Czy wróżby online się sprawdzają

Czy wróżby online się sprawdzają

 

Sprawdzalność wróżb online

Różne są opinie o wróżbach online.

W czasach dobrze rozwiniętej komunikacji internetowej niejedna osoba zadaje sobie pytanie, czy warto skorzystać z takiej wróżby.

Jest to bardzo wygodne, gdyż nie trzeba wychodzić z domu, aby odwiedzić wróżkę w jej gabinecie,  (która nie zawsze mieszka blisko),można działać według własnego harmonogramu dnia, nie komplikuje to codziennych zajęć , a umożliwia otrzymanie prognozy na odległość. Daje to też duże poczucie anonimowości, bo wróżka nie widzi przeważnie takiej osoby (rzadko ktoś przesyła swoje zdjęcie), nie patrzy jej w oczy i nie można jej zarzucić, że korzysta z wiedzy psychologicznej i obserwuje zachowanie klientów, aby z tego wywnioskować,  jakie są ich oczekiwania. Nie ma tu więc ryzyka zafałszowania obrazu rzeczywistości przez prywatne skojarzenia lub uprzedzenia wróżki, które teoretycznie mogłyby wypłynąć z jej podświadomości. Wszystkie nasze uprzedzenia i skojarzenia zwykle biorą się ze sfery nieświadomości i są w nas zakodowane na skutek doświadczeń- dobrych lub złych, choć nie mamy wiedzy na temat informacji tkwiących w podświadomości. Można się ich domyślić po reakcjach na określone sytuacje, ale jest sfera ukrytych przemyśleń w człowieku.

To, co budzi wątpliwości, to pytanie, czy brak bezpośredniego kontaktu z osobą wróżącą nie utrudni przekazu i czy można liczyć na sprawdzalną wróżbę.  

Aby wróżba okazała się sprawdzalna i wiarygodna, musi dojść do wymiany energii między wróżką a osobą pytającą. W przypadku kontaktu bezpośredniego ten przepływ energii pojawia się bardzo szybko, gdyż ludzie się widzą, słyszą swój glos, odbierają na poziomie podświadomym różne informacje płynące z ruchu naszego ciała, mimiki, tonu głosu itp. Jest dużo łatwiej nawiązać z kimś więź energetyczną (konieczną aby postawić karty komuś), gdy go widzimy lub słyszymy lub jedno i drugie.

W przypadku wróżb telefonicznych wróżka musi bardzo szybko złapać ten kontakt z klientem, gdyż klient płaci za każdą minutę rozmowy. Klient również może ułatwić złapanie tego kontaktu lub utrudnić, co za chwilę omówimy dokładnie.

W przypadku rozmów typu chat lub mail, sms, kontakt między klientem a wróżką nawiązuje się powoli i trzeba dłużej wychwytywać energię drugiej osoby. Nie wyciąga się kart w pośpiechu, bo potrzebna jest więź energetyczna z drugą osobą.

Osoby, które oglądają wróżki na wizji, na żywo, na pewno zwróciły uwagę, że wróżka zanim wylosuje karty na zadane pytanie w smsie, długo skupia się i tasuje w tym czasie karty. W ten sposób nawiązuje się kontakt energetyczny między wróżką a osobą pytającą.

Czy wróżby online są satysfakcjonujące - tak czy nie?

Tak naprawdę wróżby online są skuteczne pod warunkiem, że zostały zachowane pewne zasady umożliwiające dobry kontakt energetyczny z drugą osobą.

Co trzeba więc zrobić, aby zapewnić sobie wiarygodną wróżbę o jak najwyższej sprawdzalności?

