Horoskop miesięczny na styczeń

Horoskop miesięczny na styczeń

 

 

Baran

Dom: Barany zadbają o samopoczucie swoje i swoich bliskich. Będziesz trzymał się z dala od konfliktów rodzinnych. Nie będą interesowały cię plotki i przychodzące zewsząd towarzyskie nowinki. Docenisz takie wartości jak spokój i zaufanie.

Uczucia: W uczuciach możesz być zbyt krytyczny wobec bliskiej ci osoby. Swoimi słowami niepotrzebnie będziesz stwarzał dystans między wami. Lepiej skup się na tym, co was łączy niż na różnicach które dzielą. Samotne Barany będą szukały partnera idealnego. Uda się wam to tylko wtedy gdy nabierzecie odwagi i częściej niż zwykle zaczniecie udzielać się towarzysko. Styczeń przyniesie wiele okazji do zabawy.

Praca i finanse: Miesiąc miło zaskoczy cię pojawiającą się nagle interesującą propozycją. Wyjdzie ona od osób, z którymi już kiedyś pracowałeś. Teraz będziesz miał szansę ponownie wejść z nimi w korzystną współpracę. Sprawami materialnymi nie musisz się martwić, pod względem finansowym styczeń będzie bardzo dobrym miesiącem. Odczujesz znaczny przypływ gotówki.

Samopoczucie i zdrowie: Przełam swoją niechęć do aktywności fizycznej, daj namówić się chociaż na spacer. Po świątecznym leniuchowaniu pora poruszać się trochę aby spalić zbędne kilogramy.

Byk

Dom: Styczeń to dobry czas na porządki. Zarówno te w twojej szafie jak i te w życiu emocjonalnym. Jeśli chcesz czerpać satysfakcję i radość z życia rodzinnego to warto teraz przeprowadzić rozmowę ze swoimi bliskimi. Powiedź im otwarcie o swoich oczekiwaniach i planach. Odkryjcie wspólne cele i marzenia.

Uczucia: Samotne Byki będą angażowały się w romantyczne znajomości. Styczeń sprzyja flirtom, randkom ale uważaj aby nie przesadzić z imprezami. Wartościową osobę może spotkać również w teatrze czy ciekawej artystycznej lub muzealnej wystawie. W relacjach które trwają już od jakiegoś czasu może powiać nudą. Aby temu zapobiec zorganizuj wspólne wyjście do interesującego miejsca, nie spędzajcie kolejnego wieczoru przed telewizorem.

Praca i finanse: Trudności w sprawach zawodowych powoli zostaną przezwyciężone. Przed tobą nowe ciekawe pomysły, które wykorzystasz teraz do przyspieszenia rozwoju swojej kariery zawodowej. Jeśli prowadzisz własną działalność to również będziesz miał teraz szansę na wprowadzenie innowacyjnych pomysłów, które szybko przyniosą ci zyski. W styczniu nie przesadzaj z wydatkami, rozsądnie zarządzaj pieniędzmi.

Samopoczucie i zdrowie: Twoje samopoczucie będzie bardzo dobre, odczujesz wzrost energii i wigoru. Nie będziesz odczuwał dolegliwości fizycznych.

Bliźnięta

Dom: Sprawy związane z domem i rodziną będą dla ciebie bardzo istotne. Poświęcisz wile czasu na doprowadzenie domu do porządku, pozałatwiasz zaległe sprawy urzędowe, ugotujesz, dopilnujesz dzieci i zadbasz o swoją domową menażerię. Nie przesadzaj tylko, nie musi być perfekcyjnie. Nie zapominaj o sobie i swoich potrzebach.

Uczucia: W uczuciach zmiany, jeśli jesteś otwarta na nową miłość to styczeń przyniesie bardzo interesującą znajomość. Może zbyt ekscentryczną ale dzięki temu sprawy uczuciowe nabiorą zawrotnego tempa. Ktoś bardzo zawróci ci w głowie.

Praca i finanse: Początek miesiąca może być dla ciebie trochę nerwowy, sprawy nie będą chciały ruszyć do przodu. Jeśli tylko wykażesz się cierpliwością i przestaniesz poganiać terminy, to już od połowy stycznia czeka cię dobra zmiana. Ruszą nowe zlecenia, dostaniesz zaległe przelewy, podejmiesz korzystną współpracę. Styczeń sprzyja podejmowaniu mądrych decyzji, które w przyszłości przyniosą oczekiwane zyski. Nie przejmuj się kwestiami finansowymi, miesiąc przyniesie ci dobre wiadomości a pieniądze nie będą uciekały z twojego portfela.

