Horoskop miesięczny na listopad

Horoskop miesięczny na listopad

Jeśli myślałeś, że ostatni miesiąc był intensywny, poczekaj, aż zobaczysz, jak wygląda Twój horoskop miesięczny na listopad  r. ! 

Oj będzie się działo zwłaszcza od 8 listopada, gdy uaktywni się całkowite zaćmienie Księżyca (czyli krwawy księżyc)  W astrologii krwawy księżyc zawsze oznacza duży przełom, który ostatecznie prowadzi do ważnej duchowej zmiany. Może to nawet oznaczać, że jeden rozdział twojego życia dobiega końca, a następny zaraz się zacznie. W sezonie zaćmienia wszechświat przejmuje kontrolę i dostosowuje się do twojej rzeczywistości. Jeśli zbaczasz z wybranej ścieżki, zaćmienie nie zawaha się skierować twojego życia we właściwym kierunku , nawet jeśli jest to ostatnia rzecz, jaką chcemy zrobić.

 

Horoskop miesięczny na listopad

 

Baran

Dom: Barany docenią rodzinę i ciepłą atmosferę jaka Panuje w waszym domu. Będziecie starały się jak najwięcej czasu spędzić ze swoimi bliskimi.

Uczucia: Barany stanu wolnego staną przed dylematem wyboru. W waszym życiu pojawi się ktoś, kto bardzo was zaintryguje ale będzie to osoba, która ma już ułożone życie osobiste. Przeanalizuj na chłodno sytuację i to czy uwikłanie w ten romans przyniesie ci szczęście.

Praca i finanse: W pracy czekają cię nowiny, niekoniecznie takie, które cię ucieszą. Miesiąc ten przyniesie zmiany w twoim miejscu zatrudnienia. Jeśli prowadzisz swoją działalność to listopad również zapowiada trudniejszy czas w biznesie. Nie rozpamiętuj porażek gdyż problemy będą tylko chwilowe, z końcem miesiąca sytuacja zacznie się poprawiać.

Samopoczucie i zdrowie: Zadbaj o swoją odporność. Zacznij suplementację witaminami i minerałami, zadbaj o codzienna dawkę ruch na świeżym powietrzu.

 

Byk

Dom: Listopad przyniesie wiele problemów dnia codziennego. Podejmiesz się ich realizacji i wyjdziesz z propozycjami niesienia pomóc swoim bliskim. Twoje zaangażowanie zostanie docenione, twoi bliscy będą mieć poczucie tego, że ich nie zaniedbujesz.

Uczucia: Dobry miesiąc dla spraw miłosnych. W stałych relacjach odczujesz ożywienia, powróci radość. Wspólnie z partnerem zaplanujecie krótki wyjazd tylko we dwoje. Jeśli szukasz bratniej duszy to możesz spotkać kogoś wyjątkowego podczas podróży.

Praca i finanse: W sferze zawodowej wróci temat zmian, których realizacja została odłożona w czasie. Miesiąc ten może przynieść konieczność wprowadzenia tych zmian w szybkim tempie. Jednak sprawy dotyczące swoich finansów odłóż na później, listopad może przynieść sytuacje, które cię zaskoczą. Lepiej je przeczekać, obserwować i przeanalizować.

Samopoczucie i zdrowie: Będziesz w dobrej kondycji, zarówno fizycznej jak i psychicznej. Aby ją utrzymać pamiętaj o spacerach i aktywności. Nie uciekaj od spotkań towarzyskich, spotykaj się z przyjaciółmi.

 

Bliźnięta

Dom: W twoim domu rodzinnym zapanuje miła i przyjazna atmosfera. Przestaniesz gonić za pieniądzem, praca nie będzie dla ciebie najważniejsza. Zaskoczeniem może być to, że pojawią się z wizytą niezapowiedziani goście.

Uczucia: Bliźnięta mogą poczuć się nieco samotne. Jeśli szukasz partnera do związku to nie jest, to najlepszy miesiąc na spotkania towarzyskie. Napotkasz na swojej drodze trudności więc może lepiej skup uwagę na sobie i wykorzystaj ten czas tak jak lubisz najbardziej. Koniec miesiąca powinien już przynieść wam korzystna zmianę.

Praca i finanse: Będziecie skupione na planowaniu kariery zawodowej, zwłaszcza że miesiąc ten przyniesie nowości. Trzeba będzie poświecić więcej czasu i zaangażowania na ich wdrożenie w życie. Jeśli szukasz nowej pracy, to jest duża szansa na to, że podpiszesz teraz umowę na czas próbny. W sferze finansowej będzie więcej wpływów niż wydatków.

