Wróżka Carmen
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

708 588 502 Kod 3
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Alert -Twoje pytanie wyślij na 73480
(3,69 zł z VAT)

Wróżka Carmen

ostatnia aktywność
05.06.2024 (20:48)

Jeśli borykasz się z pytaniami bez odpowiedzi, niewyjaśnioną relacją, niejasną sytuacją, nie wiesz jak Twoje finanse się potoczą wejdź na czat i porozmawiajmy.

Wróżenie Online

Witaj na moim profilu.

Jestem wróżką i tarocistką. Od wielu lat pomagam ludziom zrozumieć ich sytuację i radzić sobie z ich problemami. Otrzymałam pierwszą talię kart, gdy miałem 17 lat. Podarowała mi moja mama, znana wróżka.
Przez lata udoskonalałam swój dar i specjalizowałam się  głównie w kartach tarota. Chętnie przyjrzę się Twojej sytuacji i pomogę znaleźć rozwiązanie problemu. Przy pomocy kart tarota doradzę również w kwestiach finansowych, poszukiwaniach pracy lub problemach na polu uczuciowym.

Pomogę Ci również w problemach rodzinnych i pytaniach dotyczących Twoich dzieci.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące swojego zwierzęcia, chcesz się przeprowadzić lub kupić nieruchomość, lub jeśli masz pytania dotyczące prozy życia, mogę Ci doradzić i energetycznie wesprzeć.

Pytaj, a otrzymasz szczerą odpowiedź. Jeśli nie jestem online, zamów oddzwonienie, oddzwonię tak szybko, jak to możliwe! Spełnionych wróżb i trafnych porad z ❤️ życzy Twoja wróżka online.

Oferta

  • sesje telefoniczne lub czat
  • analizy partnerskie i relacji
  • analizy numerologiczne
  • rozkłady na pracę, lub finanse
  •  analizy biznesowe
  •  odpowiedzi na konkretne pytania

 

Uczucia
Finanse
Partnerstwo
Biznes

0 opinii