Horoskop wrześniowy

Horoskop wrześniowy

 

Miesiącem wrześniem opiekuje się kilka aniołów. Patronują one osobom urodzonym w tym czasie ale pomagają nie tylko im. Zwracać się do nich z prośbą mogą wszyscy, którzy rozwijają się duchowo i potrzebują pomocy. Aby poprosić je o wsparcie warto się wyciszyć, skupić na czakrze serca i wypowiedzieć prośbę. W skupieniu pomaga płomień świecy.

Wasariah (1-2IX)

Anioł ten ochrania przed zewnętrzną agresją i negatywnymi projekcjami astralnymi. Pomaga przeciw fałszywym czy niesprawiedliwym oskarżeniom. Wpływa na sędziów i prawników. Dodaje mocy, wrażliwości, intuicji i mądrości. Rozwija szczodrość, dobroć. Podtrzymuje w sprawach finansowych. Pomaga rozwijać się duchowo. Pozwala zwalczać iluzje i łatwowierność. Wpływa na umiejętność przekonywania.

Yehuiah (3-7IX)

Anioł ochrania przed zasadzkami, spiskami, identyfikuje zdrajców. Wzmacnia słabe charaktery i walczy z uległością. Pomaga uzyskać autorytet. Dodaje mocy i sprzyja duchowym postępom. Pomaga odkryć głęboką tożsamość. Udziela ochrony przed negatywnymi mocami.

Lehahiah (8-12IX)

Uspokaja złość i pomaga utrzymać spokój i harmonie między ludźmi. Uczy wierności, szacunku, oddania i poświęcenia. Rozwija umiejętność adaptacji. Pozwala rozwinąć jasność widzenia rzeczy. Pomaga rozwinąć koncentrację i dobrą pamięć.

Khavaquiah (13-17IX)

Wspomaga w uzyskaniu przebaczenia i przyjaźni. Panuje nad wolą. Dodaje optymizmu i pomaga osiągnąć zawodowe sukcesy. Rozwija koncentracje i skuteczność. Zwalcza chwalenie się i przesadę. Podtrzymuje porozumienie rodzinne.

Menadel (18-23IX)

Pozwala zachować pracę i uczy zarządzania finansami w tym wspiera w otrzymaniu podwyżki. Chroni przed pomówieniem. Uwalnia od złych przyzwyczajeń. Oczyszcza z negatywnych energii. Uczy refleksji, zrozumienia błędów i nałogów. Rozwija odwagę i szczerość. Pozwala zwalczyć impulsywność.

Aniel (24-28IX)

Pozwala wyjść z trudnych sytuacji. Wpływa na medytację. Dodaje woli i determinacji. Uwalnia od rutyny i dodaje kreatywności. Rozwija autorytet. Ujawnia sekrety natury. Pomaga w problemach finansowych.

Haamiah (29-30IX)

Chroni przed oszustami i mocami piekielnymi. Uczy miłości. Wspomaga w rozwoju talentów artystycznych i duchowości. Uczy panowania nad emocjami i odruchami. Pomaga znaleźć bratnią duszę i duchowego mistrza.

Chcesz wiedzieć co Ciebie czeka, napisz swoje pytanie do wróżki online. Autor tekstu wróżka Agra

 708 588 642 Kod 31 
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Help Twoje pytanie wyślij na 7336 
(3,69 PLN z VAT )

Przeczytaj także Sexhoroskop