Jak zaplanować płeć dziecka

Jak zaplanować płeć dziecka

 

Czy techniki astrologiczne pomagają w planowaniu rodziny i płci dziecka.

Wiele osób kierując się do Astrologa chce znać płeć swojego dziecka. Opinie,czy to dobry pomysł,czy nie należy już do potencjalnych rodziców.

 Istnieje jednak technika sprawdzająca się w wielu przypadkach oparta na latach badań.

W latach 60 tych została określona metoda, która dokładnie pozwala zaplanować poczęcie dziecka. Twórcą jest Dr Jonas, lekarz wywodzącym się z Czech i specjalizujący w metodach naturalnych.

 

Na czym polega metoda ?

Teoria dr. Jonasa dostarcza informacji, że oprócz znanego medycynie cyklu owulacyjnego, istnieje jeszcze drugi, nie do określenia w sposób poznany naukowo. Pierwszy cykl wyznaczany jest przez rytm menstruacji. Drugi zaś jest cyklem księżycowym.

Co zainspirowało do badań lekarza?

Do szukania najlepszej metody planowania rodziny zmobilizowały lekarza przypadki, kiedy to zapłodnienie odbyło się w dniach zupełnie niepasujących do typowej metody owulacyjnej kobiety.

Szczegóły metody księżycowej


 Lekarz po przebadaniu około 3o tysięcy przypadków stworzył całkiem stabilny system. Za pomocą obserwacji cyklów kobiety i księżyca ustalił indywidualne dni, w którym kobieta może zajść w ciąże. Zauważył też prawidłowość, że faza księżyca, w której znajduje się księżyc w moemcie urodzenia kobiety wyznacza czas dni płodnych i nie zmienia się przez całe jej życie.

Stwierdza on również, że o płci dziecka decyduje również pozycja księżyca w znaku zodiaku, kiedy zachodzi do poczęcia.

 Jeżeli Księżyc w momencie poczęcia znajduje się w znaku żeńskim możemy spodziewać się dziewczynki, jesli w znaku męskim narodzi się chłopiec.

Ten sposób określania płodności kobiety związany jest z naturalnym oddziaływaniem księżyca i nazywa się kosmobiologiczną metodą planowania rodziny.

Co to są Znaki męski i żeńskie?

Astrologia rozróżnia znaki męskie i żeńskie. Księżyc mniej więcej, co dwa i pół dnia przechodzi ze znaku męskiego do żeńskiego i na odwrót.

Gdy więc Księżyc znajduje się w którymś ze znaków żeńskich, jak Byk, Rak, Panna, Skorpion, Koziorożec czy Ryby, poczęta będzie dziewczynka.

Gdy Księżyc znajduje się w którymś ze znaków męskich, a więc w Baranie, Bliźniętach, Lwie, Wadze, Strzelcu czy Wodniku, poczęty zostanie chłopiec – faktycznego zapłodnienia komórki jajowej.

W dzisiejszej astrologii posiadamy specjalne programy. Jeśli chcesz sprawdzić przygotuj dane:

Dla obliczeń potrzebne są: data urodzenia
- godzina urodzenia (dokładnie do minuty)
- miejsce urodzenia 

Astrolog Monika

Połączenie telefoniczne i SMS z kraju!

708 588 502
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Monika -Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką z Niemiec

0900 310 24 66 wew. 606
0,99 € z VAT/min  ( pierwsza minuta GRATIS! )

Przeczytaj także Mapę marzeń