Harmonia energetyczna

Harmonia energetyczna

 

Jak osiągnąć wewnętrzną równowagę na wszystkich poziomach?

 Na początku był wielki wybuch. Wszystko wibruje,  w naszym wszechświecie nie ma spoczynku. Wszystko jest w ruchu,  rytmicznie pulsuje,  krąży i porusza się w cyklach.  Wszystko jak mawiali starożytni Grecy,  płynie i w każdym momencie,  w każdej komórce twojego ciała odbywają się tysiące mikrochemicznych procesów. Wibracja to nastrój.

Jak dostrzec brak równowagi?

Czasem mówimy o,, rewelacyjnym nastroju ‘’, ,, dobrych wibracjach ‘’ lub  ,, złej  energii ‘’. Mamy własną,, antenę ‘’ do  odbioru takich  wibracji i po  wejściu do  jakiegoś pomieszczenia niemal natychmiast wiemy,  jaka  w jego sercu gra  ,, melodia ‘’. Wszechświata jest  swoistego rodzaju wielką symfonią i właśnie dlatego,  że wszystko  wibruje łączy się i jest  połączone ze sobą,  wszystkie elementy wywierają na siebie  wzajemny  wpływ. 

Każdy atom wysyła  i odbiera energię.  W efekcie  tak zwanej zasady rezonansu podobne wibracje odnajdują się. Przeciwstawne wibracje w  relacji ofiara- sprawca oddziałują na siebie,  w podobny sposób,  jak  amplitudy tych samych wibracji.  Te pierwsze się wygaszają , a drugie wzmacniają.  Wygaszanie się przeciwstawnych wibracji można zaobserwować, kiedy koledzy w zespole się nie lubią.  Obaj  mogą  wnieść  wiele umiejętności, lecz wynik spada. Każda kłótnia,  osąd,  uprzedzenia,  narzekania  lub skarga prowadzi nie tylko do spadku energii,  lecz stwarza również dysonans,  fałszywą nutę.

Dysharmonia staje na przeszkodzie miłości,  powodując chorobę i oddzielenie. Harmonią energii, prowadzi zaś do  zdrowia, szczęścia,  jedności.  Jesteś częścią  świata i jeśli istnieje zakłócenie, poczujesz je w sobie. Wszystko jest ze sobą połączone.

Jeśli pragniesz sprawdzić swoje połączenie energetyczne z partnerem, oraz wibracje wasze zapraszam do kontaktu. Sprawdzę waszą energię i pomogę odblokować przepływ.

Wróżka Eliza

Cały wszechświat składa się z energii, a twoje ciało nie jest wyjątkiem. Kliknij i przeczytaj Energia czakry sakralnej TUTAJ