dziękuję i do usłyszenia.

Tarocistka Beata.

 

Hello, my name is Beata. I work with Tarot and Numerology for many years. With successes I am using these tools to answer a lot of different questions. It doesn't matter if the questions are regarding relationships, partnerships and love life, connecting with work, business, finances – looking for a new job, starting your own business. If you are looking for hints and guides, you are more then welcome to contact me.

However, before you will do this, please prepare yourself. Write down the questions you want to ask me. It will be easier for you to remember them.

The only thing I need form you is your name and your date of birth.

Thank you and speak to you soon.

Skorzystaj z mojej  porady w dowolnym miejscu na świecie! Zamów Rozmowę-oddzwonię do Ciebie.

 

Wykup interesujący Cię czas rozmowy, a tarocistka Beata oddzwoni do Ciebie. Podczas zamawiania rozmowy w aplikacji z lewej strony pod moim zdjęciem określ także przedział czasowy, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy.

Usługa dostępna w Polsce oraz wybranych krajach - bez dodatkowych kosztów. Do klientów z Polski oddzwaniamy na telefon stacjonarny lub komórkowy. Do klientów przebywających za granicą oddzwaniamy na telefon stacjonarny.

Listę krajów, dla których jest dostępna usługa, znajdziesz tutaj w pkt 2.

Opłata TYLKO 2,99 zł z VAT za minutę połączenia. Bez ukrytych kosztów i opłat za połączenie.

Czas realizacji usługi: do 48 godzin

Najnowsze Rekomendacje

☆☆☆☆☆☆ Usługa Czat
(2017-09-04, 21:24)
Korzystam już od dłuższego czasu z Ezolinii,ale dzisiaj pierwszy raz otrzymałam konkretną wróżbę z całym obrazem sytuacji,zgodność w 100%.Serdecznie polecam wróżkę tarocistkę Beatkę smileyAnna

Uczucia
Zdrowie
Praca
Finanse