Samopoczucie i zdrowie: Przez cały miesiąc będziesz w dobrej kondycji. Zadbaj o to, aby nie było ci chłodno w ręce i nogi, szczególnie chroń przed zimnem kolana.

Rak

Dom: Raki będą szukały ciszy i spokoju aby nabrać równowagi emocjonalnej. W swojej rodzinie znajdziesz teraz oparcie, którego tak bardzo potrzebujesz. Zadbaj o swoja wygodę, zwróć teraz uwagę na własne potrzeby, sprawy innych odłóż choć na chwilę na bok.

Uczucia: Styczeń nie jest najlepszym miesiące dla spraw sercowych. Jeśli liczysz na to, że ktoś wyjątkowy zapuka do twego serca to zacznij się o to starać. Wyjdź z domu, spotykaj się ze znajomymi, bądź aktywny towarzysko, zacznij się dobrze bawić. W stałych związkach mogą powstać nieporozumienia. Nie będziesz zadowolony z tego, że za sprawą twojego partnera będziecie musieli zmienić wcześniej ustalone plany. Jeśli planujesz podróż, wyjście na imprezę karnawałową czy spotkanie z przyjaciółmi to, aby te plany się zrealizowały musisz być elastyczny i przygotowany na gwałtowne ich zmiany.

Praca i finanse: To dobry moment na to, aby zacząć nowe przedsięwzięcie. Miesiąc sprzyja rozwiązywaniu spraw formalnych. W urzędach sprawy załatwisz szybko i bez problemów. Twoja sytuacja zawodowa będzie stabilna, nie dotkną cię żadne zmiany. Nie przejmuj się także swoimi finansami, miesiąc przyniesie dodatkowe pieniądze. Nie zapominaj o płatnościach i zaległych fakturach.

Samopoczucie i zdrowie: Będziesz cieszył się dobrym zdrowiem. Uważaj jednak na nogi podczas zimowych szaleństw, o kontuzję może być łatwo zwłaszcza wtedy gdy uprawiasz jakąś dyscyplinę sportu na świeżym powietrzu.

Lew

Dom: Przestaniesz się przejmować sprawami innych, zadbasz o swoje samopoczucie. Wspólnie ze swoimi bliskimi będziesz mieć okazję wybrać się na krótką wycieczkę. Mroźna aura również zachęcać do spacerów i aktywności a potem do wypadu na rodzinny obiad do przytulnej restauracji.

Uczucia: Zodiakalne Lwy będą miała bardzo dobre samopoczucie, co będzie miało sprzyjający wpływ na wasze uczuciowe relacje. Nabierzesz ochoty na flirt a styczniowe randki mogą okazać się niezapomniane. Bądź jednak ostrożny jeśli romans miałby nawiązać się na służbowym spotkaniu lub wyjeździe. Możesz narazić się wtedy na niepotrzebne plotki i obmowy.

Praca i finanse: W pracy dasz sobie radę z nowymi zadaniami. Nie zabieraj się za robienie kilku rzeczy naraz, opracuj plan działania. Dzięki czemu unikniesz dezorganizacji i pracy do późnych godzin wieczornych. Styczeń może przynieść dobra ofertę pracy osobom, które jej poszukują. W kwestiach materialnych odczujesz poprawę. Nie daj się jednak wciągnąć w hazard, loterię czy też nie wierz super promocjom.

Samopoczucie i zdrowie: Zadbaj o swoją odporność, poświęć więcej czasu na odpoczynek. Możesz być narażony na infekcje gardła i przeziębienia.

Panna

Dom: Panny mogą być teraz bardziej wymagające niż zwykle. Najmniejsze zaniedbanie takie jak nieumyte naczynia, plama na dywanie mogą wywołać teraz twoje nadmierne zdenerwowanie i kłótnię z bliskimi. Odpuść trochę i nie wymagaj idealnego porządku nie każdy jest profesjonalistą tak jak ty.

Uczucia: W uczuciach stabilnie. Mimo chwilowego niezadowolenia i niemiłej wymiany zdań będziesz potrafiła osiągnąć w sferze uczciwej idealny kompromis. To pojednanie ma szansę otrzymać się przez cały miesiąc i dłużej pod warunkiem, że będziesz unikała krytyki w stosunku do swojego partnera. Samotne Panny nie będą chciały dać się zaprosić na rankę. Może jednak warto dać szansę na to, aby bardziej się poznać.

