Horoskop Lenormand

Horoskop Lenormand

Symbolika Kart Lenormand

Nazwa kart Lenormand pochodzi od nazwiska znanej francuskiej wróżki Mlle Lenormand, choć jak podają źródła historyczne, ona sama nigdy z tych kart nie wróżyła. Talia kart Lenormand składa się z 36 kart. Karty są ponumerowane od 1 do 36, a każda z kart ma przyporządkowaną jedną z kart klasycznych. Twierdzę, że karty Lenormand należy odczytywać łącząc je w pary, stąd też przygotowany przeze mnie horoskop oparty jest o dwie karty.

Jak wróżyć z kart Lenormand ?


By zrozumieć znaczenie każdej karty dobrze jest na każdy dzień wyciągnąć jedną kartę i starać się znaleźć w ciągu dnia, jej odbicie w życiu codziennym. Polecam wyciągnąć kartę zadając pytanie np. " co mnie dzisiaj spotka".
Kartę można pociągnąć rano lub poprzedniego wieczoru.
Gdy jesteśmy przynajmniej w pewnym stopniu zaznajomiony z znaczeniem jednej karty można codziennie wyciągnąć trzy karty.

 

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wróżbą  na kwiecień.

 

Baran – Karty: Jeździec i Księżyc

Dla Baranów będzie to dobry miesiąc. Jeśli wcześniej zastanawiałeś się nad nowymi działaniami, w kwietniu możesz śmiało realizować swoje plany. W pracy spotkają Cię miłe wiadomości, może nawet awans, a poszukujący pracy w tym miesiącu mogą odnieść sukces. W związku może rozkwitnąć dawna namiętność, pojawią się wspólne plany, a nawet deklaracje. Samotni będę mieli okazję poznać interesującą osobę. Nawet jeśli miałby być to tylko romans, nie zmarnuj okazji!

 

Byk – Karty: Lis i Kwiaty

Nie wdawaj się w plotki i niepotrzebne intrygi. Ktoś niewinny może zostać przez Ciebie niewłaściwie osądzony. Pamiętaj, że to co wysyłamy do drugiego człowieka, wraca do nas podwójnie. Szybko może się okazać, że sam padniesz ofiarą fałszu, kpin i zazdrości. To będzie trudny miesiąc, należy być czujnym i ostrożnym.

 

Bliźnięta – Karty: Ptaki i Żmija

Uważaj na fałszywą kobietę. Jeśli kiedyś wydawała Ci się przyjaciółką, w tym miesiącu przekonasz się, że to była tylko iluzja. W kwietniu nie będzie trudno o kłótnie, szczególnie z kobietą. Uważaj, bo możesz paść ofiarą oszustwa. Rozmowy na trudne tematy odłóż na inny czas. W związkach możesz przeżyć trudne chwile, możliwe, że odkryjesz kłamstwa lub nawet zdradę. Single lepiej, żeby unikały zawierania nowych znajomości, bo mogą trafić na niewłaściwą osobę.

 

Rak – Karty: Góra i Pies

Osoba Ci bliska wyjątkowo w tym miesiącu będzie potrzebowała Twojej pomocy i wsparcia. Jako, że z natury jesteś wrażliwy i oddany, nie pozostawisz przyjaciela w potrzebie. W stałych związkach możliwe nieporozumienia z partnerem. W tym miesiącu Raki będą musiały wykazać się bardziej niż zwykle życzliwością i serdecznością. Może też się okazać, że to właśnie Twój przyjaciel odmówi Ci pomocy. Niewątpliwie ten miesiąc okaże się dla Ciebie lekcją i sprawdzianem jednocześnie.

 

Lew – Karty: Krzyż i Bocian

Jeśli do tej pory nic Ci się nie udawało lub miałeś wrażenie, że cokolwiek robisz, nie daje satysfakcjonującego Cię wyniku, w tym miesiącu odczujesz znaczną poprawę. Uda Ci się rozwiązać dawne problemy, zażegnasz konflikt, poprawią się Twoje relacje w związku. Single nasycą w końcu swoje spragnione miłości serce, a poszukujący pracy przestaną się zmagać z bezrobociem. Odczujesz poprawę zdrowia i lepsze samopoczucie. Możesz w tym miesiącu śmiało iść do przodu. Czas zmartwień i niepowodzeń minął.

