Horoskop miłosny

Horoskop miłosny

Czym jest miłość?

Najważniejszym uczuciem, które otrzymywać i ofiarowywać pragnie każdy z nas po to, aby czuć się spełnionym i szczęśliwym. Nie każdy ma to szczęście, że znajduje miłość bez zbytniego szukania, nie do każdego przychodzi ona do nas wtedy, gdy jej najbardziej pragniemy. Z tego powodu ludzie od dawien dawna  korzystali z rozmaitych systemów wróżebnych, aby dowiedzieć się kiedy i dla nich nastąpi ten radosny czas. W ten sposób powstał między innymi horoskop miłosny.

Jest on ogólną prognozą dotyczącą naszego życia uczuciowego. Nie mówi o konkretach w stylu :”jutro o tej i o tej godzinie na twojej drodze stanie przystojny listonosz, z którym zwiążesz swoje życie”. Informuje raczej o możliwościach, które na ten moment są nam dane, o ogólnej aurze, która towarzyszy naszemu życiu. Mówi o tym co nam sprzyja, a co szkodzi w znalezieniu miłości, lub poprawie naszego związku, relacji, jeśli w takowych na dany moment jesteśmy. Daje nam rady, jak się zachować, na co zwrócić uwagę, żeby czegoś nie przegapić.

Jak sporządzić horoskop miłosny?

Horoskop miłosny można sporządzić na postawie przesłań z kart Tarota. Losuje się w tym celu zazwyczaj po jednej karcie dla każdego znaku i na podstawie jej znaczenia prognozuje możliwości, które mogą się nam pojawić w określonym czasie. Horoskopy miłosne tworzone są na tydzień, miesiąc, rok lub nawet dłuższy okres, aczkolwiek im większy zakres czasu się wybierze tym mniejsze prawdopodobieństwo, że prognozowane wydarzenia się wypełnią.

Dla kogo jest horoskop miłosny ?

Horoskopy miłosne przeznaczone są w zasadzie dla każdego człowieka, który jest ciekawy tego co niesie mu los. Warunkiem  sporządzenia go jest zastrzeżenie, żeby nie brać na ślepo informacji w nim zawartych, zarówno tych dobrych i niekorzystnych. Sami jesteśmy kowalami swojego losu i sami mamy na niego wpływ, a przepowiednia ma nam dać jedynie wskazówkę co robić i informację, czy podążamy właściwą drogą.

Przykład horoskopu miłosnego dla osoby spod znaku Baran

Nie walcz o poczucie wolności i niezależności ,naucz się tworzyć relacje na podłożu przyjaźni ,rozmów .Naucz się kochać nie oczekując wiele w zamian ,a wtedy się nie rozczarujesz. W kwietniu jeszcze motylków w brzuchu nie poczujesz ,ale wszystko przed Tobą.Jeśli jesteś sam pamiętaj by wyjść do ludzi tam ,gdzie się odpoczywa ,miło spędza czas nie siedź tylko przed monitorem i piżamie.

 

Horoskop miłosny miesięczny jasnowidz Morghan

Baran:

Twoja wewnętrzna energia sprawi, że będzie, że zapragniesz czegoś nowego, uważaj jednak by w swoim popędzie czegoś bądź kogoś nie stracić, przyniesie ci straty. Ciesz się chwilą, ale uważaj na romanse, bo może wyjść to na światło dzienne- szczególnie na te w pracy.


Byk:
Oddany przyjemności Byku pozwól sobie na chwile spokoju i ciesz się stałym związkiem, ale też i zaskocz partnera miłym prezentem. Samotne Byki mogą liczyć na adoracje płci przeciwnej, którą bardzo zresztą lubią, nie bądźcie jednak bierne


Bliźnięta:
Wasza podwójna natura może zmylić, ten miesiąc sprawi, że przestaniecie głowę rozglądać na boki, a skupicie się na swojej drugiej połowie, aby urozmaicić wasze życie intymne. Otwórz się na nowe- ale tylko doznania i ciesz się nimi.