Samopoczucie i zdrowie: Spróbuj wypracować w sobie dystans do tego, co dzieje się na zewnątrz. Możesz odczuwać napięcie nerwowe, postaraj się załagodzić je pijąc napary ziołowe i spędzając więcej czasu na łonie natury.

 

Rak

Dom: Twój dom wypełnią goście. Listopad przyniesie wiele spotkań towarzyskich i rodzinnych. Niewykluczone że i ty ze swoimi bliskimi wybierzecie się w krótką podróż w twoje rodzinne strony.

Uczucia: W miłości stabilnie, razem będziecie spędzać swój wolny czas budując jeszcze silniejsza więź. To dobry czas na to, aby zacząć prowadzić rozmowy na temat wspólnej przyszłości. Dla szukających nowych znajomości listopad przyniesie wiele zmian i ruchu. Wolne Raki będą bardzo aktywnie uczestniczyć w spotkaniach, randkach i prywatkach.

Praca i finanse: Poczujesz przeciążenie obowiązkami. Zbyt wiele weźmiesz ich na siebie. Praca w pojedynkę może być ciebie bardzo trudna. Rozejrzyj się za współpracownikiem, z którym wspólnie dopniecie wszystkie wyznaczone cele. Może być to dość trudny miesiąc w finansach, szykują się wydatki. Spróbuj dokonywać wpłat na bieżąco, planuj z wyprzedzeniem tak abyś nie musiał sięgać do swoich oszczędności.

Samopoczucie i zdrowie: Możesz poczuć przeciążenie pracą, które przyniesie ból pleców. Nie zapominaj o tym aby zachowywać prawidłową pozycję kręgosłupa i jeśli tylko możesz zafunduj sobie masaż aby rozluźnić spięte mięśnie.

 

Lew

Dom: Postanowisz stawić czoła nowym wyzwaniom. Będziesz miała wiele zadań do wykonania. Pamiętaj że nie jesteś w tym sama, twoja rodzina z chęcią wesprze cię w tych zmaganiach.

Uczucia: Wolne Lwy czeka wiele pomyślności w sferze emocjonalnej. Na twojej drodze pojawi się, ktoś twardo stąpający po ziemi, potrafiący zadbać o byt materialny swój i przyszłej rodziny. Znajomość z tą osobą choć może mało romantyczna może okazać się strzałem w dziesiątkę. W stałych związkach zrobi się harmonijnie, będziecie wspólnie planować swoją przyszłość tak, aby uczynić wasz związek jeszcze pełniejszym.

Praca i finanse: Lwy mogą zacząć poszukiwania dodatkowego zajęcia. Dodatkowa praca będzie teraz łatwo osiągalna nawet wtedy gdy będziesz szukał zajęcia, którego wykonywanie da ci dużą satysfakcję. W sprawach finansowych zachowaj ostrożność. Zwłaszcza wtedy gdy nieoczekiwanie zaskoczą cię większe wydatki. Spróbuj mniej wydawać i robiąc zakupy nie kieruj się emocjami.

Samopoczucie i zdrowie: Będziesz potrzebował chwili na oddech. Stres i zmęczeni da o sobie znać. W walce z zmęczeniem wzmocnij pracę układu nerwowego preparatami ziołowymi i witaminowo-mineralnymi.

 

Panna

Dom: Możesz odczuć nieco napiętą atmosferę między domownikami. Warto zainterweniować i siłą argumentów załagodzić ten drażliwy nastrój. Spróbuj także zaproponować wspólną aktywność na świeżym powietrzu. Przejażdżka rowerowa czy spacer po lesie z pewnością wpłynie na poprawę nastroju całej rodziny.

Uczucia: Panny wyjdą z zamiarem uporządkowania swojego życia osobistego. Zwłaszcza jeśli w swoim związku odczuwasz nadmierną kontrolę czy presję ze strony partnera. To nie będzie łatwa rozmowa ale warto ją podjąć i wypracować korzystny kompromis. Wolne Panny wyjdą z domu i będą spotykały się z ludzi z którymi łączy was wspólna pasja. W śród nich szukaj swojej drugiej połowy.

