Wróżbita Maksymilian
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

708 588 642 Kod 31
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści: RUNY WM Twoje pytanie na numer 73480
(3.69 zł z VAT)

Wróżbita Maksymilian

ostatnia aktywność
04.05.2024 (11:54)

Przez lata mojej codziennej pracy z ludzkimi problemami zetknąłem się z różnymi sytuacjami, które nauczyły mnie indywidualnego podejścia do każdego, kto się do mnie zgłasza. Nazywam się wróżbita Maksymilian i mogę zaproponować Ci wróżby, różnego rodzaju porady, czy rytuały magiczne, które pomogą Ci wpłynąć na Twój własny los.

Kim jestem?

Swoje umiejętności jako wróżbita zawdzięczam mojej mamie i babci, które już lata temu pracowały z kartami klasycznymi i tarotem. Jako dziecko wykazywałem zwiększoną wrażliwość i intuicję, którą już jako kilkulatek starałem się ciągle rozwijać. Dziecięce sny okazywały się być prorocze, a otaczający mnie ludzie emanowali energią, którą już wówczas dobrze czułem. Wszystkie lata, które poświęciłem na swój rozwój, pozwalają mi teraz dobrze rozumieć różne zjawiska, z którymi się spotykam, i aktywnie wpływać na własne życie.

Istnieją takie zawody, w których nie liczą się wyłącznie wyuczone umiejętności. Jednym z nich z pewnością jest zawód wróżbity - tu ważna jest także wrażliwość i intuicja, którą należy rozwijać w sobie latami. Każdego dnia uczę się pomagać ludziom, ponieważ ezoteryka jest moją prawdziwą pasją.

Jedną z niezwykle ważnych kwestii w pracy wróżbity jest fakt, że nie może on nigdy oceniać osoby, która się do niego zgłasza, po jej problemach czy sytuacji, w której się znalazła. Moim zadaniem jest pomoc, dlatego jeśli mierzysz się z trudną dla siebie sytuacją, zgłoś się do mnie, a razem znajdziemy rozwiązanie.

Co mogę Ci zaproponować?

Jako wróżbita Maksymilian zajmuję się między innymi kartami takimi jak tarot, karty klasyczne, cygańskie, czy anielskie. Praca z nimi pozwala nie tylko na odkrycie tego, co może się wydarzyć w przyszłości, ale i poznanie wskazówek, jak wpłynąć na to, co jeszcze się nie wydarzyło. Wróżby, które proponuję, nigdy nie są nieuniknione. Istnieje wiele sposobów na to, jak można wpłynąć na własne życie - jeśli tylko chcesz, z przyjemnością Ci je przedstawię.

Numerologia to dziedzina, dzięki której pomogę Ci lepiej poznać samego siebie i odkryć najlepszy moment w Twoim życiu na zrobienie śmiałego kroku w przód. Przyda się to szczególnie wtedy, gdy planujesz założenie firmy, zmianę pracy, czy na przykład wejście w nowy związek. Dzięki numerologii mogę także sprawdzić, czy relacja z drugą osobą ma przed sobą długą i szczęśliwą przyszłość.

Praca wróżbity w dużej mierze opiera się na pracy z ludzką energią. Jestem wciąż rozwijającym się jasnowidzem, potrafię operować wahadłem, oraz zmieniać nieprzychylny los. Gdy potrzebujesz zmienić coś w swoim życiu lub ułatwić jakiś jego etap, pomocne mogą być rytuały magiczne.

Rytuały magiczne i ich efekty

Za pomocą rytuałów mogę pomóc Ci przyciągnąć drugą osobę, poprawić relacje w Twoim związku, czy zadbać o szczęście w relacji, którą dopiero rozpoczynasz. Kwestie te odnoszą się zarówno do związków romantycznych, jak i relacji przyjacielskich, czy rodzinnych.

Gdy mierzysz się z różnego rodzaju dolegliwościami i problemami zdrowotnymi, pomocny może okazać się rytuał poprawiający Twoje samopoczucie. Jeśli źródłem Twoich niepowodzeń jest urok, klątwa, czy złorzeczenie, proponuję odcięcie się od toksycznych dla Ciebie osób, zdjęcie obciążenia, poprawienie Twojego życiowego powodzenia, oraz rytuał ochronny, który zapobiegnie powtarzaniu się tego rodzaju sytuacji. W sprawach zdrowotnych pomóc mogę także w problemach z zajściem w ciążę, ze schudnięciem, czy poprawie koncentracji.

Za pomocą odpowiednio dobranych rytuałów magicznych mogę pomóc Ci znaleźć dobrze płatną pracę, zmienić Twoją sytuację materialną, a nawet wpłynąć na powodzenie prowadzonej przez Ciebie firmy.

Ludzie mierzą się z bardzo różnymi problemami, z których każdy zasługuje na indywidualne podejście i dobranie odpowiedniego działania. Zgłoś się do mnie również wtedy, gdy Twój problem nie został tu opisany. Zapewniam Cię, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie, z którego będziesz zadowolony.

Układanie kart
Możliwości
Partnerstwo
Praca z energią

1 opinia

  1. Aga 18 lutego 2021 (14:25)

    Polecam wróżba się sprawdza a Pan jest pełen empatii. Wróżba jest szczegółowa i rzeczowo wyjaśniona