Rak:
Przestań się poświęcać dla drugiej osoby, zbyt mocno idealizujesz jej obraz. Postaw jakaś granice. Zadbaj o miłą romantyczną atmosferę w domu, ale nie pozwalaj, na to by ktoś Ciebie zwodził.
Horoskop samotnym Rakom radzi poczekać i nie spieszyć się z wchodzeniem w nowy związek.

Lew:
Horoskop radzi, byś nie zawsze starał się przyćmiewać swoją drugą połowę, ona także potrzebuje, byś być dostrzeżona. Zwracaj uwagę na słowa, bo lubisz się czasem zagalopować. W tym miesiącu nie skupiaj się jedynie na pracy i projektach. Odciąż bliską osobę od obowiązków domowych


Panna:
Kalkulacja w tym miesiącu co do uczuć nie jest dobrym rozwiązaniem. Jeśli stoisz, przed ciężkim wyborem dwóch osób pamiętaj, aby tym razem pokierować się uczuciami. Na logiczne rozwiązania przyjdzie jeszcze czas. Daj szanse swojemu sercu.


Waga:
Kłótnie, które urządzi, Tobie partner z powodu finansów mogą, Ciebie wybić z Twojej równowagi wewnętrznej. Pamiętaj, że partner nie zawsze jest tak cierpliwy, jak – musisz przeczekać ten czas. On zrozumie swój błąd i przeprosi.


Skorpion:
Czekają Cię Wielkie szczęśliwe zmiany. Stara miłość odezwie się do Ciebie. Zapomnij o starych urazach, pamiętaj, że warto wymazać złe wspomnienia i przypomnieć to, co było w tej relacji piękne. Stara miłość nie rdzewieje. Dla samotnych też nowa szansa i perspektywa.


Strzelec:
Zaczniesz nowy internetowy romans w połowie miesiąca. Gwiazdy pokazują, że będzie miało to szczęśliwe zakończenie, ale też nie spiesz się z deklaracjami. W stałych związkach trudne decyzje – ale dobre. Nie bierz wszystkiego do siebie, czasami istnieje coś lepszego.


Koziorożec:
Ten miesiąc zapowiada, że w natłoku pracy na chwile zapomnisz o swojej drugiej połowie. Pamiętaj, by pracować nie tylko nad strategiami finansowymi i ich owocami, ale też nad swoim charakterem- upartość może irytować bliską osobę.


Wodnik:
Czeka Cię przesunięcie twoich planów z drugą osobą, a to stworzy delikatne spięcia między wami.
Długoplanowy wyjazd to nie teraz sprawa pierwszorzędna, to nie czas na to. Zainteresuj się teraz samopoczuciem drugiej osoby, jej plany tez zeszły na bok. Nie stawiaj ścian w związku, to niepotrzebne.


Ryby:
Wrócicie do starych wspomnień i tego, co było Rok temu, ale czy warto ? Życie też płynie i ty popłyń droga Rybo w inną stronę. Zapomnij o starych, krótkich emocjonalnych romansach skup się na związku, który masz i go pielęgnuj.

   

Horoskop miłosny miesięczny autor wróżka Serafina

Baran: Bywa, że ostatnio spoglądasz na sprawy (zwłaszcza uczuciowe) z dużym dystansem. Zupełnie niepotrzebnie! Kryzysy wiary i tożsamości nie są dla Ciebie. Wszystkie znaki na niebie zwiastują, że po prostu...musisz szukać dalej. Karty zalecają odrobinę więcej przysłowiowego “zdrowego rozsądku” w sprawach sercowych. Pamiętaj - co szybko przychodzi, równie szybko się kończy. W marcu Barany mają szansę na nowe, obiecujące znajomości - te bardziej wytrwałe Barany nawet na długoletnie, poważne relacje. Barany pozostające w związkach powinny mieć się trochę bardziej na baczności. Rada od Kart: nawet drobne konflikty nie prowadzą do niczego dobrego, czasem mimo wszystko warto po prostu odpuścić.

