Horoskop miłosny

Horoskop miłosny

Czym jest miłość?

Najważniejszym uczuciem, które otrzymywać i ofiarowywać pragnie każdy z nas po to, aby czuć się spełnionym i szczęśliwym. Nie każdy ma to szczęście, że znajduje miłość bez zbytniego szukania, nie do każdego przychodzi ona do nas wtedy, gdy jej najbardziej pragniemy. Z tego powodu ludzie od dawien dawna  korzystali z rozmaitych systemów wróżebnych, aby dowiedzieć się kiedy i dla nich nastąpi ten radosny czas. W ten sposób powstał między innymi horoskop miłosny.

Jest on ogólną prognozą dotyczącą naszego życia uczuciowego. Nie mówi o konkretach w stylu :”jutro o tej i o tej godzinie na twojej drodze stanie przystojny listonosz, z którym zwiążesz swoje życie”. Informuje raczej o możliwościach, które na ten moment są nam dane, o ogólnej aurze, która towarzyszy naszemu życiu. Mówi o tym co nam sprzyja, a co szkodzi w znalezieniu miłości, lub poprawie naszego związku, relacji, jeśli w takowych na dany moment jesteśmy. Daje nam rady, jak się zachować, na co zwrócić uwagę, żeby czegoś nie przegapić.

Jak sporządzić horoskop miłosny?

Horoskop miłosny można sporządzić na postawie przesłań z kart Tarota. Losuje się w tym celu zazwyczaj po jednej karcie dla każdego znaku i na podstawie jej znaczenia prognozuje możliwości, które mogą się nam pojawić w określonym czasie. Horoskopy miłosne tworzone są na tydzień, miesiąc, rok lub nawet dłuższy okres, aczkolwiek im większy zakres czasu się wybierze tym mniejsze prawdopodobieństwo, że prognozowane wydarzenia się wypełnią.

Dla kogo jest horoskop miłosny ?

Horoskopy miłosne przeznaczone są w zasadzie dla każdego człowieka, który jest ciekawy tego co niesie mu los. Warunkiem  sporządzenia go jest zastrzeżenie, żeby nie brać na ślepo informacji w nim zawartych, zarówno tych dobrych i niekorzystnych. Sami jesteśmy kowalami swojego losu i sami mamy na niego wpływ, a przepowiednia ma nam dać jedynie wskazówkę co robić i informację, czy podążamy właściwą drogą.

Przykład horoskopu miłosnego dla osoby spod znaku Baran

 

Nie walcz o poczucie wolności i niezależności ,naucz się tworzyć relacje na podłożu przyjaźni ,rozmów .Naucz się kochać nie oczekując wiele w zamian ,a wtedy się nie rozczarujesz. W kwietniu jeszcze motylków w brzuchu nie poczujesz ,ale wszystko przed Tobą.Jeśli jesteś sam pamiętaj by wyjść do ludzi tam ,gdzie się odpoczywa ,miło spędza czas nie siedź tylko przed monitorem i piżamie.

 

Autor tekstu wróżka Inez

Kontakt :

SMS o treści : Inez -Twoje imię i date urodzenia wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

telefon 708-588-502 Kod 7 (3,69 PLN z VAT/min)

Przeczytaj także Horoskop Miłosny Roczny

"Treść chroniona prawami autorskimi.Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana bez pisemnej zgody właściciela strony"