Darmowe wróżby

Darmowe wróżby

 

Darmowe wróżby w praktyce

W sieci roi się od osób promujących darmowe wróżby z kart Tarota i nie tylko; typu wyciągnij dla siebie kartę Tarota, losuj kartę Tarota, wróżba z trzech kart Tarota, darmowy Tarot itd., czy taka wróżba nam szkodzi czy pomaga, czy komputer jest w stanie nam przepowiedzieć przyszłość, zastąpić profesjonalną wróżbę?.

Powiedziałam bym, że traktowanie tego ja zabawy, jest ok, fajnie super, ale mam dwa przykłady, kiedy taka wróżba potrafi bardzo negatywnie wpłynąć na nasze życie.

Całkiem niedawno zadzwoniła do mnie klientka, przerażona, bo nacieła się na darmowe wróżby i komputer wylosował dla niej trzy karty, odwróconą Więżę, odwróconą Śmierć i odwrócony Świat.

Zasypała mnie gradem pytań czy pensjonat jej zbankrutuje, czy mąż zdradzi, odejdzie, właśnie urodziła dziecko, czy tu leży przyczyna tej negatywnej wróżby, rozmowa trwała 40 minut, zanim uspokoiłam ją i stwierdziłam, że karty Tarota wcale nie miały dla niej tak negatywnych wieści, mimo, że rzeczywiście ostatnio jej firma miała zmniejszone obroty.

Kończąc rozmowę ze mną, dopytywała jeszcze, czy na pewno, ma się nie przejmować tą wróżbą z komputera.

Tak, więc darmowe wróżby stanowią w pewnym sensie pułapkę dla nas samych, która kształtuje negatywnie lub co lepsze  pozytywnie naszą dalszą drogę. Ale czy da droga ma być uzależniona od komputera?.

Pisząc ten artykuł sama pokusiłam się na darmową wróżbę z jednej karty, dwa razy wylosowałam Wieżę, karta ta pokazuje, że wszystko to, co z mozołem budowane runie, czy tego mam się spodziewać na ten rok, że moje ustabilizowane życie może wywrócić się do góry nogami?. Czyż to nie jest przerażające, najgorsze jest to, że ta wróżba siedzi w głowie, dlaczego Wieża?

Nie ma nic przeciwko temu by korzystać z darmowych wróżb, ale trzeba mieć do tego dystans, ktoś, kto ma swoje karty, jak to mówi uczy się dopiero Tarota, do tego sięga po darmowe wróżby, lub ktoś stawia sobie karty pierwszy raz, jeśli wylosuje karty negatywne może sobie naprawdę zaszkodzić.

Na czym polega fenomen dobrej wróżki czy wróżbity, Tarota może się każdy nauczyć, kupić książkę, poznać znaczenie kart, ale nie każda ręka potrafi wyciągać właściwe karty, czy komputer, który każe nam się skupić, zadać w myślach pytanie może dla nas wyciągnąć właściwą kartę, dać odpowiedź na pytanie?.

Dlaczego korzystamy z tych wróżb, bo są za darmo, czy komputer pokazując ogólne znaczenie kart może nam odpowiedzieć na pytanie czy dana osoba jest nami zainteresowana czy nie, czy warto zmienić pracę itd.?

Przykład wróżby darmowej dla mojej klientki;

Zadaj pytanie kartom Tarota i wylosuj kartę, która da ci opis sytuacji, w jakiej się znajdujesz i odpowiedź na twoje pytanie.

Klientka pyta kart czy uda jej się poprawić relacje w związku;

Odpowiedź;

XV Diabeł

Karta Tarota przedstawia diabła z rogami i widłami, który w naszej kulturze uosabia złe moce, pokusy i złe intencje. Diabeł jest nagi, siedzi wyżej niż ludzie, którzy czołgają się u jego stóp. Jest władcą ludzkich namiętności, który czyha na nasze błędy i słabości. Karta Diabeł oznacza przywiązanie i uzależnienie od spraw materialnych, uciechy życia, pokusy i oszustwa.

Czy ta wróżba dała jej odpowiedź na jej pytanie, czy pokazała możliwości rozwiązania problemu czy raczej wzbudza niepokój i sugeruje możliwą zdradę partnera, czy po tak otrzymanej przepowiedni mamy ochotę zadbać o poprawę w naszym związku czy raczej poczujemy zniechęcenie?Zanim skorzystasz z darmowej wróżby zastanów się, jaką ona może mieć wpływ na Twoją psychikę?

 

Masz pytania dzwoń teraz tel.708 588 502 kod 3 (3,69zł/min), jeśli mieszkasz za granicą,

opis jak zadzwonić do mnie w moim profilu. Wróżka Anna Bell

 

"Treść chroniona prawami autorskimi.Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana bez pisemnej zgody właściciela strony"