Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy

Horoskop urodzeniowy, który jest wykreślany w momencie wzięcia pierwszego samodzielnego oddechu przez człowieka jest najlepszym I najciekawszym narzędziem, z którego możemy czytać wszystko, co dotyczy naszej indywidualnej jednostki. Kosmogram urodzeniowy może być interpretowany na wiele sposobów i  na wielu płaszczyznach. Jednym z nich jest oczywiście prognoza przyszłości, ale nie tylko. Dla wielu osób przewidywanie wydarzeń nie są tak istotne, jak rozwój jego duszy, poprawa funkcjonowania w świecie.

W horoskopie znajdziemy wiele zapisów odnośnie wzorców karmicznych, które zapisane są w naszej duszy przez wiele wcieleń. Również przez ten odczyt możemy dowiedzieć o wielu psychologicznych wzorcach, które są podstawą naszej osobowości. Widząc układy planet w naszym horoskopie możemy zrozumieć doskonale nasze zdrowie i starać się być bardziej dbającym o cala nasz a kondycję.

 Obserwując ruchy planet na niebie możemy pokazać momenty, kiedy ta energia będzie się aktywować się w postaci choroby np. Jeśli znamy się na naturze cyklów planet bądź skonsultujemy się z doradca Astrologiem będziemy mogli cały czas być świadomi przebiegających procesów. Możemy w ten właśnie sposób dobrać odpowiednią dietę, ćwiczenia i suplementy diety.

Np. osoba która ma w horoskopie kilka planet w znaku Raka musi bardzo uważać na sprawy emocji, które będą warunkować jej zdrowie. Inna osoba, która ma widoczny znak    Wagi na pewno powinna zwrócić uwagę na wszelkie sprawy związane  z nerkami ,które mogą być słabszym, ale znaczącym punktem.

Jeśli posiadamy np. problem w relacjach i cały czas przyciągamy niewłaściwe osoby  możemy skupić się sugestiach i wskazówkach zawartych w naszej mapie życia. Możemy starać się przemodelować trudny sposób doświadczania energii na różne sposoby. Np. obserwując w horoskopie napięciowe aspekty Saturna do Wenus, które mogą objawiać się jako problemy w relacjach i w sferze materialnej. możemy spróbować rozluźnić na planie fizycznym przez odpowiednie ćwiczenia fizyczne, które uelastycznią nasz kręgosłup, pozwolą pozbyć się z ciała lęku. Odpowiedni dobór ziół i pożywienia też pozwoli, by nasza konstrukcja energetyczna funkcjonowała inaczej.

Jeżeli np. spodziewamy się tranzytów Urana, który silnie stymuluje układ nerwowy i jest odpowiedzialny za większość burzliwych zmian w naszym życiu od rozwodów do zmian pracy, rebelii, możemy zacząć wprowadzać duże zmiany w naszym funkcjonowaniu wcześniej. Warto zapisać się na yogę, zająć się wyciszaniem naszego umysłu.

W astrologii ważne jest pojęcie czasu, w którym się znaleźliśmy. Każdy ruch planet niebie, inaczej tranzyt przynosi pewne tendencje. Oprócz wymienionego  Urana ,który przyniesie rozedrganie. ważne są tranzyty Neptuna, które przyniosą pogubienie, infekcje, choroby trudne do diagnozy. Zapis pewnych form uzależnień również znajdziemy w horoskopie urodzeniowym ,które są aktywowane pod wpływem wielu czynników.

Za wszelkie formy uzależnień od alkoholu, narkotyków w horoskopie często odpowiada właśnie pozycja Neptuna, silny 12 dom i mocna obsada znaku Ryb. Tranzyty planety Pluton prowadzą do transformacji zwyczajów  zdrowotnych, oczyszczania, W czasie jego aktywności powinniśmy wszelkie toksyczne odpady wyrzucać na zewnątrz naszego ciała.

Astrolog Monika

Chcesz swój indywidualny horoskop urodzeniowy? Kliknij  tutaj i napisz Twoją dokładną datę urodzenia oraz miejscowość.