Praca i finanse: Sprawy zawodowe nie będą wymagały od ciebie dużego nakładu sił. Listopad będzie miesiącem, w którym nie będziesz obciążony nowymi, nadmiarowymi obowiązkami czy górą zleceń. W finansach mogą pojawić się kłopoty dotyczące płynności finansowej. Możesz nie otrzymać pieniędzy na czas albo to ty zapomnisz uregulować jakieś faktury czy rachunki.

Samopoczucie i zdrowie: Będziesz cieszyła się dobrym zdrowiem i witalnością. Wykorzystaj to i rozpocznij treningi w sportach, które lubisz lub po prostu zacznij spacerować.

 

Waga

Dom: Wagi zauważą nowe perspektywy i możliwości na dokonanie rodzinnych inwestycji. Warto poszukać wśród bliskich osób, tych którzy będą sprzyjali twoim nowym pomysłom i mogą wesprzeć cię w ich realizacji.

Uczucia: Wagi szukające nowych wyzwań miłosnych nie będą w pełni zadowolone z tego, co przyniesie wam los. Ktoś może chcieć szybko rozkochać was w sobie po czym oznajmić to, że tak naprawdę jego zamiary nie są poważne. Więc bądź ostrożny i nie daj się manipulacji. Natomiast Wagi będące w stałych związkach będą szukały wspólnych możliwości na spędzenie miłych wieczorów. W końcu może wspólnie odwiedzicie miłą kawiarnię lub pójdziecie do teatru lub filharmonii.

Praca i finanse: Listopad przyniesie dobrą passę w sprawach zawodowych i finansowych. Nie popadaj więc w czarnowidztwo tylko spróbuj wykorzystać szanse jakie niesie ci los. Dodatkowy wpływy gotówki spróbuj mądrze zainwestować.

Samopoczucie i zdrowie: Możesz uskarżać się na bóle nóg lub kolan. Weź pod uwagę to, że dolegliwości które odczuwasz, mogą wynikać z przeciążenia. Zadbaj o swój wypoczynek i zdrowy, komfortowy sen.

 

Skorpion

Dom: W listopadzie twoja rodzina będzie znajdowała się na najwyższej pozycji listy twoich priorytetów. Postarasz się o to, aby kłopoty twoich bliskich znalazły swoje pozytywne rozwiązanie.

Uczucia: Skorpiony zamkną się na miłość, nie będziecie też szukać nowych znajomości. Może już pora rozprawić się ze wspomnieniami z przeszłości aby w końcu zacząć żyć pełną piersią. W związkach partnerskich małe nieporozumienia. Będziesz prowadzić dziwaczne gierki a twoja druga połowa nie bardzo będzie rozumiała o co ci tak naprawdę chodzi. Może zamiast nic nie mówiącej gry słów wprost podzielisz się swoimi myślami i uczuciami.

Praca i finanse: Listopad okaże się bardzo korzystnym miesiącem w sferze zawodowej i finansowej. Przyniesie on zasłużony sukces, osiągniesz to na czym ci zależało. Jeśli starasz się o awans, to ucieszą cię dobre informacje, dostaniesz ciekawą propozycję pracy, nowego stanowiska na dobrych warunkach. Twój budżet będą zasilać liczne drobne przelewy, co bardzo cię ucieszy.

Samopoczucie i zdrowie: W kwestiach zdrowotnych nie napotkasz większych problemów. Uważaj jednak na swój kręgosłup. Wzmacniaj go ćwiczeniami.

 

Strzelec

Dom: Listopad to miesiąc, w którym twoje życie nieco zwolni. Nie działaj impulsywnie, dokładnie analizuj sytuacje i postaraj się wyciszyć. Twoja rodzina na pewno doceni to, że na ich problemy spojrzysz z innej perspektywy.

Uczucia: W sferze uczuciowej zanosi się na burzę. Trzeba będzie w końcu jasno określić swoje oczekiwania. Zwłaszcza osoby, które poznały kogoś nowego będą próbowały ustalić zasady tej nowo powstałej relacji. Pamiętaj że brak porozumienia nie wróży trwałego związku. W stałych związkach również zapowiadają się poważne rozmowy, nie unikaj ich lecz staraj się trzymać swoje emocje na wodzy.

Praca i finanse: Możesz poczuć się znudzony swoją pracą i obowiązkami. Może już czas na to, aby pomyśleć o jakiejś zmianie. Listopad nie przyniesie zbyt wielu zleceń i klientów, więc spróbuj rozejrzeć się za innymi ofertami pracy lub rozpocznij kurs zawodowy w wybranym przez ciebie kierunku. W sferze finansowej odczujesz lekkie pogorszenie, nie będziesz zadowolony z przypływów pieniężnych. Sytuacja ta powinna zmienić się pod koniec miesiąca.