Pomo tego, że wciąż niektórym osobom wydaje się, że cała odpowiedzialność za taką wróżbę spoczywa na wróżce, to jednak tak naprawdę każda prognoza opiera się na współpracy z drugą osobą, o ile takie wróżenie nie jest próbą „włamania się” w cudze życie prywatne czyli próbą podglądania osoby, która sobie tego nie życzy.  Z jednej strony jest to nieetyczne, z drugiej strony weszły nawet przepisy chroniące dane osobowe ludzi, aby uniknąć wtargnięcia w czyjąś prywatność (RODO).

W jaki sposób przygotować się do zamówienia wróżby online, aby była skuteczna?

Często ludzie szukają wskazówek w kartach w momencie, kiedy coś wywoła w nich silne emocje. Kiedy człowiek sam sobie nie poukłada przemyśleń na jakiś temat i nie nabierze pewnego dystansu do sytuacji, to działa pod wpływem różnych bodźców, a jego umysł kreuje chaotyczne wizje, które pokażą się w kartach. Dobrze jest mieć świadomość, że intensywne emocje fałszują w pewien sposób wróżby, które byłyby bardziej obiektywne, gdyby te emocje zostały wcześniej choć częściowo wyciszone. To zrozumiałe, że w silnych emocjach chcemy znać natychmiast odpowiedź na nurtujące nas pytania. Mimo wszystko warto przez chwilkę ochłonąć, wziąć głęboki oddech i pomyśleć spokojnie. Gdy pierwsze emocje się nieco wyciszą, a umysł zaczyna jaśniej myśleć, wtedy warto zamówić wróżbę. Jest to obojętne, czy będzie to wróżba mailowa czy telefoniczna. Nadmierny chaos i zagubienie w umyśle osoby, która pyta, znajdzie odzwierciedlenie w kartach.

Lęk przed złą wróżbą

Wielu ludzi bardzo mocno boi się, czego usłyszy od wróżki i czy ich marzenia runą czy też usłyszą słowa pocieszenia lub obietnicę szczęśliwego rozwiązania ich problemu. Bardzo silny lęk powoduje, że człowiek zamyka się energetycznie na wróżkę nie dając jej dostępu do swojego pola informacji. Utrudnia nawiązanie więzi, choć robi to nieświadomie. Zadaje pytanie, ale jakaś część jego osobowości postępuje niczym sabotażysta i zamyka dostęp do informacji o nim. Takim osobom trudno się wróży, gdyż otrzymuje się informacje niepełne. To trochę jakby oczekiwać, że wróżka „wyszarpnie” energetycznie z kogoś tajemnice, których ktoś nie chce poznać w obawie  przed zranieniem lub niepowodzeniem, którego się z góry obawia. Wróżki jednak próbują tylko  pomóc drugiemu człowiekowi odnaleźć odpowiedzi na jego pytania.

Czy rzeczywiście trzeba się bać niekorzystnej prognozy?

Pewna pani korzystająca systematycznie z wróżb online z Tarota, opowiedziała mi, że gdy otrzymała niekorzystną prognozę, doszła do wniosku, że skoro nic nie ma do stracenia, to postąpi kompletnie radykalnie. Złamała wszystkie schematy swojego dotychczasowego postępowania i dopiero wtedy Los się całkowicie odmienił i nastąpiła lawina wydarzeń, która ją wręcz zaszokowała. Działy się rzeczy, na które wcześniej nawet nie liczyła. Trzeba pamiętać, że karty wskazują zawsze tylko jedną z możliwych dróg i jest to droga najbardziej prawdopodobna, oparta na naszych przyzwyczajeniach, poglądach czyli karty pokazują nas jak gdyby od strony osoby, która zna na pamięć nasze zachowania i sposób myślenia. Karty pokażą schemat, według którego żyjemy i myślimy.

Ta pani porównała to do jazdy z szoferem. Pytamy w pewnym momencie - dokąd zdążamy.

Szofer (wróżka) odpowiada i podaje nam miejscowość. Jeśli nam nie odpowiada cel, do którego się zbliżamy, musimy wysiąść z tego pojazdu, aby znaleźć pojazd jadący w innym kierunku. I ona tak właśnie postąpiła łamiąc dotychczasowe schematy działania.

