Erotyka w tarocie

Erotyka w tarocie

 

Jakim On jest kochankiem ?

 

O tym, że seks odgrywa ważną rolę w życiu człowieka wiedzą wszyscy – zarówno Ci, którzy tworzą satysfakcjonujące związki, jak również Ci, którzy żyją w pojedynkę.Prawie w każdej z kart Tarota można wyczytać jego jakość oraz to jakimi jesteśmy kochankami. Inaczej sprawa wygląda kiedy zadajemy pytanie o to czy do zbliżenia w ogóle dojdzie. Karty mogą nas również informować o orientacji seksualnej człowieka.

 

Karta Diabeł -otwarty na eksperymenty devil

 

Wbrew powszechnemu przekonaniu karta Kochanków wcale nie musi mówić bezpośrednio o samym akcie,to bardziej dokonywanie wyborów pomiędzy partnerami. A jeżeli już nas o tym informuje to jest to zbliżenie bardzo czułe pomiędzy kobietą a mężczyzną, którzy są skupieni tylko na sobie i nie widzą świata poza sobą - seks jako zjednoczenie.

Podobnie w karcie Świat,otoczenie znika gdzieś tam w oddali a seks jednoczy i scala parę kochanków.

Karta Kochanków analogicznie jak Rydwan mogą pokazać spełnienie na łonie natury, z pewną dozą ryzyka.Sąd może oznaczać seks w ciemności, z przepaską na oczach, daje uczucie spełnienia i oczyszczenia.

O pięknym i satysfakcjonującym kontakcie intymnym z piękną kobietą na łonie natury pod osłoną nocy może nas również informować karta Gwiazda.

Karta Słońce to seks ciepły i radosny, dużo pieszczot i pocałunków. O kontaktach przesyconych delikatnością, łagodnością i harmonią może informować nas Umiarkowanie.

Karta Mag może zobrazować przygotowanie do samego aktu, grę wstępną, czułe słówka, adorację.Dużą dozą namiętności nacechowane są karty Cesarza i Cesarzowej.

 

Kompletny przewodnik dla początkujących

 

Jeżeli chodzi o kartę Cesarza to są to kontakty z partnerem dojrzałym i doświadczonym. Cesarzowa to matka, żona i kochanka, lubi seks wygodny, nie wstydzi się własnego ciała.

Księżyc natomiast bardzo często pokazuje romans.Podobnie jak w karcie Kapłanki ktoś kogoś lub coś ukrywa. W obydwu kartach może przejawiać się też tendencja do fantazjowania oraz wyobrażeń o kimś innym - więcej marzeń o seksie niż sam seks.Kapłan z kolei lubi patrzeć,oglądać, podglądać to co jest niedozwolone.

O prostych, szybkich i przelotnych kontaktach seksualnych może świadczyć Karta Wieża.Tu zbliżenie ma bardziej charakter relaksujący, daje ono satysfakcję obydwu stronom.

Również o spontaniczności i przygodności kontaktu pomiędzy kobietą i mężczyzną może świadczyć karta Głupca.

 

Karta Cesarzowa -apetyt na seks rośnie kiss

 

Dobra zabawa, eksperymenty, seks z częstą zmianą pozycji  lub grupowy pojawia się w karcie Koło Fortuny. Podobnie Wisielec może informować o nietypowych preferencjach w tej sferze.

O spełnieniu nacechowanym ogromną namiętnością oraz dążeniem do dominacji jednego z partnerów może świadczyć Karta Moc.

Natomiast również świadcząca o dominacji ale  toksyczna namiętność, spalająca od środka, zakazana, brutalna, z użyciem fetyszy to tendencje w sferze erotycznej ujawniająca się w karcie Diabła. Ta karta mówi o uzależnieniu i bezwolnym przywiązaniu do partnera i może świadczyć o preferencjach, które są odrzucane społecznie.

Pustelnik z reguły nie jest zainteresowany seksem, ma poważniejsze sprawy na głowie i unika kontaktów intymnych. O braku tego typu kontaktów lub powstrzymywaniu się od nich świadczy również Karta Śmierć.
 

Zastanawiasz się jaki On/Ona będzie w łóżku?  Tarot online wróżki online rozwieje Twoje wątpliwości wyślij SMS: Wiara Pytanie na 7336 (3,69 zł z VAT za 1 SMS)