Samopoczucie i zdrowie: Listopad może być nieco nerwowy, nie daj się ponieść emocjom i spróbuj podejść do życia ze zdrowym rozsądkiem. Wspomagaj układ nerwowy ziołami, unikaj alkoholu.

 

Koziorożec

Dom: Koziorożce postanowią zwolnić tempo życia i odpocząć w towarzystwie bliskich osób. Mimo tego że listopad nie rozpieszcza słoneczną pogodą wybierzecie się na miłą, krótka wycieczkę. Będziecie wspólnie budować atmosferę spokoju i harmonii.

Uczucia: Miesiąc przyniesie rozwój uczuć. Staniesz przed możliwością stworzenia długofalowego, stałego związku. Nie uciekaj przed stabilizacją, zrób krok do przodu w kwestiach sformalizowania tej relacji.

Praca i finanse: Listopad jest dobrym miesiącem an to aby zacząć wcielać w życie swoje zamierzenia i podejść do nich praktycznie tak, aby nie pozostawały one tylko w sferze planów. Warto także zainwestować w swój rozwój zawodowy, planując udział w warsztatach doszkalających. W finansach nic was nie zaskoczy, planowanie budżetu jest dobrym pomysłem.

Samopoczucie i zdrowie: Dla poprawy samopoczucia zadbaj o swoja urodę. Nie zapominaj także o codziennej gimnastyce. Zwróć szczególną uwagę na ciśnienie, niech będzie pod kontrolą.

 

Wodnik

Dom: Listopad może przynieść małe trudności w stałych związkach. Atmosfera będzie dość napięta, co może skutkować kłótnią. Nie miej obaw aby porozmawiać z partnerem i nie zamykaj się w sobie a wszytko uda się wyjaśnić na spokojnie.

Uczucia: Życie uczuciowe wolnych Wodników będzie kwitnąć. Ucieszy cię nowa znajomość, poznasz tradycjonalistę z którym bardzo szybko wejdziesz w trwałą relację. Dla par z dłuższym stażem zaskoczeniem może okazać się planowanie ślubu. Plany te przyjdą zupełnie spontanicznie, poczujesz że to już ten moment aby wejść w związek małżeński.

Praca i finanse: Z początkiem miesiąca możesz napotkać przeszkody. Trudno będzie ci przeforsować jakiś nowatorski projekt albo przeciągną się jakieś sprawy urzędowe które prowadzisz. Nie martw się jednak szybko nadrobisz zaległości. W kwestiach finansowych nie podejmuj pochopnych decyzji. Mogą się także przydarzyć opóźnienia w przelewach.

Samopoczucie i zdrowie: Wodniki mogą odczuwać nadmierne przemęczenie, warto zwolnic tempo i nie zmagać się niepotrzebnie z przeciwnościami jakie niesie życie. Więcej odpoczywaj, wysypiaj się i odsuwaj toksycznych ludzi od siebie.

 

Ryby

Dom: Listopad to bardzo sprzyjający miesiąc rodzinie i sprawom związanym z miejscem zamieszkania. Możesz liczyć na przychylność losu, będziesz otoczona lojalnymi ludźmi. Wzmocni się twoje poczucie szczęścia.

Uczucia: Pary z krótkim stażem czeka praca nad związkiem, ustalanie kompromisów i zasad. Będziecie się między sobą docierać, co przyniesie w rezultacie wzajemną czułość, serdeczność i wzmocni poczucie miłości. Wolne Ryby będą miały okazję do wejścia w romans. Nie licz jednak na to, że będzie długotrwały.

Praca i finanse: Będziesz myślę perspektywicznie i wstrzymasz się z inwestycjami. Bądź ostrożny zwłaszcza wtedy gdy zamierzasz otworzyć własną firmę. W pracy mogą pojawić się niespodzianki w postaci awansu lub propozycji zmiany stanowiska pracy. W sprawach finansowych pilnuj terminów płatności. Oszczędnie podchodź do codziennych wydatków

Samopoczucie i zdrowie: Samopoczucie ci dopisze. Możesz natomiast odczuwać dolegliwości bólowe. Głownie w obrębie głowy i szyi. Postaraj się bardziej odprężyć, zafunduj sobie masaż.

Przeczytaj także Wróżby online z tarota na listopad