Oczywiście to, że my postąpimy nieschematycznie, nie daje gwarancji, jak na to zareagują inne osoby, które współuczestniczą w wydarzeniach. Mimo wszystko jest to próba zmiany przeznaczenia. Gdy zmienimy przyczynę, zmieni się skutek. Stwarzamy w ten sposób własną karmę. Kto widział film „Efekt motyla”, może mieć pewne symboliczne wyobrażenie, jak jedna decyzja może pociągnąć za sobą całą lawinę nowych zdarzeń.

Dlatego zachęcam wszystkich, którzy szukają wskazówek w kartach, aby brały to pod uwagę, że nawet gdy wróżba jest niekorzystna, to zawsze warto zawalczyć o inne zakończenie swojej historii. Nie traktujmy tego jak wyroczni ostatecznej, a jedynie jak pytanie- dokąd aktualnie zmierzam?

Jak zadawać pytania wróżce?

Zadaj pytanie o sprawy, które najbardziej leżą Ci na sercu. Czasami ktoś odczuwa pokusę, aby to najważniejsze pytanie zostawić na koniec. Jest to błąd, bo podświadomie i tak będziesz myśleć o tym, co najbardziej Cię dręczy i zacznie to zakłócać obraz kart. Najlepiej jest więc zacząć od pytań, które wywołują silne emocje, nawet jeśli wydają się pozornie błahe.

Jak ważne jest skupienie osoby pytającej na pytaniach?

Bardzo ważne, ponieważ wróżka nie zna ani osoby pytającej ani jej osobistej sytuacji ani tym bardziej osób, o które człowiek pyta. Osoby, które przemyślą temat i skupią się na nim, pytają o coś w pełni skoncentrowane na temacie, otrzymają dużo więcej szczegółów, które ich usatysfakcjonują, a obraz kart jest wręcz dosłowny. Gdy ktoś pyta o jedną sprawę, a myśli w tym czasie o innej, karty również pokażą bardziej chaotyczny i surrealistyczny obraz, który przypomina czasem tłumaczenie symbolicznych snów. Dla własnego dobra lepiej się dobrze skupić, a jeśli komuś umykają z pamięci sprawy, o które chce zapytać, może sobie je nawet zapisać na kartce papieru, zanim zadzwoni.

Kolejność pytań powinna więc zależeć od emocji, jakie budzą w nas określone tematy i zaczynamy zawsze od tych tematów, które wzbudzają najwięcej emocji- dobrych lub złych.

Jak rozmawiać przez chat?

Porozmawiaj przez chwilę z wróżką, nakreśl jej sytuację i napisz, o co chcesz spytać, żeby złapała z Tobą więź energetyczną. Gdy nawiążecie połączenie na poziomie podświadomym, wpisz kod i rozpocznij, a pójdzie to sprawniej i bardziej komfortowo dla obu stron. Czym lepsza więź z wróżką, tym więcej będzie Ci w stanie powiedzieć o problemie.

Co jeszcze jest ważne w trakcie seansu wróżbiarskiego?

Otwórz się energetycznie. Stanie się tak, gdy pomyślisz o wróżce jako o osobie przyjaznej Tobie, która chce Ci pomóc i wcale jej nie cieszą złe wieści, jeśli się takie pokażą w kartach. Żadna wróżka nie czuje satysfakcji ani przyjemności w przekazywaniu Ci informacji, które Cię zmartwią. Każda wróżka chciałaby mieć tylko dobre wieści dla swoich klientów i jest zawsze nastawiona przyjaźnie, nawet jeśli wydaje Ci się poważna.

