Wróżka Tacjana
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

708 577 246 wew 1

SMSy o treści WROZBYLIVE Twoje pytanie na numer 73480
(3,69 zł brutto)

Wróżka Tacjana

ostatnia aktywność
08.06.2024 (12:25)

Tarotowe wskazówki wsparcie od wróżki online !

 Mam na imię Tacjana. Z pochodzenia jestem Polką, ale od  20 lat mieszkam na bezkresnych stepach Rosji. Wróżę klientkom z całego świata Dani, Niemiec, Holandii, a nawet Ameryki. Dzięki portalowi Ezolinia wróżby mam możliwość pracowania na czacie i mailowo na Polskim rynku. Chce służyć pomocą moim rodaczkom w rozwiązywaniu ich problemów.

Każdy z nas szuka swojej drogi, swego przeznaczenia, często jednak błądzimy jak we mgle, nie mogąc rozwiązać swoich problemów. Wielu ekspertów doradza, odjedź, zostaw osobę, którą kochasz.

Ale Ty wiesz, że nie jest to łatwe, bo jak się mówi, rozum swoje, serce swoje. Jest to wieczna walka pomiędzy namiętnością a rozumem. I wieczne oczekiwanie na zmianę losu. Pracując ze mną już nie, musisz tego robić, nie musisz opuszczać rodziny, osoby którą  kochasz.

Ja pomogę ci ją zmienić. Pomogę ci zdobyć czyjeś serce.

Masz problemy finansowe, problemy z pracą? Często przyczyną  problemów, są nasze niedorzeczne działania, niezrozumiałe dla nas samych. Ja pomogę ci wyjść z tych kłopotów. Poczynić właściwe kroki w kierunku dobrej drogi życiowej.

Pomogę poukładać życie, zapraszam serdecznie do kontaktu CZAT i EMAIL.

Tarot
Karty klasyczne
Karty anielskie
karty cygańskie

0 opinii