Jak zarobić duże pieniądze

Jak zarobić duże pieniądze


Dlaczego nie zarabiamy dużych pieniędzy ?


W wielu rodzinach panuje zasada:pieniądze szczęścia nie dają,szczególnie osoby religijne uważają ,że życie w ubóstwie otwiera bramy nieba i wiecznego zbawienia.
Są osoby ,które wolą nie mieć i nie dzielić się z innymi ,stąd jest strach przed podatkami,strach przed ZUS ,wiele firm po 2 roku funkcjonowania zamyka się bo ten kultywowany strach ,że trzeba zapłacić 1200 zł ZUS jest tak ogromny,że z tego powodu całe marzenie to nad czym 2 lata pracowaliśmy a czasem i więcej bo przed rozpoczęciem biznesu każdy marzy,planuje wyrzucamy do kosza.Marnujemy pieniądze !

A tak naprawdę 2 lata to jest wejście na rynek ,przyzwyczajenie klientów do siebie,zdobycie marki.W tym czasie niektórzy robią już duże pieniądze,ale w większości cieszą się ,że nie dokładają ,że mają na dalszy rozwój,na bieżące potrzeby. Wszystko zależy od specyfiki firmy,marketingu,ludzi którzy z nami pracują i naszej motywacji.

Kogo lubi bieda ?

Tych co nie umieją wycenić swoich usług,wydaje im się ,że nie zasługują na zapłatę mimo ,że poświecają swój czas,swoją wiedzę a często i rzeczy za które muszą płacić jak prąd ,czy abonament za internet ,tusz do drukarki.
Bieda nadal w naszym społeczeństwie jest oznaką uczciwości.Ludzie boją się pieniędzy twierdzą często ,że pieniądze mają tylko kombinatorzy i złodzieje.Są osoby oczywiście tak biedne co nie mogą sobie pozwolić nawet na bilet do kina czy na filiżankę dobrej kawy bo z trudem zarabiają na chleb,są też takie co z własnej głupoty popadają w skrajne długi bo żyją na kredytach,jeśli kupujesz np.samochód na kredyt bo nie stać Cię by kupić za gotówkę to kup sobie w zamian migawkę na tramwaj czy rower.Jak podwinie się noga i stracisz pracę zakładam ,że masz etat to nie będziesz miał na chleb.I co wtedy ?

Ludzie zarabiają mniej,dlatego ,że są mniej zdolni ,mniej operatywni ?A może od dzieciństwa mają wpajane ,że się niczego w życiu nie dorobią.


Jak zaprosić do siebie bogactwo ?


Zmienić zdanie na temat pieniędzy,wykreślić ze swojego słownika myśli dotyczące ubóstwa,np.zamiast mówić zarabiam mało powiedz zarabiam z łatwością i przyjemnością,pieniądze do mnie płyną z każdej strony,jestem otwarta na ich przyjmowanie,mówienie ,że nie jest się docenianym w pracy też blokuje nas na przychody lepiej zmienić zdanie o niedobrym szefie a i on nas pokocha a na pewno nie zakorkujemy sobie podświadomości na przypływy pieniędzy.Nie należy też martwić się o to czym zapłacimy rachunki,nie koncentrować na brakach a skupić uwagę na realizacji pragnień.
Jeśli napłynie do Ciebie myśl : nie stać mnie na taki wydatek ,taki luksus natychmiast zmień tok myślenia i powiedz moja podświadomość już pracuje nad tym bym miała pieniądze na wszystkie moje potrzeby.Oczywiście nie od razu Kraków zbudowano i nie od razu osiągniemy zamierzony cel ,ale metodą małych  kroków poprowadzimy się do sukcesu.
Skupianie się na brakach tak samo jak skąpstwo blokuje nas na przypływy i nie pozwala osiągnąć sukcesu.
Zastanówmy się czego pragniemy i dążmy do tego .Dajmy sobie jakiś czas na realizację ,nie zniechęcajmy się przy pierwszych problemach,pozwalajmy podświadomości podwajać nasze dochody.Bądźmy w tym co robimy wytrwali,a pieniądze do nas przyjdą czego wszystkim czytelnikom serdecznie życzę .To nasze myśli i przekonania tworzą naszą rzeczywistość.
Pamiętaj ubóstwo nie jest cnotą! Wynika zarówno z naszych przekonań kultywowanych w rodzinie jak i braku umiejętności starania się o swoją sytuację materialną.

Przeczytaj też Sposób na bogactwo

 

Zamów Sekret Zarobienia Dużych Pieniędzy kliknij w  mail

 

Tarocistka Agnelya