Aby zachować obiektywizm, nie może nadmiernie angażować się w Twoje osobiste dylematy, aby nie wyszła wróżba zafałszowana, życzeniowa, ale jest Twoim przyjacielem, a nie wrogiem, nawet jeśli wróżba jest niekorzystna. Jej zadaniem jest odczytanie kart zgodnie z tym, co pokazują, ale jakby miała wybór i mogła decydować o Twoim Losie, otrzymałbyś tylko dobre i pozytywne prognozy na przyszłość.

Zwróć uwagę na mowę swojego ciała- jaką postawę przyjąłeś kontaktując się z wróżką? Skrzyżowane ręce lub nogi wskazują na zamknięcie się energetyczne na poziomie fizycznym. Nie krzyżuj więc rąk ani nóg, bo to komunikat z Twojej podświadomości, że czujesz się niepewnie i chcesz się ochronić przed ingerencją cudzej energii, czyli blokujesz wróżce dostęp do informacji o sobie.

W przypadku smsów lub wróżb mailowych, uzbrój się w cierpliwość, bo nie da się tu niczego przyspieszyć. Wróżka musi się skupić na Twoim pytaniu i energii, jaką posyłasz pisząc swoje pytania. Skup się na temacie, który poruszasz, bo każdym słowem przesyłasz strumień energii, który znajdzie odbicie w kartach. Jeśli pytasz o jedną osobę, nie myśl w tym czasie o drugiej. Z tego powodu dobrze jest zadawać osobno pytania o różne osoby, aby ich energie czy też Twoje różne przemyślenia nie mieszały się w jedno. Potraktuj swoje myśli jak przekaźniki energetyczne, którymi przesyłasz informacje drogą internetową, a połączenie z wróżką będzie doskonałe jak przy kontakcie bezpośrednim.

Choć data urodzenia jest istotna i wróżki zwykle o nią pytają, to jednak wyobraź sobie, co by było, jakbyś się pomylił i podał błędną liczbę? Czy to przekreśli całą wróżbę? Oczywiście nie, pod warunkiem, że prześlesz strumień energii skupiając się na właściwej osobie, o którą pytasz.

Podsumujmy więc co zrobić, aby wróżba online stała się skuteczna i sprawdzalna

  • Zachowaj otwartą i swobodną postawę.
  • Ustal priorytety czyli właściwą kolejność tematów, które chcesz poruszyć.
  • Wycisz emocje i skup się.
  • Zadaj lub prześlij pytanie.

Pamiętaj, że wróżba pokaże tendencje zdarzeń, na które masz wpływ i poprzez radykalne zmiany w myśleniu i postępowaniu możesz zmienić swoje przeznaczenie.

Decydując się na prognozę przez Internet dajesz sobie też możliwość wyboru wróżki, co w praktyce oznacza, że wybierasz między wróżbą online z kart klasycznych, wróżbą online z Tarota lub wróżbą online z kart anielskich, gdyż wróżbici pracują z różnymi taliami kart.

Znajdziesz tutaj również wróżby online za darmo czyli horoskopy w dziale horoskopów i wróżb. Aktualne przepowiednie są pisane na bieżąco, abyś mógł w każdej chwili sprawdzić, czy gwiazdy sprzyjają Twojemu znakowi zodiaku w inwestycjach finansowych, w uczuciach czy w pracy. Pomoże Ci to wybrać odpowiedni moment, aby rozwinąć nową znajomość czy podjąć decyzję zawodową lub dotyczącą Twoich finansów.

Przeczytaj także KLIK

Masz problem z podjęciem decyzji? Nie wiesz, jaki powinien być następny krok lub jakie są konsekwencje twoich działań? Możemy pomóc Ci spojrzeć w przyszłość i wskazać możliwe konsekwencje  Twoich decyzji.

Skontaktuj się z nami na czat tutaj.

Autor tekstu wróżka Miranda. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie zgadzam się na  kopiowanie, fotografowanie i udostępnianie na inne strony nawet z podaniem linku.

Sprawdź horoskop tygodniowy dla swojego znaku zodiaku