 

Panna – Karty: Ryby i Chmury

Panny w kwietniu muszą przygotować się na większe wydatki. Może pojawić się niespodziewana strata pieniędzy, jak i planowane od dawna wydatki, np. remont mieszkania czy kupno samochodu. Odradzam w tym miesiącu podejmowanie ważnych finansowych decyzji, takich jak wzięcie kredytu, sprzedaż ruchomości lub nieruchomości itp. Możesz więcej stracić niż zyskać. Osoby prowadzące własną działalność będą narzekały na mniejszą ilość klientów. Należy przeczekać ten niesprzyjający finansom czas. Z pewnością kolejny miesiąc będzie lepszy.

 

Waga – Karty: Kosa i Wieża

Wagi nie powinny w tym miesiącu załatwiać ważnych spraw urzędowych i prawnych, bo mogą pojawić się niespodziewane przeszkody. Jeśli jest to możliwe odłóżcie to na kolejny miesiąc. Pojawią się kłopoty na tym polu, a załatwianie spraw „papierkowych” będzie bardziej skomplikowane niż się tego spodziewaliście. Możliwe kłopoty związane z naruszeniem prawa. W związkach możecie odczuć chłód i izolację partnera. Single nadal pozostaną samotne.

 

Skorpion – Karty: Pierścionek i Dziecko

Dla skorpionów będzie to szczęśliwy miesiąc. Pojawią się ciekawe propozycje, które warto rozważyć. Możliwe szczęśliwe wydarzenia związane z Waszymi pociechami. Czekają Was miłe niespodzianki od dziecka i związane z dzieckiem. Możliwe zajście w ciąże i urodzenie dziecka. To będzie czas, w którym warto pomyśleć o założeniu rodziny. Samotni będą mieli możliwość wejścia w nowy związek lub romans. W stałych związkach spodziewajcie się nawet pierścionka zaręczynowego.

 

Strzelec – Karty: Droga i Słońce

Kwiecień jest początkiem wiosny, Strzelce już będą odczuwały potrzebę wybycia gdzieś dalej z domu. Jeśli planujesz wycieczkę to nie zastanawiaj się. W tym miesiącu każda Twoja decyzja będzie dobra. Realizuj swoje plany i marzenia, bądź odważny, bo los Ci będzie sprzyjał. Podróżuj, zawieraj nowe znajomości, rozpoczynaj biznes, zmieniaj pracę, rozpocznij studia. Każdy Twój pomysł będzie trafiony.

 

Koziorożec – Karty: Pani i Lilie

Samotne koziorożce ruszajcie na podbój. Z pewnością poznacie nową miłość. Panie z kolei w tym miesiącu szczególnie odczują potrzebę zadbania o swój wygląd. Z pewnością nie jedna Pani koziorożec odwiedzi salon piękności lub uzupełni swoją szafę o nowe ciuszki. W stałych związkach namiętność, spokój i stabilizacja. Dla koziorożców w tym miesiącu najważniejsze będą sprawy uczuciowe. I dobrze, bo czy może być coś piękniejszego od miłości?

 

Wodnik – Karty: List i Gwiazda

W tym miesiącu czekają Cię same dobre wiadomości. Spodziewaj się miłych niespodzianek. Możliwy zdany egzamin, dziewczyna przyjmie Twoje oświadczyny, odezwie się do Ciebie dawny znajomy, a może nawet ktoś zaproponuje Ci pracę lub awans. Osoby, które z nadzieją na wygraną grają w gry liczbowe, w tym miesiącu mogą spodziewać się sukcesu. W kwietniu nie będziesz miał powodów do zmartwień.

 

Ryby – Karty: Trumna i Niedźwiedź

Sprawy, które ciągnęły Ci się długi czas w końcu się zakończą. W tym miesiącu nie rozpoczynaj niczego nowego, będzie to czas zamykania spraw i żegnania się z przeszłością. Kwiecień będzie trudny, ale z czasem przekonasz się, że wiele niewyjaśnionych sytuacji w końcu się rozwiązało. W tym miesiącu uważaj szczególnie na swoje zdrowie i zdrowie najbliższych Ci osób. Możliwa choroba w rodzinie.

Jeśli chcesz indywidualny horoskop czy też pomoc w układaniu kart zadzwoń Połączenie krajowe tel.708-577-024
(3,69 PLN z VAT/min)

Kontakt z wróżką przez SMS-a:                    
Wyślij SMS o treści:
Help.Twoje pytanie na numer 7336
Koszt: 3,69zł/sms

Ezolinia Wróżby 2016  Wszelkie prawa zastrzeżone.Nie kopiuj!Udostępnij