 Byk: Planety w marcu będą Ci wyjątkowo sprzyjać! Czujesz, że brakuje Ci ładu i uczuciowej stabilizacji. Jest ku temu okazja. To dobry czas na podejmowanie decyzji - zwłaszcza w sprawach sercowych. Zodiakalne Byki w marcu będą emanować bowiem wyjątkowo korzystną energią - pojawi się całe mnóstwo okazji do randkowania. Byki, którym z kolei nie spieszy się do tworzenia związków także mają przed sobą szansę na niezobowiązującą, ale niezwykle przyjemną relację na kształt flirtu. Byki, które zostały już trafione strzałą amora otworzą swoją wyobraźnię i zapragną wraz z partnerem przekroczyć pewne granice. I słusznie, bo kiedy, jeśli nie teraz? Rada od Kart: pośpiech jest złym doradcą.

Bliźnięta: Marzec to najlepszy czas na rozwiązanie starych konfliktów i z bliskimi. Warto wyjść z inicjatywą wspólnego przepracowania niewyjaśnionych kwestii i niedomkniętych tematów, a także popracować nad wykrzesaniem z siebie odrobiny więcej empatii - wspólna, szczera rozmowa pomoże zredukować napięcie w domu, ale i w sypialni. Dla Bliźniąt, które mają na celowniku nowy obiekt zainteresowania to doskonały czas na przejęcie pałeczki - Twoje działania zostaną docenione szybciej niż się spodziewasz! Samotne Bliźnięta stoją przed szansą zbudowania nowych relacji, Karty sugerują jednak, by raczej stronić od egzekwowania deklaracji - to może spłoszyć nawet najodważniejszych śmiałków.

 Rak: Marzec będzie dla Raków...wyjątkowo namiętny. To doskonały czas na wdrożenie nowych pomysłów w życie. Odwaga zostanie doceniona przez Waszych partnerów i może stać się wyjątkowo trwałym fundamentem w relacji. Niezwiązane z nikim Raki stoją przed szansą wskrzeszenia dawnych, obiecujących znajomości. Przestroga od Kart: nie warto robić niczego za wszelką cenę ani wbrew sobie. Marzec dla Raków będzie miesiącem duchowego oczyszczenia i pojednania się z sobą, co wpłynie bardzo korzystnie także na sferę emocjonalno - uczuciowe. Samotne Raki powinny unikać aranżowanych znajomości - co ma zdarzyć się, zdarzy i tak.

 Lew: Czas namiętności właśnie nadchodzi! Marzec będzie dla zodiakalnych Lwów obfity w nowe doświadczenia emocjonalne. Lwy pozostające w związkach mogą liczyć na podkręcenie atmosfery w domu i...sypialni. Szczęście uśmiechnie się także do singli. Spontaniczna randka? Czemu nie? Wyjście z inicjatywą? Tym bardziej! Porzućcie zimowy pesymizm i do boju - satysfakcja jest na wyciągnięcie ręki - nawet dosłownie! Rada od Kart: porywczość i cięty język niekoniecznie może przypaść do gustu osobie, na której Ci zależy. Zachowaj także umiar w wydawaniu osądów, to uprzykrza partnerowi życie.

Panna: Dość często decydujesz się ostrożność w budowaniu relacji. Powściągliwość i wycofanie nie jest niezbędne! Marzec to doskonały moment na zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń. Złap wiatr w żagle i daj się ponieść. Twoje pozorne zamknięcie się na relacje towarzyskie mogą spłoszyć kogoś, kto od dawna jest żywo Tobą zainteresowany. Samotne Panny powinny definitywnie porzucić zły nastrój i pozwolić się zaskoczyć. Pannom pozostającym w związku marzec przyniesie spokój i uporządkowanie, a także pewność i co ważne - wiedzę o obecnej relacji.

Waga: Czy marzec przyniesie korzystną, oczekiwaną zmianę? To zależy tylko od Ciebie. Kluczem do zbudowania dobrej, zadowalającej relacji może stać się wejrzenie w siebie i analiza swoich potrzeb, oczekiwań. Być może łatwiej niż myślisz przyjdzie wyzbyć się dotychczasowych zahamowań i ograniczeń. Wagi przekonane o tym, że u ich boku znajduje się osoba na całe życie mogą zupełnie przypadkowo zweryfikować swój pogląd. Rada od Kart: zaufaj przede wszystkim sobie. ODKRYJ SIEBIE i zawalcz o siebie wraz z nadchodzącą wiosną!

