Horoskop Świąteczny

Horoskop Świąteczny

Dobry czas by zrelaksować swój umysł, aż do 21 grudnia,jest to czas przesilenia zimowego, Słońce znajduje się w  swoim dwunastym domu odpoczynku i zamknięcia.Dobry czas na pozamykanie starych spraw,odejście od tego co nam nie służy. W pracy, możemy nie być w stanie wykonać zadań we właściwym tempie,zróbmy to wolniej ale włóżmy w to swoje serce. Wysiłek zostanie nagrodzony. Skoncentrujmy się na podsumowaniu roku  i oprzyjmy się pokusie do podjęcia nowych obowiązków.

Czy to jest czas do zamknięcia?

Zakończenia są początki, też. Być może trzeba pamiętać, że przesilenie zimowe może być dobrym początkiem nowego rozdziału emocjonalnego. Może trzeba będzie zamknąć niektóre drzwi przed otwarciem nowych. Jest to okres przejściowy, ale może zainspirować-wiesz, że zamknięcie może przynieść bardzo potrzebne nowe możliwości. Możemy mieć moment myślowy by zapomnieć stare urazy i zrozumieć duchową stronę życia. Skierujmy swoje myśli w kierunku uzdrowienia związków,sfery zawodowej,rodzinnej. Bądźmy ostrożni, ponieważ  jest również uaktywniony nasz szczery dziewiąty dom, więc może trzeba także zabezpieczyć się przed łatwowiernością. Ktoś może nam naobiecywać więcej niż jest w stanie dać lub możemy być oczarowani przez nieuczciwego sprzedawcę, może nawet guru duchowego, kogoś kto ma nieuczciwe zamiary. Bądźmy świadomymi ludźmi.
W dniu 21 grudnia, Słońce przesuwa się do Koziorożca, pierwszego domu jaźni i tożsamości oraz naszych zwrotów witalności,energii. Wreszcie! Można teraz skupić się na swoich osobistych celach, na tym co chcemy zrobić ze swoim życiem? Zapomnijmy, co inni oczekują od nas- umieśćmy swoje plany na mapie marzeń. Bez względu na to, co zaszło w ostatnim czasie, musimy być naprawdę gotowi na nowy początek, patrząc na Nowy Rok z poczuciem niepokoju i możliwości. Naprzód i wyżej, łapmy okazje!
W dniu 25 grudnia, księżyc w pełni w Raku świeci się na siódmym domu relacji jeden na jeden. Partnerstwo osobiste lub zawodowe mogą zostać wystawione na próbę. Przy pełni księżyca, możemy mieć rozmowę "oczyszczającą", z kimś z kim poróżniliśmy się w  przeszłości .Otwórzmy się na duchowe inspiracje.
Na Sylwestra, księżyc jest w Pannie, swoim dziewiątym domu, podróży i ekspansji, można więc przyjąć zaproszenie na szybki wypad lub wydarzenia, które poszerza nasze horyzonty. Pozwólmy sobie w tym miesiącu na  spontaniczność,nie twórzmy  zbyt wielu  planów, ponieważ w większości, będziemy chcieli, aby czuć się swobodnie. Zostawmy te wszystkie stresujące chwile w starym roku a idźmy dalej!
Uczucia
Przyjazny flirt? Od grudnia 4do 30, magnetyczne Wenus jest w znaku Skorpiona, swoim jedenastym domu połączeń platonicznych, co zwiastuje dobrą  zabawę w tym miesiącu.Single mogą  spotkać potencjalnego partnera  poprzez wspólnych znajomych lub zaangażowanie w działalność społeczną. Można spotkać kogoś wyjątkowego na wystawie galerii, imprezie z muzyką na żywo lub innej działalności artystycznej w tygodniu między Świętami Bożego Narodzenia i Sylwestra. Jak powiedział Szekspir, "Jeśli muzyka jest pokarmem miłości, zabawy. Tak więc, rock muzykę z The Christmas Collection Il Divo."Uważajmy także zwłaszcza w okolicach świąt, możemy być zmuszeni przez kogoś innego, aby dać stanowcze!" Nie zapomnijmy,że : wiele nieszczęśliwych związków jest wynikiem ulegania presji z zewnątrz. Plany u wielu będą  wielkie.
Zachęcam do określenia przyszłości poprzez zdrowy rozsądek.
Zdrowie
Zaplanujmy działania odmładzające, jakiś dzień w spa lub na jogging. Spać, kiedy tylko możemy. Pijmy herbatki ziołowe.Nasze emocje  teraz są delikatne. Medytujmy. Bo Strzelec z Koziorożcem jest znakiem wielu możliwości.


Wesołych Świąt życzą pracownicy serwisu Ezolinia Wróżby

Zapraszamy też na rytuały odcinające, uwalniające z więzów przeszłości by start w nowe był pomyślny.