Wróżka Arkana
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

708 588 642 Kod 30
koszt 3,69 zł z VAT/min

Wróżka Arkana

ostatnia aktywność
18.05.2022 (20:01)

 

Jeżeli to czytasz, to być może, było Ci to pisane?

Wiem, co czujesz. Dręczą Cię sny, niewypowiedziane słowa, pytania o dzień jutrzejszy. Kłębiące się myśli w głowie przybierają formę czarnych chmur, skłaniając Cię do szukania odpowiedzi w kartach. Jestem tu dla Ciebie oraz Cię rozumiem. Rozumiem, czym jest samotność, ból czy niepewność. Nie mam zamiaru Cię oceniać, bądź komentować Twe decyzje. Wiem, że życie jest większe od mojego subiektywnego punktu widzenia. Jestem tu, gdyż właśnie teraz mnie potrzebujesz. Potraktuj mnie jak swoją osobistą powiernicę tajemnic.

Człowiek potrafi przeżyć każde cierpienie pod warunkiem, że rozumie jego sens.

Moim zadaniem jest wskazanie Ci drogi, która doprowadzi Cię na ścieżkę samorozwoju oraz większego dobra. Niestety, nie zawsze to, co słuszne może być dla nas przyjemne. Wysłucham Twoich problemów miłosnych, emocjonalnych oraz doradzę w finansach. Robię to, gdyż wierzę, iż każdego demona można pokonać, stawiając mu odpowiedni opór. Moje karty wskażą Ci drogę, lecz to Ty musisz zdecydować czy chcesz na nią wstąpić. Pamiętaj, że choć demony bywają przerażające, a życie czasem przypomina koszmar, to istnieje światło, które potrafi odpędzić wszelki mrok.

Wpierw opowiedz mi o sobie. Kim jesteś? Jaka jest Twoja historia?

By móc dobrze odpowiedzieć na pytanie, wpierw potrzebuje czegoś dowiedzieć się o Tobie. Może problem nie jest taki straszny, jak Ci się wydaje? Może warto popracować nad Twoim postrzeganiem świata? Owszem, magia i energia istnieją. Nic jednak nie dzierży tak wielkiej mocy, jak Ty sam w sobie. Potrafię wróżyć z tarota oraz run. Pasjonuje mnie astrologia oraz tarotowy portret psychologiczny. Najbardziej jednak ciekawią mnie tajemnice, kryjące się w ludzkim umyślę. Doprawdy, nie ma ciekawszej istoty od człowieka.

Usługi:

  • Usługa E-mail - Kliknij i zadaj mi pytania do wyceny. Odpowiem do 48 godz. od zaksięgowania Twojej wpłaty.
  • Usługa czat, kiedy jestem online zamów TUTAJ czat, tyle minut ile chcesz. Wycenię, opłacasz i czatujemy. Czat online jest dostępny z kraju i z zagranicy.

Artykuły:

Horoskop miłosny tygodniowy

Tarot
Runy
Rytuały
Sny

2 opinie

  1. Aga 18 lutego 2021 (12:41)

    Bardzo rzetelnie sporządzona analiza szczegółowo wyjaśniona sytuacja mam nadzieję, że wszystko co zostało opisane się sprawdzi w opisanym czasie jak i wydarzeniach. Polecam sprawny kontakt. Powrócę

  2. Ajsi 19 kwietnia 2021 (16:40)

    Nie polecam. Pani nie ma wyczucia , nie wie co można powiedzieć a co przemilczeć. Teraźniejszość nietrafiona.

Dodaj opinię