Praca i finanse: Ważnym elementem w twojej karierze zawodowej może stać się współpraca, którą teraz nawiążesz. Ktoś dobrze do ciebie nastawiony chętnie poprowadzi cię do celu, który sobie wyznaczyłaś. W sprawach finansowych styczeń będzie miesiącem przynoszącym nowe rozwiązania. To dobry czas na planowanie inwestycji, również w siebie. Twój budżet nie wymaga większej uwagi, nie jesteś narażona na straty.

Samopoczucie i zdrowie: Twoje samopoczucie będzie dość dobre, jednak popracuj nad wyciszeniem nerwów. Jeśli masz problemy z nadciśnieniem to w styczniu warto częściej je kontrolować.

Waga

Dom: Twoje rodzinne sprawy potoczą się codziennym rytmem. Będziesz pozytywnie nastawiona do ludzi, zwłaszcza do tych z twojego bliskiego otoczenia. Chętnie przyjmiesz gości i udzielisz wsparcia komu trzeba. Zadbasz o to, aby nikt nie czuł się samotny.

Uczucia: Miesiąc nie przyniesie wolnym Wagom szalonych randek. Bez żalu zakończysz nawiązany wcześniej flirt. Twoje miłosne oczekiwania mogą spełnić się pod koniec stycznia, wtedy będziesz miała więcej powodzenia i szalonych pomysłów. W stałych relacjach styczeń przyniesie ciepłą, rodzinną atmosferę. Będziecie bardziej doceniać siebie nawzajem.

Praca i finanse: Kwestie zawodowe nie będą najistotniejsze. Może dopaść cię małe zniechęcenie pracą. Zamiast narzekać warto zacząć rozmowę i negocjować warunki, które uważasz za niewystarczające. Pomyśl także o podniesieniu swoich kwalifikacji. Miesiąc sprzyja układaniu planów finansowych. Unikaj teraz pożyczek i kredytów.

Samopoczucie i zdrowie: Nie będziesz narzekała na złe samopoczucie. Dbaj o zdrowe odżywianie, wysypiaj się i spaceruj a utrzymasz swój organizm w równowadze.

Skorpion

Dom: Skorpiony będą pełne ciepła, otoczycie swoją rodzinę opieką i ochroną. Miesiąc sprzyja spotkaniom z najbliższymi. Wykorzystasz też swój dar przekonywania, namówisz swojego partnera, aby zrobił coś na czym bardzo ci zależy.

Uczucia: Wolne Skorpiony będą zadowolone z tego, co przyniesie wam ten miesiąc. Zapomnicie o dawnych związkach i odkryjecie na nowo, że prawdziwa miłość jest możliwa. Skorpiony w związkach będą bardzo aktywnie namawiać partnera na wyjście do kina, teatru czy do znajomych. Wspólne wyjście dobrze wam zrobi, to dobry sposób na pozbycie się stresów.

Praca i finanse: Możesz zostać postawiony w dość trudnej sytuacji, spadną na ciebie obowiązki, których do tej pory nigdy nie wykonywałeś. Nie martw się na zapas, obudzą się w tobie umiejętności organizacji i zarządzania zespołem. Stoisz przed możliwością awansu. W kwestiach finansowych los się teraz do ciebie uśmiechnie. Łap okazje, będzie ich w tym miesiącu wiele.

Samopoczucie i zdrowie: Mogą dać o sobie znać stare urazy, zwłaszcza dotyczące biodra lub kolana. Na szczęście nie będą to nieprzyjemne dolegliwości i szybko przeminą.

Strzelec

Dom: Strzelce będą starały się o to, aby atmosfera w domu była ciepła i rodzinna. Nie dopuścisz do cichych dni, trudne sytuacje rozwiążesz poprzez otwartą dyskusję. Jeśli poczujesz, że wina leży po twojej stronie, odważnie się do tego przyznasz i wyciągniesz rękę na zgodę.

Uczucia: Samotne Strzelce mogą poczuć się nieco zawiedzione. Styczeń nie jest zbyt dobrym miesiącem na nawiązanie szalonego romansu. Swoje plany towarzyskie odłóż na później, dzięki czemu uchronisz się przed miłosnym rozczarowaniem. Jeśli masz już obok siebie bliską ci osobę, to w pełni docenisz jej obecność. Okaże się to, że jest ona dobrym słuchaczem i zawsze możesz liczyć na jej emocjonalne wsparcie.

Praca i finanse: W styczniu możesz mieć wiele okazji do tego, aby skutecznie realizować pomysły dotyczące swojej firmy. Jeśli nie prowadzisz działalności to miesiąc ten sprzyja stworzeniu pomysłu na własny biznes. Poszukaj dobrych rozwiązań, postaraj się znaleźć pomysł na działalność, który nie wymaga dużego nakładu finansowego. W sprawach finansowych oczekuj dobrych wiadomości.

