Sposób na bogactwo

Sposób na bogactwo


Pierwsze wrażenie jest najistotniejsze i mamy 11 sekund,by je zbudować.Spójrzmy wokół siebie i pomyślmy co stoi na naszej drodze do szczęścia.Dlaczego wciąż nam brak pieniędzy,pracy,miłości a może w rodzinie mamy kłopoty?Dlaczego nie potrafimy zbudować mocnego fundamentu w naszych związkach?Dlaczego nie potrafimy kontrolować okazywania emocji?Pierwsze 11 sekund jest najważniejsze wykorzystaj je ,rozejrzyj sie po swoim domu i sprawdź co hamuje Twój sukces.

 


Co zrobić by do naszego domu zaprosić szczęście i pieniądze?


Podam wam 4 proste zasady :
1.Ładne wejściowe drzwi ,które bez trudu otworzymy na całą ich szerokość to podstawa ,jeśli musimy mieć przed drzwiami wycieraczkę to zadbajmy by była ładna i stabilna by nikt się o nią nie potykał a wiatr jej nie zdmuchnął.
2.Numer domu czy mieszkania powinien być duży i czytelny
3.Zamek w drzwiach sprawnie działający ,bo jeśli będzie się blokował to i w naszym życiu częstym gościem będą niespodziewane kłopoty.
4.Wejście zarówno na zewnątrz jak i do środka domu oświetlone plus ładna aranżacja z żywych kwiatów przyciągnie pomyślność i dostatek.


Życie wielu rodzin koncentruje się w kuchni.


Tu tworzymy pożywienie a także wspólnie je spożywamy a mało kto wie ,że od naszego nastroju zależy zdrowie naszej rodziny.Emocje przenikają do potraw.wyciszmy je ,pomedytujmy ,zrelaksujmy się zanim zaczniemy przyrządzać posiłek dla naszych najbliższych.
Kuchnia powinna być także przestronna ,dobrze oświetlona światłem zarówno naturalnym jak i sztucznym bez zbędnych ozdób i bibelotów oraz rzeczy na których biesiaduje kurz.Nadmiar ozdób czy wiszących wianków czosnku ,pęków ziół wg feng shui jest zbędne i niehigieniczne .
Pamiętajmy by lodówka była zawsze czysta i pełna świeżej żywności .Jeśli zalegają w niej przeterminowane produkty lub w większości światło to także z naszego życia ucieka dostatek i szczęśliwe zbiegi okoliczności.
W kuchni najwięcej czasu panie spędzają przy kuchence czy też płycie grzejnej i tu aby mieć poczucie bezpieczeństwa dobrze jest ustawić tak kuchenkę by gotująca pani lub pan widział drzwi ,a jeśli to absolutnie nie wykonalne zawieśmy w pobliżu wejścia do naszej kuchni dzwoneczki a jak ktoś lubi koraliki w drzwiach ( w niektórych regionach PL taka moda funkcjonuje)
Nigdy nie stawiajmy kuchenki do gotowania przy oknie ponieważ szczęście będzie nam uciekać.
Pamiętajmy też by dwóch żywiołów nie łączyć ze sobą ponieważ spowoduje to kłótnie i stres,a także choroby aby zaprowadzić harmonię oddzielamy wodę od ognia drewnem.

Czy łóżko ma wpływ na nasz związek ?


Kolejnym ważnym miejscem jest sypialnia i by poczuć bezpieczeństwo i spokojny sen łóżka nigdy nie stawiajmy obok drzwi (leżąc musimy je widzieć).Unikajmy w sypialni przedmiotów,rzeczy związanych z pracą ,książek,gazet a także roślin kaktuso- podobnych i innych kwiatów,zieleni ,łóżek dziedziczonych,obrazów i zdjęć.Szkodzą nam także a nawet przyczyniają się do nerwowego snu urządzenia elektroniczne,dlatego na noc odłączmy je od źródła prądu i przewietrzmy pokój.Zadbajmy,aby mieć coś podwójnego np.dwa jednakowe dywaniki po obu stronach łóżka.Uspakajająco działają także świece z pszczelego wosku i  kolory pastelowe.Nie zapomnijmy obok łóżka położyć kilka kasztanów lub/i kryształ górski codziennie wieczorem myty zimną wodą.

Woda symbolizuje zdrowie,szczęście,płodność i oczyszczenie.


I przechodzimy do łazienki a tutaj wg zasad feng shui wszelkie odpływy kanalizacyjne ,sedes,wanna lub brodzik a także drzwi do łazienki powinny być sprawne i zamknięte by pieniądze nam nie uciekały. Fajny efekt nie tylko neutralizujący negatywną energię dają nam rośliny, ale te z okrągłymi liśćmi.Zadbajmy o wentylacje a jeśli mamy okno często je myjmy i otwierajmy.Nie gromadźmy prania w koszu starajmy się na bieżąco je segregować i prać ,wszelkie płaszczyzny płaskie a także zakamarki przecieramy często wodą z octem lub sodą.

Kariera idzie pełną parą.Kogo lubią pieniadze?


I zapraszam do gabinetu
a tutaj uwaga nawet dobre postawienie biurka ma wpływ na nasze relacje z klientami ,pracownikami i na nasze finanse.
Biurko ustawiamy tak by widzieć i okno i drzwi i w dodatku za plecami mieć ścianę,absolutnie nie wskazane jest siedzenie tyłem do drzwi ,jeśli takie ustawienia nie są możliwe ze względu na układ mieszkania powieśmy lustro tak by w nim widzieć to co dzieje się za nami i jak jesteśmy przy lustrach to pamiętajmy by ono było bez ostrych krawędzi ,by nie przecinało sylwetki by było duże z zapasem u góry i po bokach.
Mamy biurko teraz układamy rzeczy tak by w zasięgu ręki ,wzroku mieć to co najczęściej używamy ,całą resztę możemy poukładać w szufladach ,półkach i tutaj pamiętajmy nasmarować zawiasy by otwierały się szuflady i drzwiczki szafek płynnie ,jeśli będą się zacinać ,blokować to i nasze sprawy zawodowe utkną w miejscu ,trudno nam będzie przebić się przez konkurencję,czy zdobyć klienta.
Miejsce pracy ,odpoczynku wpływa na nasze życie i albo nam je szczęśliwie pcha do przodu albo stoimy w korku.

Co należy wiedzieć o lustrach ?


Pamiętajmy,że lustro to taki istotny przedmiot ale i gadżet,który może nam podkręcić energię więc wieszajmy ,stawiajmy je w miejscach ,które chcemy ożywić ,wzmocnić można postawić na banknocie żabę przyciągającą pieniądze i przed nią lustro,można też lustro postawić skierowane na monitor jeśli pracujemy online.Starych luster nie kupujmy a nowe czyśćmy wodą z octem. Ożywiają energię i przyciągają szczęście także paprocie i inne rośliny zadbane,żywe z okrągłymi liśćmi koniecznie w zielonych lub żółtych donicach.
Pamiętajmy by nasze pomieszczenia były czyste, zadbane w stylu tzw.minimalizmu tylko wtedy najlepsze możliwości nie będą nam umykać koła nosa.Rośliny,światło,ład i porządek a także podwojenie energii lustrem to najkrótsza droga do szczęścia i bogactwa.Oczywiście pamietajmy ,że magia nas tylko wspomaga a życie kołem się toczy.

Przeczytaj również jak zaznać szczęścia w miłości

Tekst : Agnelya

Nie zezwalam na kopiowanie,fotografowanie ani wstawianie na inne strony nie podając linku i autora tekstu.