Wróżka Olga Algiz
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

708 577 067 kod 4

SMS o treści:MEDIUM 02 Twoje pytanie na 74240
(4,92 zł brutto)

KONTAKT Z ZAGRANICY


Jeśli mieszkasz za granicą i chcesz, by wróżka do Ciebie oddzwoniła, możesz w jej profilu poprzez Paypal lub karty: Visa i Mastercard opłacić rozmowę. W tytule wpłaty podać swój numer telefonu i preferowany czas rozmowy.
Koszt usługi 0.99€ z VAT za min. Czas oczekiwania na połączenie jest bezpłatny.

Wróżka Olga Algiz

ostatnia aktywność
13.06.2024 (20:22)

Mam na imię Aleksandra a runa Algiz jest moją ochroną, opiekunem. Także stosuję ją jako talizman wspierający w rozwoju duchowym. Dla Państwa również mogę wykonać spersonalizowany talizman runiczny (handmade). Zajmuję się czytaniem z run, kart tarota i pola energetycznego ludzi i zwierząt (również ze zdjęć). Odczytuję np. predyspozycje, cechy charakteru, energetykę miejsca czy przedmiotu  oraz określam jak potoczy się przyszłość konkretnej osoby.
Przeprowadzam rytuały oczyszczające, rytuały na zdany egzamin i poprawę relacji w związkach czy też kontaktach towarzyskich. Nie ingeruję w wolną wolę innej osoby.
Mam 3 letnie doświadczenie w czytaniu run i 2 letnie w czytaniu tarota i opisywaniu przyszłości na podstawie daty urodzenia.
Każdego klienta traktuję jednostkowo, indywidualnie, a analizy wykonuję starannie diagnozując również sytuacje karmiczną. 

Pamiętaj, że życie zmienia się z każdą podejmowaną decyzją. Więc moje odpowiedzi mogą być tylko wskazówką. Wróżby nie zastępują lekarza ani prawnika. Nie doradzam w kwestiach zdrowotnych ani prawnych.

Wybierz dla siebie karty z których chcesz wróżbę : Tarota, Anielskie, Klasyczny, Leonard czy runy? Zapraszam do kontaktu.

Uczucia
Finanse
Praca
Talizmany

1 opinia

  1. Viko 7 lipca 2021 (00:16)

    Bardzo dobra wróżka, dostała piękną , obszerną analizę email . Miło mnie Pani zaskoczyła bo bardzo duża trafność w opisie sytuacji, wiec i reszta się pewnie sprawdzi. Polecam!