Samopoczucie i zdrowie: Zadbaj o zdrową, zbilansowaną dietę. Możesz odczuwać teraz dolegliwości związane z układem pokarmowym.

Koziorożec

Dom: W stałych związkach przez cały miesiąc będzie odczuwalna sympatyczna i ciepła atmosfera. Wspólnie z partnerem spędzicie wiele czasu tylko we dwoje. Nie będziesz narzekał na nudę w te długie, zimowe wieczory.

Uczucia: Koziorożce będą pracowały nad podniesieniem poziomu swojego dobrego samopoczucia. Będziesz nastawiony na dobra zabawę, zaczniesz udzielać się towarzysko. Jeśli się postarasz to będziesz błyszczał towarzysko jak nigdy dotąd. Ten karnawał uznasz za wyjątkowo udany pod względem uczuciowym.

Praca i finanse: W pracy otrzymasz dobre wiadomości, twoja przyszłość w firmie okaże się bardzo obiecująca. Wszelkie propozycje przed podjęciem decyzji o ich przyjęciu logicznie analizuj, nie podejmuj działań pod wpływem emocji. Będziesz miał teraz możliwości wspięcia się o kolejny szczebel swojej kariery zawodowej. Twój domowy budżet wymaga większej uwagi. Nie wydawaj pieniędzy na głupoty, na zakupach kieruj się zdrowym rozsądkiem.

Samopoczucie i zdrowie: Będziesz cieszył się dobrym samopoczuciem, humor ci dopisze. Możesz jednak odczuwać drobne dolegliwości związane ze skokami ciśnienia.

Wodnik

Dom: Miesiąc ten jest doskonałym czasem na składanie deklaracji i obietnic. Usiądź wspólnie z partnerem i podziel się swoimi marzeniami, zaplanujcie swoją przyszłość. Zacznijcie spędzać wolny czas razem, realizujcie wspólne hobby.

Uczucia: Możesz odczuwać rozdrażnienie emocjonalne i trudno będzie ci się zdystansować co do uczuć. Możesz zbyt krytycznie ocenić nowo poznaną osobę i tym samym przekreślić możliwość wejścia w dobry związek. Nie wahaj się iść na randkę, wykorzystaj to spotkanie na to, aby pokazać prawdziwego siebie.

Praca i finanse: W styczniu będziesz miał możliwości zrealizowania swoich ambicji zawodowych. Oczekuj korzystnych okazji i wtedy odważnie działaj. Może powrócić temat pieniędzy, nawiązać się dyskusja na temat rozliczeń i wynagrodzenia za pracę. Nie siedź cicho walcz o swoje. Twój domowy budżet w styczniu nie ucierpi pod warunkiem, że nie będziesz lekkomyślny i rozrzutny.

Samopoczucie i zdrowie: Możesz poczuć nadmierne przemęczenie. Nie zapominaj o odpoczynku. Aktywność fizyczna zredukuje twój stres.

Ryby

Dom: Sprawy związane z twoją rodziną, będą teraz dla ciebie bardzo istotne. Poświęcisz na rozwiązywanie problemów wiele czasu. Przy czym okażesz się dobrym słuchaczem i dyplomatą. Twoja cierpliwość opłaci się, napięta atmosfera w domu znacznie się złagodzi.

Uczucia: Nie unikaj imprez towarzyskich i zaproszeń na spotkania przy kawie. Miłość jest bardzo blisko, wystarczy się na nią otworzyć. Przez cały miesiąc będziesz emanowała pozytywna energią, co przyciągnie do ciebie nowe, interesujące znajomości. Ryby będące w relacjach powinny być bardziej aktywne, planujcie wspólne wieczory poza domem. Wpuście do swojego związku więcej pozytywnej energii.

Praca i finanse: Już z początkiem miesiąca odczujesz ogrom pracy, trudno będzie nadążyć z realizacją zleceń. Wykorzystaj ten czas umiejętnie planując swoją pracę a na koniec miesiąca ucieszysz się z jej rezultatów. Możesz liczyć teraz na duży przypływ gotówki.

Samopoczucie i zdrowie: Możesz poczuć nadmierne zmęczenie, które wyniknie z dużej ilości pracy. Zadbaj o swój kręgosłup. Zwróć uwagę na to, aby w odpowiedni sposób siedzieć przy biurku i nie spędzać w tej samej pozycji wiele godzin.

Inni czytali:

 

Proszę nie kopiować i nie udostępniać bez aktywnego linku do tej strony.