Skorpion: Marzec jak i kolejne nadchodzące miesiące będą Cię rozpieszczać. Nowe, nawet wieloletnie związku przeżyją prawdziwe wiosenne odrodzenie. Dawno nie było między Tobą a partnerem tyle porozumienia, wzajemności i lojalności, ile obecnie. Wybuch uczuć, namiętności może sprowokować dyskusję o powiększeniu rodziny lub sformalizowaniu związku. Samotne Skorpiony będą wyjątkowo spełnione i usatysfakcjonowane, co wpłynie także na umocnienie aury, będzie pomocne zwłaszcza w kontaktach międzyludzkich. Rada od Kart: szkoda czasu na to, aby tracić czas!

Strzelec: Teraz albo nigdy! Jeżeli nie podejmiesz konkretnych działań, Twoja sytuacja nie zmieni się samoistnie! Choć w pierwszej połowie miesiąca poznasz wiele nowych osób, żadna z nich nie okaże się tą właściwą. Sytuacja może diametralnie zmienić się w końcu marca, kiedy to wpadnie Ci w oko ktoś, kto zdawać się może odpowiednim partnerem do życia. Podejmij kroki zmierzające ku rozbudowie kontaktu - jeśli przegapisz moment, druga szansa może się już nie trafić. Strzelce pozostając w związkach będą cieszyć się kojącą stabilizacją. Rada od Kart: nie ignoruj propozycji towarzyskich, nie warto zamykać się w hermetycznym pancerzu - samotność Ci nie sprzyja.

Koziorożec: W marcu gwiazdy nie przygotowały dla Ciebie szaleńczych zrywów ani ekscesów uczuciowych. Spokój, harmonia i równowaga okażą się niezbędne w walce z przemęczeniem materiału. Koziorożce pozostające w związkach powinny rozważyć wspólny wyjazd, urlop, poszukać okazji do spędzenia czasu z drugą połówką - rutyna bywa dokuczliwa, ale z każdej sytuacji da się sprytnie wybrnąć. Warto poświęcić się i zaangażować w sprawy tego wymagające - to zaprocentuje. Rada od Kart: czasem warto zrobić krok w tył, by zrobić potem dwa do przodu. Warto zwrócić także uwagę na osoby nie do końca życzliwe znajdujące się w bezpośrednim otoczeniu.

Wodnik: Marzec rozbudzi nieśmiałe Wodniki i zachęci do działania. Wyklaruje się w Tobie zdrowa energia, odwaga i motywacja, jakiej nie miałeś od dawna. Wyjdziesz naprzeciw ludziom, wykreujesz korzystne dla siebie sytuacje - także towarzyskie. Otworzysz się na ludzi, zapragniesz inicjować kontakty - Twój najlepszy czas właśnie nadchodzi. Warto dać się ponieść, ale nie całkiem bezrefleksyjnie - istotne może stać się tu przewartościowanie pewnych spraw. Wodniki pozostające w związkach rozwiążą dotychczas trapiący problem. Kłótnie i awantury przejdą do historii. Rada od Kart: zaufaj intuicji. Przyjmij pozycję dyskretnego obserwatora.

 Ryby: Niech marzec będzie dla Ciebie miesiącem, w którym intensywnie skierujesz swoje myślenie i dążenia na cel. Czekasz na miłość? Już wkrótce to stanie się realne! W marcu rozkwitniesz i staniesz się duszą towarzystwa - nie ulegaj jednak emocjom, nie popadaj także w przesadny entuzjazm. Zdrowy rozsądek może okazać się niezwykle pomocny. Wiosną będzie sprzyjać Ci szczęście w zawieraniu nowych znajomości, możesz jednak natrafić na pewne przeszkody. Szczera rozmowa jest remedium na wszelkie niejasności. Przed Rybami pozostającymi w związkach pojawią się nowe możliwości. Skupiajcie się na utrzymaniu ognia i namiętności w związku - to słowa - klucze.

"Treść chroniona prawami autorskimi.Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana bez pisemnej zgody właściciela strony