Kolorowe zmiany w związku

Kolorowe zmiany w związku

Kolorowe wibracje w domu – czyli zmiany w związku.

Obecny bardzo trudny czas pandemii koronowirusa skazał nas na bycie ze sobą czasem nawet 24 h.
I okazuje się, że nie jest, tak sielankowo, jak sobie wyobrażaliśmy. Biegnąc, przez życie mieliśmy mało czas dla siebie, mijaliśmy się w drzwiach i obiecywaliśmy sobie, że kiedyś spędzimy z sobą więcej czasu, a nie tylko praca i inne zajęcia. Teraz ten czas mamy i nie wiemy co z nim zrobić, bo nie jest to, czego byśmy chcieli. Zaczynamy wątpić we własne uczucia do partnera, w związek a czasem nawet w sens swego życia.

Jak sobie pomóc, kiedy wątpimy w uczucia partnera ?

Ubrać dom w odpowiedni kolor.
Jeśli w związku brakuje Ci spokoju, ciągle łapiecie się docinkach, zgryźliwościach, bo trudno ze sobą wytrzymać ubierz dom w jasnoniebieski kolor. To kolor spokoju. Będzie was zachęcał do wzajemnej szczerości i szacunku.

Co zrobić, kiedy brak namiętności?

A może wręcz przeciwnie, jest nudno, i spokojnie. On przed Tv cały dzień, Ty krzątasz się po mieszkaniu, w sypialni zimno jak na północnym biegunie. Nie pozostaje Ci nic innego jak ubrać dom w bordowe dodatki. Mogą być kwiaty, świece, poduchy. Tylko bordowe nieczerwone. Bordo będzie pobudzał w nas namiętność, zmysłowość i erotyzm. Czemu nieczerwony? Bo czerwony wyzwala też w nas agresje, a tej raczej nie wypocimy na siłowni.

Jaki kolor lubi fortuna?

Może jednak w Twoim domu wszystko jest w porządku, tylko martwisz się finansami, co to będzie. Zakład pracy zamknięty, oszczędności wystarczy nie na długo. To zmartwienie finansowe sprawia, że oddalacie się od siebie i nie czujecie radości z przebywania ze sobą. Zmień to i ubierz dom w złoty kolor, a jeśli nie lubisz, złotego możesz zastąpić go srebrem. To kolor fortuny, który zadba o wasze pieniądze, a wy będzie odczuwać mniejsze zmartwienie.

Jak zrozumieć swoje myśli?

Siedzisz i czytasz artykuł i myślisz sobie, do mnie to nie pasuje, bo o pieniądze nie muszę, się martwić sex też jest, a mąż mi pomaga w domowych obowiązkach, ale gdyby ktoś tak mnie, wysłuchał, zrozumiał moje myśli, okazał empatie. To też możesz, zmienić ubierając dodatkami dom w kolor fioletowego bzu. Kolor ten zapewni ci małżeńskie ciepło uczuć, empatie i wyrozumiałość.

Jak przyciągnąć miłość?

Może jednak masz teraz taką sytuację, że siedzisz samotnie w domu, bo nie masz ani partnera, ani męża nie szkodzi, ubierz w dom w kolor róż, a przyciągniesz miłość. A parom będącym w związki róż przyniesie więcej romantyczności.


Jeśli dręczą cię trudne pytania, na które nie znasz odpowiedzi, skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci je poznać.
Z mocą anielskich pozdrowień,

wróżka Anna Bell

KONTAKT  z wróżką Anna Bell:

  708 577 024
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Alert -Twoje pytanie wyślij na 73480
(3,69 PLN z VAT)