Widząca Omena Vidi
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

708 577 244 Kod 3

SMS o treści: Ezolinia 01 Twoje pytanie na 73480
(3,69 zł brutto)

Widząca Omena Vidi

ostatnia aktywność
03.05.2024 (17:49)

Pomogę Ci w odnalezieniu odpowiedniej drogi, podjęciu ważnych decyzji.

W kryzysie wskażę na nowe, korzystne okoliczności oraz zagrożenia. Moje wróżby odsłonią Twoje mocne i słabe strony oraz pokażą to, na co należy poświęcić więcej czasu i uwagi, aby życie stało się bardziej satysfakcjonujące.

Pytaj o miłość, przyjaźń, rodzinę, pracę, finanse, konflikty i wszystko to co może być dla Ciebie problematyczne. Czasem spojrzenie z innej perspektywy pozwala zrozumieć sedno sprawy, jej ukryte dno, co umożliwia wprowadzenie nowych, skutecznych rozwiązań. Uzyskasz ode mnie moc wskazówek i informacji, wgląd w swoją podświadomość i w prawdziwe potrzeby, których sobie nawet nie uzmysławiasz, a które uniemożliwiają Ci prowadzić szczęśliwego życia.

Przestań się potykać o własne życie a stań się jego Królem/ Królową. Wróżba pomoże Ci oczyścić się ze schematycznego myślenia prowadzącego ciągle do tych samych efektów. Pozwoli też podjąć świadomą, samodzielną decyzję co masz zrobić.

Los nie jest z góry przesądzony. To co się Ci przydarza można porównać do koryta rzeki, którym najłatwiej płynąć wodzie, bo jest już wyżłobione. Jeśli więc nie zastanawiasz się nad życiem, nie próbujesz działać, aby dokonać zmiany, to dzieją się rzeczy, którym najłatwiej do Ciebie przyjść. Utarty schemat – wcale nie ślepy los – ale los wynikający z najmniejszej linii oporu. Jeśli pragniesz tego co, najlepsze zapraszam do siebie na wróżbę.

 

USŁUGI DODATKOWE

Zgodne z magicznym BHP, wykorzystujące wyłącznie siły natury (żadnych bytów, które mogłyby przejąć kontrolę). Moje działania oparte są na wieloletnim doświadczeniu.

Na maila odsyłam dokumentację fotograficzną usługi i opis tego co było wykonane oraz z obserwacji energii, które się aktywowały.

 

ZAPRASZAM NA RYTUAŁY (300 zł każdy) :

Szczegóły po indywidualnej konsultacji

W poniedziałki na RYTUAŁ KSIĘŻYCOWY – kreatywności, rozbudzenia kobiecości, zdrowia związanego z układem krążenia. oraz zdrowia psychicznego. Wyśmienity dla artystów, zdejmuje blokady twórcze. Idealny dla kobiet – pomaga być pociągającą, magnetyczną i atrakcyjną – niezależnie od typu urody. Pomaga w depresji, smutku, zobojętnieniu, bezsenności, nadpobudliwości, nieuzasadnionej agresji, chorobach psychicznych oraz w przypadku zdrowia związanego z płynami ustrojowymi.

 

We wtorki RYTUAŁ MARSA – na siłę przebicia, na osiąganie trudnych celów, na zwycięstwo w walce. Dobry na trudne czasy, daje odporność psychiczną, odwagę, waleczność. Dobry dla mężczyzn, umacnia pozytywne cechy męskie, kobietom pomaga uzyskać siłę i nieugiętość w doprowadzeniu swoich zamierzeń do szczęśliwego końca. Dobry kiedy trzeba o coś zawalczyć, przekonać do swoich racji, dokonać znaczących zmian w życiu, na które brakuje odwagi.

W środy RYTUAŁ MERKUREGO – na zdane egzaminy, poprawę w nauce, korzystne decyzje finansowe, umocnienie w zakładaniu firmy, problemy finansowe, wyjście z długów, zwiększenie dochodów, korzystne okazje, ale również na wzmocnienie zdolności paranormalnych. Dzięki temu rytuałowi możesz uzyskać stabilizację finansową, a nawet zwiększenie szans na dodatkowe pieniądze. Jeśli jesteś uczniem, studentem, robisz karierę naukową – rytuał ten pomoże umocnić Twoje siły intelektualne i zapewnić pokonanie oporu w przypadku trudności związanych z edukacją. Dobry również przy egzaminach na prawo jazdy. Pomaga też podróżnikom – zapewniając szczęście w podróży. Specjalna wersja tego rytuału dla osób, które pragną rozwijać swoje zdolności paranormalne.

W czwartki RYTUAŁ JOWISZA – brakuje Ci szczęścia w życiu – wypróbuj ten rytuał.

Chcesz zmienić swój los, a uważasz, że prześladuje Cię pech, chcesz nowej, dobrej energii, potrzebujesz łutu szczęścia w ważnej dla Ciebie sprawie – skorzystaj z mocy rytuału Jowisza.

W piątki RYTUAŁ WENUS – zapewniający szczęście w miłości. Każdy problem miłosny możesz powierzyć Wenus. Jeśli jesteś w trudnej relacji, jesteś samotny, brakuje Ci powodzenia, tęsknisz za kimś, usychasz z miłości, nie umiesz sobie znaleźć partnera, masz blokady w bliskich kontaktach i wszystko to co zwie się Miłością oraz jej odmianie przez przypadki. Po indywidualnej konsultacji zaproponuję zindywidualizowaną wersję.

Specjalna wersja tego rytuału - na urodę.

W soboty RYTUAŁ SATURNA – na problemy z karierą, gdy nie możesz uzyskać awansu, masz wrażenie że uderzasz w szklany sufit, którego nie możesz przebić, ogranicza Cię Twoje otoczenie, czujesz, że się nie rozwijasz, albo też nie możesz znaleźć pracy, której pragniesz – spróbuj tego rytuału. Jego celem tego jest otwarcie odpowiednich drzwi, które ciągle są przed Tobą zatrzaśnięte, a za nimi są Twoje marzenia. Rytuał Saturna pomoże Ci zmaterializować Twoje marzenia.

W niedziele RYTUAŁ SŁOŃCA -zapewnia powodzenie w życiu. Pomocny dla osób na kierowniczych stanowiskach w wykazaniu się charyzmą i uzyskaniu poparcia u swoich podwładnych. Pomaga też spełnić marzenia przywódcze, przy czym uczy bycia magnetyczną, pociągającą, słoneczną osobowością, która daleka jest od despotyzmu i przedmiotowego traktowania ludzi. Jest to również kolejny po Jowiszowym rytuał przyciągający szczęście do swojego życia.

 

INNE USŁUGI (cena do uzgodnienia mailowo):

  • INDYWIDUALNY SKRYPT RUNICZNY – pomagający na dany problem
  • OPRACOWANIE INDYWIDUALNEGO AMULETU (w wersji do druku)
  • OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE CZAKR
  • ZABIEG BIOTERAPEUTYCZNY
  • ZDEJMOWANIE KLĄTW I ZŁORZECZEŃ
  • OCZYSZCZANIE KARMICZNE
  • ANALIZA NUMEROLOGICZNA
  • ANALIZA ASTROLOGICZNA
  • ANALIZA FENG SHUI
  • ODCINANIE I NAKŁADANIE OCHRONY PRZED NEGATYWNYMI ENERGIAMI

Rytuały
Tarot
Astrologia
Wróżby

0 opinii