Horoskop astrologiczny

Horoskop astrologiczny

Mars -czerwona planeta

Mars jest małą, planetą układu słonecznego, której obieg przez zodiak wynosi ponad 600 dni. Mars przebywa w jednym znaku zodiaku około 2 miesiące. Nazwa planety pochodzi od rzymskiego Boga wojny -Mars.

Analizując kosmogram urodzeniowy będziemy również mogli zwrócić uwagę, jakie miejsce zajmuje w nim Mars.

Położenie w naszym horoskopie urodzeniowym symbolicznie dostarcza informacji, w jaki sposób obchodzimy się z własną wolą, siłą, energią.

Dostarcza informacji, z jaką siłą działamy, jaki obszar życia wkładamy najwięcej energii. Wszyscy, którzy mają tę planetę silnie zaznaczoną w swoim horoskopie urodzeniowym charakteryzują się pionierskim duchem, odwagą lubią sport,często prowadza własny biznes.

Mars jest również związany z pojęciem wolności niezależności. Mars jest również symbolem asertywności, obrony siebie i swoich granic. Ambicja i konkurencja są również związane z tą planetą. Czy to w pracy, czy w środowisku, Mars zachęca nas do stawienia czoła wyzwaniom i bycie najlepszym?

 

Mars również dostarcza informacji, w jaki sposób podejmujemy wyzwania w naszym życiu i jaki styl walki, w obronie swoich wartości obierzemy. Mars jest silnie kojarzony z energią seksualną i informuje, w jaki sposób używamy tej energii. Z horoskopu kobiet dowiemy się, jaki mężczyzna może podbić jej serce. Warto zauważyć, że energia Marsa może być konstruktywna lub destrukcyjna.
Mars reguluje naszą seksualność i energię seksualną Marsowi przyporządkowane są narządy takie jak: mięśnie, tętnice, krwinki czerwone.

 

Sprawdź, w jakim znaku przebywał Mars, kiedy się urodziłeś;

 

Jeśli masz w swoim horoskopie;

Mars w znaku Barana

Charakteryzujesz się spontanicznym działaniem.Jesteś nastawiony na swój cel. Jesteś prawdziwym pionierem w wielu dziedzinach.Twoje decyzje będą podejmowane szybko pod wpływem impulsu.Lubisz sport i szybką jazdę autem.

Typ Kochanka -macho

 

Mars w Byku

Działasz wolniej, stabilniej, długo przygotowujesz się, by podjąć działanie. Dużą wagę przywiązujesz do odpowiedniego zaplecza finansowego. Pracujesz i działasz w sposób przemyślany.

Twój ulubiony sport to tenis, piłka nożna.

Typ kochanka-posiadacz folwarku

 

Mars w Bliźniętach

Lubisz wkładać energię w potyczki słowne.Charakteryzuje Ciebie cięty język, bystrość, i nteligencja.Możesz być sprawnym taktykiem.Ulubiony sport szachy, szermierka, sport wymagający szybkich reakcji.

Typ kochanka-pochlebca

 

Mars w znaku Raka

Często Twoje działania odbywają się pod wpływem emocji. Działasz w oparciu o nastrój i pod wpływem chwili. Często szybko się obrażasz gromadzisz w sobie emocje uczucia, które mogą wybuchnąć, gdy już nie dasz rady ich kontrolować.Twój ulubiony sport to taniec.

Typ kochanka-czuły romantyk

 

Mars w znaku Lwa

Jesteś pewnym siebie optymistą zawsze gotowy stawić się czoła trudnościom, niestety często skupiony na swoich tylko wygodach.Twój ulubiony sport to jakieś zajęcia tylko dla elity.

Typ kochanka -gwiazdor, playboy

 

Mars w znaku Panny

Swoją energię używasz oszczednie.Ostrożnie działasz i bardzo precyzyjnie.Unikasz zbędnych działań mocno dbając o swój dobrostan. Ulubiony sport to fitness oraz majsterkowanie.

Typ kochanka- troskliwy i wierny schludny, pracowity

 

Mars w znaku Wagi

Jesteś osobą dyplomatyczną, ale potrafisz uzyskać to, co chcesz przez odpowiedni dobór strategii. Często możesz uchodzić za osobę niezdecydowaną, ponieważ chcesz wszystkich zadowolić.

Preferowany sport to szermierka.

Typ kochanka -elegancki wytworny i wielką klasą.

 

Mars w znaku Skorpiona

Działasz z wielką siłą przebicia i motywacją.Jesteś osobą, która wie, czego chce i dąży do tego, by to osiagnąć.Działasz z pasją czasem pod wpływem wielkich namiętności. Ulubiony sport, to nurkowanie, szermierka.

Typ kochanka-tajemniczy, namiętny

 

Mars w znaku Strzelca

Jesteś wojownikiem światła.Z łatwością osiągasz cele wyższe.Potrafisz zmobilizować innych do działania.Nastawiony jesteś na rozwój.Twój ulubiony sport-myślistwo,bieganie.

Typ kochanka-wykształcony, dla którego sex jest ważny i ma wymiar duchowy.

 

Mars w znaku Koziorożca

Posiadasz mocną, skoncentrowaną energię, która nastawiona jest na pokonywanie przeszkód. Potrafisz być bardzo odpowiedzialny.Ulubiony sport to wspinaczka trening wysokogórski.

Typ kochanka -godny zaufania, dający wsparcie, wytrwały.

 

Mars w znaku Wodnika

Podchodzisz do realizacji celów w nietypowy, oryginalny sposób,porafisz być niezależny Interesuje Cię, o co niespotykane, potrafisz działać w nieobliczalny sposób.Ulubione sport to sporty ekstremalne.

Typ kochanka-oryginał.

 

Mars w znaku Ryb

Masz dużą intuicję i dar przepowiadania.Posiadasz silne moce talent uzdrowicielski.Czasem uzależniasz działania od swojego nastroju Twoja ulubiona aktywność to pływanie.

Typ kochanka-emapatyczna osoba niezwykły romantyk.

 

Sprawdź, jaką energią dysponujesz,co lubisz i jeśli jesteś kobietą, jacy Panowie mogą podbić Twoje serce.

 

Kontakt :

708 588 502 Kod 1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Monika -Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

0900 310 24 66 wew. 606
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.